Společné 2. kolo krajského přeboru Libereckého a Středočeského kraje juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek
Jablonec nad Nisou (7. 6. 2014)200 m - Junioři (Běh)
Běh 1 (so, 7.6.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Marek BakalárMarek Bakalár | 95 | A. C. TEPO Kladno | 22.06 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Vojtěch SvobodaVojtěch Svoboda | 95 | AC Slovan Liberec, o.s. | 22.14 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | David KolářDavid Kolář | 97 | AC Slovan Liberec, o.s. | 22.27 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Martin BláhaMartin Bláha | 96 | A. C. TEPO Kladno | 23.30 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Vyacheslav ShchepotevVyacheslav Shchepotev | 96 | A. C. TEPO Kladno | 23.84 | 4.00 | ||||||||||||||
6 | Martin PušMartin Puš | 95 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 24.06 | 2.00 | ||||||||||||||
Martin SirotaMartin Sirota | 95 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | DNP | ||||||||||||||||
Jonáš TučekJonáš Tuček | 96 | A. C. TEPO Kladno | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 2 (so, 7.6.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | František RambousekFrantišek Rambousek | 95 | AC Slovan Liberec, o.s. | 23.67 | 6.00 | ||||||||||||||
2 | Jiří ZikmundJiří Zikmund | 98 | AC Slovan Liberec, o.s. | 23.73 | 5.00 | ||||||||||||||
3 | Vojtěch PánekVojtěch Pánek | 95 | A. C. TEPO Kladno | 23.95 | 3.00 | ||||||||||||||
4 | Jáchym FrýdekJáchym Frýdek | 96 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 24.22 | 1.00 | ||||||||||||||
5 | Michal SeberaMichal Sebera | 96 | TJ Slavoj Stará Boleslav | 24.88 | |||||||||||||||
Lukáš BenešLukáš Beneš | 96 | TJ Slavoj Stará Boleslav | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 3 (so, 7.6.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Josef HavrdaJosef Havrda | 97 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 24.88 | |||||||||||||||
2 | Jiří LietavecJiří Lietavec | 96 | A. C. TEPO Kladno | 25.10 | |||||||||||||||
3 | Lukáš VinšLukáš Vinš | 97 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 25.94 | |||||||||||||||
MS | Filip HorkýFilip Horký | 96 | AC SYNER Turnov | 23.98 | |||||||||||||||
Vojtěch KrykorkaVojtěch Krykorka | 97 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
200 m - Dorostenci (Běh)
Běh 1 (so, 7.6.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pavel GocalaPavel Gocala | 98 | TJ Slavoj Stará Boleslav | 22.65 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Jakub VeselýJakub Veselý | 98 | TJ Slavoj Stará Boleslav | 22.86 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Aleš MoravecAleš Moravec | 98 | TJ Sokol Kolín-atletika | 23.07 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Vojtěch KarásekVojtěch Karásek | 97 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 23.18 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Jakub LedvinkaJakub Ledvinka | 98 | A. C. TEPO Kladno | 23.92 | 5.50 | ||||||||||||||
6 | Kristián MikuleKristián Mikule | 98 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 23.92 | 5.50 | ||||||||||||||
7 | Jan SvobodaJan Svoboda | 99 | AC Mladá Boleslav o.s. | 24.52 | 4.00 | ||||||||||||||
8 | Filip BělaFilip Běla | 97 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 25.64 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 2 (so, 7.6.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Marek FormánekMarek Formánek | 98 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 24.58 | 3.00 | ||||||||||||||
2 | Josef GrillJosef Grill | 98 | AC Mladá Boleslav o.s. | 25.28 | 2.00 | ||||||||||||||
3 | Ladislav TopferLadislav Topfer | 00 | AC Mladá Boleslav o.s. | 25.39 | 1.00 | ||||||||||||||
4 | Zdeněk OličZdeněk Olič | 97 | A. C. TEPO Kladno | 25.63 | |||||||||||||||
5 | Adam KřenovskýAdam Křenovský | 98 | TJ Sokol Kolín-atletika | 26.42 | |||||||||||||||
MS | Maciej WierzbickiMaciej Wierzbicki | 99 | LKS Polkowice - POL | 24.05 | |||||||||||||||
MS | Damian SztejkowskiDamian Sztejkowski | 99 | LKS Polkowice - POL | 22.69 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 3 (so, 7.6.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Radek ZahradníkRadek Zahradník | 98 | A. C. TEPO Kladno | 25.50 | |||||||||||||||
2 | Michal TopferMichal Topfer | 97 | AC Mladá Boleslav o.s. | 25.79 | |||||||||||||||
3 | Jakub SteinbrecherJakub Steinbrecher | 97 | A. C. TEPO Kladno | 27.39 | |||||||||||||||
4 | Štěpán AndrleŠtěpán Andrle | 98 | TJ Sokol Kolín-atletika | 28.37 | |||||||||||||||
5 | Petr JanákPetr Janák | 97 | TJ Slavoj Stará Boleslav | 28.76 | |||||||||||||||
6 | Jaroslav NaušJaroslav Nauš | 00 | AC TJ Jičín | 30.26 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
