výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor ÚKAS jednotlivců dorostu a staršího žactva

Lovosice (8. 6. 2014)

60 m - Žáci (Rozběh)

Rozběh 1 (ne, 8.6.2014) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniel VejražkaDaniel Vejražka 00 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 07.55
2 Lukáš PeremskýLukáš Peremský 00 AK při ZŠ Prokopa Holého LounyAK při ZŠ Prokopa Holého Louny 07.60
3 Lukáš KolátorLukáš Kolátor 99 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 07.72
4 Dan PolankaDan Polanka 00 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 08.16
Martin NovotnýMartin Novotný 99 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. DNP
Jaroslav PetrovskiyJaroslav Petrovskiy 00 AK MostAK Most DNP
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (ne, 8.6.2014) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj VěchetMatěj Věchet 99 TJ Sokol Roudnice n/L.TJ Sokol Roudnice n/L. 07.81
2 Zdeněk KrejčaZdeněk Krejča 99 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 07.89
3 Zdeněk MašekZdeněk Mašek 00 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 08.04
4 Jan LepeškaJan Lepeška 00 AK BílinaAK Bílina 08.27
5 Daniel FröhlichDaniel Fröhlich 00 AK MostAK Most 08.51
6 Martin KoňákMartin Koňák 99 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 09.06
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (ne, 8.6.2014) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan MusilJan Musil 00 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 07.88
2 Jan SmržJan Smrž 00 AK BílinaAK Bílina 08.19
3 Daniel CífkaDaniel Cífka 99 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 08.34
4 Josef KatičJosef Katič 00 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 10.22
Štěpán KubicaŠtěpán Kubica 00 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. DNP
Celkem 5 závodníků

60 m - Žáci (Finále)

Finále (ne, 8.6.2014) Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniel VejražkaDaniel Vejražka 00 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 07.38
2 Lukáš KolátorLukáš Kolátor 99 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 07.62
3 Lukáš PeremskýLukáš Peremský 00 AK při ZŠ Prokopa Holého LounyAK při ZŠ Prokopa Holého Louny 07.67
4 Matěj VěchetMatěj Věchet 99 TJ Sokol Roudnice n/L.TJ Sokol Roudnice n/L. 07.77
5 Jan MusilJan Musil 00 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 07.81
6 Zdeněk MašekZdeněk Mašek 00 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 07.90
7 Zdeněk KrejčaZdeněk Krejča 99 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 07.98
8 Dan PolankaDan Polanka 00 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 08.08
Celkem 8 závodníků

60 m - Žákyně (Rozběh)

Rozběh 1 (ne, 8.6.2014) Vítr: -1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna MrzenováKristýna Mrzenová 00 AK BílinaAK Bílina 08.28
2 Kristýna MalířováKristýna Malířová 99 ASK LovosiceASK Lovosice 08.49
3 Tereza OpavováTereza Opavová 00 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 09.38
4 Kateřina HagarováKateřina Hagarová 00 Atletika KadaňAtletika Kadaň 09.56
5 Barbora ŠpoulováBarbora Špoulová 00 AK MostAK Most 09.64
6 Barbora KonopováBarbora Konopová 00 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 09.73
Nikol PelíškováNikol Pelíšková 00 ASK DěčínASK Děčín DNP
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (ne, 8.6.2014) Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna KaslováKristýna Kaslová 99 Atletika KadaňAtletika Kadaň 08.67
2 Anna PorubčanováAnna Porubčanová 99 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 08.77
3 Hana HammerschmidtováHana Hammerschmidtová 00 AK MostAK Most 09.14
4 Dana JunováDana Junová 99 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 09.33
5 Marie PuldováMarie Puldová 99 ASK LovosiceASK Lovosice 09.43
6 Simona TrefnáSimona Trefná 00 AK MostAK Most 09.56
7 Johanka ŘezníkováJohanka Řezníková 00 ASK DěčínASK Děčín 09.57
Celkem 7 závodníků

60 m - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 8.6.2014) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna MrzenováKristýna Mrzenová 00 AK BílinaAK Bílina 08.15
2 Kristýna MalířováKristýna Malířová 99 ASK LovosiceASK Lovosice 08.45
3 Kristýna KaslováKristýna Kaslová 99 Atletika KadaňAtletika Kadaň 08.61
4 Anna PorubčanováAnna Porubčanová 99 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 08.73
5 Hana HammerschmidtováHana Hammerschmidtová 00 AK MostAK Most 09.09
6 Dana JunováDana Junová 99 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 09.56
Tereza OpavováTereza Opavová 00 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. DNP
Marie PuldováMarie Puldová 99 ASK LovosiceASK Lovosice DNP
Celkem 8 závodníků

100 m - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 8.6.2014) Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš BachTomáš Bach 98 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 11.31
2 David SchädelbauerDavid Schädelbauer 97 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 11.53
3 Jiří JahodářJiří Jahodář 98 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 11.75
4 Maxmilián MlenskýMaxmilián Mlenský 97 ASK LovosiceASK Lovosice 11.80
5 Josef RajchertJosef Rajchert 98 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 12.00
6 Ladislav BušákLadislav Bušák 97 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 12.36
7 Rudolf RidoškoRudolf Ridoško 97 Atletika KadaňAtletika Kadaň 13.49
8 Ondřej FiedlerOndřej Fiedler 97 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 13.49
Celkem 8 závodníků

