Přebor jednotlivců Ústeckého kraje mladšího žactva a elévů na dráze, II.část
Meziboří (12. 6. 2014)150 m - Ml. žáci (Běh)
Běh 1 (čt, 12.6.2014) | Vítr: +1.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Šimon WenigerŠimon Weniger | 01 | ASK Lovosice | 20.85 | |||||||||||||||
2 | Marek BystrýMarek Bystrý | 01 | AK Chemopetrol Litvínov | 22.02 | |||||||||||||||
3 | Jonáš FiedlerJonáš Fiedler | 01 | AK Chemopetrol Litvínov | 22.03 | |||||||||||||||
4 | Filip VaškoFilip Vaško | 02 | Atletika Kadaň | 22.06 | |||||||||||||||
Daniel LeharDaniel Lehar | 01 | AK Žatec | DNP | ||||||||||||||||
Vojtěch RaitrVojtěch Raitr | 02 | AO TJ Baník Meziboří | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 2 (čt, 12.6.2014) | Vítr: +0.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adam MotlAdam Motl | 02 | AK Chemopetrol Litvínov | 21.96 | |||||||||||||||
2 | Michal JindrákMichal Jindrák | 01 | AK Most | 22.06 | |||||||||||||||
3 | Jakub SukJakub Suk | 01 | ASK ELNA Počerady | 22.25 | |||||||||||||||
4 | Štěpán BrukŠtěpán Bruk | 01 | Sportovní klub ATLETIKA PRO... | 23.35 | |||||||||||||||
5 | Ondřej ŠnajdrOndřej Šnajdr | 02 | USK VŠEM Ústí n/L. | 23.80 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 3 (čt, 12.6.2014) | Vítr: +1.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michal VaňuraMichal Vaňura | 01 | USK VŠEM Ústí n/L. | 23.00 | |||||||||||||||
2 | Sebastian ScholzSebastian Scholz | 01 | AK Chemopetrol Litvínov | 23.70 | |||||||||||||||
Tomáš KubelkaTomáš Kubelka | 02 | Sportovní klub ATLETIKA PRO... | DNP | ||||||||||||||||
Michal RychnovskýMichal Rychnovský | 02 | Sportovní klub ATLETIKA PRO... | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
150 m - Ml. žákyně (Běh)
Běh 1 (čt, 12.6.2014) | Vítr: +1.4 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Markéta MatějkováMarkéta Matějková | 02 | USK VŠEM Ústí n/L. | 21.12 | |||||||||||||||
2 | Daniela KňavováDaniela Kňavová | 01 | TJ VTŽ Chomutov | 21.21 | |||||||||||||||
3 | Anna VyskočilováAnna Vyskočilová | 01 | AK Chemopetrol Litvínov | 21.66 | |||||||||||||||
4 | Barbora MižičováBarbora Mižičová | 01 | ASK Lovosice | 21.98 | |||||||||||||||
5 | Alžběta Barbora SakováAlžběta Barbora Saková | 02 | USK VŠEM Ústí n/L. | 26.06 | |||||||||||||||
Sabina OuzkáSabina Ouzká | 01 | ASK ELNA Počerady | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 2 (čt, 12.6.2014) | Vítr: +1.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ivana GallováIvana Gallová | 02 | AK Chemopetrol Litvínov | 22.36 | |||||||||||||||
2 | Kristýna OmastováKristýna Omastová | 01 | ASK Lovosice | 22.50 | |||||||||||||||
3 | Klára ŠponarováKlára Šponarová | 02 | USK VŠEM Ústí n/L. | 22.65 | |||||||||||||||
4 | Veronika ŠkaloudováVeronika Škaloudová | 02 | AK Most | 23.21 | |||||||||||||||
5 | Karolína ŠpačkováKarolína Špačková | 02 | AK Chemopetrol Litvínov | 23.23 | |||||||||||||||
Marie ZdeňkováMarie Zdeňková | 02 | Sportovní klub ATLETIKA PRO... | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 3 (čt, 12.6.2014) | Vítr: +1.9 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Barbora PšenkováBarbora Pšenková | 02 | AK Chemopetrol Litvínov | 23.26 | |||||||||||||||
2 | Michaela KrejčíMichaela Krejčí | 01 | USK VŠEM Ústí n/L. | 23.72 | |||||||||||||||
3 | Julie ProkešováJulie Prokešová | 02 | TJ VTŽ Chomutov | 24.39 | |||||||||||||||
4 | Eliška DittrichováEliška Dittrichová | 02 | AK Chemopetrol Litvínov | 25.22 | |||||||||||||||
5 | Marie StankováMarie Stanková | 02 | USK VŠEM Ústí n/L. | 25.91 | |||||||||||||||
Laura BláhováLaura Bláhová | 02 | Sportovní klub ATLETIKA PRO... | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 4 (čt, 12.6.2014) | Vítr: -0.6 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Alexandra HoškováAlexandra Hošková | 01 | USK VŠEM Ústí n/L. | 22.78 | |||||||||||||||
2 | Kateřina HorníkováKateřina Horníková | 01 | Sportovní klub ATLETIKA PRO... | 23.70 | |||||||||||||||
3 | Lindita HuseiniLindita Huseini | 02 | AK Most | 25.73 | |||||||||||||||
4 | Tereza JupováTereza Jupová | 01 | AK Most | 25.84 | |||||||||||||||
5 | Valérie VedejováValérie Vedejová | 02 | ASK Lovosice | 26.24 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |