výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Krajský přebor mladšího žactva na dráze

Svitavy (8. 6. 2014)

60 m - Ml. žáci (Rozběh)

Rozběh 1 (ne, 8.6.2014) Vítr: -2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří PokornýJiří Pokorný 01 AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň 08.79
2 Filip DvořákFilip Dvořák 02 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 09.19
3 Tomáš HrdinaTomáš Hrdina 02 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 09.29
4 Michal TláskalMichal Tláskal 01 TJ SvitavyTJ Svitavy 09.59
5 Jonáš KoditekJonáš Koditek 01 Atletika TJ Sokol ŽamberkAtletika TJ Sokol Žamberk 09.72
6 Tomáš ValentaTomáš Valenta 01 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 09.90
MS Jaromír MorávekJaromír Morávek 03 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 09.37
Ondřej TejkalOndřej Tejkal 02 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto DNP
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (ne, 8.6.2014) Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub PřikrylJakub Přikryl 02 AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň 08.40
2 Lukáš MachLukáš Mach 01 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 08.53
3 Kryštof ČejchanKryštof Čejchan 01 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 09.01
4 Jan KührJan Kühr 01 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 09.32
5 Richard VrátnýRichard Vrátný 01 ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička 09.40
6 Lukáš JedličkaLukáš Jedlička 04 Atletika TJ Sokol ŽamberkAtletika TJ Sokol Žamberk 09.46
7 David MáraDavid Mára 01 TJ SvitavyTJ Svitavy 09.61
8 Jan KalousJan Kalous 01 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 10.28
Celkem 8 závodníků

60 m - Ml. žáci (Finále)

Finále A (ne, 8.6.2014) Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš MachLukáš Mach 01 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 08.44
2 Jakub PřikrylJakub Přikryl 02 AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň 08.47
3 Jiří PokornýJiří Pokorný 01 AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň 08.78
4 Filip DvořákFilip Dvořák 02 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 09.11
5 Tomáš HrdinaTomáš Hrdina 02 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 09.14
6 Kryštof ČejchanKryštof Čejchan 01 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 09.38
Celkem 6 závodníků
Finále B (ne, 8.6.2014) Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Richard VrátnýRichard Vrátný 01 ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička 09.08
2 Jan KührJan Kühr 01 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 09.35
3 Lukáš JedličkaLukáš Jedlička 04 Atletika TJ Sokol ŽamberkAtletika TJ Sokol Žamberk 09.36
4 Jonáš KoditekJonáš Koditek 01 Atletika TJ Sokol ŽamberkAtletika TJ Sokol Žamberk 09.58
5 Michal TláskalMichal Tláskal 01 TJ SvitavyTJ Svitavy 09.78
David MáraDavid Mára 01 TJ SvitavyTJ Svitavy DNP
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Rozběh)