100 m - Dorostenky (Finále)

Finále (ne, 8.6.2014) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Markéta ŠkorpilováMarkéta Škorpilová 98 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 12.82
2 Berenika KusováBerenika Kusová 98 ASK DěčínASK Děčín 12.99
3 Kateřina BanovičováKateřina Banovičová 98 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 13.44
4 Aneta WožnickáAneta Wožnická 97 ASK LovosiceASK Lovosice 13.59
5 Aneta LukšanováAneta Lukšanová 98 ASK DěčínASK Děčín 13.83
6 Lucie RottenbornováLucie Rottenbornová 98 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 14.01
7 Lucie SinerováLucie Sinerová 98 ASK DěčínASK Děčín 14.69
8 Lenka KuncováLenka Kuncová 97 Atletika KadaňAtletika Kadaň 15.05
Celkem 8 závodníků

100 m - Dorostenky (Rozběh)

Rozběh 1 (ne, 8.6.2014) Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Markéta ŠkorpilováMarkéta Škorpilová 98 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 12.96
2 Aneta WožnickáAneta Wožnická 97 ASK LovosiceASK Lovosice 13.64
3 Lucie RottenbornováLucie Rottenbornová 98 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 13.90
4 Lucie SinerováLucie Sinerová 98 ASK DěčínASK Děčín 14.59
5 Aneta KřížováAneta Křížová 98 AK ŽatecAK Žatec 15.42
Celkem 5 závodníků
Rozběh 2 (ne, 8.6.2014) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Berenika KusováBerenika Kusová 98 ASK DěčínASK Děčín 13.16
2 Kateřina BanovičováKateřina Banovičová 98 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 13.44
3 Aneta LukšanováAneta Lukšanová 98 ASK DěčínASK Děčín 13.84
4 Lenka KuncováLenka Kuncová 97 Atletika KadaňAtletika Kadaň 14.98
5 Pavla PospíšilováPavla Pospíšilová 97 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 15.58
Celkem 5 závodníků

150 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (ne, 8.6.2014) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniel VejražkaDaniel Vejražka 00 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 17.81
2 Tomáš PraskýTomáš Praský 99 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 18.26
3 Jakub MaříkJakub Mařík 99 AK MostAK Most 18.56
4 Lukáš KolátorLukáš Kolátor 99 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 18.65
5 Dan PolankaDan Polanka 00 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 19.34
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (ne, 8.6.2014) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal HolešovskýMichal Holešovský 00 ASK DěčínASK Děčín 19.40
2 David MarekDavid Marek 00 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 19.66
3 Zdeněk ErlebachZdeněk Erlebach 00 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 19.89
4 Jan LepeškaJan Lepeška 00 AK BílinaAK Bílina 19.90
5 Jakub MišelnickýJakub Mišelnický 00 AK MostAK Most 22.34
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (ne, 8.6.2014) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ladislav ModrockýLadislav Modrocký 99 AK ŽatecAK Žatec 19.04
2 Jan MusilJan Musil 00 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 19.51
3 Václav TrojanVáclav Trojan 99 ASK DěčínASK Děčín 20.06
Martin NovotnýMartin Novotný 99 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. DNP
Štěpán KubicaŠtěpán Kubica 00 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. DNP
Jaroslav PetrovskiyJaroslav Petrovskiy 00 AK MostAK Most DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (ne, 8.6.2014) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš PetržilkaTomáš Petržilka 99 ASK DěčínASK Děčín 19.88
2 Daniel CífkaDaniel Cífka 99 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 20.44
3 Daniel FröhlichDaniel Fröhlich 00 AK MostAK Most 20.94
4 Martin KoňákMartin Koňák 99 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 21.81
5 Ondřej BouškaOndřej Bouška 00 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 22.36
Marek ŠvingrMarek Švingr 00 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. DNP
Celkem 6 závodníků

150 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (ne, 8.6.2014) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna MrzenováKristýna Mrzenová 00 AK BílinaAK Bílina 20.00
2 Eliška HodkováEliška Hodková 00 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 20.26
3 Adéla ŠmídováAdéla Šmídová 99 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 20.85
4 Anna PorubčanováAnna Porubčanová 99 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 21.52
5 Hana HammerschmidtováHana Hammerschmidtová 00 AK MostAK Most 22.62
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (ne, 8.6.2014) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
Simona TrefnáSimona Trefná 00 AK MostAK Most 24.46
Nikol BártlováNikol Bártlová 99 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 22.74
Veronika PřibíkováVeronika Přibíková 00 ASK LovosiceASK Lovosice 23.50
Karin TokarováKarin Tokarová 00 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 21.70
Celkem 4 závodníků

200 m - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (ne, 8.6.2014) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš BachTomáš Bach 98 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 23.11
2 David SchädelbauerDavid Schädelbauer 97 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 23.41
3 Henrich DrobnýHenrich Drobný 97 AK MostAK Most 24.02
4 Josef RajchertJosef Rajchert 98 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 25.14
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (ne, 8.6.2014) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej NucOndřej Nuc 97 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 24.95
2 David LuxDavid Lux 97 ASK LovosiceASK Lovosice 25.09
3 Ladislav BušákLadislav Bušák 97 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 26.07
Ondřej FiedlerOndřej Fiedler 97 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov DNF
Rudolf RidoškoRudolf Ridoško 97 Atletika KadaňAtletika Kadaň DNP
Celkem 5 závodníků

