Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

European kids athletics games

Brno (8. - 10. 9. 2014)

skok daleký - Muži

(po, 8.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Milan PírekMilan Pírek
AK KroměřížAK Kroměříž
87 7.59
2 Istvan ViroveczIstvan Virovecz
HungaryHungary
89 7.58
3 Štěpán WagnerŠtěpán Wagner
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
81 7.57
4 Roman NovotnýRoman Novotný
AK KroměřížAK Kroměříž
86 7.41
5 Donald AgyareDonald Agyare
GhanaGhana
87 7.02
6 Filip DittrichFilip Dittrich
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
93 6.83
7 Filip NavrátilFilip Navrátil
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
97 6.82
Celkem 7 závodníků

skok daleký - Žáci (Kvalifikace)

Kvalifikace A1 (po, 8.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Vilém StráskýVilém Stráský
BYAC BrnoBYAC Brno
99 6.32
2 Jan NastoupilJan Nastoupil
AK OlomoucAK Olomouc
99 6.23
3 Jan VáchaJan Vácha
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
99 6.13
4 Vladislavs OsipenkoVladislavs Osipenko
Sport school Arkadija - LatviaSport school Arkadija - Latvia
99 5.98
5 Jakub BystroňJakub Bystroň
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
99 5.90
6 Roman TeterukRoman Teteruk
Cdushor Vinnitsia - UkraineCdushor Vinnitsia - Ukraine
99 5.81
7 David RybaDavid Ryba
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
99 5.81
8 Josef ŘíhaJosef Říha
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
99 5.72
9 Roberts GlaudaRoberts Glauda
Sport school Arkadija - LatviaSport school Arkadija - Latvia
99 5.72
10 Adam HorákAdam Horák
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
99 5.71
11 Matiss VelpsMatiss Velps
Sport Center Smiltene - LatviaSport Center Smiltene - Latvia
99 5.70
12 Daniils FirgersDaniils Firgers
Sport school Arkadija - LatviaSport school Arkadija - Latvia
99 5.70
13 Lukáš NeumanLukáš Neuman
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
99 5.65
14 Marek ZelinkaMarek Zelinka
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
99 5.60
15 Filip GilFilip Gil
SKS Kusy Kraków - PolandSKS Kusy Kraków - Poland
99 5.57
16 Filip SloukaFilip Slouka
AC ProstějovAC Prostějov
99 5.51
17 Antonín JanetkaAntonín Janetka
AK BílinaAK Bílina
99 5.40
18 Jan VojtekJan Vojtek
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
99 5.40
19 Lukáš ŠimonLukáš Šimon
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
99 5.34
20 Ondřej ChloupekOndřej Chloupek
TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O.
99 5.32
21 Jakub SobotkaJakub Sobotka
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
99 5.29
22 Jeremiasz WcisłoJeremiasz Wcisło
SKS Kusy Kraków - PolandSKS Kusy Kraków - Poland
99 5.28
23 Dominik KrejčířDominik Krejčíř
BYAC BrnoBYAC Brno
99 5.23
24 František DymáčekFrantišek Dymáček
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
99 4.92
25 Jakub MikołajczykJakub Mikołajczyk
SKS Kusy Kraków - PolandSKS Kusy Kraków - Poland
99 4.89
Celkem 25 závodníků
Kvalifikace A2 (po, 8.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jakub KučeraJakub Kučera
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
99 5.77
2 Parascandolo Stefano PaceParascandolo Stefano Pace
Malta Amateur Athletic AssociationMalta Amateur Athletic Asso...
99 5.55
3 Štěpán HamplŠtěpán Hampl
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
99 5.47
4 Ondřej LengálOndřej Lengál
BYAC BrnoBYAC Brno
99 5.41
5 Ondřej PáleníkOndřej Páleník
TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O.
99 5.12
6 Ján KubenaJán Kubena
Olympia Považská Bystrica - SVKOlympia Považská Bystrica -...
99 5.10
7 Vojtěch HojnýVojtěch Hojný
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
99 5.09
8 Daniel BezuchaDaniel Bezucha
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
99 5.07
9 Alfie WestAlfie West
Kirklees - ENGKirklees - ENG
99 5.07
10 Dan KováčDan Kováč
TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod
99 4.98
11 David CaisDavid Cais
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
99 4.98
12 Adam HruškaAdam Hruška
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
99 4.96
13 Filip BrandejskýFilip Brandejský
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
99 4.69
14 Marek SechraMarek Sechra
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
99 4.69
15 Milan HolmanMilan Holman
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
99 4.59
16 Petr LoudaPetr Louda
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
99 4.53
17 Zachariah StainsburyZachariah Stainsbury
Kirklees - ENGKirklees - ENG
99 4.41
18 Lukáš HvastaLukáš Hvasta
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
99 4.40
Celkem 18 závodníků
Kvalifikace B1 (po, 8.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jaroslav VychodilJaroslav Vychodil
AK OlomoucAK Olomouc
00 6.05
2 Illovszky DánielIllovszky Dániel
BHSE Budapest - HungaryBHSE Budapest - Hungary
00 5.68
3 Edijs LacisEdijs Lacis
SS Iecava Dartija - LatviaSS Iecava Dartija - Latvia
00 5.52
4 Štěpán ŠancŠtěpán Šanc
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
00 5.41
5 Kamil DulembaKamil Dulemba
SKS Kusy Kraków - PolandSKS Kusy Kraków - Poland
00 5.38
6 Jan SmržJan Smrž
AK BílinaAK Bílina
00 5.38
7 Acker Rene PernekAcker Rene Pernek
AK Poljane Maribor - SloveniaAK Poljane Maribor - Slovenia
00 5.35
8 Jindřich SemotamJindřich Semotam
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
00 5.33
9 Luděk MatoušekLuděk Matoušek
BYAC BrnoBYAC Brno
00 5.26
10 Lukáš HabrLukáš Habr
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
00 5.07
11 Roberts Janis ZalitisRoberts Janis Zalitis
Sport school Arkadija - LatviaSport school Arkadija - Latvia
00 5.04
12 Pavel HalířPavel Halíř
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
00 5.03
13 Kryštof KašpárekKryštof Kašpárek
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
00 4.98
14 Lukáš SchrimpelLukáš Schrimpel
Olympia Považská Bystrica - SVKOlympia Považská Bystrica -...
00 4.92
15 Robin MartinekRobin Martinek
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
00 4.70
16 Jakub ZychJakub Zych
SKS Kusy Kraków - PolandSKS Kusy Kraków - Poland
00 4.65
17 Tomáš MezlíkTomáš Mezlík
BYAC BrnoBYAC Brno
00 4.62
18 Filip BlatníkFilip Blatník
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
00 4.32
19 David JanouchDavid Janouch
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
00 4.27
20 Petr NovotnýPetr Novotný
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
00 4.19
Celkem 20 závodníků
Kvalifikace B2 (po, 8.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Matěj RábMatěj Ráb
TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí
00 5.54
2 Štěpán PiskačŠtěpán Piskač
AC ČáslavAC Čáslav
00 5.52
3 Michal AuidaMichal Auida
BYAC BrnoBYAC Brno
00 5.27
4 Adam MilerAdam Miler
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
00 5.01
5 Daniel GolasDaniel Golas
SKS Kusy Kraków - PolandSKS Kusy Kraków - Poland
00 4.99
6 Alisters BalodisAlisters Balodis
Sport Center Smiltene - LatviaSport Center Smiltene - Latvia
00 4.75
7 Tomáš PuczekTomáš Puczek
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
00 4.74
8 Ondřej KadlaOndřej Kadla
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
00 4.69
9 Jan JíraJan Jíra
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
00 4.67
10 Jan LepeškaJan Lepeška
AK BílinaAK Bílina
00 4.65
11 Tomaš HamráčekTomaš Hamráček
TJ Tatran Spišská Nová Ves - SVKTJ Tatran Spišská Nová Ves ...
00 4.53
12 Ondřej ŠípekOndřej Šípek
BYAC BrnoBYAC Brno
00 4.48
13 Nikolas ErbenNikolas Erben
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
00 4.46
14 Matěj ČapekMatěj Čapek
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
00 4.38
15 Adam ChrobákAdam Chrobák
TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí
00 4.36
16 Jakub DoležalJakub Doležal
AK BílinaAK Bílina
00 4.36
17 David NavrátilDavid Navrátil
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
00 4.22
18 Michal ŠtěpánekMichal Štěpánek
SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s.
00 4.21
19 Adam HladkýAdam Hladký
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
00 4.04
20 Filip Miroslav KuckaFilip Miroslav Kucka
AK Slávia TU Košice - SVKAK Slávia TU Košice - SVK
00 3.76
21 Ondřej PulkrábekOndřej Pulkrábek
TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí
00 3.70
22 Adam FrancAdam Franc
BYAC BrnoBYAC Brno
00 3.39
Celkem 22 závodníků

skok daleký - Žáci (Finále)

Finále A (út, 9.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Vilém StráskýVilém Stráský
BYAC BrnoBYAC Brno
99 6.54
2 Jan VáchaJan Vácha
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
99 6.40
3 Jan NastoupilJan Nastoupil
AK OlomoucAK Olomouc
99 6.38
4 Jakub BystroňJakub Bystroň
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
99 6.21
5 Jakub KučeraJakub Kučera
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
99 6.14
6 Vladislavs OsipenkoVladislavs Osipenko
Sport school Arkadija - LatviaSport school Arkadija - Latvia
99 5.97
7 Roman TeterukRoman Teteruk
Cdushor Vinnitsia - UkraineCdushor Vinnitsia - Ukraine
99 5.92
8 David RybaDavid Ryba
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
99 5.67
Celkem 8 závodníků
Finále B (út, 9.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jaroslav VychodilJaroslav Vychodil
AK OlomoucAK Olomouc
00 6.12
2 Illovszky DánielIllovszky Dániel
BHSE Budapest - HungaryBHSE Budapest - Hungary
00 6.12
3 Edijs LacisEdijs Lacis
SS Iecava Dartija - LatviaSS Iecava Dartija - Latvia
00 5.93
4 Kamil DulembaKamil Dulemba
SKS Kusy Kraków - PolandSKS Kusy Kraków - Poland
00 5.73
5 Jan SmržJan Smrž
AK BílinaAK Bílina
00 5.72
6 Štěpán PiskačŠtěpán Piskač
AC ČáslavAC Čáslav
00 5.53
7 Štěpán ŠancŠtěpán Šanc
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
00 5.40
8 Matěj RábMatěj Ráb
TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí
00 4.61
Celkem 8 závodníků

skok daleký - Ml. žáci (Kvalifikace)

Kvalifikace A1 (po, 8.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Dominik HolubDominik Holub
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 5.90
2 Jakub FialaJakub Fiala
Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř
01 5.41
3 Daniel ZvolskýDaniel Zvolský
BYAC BrnoBYAC Brno
01 5.39
4 Callum OrangeCallum Orange
Kirklees - ENGKirklees - ENG
01 5.37
5 David LekešDavid Lekeš
AK OlomoucAK Olomouc
01 5.16
6 Jan PospíšilJan Pospíšil
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
01 5.00
7 Martin SlavíčekMartin Slavíček
BYAC BrnoBYAC Brno
01 4.97
8 Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil
AK OlomoucAK Olomouc
01 4.85
9 Marek KretMarek Kret
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
01 4.77
10 Jan MautnerJan Mautner
AK OlomoucAK Olomouc
01 4.77
11 Matěj BenešMatěj Beneš
BYAC BrnoBYAC Brno
01 4.71
12 Vojtěch HovorkaVojtěch Hovorka
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
01 4.68
13 Viktor VelebaViktor Veleba
SK Speed BrnoSK Speed Brno
01 4.40
14 Erik WagnerErik Wagner
Olympia Považská Bystrica - SVKOlympia Považská Bystrica -...
01 4.39
15 Michal FranekMichal Franek
Olympia Považská Bystrica - SVKOlympia Považská Bystrica -...
01 4.37
16 Adam ProvazníkAdam Provazník
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
01 4.33
17 Tomáš PodneckýTomáš Podnecký
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 4.30
18 Ondřej SlavíkOndřej Slavík
TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice
01 4.27
19 Dominik VodičkaDominik Vodička
BYAC BrnoBYAC Brno
01 3.97
20 Branden SykesBranden Sykes
Kirklees - ENGKirklees - ENG
01 3.89
21 Vojtěch PavlasVojtěch Pavlas
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 3.80
Celkem 21 závodníků
Kvalifikace A2 (po, 8.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Zdeněk KorečekZdeněk Koreček
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
01 5.06
2 Adam BrabecAdam Brabec
AC ČáslavAC Čáslav
01 4.67
3 Vojtěch HöfnerVojtěch Höfner
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 4.57
4 Petr VojtášekPetr Vojtášek
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
01 4.52
5 Michal MachalaMichal Machala
SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s.
01 4.40
6 Patrik HarantPatrik Harant
Olympia Považská Bystrica - SVKOlympia Považská Bystrica -...
01 4.34
7 Radimír HolinaRadimír Holina
Atletický oddíl - STŘELA ŽebrákAtletický oddíl - STŘELA Že...
01 4.33
8 Jekabs KurbeJekabs Kurbe
SS Iecava Dartija - LatviaSS Iecava Dartija - Latvia
01 4.27
9 Jakub StibalJakub Stibal
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
01 4.17
10 Ondřej BrzyskowskiOndřej Brzyskowski
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
01 4.16
11 Daniel HojnýDaniel Hojný
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
01 4.11
12 Karel BrabecKarel Brabec
BYAC BrnoBYAC Brno
01 4.04
13 Samuel KrýsaSamuel Krýsa
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
01 4.00
14 Omar ElaidaOmar Elaida
Malta Amateur Athletic AssociationMalta Amateur Athletic Asso...
01 3.95
15 Jakub VítekJakub Vítek
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 3.93
16 Šimon SkuplíkŠimon Skuplík
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
01 3.92
17 Vít MaruškaVít Maruška
BYAC BrnoBYAC Brno
01 3.90
18 Filip ŠmahelFilip Šmahel
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 3.90
19 Adam KrupaAdam Krupa
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
01 3.88
20 Adam ZourekAdam Zourek
SK Speed BrnoSK Speed Brno
01 3.81
21 Jan UngerJan Unger
BYAC BrnoBYAC Brno
01 3.63
22 Ladislav KincLadislav Kinc
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
01 3.46
23 Petr SlezákPetr Slezák
BYAC BrnoBYAC Brno
01 3.25
24 Vid JusVid Jus
AK Poljane Maribor - SloveniaAK Poljane Maribor - Slovenia
01 2.71
Celkem 24 závodníků
Kvalifikace B1 (po, 8.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Illovszky DominikIllovszky Dominik
BHSE Budapest - HungaryBHSE Budapest - Hungary
02 5.22
2 Peter KrškaPeter Krška
AK Spartak Dubnica nad Váhom - SVKAK Spartak Dubnica nad Váho...
02 5.06
3 Miroslav ŠpicarMiroslav Špicar
Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř
02 4.86
4 Filip KlokočníkFilip Klokočník
TJ Slavoj Český Brod,o.s.TJ Slavoj Český Brod,o.s.
02 4.58
5 Ján Daniel NémethJán Daniel Németh
Akademik TU Košice - SVKAkademik TU Košice - SVK
02 4.53
6 Louis ForbesLouis Forbes
Kirklees - ENGKirklees - ENG
02 4.51
7 Viktor PálkaViktor Pálka
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
02 4.51
8 Ondřej ŠkrlandOndřej Škrland
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
02 4.43
9 Callum DurransCallum Durrans
Kirklees - ENGKirklees - ENG
02 4.37
10 Ondřej TomášOndřej Tomáš
TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí
02 4.37
11 Arturs ŠteinbergsArturs Šteinbergs
SS Iecava Dartija - LatviaSS Iecava Dartija - Latvia
02 4.34
12 Vojtěch KloudVojtěch Kloud
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 4.26
13 Jan VicherJan Vicher
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
02 4.21
14 Adam SudekAdam Sudek
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
02 4.21
15 Kirils TimoninsKirils Timonins
Sport school Arkadija - LatviaSport school Arkadija - Latvia
02 4.18
16 Dominik MelegaDominik Melega
TJ Tatran Spišská Nová Ves - SVKTJ Tatran Spišská Nová Ves ...
02 4.16
17 Lukáš PunčochářLukáš Punčochář
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
02 4.15
18 Philip ĎuriníkPhilip Ďuriník
TJ A F-bO Nižná - SVKTJ A F-bO Nižná - SVK
02 4.14
19 Vojtěch VohlídkaVojtěch Vohlídka
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 4.09
20 Rudis Peteris LasmanisRudis Peteris Lasmanis
SS Iecava Dartija - LatviaSS Iecava Dartija - Latvia
02 4.01
21 Martin ŠtěchMartin Štěch
AK BílinaAK Bílina
02 4.00
22 Janis SausaisJanis Sausais
Sport Center Smiltene - LatviaSport Center Smiltene - Latvia
02 3.99
23 Miłosz WojtygaMiłosz Wojtyga
SKS Kusy Kraków - PolandSKS Kusy Kraków - Poland
02 3.95
24 Vojtěch HudečekVojtěch Hudeček
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
02 3.93
25 Jakub BělíkJakub Bělík
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
02 3.87
26 Adam KriegelAdam Kriegel
BYAC BrnoBYAC Brno
02 3.83
27 Patryk FurgałPatryk Furgał
SKS Kusy Kraków - PolandSKS Kusy Kraków - Poland
02 3.52
28 Jan DanielJan Daniel
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
02 3.27
Celkem 28 závodníků
Kvalifikace B2 (po, 8.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Martin VečeřaMartin Večeřa
BYAC BrnoBYAC Brno
02 4.15
2 Radim NovotnýRadim Novotný
TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí
02 3.97
3 Matěj TrojanMatěj Trojan
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 3.96
4 Jáchym BednářJáchym Bednář
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 3.93
5 Lukáš TopolanskýLukáš Topolanský
SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s.
02 3.90
6 Štěpán ŠmídŠtěpán Šmíd
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
02 3.87
7 Josef KuníkJosef Kuník
Atletický oddíl - STŘELA ŽebrákAtletický oddíl - STŘELA Že...
02 3.87
8 Timotej ČuporákTimotej Čuporák
TJ A F-bO Nižná - SVKTJ A F-bO Nižná - SVK
02 3.83
9 Tomáš HrdinaTomáš Hrdina
TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí
02 3.82
10 Bohumil SakBohumil Sak
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
02 3.81
11 Tomáš ŠváraTomáš Švára
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 3.80
12 Jan VilímJan Vilím
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 3.77
13 Roman StehnoRoman Stehno
AC ČáslavAC Čáslav
02 3.75
14 Vojtěch TeplýVojtěch Teplý
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 3.75
15 Jan PácalJan Pácal
Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř
02 3.72
16 Matěj JavůrekMatěj Javůrek
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
02 3.67
17 Vít KomínekVít Komínek
TJ SvitavyTJ Svitavy
02 3.64
18 Jiří RothanzlJiří Rothanzl
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 3.57
19 Tobiáš TurekTobiáš Turek
SK Speed BrnoSK Speed Brno
03 3.42
20 Lukáš BurkovičLukáš Burkovič
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
02 3.41
21 Jan NěmecJan Němec
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
02 3.40
22 Petr KrotkýPetr Krotký
SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s.
02 3.39
23 Adam UrbánekAdam Urbánek
TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí
02 3.39
24 Tadeáš MeišnerTadeáš Meišner
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 3.35
25 Matěj KrčkaMatěj Krčka
SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s.
02 3.04
Celkem 25 závodníků

