Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

European kids athletics games

Brno (8. - 10. 9. 2014)

Skok vysoký - Žáci (Finále)

Finále A (út, 9.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Matěj KonečnýMatěj Konečný
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
99 1.88
2 Jan VojtekJan Vojtek
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
99 1.85
3 Josef ŘíhaJosef Říha
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
99 1.79
4 Roman TeterukRoman Teteruk
Cdushor Vinnitsia - UkraineCdushor Vinnitsia - Ukraine
99 1.79
5 Vilém StráskýVilém Stráský
BYAC BrnoBYAC Brno
99 1.79
6 Jiří LátalJiří Látal
AK OlomoucAK Olomouc
99 1.74
7 Martin KonečnýMartin Konečný
AK OlomoucAK Olomouc
99 1.69
8 Jan JínaJan Jína
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
99 1.69
9 Filip SloukaFilip Slouka
AC ProstějovAC Prostějov
99 1.64
10 Marek HlásenskýMarek Hlásenský
BYAC BrnoBYAC Brno
99 1.64
11 Ian PaceIan Pace
Malta Amateur Athletic AssociationMalta Amateur Athletic Asso...
99 1.59
12 Jeremiasz WcisłoJeremiasz Wcisło
SKS Kusy Kraków - PolandSKS Kusy Kraków - Poland
99 1.59
13= Robin PovolnýRobin Povolný
Atletický oddíl - STŘELA ŽebrákAtletický oddíl - STŘELA Že...
99 1.59
13= Ondřej LengálOndřej Lengál
BYAC BrnoBYAC Brno
99 1.59
15 Filip GilFilip Gil
SKS Kusy Kraków - PolandSKS Kusy Kraków - Poland
99 1.59
16 Lukáš HvastaLukáš Hvasta
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
99 1.54
17 Marek ZelinkaMarek Zelinka
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
99 1.54
18= Pavel HekrdlaPavel Hekrdla
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
99 1.49
18= Jakub ŠancJakub Šanc
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
99 1.49
20 Filip BrandejskýFilip Brandejský
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
99 1.49
21= Šimon HavašŠimon Havaš
TJ Tatran Spišská Nová Ves - SVKTJ Tatran Spišská Nová Ves ...
99 1.49
21= Dan KováčDan Kováč
TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod
99 1.49
Celkem 22 závodníků
Finále B (út, 9.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Jindřich SemotamJindřich Semotam
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
00 1.69
2= Eliáš UrbanEliáš Urban
BYAC BrnoBYAC Brno
00 1.64
2= David ŠpůrekDavid Špůrek
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
00 1.64
2= Pavel HalířPavel Halíř
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
00 1.64
5 Tomáš PuczekTomáš Puczek
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
00 1.64
6 Kamil DulembaKamil Dulemba
SKS Kusy Kraków - PolandSKS Kusy Kraków - Poland
00 1.64
7 Ondřej PorubekOndřej Porubek
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
00 1.59
8 Štěpán ŠancŠtěpán Šanc
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
00 1.54
9 Jakub ZychJakub Zych
SKS Kusy Kraków - PolandSKS Kusy Kraków - Poland
00 1.49
10 Tomáš MezlíkTomáš Mezlík
BYAC BrnoBYAC Brno
00 1.44
11 Šimon ŠevčíkŠimon Ševčík
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
00 1.44
Celkem 11 závodníků

Skok vysoký - Ml. žáci (Finále)

