Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3. kolo II. ligy žen, skupina C

Ústí nad Orlicí (21. 6. 2014)

Skok daleký - Ženy

(so, 21.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Karolína JelínkováKarolína Jelínková
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
96 5.20 +0.8 m/s 5.20+0.85.05+0.24.81-2.45.205.06+1.95.11+1.25.03+2.6 11.00
2 Kristýna KoutnáKristýna Koutná
TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí
93 5.12 +1.1 m/s 5.03+1.94.86+0.8X5.035.02+0.55.12+1.15.12+2.7 9.00
3 Dominika HyskováDominika Hysková
TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov
97 5.05 +0.0 m/s 5.050.0X5.03-2.45.05XX- 8.00
4 Kateřina HlaváčkováKateřina Hlaváčková
TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov
94 4.80 +1.1 m/s 4.80+1.1X2.92+1.34.804.53+1.2X4.06+1.6 7.00
5 Lucie StoklasováLucie Stoklasová
TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí
97 4.74 +1.4 m/s 4.02+2.44.500.04.40-0.34.504.38+3.44.69+1.64.74+1.4 6.00
6 Anna VeseláAnna Veselá
SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí
96 4.54 +0.8 m/s 4.54+0.84.41+0.74.20+0.24.544.15+1.44.39+2.7- 5.00
7 Evelína MinářováEvelína Minářová
TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí
97 4.48 +0.6 m/s 4.48+0.64.39+0.9X+0.44.48X4.29+0.9X 4.00
8 Nela ŠustrováNela Šustrová
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
00 4.37 +1.6 m/s 3.27+3.04.260.04.34-0.54.344.28+3.34.37+1.62.55+0.5 3.00
9 Tereza LomnickáTereza Lomnická
TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí
96 4.31 +1.1 m/s X4.31+1.14.00+0.54.31 2.00
10 Táňa BorovcováTáňa Borovcová
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
98 4.26 +0.4 m/s X3.50+0.64.26+0.44.26- 1.00
11 Tereza KolářováTereza Kolářová
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
96 4.25 +1.7 m/s 4.25+1.74.090.04.1111.84.25
12 Pavlína MaštalířováPavlína Maštalířová
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
97 4.24 +0.2 m/s 4.10+1.14.24+0.2X4.24
13 Petra KučerováPetra Kučerová
AK Moravská TřebováAK Moravská Třebová
89 4.06 +0.6 m/s 4.06+0.64.05-0.33.89+2.24.06
14 Adéla GlückováAdéla Glücková
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
99 3.90 +1.3 m/s 3.90+1.3--3.90
MB Barbora PecinováBarbora Pecinová
AC ČáslavAC Čáslav
00 3.78 +0.0 m/s
Monika DoudováMonika Doudová
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
98 0 XXX0
Celkem 16 závodníků