skok daleký - Ml. žáci (Finále)

Finále A (út, 9.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Dominik HolubDominik Holub
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 6.19
2 Callum OrangeCallum Orange
Kirklees - ENGKirklees - ENG
01 5.61
3 Jakub FialaJakub Fiala
Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř
01 5.44
4 Zdeněk KorečekZdeněk Koreček
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
01 5.26
5 David LekešDavid Lekeš
AK OlomoucAK Olomouc
01 5.23
6 Daniel ZvolskýDaniel Zvolský
BYAC BrnoBYAC Brno
01 5.18
7 Martin SlavíčekMartin Slavíček
BYAC BrnoBYAC Brno
01 4.96
8 Jan PospíšilJan Pospíšil
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
01 4.78
Celkem 8 závodníků
Finále B (út, 9.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Illovszky DominikIllovszky Dominik
BHSE Budapest - HungaryBHSE Budapest - Hungary
02 5.67
2 Peter KrškaPeter Krška
AK Spartak Dubnica nad Váhom - SVKAK Spartak Dubnica nad Váho...
02 5.10
3 Miroslav ŠpicarMiroslav Špicar
Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř
02 5.00
4 Louis ForbesLouis Forbes
Kirklees - ENGKirklees - ENG
02 4.84
5 Filip KlokočníkFilip Klokočník
TJ Slavoj Český Brod,o.s.TJ Slavoj Český Brod,o.s.
02 4.82
6 Ondřej ŠkrlandOndřej Škrland
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
02 4.47
7 Viktor PálkaViktor Pálka
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
02 4.27
Celkem 7 závodníků

skok daleký - Žákyně (Kvalifikace)

