Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3. kolo 1. ligy mužů a žen, skupina A

Stará Boleslav (21. 6. 2014)

200 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 21.6.2014) Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch ŠulcVojtěch Šulc 86 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 21.84 11.00
2 Rostislav ŠulcRostislav Šulc 81 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 22.28 8.00
3 Daniel MaruštíkDaniel Maruštík 94 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 22.35 7.00
4 Vojtěch NetymachVojtěch Netymach 95 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 22.97
Miroslav SabadinMiroslav Sabadin 94 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha DQ
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 21.6.2014) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan FeherJan Feher 86 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 22.25 9.00
2 Ladislav KřížekLadislav Křížek 82 AK BílinaAK Bílina 22.50 6.00
3 Vojtěch NohavaVojtěch Nohava 92 AK BílinaAK Bílina 22.62 5.00
4 Tomáš KroupaTomáš Kroupa 96 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 22.64 4.00
Michal ŘíhaMichal Říha 94 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha DNP
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (so, 21.6.2014) Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr NejedlýPetr Nejedlý 88 AK BílinaAK Bílina 22.65 3.00
2 Jakub LedvinaJakub Ledvina 95 AC DomažliceAC Domažlice 22.72 2.00
3 Adam GrabmüllerAdam Grabmüller 94 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 22.78 1.00
4 Jakub VeselýJakub Veselý 98 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 23.18
Matěj PavlíčekMatěj Pavlíček 92 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha DNP
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (so, 21.6.2014) Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Václav VáchalVáclav Váchal 96 AC DomažliceAC Domažlice 22.89
2 Štěpán FauŠtěpán Fau 95 AC DomažliceAC Domažlice 23.09
3 Karel MacuraKarel Macura 90 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 23.21
4 Petr KašparPetr Kašpar 91 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 23.94
Jiří GvuščJiří Gvušč 95 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha DNP
Celkem 5 závodníků
Běh 5 (so, 21.6.2014) Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Radek VopršálekRadek Vopršálek 90 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 23.48
2 Jan MoravecJan Moravec 93 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 24.07
3 Matouš MerxbauerMatouš Merxbauer 93 AC DomažliceAC Domažlice 24.32
MB Rudolf RůžekRudolf Růžek 93 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 23.35
Celkem 4 závodníků

200 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 21.6.2014) Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martina ŠtychováMartina Štychová 92 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 24.60 11.00
2 Anna KerbachováAnna Kerbachová 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 25.02 9.00
3 Klára LepeškováKlára Lepešková 93 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 25.33 8.00
4 Monika VomáčkováMonika Vomáčková 94 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 25.87 6.00
5 Bára DoležalováBára Doležalová 96 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 25.97 4.00
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 21.6.2014) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora VeseláBarbora Veselá 00 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 25.86 7.00
2 Aneta SladovníkováAneta Sladovníková 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 25.95 5.00
3 Veronika JaníčkováVeronika Janíčková 98 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 25.98 3.00
4 Anna KozákováAnna Kozáková 99 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 26.31
5 Pavla VodičkováPavla Vodičková 96 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 26.37
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (so, 21.6.2014) Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie TaclíkováLucie Taclíková 93 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 26.10 2.00
2 Šárka KalvováŠárka Kalvová 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 26.22
3 Anežka RajmonováAnežka Rajmonová 97 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 26.45
4 Lucie BaštovanskáLucie Baštovanská 85 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 26.77
5 Petra VlasákováPetra Vlasáková 96 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 27.41
6 Karolína BarešováKarolína Barešová 99 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 27.56
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (so, 21.6.2014) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie ŠetelíkováLucie Šetelíková 93 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 26.21 1.00
2 Karolína TesařováKarolína Tesařová 94 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 26.66
3 Nikola RubášováNikola Rubášová 98 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 27.11
4 Michala BudínováMichala Budínová 92 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 27.47
Klára VejmelkováKlára Vejmelková 95 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč DNP
Celkem 5 závodníků
Běh 5 (so, 21.6.2014) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lenka NovotnáLenka Novotná 97 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 27.34
2 Kristýna AdlerováKristýna Adlerová 96 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 27.37
3 Bohuslava VáňováBohuslava Váňová 84 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 27.39
4 Kristýna DobrovolnáKristýna Dobrovolná 96 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 27.43
5 Marie KonopováMarie Konopová 96 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 27.54
6 Lucie HavlíčkováLucie Havlíčková 97 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 30.06
Celkem 6 závodníků