Rozběh 1 (ne, 8.6.2014) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Darja NavrátilováDarja Navrátilová 01 TJ SvitavyTJ Svitavy 08.65
2 Natálie CoufalováNatálie Coufalová 01 Atletický klub Spartak SlatiňanyAtletický klub Spartak Slat... 08.84
3 Petra MlejnkováPetra Mlejnková 02 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 08.97
4 Simona SpěvákováSimona Spěváková 02 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 09.10
5 Karolína HermanováKarolína Hermanová 02 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 09.21
6 Natálie SteffanováNatálie Steffanová 03 AK Moravská TřebováAK Moravská Třebová 09.27
7 Magdaléna PernáMagdaléna Perná 02 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 09.40
8 Aneta SpilkováAneta Spilková 01 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 10.00
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (ne, 8.6.2014) Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Amálie NovákováAmálie Nováková 01 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 08.61
2 Andrea HolubováAndrea Holubová 01 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 08.65
3 Lucie HuškováLucie Hušková 01 Atletika TJ Sokol ŽamberkAtletika TJ Sokol Žamberk 08.75
4 Vendula NovákováVendula Nováková 01 ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička 08.99
5 Aneta NovotnáAneta Novotná 03 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 09.46
6 Eliška NovotnáEliška Novotná 01 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 09.74
7 Nelli StrejčkováNelli Strejčková 02 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 10.21
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (ne, 8.6.2014) Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vanessa BíláVanessa Bílá 01 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 09.28
2 Hana HájkováHana Hájková 02 AK Moravská TřebováAK Moravská Třebová 09.36
3 Miroslava KařízkováMiroslava Kařízková 01 Atletika TJ Sokol ŽamberkAtletika TJ Sokol Žamberk 09.86
4 Karolína HořeňovskáKarolína Hořeňovská 02 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 10.11
5 Pavla KopeckáPavla Kopecká 03 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 10.37
6 Vendula FrantováVendula Frantová 03 TJ SvitavyTJ Svitavy 10.42
Adéla MilčinskáAdéla Milčinská 02 Atletika ChrudimAtletika Chrudim DNP
Celkem 7 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále A (ne, 8.6.2014) Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Darja NavrátilováDarja Navrátilová 01 TJ SvitavyTJ Svitavy 08.67
2 Amálie NovákováAmálie Nováková 01 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 08.71
3 Andrea HolubováAndrea Holubová 01 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 08.75
4 Natálie CoufalováNatálie Coufalová 01 Atletický klub Spartak SlatiňanyAtletický klub Spartak Slat... 08.89
5 Lucie HuškováLucie Hušková 01 Atletika TJ Sokol ŽamberkAtletika TJ Sokol Žamberk 08.90
6 Vanessa BíláVanessa Bílá 01 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 09.22
Celkem 6 závodníků
Finále B (ne, 8.6.2014) Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petra MlejnkováPetra Mlejnková 02 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 08.90
2 Vendula NovákováVendula Nováková 01 ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička 08.96
3 Natálie SteffanováNatálie Steffanová 03 AK Moravská TřebováAK Moravská Třebová 09.23
4 Karolína HermanováKarolína Hermanová 02 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 09.44
Hana HájkováHana Hájková 02 AK Moravská TřebováAK Moravská Třebová DNP
Simona SpěvákováSimona Spěváková 02 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice DNP
Celkem 6 závodníků

150 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (ne, 8.6.2014) Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš MachLukáš Mach 01 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 20.61
2 Radim NovotnýRadim Novotný 02 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 22.09
3 Michal TláskalMichal Tláskal 01 TJ SvitavyTJ Svitavy 22.78
4 Jakub FulkaJakub Fulka 02 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 23.45
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (ne, 8.6.2014) Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš HrdinaTomáš Hrdina 02 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 22.46
2 Adam ProcházkaAdam Procházka 04 Atletika TJ Sokol ŽamberkAtletika TJ Sokol Žamberk 22.97
3 Matěj ŠimekMatěj Šimek 02 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 24.87
Jáchym RegnerJáchym Regner 04 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice DNP
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (ne, 8.6.2014) Vítr: -1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub PřikrylJakub Přikryl 02 AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň 20.93
2 Kryštof ČejchanKryštof Čejchan 01 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 23.01
3 Lukáš JedličkaLukáš Jedlička 04 Atletika TJ Sokol ŽamberkAtletika TJ Sokol Žamberk 23.94
4 Martin FelklMartin Felkl 02 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 26.71
MS Jaromír MorávekJaromír Morávek 03 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno DNP
Celkem 5 závodníků

150 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (ne, 8.6.2014) Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Darja NavrátilováDarja Navrátilová 01 TJ SvitavyTJ Svitavy 21.24
2 Eliška HezkáEliška Hezká 02 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 21.95
3 Petra MlejnkováPetra Mlejnková 02 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 22.35
4 Karolína VackováKarolína Vacková 01 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 22.56
5 Linda DuškováLinda Dušková 01 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 23.34
6 Aneta ViktorínováAneta Viktorínová 02 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 24.70
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (ne, 8.6.2014) Vítr: -1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Klára BažoutováKlára Bažoutová 02 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 21.24
2 Veronika ŠtěpánkováVeronika Štěpánková 02 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 23.44
3 Aneta NovotnáAneta Novotná 03 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 23.97
4 Andrea ZastoupilováAndrea Zastoupilová 02 AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň 26.08
Kristýna ŠkrabalováKristýna Škrabalová 02 TJ SvitavyTJ Svitavy DNP
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (ne, 8.6.2014) Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ludmila JiráskováLudmila Jirásková 01 Atletický klub Spartak SlatiňanyAtletický klub Spartak Slat... 21.79
2 Lucie HuškováLucie Hušková 01 Atletika TJ Sokol ŽamberkAtletika TJ Sokol Žamberk 22.24
3 Vanessa BíláVanessa Bílá 01 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 22.79
4 Noemi PavlištováNoemi Pavlištová 01 AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň 23.14
5 Andrea PilařováAndrea Pilařová 01 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 23.23
Celkem 5 závodníků

800 m - Ml. žáci (Finále)

