výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo KP družstev a jednotlivců KH kraje starších žáků a žákyň

Jaroměř (8. 6. 2014)

60 m - Žáci (Rozběh)

Rozběh 1 (ne, 8.6.2014) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub RaabeJakub Raabe 00 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 07.71
2 Milan HolmanMilan Holman 99 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 08.04
3 Václav NovotnýVáclav Novotný 99 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 08.51
4 David JanouchDavid Janouch 00 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 08.86
5 Matěj PoličanskýMatěj Poličanský 02 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 09.24
6 Radomír KirchRadomír Kirch 02 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 09.51
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (ne, 8.6.2014) Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub SobotkaJakub Sobotka 99 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 07.98
2 Michal SlachMichal Slach 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 08.27
3 Šimon DrašarŠimon Drašar 01 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 08.45
4 Tomáš MIKULKATomáš MIKULKA 99 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 08.76
5 Jakub BělíkJakub Bělík 02 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 09.49
6 Daniel HojnýDaniel Hojný 01 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 09.56
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (ne, 8.6.2014) Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch GazdaVojtěch Gazda 00 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 08.22
2 Martin KynčlMartin Kynčl 00 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 08.33
3 Matouš HnízdilMatouš Hnízdil 99 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 08.70
4 Vojtěch PetiškaVojtěch Petiška 00 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 09.12
5 Daniel KlamrtDaniel Klamrt 00 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.20
6 Robin PolákRobin Polák 01 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 09.39
Celkem 6 závodníků
Rozběh 4 (ne, 8.6.2014) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch HovorkaVojtěch Hovorka 01 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 08.21
2 Jan JindraJan Jindra 01 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 08.73
3 Jakub MikyskaJakub Mikyska 01 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 09.29
4 Jan NěmecJan Němec 02 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 09.79
Radim UlrychRadim Ulrych 01 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. DNS
Celkem 5 závodníků

60 m - Žáci (Finále)

Finále A (ne, 8.6.2014) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub RaabeJakub Raabe 00 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 07.78 11.00
2 Jakub SobotkaJakub Sobotka 99 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 08.00 9.00
3 Milan HolmanMilan Holman 99 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 08.15 8.00
4 Michal SlachMichal Slach 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 08.40 7.00
5 Vojtěch GazdaVojtěch Gazda 00 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 08.45 6.00
6 Vojtěch HovorkaVojtěch Hovorka 01 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 08.57 5.00
Poznámky:
Krajský přebor jednotlivců:
1. Raabe Jakub, TJ Lokomotiva Trutnov
2. Sobotka Jakub, TJ Sokol Jaroměř
3. Holman Milan, TJ Sokol Dvůr Králové n. L.
Celkem 6 závodníků
Finále B (ne, 8.6.2014) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin KynčlMartin Kynčl 00 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 08.37 4.00
2 Václav NovotnýVáclav Novotný 99 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 08.48 3.00
3 Tomáš MIKULKATomáš MIKULKA 99 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 08.54 2.00
4 Matouš HnízdilMatouš Hnízdil 99 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 08.60 1.00
5 Jan JindraJan Jindra 01 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 08.88
Šimon DrašarŠimon Drašar 01 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov DNS
Celkem 6 závodníků

60 m - Žákyně (Rozběh)

Rozběh 1 (ne, 8.6.2014) Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza ŠkodováTereza Škodová 99 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 08.00
2 Michaela VítkováMichaela Vítková 99 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 08.48
3 Adéla SvobodováAdéla Svobodová 00 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 08.56
4 Sára SicilskáSára Sicilská 00 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 08.92
5 Dominika HorníkováDominika Horníková 01 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 09.34
6 Monika FišerováMonika Fišerová 01 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 09.72
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (ne, 8.6.2014) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nikola FejglováNikola Fejglová 99 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 08.57
2 Karolína HlávkováKarolína Hlávková 00 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 08.84
3 Natálie HypešováNatálie Hypešová 99 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 09.15
4 Nikola NovákováNikola Nováková 00 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.25
5 Barbora VymetálkováBarbora Vymetálková 01 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 10.24
Celkem 5 závodníků
Rozběh 3 (ne, 8.6.2014) Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aneta BednářováAneta Bednářová 00 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 08.42
2 Pavlína ŠestákováPavlína Šestáková 99 SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí 08.77
3 Sandra PeterováSandra Peterová 01 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 08.95
4 Tereza HulíkováTereza Hulíková 01 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 09.39
MB Dominika RudolfskáDominika Rudolfská 99 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 08.56
Celkem 5 závodníků
Rozběh 4 (ne, 8.6.2014) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jana HolubcováJana Holubcová 00 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 08.52
2 Kateřina ČermákováKateřina Čermáková 99 SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí 08.78
3 Anna SKOŘEPOVÁAnna SKOŘEPOVÁ 00 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 09.02
4 Jana Špatenková Jana Špatenková 02 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 10.60
Jana HynkováJana Hynková 99 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. DNS
Celkem 5 závodníků
Rozběh 5 (ne, 8.6.2014) Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eva ŠpatenkováEva Špatenková 99 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 09.05
2 Zuzana PolanskáZuzana Polanská 00 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.06
3 Nela KozákováNela Kozáková 00 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 09.07
MB Monika MervartováMonika Mervartová 00 TJ DobruškaTJ Dobruška 09.44
Barbora HajnyšováBarbora Hajnyšová 01 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. DNS
Celkem 5 závodníků
Rozběh 6 (ne, 8.6.2014) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla KolkováAdéla Kolková 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 08.42
2 Nela DrápalíkováNela Drápalíková 02 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 09.27
3 Alžběta PourováAlžběta Pourová 02 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 09.28
4 Kristýna MojžíšováKristýna Mojžíšová 02 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 10.25
MB Pavlína PrudičováPavlína Prudičová 02 TJ DobruškaTJ Dobruška 10.11
Celkem 5 závodníků

60 m - Žákyně (Finále)

Finále A (ne, 8.6.2014) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza ŠkodováTereza Škodová 99 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 07.98 11.00
2 Jana HolubcováJana Holubcová 00 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 08.40 9.00
3 Aneta BednářováAneta Bednářová 00 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 08.43 8.00
4 Adéla KolkováAdéla Kolková 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 08.44 7.00
5 Nikola FejglováNikola Fejglová 99 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 08.79 6.00
6 Eva ŠpatenkováEva Špatenková 99 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 09.15 5.00
Poznámky:
Krajský přebor jednotlivců:
1. Škodová Tereza, SK Nové Město n. M.
2. Holubcová Jana, TJ Sokol Dvůr Králové n. L.
3. Bednářová Aneta, TJ Dvůr Králové n. L.
Celkem 6 závodníků
Finále B (ne, 8.6.2014) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela VítkováMichaela Vítková 99 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 08.48 4.00
2 Adéla SvobodováAdéla Svobodová 00 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 08.48 3.00
3 Kateřina ČermákováKateřina Čermáková 99 SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí 08.77 2.00
4 Karolína HlávkováKarolína Hlávková 00 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 08.77 1.00
5 Sára SicilskáSára Sicilská 00 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 08.85
6 Pavlína ŠestákováPavlína Šestáková 99 SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí 09.24
Celkem 6 závodníků

300 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (ne, 8.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip BlatníkFilip Blatník 00 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 39.54 11.00
2 Vojtěch HovorkaVojtěch Hovorka 01 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 43.87 8.00
3 David JanouchDavid Janouch 00 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 45.44 7.00
4 Nikolas ErbenNikolas Erben 00 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 48.06 6.00
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (ne, 8.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch GazdaVojtěch Gazda 00 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 43.15 9.00
2 Matěj PoličanskýMatěj Poličanský 02 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 50.45 5.00
3 Daniel HojnýDaniel Hojný 01 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 52.22 4.00
Celkem 3 závodníků

300 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (ne, 8.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína TomáškováKarolína Tomášková 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 44.10 11.00
2 Adéla KolkováAdéla Kolková 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 44.93 9.00
MB Dominika RudolfskáDominika Rudolfská 99 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 43.85
Petra ČerenkováPetra Čerenková 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (ne, 8.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla LibnarováAdéla Libnarová 99 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 45.74 8.00
2 Markéta KaiserováMarkéta Kaiserová 00 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 46.61 7.00
3 Alžběta PourováAlžběta Pourová 02 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 47.12 6.00
MB Kateřina HlávkováKateřina Hlávková 01 TJ DobruškaTJ Dobruška 45.08
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (ne, 8.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vendula HubálkováVendula Hubálková 00 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 52.25 1.00
2 Simona SamkováSimona Samková 99 SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí 53.09
3 Anna SKOŘEPOVÁAnna SKOŘEPOVÁ 00 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 53.12
MB Monika MervartováMonika Mervartová 00 TJ DobruškaTJ Dobruška 50.43
Celkem 4 závodníků
Běh 4 (ne, 8.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sandra PeterováSandra Peterová 01 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 48.51 4.00
2 Kateřina ČermákováKateřina Čermáková 99 SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí 50.17 3.00
3 Nela DrápalíkováNela Drápalíková 02 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 54.67
Celkem 3 závodníků
Běh 5 (ne, 8.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Bára KotkováBára Kotková 02 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 48.31 5.00
2 Michaela TrávníčkováMichaela Trávníčková 00 SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí 50.90 2.00
MB Pavlína PrudičováPavlína Prudičová 02 TJ DobruškaTJ Dobruška 53.26
Celkem 3 závodníků

800 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (ne, 8.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Vojtěch HrůšaVojtěch Hrůša 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:10.33 11.00
2 Josef ProvazníkJosef Provazník 99 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 2:13.74 9.00
3 Vít VosáhloVít Vosáhlo 00 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 2:26.22 8.00
4 Michal KubánekMichal Kubánek 01 SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí 2:35.11 7.00
5 Štěpán MatějůŠtěpán Matějů 01 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 2:43.65 6.00
6 Daniel HojnýDaniel Hojný 01 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 2:44.97 5.00
7 Patrik KubečkaPatrik Kubečka 01 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:47.55 4.00
8 Jakub LádJakub Lád 01 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 2:49.53 3.00
9 Petr ŠantrochPetr Šantroch 01 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 2:52.03 2.00
Celkem 9 závodníků

800 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (ne, 8.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Adéla SádlováAdéla Sádlová 01 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2:35.81 11.00
2 Kateřina JebaváKateřina Jebavá 01 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 2:36.51 9.00
3 Zuzana PolanskáZuzana Polanská 00 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:36.70 8.00
4 Natálie HypešováNatálie Hypešová 99 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2:37.45 7.00
5 Kateřina TůmováKateřina Tůmová 01 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 2:44.24 6.00
6 Tereza HákováTereza Háková 01 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 2:48.11 5.00
7 Lucie TruhlářováLucie Truhlářová 99 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2:49.49 4.00
8 Ludmila GazdováLudmila Gazdová 99 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2:50.71 3.00
9 Karolína KupkováKarolína Kupková 00 SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí 2:56.76 2.00
10 Simona SamkováSimona Samková 99 SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí 3:04.50 1.00
11 Jana Špatenková Jana Špatenková 02 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 3:09.20
12 Barbora VymetálkováBarbora Vymetálková 01 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3:15.28
Celkem 12 závodníků

1500 m - Žáci (Finále)

Finále (ne, 8.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Petr PojezdalaPetr Pojezdala 00 SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí 4:54.50 11.00
2 Vojtěch HojnýVojtěch Hojný 99 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 5:11.04 9.00
3 Tomáš KubátTomáš Kubát 00 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 5:28.87 8.00
4 Vojtěch MervartVojtěch Mervart 00 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 5:45.10 7.00
Celkem 4 závodníků

100 m překážek - Žáci (Běh)

Běh 1 (ne, 8.6.2014) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub SobotkaJakub Sobotka 99 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 14.85 11.00
2 David RybaDavid Ryba 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 15.12 9.00
3 Pavel HalířPavel Halíř 00 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 15.47 8.00
Poznámky:
Krajský přebor jednotlivců:
1. Sobotka Jakub, TJ Sokol Jaroměř
2. Ryba David, TJ Sokol Hradec Králové
3. Halíř Pavel, TJ Sokol Hradec Králové
Celkem 3 závodníků
Běh 2 (ne, 8.6.2014) Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip BlatníkFilip Blatník 00 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 16.19 7.00
2 Josef HorákJosef Horák 99 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 21.18 6.00
Celkem 2 závodníků

100 m překážek - Žákyně (Běh)

Běh 1 (ne, 8.6.2014) Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jana HolubcováJana Holubcová 00 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 16.24 11.00
2 Aneta BednářováAneta Bednářová 00 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 16.63 9.00
3 Karolína TomáškováKarolína Tomášková 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 17.05 7.00
4 Adéla LibnarováAdéla Libnarová 99 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 17.42 6.00
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (ne, 8.6.2014) Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta KaiserováMarkéta Kaiserová 00 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 17.02 8.00
2 Tereza KinskáTereza Kinská 00 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 18.54 4.00
3 Dominika HorníkováDominika Horníková 01 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 20.13 2.00
MB Kateřina HlávkováKateřina Hlávková 01 TJ DobruškaTJ Dobruška 17.97
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (ne, 8.6.2014) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza HulíkováTereza Hulíková 01 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 18.45 5.00
2 Karolína ČernáKarolína Černá 99 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 19.50 3.00
3 Vendula HubálkováVendula Hubálková 00 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 21.06 1.00
4 Tereza JezdinskáTereza Jezdinská 02 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 21.30
Poznámky:
Krajský přebor jednotlivců:
1. Holubcová Jana, TJ Sokol Dvůr Králové n. L.
2. Bednářová Aneta, TJ Dvůr Králové n. L.
3. Kaiserová Markéta, TJ Dvůr Králové n. L.
Celkem 4 závodníků

4 x 300 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (ne, 8.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Blatník, Capoušek D., Hrůša, Slach Blatník, Capoušek D., Hrůša, Slach TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:52.62 11.00
2 Matuška, Pojezdala, Kubánek, Plašil Matuška, Pojezdala, Kubánek, Plašil SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí 2:59.55 9.00
3 Hnízdil, Vosáhlo, Matějů, Raabe Hnízdil, Vosáhlo, Matějů, Raabe TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 3:04.00 8.00
4 Provazník, Kubát, Kynčl, Janouch Provazník, Kubát, Kynčl, Janouch TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 3:04.41 7.00
5 Bělik, Němec, Polák, Mervart Bělik, Němec, Polák, Mervart TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 3:39.75 6.00
Celkem 5 závodníků

4 x 300 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (ne, 8.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Škodová, Sádlová, Pourová, Hypešová Škodová, Sádlová, Pourová, Hypešová SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3:06.59 11.00
2 Kolková, Nováková, Pešková, Tomášková Kolková, Nováková, Pešková, Tomášková TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3:09.16 9.00
3 Kotková, Libnarová, Hubálková, Břelinová Kotková, Libnarová, Hubálková, Břelinová TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 3:25.27 8.00
4 Tůmová, Haková, Jebavá, Kaiserová Tůmová, Haková, Jebavá, Kaiserová TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 3:26.50 7.00
5 Čermáková, Trávníčková, Samková, Kupková Čermáková, Trávníčková, Samková, Kupková SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí 3:27.47 6.00
Celkem 5 závodníků

Skok vysoký - Žáci (Finále)

Finále (ne, 8.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.251.301.351.401.451.481.511.541.571.601.631.661.691.72 Body
1 Pavel HalířPavel Halíř
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
00 1.69 --O-OO-OXOOOOXOXXX 11.00
2 Josef ŘíhaJosef Říha
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
99 1.69 --------XOOXOOXXOXXX 9.00
3 Jakub MatuškaJakub Matuška
SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí
99 1.66 --O-OXOOOOXXOXXOXXOXXX 8.00
4 Marek BahníkMarek Bahník
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
99 1.63 --OOOXXOXOOXOXXOXXOXXX 7.00
5 Ondřej PorubekOndřej Porubek
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
00 1.57 ---OOOOXOXOXXX 6.00
6= Vojtěch PetiškaVojtěch Petiška
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
00 1.51 --OOXOXOXXOXXX 4.50
6= Tomáš MIKULKATomáš MIKULKA
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
99 1.51 --OOXXOOXXOXXX 4.50
8 Filip MoravecFilip Moravec
SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí
00 1.48 --O-XXOOXXX 3.00
9 Jakub BělíkJakub Bělík
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
02 1.45 O-OOXXOXXX 2.00
Celkem 9 závodníků