Kvalifikace A1 (po, 8.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jana NovotnáJana Novotná
JAC BrnoJAC Brno
99 5.60
2 Michaela GieselováMichaela Gieselová
AK OlomoucAK Olomouc
99 5.33
3 Pavlína MinářováPavlína Minářová
TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí
99 5.22
4 Linda PrůšováLinda Průšová
TJ Jiskra Zruč nad SázavouTJ Jiskra Zruč nad Sázavou
99 5.04
5 Nikola RůžičkováNikola Růžičková
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
99 5.04
6 Anežka HanouskováAnežka Hanousková
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
99 4.92
7 Viktoriia ZaikaViktoriia Zaika
Cdushor Vinnitsia - UkraineCdushor Vinnitsia - Ukraine
99 4.89
8 Kristýna HeřmánkováKristýna Heřmánková
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
99 4.85
9 Adéla JehličkováAdéla Jehličková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
99 4.81
10 Petra ČernáPetra Černá
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
99 4.78
11 Sztrehárszky KatinkaSztrehárszky Katinka
BHSE Budapest - HungaryBHSE Budapest - Hungary
99 4.75
12 Michaela HájkováMichaela Hájková
TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí
99 4.68
13 Alina DialloAlina Diallo
TITAN TC Szeged - HungaryTITAN TC Szeged - Hungary
99 4.62
14 Barbora HadašováBarbora Hadašová
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
99 4.59
15 Michaela VítkováMichaela Vítková
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
99 4.58
16 Lucie ČervenkováLucie Červenková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
99 4.56
17 Laura ResinaLaura Resina
ASD Catania 2000 - ItaliaASD Catania 2000 - Italia
99 4.56
18 Nikola DyrynkováNikola Dyrynková
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
99 4.54
19 Barbora JehličkováBarbora Jehličková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
99 4.44
20 Nikola LanghansováNikola Langhansová
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
99 4.41
21 Ewelina SawickaEwelina Sawicka
SKS Kusy Kraków - PolandSKS Kusy Kraków - Poland
99 4.40
22 Alexandra DobrockáAlexandra Dobrocká
TJ Tatran Spišská Nová Ves - SVKTJ Tatran Spišská Nová Ves ...
99 4.38
23 Nikola FejglováNikola Fejglová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
99 4.32
Celkem 23 závodníků
Kvalifikace A2 (po, 8.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Kateřina NovotnáKateřina Novotná
AK OlomoucAK Olomouc
99 4.68
2 Barbora BumbálkováBarbora Bumbálková
TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí
99 4.62
3 Lívia MatúšováLívia Matúšová
AK Bojničky - SVKAK Bojničky - SVK
99 4.45
4 Luca HorváthLuca Horváth
TITAN TC Szeged - HungaryTITAN TC Szeged - Hungary
99 4.38
5 Kristýna KlossováKristýna Klossová
JAC BrnoJAC Brno
99 4.36
6 Barbora KrejčiříkováBarbora Krejčiříková
JAC BrnoJAC Brno
99 4.28
7 Šárka TicháŠárka Tichá
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
99 4.26
8 Tereza DucháčkováTereza Ducháčková
TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí
99 4.24
9 Iga KrzemińskaIga Krzemińska
SKS Kusy Kraków - PolandSKS Kusy Kraków - Poland
99 4.19
10 Markéta HartmanováMarkéta Hartmanová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
99 4.18
11 Denisa MráčkováDenisa Mráčková
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
99 4.18
12 Adriana ŠtefinováAdriana Štefinová
Olympia Považská Bystrica - SVKOlympia Považská Bystrica -...
99 4.12
13 Eva ŠpatenkováEva Špatenková
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
99 4.08
14 Alexandra VernerováAlexandra Vernerová
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
99 3.96
15 Lenka MarčíkováLenka Marčíková
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
99 3.95
16 Eliška CejnarováEliška Cejnarová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
99 3.94
17 Jana KurkováJana Kurková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
99 3.88
18 Petra FritschováPetra Fritschová
JAC BrnoJAC Brno
99 3.84
19 Kinga ArendarczykKinga Arendarczyk
SKS Kusy Kraków - PolandSKS Kusy Kraków - Poland
99 3.78
20 Erica ByramErica Byram
Kirklees - ENGKirklees - ENG
99 3.52
21 Jessica HirstJessica Hirst
Kirklees - ENGKirklees - ENG
99 3.41
Celkem 21 závodníků
Kvalifikace B1 (po, 8.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tereza ParáskováTereza Parásková
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
00 5.03
2 Anastasija KrasavinaAnastasija Krasavina
Sport school Arkadija - LatviaSport school Arkadija - Latvia
00 4.98
3 Emma MaštalířováEmma Maštalířová
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
00 4.89
4 Anisa FilaliAnisa Filali
JAC BrnoJAC Brno
00 4.85
5 Elina NovikaElina Novika
Sport school Arkadija - LatviaSport school Arkadija - Latvia
00 4.83
6 Jana HolubcováJana Holubcová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
00 4.74
7 Eliška OuředníkováEliška Ouředníková
SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s.
00 4.72
8 Lenka BurianováLenka Burianová
JAC BrnoJAC Brno
00 4.62
9 Nicoleta TurnerováNicoleta Turnerová
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
00 4.59
10 Lucie HáčkováLucie Háčková
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
00 4.55
11 Vendula MynářováVendula Mynářová
AK OlomoucAK Olomouc
00 4.47
12 Rebecca ListerRebecca Lister
Kirklees - ENGKirklees - ENG
00 4.43
13 Kristýna MrzenováKristýna Mrzenová
AK BílinaAK Bílina
00 4.43
14 Aneta ŽupníkováAneta Župníková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
00 4.40
15 Kristýna GallováKristýna Gallová
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
00 4.38
16 Patricija MuravjovaPatricija Muravjova
Sport school Arkadija - LatviaSport school Arkadija - Latvia
00 4.38
17 Katarína ĎuricováKatarína Ďuricová
AK Slávia TU Košice - SVKAK Slávia TU Košice - SVK
00 4.24
18 Anna ŠtroblováAnna Štroblová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
00 4.18
19 Julie WismanováJulie Wismanová
SK Speed BrnoSK Speed Brno
00 4.15
20 Emma BečvářováEmma Bečvářová
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
00 4.11
21 Tereza VernerováTereza Vernerová
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
00 4.03
22 Melisa BeitikaMelisa Beitika
Sport school Arkadija - LatviaSport school Arkadija - Latvia
00 3.92
23 Anastasija JefimovaAnastasija Jefimova
Sport school Arkadija - LatviaSport school Arkadija - Latvia
00 3.81
Celkem 23 závodníků
Kvalifikace B2 (po, 8.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Klaudie BeranováKlaudie Beranová
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
00 4.58
2 Valentýna PřibylováValentýna Přibylová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
00 4.47
3 Michaela KieselováMichaela Kieselová
JAC BrnoJAC Brno
00 4.42
4 Bronwen BrownBronwen Brown
Kirklees - ENGKirklees - ENG
00 4.36
5 Monika DoubkováMonika Doubková
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
00 4.29
6 Barbora RilichováBarbora Rilichová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
00 4.29
7 Magdaléna PeerováMagdaléna Peerová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
00 4.25
8 Eliška BěhounkováEliška Běhounková
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
00 4.18
9 Anna StrukovaAnna Strukova
Sport school Arkadija - LatviaSport school Arkadija - Latvia
00 4.14
10 Adéla NovákováAdéla Nováková
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
00 4.14
11 Simona GrúberováSimona Grúberová
AŠK Skalica - SVKAŠK Skalica - SVK
00 4.11
12 Monika SotonováMonika Sotonová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
00 4.07
13 Tereza HoladováTereza Holadová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
00 4.06
14 Monika MervartováMonika Mervartová
TJ DobruškaTJ Dobruška
00 4.03
15 Kateřina TulkováKateřina Tulková
Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř
00 4.02
16 Gabriela WojtyłaGabriela Wojtyła
SKS Kusy Kraków - PolandSKS Kusy Kraków - Poland
00 3.97
17 Estere VitolaEstere Vitola
Kandavas sport school - LatviaKandavas sport school - Latvia
00 3.89
18 Anastasija MelnikaAnastasija Melnika
Sport school Arkadija - LatviaSport school Arkadija - Latvia
00 3.88
19 Adéla RyndováAdéla Ryndová
JAC BrnoJAC Brno
00 3.85
20 Lucie UherkováLucie Uherková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
00 3.80
21 Michaela ChárováMichaela Chárová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
00 3.79
22 Eliška MikováEliška Miková
JAC BrnoJAC Brno
00 3.75
23 Leona MarečkováLeona Marečková
ASK BlanskoASK Blansko
00 3.68
24 Aneta SuchánkováAneta Suchánková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
00 3.68
25 Alena MatějákováAlena Matějáková
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
00 3.64
26 Wiktoria CichyWiktoria Cichy
SKS Kusy Kraków - PolandSKS Kusy Kraków - Poland
00 3.60
27 Kristýna MarečkováKristýna Marečková
ASK BlanskoASK Blansko
00 3.39
28 Veronika HajduškováVeronika Hajdušková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
00 3.31
29 Lucie BlahutováLucie Blahutová
Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř
00 3.29
Celkem 29 závodníků

skok daleký - Žákyně (Finále)

Finále A (út, 9.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jana NovotnáJana Novotná
JAC BrnoJAC Brno
99 5.85
2 Pavlína MinářováPavlína Minářová
TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí
99 5.73
3 Michaela GieselováMichaela Gieselová
AK OlomoucAK Olomouc
99 5.49
4 Viktoriia ZaikaViktoriia Zaika
Cdushor Vinnitsia - UkraineCdushor Vinnitsia - Ukraine
99 5.42
5 Anežka HanouskováAnežka Hanousková
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
99 5.14
6 Nikola RůžičkováNikola Růžičková
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
99 4.99
7 Linda PrůšováLinda Průšová
TJ Jiskra Zruč nad SázavouTJ Jiskra Zruč nad Sázavou
99 4.97
8 Kristýna HeřmánkováKristýna Heřmánková
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
99 4.79
Celkem 8 závodníků
Finále B (út, 9.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tereza ParáskováTereza Parásková
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
00 5.48
2 Emma MaštalířováEmma Maštalířová
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
00 5.20
3 Anisa FilaliAnisa Filali
JAC BrnoJAC Brno
00 5.15
4 Anastasija KrasavinaAnastasija Krasavina
Sport school Arkadija - LatviaSport school Arkadija - Latvia
00 5.08
5 Eliška OuředníkováEliška Ouředníková
SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s.
00 5.02
6 Jana HolubcováJana Holubcová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
00 4.94
7 Elina NovikaElina Novika
Sport school Arkadija - LatviaSport school Arkadija - Latvia
00 4.84
8 Lenka BurianováLenka Burianová
JAC BrnoJAC Brno
00 4.73
Celkem 8 závodníků

skok daleký - Ml. žákyně (Kvalifikace)

Kvalifikace A1 (po, 8.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Anna KozlováAnna Kozlová
AC ČáslavAC Čáslav
01 4.64
2 Adéla KoláčkováAdéla Koláčková
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
01 4.41
3 Emese Halász-SzabóEmese Halász-Szabó
TITAN TC Szeged - HungaryTITAN TC Szeged - Hungary
01 4.41
4 Sandra PeterováSandra Peterová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
01 4.38
5 Kamila PilíkováKamila Pilíková
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
01 4.34
6 Petra KašováPetra Kašová
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
01 4.26
7 Valerija KuzmickaValerija Kuzmicka
Kandavas sport school - LatviaKandavas sport school - Latvia
01 4.25
8 Natálie MatuškováNatálie Matušková
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
01 4.24
9 Tereza HulíkováTereza Hulíková
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
01 4.22
10 Marie DoležalováMarie Doležalová
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
01 4.21
11 Sofie AntončíkováSofie Antončíková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
01 4.19
12 Nikola DunajováNikola Dunajová
SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s.
01 4.16
13 Denisa BučkováDenisa Bučková
AK Bojničky - SVKAK Bojničky - SVK
01 4.10
14 Janita BarberJanita Barber
AK Poljane Maribor - SloveniaAK Poljane Maribor - Slovenia
01 3.96
15 Wiktoria JastrzębskaWiktoria Jastrzębska
SKS Kusy Kraków - PolandSKS Kusy Kraków - Poland
01 3.91
16 Adéla SynkováAdéla Synková
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
01 3.83
17 Klára FrancouzováKlára Francouzová
AK BílinaAK Bílina
01 3.76
18 Viktorie JandováViktorie Jandová
AK BílinaAK Bílina
01 3.69
19 Barbora JuračkováBarbora Juračková
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
01 3.67
20 Veronika BlatskáVeronika Blatská
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
01 3.65
Celkem 20 závodníků
Kvalifikace A2 (po, 8.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Simona KwalikováSimona Kwaliková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
01 4.18
2 Kateřina HandlováKateřina Handlová
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
01 4.18
3 Marie PilnáMarie Pilná
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
01 4.08
4 Mia SchwarzerováMia Schwarzerová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
01 4.03
5 Monika FišerováMonika Fišerová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
01 3.98
6 Dáša GrznárováDáša Grznárová
Olympia Považská Bystrica - SVKOlympia Považská Bystrica -...
01 3.98
7 Viktorie HanzelkováViktorie Hanzelková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
01 3.94
8 Alžběta MorkenováAlžběta Morkenová
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
01 3.91
9 Barbora GrossováBarbora Grossová
SK Speed BrnoSK Speed Brno
01 3.90
10 Olívia OngáľováOlívia Ongáľová
AK Slávia TU Košice - SVKAK Slávia TU Košice - SVK
01 3.88
11 Lenka RozínkováLenka Rozínková
TJ DobruškaTJ Dobruška
01 3.85
12 Lucie KvapilováLucie Kvapilová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 3.85
13 Barbora ProchováBarbora Prochová
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
01 3.80
14 Jana LibovickáJana Libovická
AK BílinaAK Bílina
01 3.67
15 Terezie PončíkováTerezie Pončíková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 3.67
16 Natálie JeklováNatálie Jeklová
SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s.
01 3.59
17 Anna KošatováAnna Košatová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 3.57
18 Vendula SedlákováVendula Sedláková
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
01 3.52
Celkem 18 závodníků
Kvalifikace A3 (po, 8.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Viktorie SuchánkováViktorie Suchánková
AK OlomoucAK Olomouc
01 5.09
2 Bára HolainováBára Holainová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
01 5.04
3 Miroslava HanzalíkováMiroslava Hanzalíková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
01 5.00
4 Kateřina HlávkováKateřina Hlávková
TJ DobruškaTJ Dobruška
01 4.93
5 Olena ZhmurOlena Zhmur
Cdushor Vinnitsia - UkraineCdushor Vinnitsia - Ukraine
01 4.91
6 Nikol HyjánkováNikol Hyjánková
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
01 4.89
7 Tereza PogányováTereza Pogányová
JAC BrnoJAC Brno
01 4.79
8 Veronika MilotováVeronika Milotová
TJ DesnáTJ Desná
01 4.66
9 Anna BravencováAnna Bravencová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
01 4.64
10 Adela KaľavskáAdela Kaľavská
TJ Tatran Spišská Nová Ves - SVKTJ Tatran Spišská Nová Ves ...
01 4.53
11 Magdaléna NoštinskáMagdaléna Noštinská
JAC BrnoJAC Brno
01 4.46
12 Adéla LuzarováAdéla Luzarová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
01 4.40
13 Adéla LojkáskováAdéla Lojkásková
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
01 4.36
14 Kateřina TicháKateřina Tichá
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
01 4.33
15 Lucie HöfferováLucie Höfferová
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
01 4.32
16 Luize VelmereLuize Velmere
Sport school Arkadija - LatviaSport school Arkadija - Latvia
01 4.30
17 Petra MihokováPetra Mihoková
AK AŠK Slávia Trnava - SVKAK AŠK Slávia Trnava - SVK
01 4.27
18 Nikola VeseláNikola Veselá
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
01 4.13
19 Nikol KubicováNikol Kubicová
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
01 4.09
21 Kyla JulienKyla Julien
Kirklees - ENGKirklees - ENG
01 3.59
22 Nikol HillerováNikol Hillerová
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
01 3.44
Celkem 21 závodníků
Kvalifikace A4 (po, 8.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Hana VosátkováHana Vosátková
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
01 4.62
2 Ieva AbolaIeva Abola
Sport Center Smiltene - LatviaSport Center Smiltene - Latvia
01 4.59
3 Eliška KopcováEliška Kopcová
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
01 4.58
4 Valerie ChlíbkováValerie Chlíbková
AK OlomoucAK Olomouc
01 4.54
5 Nina ŠtolbováNina Štolbová
AK BílinaAK Bílina
01 4.32
6 Ina RadolliIna Radolli
AK Poljane Maribor - SloveniaAK Poljane Maribor - Slovenia
01 4.29
7 Kateřina ŽohováKateřina Žohová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
01 4.26
8 Denisa PešováDenisa Pešová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 4.26
9 Veronika VallováVeronika Vallová
JAC BrnoJAC Brno
01 4.20
10 Simona HrachovskáSimona Hrachovská
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
01 4.16
11 Špela GonzaŠpela Gonza
AK Poljane Maribor - SloveniaAK Poljane Maribor - Slovenia
01 4.13
12 Kristína JankovičováKristína Jankovičová
AK Bojničky - SVKAK Bojničky - SVK
01 4.00
13 Eliška ZahradníčkováEliška Zahradníčková
JAC BrnoJAC Brno
01 3.67
14 Eva ZabloudilováEva Zabloudilová
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
01 3.62
15 Barbora PiňosováBarbora Piňosová
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
01 3.12
Celkem 15 závodníků
Kvalifikace B1 (po, 8.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Beatrix VidaBeatrix Vida
TITAN TC Szeged - HungaryTITAN TC Szeged - Hungary
02 4.35
2 Tereza TřetinováTereza Třetinová
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
02 4.34
3 Martyna KaniaMartyna Kania
SKS Kusy Kraków - PolandSKS Kusy Kraków - Poland
02 4.34
4 Marta MarksaMarta Marksa
Sport Center Smiltene - LatviaSport Center Smiltene - Latvia
02 4.26
5 Monika LehenováMonika Lehenová
AK Bojničky - SVKAK Bojničky - SVK
02 4.15
6 Sabine MarksaSabine Marksa
Sport Center Smiltene - LatviaSport Center Smiltene - Latvia
02 4.14
7 Patrícia PtáčkováPatrícia Ptáčková
AŠK Skalica - SVKAŠK Skalica - SVK
02 4.12
8 Estere Elizabete PonciusaEstere Elizabete Ponciusa
Sport Center Smiltene - LatviaSport Center Smiltene - Latvia
02 4.06
9 Sára KopřivováSára Kopřivová
SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s.
02 4.03
10 Klára KrejčiříkováKlára Krejčiříková
JAC BrnoJAC Brno
02 4.00
11 Lenka MatulováLenka Matulová
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
02 3.93
12 Natália GyomraiováNatália Gyomraiová
TJ Tatran Spišská Nová Ves - SVKTJ Tatran Spišská Nová Ves ...
02 3.92
13 Adéla SavarováAdéla Savarová
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
02 3.92
14 Magdaléna HalounováMagdaléna Halounová
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
02 3.91
15 Dominika MikováDominika Miková
JAC BrnoJAC Brno
02 3.90
16 Lucie MičunkováLucie Mičunková
AK OlomoucAK Olomouc
02 3.90
17 Kateřina StruskováKateřina Strusková
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
02 3.88
18 Anna BabkováAnna Babková
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
02 3.87
19 Denisa StehlíkováDenisa Stehlíková
SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s.
02 3.86
20 Adéla RůžkováAdéla Růžková
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
02 3.85
21 Tereza FaktorováTereza Faktorová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
02 3.81
22 Nela DrápalíkováNela Drápalíková
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
02 3.80
23 Hana HájkováHana Hájková
AK Moravská TřebováAK Moravská Třebová
02 3.79
24 Radka EltnerováRadka Eltnerová
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
02 3.74
25 Kristýna SchusterováKristýna Schusterová
TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí
02 3.72
26 Michaela HorváthováMichaela Horváthová
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
02 3.70
27 Adéla SobčíkováAdéla Sobčíková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
02 3.68
28 Viktorie KalovskáViktorie Kalovská
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
02 3.65
29 Kateřina MalíkováKateřina Malíková
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
02 3.62
30 Klára NejezchlebováKlára Nejezchlebová
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
02 3.62
31 Lucy WildingLucy Wilding
Kirklees - ENGKirklees - ENG
02 3.62
32 Laura KranerLaura Kraner
AK Poljane Maribor - SloveniaAK Poljane Maribor - Slovenia
02 3.60
33 Karolína HermanováKarolína Hermanová
TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí
02 3.54
34 Laura DizdarLaura Dizdar
TJ Tatran Spišská Nová Ves - SVKTJ Tatran Spišská Nová Ves ...
02 3.35
35 Ema BendováEma Bendová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
02 3.22
36 Tereza VlčkováTereza Vlčková
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
02 3.00
37 Eliška PečenkováEliška Pečenková
JAC BrnoJAC Brno
02 2.80
Celkem 37 závodníků
Kvalifikace B2 (po, 8.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Alicia MarriottAlicia Marriott
Kirklees - ENGKirklees - ENG
02 4.24
2 Klára HavlíčkováKlára Havlíčková
JAC BrnoJAC Brno
02 4.14
3 Petra HladnáPetra Hladná
SK Speed BrnoSK Speed Brno
02 3.92
4 Ieva -Annija StepinaIeva -Annija Stepina
Kandavas sport school - LatviaKandavas sport school - Latvia
02 3.87
5 Diana LiskinaDiana Liskina
Sport school Arkadija - LatviaSport school Arkadija - Latvia
02 3.85
6 Lucie JadrnáLucie Jadrná
JAC BrnoJAC Brno
02 3.85
7 Agnese BesikirskaAgnese Besikirska
Kandavas sport school - LatviaKandavas sport school - Latvia
02 3.81
8 Kristýna ProcházkováKristýna Procházková
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
02 3.78
9 Magdalena FílováMagdalena Fílová
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
02 3.62
10 Linda RadoňskáLinda Radoňská
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 3.61
11 Klaudia WiechećKlaudia Wiecheć
SKS Kusy Kraków - PolandSKS Kusy Kraków - Poland
02 3.59
12 Pavlína PrudičováPavlína Prudičová
TJ DobruškaTJ Dobruška
02 3.58
13 Aneta KolegarováAneta Kolegarová
TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice
02 3.54
14 Denisa KrupičkováDenisa Krupičková
AK BílinaAK Bílina
02 3.52
15 Klára NovákováKlára Nováková
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
02 3.52
16 Denisa PánkováDenisa Pánková
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
02 3.45
17 Hana ČechováHana Čechová
TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O.
02 3.45
18 Loreta ŠtoferteLoreta Štoferte
Kandavas sport school - LatviaKandavas sport school - Latvia
02 3.43
19 Marie DvořákováMarie Dvořáková
TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O.
02 3.41
20 Eliška AndrejsováEliška Andrejsová
Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř
02 3.41
21 Patricie IndrákováPatricie Indráková
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
02 3.40
22 Lenka PodstranskáLenka Podstranská
JAC BrnoJAC Brno
02 3.37
23 Adéla VítkováAdéla Vítková
Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř
02 3.27
24 Klára TrnkováKlára Trnková
JAC BrnoJAC Brno
02 3.26
25 Barbora NázlerováBarbora Názlerová
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
02 3.22
26 Žaneta VrbováŽaneta Vrbová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 3.20
27 Nadja RudolfNadja Rudolf
AK Poljane Maribor - SloveniaAK Poljane Maribor - Slovenia
02 3.18
28 Nikol ReinertováNikol Reinertová
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
02 3.09
29 Zuzana AudováZuzana Audová
JAC BrnoJAC Brno
02 2.99
30 Veronika MedkováVeronika Medková
TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O.
02 2.93
31 Karolína VoseckáKarolína Vosecká
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 2.90
32 Vendula JančušováVendula Jančušová
JAC BrnoJAC Brno
02 2.77
Celkem 32 závodníků