Finále (ne, 8.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jakub FulkaJakub Fulka 02 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 2:43.10
2 Servác BoháčServác Boháč 02 AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň 2:43.21
3 Nicolas LangrNicolas Langr 01 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 2:46.68
4 Adam BažoutAdam Bažout 04 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 2:49.07
5 Jonáš KoditekJonáš Koditek 01 Atletika TJ Sokol ŽamberkAtletika TJ Sokol Žamberk 2:50.76
6 Martin HejzlarMartin Hejzlar 00 AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň 3:03.18
7 Martin FelklMartin Felkl 02 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 3:06.12
Šimon StupkaŠimon Stupka 03 TJ SvitavyTJ Svitavy DNP
Celkem 8 závodníků

800 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále (ne, 8.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Linda DuškováLinda Dušková 01 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 2:42.43
2 Lucie ŽáčkováLucie Žáčková 02 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 2:42.49
3 Simona SpěvákováSimona Spěváková 02 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 2:43.66
4 Ludmila JiráskováLudmila Jirásková 01 Atletický klub Spartak SlatiňanyAtletický klub Spartak Slat... 2:48.36
5 Eliška FrydrychováEliška Frydrychová 01 AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň 2:51.09
6 Sára SádeckáSára Sádecká 01 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 2:53.36
7 Natálie ŘehákováNatálie Řeháková 02 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 2:56.69
8 Aneta SpilkováAneta Spilková 01 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 3:11.64
Kristýna ŠkrabalováKristýna Škrabalová 02 TJ SvitavyTJ Svitavy DNP
Celkem 9 závodníků

1500 m - Ml. žáci (Finále)

Finále (ne, 8.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Bonifác BoháčBonifác Boháč 01 AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň 4:57.13
2 Matěj ŠimekMatěj Šimek 02 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 5:30.56
3 Pankrác BoháčPankrác Boháč 06 AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň 5:49.35
Celkem 3 závodníků

60 m překážek - Ml. žáci

(ne, 8.6.2014) Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vladimír NiščákVladimír Niščák 01 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 09.66
2 Radim ŠpačekRadim Špaček 01 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 10.92
3 Jakub ŘehůřekJakub Řehůřek 02 AK Moravská TřebováAK Moravská Třebová 11.69
4 David MáraDavid Mára 01 TJ SvitavyTJ Svitavy 12.12
5 Jakub KarlíkJakub Karlík 01 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 12.99
6 Petr ŠimůnekPetr Šimůnek 02 AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň 14.52
Celkem 6 závodníků

60 m překážek - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (ne, 8.6.2014) Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Natálie CoufalováNatálie Coufalová 01 Atletický klub Spartak SlatiňanyAtletický klub Spartak Slat... 10.98
2 Adéla ZikováAdéla Ziková 01 TJ SvitavyTJ Svitavy 10.99
3 Kristýna SchusterováKristýna Schusterová 02 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 12.27
4 Nela ŠiklovaNela Šiklova 01 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 12.36
5 Lucie BurešováLucie Burešová 01 TJ SvitavyTJ Svitavy 13.20
6 Natálie ŘehákováNatálie Řeháková 02 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 14.04
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (ne, 8.6.2014) Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina TamchynováKateřina Tamchynová 01 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 09.91
2 Amálie NovákováAmálie Nováková 01 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 11.08
3 Kamila ŠmahováKamila Šmahová 01 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 11.30
4 Michaela ProkešováMichaela Prokešová 01 TJ SvitavyTJ Svitavy 11.44
5 Lucie KabrhelováLucie Kabrhelová 01 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 12.19
Celkem 5 závodníků

4 x 60 m - Ml. žáci (Finále)

Finále (ne, 8.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vrabec,Mára,Tláskac, Komínek Vrabec,Mára,Tláskac, Komínek TJ SvitavyTJ Svitavy 35.90
2 Kühr,Bažout,Langr,Valenta Kühr,Bažout,Langr,Valenta Atletika ChrudimAtletika Chrudim 36.23
3 Dvořák,Hrdina,Novotný,Tomáš Dvořák,Hrdina,Novotný,Tomáš TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 38.26
4 Hejzlar,Frydrych,Boháč P.,Pokorný Hejzlar,Frydrych,Boháč P.,Pokorný AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň 39.07
Celkem 4 závodníků