200 m - Juniorky (Běh)
Běh 1 (so, 7.6.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jana JanoušováJana Janoušová | 95 | A. C. TEPO Kladno | 24.85 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Martina HofmanováMartina Hofmanová | 95 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 24.96 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Jana NovosadováJana Novosadová | 97 | TJ Sokol Kolín-atletika | 25.93 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Karin HöferováKarin Höferová | 96 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 26.71 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Vanessa PaskovskáVanessa Paskovská | 98 | AC Slovan Liberec, o.s. | 27.33 | 6.00 | ||||||||||||||
6 | Věra TrejbalováVěra Trejbalová | 96 | AC Slovan Liberec, o.s. | 28.12 | 3.00 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 2 (so, 7.6.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nikola SojkováNikola Sojková | 00 | AC SYNER Turnov | 27.60 | 5.00 | ||||||||||||||
2 | Kateřina ČermákováKateřina Čermáková | 95 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 27.97 | 4.00 | ||||||||||||||
3 | Hana KlepetkováHana Klepetková | 97 | TJ Sokol Kolín-atletika | 28.44 | 1.00 | ||||||||||||||
4 | Zuzana ŠvarcbachováZuzana Švarcbachová | 96 | A. C. TEPO Kladno | 28.71 | |||||||||||||||
5 | Dominika HoudováDominika Houdová | 95 | A. C. TEPO Kladno | 29.51 | |||||||||||||||
6 | Michaela VaníčkováMichaela Vaníčková | 99 | AC SYNER Turnov | 31.37 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 3 (so, 7.6.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dominika BalousováDominika Balousová | 95 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 28.39 | 2.00 | ||||||||||||||
2 | Kateřina SvátkováKateřina Svátková | 97 | AC SYNER Turnov | 28.61 | |||||||||||||||
3 | Nikola HokeováNikola Hokeová | 96 | A. C. TEPO Kladno | 29.25 | |||||||||||||||
4 | Nikola KroupováNikola Kroupová | 98 | TJ Sokol Kolín-atletika | 30.18 | |||||||||||||||
5 | Anna ŠubertováAnna Šubertová | 98 | AC SYNER Turnov | 33.73 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
200 m - Dorostenky (Běh)
Běh 1 (so, 7.6.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Petra ŠafaříkováPetra Šafaříková | 98 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 25.56 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Michaela SejkorováMichaela Sejkorová | 97 | AC Česká Lípa | 26.44 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Petra SkirčakováPetra Skirčaková | 97 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 26.51 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Petra JedličkováPetra Jedličková | 98 | AC TJ Jičín | 26.81 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Aneta ŠoustkováAneta Šoustková | 98 | A. C. TEPO Kladno | 26.91 | 6.00 | ||||||||||||||
6 | Aneta PalaštukováAneta Palaštuková | 00 | AC Mladá Boleslav o.s. | 27.11 | 5.00 | ||||||||||||||
7 | Kateřina BártováKateřina Bártová | 97 | A. C. TEPO Kladno | 27.66 | 4.00 | ||||||||||||||
8 | Magdalena VeseláMagdalena Veselá | 99 | AC Mladá Boleslav o.s. | 27.78 | 3.00 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 2 (so, 7.6.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pavlína SlezákováPavlína Slezáková | 98 | TJ Slavoj Stará Boleslav | 28.03 | 2.00 | ||||||||||||||
2 | Darina StránskáDarina Stránská | 99 | AC TJ Jičín | 28.11 | 1.00 | ||||||||||||||
3 | Lucie JiránkováLucie Jiránková | 98 | A. C. TEPO Kladno | 28.29 | |||||||||||||||
4 | Tereza NováčkováTereza Nováčková | 99 | AC Česká Lípa | 28.65 | |||||||||||||||
5 | Eliška KrajinováEliška Krajinová | 97 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 28.69 | |||||||||||||||
6 | Michaela HněvkovskáMichaela Hněvkovská | 00 | AC Mladá Boleslav o.s. | 29.70 | |||||||||||||||
7 | Šárka VečeřováŠárka Večeřová | 97 | A. C. TEPO Kladno | 29.87 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 3 (so, 7.6.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jitka NečáskováJitka Nečásková | 00 | AC Mladá Boleslav o.s. | 28.50 | |||||||||||||||
2 | Magdalena HorynováMagdalena Horynová | 97 | A. C. TEPO Kladno | 28.62 | |||||||||||||||
3 | Veronika AbrahamováVeronika Abrahamová | 98 | AC Mladá Boleslav o.s. | 29.60 | |||||||||||||||
4 | Barbora JakubováBarbora Jakubová | 98 | TJ Slavoj Stará Boleslav | 31.55 | |||||||||||||||
5 | Kateřina ProcházkováKateřina Procházková | 98 | TJ Slavoj Stará Boleslav | 31.72 | |||||||||||||||
6 | Viktorie EliášováViktorie Eliášová | 97 | A. C. TEPO Kladno | 32.21 | |||||||||||||||
MS | Lada HallmanováLada Hallmanová | 00 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 27.67 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |