Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo KP družstev mladšího žactva

Pardubice (15. 5. 2014)
skok vysoký - Ml. žáci (čtvrtek, 15.5.2014)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Radim ŠpačekRadim Špaček 01 SAKPUSAKPU 1.50 11
2 Vladimír NiščákVladimír Niščák 01 CHRUDICHRUDI 1.45 9
3 Matyáš KrátkýMatyáš Krátký 01 CHRUDICHRUDI 1.35 8
skok vysoký - Žákyně (čtvrtek, 15.5.2014)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
skok vysoký - Ml. žákyně (čtvrtek, 15.5.2014)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Tereza DostálováTereza Dostálová 01 VMYTOVMYTO 1.35 11
2 Amálie NovákováAmálie Nováková 01 CHRUDICHRUDI 1.35 9
3 Michaela ŠtainerováMichaela Štainerová 01 HVEPAHVEPA 1.35 8
skok daleký - Ml. žáci (čtvrtek, 15.5.2014)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jan VostrovskýJan Vostrovský 01 CHRUDICHRUDI 4.41 11
2 Kryštof ČejchanKryštof Čejchan 01 HVEPAHVEPA 4.07 9
3 David VlasákDavid Vlasák 02 HVEPAHVEPA 4.04 8
skok daleký - Žákyně (čtvrtek, 15.5.2014)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
skok daleký - Ml. žákyně (čtvrtek, 15.5.2014)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Kateřina TamchynováKateřina Tamchynová 01 SAKPUSAKPU 4.87 11
2 Natálie CoufalováNatálie Coufalová 01 SLATISLATI 4.55 9
3 Klára BažoutováKlára Bažoutová 02 CHRUDICHRUDI 4.48 8
vrh koulí 2kg - Ml. žákyně (čtvrtek, 15.5.2014)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Kristina VaňkováKristina Vaňková 01 CHRUDICHRUDI 09.35 11
2 Markéta BuderováMarkéta Buderová 01 SAKPUSAKPU 09.35 9
3 Alexandra UrbanováAlexandra Urbanová 01 SAKPUSAKPU 08.14 8
vrh koulí 3kg - Ml. žáci (čtvrtek, 15.5.2014)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Vladimír NiščákVladimír Niščák 01 CHRUDICHRUDI 12.10 11
2 Radim ŠpačekRadim Špaček 01 SAKPUSAKPU 11.71 9
3 Miloš SedlmajerMiloš Sedlmajer 01 HVEPAHVEPA 11.12 8
hod kriketovým míčkem - Ml. žáci (čtvrtek, 15.5.2014)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Filip HolečekFilip Holeček 01 CHRUDICHRUDI 62.20 11
2 Miloš SedlmajerMiloš Sedlmajer 01 HVEPAHVEPA 57.83 9
3 Jakub KarlíkJakub Karlík 01 SAKPUSAKPU 53.58 8
hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně (čtvrtek, 15.5.2014)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Lucie KrpatováLucie Krpatová 02 ACPARACPAR 45.40 11
2 Karolína TláskalováKarolína Tláskalová 01 HVEPAHVEPA 45.22 9
3 Nikola DufkováNikola Dufková 01 SAKPUSAKPU 40.26 8