Finále A (po, 8.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Liam MckayLiam Mckay
Malta Amateur Athletic AssociationMalta Amateur Athletic Asso...
01 1.63
2 Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil
AK OlomoucAK Olomouc
01 1.60
3= Daniel ZvolskýDaniel Zvolský
BYAC BrnoBYAC Brno
01 1.57
3= Callum OrangeCallum Orange
Kirklees - ENGKirklees - ENG
01 1.57
5 Erik HreňkoErik Hreňko
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
01 1.57
6 Jan PospíšilJan Pospíšil
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
01 1.49
7 Marek KretMarek Kret
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
01 1.49
8 Filip GibekFilip Gibek
SKS Kusy Kraków - PolandSKS Kusy Kraków - Poland
01 1.49
9= Zdeněk KorečekZdeněk Koreček
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
01 1.44
9= Jakub VítekJakub Vítek
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 1.44
11 Matěj BenešMatěj Beneš
BYAC BrnoBYAC Brno
01 1.44
12= Erik WagnerErik Wagner
Olympia Považská Bystrica - SVKOlympia Považská Bystrica -...
01 1.39
12= Miroslav ĎurkechMiroslav Ďurkech
Olympia Považská Bystrica - SVKOlympia Považská Bystrica -...
01 1.39
14 Vojtěch PavlasVojtěch Pavlas
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 1.39
15 Karol BelásKarol Belás
Olympia Považská Bystrica - SVKOlympia Považská Bystrica -...
01 1.39
16 Karel BrabecKarel Brabec
BYAC BrnoBYAC Brno
01 1.39
17 David DoleželDavid Doležel
AK ŠternberkAK Šternberk
01 1.39
18 Vojtěch HöfnerVojtěch Höfner
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 1.39
19= Jan UngerJan Unger
BYAC BrnoBYAC Brno
01 1.34
19= Michal FranekMichal Franek
Olympia Považská Bystrica - SVKOlympia Považská Bystrica -...
01 1.34
19= Adam BrabecAdam Brabec
AC ČáslavAC Čáslav
01 1.34
22 Ondřej BrzyskowskiOndřej Brzyskowski
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
01 1.34
23= Tomáš PodneckýTomáš Podnecký
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 1.29
23= Patrik DanekPatrik Danek
AK Bojničky - SVKAK Bojničky - SVK
01 1.29
25 Radimír HolinaRadimír Holina
Atletický oddíl - STŘELA ŽebrákAtletický oddíl - STŘELA Že...
01 1.29
26= Filip ŠmahelFilip Šmahel
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 1.22
26= Samuel KrýsaSamuel Krýsa
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
01 1.22
28 Milan HamingerMilan Haminger
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
01 1.22
29 Vít MaruškaVít Maruška
BYAC BrnoBYAC Brno
01 1.22
Celkem 29 závodníků
Finále B (po, 8.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Jakub BělíkJakub Bělík
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
02 1.50
2 Louis ForbesLouis Forbes
Kirklees - ENGKirklees - ENG
02 1.50
3 Vojtěch KloudVojtěch Kloud
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 1.41
4 Callum DurransCallum Durrans
Kirklees - ENGKirklees - ENG
02 1.41
5 Dominik MelegaDominik Melega
TJ Tatran Spišská Nová Ves - SVKTJ Tatran Spišská Nová Ves ...
02 1.41
6= Philip ĎuriníkPhilip Ďuriník
TJ A F-bO Nižná - SVKTJ A F-bO Nižná - SVK
02 1.36
6= Miroslav ŠpicarMiroslav Špicar
Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř
02 1.36
8 Jan DanielJan Daniel
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
02 1.36
9 Tomáš HulmákTomáš Hulmák
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
02 1.31
10 Patrik StankovPatrik Stankov
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
02 1.31
11 Ján Daniel NémethJán Daniel Németh
Akademik TU Košice - SVKAkademik TU Košice - SVK
02 1.31
12 Adam KriegelAdam Kriegel
BYAC BrnoBYAC Brno
02 1.26
13 Adam UrbánekAdam Urbánek
TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí
02 1.21
14= Matěj TrojanMatěj Trojan
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 1.16
14= Vojtěch MatějíčekVojtěch Matějíček
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
02 1.16
Celkem 15 závodníků

Skok vysoký - Žákyně (Finále)

Finále A (út, 9.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Kristýna MalířováKristýna Malířová
ASK LovosiceASK Lovosice
99 1.69
2 Jana NovotnáJana Novotná
JAC BrnoJAC Brno
99 1.66
3 Kristiana ZacmaneKristiana Zacmane
Sport school Arkadija - LatviaSport school Arkadija - Latvia
99 1.63
4 Vanessa MikulováVanessa Mikulová
AŠK Skalica - SVKAŠK Skalica - SVK
99 1.57
5 Viktoriia ZaikaViktoriia Zaika
Cdushor Vinnitsia - UkraineCdushor Vinnitsia - Ukraine
99 1.54
6= Petra MelicherováPetra Melicherová
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
99 1.49
6= Barbora JehličkováBarbora Jehličková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
99 1.49
8 Barbora KrejčiříkováBarbora Krejčiříková
JAC BrnoJAC Brno
99 1.44
9 Alexandra VernerováAlexandra Vernerová
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
99 1.44
10 Gabriela ČelkováGabriela Čelková
Olympia Považská Bystrica - SVKOlympia Považská Bystrica -...
99 1.44
11 Nikola LanghansováNikola Langhansová
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
99 1.39
12= Zuzana ČutkováZuzana Čutková
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
99 1.32
12= Kristína BoškováKristína Bošková
Olympia Považská Bystrica - SVKOlympia Považská Bystrica -...
99 1.32
14 Eliška CejnarováEliška Cejnarová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
99 1.32
Celkem 14 závodníků
Finále B (út, 9.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Anastasija KrasavinaAnastasija Krasavina
Sport school Arkadija - LatviaSport school Arkadija - Latvia
00 1.60
2 Chiara GulliChiara Gulli
ASD Catania 2000 - ItaliaASD Catania 2000 - Italia
00 1.57
3= Tereza ParáskováTereza Parásková
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
00 1.49
3= Lucie MacháňováLucie Macháňová
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
00 1.49
5= Valentýna PřibylováValentýna Přibylová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
00 1.49
5= Kristýna KlimentováKristýna Klimentová
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
00 1.49
7= Eliška BěhounkováEliška Běhounková
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
00 1.44
7= Anisa FilaliAnisa Filali
JAC BrnoJAC Brno
00 1.44
9 Rebecca ListerRebecca Lister
Kirklees - ENGKirklees - ENG
00 1.39
10 Jiřina MaradováJiřina Maradová
Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov
00 1.39
11 Monika DoubkováMonika Doubková
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
00 1.39
12 Adéla SvobodováAdéla Svobodová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
00 1.39
13= Anna ŠtroblováAnna Štroblová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
00 1.39
13= Aneta ŽupníkováAneta Župníková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
00 1.39
15 Magdaléna PeerováMagdaléna Peerová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
00 1.34
16 Lucie UherkováLucie Uherková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
00 1.34
17= Patricija MuravjovaPatricija Muravjova
Sport school Arkadija - LatviaSport school Arkadija - Latvia
00 1.34
17= Anna StrukovaAnna Strukova
Sport school Arkadija - LatviaSport school Arkadija - Latvia
00 1.34
17= Katarína ĎuricováKatarína Ďuricová
AK Slávia TU Košice - SVKAK Slávia TU Košice - SVK
00 1.34
17= Adéla ŠmelcrováAdéla Šmelcrová
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
00 1.34
21 Natalia GodyńNatalia Godyń
SKS Kusy Kraków - PolandSKS Kusy Kraków - Poland
00 1.34
22= Kateřina TulkováKateřina Tulková
Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř
00 1.28
22= Veronika JuchelkováVeronika Juchelková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
00 1.28
24 Alena MatějákováAlena Matějáková
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
00 1.28
Celkem 24 závodníků

Skok vysoký - Ml. žákyně (Finále)

Finále A (út, 9.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Olena ZhmurOlena Zhmur
Cdushor Vinnitsia - UkraineCdushor Vinnitsia - Ukraine
01 1.64
2 Tereza PogányováTereza Pogányová
JAC BrnoJAC Brno
01 1.58
3 Adéla LojkáskováAdéla Lojkásková
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
01 1.58
4 Denisa PešováDenisa Pešová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 1.58
5 Nikol HyjánkováNikol Hyjánková
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
01 1.49
6 Anna BravencováAnna Bravencová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
01 1.44
7 Veronika VallováVeronika Vallová
JAC BrnoJAC Brno
01 1.44
8 Magdaléna NoštinskáMagdaléna Noštinská
JAC BrnoJAC Brno
01 1.44
9= Anastasiya DemydenkoAnastasiya Demydenko
Cdushor Vinnitsia - UkraineCdushor Vinnitsia - Ukraine
01 1.44
9= Eliška KopcováEliška Kopcová
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
01 1.44
11= Ieva AbolaIeva Abola
Sport Center Smiltene - LatviaSport Center Smiltene - Latvia
01 1.39
11= Monika FišerováMonika Fišerová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
01 1.39
13 Kateřina ŽohováKateřina Žohová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
01 1.39
14 Kateřina HlávkováKateřina Hlávková
TJ DobruškaTJ Dobruška
01 1.39
15= Erika MaškováErika Mašková
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
01 1.39
15= Jindra VránováJindra Vránová
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
01 1.39
17 Valerie ChlíbkováValerie Chlíbková
AK OlomoucAK Olomouc
01 1.39
18= Wiktoria JastrzębskaWiktoria Jastrzębska
SKS Kusy Kraków - PolandSKS Kusy Kraków - Poland
01 1.34
18= Eliška ZahradníčkováEliška Zahradníčková
JAC BrnoJAC Brno
01 1.34
18= Nina ŠtolbováNina Štolbová
AK BílinaAK Bílina
01 1.34
21 Simona KwalikováSimona Kwaliková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
01 1.34
22 Linda LinkaLinda Linka
SS Iecava Dartija - LatviaSS Iecava Dartija - Latvia
01 1.34
23 Veronika BlatskáVeronika Blatská
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
01 1.34
24= Klára FrancouzováKlára Francouzová
AK BílinaAK Bílina
01 1.29
24= Simona ŠimorováSimona Šimorová
AK Bojničky - SVKAK Bojničky - SVK
01 1.29
24= Anna KozlováAnna Kozlová
AC ČáslavAC Čáslav
01 1.29
27= Leona ZemčíkováLeona Zemčíková
SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s.
01 1.29
27= Martina LafekováMartina Lafeková
Olympia Považská Bystrica - SVKOlympia Považská Bystrica -...
01 1.29
27= Adéla KorábečnáAdéla Korábečná
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
01 1.29
30= Adéla SynkováAdéla Synková
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
01 1.22
30= Kateřina ŠťastnáKateřina Šťastná
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
01 1.22
32 Adela KaľavskáAdela Kaľavská
TJ Tatran Spišská Nová Ves - SVKTJ Tatran Spišská Nová Ves ...
01 1.22
Celkem 32 závodníků
Finále B (po, 8.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Klára KrejčiříkováKlára Krejčiříková
JAC BrnoJAC Brno
02 1.48
2 Anežka VoříškováAnežka Voříšková
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
02 1.45
3= Monika LehenováMonika Lehenová
AK Bojničky - SVKAK Bojničky - SVK
02 1.31
3= Alicia MarriottAlicia Marriott
Kirklees - ENGKirklees - ENG
02 1.31
5 Klára HavlíčkováKlára Havlíčková
JAC BrnoJAC Brno
02 1.31
6= Lucie JadrnáLucie Jadrná
JAC BrnoJAC Brno
02 1.31
6= Michaela HorváthováMichaela Horváthová
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
02 1.31
8 Alice PřibylováAlice Přibylová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
02 1.31
9 Natálie VedralováNatálie Vedralová
SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s.
02 1.31
10 Denisa StehlíkováDenisa Stehlíková
SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s.
02 1.26
11 Eliška SemeckáEliška Semecká
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
02 1.26
12 Tereza FaktorováTereza Faktorová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
02 1.26
13 Lucy WildingLucy Wilding
Kirklees - ENGKirklees - ENG
02 1.26
14= Denisa PánkováDenisa Pánková
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
02 1.21
14= Tereza MazlováTereza Mazlová
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
02 1.21
16= Tereza VlčkováTereza Vlčková
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
02 1.21
16= Lenka PodstranskáLenka Podstranská
JAC BrnoJAC Brno
02 1.21
18 Linda RadoňskáLinda Radoňská
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 1.16
Celkem 18 závodníků

Skok vysoký - Atletická přípravka-hoši

(po, 8.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Andrii ZhmurAndrii Zhmur
Cdushor Vinnitsia - UkraineCdushor Vinnitsia - Ukraine
03 1.37
2 Marcos MorenoMarcos Moreno
La Rioja Atletismo - SpainLa Rioja Atletismo - Spain
03 1.34
3 Matiss AbolsMatiss Abols
Sport Center Smiltene - LatviaSport Center Smiltene - Latvia
03 1.31
4= Jakub UrbánekJakub Urbánek
BYAC BrnoBYAC Brno
03 1.26
4= Jakub ŠantavýJakub Šantavý
SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s.
04 1.26
6= Jiří AdamecJiří Adamec
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
03 1.26
6= Jakub DoležalJakub Doležal
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
03 1.26
8 Tomáš MachTomáš Mach
SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s.
03 1.26
9 Jan ČertekJan Čertek
BYAC BrnoBYAC Brno
03 1.21
10= Štěpán FafejtaŠtěpán Fafejta
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 1.16
10= David ChvátalDavid Chvátal
SK Speed BrnoSK Speed Brno
04 1.16
12 Matěj ŠimekMatěj Šimek
SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s.
03 1.16
13 Vojtěch KrylVojtěch Kryl
BYAC BrnoBYAC Brno
05 1.11
14 Michael ZdobinskýMichael Zdobinský
SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s.
04 1.11
15 Robin DorotíkRobin Dorotík
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
03 1.06
16 Adam DokoupilAdam Dokoupil
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
03 1.06
17= Jakub FryčJakub Fryč
SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s.
03 0.96
17= Ondřej MacháčOndřej Macháč
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
04 0.96
17= Matyáš MüllerMatyáš Müller
SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s.
04 0.96
Celkem 19 závodníků

Skok vysoký - Atletická přípravka-dívky

(po, 8.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Adéla MinaříkováAdéla Minaříková
JAC BrnoJAC Brno
03 1.41
2 Michaela MolnárováMichaela Molnárová
AK Slávia TU Košice - SVKAK Slávia TU Košice - SVK
04 1.35
3 Zuzana NěmcováZuzana Němcová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
03 1.35
4 Natálie OlivováNatálie Olivová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 1.29
5 Sára ErbenováSára Erbenová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
03 1.29
6 Natálie PaťavováNatálie Paťavová
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
03 1.26
7 Veronika MichalcováVeronika Michalcová
AK Bojničky - SVKAK Bojničky - SVK
03 1.21
8= Daniela JurečkováDaniela Jurečková
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
03 1.21
8= Hanna Gabriela ZieminaHanna Gabriela Ziemina
Sport Center Smiltene - LatviaSport Center Smiltene - Latvia
04 1.21
10 Eva VálkyováEva Válkyová
AK Bojničky - SVKAK Bojničky - SVK
03 1.21
11 Klára KlementováKlára Klementová
JAC BrnoJAC Brno
04 1.21
12 Margaret VargováMargaret Vargová
AK Bojničky - SVKAK Bojničky - SVK
04 1.21
13= Kamila KamińskaKamila Kamińska
SKS Kusy Kraków - PolandSKS Kusy Kraków - Poland
03 1.16
13= Ester BendováEster Bendová
Atletický oddíl - STŘELA ŽebrákAtletický oddíl - STŘELA Že...
03 1.16
13= Adéla StehlíkováAdéla Stehlíková
SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s.
03 1.16
16 Simona ŠvarcováSimona Švarcová
Atletický oddíl - STŘELA ŽebrákAtletický oddíl - STŘELA Že...
03 1.16
17 Michaela HarlasováMichaela Harlasová
SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s.
03 1.16
18 Linda MarušinskáLinda Marušinská
TJ Tatran Spišská Nová Ves - SVKTJ Tatran Spišská Nová Ves ...
04 1.16
19 Viktória RusnákováViktória Rusnáková
AK Slávia TU Košice - SVKAK Slávia TU Košice - SVK
04 1.11
20= Tereza HavlíčkováTereza Havlíčková
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
04 1.11
20= Amálie MynářováAmálie Mynářová
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
03 1.11
22= Natálie KováčováNatálie Kováčová
TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod
03 1.11
22= Hana SoukalováHana Soukalová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
04 1.11
24 Natálie PleskačováNatálie Pleskačová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 1.11
25= Anna HalasováAnna Halasová
Slovácký běžecký klub Kyjov o.s.Slovácký běžecký klub Kyjov...
03 1.11
25= Šarlota RainochováŠarlota Rainochová
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
03 1.11
27= Aneta ŠtalzerováAneta Štalzerová
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
03 1.06
27= Klára NingerováKlára Ningerová
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
03 1.06
29 Tereza SlavíčkováTereza Slavíčková
JAC BrnoJAC Brno
04 0.96
Celkem 29 závodníků