200 m - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (ne, 8.6.2014) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Markéta ŠkorpilováMarkéta Škorpilová 98 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 26.48
2 Berenika KusováBerenika Kusová 98 ASK DěčínASK Děčín 27.11
3 Tereza SvobodováTereza Svobodová 98 ASK LovosiceASK Lovosice 27.57
4 Kateřina BanovičováKateřina Banovičová 98 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 28.11
5 Michaela HořejšíMichaela Hořejší 97 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 28.81
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (ne, 8.6.2014) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Aneta WožnickáAneta Wožnická 97 ASK LovosiceASK Lovosice 28.60
2 Lucie RottenbornováLucie Rottenbornová 98 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 28.91
3 Aneta KřížováAneta Křížová 98 AK ŽatecAK Žatec 32.16
4 Pavla PospíšilováPavla Pospíšilová 97 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 32.18
Adéla PřibíkováAdéla Přibíková 97 ASK LovosiceASK Lovosice DNP
Celkem 5 závodníků

300 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (ne, 8.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniel VejražkaDaniel Vejražka 00 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 37.22
2 Jakub MaříkJakub Mařík 99 AK MostAK Most 39.40
3 Zdeněk KrejčaZdeněk Krejča 99 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 39.86
4 Ladislav ModrockýLadislav Modrocký 99 AK ŽatecAK Žatec 40.65
Michal HolešovskýMichal Holešovský 00 ASK DěčínASK Děčín DNP
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (ne, 8.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marek ŠvingrMarek Švingr 00 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 41.23
2 Martin FišerMartin Fišer 00 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 41.31
3 David MarekDavid Marek 00 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 41.52
4 Kamil ŽigmundKamil Žigmund 00 AK ŽatecAK Žatec 42.08
5 Václav TrojanVáclav Trojan 99 ASK DěčínASK Děčín 42.42
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (ne, 8.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zdeněk MašekZdeněk Mašek 00 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 42.14
2 Jan PreissJan Preiss 99 ASK LovosiceASK Lovosice 42.58
3 Tomáš PetržilkaTomáš Petržilka 99 ASK DěčínASK Děčín 42.96
4 Jakub MišelnickýJakub Mišelnický 00 AK MostAK Most 52.08
MS Martin VanžuraMartin Vanžura 01 TJ KrupkaTJ Krupka 44.74
Ondřej PáleníkOndřej Páleník 99 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. DNP
Celkem 6 závodníků

300 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (ne, 8.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela ČervínováMichaela Červínová 99 ASK LovosiceASK Lovosice 43.25
2 Adéla ŠmídováAdéla Šmídová 99 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 44.37
3 Sára MaláSára Malá 99 AK MostAK Most 44.64
4 Bára HeřmánkováBára Heřmánková 99 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 45.00
5 Nikol ŽižkováNikol Žižková 99 TJ KrupkaTJ Krupka 49.58
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (ne, 8.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
Johanka ŘezníkováJohanka Řezníková 00 ASK DěčínASK Děčín 50.81
Barbora CeéBarbora Ceé 99 ASK LovosiceASK Lovosice 48.99
Anna PorubčanováAnna Porubčanová 99 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 47.47
Hana HammerschmidtováHana Hammerschmidtová 00 AK MostAK Most 49.81
Lucie ToušováLucie Toušová 00 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 50.34
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (ne, 8.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína KirbsováKarolína Kirbsová 99 ASK LovosiceASK Lovosice 46.32
2 Nikol BártlováNikol Bártlová 99 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 50.19
3 Kateřina HagarováKateřina Hagarová 00 Atletika KadaňAtletika Kadaň 51.04
4 Simona TrefnáSimona Trefná 00 AK MostAK Most 57.54
MS Kristýna VrabcováKristýna Vrabcová 99 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 48.25
Celkem 5 závodníků

400 m - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (ne, 8.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš BachTomáš Bach 98 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 50.57
2 Henrich DrobnýHenrich Drobný 97 AK MostAK Most 53.32
3 Pavel TrochymčukPavel Trochymčuk 97 AK ŽatecAK Žatec 53.99
4 David LuxDavid Lux 97 ASK LovosiceASK Lovosice 54.67
5 Ondřej NucOndřej Nuc 97 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 55.21
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (ne, 8.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Josef RajchertJosef Rajchert 98 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 55.93
2 David UrbanskýDavid Urbanský 98 AK MostAK Most 57.91
Celkem 2 závodníků

400 m - Dorostenky

(ne, 8.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Aneta WožnickáAneta Wožnická 97 ASK LovosiceASK Lovosice 68.88
2 Barbora KrálováBarbora Králová 98 ASK LovosiceASK Lovosice 70.97
Celkem 2 závodníků

800 m - Dorostenci

(ne, 8.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 David ŠtěpánekDavid Štěpánek 98 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 2:09.84
2 Pavel TrochymčukPavel Trochymčuk 97 AK ŽatecAK Žatec 2:10.81
3 Ondřej NucOndřej Nuc 97 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 2:12.04
Celkem 3 závodníků