Skok vysoký - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 8.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.151.201.251.301.351.381.411.441.471.501.56 Body
1 Tereza DoležalováTereza Doležalová
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
99 1.50 ---OOOOOXOXOXXX 11.00
2 Eliška CejnarováEliška Cejnarová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
99 1.47 ---OOOOOXOXXX 9.00
3 Monika FišerováMonika Fišerová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
01 1.44 --OOOXOXXOOXXX 8.00
4 Adéla SvobodováAdéla Svobodová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
00 1.38 OOXOOOXOXXX 7.00
5 Karolína ČernáKarolína Černá
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
99 1.35 -OOOXOXXX 6.00
6 Sára SicilskáSára Sicilská
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
00 1.30 -OOOXXX 5.00
7 Tereza KinskáTereza Kinská
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
00 1.30 OOXOOXXX 4.00
8 Michaela TrávníčkováMichaela Trávníčková
SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí
00 1.30 OOOXXOXXX 3.00
9 Eva BrelinovaEva Brelinova
TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov
01 1.25 OOXOXXX 2.00
10 Zuzana PolanskáZuzana Polanská
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
00 1.25 OXOXOXXX 1.00
11 Johana ŠpačkováJohana Špačková
SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí
99 1.25 OOXXOXXX
MB Kateřina HlávkováKateřina Hlávková
TJ DobruškaTJ Dobruška
01 1.30
Barbora HajnyšováBarbora Hajnyšová
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
01 DNS
Adéla SádlováAdéla Sádlová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
01 NM
Celkem 14 závodníků

Skok daleký - Žáci (Finále)

Finále (ne, 8.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jakub SobotkaJakub Sobotka
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
99 5.88 11.00
2 Pavel HalířPavel Halíř
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
00 5.61 9.00
3 David RybaDavid Ryba
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
99 5.32 8.00
4 Martin KynčlMartin Kynčl
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
00 5.27 7.00
5 David CapoušekDavid Capoušek
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
99 5.05 6.00
6 Tomáš MIKULKATomáš MIKULKA
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
99 5.02 5.00
7 Šimon DrašarŠimon Drašar
TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov
01 4.94 4.00
8 Milan HolmanMilan Holman
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
99 4.92 3.00
9 Petr PojezdalaPetr Pojezdala
SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí
00 4.73 2.00
10 Michal SlachMichal Slach
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
99 4.69 1.00
11 Michal KubánekMichal Kubánek
SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí
01 4.59
12 Vojtěch HovorkaVojtěch Hovorka
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
01 4.51
13 Matěj PoličanskýMatěj Poličanský
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
02 4.22
14 Marek BahníkMarek Bahník
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
99 4.21
15 Jan JindraJan Jindra
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
01 4.17
16 Josef HorákJosef Horák
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
99 3.93
17 Vojtěch MervartVojtěch Mervart
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
00 3.90
18 Radomír KirchRadomír Kirch
TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov
02 3.63
19 Robin PolákRobin Polák
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
01 3.49
Radim UlrychRadim Ulrych
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
01 DNS
Vojtěch PetiškaVojtěch Petiška
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
00 DNS
Celkem 21 závodníků