skok daleký - Ml. žákyně (Finále)

Finále A (út, 9.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Viktorie SuchánkováViktorie Suchánková
AK OlomoucAK Olomouc
01 5.18
2 Nikol HyjánkováNikol Hyjánková
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
01 4.96
3 Kateřina HlávkováKateřina Hlávková
TJ DobruškaTJ Dobruška
01 4.95
4 Bára HolainováBára Holainová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
01 4.84
5 Miroslava HanzalíkováMiroslava Hanzalíková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
01 4.80
6 Olena ZhmurOlena Zhmur
Cdushor Vinnitsia - UkraineCdushor Vinnitsia - Ukraine
01 4.79
7 Tereza PogányováTereza Pogányová
JAC BrnoJAC Brno
01 4.66
8 Veronika MilotováVeronika Milotová
TJ DesnáTJ Desná
01 4.66
Celkem 8 závodníků
Finále B (út, 9.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Marta MarksaMarta Marksa
Sport Center Smiltene - LatviaSport Center Smiltene - Latvia
02 4.72
2 Alicia MarriottAlicia Marriott
Kirklees - ENGKirklees - ENG
02 4.64
3 Monika LehenováMonika Lehenová
AK Bojničky - SVKAK Bojničky - SVK
02 4.57
4 Sabine MarksaSabine Marksa
Sport Center Smiltene - LatviaSport Center Smiltene - Latvia
02 4.52
5 Beatrix VidaBeatrix Vida
TITAN TC Szeged - HungaryTITAN TC Szeged - Hungary
02 4.48
6 Tereza TřetinováTereza Třetinová
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
02 4.28
7 Klára HavlíčkováKlára Havlíčková
JAC BrnoJAC Brno
02 4.24
8 Martyna KaniaMartyna Kania
SKS Kusy Kraków - PolandSKS Kusy Kraków - Poland
02 4.23
Celkem 8 závodníků

skok daleký - Atletická přípravka-hoši (Kvalifikace)