800 m - Žáci

(ne, 8.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jakub ŠtochlJakub Štochl 99 AK BílinaAK Bílina 2:17.10
2 Ondřej PáleníkOndřej Páleník 99 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 2:18.11
3 Kamil ŽigmundKamil Žigmund 00 AK ŽatecAK Žatec 2:21.00
4 Jan PreissJan Preiss 99 ASK LovosiceASK Lovosice 2:23.16
5 Martin FišerMartin Fišer 00 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 2:24.97
MS Jonas BudaiJonas Budai 00 HLF Halle SaaleHLF Halle Saale 2:14.74
MS Jan OčkoJan Očko 01 TJ KrupkaTJ Krupka 2:39.54
Celkem 7 závodníků

800 m - Dorostenky

(ne, 8.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Barbora KrálováBarbora Králová 98 ASK LovosiceASK Lovosice 2:44.96
2 Nikola SvrčinováNikola Svrčinová 98 AK ŽatecAK Žatec 2:47.52
Celkem 2 závodníků

800 m - Žákyně

(ne, 8.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Michaela ČervínováMichaela Červínová 99 ASK LovosiceASK Lovosice 2:24.97
2 Aneta StupákováAneta Stupáková 99 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 2:29.40
3 Sára MaláSára Malá 99 AK MostAK Most 2:30.50
4 Kateřina KřivohlaváKateřina Křivohlavá 00 TJ KrupkaTJ Krupka 2:39.13
5 Barbora CeéBarbora Ceé 99 ASK LovosiceASK Lovosice 2:46.81
6 Agáta MacasováAgáta Macasová 00 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 2:50.51
7 Marie PuldováMarie Puldová 99 ASK LovosiceASK Lovosice 2:52.33
8 Karin TokarováKarin Tokarová 00 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 2:52.40
Celkem 8 závodníků

1500 m - Dorostenci

(ne, 8.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jan HockJan Hock 98 ASK LovosiceASK Lovosice 4:28.87
2 Jan ParoubekJan Paroubek 98 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 4:47.93
3 Filip ŠimánaFilip Šimána 98 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 4:55.42
4 Dominik BížaDominik Bíža 98 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 4:57.38
5 Jakub FoltýnJakub Foltýn 97 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 5:02.62
Tomáš GročTomáš Groč 98 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. DNP
Celkem 6 závodníků

1500 m - Žáci

(ne, 8.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Ondřej ChloupekOndřej Chloupek 99 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 4:29.84
2 Zdeněk KrejčaZdeněk Krejča 99 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 4:34.57
3 Kryštof KorejsKryštof Korejs 99 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 4:42.37
4 Jakub HercíkJakub Hercík 00 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 4:47.29
5 Jan PospíšilJan Pospíšil 00 AK ŽatecAK Žatec 4:47.77
Celkem 5 závodníků

1500 m - Dorostenky

(ne, 8.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Adéla CivínováAdéla Civínová 98 AK MostAK Most 4:59.24
2 Karolína JiráskováKarolína Jirásková 98 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 5:20.43
3 Michaela KučerováMichaela Kučerová 97 AK MostAK Most 5:27.43
4 Nicola DobiášováNicola Dobiášová 98 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 5:37.97
Celkem 4 závodníků

100 m překážek - Žáci

(ne, 8.6.2014) Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip NajmanFilip Najman 99 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 15.06
2 Antonín JanetkaAntonín Janetka 99 AK BílinaAK Bílina 15.25
3 Jan SmržJan Smrž 00 AK BílinaAK Bílina 16.41
4 Zdeněk ErlebachZdeněk Erlebach 00 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 17.09
5 Václav ZahrádkaVáclav Zahrádka 00 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 18.88
Celkem 5 závodníků

100 m překážek - Dorostenky

(ne, 8.6.2014) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Venuše ŽitnáVenuše Žitná 98 AK BílinaAK Bílina 15.43
2 Kristýna KopečnáKristýna Kopečná 98 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 15.66
3 Kateřina ChlapcováKateřina Chlapcová 98 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 16.26
4 Michaela KalováMichaela Kalová 97 ASK DěčínASK Děčín 17.41
5 Eliška MichálkováEliška Michálková 97 AK BílinaAK Bílina 18.78
6 Lucie VáňováLucie Váňová 97 AO TJ Baník MeziboříAO TJ Baník Meziboří 19.58
Celkem 6 závodníků

100 m překážek - Žákyně (Běh)

Běh 1 (ne, 8.6.2014) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Markéta ŠtolováMarkéta Štolová 00 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 15.31
2 Tereza SmitkováTereza Smitková 00 AK MostAK Most 16.86
3 Kristýna VrabcováKristýna Vrabcová 99 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 17.07
4 Nikol JankuNikol Janku 00 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 17.66
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (ne, 8.6.2014) Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza StehlíkováTereza Stehlíková 00 ASK LovosiceASK Lovosice 19.95
2 Veronika PřibíkováVeronika Přibíková 00 ASK LovosiceASK Lovosice 20.11
MS Kristýna ŠkrancováKristýna Škrancová 01 ASK LovosiceASK Lovosice DNP
Celkem 3 závodníků

110 m překážek - Dorostenci

(ne, 8.6.2014) Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavel PrchalPavel Prchal 98 AK BílinaAK Bílina 16.19
2 Viktor LicekViktor Licek 98 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 17.72
3 Matěj ŠčerbaMatěj Ščerba 98 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 18.57
David ŠtěpánekDavid Štěpánek 98 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. DNP
Celkem 4 závodníků

