výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Společné 2. kolo krajského přeboru Libereckého a Středočeského kraje juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek

Jablonec nad Nisou (7. 6. 2014)

100 m - Junioři (Běh)

Běh 1 (so, 7.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marek BakalárMarek Bakalár 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 10.84 11.00
2 Vojtěch SvobodaVojtěch Svoboda 95 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 11.08 9.00
3 David KolářDavid Kolář 97 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 11.14 8.00
4 Ondřej RappOndřej Rapp 97 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 11.34 7.00
5 Tomáš DostrašilTomáš Dostrašil 96 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 11.82 5.00
6 Jiří ZikmundJiří Zikmund 98 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 11.99 3.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 7.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin SirotaMartin Sirota 95 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 11.69 6.00
2 Tomáš PaseckýTomáš Pasecký 95 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 11.88 4.00
3 Daniel BauerDaniel Bauer 95 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 12.16 2.00
4 Jáchym FrýdekJáchym Frýdek 96 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 12.18 1.00
MS Filip HorkýFilip Horký 96 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 11.88
Celkem 5 závodníků

100 m - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (so, 7.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavel GocalaPavel Gocala 98 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 11.15 11.00
2 Jakub VeselýJakub Veselý 98 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 11.57 8.00
3 Vojtěch KarásekVojtěch Karásek 97 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 11.65 7.00
4 Marek ŠimonMarek Šimon 98 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11.78 6.00
5 Tomáš KoubekTomáš Koubek 98 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 12.05 4.50
6 Jakub LedvinkaJakub Ledvinka 98 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 12.10 3.00
7 Dominik PopelkaDominik Popelka 98 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 12.23 2.00
8 Josef GrillJosef Grill 98 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 12.27 1.00
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 7.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub SteinbrecherJakub Steinbrecher 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 12.49
2 Filip VejdělekFilip Vejdělek 98 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 12.51
3 Filip BělaFilip Běla 97 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 12.56
4 Ladislav TopferLadislav Topfer 00 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 12.64
5 Jan MartinecJan Martinec 98 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 12.72
6 Zdeněk OličZdeněk Olič 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 12.80
7 Lukáš KupkaLukáš Kupka 98 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 12.95
8 Petr JanákPetr Janák 97 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 13.69
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (so, 7.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aleš MoravecAleš Moravec 98 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 11.28 9.00
2 Kristián MikuleKristián Mikule 98 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 12.05 4.50
3 Pavel DvořákPavel Dvořák 98 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 12.30
4 Radek ZahradníkRadek Zahradník 98 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 12.53
5 Lukáš ChuticLukáš Chutic 98 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 12.58
MS Jakub ŻogalskiJakub Żogalski 97 Sokol Lubin - POLSokol Lubin - POL 11.41
MS Krystian BilikKrystian Bilik 98 Sokol Lubin - POLSokol Lubin - POL 11.60
MS Maciej WierzbickiMaciej Wierzbicki 99 LKS Polkowice - POLLKS Polkowice - POL 11.69
Celkem 8 závodníků

100 m - Juniorky (Běh)

Běh 1 (so, 7.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jana JanoušováJana Janoušová 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 12.49 11.00
2 Martina HofmanováMartina Hofmanová 95 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 12.50 9.00
3 Adéla KadlecováAdéla Kadlecová 96 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 12.89 8.00
4 Hana KlepetkováHana Klepetková 97 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 13.03 7.00
5 Jana NovosadováJana Novosadová 97 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 13.07 6.00
6 Markéta HusákováMarkéta Husáková 96 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 13.60 2.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 7.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela BarborováMichaela Barborová 99 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 13.26 5.00
2 Adéla VélováAdéla Vélová 95 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 13.59 3.00
3 Zuzana ŠvarcbachováZuzana Švarcbachová 96 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 13.69 1.00
4 Dominika BozemanováDominika Bozemanová 98 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 13.83
5 Dominika HoudováDominika Houdová 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 13.97
6 Nikola MatulováNikola Matulová 98 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 14.62
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 7.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natálie KozákováNatálie Kozáková 96 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 13.30 4.00
2 Adéla RoubíčkováAdéla Roubíčková 99 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 14.21
3 Dominika BalousováDominika Balousová 95 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 14.29
4 Veronika SlámováVeronika Slámová 96 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 14.30
5 Nikola KroupováNikola Kroupová 98 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 14.51
6 Marie MrvíkováMarie Mrvíková 97 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 15.40
Celkem 6 závodníků

100 m - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (so, 7.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza VokálováTereza Vokálová 98 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 12.58 11.00
2 Michaela SejkorováMichaela Sejkorová 97 AC Česká LípaAC Česká Lípa 12.80 9.00
3 Nikola ČejchanováNikola Čejchanová 97 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 12.93 8.00
4 Petra BracháčkováPetra Bracháčková 97 AC Česká LípaAC Česká Lípa 13.07 7.00
5 Aneta PalaštukováAneta Palaštuková 00 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 13.19 6.00
6 Petra SkirčakováPetra Skirčaková 97 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 13.26 5.00
7 Nikola SládkováNikola Sládková 98 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 13.48 2.00
Kateřina HornováKateřina Hornová 97 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. DNF
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 7.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika DoubravováVeronika Doubravová 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 13.27 4.00
2 Aneta ŠoustkováAneta Šoustková 98 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 13.46 3.00
3 Magdalena VeseláMagdalena Veselá 99 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 13.56 1.00
4 Kateřina BártováKateřina Bártová 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 13.58
5 Eliška KrajinováEliška Krajinová 97 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 13.61
6 Tereza NováčkováTereza Nováčková 99 AC Česká LípaAC Česká Lípa 13.69
7 Barbora ZakonovováBarbora Zakonovová 97 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 13.99
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (so, 7.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petra ŠímováPetra Šímová 00 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 13.72
2 Pavlína SlezákováPavlína Slezáková 98 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 14.19
3 Michaela HněvkovskáMichaela Hněvkovská 00 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 14.37
4 Kateřina ProcházkováKateřina Procházková 98 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 14.86
5 Tereza PečenkováTereza Pečenková 99 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 15.40
MS Lada HallmanováLada Hallmanová 00 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 13.49
Darina StránskáDarina Stránská 99 AC TJ JičínAC TJ Jičín DNP
Marie CerhováMarie Cerhová 98 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav DNP
Celkem 8 závodníků