Krajský přebor ve vícebojích mladšího žactva a elévů
Meziboří (15. 6. 2014)hod kriketovým míčkem - Ml. žáci
(ne, 15.6.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Vojtěch RajchertVojtěch Rajchert
USK VŠEM Ústí n/L. |
01 | 53.18 | 335 | |||||||||||||||
2 |
Filip KaplanFilip Kaplan
USK VŠEM Ústí n/L. |
01 | 50.98 | 316 | |||||||||||||||
3 |
Corvin Christin BobeCorvin Christin Bobe
TJ VTŽ Chomutov |
02 | 42.25 | 243 | |||||||||||||||
4 |
Patrik SuchopárekPatrik Suchopárek
AK Most |
01 | 41.65 | 238 | |||||||||||||||
5 |
Jindřich KořínekJindřich Kořínek
TJ VTŽ Chomutov |
02 | 40.99 | 232 | |||||||||||||||
6 |
Michal MartinákMichal Martinák
AK Chemopetrol Litvínov |
02 | 39.91 | 223 | |||||||||||||||
7 |
Filip VaškoFilip Vaško
Atletika Kadaň |
02 | 39.00 | 216 | |||||||||||||||
8 |
Jiří JanečekJiří Janeček
USK VŠEM Ústí n/L. |
01 | 38.05 | 208 | |||||||||||||||
9 |
Tomáš ReichlTomáš Reichl
USK VŠEM Ústí n/L. |
02 | 36.51 | 196 | |||||||||||||||
10 |
Marek FuniokMarek Funiok
AK Chemopetrol Litvínov |
02 | 35.31 | 186 | |||||||||||||||
11 |
Kryštof BesserKryštof Besser
USK VŠEM Ústí n/L. |
01 | 32.71 | 165 | |||||||||||||||
12 |
Ondřej ŠnajdrOndřej Šnajdr
USK VŠEM Ústí n/L. |
02 | 32.03 | 159 | |||||||||||||||
13 |
Martin ŠtěchMartin Štěch
AK Bílina |
02 | 30.97 | 151 | |||||||||||||||
14 |
Petr LendvorskýPetr Lendvorský
Atletika Kadaň |
01 | 25.43 | 108 | |||||||||||||||
Celkem 14 závodníků |
hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně
(ne, 15.6.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Kateřina ZábojníkováKateřina Zábojníková
AK Chemopetrol Litvínov |
01 | 52.50 | 511 | |||||||||||||||
2 |
Michaela KůsováMichaela Kůsová
USK VŠEM Ústí n/L. |
01 | 39.99 | 355 | |||||||||||||||
3 |
Kristýna ŠkrancováKristýna Škrancová
ASK Lovosice |
01 | 39.37 | 348 | |||||||||||||||
4 |
Nina ŠtolbováNina Štolbová
AK Bílina |
01 | 38.09 | 332 | |||||||||||||||
5 |
Daniela RůžičkováDaniela Růžičková
USK VŠEM Ústí n/L. |
01 | 37.53 | 325 | |||||||||||||||
6 |
Petra SatkováPetra Satková
Athletic Club Ústí n/L. o.s. |
01 | 36.04 | 307 | |||||||||||||||
7 |
Klára FrancouzováKlára Francouzová
AK Bílina |
01 | 30.65 | 243 | |||||||||||||||
8 |
Daniela KňavováDaniela Kňavová
TJ VTŽ Chomutov |
01 | 30.31 | 239 | |||||||||||||||
9 |
Alexandra HoškováAlexandra Hošková
USK VŠEM Ústí n/L. |
01 | 30.09 | 236 | |||||||||||||||
10 |
Ivana GallováIvana Gallová
AK Chemopetrol Litvínov |
02 | 29.48 | 229 | |||||||||||||||
11 |
Viktorie JandováViktorie Jandová
AK Bílina |