200 m překážek - Žáci (Běh)

Běh 1 (ne, 8.6.2014) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš PraskýTomáš Praský 99 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 27.66
2 Filip NajmanFilip Najman 99 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 28.50
3 Antonín JanetkaAntonín Janetka 99 AK BílinaAK Bílina 29.74
4 Václav ZahrádkaVáclav Zahrádka 00 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 31.64
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (ne, 8.6.2014) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zdeněk ErlebachZdeněk Erlebach 00 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 30.78
2 Michal HolešovskýMichal Holešovský 00 ASK DěčínASK Děčín 32.88
3 Martin FišerMartin Fišer 00 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 33.07
4 Kryštof KorejsKryštof Korejs 99 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 34.90
Celkem 4 závodníků

200 m překážek - Žákyně

(ne, 8.6.2014) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Markéta ŠtolováMarkéta Štolová 00 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 30.66
2 Bára HeřmánkováBára Heřmánková 99 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 33.28
3 Rozálie ElmanováRozálie Elmanová 99 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 34.26
4 Tereza SmitkováTereza Smitková 00 AK MostAK Most 34.31
5 Tereza OpavováTereza Opavová 00 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 38.51
Barbora KonopováBarbora Konopová 00 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. DNP
Celkem 6 závodníků

300 m překážek - Dorostenci

(ne, 8.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavel PrchalPavel Prchal 98 AK BílinaAK Bílina 41.78
2 David ŠtěpánekDavid Štěpánek 98 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 41.93
3 Tomáš GročTomáš Groč 98 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 50.14
Celkem 3 závodníků

300 m překážek - Dorostenky

(ne, 8.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna KopečnáKristýna Kopečná 98 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 48.98
2 Michaela HořejšíMichaela Hořejší 97 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 50.06
3 Kateřina ChlapcováKateřina Chlapcová 98 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 50.42
4 Eliška MichálkováEliška Michálková 97 AK BílinaAK Bílina 50.46
5 Michaela KalováMichaela Kalová 97 ASK DěčínASK Děčín 55.84
6 Lucie VáňováLucie Váňová 97 AO TJ Baník MeziboříAO TJ Baník Meziboří 62.71
Celkem 6 závodníků

4 x 60 m - Žáci

(ne, 8.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Chloupek, Páleník, Zahrádka, Vejražka Chloupek, Páleník, Zahrádka, Vejražka TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 30.92
2 Fišer, Mašek, Švingr, Erlebach Fišer, Mašek, Švingr, Erlebach Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 31.15
3 Měšťák, Lepeška, Smrž, Janetka Měšťák, Lepeška, Smrž, Janetka AK BílinaAK Bílina 31.28
4 Frölich,Procházka,Mišelnický,Mařík Frölich,Procházka,Mišelnický,Mařík AK MostAK Most 31.87
5 Korejs,Polanka,Bouška,Koňák Korejs,Polanka,Bouška,Koňák USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 32.86
Celkem 5 závodníků

Skok vysoký - Dorostenci

(ne, 8.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.501.551.601.651.701.751.781.811.851.901.95
1 Maxmilián MlenskýMaxmilián Mlenský
ASK LovosiceASK Lovosice
97 1.90 ----OXOOOOXOXXX
2 Petr PoselPetr Posel
ASK LovosiceASK Lovosice
98 1.78 ---OOXOOXXX
3 Viktor LicekViktor Licek
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
98 1.75 --OOXXOXXOXXX
4 Pavel PrchalPavel Prchal
AK BílinaAK Bílina
98 1.70 --OOOXXX
Celkem 4 závodníků

Skok vysoký - Žáci

(ne, 8.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.351.401.451.501.551.581.611.641.671.701.751.801.85
1 Tomáš PraskýTomáš Praský
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
99 1.80 ------OOOOOXOXXX
2 Lukáš PeremskýLukáš Peremský
AK při ZŠ Prokopa Holého LounyAK při ZŠ Prokopa Holého Louny
00 1.64 O-OOOOXOOXXX
3 Matěj VěchetMatěj Věchet
TJ Sokol Roudnice n/L.TJ Sokol Roudnice n/L.
99 1.58 -OOOOOXXX
4 Jan SmržJan Smrž
AK BílinaAK Bílina
00 1.55 -OOOOXXX
5 Tomáš PetržilkaTomáš Petržilka
ASK DěčínASK Děčín
99 1.55 -OOOXOXXX
6 David MarekDavid Marek
ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady
00 1.35 OXXX
7 Lukáš HusákLukáš Husák
AK ChotěšovAK Chotěšov
99 DNP
Celkem 7 závodníků

Skok vysoký - Dorostenky

(ne, 8.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.401.451.501.551.60
1 Tereza HellerováTereza Hellerová
ASK LovosiceASK Lovosice
97 1.55 OOXOOXXX
2 Venuše ŽitnáVenuše Žitná
AK BílinaAK Bílina
98 1.55 OOOXOXXX
3 Tereza SvobodováTereza Svobodová
ASK LovosiceASK Lovosice
98 1.55 OOXOXXOXXX
Celkem 3 závodníků