4 x 60 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále (ne, 8.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Milčinská,Nováková,Pilařová,Vaňková Milčinská,Nováková,Pilařová,Vaňková Atletika ChrudimAtletika Chrudim 34.03
2 Perná,Sádecká,Hezká,Tamchynová Perná,Sádecká,Hezká,Tamchynová ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 34.53
3 "A" Prokešová,Jiráčková,Burešová,Frantová "A" Prokešová,Jiráčková,Burešová,Frantová TJ SvitavyTJ Svitavy 36.07
4 Langerová,Hermanová,Schusterová,Vacková Langerová,Hermanová,Schusterová,Vacková TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 36.15
5 Bílá,Novotná,Kabrhelová,Kopecká Bílá,Novotná,Kabrhelová,Kopecká TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 36.87
6 Pavlištová,Hlávková,Zastoupilová,Frydrychová Pavlištová,Hlávková,Zastoupilová,Frydrychová AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň 38.38
Celkem 6 závodníků

Skok vysoký - Ml. žáci (Finále)

Finále (ne, 8.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Radim ŠpačekRadim Špaček
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
01 1.65
2 Richard VrátnýRichard Vrátný
ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička
01 1.48
3 Servác BoháčServác Boháč
AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň
02 1.40
4 Jiří PokornýJiří Pokorný
AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň
01 1.30
4 Tomáš ValentaTomáš Valenta
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
01 1.30
6 Adam UrbánekAdam Urbánek
TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí
02 1.30
7 Jan KührJan Kühr
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
01 NM
Celkem 7 závodníků

Skok vysoký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (ne, 8.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Andrea HolubováAndrea Holubová
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
01 1.43
2 Eliška HezkáEliška Hezká
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
02 1.38
3 Michaela ProkešováMichaela Prokešová
TJ SvitavyTJ Svitavy
01 1.38
4 Klára BažoutováKlára Bažoutová
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
02 1.30
5 Tereza DostálováTereza Dostálová
AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto
01 1.30
6 Ester KvirencováEster Kvirencová
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
01 1.25
7 Veronika JiráčkováVeronika Jiráčková
TJ SvitavyTJ Svitavy
01 1.25
Celkem 7 závodníků

Skok daleký - Ml. žáci (Finále)

Finále (ne, 8.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jakub PřikrylJakub Přikryl
AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň
02 4.69
2 Vladimír NiščákVladimír Niščák
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
01 4.65
3 Servác BoháčServác Boháč
AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň
02 4.30
4 Kryštof ČejchanKryštof Čejchan
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
01 4.22
5 Adam ProcházkaAdam Procházka
Atletika TJ Sokol ŽamberkAtletika TJ Sokol Žamberk
04 4.19
6 Filip DvořákFilip Dvořák
TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí
02 4.17
7 Ondřej TomášOndřej Tomáš
TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí
02 4.13
8 Adam BažoutAdam Bažout
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
04 3.90
9 Jonáš KoditekJonáš Koditek
Atletika TJ Sokol ŽamberkAtletika TJ Sokol Žamberk
01 3.79
10 Jakub KarlíkJakub Karlík
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
01 3.67
11 Radim NovotnýRadim Novotný
TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí
02 3.66
12 Adam UrbánekAdam Urbánek
TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí
02 3.56
13 Lukáš JedličkaLukáš Jedlička
Atletika TJ Sokol ŽamberkAtletika TJ Sokol Žamberk
04 3.54
14 Bedřich FrydrychBedřich Frydrych
AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň
03 2.98
15 Šimon StupkaŠimon Stupka
TJ SvitavyTJ Svitavy
03 2.70
MS Jaromír MorávekJaromír Morávek
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
03 3.89
Ondřej TejkalOndřej Tejkal
AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto
02 NM
Celkem 17 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně

(ne, 8.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Kateřina TamchynováKateřina Tamchynová
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
01 4.63
2 Klára BažoutováKlára Bažoutová
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
02 4.51
3 Adéla ZikováAdéla Ziková
TJ SvitavyTJ Svitavy
01 4.43
4 Andrea HolubováAndrea Holubová
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
01 4.42
5 Vendula NovákováVendula Nováková
ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička
01 4.38
6 Lucie HuškováLucie Hušková
Atletika TJ Sokol ŽamberkAtletika TJ Sokol Žamberk
01 4.37
7 Natálie SteffanováNatálie Steffanová
AK Moravská TřebováAK Moravská Třebová
03 4.15
8 Natálie CoufalováNatálie Coufalová
Atletický klub Spartak SlatiňanyAtletický klub Spartak Slat...
01 4.14
9 Ester KvirencováEster Kvirencová
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
01 4.03
10 Hana HájkováHana Hájková
AK Moravská TřebováAK Moravská Třebová
02 3.99
11 Tereza DostálováTereza Dostálová
AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto
01 3.96
12 Eliška FrydrychováEliška Frydrychová
AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň
01 3.91
13 Veronika ŠtěpánkováVeronika Štěpánková
AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto
02 3.90
14 Linda DuškováLinda Dušková
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
01 3.88
15 Noemi PavlištováNoemi Pavlištová
AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň
01 3.76
16 Miroslava KařízkováMiroslava Kařízková
Atletika TJ Sokol ŽamberkAtletika TJ Sokol Žamberk
01 3.71
17 Lucie KabrhelováLucie Kabrhelová
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
01 3.67
18 Karolína HermanováKarolína Hermanová
TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí
02 3.58
19 Aneta SpilkováAneta Spilková
AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto
01 3.56
20 Magdaléna PernáMagdaléna Perná
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
02 3.37
21 Karolína HořeňovskáKarolína Hořeňovská
AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto
02 3.30
22 Nelli StrejčkováNelli Strejčková
AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto
02 3.25
23 Aneta ViktorínováAneta Viktorínová
AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto
02 3.19
24 Vendula FrantováVendula Frantová
TJ SvitavyTJ Svitavy
03 3.08
Celkem 24 závodníků

Vrh koulí 2kg - Ml. žákyně (Finále)

Finále (ne, 8.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Kristina VaňkováKristina Vaňková
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
01 09.80
2 Filipa ŠtulpováFilipa Štulpová
TJ SvitavyTJ Svitavy
01 09.13
3 Marie LangerováMarie Langerová
TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí
01 09.06
4 Eliška NovotnáEliška Novotná
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
01 08.89
5 Karolína VackováKarolína Vacková
TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí
01 08.77
6 Vendula BlažkováVendula Blažková
AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto
02 08.08
7 Eliška TylichováEliška Tylichová
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
02 07.80
8 Hana HlávkováHana Hlávková
AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň
00 06.68
Celkem 8 závodníků

Vrh koulí 3kg - Ml. žáci (Finále)

Finále (ne, 8.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Miloš SedlmajerMiloš Sedlmajer
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
01 12.17
2 Radim ŠpačekRadim Špaček
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
01 12.08
3 Vladimír NiščákVladimír Niščák
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
01 11.95
4 Marek LajžnerMarek Lajžner
ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička
02 08.52
5 Richard VrátnýRichard Vrátný
ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička
01 08.36
6 Martin HejzlarMartin Hejzlar
AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň
00 05.86
7 Petr ŠimůnekPetr Šimůnek
AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň
02 05.33
Celkem 7 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žáci (Finále)

Finále (ne, 8.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Miloš SedlmajerMiloš Sedlmajer
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
01 59.75
2 Bonifác BoháčBonifác Boháč
AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň
01 55.59
3 Marek LajžnerMarek Lajžner
ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička
02 53.42
4 Adam ProcházkaAdam Procházka
Atletika TJ Sokol ŽamberkAtletika TJ Sokol Žamberk
04 45.85
5 Ondřej TomášOndřej Tomáš
TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí
02 45.66
6 Jan KalousJan Kalous
TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí
01 33.25
7 Bedřich FrydrychBedřich Frydrych
AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň
03 32.17
Celkem 7 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně (Finále)

Finále (ne, 8.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Hana HájkováHana Hájková
AK Moravská TřebováAK Moravská Třebová
02 47.93
2 Kristina VaňkováKristina Vaňková
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
01 44.13
3 Nela ŠiklovaNela Šiklova
AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto
01 43.43
4 Marie LangerováMarie Langerová
TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí
01 42.06
5 Veronika JiráčkováVeronika Jiráčková
TJ SvitavyTJ Svitavy
01 41.30
6 Lucie ŽáčkováLucie Žáčková
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
02 40.15
7 Vendula BlažkováVendula Blažková
AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto
02 39.80
8 Lucie BurešováLucie Burešová
TJ SvitavyTJ Svitavy
01 38.70
9 Miroslava KařízkováMiroslava Kařízková
Atletika TJ Sokol ŽamberkAtletika TJ Sokol Žamberk
01 31.67
10 Pavla KopeckáPavla Kopecká
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
03 29.00
11 Eliška TylichováEliška Tylichová
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
02 23.18
Celkem 11 závodníků