výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo KP družstev mladšího žactva

Pardubice (15. 5. 2014)

800 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (čt, 15.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Ondřej KoutníkOndřej Koutník 02 HVEPAHVEPA 2:36.6 11
2 Patrik ChlubnaPatrik Chlubna 01 HVEPAHVEPA 2:37.6 9
3 Jan PecinaJan Pecina 01 CHRUDICHRUDI 2:51.4 6
4 Nicolas LangrNicolas Langr 01 CHRUDICHRUDI 2:55.1 3
5 Jaromír DoležalJaromír Doležal 02 CHRUDICHRUDI 2:56.3 2
6 Vojtěch MedunaVojtěch Meduna 02 CHRUDICHRUDI 2:56.7 1
7 Filip NěmeckýFilip Německý 02 HVEPAHVEPA 2:57.5
8 Tomáš HavlíčekTomáš Havlíček 02 SAKPUSAKPU 3:05.2
9 Martin FelklMartin Felkl 02 HVEPAHVEPA 3:11.6
10 Tomáš JančíkTomáš Jančík 01 SAKPUSAKPU 3:19.1
Celkem 10 závodníků
Běh 2 (čt, 15.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Matěj ŠimekMatěj Šimek 02 HVEPAHVEPA 2:45.2 8
2 Jan VítekJan Vítek 01 HVEPAHVEPA 2:47.3 7
3 Jakub FulkaJakub Fulka 02 HVEPAHVEPA 2:52.3 5
4 Adam BažoutAdam Bažout 04 CHRUDICHRUDI 2:54.3 4
5 Miloslav ZárubaMiloslav Záruba 02 HVEPAHVEPA 2:59.8
6 Pavel TrávníčekPavel Trávníček 02 ACPARACPAR 3:12.8
7 Vojtěch HolečekVojtěch Holeček 01 CHRUDICHRUDI 3:15.0
8 Jan ŠulcJan Šulc 02 HVEPAHVEPA 3:16.9
MS Marek KubistaMarek Kubista 02 HVEPAHVEPA 3:24.5
MS David LabíkDavid Labík 02 HVEPAHVEPA 3:15.3
Celkem 10 závodníků

800 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále (čt, 15.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Marta SlonkováMarta Slonková 02 HVEPAHVEPA 2:41.3 11
2 Zuzana VeselkováZuzana Veselková 01 ACPARACPAR 2:45.0 9
3 Simona SpěvákováSimona Spěváková 02 HVEPAHVEPA 2:46.5 8
4 Linda DuškováLinda Dušková 01 HVEPAHVEPA 2:49.5 7
5 Tereza BláhováTereza Bláhová 01 HVEPAHVEPA 2:56.8 6
6 Eliška KolínováEliška Kolínová 01 HVEPAHVEPA 2:58.9 5
7 Natálie ŘehákováNatálie Řeháková 02 VMYTOVMYTO 2:59.3 4
8 Sára SádeckáSára Sádecká 01 SAKPUSAKPU 3:00.5 3
9 Tereza MervartováTereza Mervartová 02 CHRUDICHRUDI 3:02.8 2
10 Nicole WolffelspergerováNicole Wolffelspergerová 01 CHRUDICHRUDI 3:05.6 1
11 Katka UrbánkováKatka Urbánková 01 SLATISLATI 3:06.4
12 Markéta HromádkováMarkéta Hromádková 01 SLATISLATI 3:07.0
13 Adéla BártováAdéla Bártová 01 CHRUDICHRUDI 3:09.7
14 Nelli StrejčkováNelli Strejčková 02 VMYTOVMYTO 3:13.1
Celkem 14 závodníků