Skok vysoký - Žákyně

(ne, 8.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.251.301.351.401.451.501.531.561.591.651.68
1 Kristýna MalířováKristýna Malířová
ASK LovosiceASK Lovosice
99 1.65 -----OOOOOXXX
2 Nikol JankuNikol Janku
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
00 1.56 --OOOXOOXXOXXX
3= Eliška HodkováEliška Hodková
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
00 1.45 --OOOXXX
3= Karolína HiekováKarolína Hieková
ASK LovosiceASK Lovosice
99 1.45 --OOOXXX
5 Tereza SmitkováTereza Smitková
AK MostAK Most
00 1.40 --OXOXXX
6 Karolína KirbsováKarolína Kirbsová
ASK LovosiceASK Lovosice
99 1.35 -OOXXX
7= Denisa HavlíčkováDenisa Havlíčková
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
99 1.30 OOXXX
7= Tereza StehlíkováTereza Stehlíková
ASK LovosiceASK Lovosice
00 1.30 OOXXX
Celkem 8 závodníků

Skok o tyči - Dorostenci

(ne, 8.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 3.003.203.403.503.703.904.05
1 Matěj ŠčerbaMatěj Ščerba
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
98 3.90 ---XOOOXXX
2 Pavel PrchalPavel Prchal
AK BílinaAK Bílina
98 3.00 XXO--X
Celkem 2 závodníků

Skok o tyči - Dorostenky

(ne, 8.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.802.002.202.402.502.602.702.802.90
1 Gabriela VobrátilováGabriela Vobrátilová
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
97 2.80 ----OOOXOXXX
2 Eliška MichálkováEliška Michálková
AK BílinaAK Bílina
97 1.80 XOXXX
MS Štěpánka LužákováŠtěpánka Lužáková
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
95 2.20
Celkem 3 závodníků

Skok daleký - Dorostenci

(ne, 8.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Pavel PrchalPavel Prchal
AK BílinaAK Bílina
98 6.19 X6.195.886.196.065.59X
2 Maxmilián MlenskýMaxmilián Mlenský
ASK LovosiceASK Lovosice
97 5.96 5.815.855.785.855.765.965.73
3 Jiří JahodářJiří Jahodář
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
98 5.60 4.145.135.455.45X5.605.44
4 Petr PoselPetr Posel
ASK LovosiceASK Lovosice
98 5.54 5.54XX5.543.53X5.37
5 Matěj ŠčerbaMatěj Ščerba
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
98 5.15 X4.99X4.995.154.40X
Celkem 5 závodníků

Skok daleký - Žáci

(ne, 8.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Lukáš PeremskýLukáš Peremský
AK při ZŠ Prokopa Holého LounyAK při ZŠ Prokopa Holého Louny
00 5.60 5.60--5.60-X5.59
2 Ondřej ChloupekOndřej Chloupek
TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O.
99 5.48 5.105.005.485.485.205.365.32
3 Ondřej PáleníkOndřej Páleník
TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O.
99 5.38 5.035.065.005.065.015.384.45
4 Marek ŠvingrMarek Švingr
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
00 5.35 5.265.285.025.285.305.065.35
5 Daniel CífkaDaniel Cífka
ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady
99 4.88 XX4.754.754.874.88X
6 Martin KoňákMartin Koňák
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
99 4.18 4.154.104.184.184.164.003.97
Jaroslav PetrovskiyJaroslav Petrovskiy
AK MostAK Most
00 DNP
Štěpán KubicaŠtěpán Kubica
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
00 DNP
Martin NovotnýMartin Novotný
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
99 DNP
Celkem 9 závodníků

Skok daleký - Dorostenky

(ne, 8.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Kristýna KopečnáKristýna Kopečná
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
98 5.22 --4.824.825.135.225.06
2 Anastasiya SabadoshAnastasiya Sabadosh
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
97 4.74 X4.74X4.74X4.274.59
3 Tereza HellerováTereza Hellerová
ASK LovosiceASK Lovosice
97 4.70 4.604.544.704.704.394.554.62
4 Aneta LukšanováAneta Lukšanová
ASK DěčínASK Děčín
98 4.67 4.35X4.414.414.614.674.57
5 Kateřina ChlapcováKateřina Chlapcová
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
98 4.49 --4.154.153.944.49X
6 Lenka KuncováLenka Kuncová
Atletika KadaňAtletika Kadaň
97 4.31 4.154.31X4.314.194.174.14
Celkem 6 závodníků

Skok daleký - Žákyně

(ne, 8.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Kristýna KaslováKristýna Kaslová
Atletika KadaňAtletika Kadaň
99 4.81 4.414.264.364.414.3544.714.81
2 Kristýna MrzenováKristýna Mrzenová
AK BílinaAK Bílina
00 4.79 4.534.454.794.794.624.674.65
3 Eliška HodkováEliška Hodková
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
00 4.58 4.404.584.494.584.584.364.34
4 Karolína HiekováKarolína Hieková
ASK LovosiceASK Lovosice
99 4.52 4.354.504.454.504.354.404.52
5 Bára HeřmánkováBára Heřmánková
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
99 4.45 X4.30X4.304.204.45X
6 Dana JunováDana Junová
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
99 4.32 4.324.024.114.324.05X4.20
7 Rozálie ElmanováRozálie Elmanová
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
99 4.22 3.89X4.224.223.584.014.12
8 Adéla ŠmídováAdéla Šmídová
ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady
99 4.16 4.163.643.404.16X3.393.85
9 Tereza StehlíkováTereza Stehlíková
ASK LovosiceASK Lovosice
00 4.03 3.934.004.034.03
10 Tereza OpavováTereza Opavová
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
00 3.95 3.893.953.763.95
11 Barbora KonopováBarbora Konopová
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
00 3.66 3.663.663.473.66
12 Kateřina HagarováKateřina Hagarová
Atletika KadaňAtletika Kadaň
00 3.49 3.22X3.493.49
13 Barbora ŠpoulováBarbora Špoulová
AK MostAK Most
00 3.43 3.123.43X3.43
Nikol PelíškováNikol Pelíšková
ASK DěčínASK Děčín
00 DNP
Celkem 14 závodníků

