Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo KP družstev mladšího žactva

Pardubice (15. 5. 2014)

hod kriketovým míčkem - Ml. žáci

(čt, 15.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Filip HolečekFilip Holeček
CHRUDICHRUDI
01 62.20 11
2 Miloš SedlmajerMiloš Sedlmajer
HVEPAHVEPA
01 57.83 9
3 Jakub KarlíkJakub Karlík
SAKPUSAKPU
01 53.58 8
4 Patrik ChlubnaPatrik Chlubna
HVEPAHVEPA
01 50.93 7
5 Zdeněk PavlíkZdeněk Pavlík
CHRUDICHRUDI
02 48.96 6
6 Martin BurianMartin Burian
SAKPUSAKPU
02 47.13 5
7 Matěj KopsaMatěj Kopsa
HVEPAHVEPA
02 45.99 4
8 Adam BažoutAdam Bažout
CHRUDICHRUDI
04 43.03 3
9 Vojtěch BerkaVojtěch Berka
SAKPUSAKPU
02 39.71 2
10 Jan VostrovskýJan Vostrovský
CHRUDICHRUDI
01 39.46 1
11 Lukáš TichýLukáš Tichý
SAKPUSAKPU
01 39.42
12 Josef PirťákJosef Pirťák
ACPARACPAR
04 38.08
13 Matěj ŠimekMatěj Šimek
HVEPAHVEPA
02 37.32
14 Miloslav ZárubaMiloslav Záruba
HVEPAHVEPA
02 36.89
15 Jan RichterJan Richter
HVEPAHVEPA
01 35.78
16 Marek KubistaMarek Kubista
HVEPAHVEPA
02 35.70
17 Vojtěch MedunaVojtěch Meduna
CHRUDICHRUDI
02 34.87
18 Josef NosekJosef Nosek
SAKPUSAKPU
02 34.62
19 Hynek HavelHynek Havel
ACPARACPAR
02 33.97
20 Matyáš BejstaMatyáš Bejsta
SAKPUSAKPU
01 33.76
21 Jan RabaJan Raba
ACPARACPAR
03 32.65
22 Tomáš GuttenTomáš Gutten
SAKPUSAKPU
01 31.48
23 Jakub MrštíkJakub Mrštík
SAKPUSAKPU
02 30.55
24 Pavel TrávníčekPavel Trávníček
ACPARACPAR
02 29.63
25 Martin ProkešMartin Prokeš
ACPARACPAR
05 29.32
26 Daniel PospíšilDaniel Pospíšil
CHRUDICHRUDI
02 28.20
27 Miroslav KudláčekMiroslav Kudláček
ACPARACPAR
04 17.39
28 Martin LebduškaMartin Lebduška
SAKPUSAKPU
01 16.24
MS Petr ZítkaPetr Zítka
HVEPAHVEPA
02 43.99
Celkem 29 závodníků

hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně

(čt, 15.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lucie KrpatováLucie Krpatová
ACPARACPAR
02 45.40 11
2 Karolína TláskalováKarolína Tláskalová
HVEPAHVEPA
01 45.22 9
3 Nikola DufkováNikola Dufková
SAKPUSAKPU
01 40.26 8
4 Karolína KrupováKarolína Krupová
SAKPUSAKPU
01 40.10 7
5 Sára ZámečníkováSára Zámečníková
SAKPUSAKPU
01 35.35 6
6 Vendula BlažkováVendula Blažková
VMYTOVMYTO
02 35.21 5
7 Nicole WolffelspergerováNicole Wolffelspergerová
CHRUDICHRUDI
01 33.48 4
8 Kristýna LupačováKristýna Lupačová
CHRUDICHRUDI
01 30.52 3
9 Tereza ČernáTereza Černá
ACPARACPAR
02 30.33 2
10 Kristýna KudláčkováKristýna Kudláčková
SAKPUSAKPU
01 29.95 1
11 Vanessa MráčkováVanessa Mráčková
SAKPUSAKPU
01 28.62
12 Denisa BursováDenisa Bursová
CHRUDICHRUDI
01 28.13
13 Tereza VavřinováTereza Vavřinová
ACPARACPAR
01 26.75
14 Eliška TylichováEliška Tylichová
HVEPAHVEPA
02 25.73
15 Zuzana VeselkováZuzana Veselková
ACPARACPAR
01 25.72
16 Markéta ŠkuligováMarkéta Škuligová
ACPARACPAR
04 24.20
17 Lucie MiřejovskáLucie Miřejovská
SAKPUSAKPU
01 24.08
18 Aneta ViktorínováAneta Viktorínová
VMYTOVMYTO
02 21.86
19 Alexandra UrbanováAlexandra Urbanová
SAKPUSAKPU
01 21.60
20 Nikola PaulusováNikola Paulusová
SAKPUSAKPU
01 17.06
MS Aneta JedličkováAneta Jedličková
SAKPUSAKPU
01 17.66
Celkem 21 závodníků