Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3. kolo II. ligy mužů a žen

Praha (22. 6. 2014)

400 m - Muži (Běh)

Běh 1 (ne, 22.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan VlachJan Vlach 90 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 52.07 9.00
2 Jan PokornýJan Pokorný 88 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 52.77 7.00
3 Martin ProcházkaMartin Procházka 89 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 52.93 6.00
4 Vojtěch ObhlídalVojtěch Obhlídal 97 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 53.14 5.00
Jan MusilJan Musil 97 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha DNP
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (ne, 22.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš FetterLukáš Fetter 82 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 51.87 11.00
2 Adam JindraAdam Jindra 90 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 52.63 8.00
3 Viktor DerkaViktor Derka 92 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 53.37 4.00
4 Jáchym RyklJáchym Rykl 96 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 54.01 2.00
5 Filip ValentaFilip Valenta 93 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 54.52 1.00
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (ne, 22.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Viktor BenešViktor Beneš 96 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 53.59 3.00
2 Dominik LorencDominik Lorenc 96 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 55.46
3 Marek KarasMarek Karas 98 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 57.65
4 Jakub RadaJakub Rada 00 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 59.36
5 Vladimír BlažekVladimír Blažek 95 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 63.21
Celkem 5 závodníků

400 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (ne, 22.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora PatočkováBarbora Patočková 99 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 60.69 11.00
2 Karolína ŘehákováKarolína Řeháková 95 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 61.05 9.00
3 Hana CaisováHana Caisová 95 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 61.67 8.00
4 Kateřina ČalounováKateřina Čalounová 97 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 62.42 7.00
5 Natalia StavrovskajaNatalia Stavrovskaja 97 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
Poznámky:
Stavrovskaja - čas nezměřen
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (ne, 22.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla HolakovskáAdéla Holakovská 91 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 64.18 6.00
2 Nikola ŠpačkováNikola Špačková 96 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 65.17 5.00
3 Adéla JordákováAdéla Jordáková 93 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 66.58 4.00
4 Agáta KadeřávkováAgáta Kadeřávková 89 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 67.24 3.00
5 Veronika ŠvehlováVeronika Švehlová 98 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 67.29 1.00
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (ne, 22.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vanda Kadeřábková-BřezinovVanda Kadeřábková-Březinov 73 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 67.25 2.00
2 Martina BejdováMartina Bejdová 81 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 69.55
3 Tereza BlažkováTereza Blažková 98 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 73.42
4 Patricie PaslerPatricie Pasler 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 75.42
Celkem 4 závodníků