Kvalifikace A (po, 8.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jakub ChaloupskýJakub Chaloupský
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 3.65
2 Josef ŠedivýJosef Šedivý
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 3.59
3 Štěpán FafejtaŠtěpán Fafejta
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 3.58
4 Andris MiesnieksAndris Miesnieks
Sport Center Smiltene - LatviaSport Center Smiltene - Latvia
03 3.58
5 Jan HlaváčJan Hlaváč
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
05 3.52
6 David KovářDavid Kovář
BYAC BrnoBYAC Brno
05 3.52
7 Jaromír MorávekJaromír Morávek
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
03 3.45
8 Jiří AdamecJiří Adamec
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
03 3.44
9 Jan KořénekJan Kořének
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
04 3.44
10 Jakub UrbánekJakub Urbánek
BYAC BrnoBYAC Brno
03 3.41
11 Martin RabochMartin Raboch
Atletický oddíl - STŘELA ŽebrákAtletický oddíl - STŘELA Že...
03 3.39
12 Matouš KranzMatouš Kranz
TJ DesnáTJ Desná
04 3.31
13 Matyáš OujezdskýMatyáš Oujezdský
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
03 3.27
14 Matyáš MüllerMatyáš Müller
SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s.
04 3.26
15 František VraspírFrantišek Vraspír
TJ SvitavyTJ Svitavy
03 3.25
16 Adam DokoupilAdam Dokoupil
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
03 3.22
17 Šimon StupkaŠimon Stupka
TJ SvitavyTJ Svitavy
03 3.12
18 Wiktor WywiałWiktor Wywiał
SKS Kusy Kraków - PolandSKS Kusy Kraków - Poland
03 2.90
Celkem 18 závodníků
Kvalifikace B (po, 8.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Daniel ZoicasDaniel Zoicas
TJ SvitavyTJ Svitavy
04 3.52
2 Luca JacopoLuca Jacopo
ASD Catania 2000 - ItaliaASD Catania 2000 - Italia
03 3.41
3 Nicosia AndreaNicosia Andrea
ASD Catania 2000 - ItaliaASD Catania 2000 - Italia
04 3.27
4 Rudolf ŽižkaRudolf Žižka
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
04 3.22
5 Tomáš PalátTomáš Palát
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
03 3.15
6 Jiří MarčíkJiří Marčík
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
04 3.14
7 Filip GročekFilip Groček
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
03 3.11
8 Roman GrufíkRoman Grufík
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
03 3.08
9 Mario HajzlerMario Hajzler
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
04 3.04
10 David JarošDavid Jaroš
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 2.96
11 Adam ŽdánskýAdam Ždánský
BYAC BrnoBYAC Brno
03 2.95
12 Antonín SakAntonín Sak
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
06 2.85
13 Marek ŠvábMarek Šváb
BYAC BrnoBYAC Brno
03 2.82
14 Martin TokarMartin Tokar
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
06 2.70
15 Matyáš TýblMatyáš Týbl
TJ DesnáTJ Desná
04 2.69
16 Adam KuchtíčekAdam Kuchtíček
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
04 2.46
Celkem 16 závodníků
Kvalifikace C (po, 8.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Rastislav PaulínyRastislav Paulíny
AK AŠK Slávia Trnava - SVKAK AŠK Slávia Trnava - SVK
03 4.26
2 Marcos MorenoMarcos Moreno
La Rioja Atletismo - SpainLa Rioja Atletismo - Spain
03 4.20
3 Adam HavlíčekAdam Havlíček
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
04 4.07
4 Jakub ŠantavýJakub Šantavý
SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s.
04 4.02
5 Tomáš MachTomáš Mach
SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s.
03 4.00
6 Andrii ZhmurAndrii Zhmur
Cdushor Vinnitsia - UkraineCdushor Vinnitsia - Ukraine
03 3.96
7 Matej PobieckyMatej Pobiecky
AK AŠK Slávia Trnava - SVKAK AŠK Slávia Trnava - SVK
04 3.93
8 Aleš SloukaAleš Slouka
AK BílinaAK Bílina
03 3.92
9 Matyáš GalvasMatyáš Galvas
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
04 3.91
10 Jakub CzechowskiJakub Czechowski
SKS Kusy Kraków - PolandSKS Kusy Kraków - Poland
03 3.87
11 Sebastian RausSebastian Raus
BYAC BrnoBYAC Brno
03 3.87
12 Vojtěch ProkešVojtěch Prokeš
SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s.
03 3.87
13 Michal RemišMichal Remiš
AK AŠK Slávia Trnava - SVKAK AŠK Slávia Trnava - SVK
03 3.74
14 Martin ŠustrMartin Šustr
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
03 3.66
15 Matúš BlšťákMatúš Blšťák
AK Bojničky - SVKAK Bojničky - SVK
03 3.62
16 Jakub FryčJakub Fryč
SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s.
03 3.51
17 Hynek BartoňHynek Bartoň
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
04 3.46
18 Adam BłażAdam Błaż
SKS Kusy Kraków - PolandSKS Kusy Kraków - Poland
03 3.44
19 Oliwier ZeganOliwier Zegan
SKS Kusy Kraków - PolandSKS Kusy Kraków - Poland
03 3.28
20 Martin PeitlMartin Peitl
BYAC BrnoBYAC Brno
04 2.82
21 Tomáš RajnohaTomáš Rajnoha
BYAC BrnoBYAC Brno
03 2.80
Celkem 21 závodníků
Kvalifikace D (po, 8.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Matěj VejražkaMatěj Vejražka
TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O.
03 4.16
2 Tomáš ČečátkoTomáš Čečátko
Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov
03 4.12
3 Timotej KarolTimotej Karol
AK AŠK Slávia Trnava - SVKAK AŠK Slávia Trnava - SVK
03 3.89
4 Jakub DoležalJakub Doležal
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
03 3.84
5 Šimon NavrátilŠimon Navrátil
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
03 3.73
6 Matěj ŠimekMatěj Šimek
SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s.
03 3.73
7 Michael ZdobinskýMichael Zdobinský
SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s.
04 3.69
8 Ondřej StaśOndřej Staś
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
03 3.62
9 Robin DorotíkRobin Dorotík
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
03 3.60
10 Radim VrabecRadim Vrabec
TJ SvitavyTJ Svitavy
05 3.55
11 David ChvátalDavid Chvátal
SK Speed BrnoSK Speed Brno
04 3.44
12 Tobiáš TurekTobiáš Turek
SK Speed BrnoSK Speed Brno
03 3.42
13 Jonáš RyškaJonáš Ryška
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
04 3.41
14 Jan ČertekJan Čertek
BYAC BrnoBYAC Brno
03 3.40
15 Vojtěch KrylVojtěch Kryl
BYAC BrnoBYAC Brno
05 3.35
16 Tomáš DulaTomáš Dula
AK Slávia TU Košice - SVKAK Slávia TU Košice - SVK
04 3.33
17 Jakub GregovskýJakub Gregovský
Atletický oddíl - STŘELA ŽebrákAtletický oddíl - STŘELA Že...
05 3.17
18 Jiří PavelekJiří Pavelek
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
03 3.07
19 Vojtěch GerišVojtěch Geriš
BYAC BrnoBYAC Brno
04 2.57
20 Ivo DubšIvo Dubš
BYAC BrnoBYAC Brno
05 2.48
21 Lukáš BambuchLukáš Bambuch
BYAC BrnoBYAC Brno
04 2.35
Celkem 21 závodníků

skok daleký - Atletická přípravka-hoši (Finále)

Finále (út, 9.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Rastislav PaulínyRastislav Paulíny
AK AŠK Slávia Trnava - SVKAK AŠK Slávia Trnava - SVK
03 4.53
2 Tomáš ČečátkoTomáš Čečátko
Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov
03 4.53
3 Marcos MorenoMarcos Moreno
La Rioja Atletismo - SpainLa Rioja Atletismo - Spain
03 4.41
4 Matěj VejražkaMatěj Vejražka
TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O.
03 4.34
5 Adam HavlíčekAdam Havlíček
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
04 4.33
6 Jakub ŠantavýJakub Šantavý
SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s.
04 4.09
7 Andrii ZhmurAndrii Zhmur
Cdushor Vinnitsia - UkraineCdushor Vinnitsia - Ukraine
03 4.09
8 Tomáš MachTomáš Mach
SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s.
03 3.96
Celkem 8 závodníků

skok daleký - Atletická přípravka-dívky (Kvalifikace)

Kvalifikace A (po, 8.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Lucie ČermákováLucie Čermáková
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
03 3.67
2 Veronika MichalcováVeronika Michalcová
AK Bojničky - SVKAK Bojničky - SVK
03 3.58
3 Tereza VšianskáTereza Všianská
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
03 3.49
4 Simona TrnečkováSimona Trnečková
TJ DesnáTJ Desná
04 3.43
5 Wiktoria KacperekWiktoria Kacperek
SKS Kusy Kraków - PolandSKS Kusy Kraków - Poland
03 3.34
6 Nela ŠteierováNela Šteierová
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
05 3.34
7 Eliška MertlíkováEliška Mertlíková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
03 3.32
8 Karolína TobiškováKarolína Tobišková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
03 3.32
9 Lenka KollarováLenka Kollarová
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
05 3.29
10 Sabina StejskalováSabina Stejskalová
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
03 3.26
11 Michaela KřovákováMichaela Křováková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
03 3.26
12 Zuzana BaškováZuzana Bašková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
04 3.26
13 Zuzana ZádrapováZuzana Zádrapová
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
03 3.24
14 Tereza GajdošíkováTereza Gajdošíková
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
03 3.23
15 Vendula RohlenováVendula Rohlenová
TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí
03 3.17
16 Markéta ŠarounováMarkéta Šarounová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
04 3.15
17 Kristína KomínkováKristína Komínková
AŠK Skalica - SVKAŠK Skalica - SVK
03 3.14
18 Anežka IndráčkováAnežka Indráčková
TJ DesnáTJ Desná
06 3.05
19 Šarlota RainochováŠarlota Rainochová
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
03 3.01
20 Adéla ŠťastnáAdéla Šťastná
TJ DesnáTJ Desná
04 3.01
21 Apolena PřikrylováApolena Přikrylová
TJ SvitavyTJ Svitavy
04 3.01
22 Lucie BačováLucie Bačová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
04 2.98
23 Leona FišerováLeona Fišerová
TJ DesnáTJ Desná
04 2.95
24 Vendula PuzrlováVendula Puzrlová
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
03 2.95
25 Romana MaděřičováRomana Maděřičová
SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s.
03 2.68
26 Lenka BabikovaLenka Babikova
TJ Tatran Spišská Nová Ves - SVKTJ Tatran Spišská Nová Ves ...
04 2.44
27 Anna BlažkováAnna Blažková
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
03 2.41
Celkem 27 závodníků
Kvalifikace B (po, 8.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tereza HavlíčkováTereza Havlíčková
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
04 3.69
2 Anna HalasováAnna Halasová
Slovácký běžecký klub Kyjov o.s.Slovácký běžecký klub Kyjov...
03 3.53
3 Magdaléna ZachováMagdaléna Zachová
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
04 3.30
4 Helena RothanzlováHelena Rothanzlová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 3.24
5 Tereza SlavíčkováTereza Slavíčková
JAC BrnoJAC Brno
04 3.22
6 Sabina SobotkováSabina Sobotková
JAC BrnoJAC Brno
03 3.13
7 Veronika KarabováVeronika Karabová
AK Bojničky - SVKAK Bojničky - SVK
05 3.09
8 Vendula FrantováVendula Frantová
TJ SvitavyTJ Svitavy
03 3.04
9 Veronika RočkováVeronika Ročková
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
04 3.04
10 Eva VálkyováEva Válkyová
AK Bojničky - SVKAK Bojničky - SVK
03 3.01
11 Sára PavliduSára Pavlidu
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
05 2.92
12 Hannah CouparHannah Coupar
Worthing & District Harriers - EnglandWorthing & District Harrier...
03 2.91
13 Anna PolaneckáAnna Polanecká
Atletický oddíl - STŘELA ŽebrákAtletický oddíl - STŘELA Že...
04 2.90
14 Karin MacekováKarin Maceková
AK Bojničky - SVKAK Bojničky - SVK
04 2.89
15 Lucie ChlupováLucie Chlupová
TJ SvitavyTJ Svitavy
04 2.88
16 Hana ŠpalkováHana Špalková
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
04 2.83
17 Kristýna JežkováKristýna Ježková
JAC BrnoJAC Brno
04 2.80
18 Karolína HorkáKarolína Horká
TJ DesnáTJ Desná
06 2.69
19 Antonie BočkováAntonie Bočková
JAC BrnoJAC Brno
04 2.67
20 Adéla VlčkováAdéla Vlčková
JAC BrnoJAC Brno
04 2.54
21 Kristýna RácováKristýna Rácová
TJ DesnáTJ Desná
06 2.50
22 Agata AndělováAgata Andělová
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
06 2.43
23 Eva PrasličkováEva Prasličková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
04 2.39
24 Lucie ŠedováLucie Šedová
JAC BrnoJAC Brno
03 2.02
Celkem 24 závodníků
Kvalifikace C (po, 8.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Daniela JurečkováDaniela Jurečková
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
03 4.18
2 Natálie OlivováNatálie Olivová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 4.18
3 Barbora HudečkováBarbora Hudečková
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
03 4.10
4 Michaela MolnárováMichaela Molnárová
AK Slávia TU Košice - SVKAK Slávia TU Košice - SVK
04 4.08
5 Natálie KováčováNatálie Kováčová
TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod
03 4.06
6 Nina LaufováNina Laufová
AK Slávia TU Košice - SVKAK Slávia TU Košice - SVK
04 4.05
7 Natálie PaťavováNatálie Paťavová
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
03 4.05
8 Viktória RusnákováViktória Rusnáková
AK Slávia TU Košice - SVKAK Slávia TU Košice - SVK
04 4.02
9 Adéla KolářováAdéla Kolářová
TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí
03 3.98
10 Kristýna ProkešováKristýna Prokešová
SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s.
04 3.93
11 Klára NingerováKlára Ningerová
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
03 3.90
12 Nela DrozdováNela Drozdová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
03 3.85
13 Sára ErbenováSára Erbenová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
03 3.84
14 Adéla StehlíkováAdéla Stehlíková
SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s.
03 3.83
15 Michaela HarlasováMichaela Harlasová
SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s.
03 3.79
16 Ester BendováEster Bendová
Atletický oddíl - STŘELA ŽebrákAtletický oddíl - STŘELA Že...
03 3.78
17 Júlia BeťkováJúlia Beťková
AK AŠK Slávia Trnava - SVKAK AŠK Slávia Trnava - SVK
03 3.78
18 Pavla ŠtoudkováPavla Štoudková
ASK BlanskoASK Blansko
03 3.75
19 Simona ŠimečkováSimona Šimečková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
03 3.65
20 Zuzana NěmcováZuzana Němcová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
03 3.63
21 Hana ĎurišováHana Ďurišová
AK AŠK Slávia Trnava - SVKAK AŠK Slávia Trnava - SVK
03 3.57
22 Jarmila DiňováJarmila Diňová
AK Slávia TU Košice - SVKAK Slávia TU Košice - SVK
03 3.52
23 Nela ŠoukalováNela Šoukalová
SK Speed BrnoSK Speed Brno
03 3.48
24 Hana SoukalováHana Soukalová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
04 3.48
25 Michaela JanákováMichaela Janáková
TJ DesnáTJ Desná
03 3.39
26 Barbora MitevováBarbora Mitevová
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
03 3.34
27 Victoria KuchmisterVictoria Kuchmister
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
03 3.22
28 Lucie VeseláLucie Veselá
JAC BrnoJAC Brno
03 2.85
Celkem 28 závodníků
Kvalifikace D (po, 8.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tereza ProuzováTereza Prouzová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
04 3.58
2 Šárka JanekováŠárka Janeková
AK Bojničky - SVKAK Bojničky - SVK
03 3.52
3 Nika KraljNika Kralj
AK Poljane Maribor - SloveniaAK Poljane Maribor - Slovenia
03 3.49
4 Anna JunkováAnna Junková
Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř
03 3.45
5 Vanda VávrováVanda Vávrová
Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř
03 3.45
6 Bára FilipováBára Filipová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 3.45
7 Pavla KrejčíPavla Krejčí
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
03 3.44
8 Jana JanákováJana Janáková
TJ DesnáTJ Desná
03 3.43
9 Michaela SkoumalováMichaela Skoumalová
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
03 3.43
10 Kristina ŠpačkováKristina Špačková
SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s.
03 3.42
11 Adéla MinaříkováAdéla Minaříková
JAC BrnoJAC Brno
03 3.41
12 Klára KlementováKlára Klementová
JAC BrnoJAC Brno
04 3.38
13 Amálie MynářováAmálie Mynářová
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
03 3.35
14 Linda MarušinskáLinda Marušinská
TJ Tatran Spišská Nová Ves - SVKTJ Tatran Spišská Nová Ves ...
04 3.35
15 Sára FojtíkováSára Fojtíková
JAC BrnoJAC Brno
04 3.34
16 Eliška BarcalováEliška Barcalová
Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř
03 3.34
17 Margaret VargováMargaret Vargová
AK Bojničky - SVKAK Bojničky - SVK
04 3.31
18 Barbora MarkováBarbora Marková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
04 3.31
19 Aneta ŠtalzerováAneta Štalzerová
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
03 3.29
20 Zuzana JurákováZuzana Juráková
AK AŠK Slávia Trnava - SVKAK AŠK Slávia Trnava - SVK
05 3.23
21 Vanesa LobenweinVanesa Lobenwein
AK Poljane Maribor - SloveniaAK Poljane Maribor - Slovenia
03 3.18
22 Sára StudeničováSára Studeničová
AŠK Skalica - SVKAŠK Skalica - SVK
03 3.12
23 Ghannamová Veronika ElGhannamová Veronika El
JAC BrnoJAC Brno
04 3.09
24 Andrea BřehovskáAndrea Břehovská
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
04 2.95
25 Pavla SopuchováPavla Sopuchová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
04 2.69
26 Zuzana PazourkováZuzana Pazourková
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
03 2.52
Celkem 26 závodníků

skok daleký - Atletická přípravka-dívky (Finále)

Finále (út, 9.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Daniela JurečkováDaniela Jurečková
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
03 4.47
2 Natálie OlivováNatálie Olivová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 4.26
3 Barbora HudečkováBarbora Hudečková
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
03 4.20
4 Viktória RusnákováViktória Rusnáková
AK Slávia TU Košice - SVKAK Slávia TU Košice - SVK
04 4.20
5 Nina LaufováNina Laufová
AK Slávia TU Košice - SVKAK Slávia TU Košice - SVK
04 4.09
6 Natálie PaťavováNatálie Paťavová
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
03 3.98
7 Michaela MolnárováMichaela Molnárová
AK Slávia TU Košice - SVKAK Slávia TU Košice - SVK
04 3.87
8 Natálie KováčováNatálie Kováčová
TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod
03 3.82
Celkem 8 závodníků