01 | 27.58 | 207 | |||||||||||||||
12 |
Tereza HálkováTereza Hálková
Athletic Club Ústí n/L. o.s. |
02 | 26.82 | 198 | |||||||||||||||
13 |
Barbora LaštovkováBarbora Laštovková
TJ VTŽ Chomutov |
01 | 26.18 | 191 | |||||||||||||||
14 |
Denisa KrupičkováDenisa Krupičková
AK Bílina |
02 | 22.16 | 145 | |||||||||||||||
15 |
Julie ProkešováJulie Prokešová
TJ VTŽ Chomutov |
02 | 20.93 | 131 | |||||||||||||||
16 |
Klára ŠponarováKlára Šponarová
USK VŠEM Ústí n/L. |
02 | 20.92 | 131 | |||||||||||||||
17 |
Marie StankováMarie Stanková
USK VŠEM Ústí n/L. |
02 | 20.54 | 127 | |||||||||||||||
18 |
Adéla LipertováAdéla Lipertová
AK Chemopetrol Litvínov |
02 | 18.90 | 108 | |||||||||||||||
19 |
Adéla JelínkováAdéla Jelínková
AK Bílina |
02 | 17.99 | 98 | |||||||||||||||
20 |
Tereza KokšálováTereza Kokšálová
USK VŠEM Ústí n/L. |
02 | 16.39 | 81 | |||||||||||||||
Celkem 20 závodníků |
hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-hoši
(ne, 15.6.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Martin ŠrámekMartin Šrámek
ASK Lovosice |
03 | 39.99 | 224 | |||||||||||||||
2 |
Lukáš BalochLukáš Baloch
AK Slovan Duchcov |
03 | 36.92 | 199 | |||||||||||||||
3 |
Petr SynáčekPetr Synáček
USK VŠEM Ústí n/L. |
03 | 36.23 | 193 | |||||||||||||||
4 |
Jakub BecaJakub Beca
Athletic Club Ústí n/L. o.s. |
04 | 35.61 | 188 | |||||||||||||||
5 |
Aleš SloukaAleš Slouka
AK Bílina |
03 | 33.95 | 175 | |||||||||||||||
6 |
Jan ŠímaJan Šíma
ASK ELNA Počerady |
03 | 33.13 | 168 | |||||||||||||||
7 |
Michael HoftychMichael Hoftych
ASK Lovosice |
04 | 32.62 | 164 | |||||||||||||||
8 |
Martin VaňuraMartin Vaňura
USK VŠEM Ústí n/L. |
03 | 31.12 | 152 | |||||||||||||||
9 |
Lukáš TrpišovskýLukáš Trpišovský
USK VŠEM Ústí n/L. |
03 | 28.97 | 135 | |||||||||||||||
10 |
Matěj PrchlíkMatěj Prchlík
ASK Lovosice |
03 | 28.03 | 128 | |||||||||||||||
11 |
Jakub PaličkaJakub Palička
AK Chemopetrol Litvínov |
03 | 27.25 | 122 | |||||||||||||||
12 |
Patrik HausnerPatrik Hausner
ASK ELNA Počerady |
05 | 26.43 | 115 | |||||||||||||||
13 |
David Jaroslav AntošDavid Jaroslav Antoš
ASK ELNA Počerady |
04 | 23.52 | 93 | |||||||||||||||
14 |
Matěj KavanMatěj Kavan
AK Chemopetrol Litvínov |
04 | 19.56 | 63 | |||||||||||||||
15 |
Adam BrettschneiderAdam Brettschneider
AK Chemopetrol Litvínov |
04 | 17.61 | 49 | |||||||||||||||
16 |
David ŠimánekDavid Šimánek
AK Slovan Duchcov |
04 | 17.34 | 47 | |||||||||||||||
17 |
Karel SlámaKarel Sláma
AK Slovan Duchcov |
05 | 14.84 | 30 | |||||||||||||||
Celkem 17 závodníků |
hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-dívky
(ne, 15.6.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Tereza StrychováTereza Strychová
Athletic Club Ústí n/L. o.s. |
03 | 34.14 | 284 | |||||||||||||||
2 |
Eva PojslováEva Pojslová
ASK Lovosice |
03 | 32.71 | 267 | |||||||||||||||
3 |
Michaela ŠulekováMichaela Šuleková
AK Slovan Duchcov |
03 | 32.00 | 259 | |||||||||||||||
4 |
Emma OlahováEmma Olahová
AK Slovan Duchcov |
04 | 30.17 | 237 | |||||||||||||||
5 |
Beata KaplanováBeata Kaplanová
USK VŠEM Ústí n/L. |
03 | 29.47 | 229 | |||||||||||||||
6 |
Klára ProcházkováKlára Procházková
AK Slovan Duchcov |
03 | 28.40 | 216 | |||||||||||||||
7 |
Elen PémováElen Pémová
ASK Lovosice |
04 | 25.83 | 187 | |||||||||||||||
8 |
Kateřina PrejzováKateřina Prejzová
AK Bílina |
03 | 25.56 | 183 | |||||||||||||||
9 |
Štěpánka BřečkováŠtěpánka Břečková
ASK Lovosice |
03 | 24.85 | 175 | |||||||||||||||
10 |
Magdaléna SlavíkováMagdaléna Slavíková
USK VŠEM Ústí n/L. |
03 | 23.20 | 156 | |||||||||||||||
11 |
Eva JurincováEva Jurincová
AK Chemopetrol Litvínov |
03 | 22.50 | 149 | |||||||||||||||
12 |
Anna SlámováAnna Slámová
ASK Lovosice |
04 | 22.29 | 146 | |||||||||||||||
13 |
Justýna ŠinovskáJustýna Šinovská
USK VŠEM Ústí n/L. |
03 | 21.37 | 136 | |||||||||||||||
14 |
Tereza LacinováTereza Lacinová
AK Slovan Duchcov |
04 | 21.13 | 133 | |||||||||||||||
15 |
Michaela KruťováMichaela Kruťová
AK Bílina |
03 | 20.35 | 124 | |||||||||||||||
16 |
Barbora KaftanováBarbora Kaftanová
AK Chemopetrol Litvínov |
04 | 19.17 | 111 | |||||||||||||||
17 |
Nicolette SvátkováNicolette Svátková
USK VŠEM Ústí n/L. |
03 | 18.10 | 100 | |||||||||||||||
18 |
Nela NehybováNela Nehybová
ASK Lovosice |
03 | 17.43 | 92 | |||||||||||||||
19 |
Adéla KratochvílováAdéla Kratochvílová
Athletic Club Ústí n/L. o.s. |
03 | 17.32 | 91 | |||||||||||||||
20 |
Michaela OrságováMichaela Orságová
USK VŠEM Ústí n/L. |
03 | 16.48 | 82 | |||||||||||||||
21 |
Barbora StřížkováBarbora Střížková
USK VŠEM Ústí n/L. |
05 | 16.35 | 81 | |||||||||||||||
22 |
Barbora KonečnáBarbora Konečná
USK VŠEM Ústí n/L. |
05 | 13.54 | 51 | |||||||||||||||
23 |
Mariána KokšálováMariána Kokšálová
USK VŠEM Ústí n/L. |
04 | 13.51 | 51 | |||||||||||||||
24 |
Jaromíra KonečnáJaromíra Konečná
USK VŠEM Ústí n/L. |
05 | 12.99 | 46 | |||||||||||||||
25 |
Michaela HönigováMichaela Hönigová
AK Slovan Duchcov |
03 | 10.14 | 18 | |||||||||||||||
26 |
Eliška DerflováEliška Derflová
USK VŠEM Ústí n/L. |
05 | 07.86 | 0 | |||||||||||||||
Celkem 26 závodníků |