Trojskok - Dorostenci

(ne, 8.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Petr HejnaPetr Hejna
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
98 12.05 11.3111.4712.0512.05X11.7811.32
2 Tomáš GročTomáš Groč
TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O.
98 11.00 09.79X10.6710.6710.6711.0010.90
3 David SchädelbauerDavid Schädelbauer
TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O.
97 10.64 10.0110.64X10.64
David VolkeDavid Volke
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
97 DNP 0
Celkem 4 závodníků

Trojskok - Dorostenky

(ne, 8.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Anastasiya SabadoshAnastasiya Sabadosh
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
97 10.85 10.8510.5810.5610.85XX10.60
2 Tereza KnoblochováTereza Knoblochová
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
97 10.60 X10.52X10.5210.60X10.56
3 Tereza HellerováTereza Hellerová
ASK LovosiceASK Lovosice
97 10.30 09.6310.2410.3010.3010.26X10.13
4 Jana ŠimkováJana Šimková
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
97 10.15 09.82X10.1510.1510.1009.7310.06
5 Kateřina ChlapcováKateřina Chlapcová
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
98 10.01 09.4410.0109.8810.01-09.77-
Celkem 5 závodníků

Vrh koulí 3kg - Dorostenky

(ne, 8.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Venuše ŽitnáVenuše Žitná
AK BílinaAK Bílina
98 12.02 11.8511.47X11.8512.02X11.41
2 Dominika BurešováDominika Burešová
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
97 12.00 11.3812.0011.7512.00X11.5611.88
3 Nikola DavidováNikola Davidová
AK BílinaAK Bílina
98 10.01 10.0109.4709.3310.0109.78XX
4 Tereza KoskubováTereza Koskubová
ASK LovosiceASK Lovosice
98 08.83 08.8008.5508.8308.8308.3608.4708.50
5 Tereza TučkováTereza Tučková
AK BílinaAK Bílina
98 07.40 X06.6807.0907.0907.40X07.40
Celkem 5 závodníků

Vrh koulí 3kg - Žákyně

(ne, 8.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Kristýna VrabcováKristýna Vrabcová
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
99 10.97 10.9709.9010.8410.9710.9610.3310.81
2 Veronika JáskováVeronika Jásková
AK BílinaAK Bílina
99 08.96 08.1208.7508.3008.7508.96X08.89
3 Andrea SoldátováAndrea Soldátová
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
99 08.44 XX07.7407.74X08.4407.56
Nikol PelíškováNikol Pelíšková
ASK DěčínASK Děčín
00 DNP 0
Celkem 4 závodníků

Vrh koulí 4kg - Žáci

(ne, 8.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tadeáš ProcházkaTadeáš Procházka
AK MostAK Most
99 12.98 XX12.2212.2212.98XX
2 David KoblischkeDavid Koblischke
ASK LovosiceASK Lovosice
99 12.26 XX10.6410.6412.26XX
3 David BělochDavid Běloch
ASK LovosiceASK Lovosice
99 12.07 12.0711.84X12.0711.3111.7812.04
4 Lukáš HusákLukáš Husák
AK ChotěšovAK Chotěšov
99 09.94 09.0409.3909.7609.7609.6809.3909.94
5 Václav TrojanVáclav Trojan
ASK DěčínASK Děčín
99 09.28 07.4408.4908.7108.7108.1707.9509.28
6 Karel MěšťákKarel Měšťák
AK BílinaAK Bílina
00 08.80 08.5708.69X08.6908.8007.8808.72
7 Ondřej BouškaOndřej Bouška
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
00 07.89 07.2607.89X07.8907.68XX
8 Daniel FröhlichDaniel Fröhlich
AK MostAK Most
00 07.60 05.4106.3707.6007.6007.1706.4607.44
9 Marek BažantMarek Bažant
AK BílinaAK Bílina
00 07.33 06.95X07.3307.33
10 Josef KatičJosef Katič
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
00 05.41 05.4105.0604.5705.41
Celkem 10 závodníků

Vrh koulí 5kg - Dorostenci

(ne, 8.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Ondřej HouškaOndřej Houška
AK MostAK Most
97 16.36 15.1615.6315.6015.63X15.8616.36
2 Martin JirkalMartin Jirkal
AK BílinaAK Bílina
97 12.72 X12.72X12.72---
3 Adam BenešAdam Beneš
ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady
98 12.05 12.0511.48X12.0510.9211.4811.92
4 Daniel DvořákDaniel Dvořák
AK MostAK Most
97 11.87 11.1111.8711.3311.8710.78XX
5 Václav NachlingerVáclav Nachlinger
AK MostAK Most
98 11.26 11.2610.88X11.26X11.1411.11
6 David UrbanskýDavid Urbanský
AK MostAK Most
98 10.77 10.6709.8409.1710.6710.64X10.77
Celkem 6 závodníků

Hod diskem 0,75kg - Žákyně

(ne, 8.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Kristýna VrabcováKristýna Vrabcová
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
99 30.19
2 Veronika JáskováVeronika Jásková
AK BílinaAK Bílina
99 27.86
3 Kateřina BartošováKateřina Bartošová
AK MostAK Most
99 20.73
4 Andrea SoldátováAndrea Soldátová
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
99 18.56
5 Tereza PokornáTereza Pokorná
ASK LovosiceASK Lovosice
99 18.27
6 Kateřina VršeckáKateřina Vršecká
AK MostAK Most
00 16.02
7 Lucie ToušováLucie Toušová
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
00 13.16
Celkem 7 závodníků

Hod diskem 1kg - Žáci

(ne, 8.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 David KoblischkeDavid Koblischke
ASK LovosiceASK Lovosice
99 48.58
2 Filip NajmanFilip Najman
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
99 36.00
3 David BělochDavid Běloch
ASK LovosiceASK Lovosice
99 30.19
4 Tadeáš ProcházkaTadeáš Procházka
AK MostAK Most
99 30.10
5 Marek BažantMarek Bažant
AK BílinaAK Bílina
00 25.70
6 Jan LepeškaJan Lepeška
AK BílinaAK Bílina
00 23.24
7 Karel MěšťákKarel Měšťák
AK BílinaAK Bílina
00 22.67
Celkem 7 závodníků

Hod diskem 1kg - Dorostenky

(ne, 8.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Venuše ŽitnáVenuše Žitná
AK BílinaAK Bílina
98 30.69
2 Nikola ProchováNikola Prochová
AK BílinaAK Bílina
97 29.98
3 Nikola DavidováNikola Davidová
AK BílinaAK Bílina
98 29.52
4 Dominika BurešováDominika Burešová
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
97 29.30
5 Tereza TučkováTereza Tučková
AK BílinaAK Bílina
98 17.76
Lucie SinerováLucie Sinerová
ASK DěčínASK Děčín
98 DNP
Celkem 6 závodníků

Hod diskem 1,5kg - Dorostenci

(ne, 8.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Martin JirkalMartin Jirkal
AK BílinaAK Bílina
97 40.37
2 Ondřej HouškaOndřej Houška
AK MostAK Most
97 36.48
3 Václav NachlingerVáclav Nachlinger
AK MostAK Most
98 29.82
4 Daniel DvořákDaniel Dvořák
AK MostAK Most
97 24.68
5 David UrbanskýDavid Urbanský
AK MostAK Most
98 22.33
MS Jan SirotekJan Sirotek
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
97 36.91
Celkem 6 závodníků

Hod oštěpem 500g - Dorostenky

(ne, 8.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Nikola ProchováNikola Prochová
AK BílinaAK Bílina
97 38.52
2 Venuše ŽitnáVenuše Žitná
AK BílinaAK Bílina
98 35.02
3 Lucie VáňováLucie Váňová
AO TJ Baník MeziboříAO TJ Baník Meziboří
97 27.75
4 Nikola DavidováNikola Davidová
AK BílinaAK Bílina
98 26.72
Adéla PřibíkováAdéla Přibíková
ASK LovosiceASK Lovosice
97 DNP
Lucie SinerováLucie Sinerová
ASK DěčínASK Děčín
98 DNP
Celkem 6 závodníků

Hod oštěpem 500g - Žákyně

(ne, 8.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Veronika JáskováVeronika Jásková
AK BílinaAK Bílina
99 29.09
2 Nikol JankuNikol Janku
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
00 27.39
3 Denisa HavlíčkováDenisa Havlíčková
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
99 26.05
4 Kristýna MalířováKristýna Malířová
ASK LovosiceASK Lovosice
99 24.30
5 Kateřina BartošováKateřina Bartošová
AK MostAK Most
99 23.63
6 Lucie ToušováLucie Toušová
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
00 21.97
7 Barbora ŠpoulováBarbora Špoulová
AK MostAK Most
00 17.26
8 Kateřina VršeckáKateřina Vršecká
AK MostAK Most
00 13.63
MS Kristýna ŠkrancováKristýna Škrancová
ASK LovosiceASK Lovosice
01 23.11
MS Kristýna VrabcováKristýna Vrabcová
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
99 22.22
Celkem 10 závodníků

Hod oštěpem 600g - Žáci

(ne, 8.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tadeáš ProcházkaTadeáš Procházka
AK MostAK Most
99 38.92
2 Antonín JanetkaAntonín Janetka
AK BílinaAK Bílina
99 36.20
3 Václav ZahrádkaVáclav Zahrádka
TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O.
00 26.68
Celkem 3 závodníků

Hod oštěpem 700g - Dorostenci

(ne, 8.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Ondřej HouškaOndřej Houška
AK MostAK Most
97 39.54
2 David UrbanskýDavid Urbanský
AK MostAK Most
98 38.30
3 David ŠtěpánekDavid Štěpánek
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
98 34.69
4 Václav NachlingerVáclav Nachlinger
AK MostAK Most
98 26.88
5 Daniel DvořákDaniel Dvořák
AK MostAK Most
97 17.81
Celkem 5 závodníků