Skok daleký - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 8.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Aneta BednářováAneta Bednářová
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
00 4.99 11.00
2 Jana HolubcováJana Holubcová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
00 4.94 9.00
3 Nikola FejglováNikola Fejglová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
99 4.71 8.00
4 Pavlína ŠestákováPavlína Šestáková
SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí
99 4.67 7.00
Michaela VítkováMichaela Vítková
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
99 4.67 6.00
6 Eliška CejnarováEliška Cejnarová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
99 4.60 5.00
7 Petra ČerenkováPetra Čerenková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
99 4.38 4.00
8 Dana ČurgaliováDana Čurgaliová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
99 4.36 3.00
9 Ludmila GazdováLudmila Gazdová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
99 4.34 2.00
10 Adéla SvobodováAdéla Svobodová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
00 4.24 1.00
11 Karolína ČernáKarolína Černá
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
99 4.19
12 Monika FišerováMonika Fišerová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
01 4.17
13 Tereza ŠkodováTereza Škodová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
99 4.13
14 Sára SicilskáSára Sicilská
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
00 4.12
15 Tereza SokolováTereza Sokolová
SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí
99 4.04
16 Kateřina KňourkováKateřina Kňourková
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
99 3.94
Eva ŠpatenkováEva Špatenková
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
99 3.94
18 Tereza HulíkováTereza Hulíková
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
01 3.92
19 Nela DrápalíkováNela Drápalíková
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
02 3.90
20 Nela KozákováNela Kozáková
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
00 3.87
21 Sandra PeterováSandra Peterová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
01 3.86
22 Nikola NovákováNikola Nováková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
00 3.85
23 Dominika HorníkováDominika Horníková
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
01 3.83
24 Bára KotkováBára Kotková
TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov
02 3.77
25 Tereza JezdinskáTereza Jezdinská
TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov
02 3.62
26 Kristýna MojžíšováKristýna Mojžíšová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
02 3.22
MB Monika MervartováMonika Mervartová
TJ DobruškaTJ Dobruška
00 4.13
MB Pavlína PrudičováPavlína Prudičová
TJ DobruškaTJ Dobruška
02 3.71
Barbora HajnyšováBarbora Hajnyšová
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
01 DNS
Celkem 29 závodníků

Vrh koulí 3kg - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 8.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kateřina ŠenkýřováKateřina Šenkýřová
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
00 10.65 11.00
2 Dana ČurgaliováDana Čurgaliová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
99 09.70 9.00
3 Tereza DoležalováTereza Doležalová
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
99 09.59 8.00
4 Kateřina KňourkováKateřina Kňourková
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
99 09.46 7.00
5 Lucie TruhlářováLucie Truhlářová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
99 08.93 6.00
6 Klára PeškováKlára Pešková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
01 08.76 5.00
7 Tereza KinskáTereza Kinská
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
00 08.58 4.00
8 Tereza SokolováTereza Sokolová
SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí
99 08.27 3.00
9 Jana HynkováJana Hynková
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
99 07.69 2.00
10 Nikola FejglováNikola Fejglová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
99 07.49 1.00
11 Johana ŠpačkováJohana Špačková
SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí
99 07.44
12 Magdalena FišerováMagdalena Fišerová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
00 06.80
Celkem 12 závodníků

Vrh koulí 4kg - Žáci (Finále)

Finále (ne, 8.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Petr PlašilPetr Plašil
SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí
99 11.55 11.00
2 Josef ŘíhaJosef Říha
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
99 10.90 9.00
3 Ondřej PorubekOndřej Porubek
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
00 10.69 8.00
4 Jakub MatuškaJakub Matuška
SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí
99 10.45 7.00
5 Milan HolmanMilan Holman
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
99 09.48 6.00
6 Václav NovotnýVáclav Novotný
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
99 09.03 5.00
7 Vojtěch HojnýVojtěch Hojný
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
99 08.85 4.00
8 Daniel KlamrtDaniel Klamrt
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
00 08.10 3.00
9 Nikolas ErbenNikolas Erben
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
00 07.01 2.00
10 Patrik KubečkaPatrik Kubečka
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
01 06.90 1.00
11 Jakub MikyskaJakub Mikyska
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
01 05.08
Celkem 11 závodníků

Hod diskem 0,75kg - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 8.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Klára PeškováKlára Pešková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
01 24.82 11.00
2 Lucie TruhlářováLucie Truhlářová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
99 24.70 9.00
3 Tereza DoležalováTereza Doležalová
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
99 23.79 8.00
4 Eliška CejnarováEliška Cejnarová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
99 23.38 7.00
5 Kateřina KňourkováKateřina Kňourková
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
99 22.65 6.00
6 Eva ŠpatenkováEva Špatenková
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
99 22.23 5.00
7 Jana HynkováJana Hynková
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
99 20.37 4.00
8 Magdalena FišerováMagdalena Fišerová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
00 20.06 3.00
9 Kateřina ŠenkýřováKateřina Šenkýřová
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
00 16.89 2.00
Poznámky/pokusy:
" Krajský přebor jednotlivců:<br>1. Pešková Klára, TJ Sokol Hradec Králové<br>2. Truhlářová Lucie, TJ Sokol Jaroměř<br>3. Doležalová Tereza, TJ Dvůr Králové nad Labem
Celkem 9 závodníků

Hod diskem 1kg - Žáci (Finále)

Finále (ne, 8.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Petr PlašilPetr Plašil
SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí
99 35.04 11.00
2 Josef ŘíhaJosef Říha
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
99 32.26 9.00
3 Ondřej PorubekOndřej Porubek
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
00 31.27 8.00
4 David RybaDavid Ryba
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
99 27.80 7.00
5 Vojtěch HrůšaVojtěch Hrůša
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
99 26.98 6.00
6 David CapoušekDavid Capoušek
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
99 23.93 5.00
7 Nikolas ErbenNikolas Erben
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
00 19.99 4.00
8 Vojtěch HojnýVojtěch Hojný
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
99 19.95 3.00
9 Daniel KlamrtDaniel Klamrt
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
00 18.79 2.00
10 Jakub MikyskaJakub Mikyska
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
01 15.12 1.00
Poznámky/pokusy:
" Krajský přebor jednotlivců:<br>1. Plašil Petr, SK Týniště nad Orlicí<br>2. Říha Josef, TJ Sokol Hradec Králové<br>3. Porubek Ondřej, TJ Sokol Jaroměř
Celkem 10 závodníků
Celkový bodový stav - Žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 HKRAL HKRAL TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 156.00
2 JAROM JAROM TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 104.50
3 TYNOR TYNOR SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí 069.00
4 SODKR SODKR TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 060.00
5 TRUTN TRUTN TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 058.00
6 DVKRA DVKRA TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 053.50
Poznámky:
Hlavní body ve 2. kole:
1. TJ Sokol Hradec Králové 6
2. TJ Sokol Jaroměř 5
3. SK Týniště n. O. 4
4. TJ Sokol Dvůr Králové n. L. 3
5. TJ Lokomotiva Trutnov 2
6. TJ Dvůr Králové n. L. 1
Celkem 6 závodníků
Celkový bodový stav - Žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 HKRAL HKRAL TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 291.00
2 JAROM JAROM TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 172.50
3 DVKRA DVKRA TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 134.50
4 SODKR SODKR TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 118.00
5 TYNOR TYNOR SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí 105.00
6 TRUTN TRUTN TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 112.00
Poznámky:
Hlavní body po 2. kole:
1. TJ Sokol Hradec Králové 12
2. TJ Sokol Jaroměř
3. TJ Dvůr Králové n. L. 6
4. TJ Sokol Dvůr Králové n. L. 6
5. SK Týniště n. O. 5
6. TJ Lokomotiva Trutnov 4
Celkem 6 závodníků
Celkový bodový stav - Žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 DVKRA DVKRA TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 132.00
2 NMMET NMMET SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 118.00
3 HKRAL HKRAL TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 094.00
4 SODKR SODKR TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 083.00
5 TRUTN TRUTN TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 031.00
6 TYNOR TYNOR SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí 030.00
Poznámky:
Hlavní body ve 2. kole:
1. TJ Dvůr Králové n. L. 6
2. SK Nové Město n. M. 5
3. TJ Sokol Hradec Králové 4
4. TJ Sokol Dvůr Králové n. L. 3
5. TJ Lokomotiva Trutnov 2
6. SK Týniště n. O. 1
Celkem 6 závodníků
Celkový bodový stav - Žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 DVKRA DVKRA TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 302.00
2 NMMET NMMET SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 233.50
3 HKRAL HKRAL TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 197.50
4 SODKR SODKR TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 126.00
5 TRUTN TRUTN TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 063.00
6 TYNOR TYNOR SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí 055.00
Poznámky:
Hlavní body po 2. kolech:
1. TJ Dvůr Králové n. L. 12
2. SK Nové Město n. M. 10
3. TJ Sokol Hradec Králové 8
4. TJ Sokol Dvůr Králové n. L. 6
5. TJ Lokomotiva Trutnov 4
6. SK Týniště n. O. 2
Celkem 6 závodníků