Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Společné 2. kolo krajského přeboru Libereckého a Středočeského kraje juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek

Jablonec nad Nisou (7. 6. 2014)

Skok vysoký - Junioři (Finále)

Finále (so, 7.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.501.551.601.651.701.751.781.811.841.90 Body
1 Ondřej RappOndřej Rapp
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
97 1.84 O----XO-XXOXOXXX 11.00
2 Matěj PařízekMatěj Pařízek
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
96 1.81 --OOOXXOXXOXOXXX 9.00
3 Jan DemelJan Demel
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
95 1.78 ---OOOOXXX 8.00
4 Martin MachuraMartin Machura
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
97 1.70 O-OOOXXX 7.00
5 Roman StránskýRoman Stránský
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
95 1.65 OXOXOXOXXX 6.00
6 Daniel BauerDaniel Bauer
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
95 1.60 OOOXXX 5.00
Celkem 6 závodníků

Skok vysoký - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 7.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.451.501.551.601.651.701.751.781.811.84 Body
1 Ladislav KolaLadislav Kola
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
97 1.78 ---O-OXOOXXX 11.00
2 Jaroslav ChumJaroslav Chum
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
97 1.70 ---OOOXXX 9.00
3= Dominik KryštofDominik Kryštof
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
98 1.65 --OOOXXX 7.50
3= Josef AdámekJosef Adámek
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
97 1.65 --OOOXXX 7.50
5 Radek StránskýRadek Stránský
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
98 1.65 O-XOOOXXX 6.00
6 Patrik ZaťkoPatrik Zaťko
AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s.
99 1.60 OOOOXXX 5.00
7 Josef HrdličkaJosef Hrdlička
AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s.
99 1.60 XOXOXOXOXXX 4.00
8 Martin ZikmundMartin Zikmund
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
98 1.60 XOOOXXOXXX 3.00
9 Ondřej SobotaOndřej Sobota
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
98 1.50 OXOXXX 2.00
Celkem 9 závodníků

Skok vysoký - Juniorky (Finále)

Finále (so, 7.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.301.351.401.451.501.551.601.631.661.69 Body
1 Michaela BednářováMichaela Bednářová
AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov
98 1.55 -OOOOXOXXX 11.00
2= Denisa KaňákováDenisa Kaňáková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
95 1.50 --OOOXXX 8.50
2= Markéta BraunováMarkéta Braunová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
98 1.50 OOOOOXXX 8.50
4 Simona ŽďárskáSimona Žďárská
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
96 1.50 -OOOXXOXXX 7.00
5 Lucie VackováLucie Vacková
AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s.
95 1.45 OOOXXOXXX 6.00
6 Gabriela TrejbalováGabriela Trejbalová
AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov
98 1.40 OOOXXX 5.00
7 Nikol HlouškováNikol Hloušková
AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov
98 1.40 OOXOXXX 4.00
8 Karolína GebrtováKarolína Gebrtová
AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov
99 1.35 OXOXXX 3.00
Celkem 8 závodníků

Skok vysoký - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 7.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.301.351.401.451.501.551.601.631.661.69 Body
1 Michaela GaluszkováMichaela Galuszková
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
98 1.66 -----O-XOOXXX 11.00
2 Kateřina ZelinkováKateřina Zelinková
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
98 1.66 ----OOOXXOXOXXX 9.00
3 Pavla CabrnochováPavla Cabrnochová
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
97 1.63 ----OOOXXOXXX 8.00
4 Patricie MaláPatricie Malá
AC Česká LípaAC Česká Lípa
98 1.55 --OOXOXOXXX 7.00
5 Gabriela NovotnáGabriela Novotná
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
98 1.50 --OOOXXX 6.00
6 Daniela BendováDaniela Bendová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
97 1.50 --OOXOXXX 5.00
7 Jitka NečáskováJitka Nečásková
AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s.
00 1.50 XOOXXOXXOXXOXXX 4.00
8 Veronika JégrováVeronika Jégrová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
00 1.45 OOXOXOXXX 3.00
Celkem 8 závodníků