výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo krajského přeboru družstev královéhradeckého kraje přípravky, skupina B

Jaroměř (10. 6. 2014)

60 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 1 (út, 10.6.2014) Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán ŠtefkoŠtěpán Štefko 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.07 289
2 Jakub HůzaJakub Hůza 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.24 253
3 Jonáš PtáčekJonáš Ptáček 03 SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí 09.25 251
4 Vojtěch HladíkVojtěch Hladík 05 Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř 09.72 164
5 Tomáš ErsepkaTomáš Ersepka 03 Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř 11.12 10
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (út, 10.6.2014) Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David ŠpicarDavid Špicar 05 Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř 09.55 194
2 Matěj KobylkaMatěj Kobylka 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 10.24 88
3 Tomáš HloušekTomáš Hloušek 03 SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí 10.27 84
4 Vojtěch ZahrádkaVojtěch Zahrádka 04 Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř 10.56 51
5 Vojta KavříkVojta Kavřík 03 SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí 11.37 1
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (út, 10.6.2014) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David JarošDavid Jaroš 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 10.24 88
2 Jaroslav MilýJaroslav Milý 04 SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí 10.69 39
3 Lukáš LorencLukáš Lorenc 03 SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí 10.90 23
4 Matěj BezroukMatěj Bezrouk 05 SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí 11.13 9
5 Jaroslav TučekJaroslav Tuček 04 Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř 11.20 6
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (út, 10.6.2014) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marek DítěMarek Dítě 04 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 09.69 169
2 Štěpán DušekŠtěpán Dušek 04 TJ Sokol Hradec Králové "B"TJ Sokol Hradec Králové "B" 10.46 62
3 Kryštof MiroKryštof Miro 03 TJ Sokol Hradec Králové "B"TJ Sokol Hradec Králové "B" 10.48 60
4 Jindřich HemelíkJindřich Hemelík 03 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 11.06 13
5 Milan BělkaMilan Bělka 04 SK Týniště nad Orlicí "B"SK Týniště nad Orlicí "B" 11.62 0
Celkem 5 závodníků
Běh 5 (út, 10.6.2014) Vítr: -1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch PotočekVojtěch Potoček 04 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 10.58 49
2 Leon MacháčekLeon Macháček 05 SK Týniště nad Orlicí "B"SK Týniště nad Orlicí "B" 10.65 43
3 Lukáš NedomlelLukáš Nedomlel 04 TJ Sokol Hradec Králové "B"TJ Sokol Hradec Králové "B" 12.19 0
Michal SkaunicMichal Skaunic 04 TJ Sokol Hradec Králové "B"TJ Sokol Hradec Králové "B" DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 6 (út, 10.6.2014) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch KopeckýVojtěch Kopecký 06 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 10.99 17
2 Viktor ŠtefkoViktor Štefko 06 TJ Sokol Hradec Králové "B"TJ Sokol Hradec Králové "B" 11.10 11
3 Jaromír VavřínJaromír Vavřín 06 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 13.50 0
4 Štěpán LorencŠtěpán Lorenc 08 SK Týniště nad Orlicí "B"SK Týniště nad Orlicí "B" 13.50 0
Celkem 4 závodníků

60 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 1 (út, 10.6.2014) Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nikola KastlováNikola Kastlová 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.55 433
2 Barbora FilipováBarbora Filipová 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.61 419
3 Barbora MarkováBarbora Marková 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.73 393
4 Michaela KřovákováMichaela Křováková 03 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 09.76 386
5 Anežka AndrejsováAnežka Andrejsová 05 Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř 09.77 384
6 Amálie KadlecováAmálie Kadlecová 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 10.38 263
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (út, 10.6.2014) Vítr: +1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marie VoborníkováMarie Voborníková 05 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 09.79 380
2 Barbora MalinováBarbora Malinová 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 10.11 314
3 Tereza ProuzováTereza Prouzová 04 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 10.29 280
4 Vanda VávrováVanda Vávrová 03 Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř 10.33 272
5 Barbora PaikertováBarbora Paikertová 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 10.72 204
MB Eva PrasličkováEva Prasličková 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 10.89 178
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (út, 10.6.2014) Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika KazdováVeronika Kazdová 03 Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř 10.12 312
2 Karolína TobiškováKarolína Tobišková 03 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 10.20 297
3 Zuzana BaškováZuzana Bašková 04 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 10.32 274
4 Eliška MertlíkováEliška Mertlíková 03 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 10.38 263
5 Kateřina HrubáKateřina Hrubá 03 Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř 10.50 242
6 Karolína PaloKarolína Palo 05 Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř 12.20 30
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (út, 10.6.2014) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nikola LencováNikola Lencová 03 TJ Sokol Hradec Králové "B"TJ Sokol Hradec Králové "B" 10.21 295
2 Lucie PojezdalováLucie Pojezdalová 04 SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí 10.28 281
3 Aneta HejzlarováAneta Hejzlarová 05 TJ Sokol Jaroměř "B"TJ Sokol Jaroměř "B" 10.71 206
4 Lucie MerhautováLucie Merhautová 05 SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí 11.07 151
5 Klára RybínováKlára Rybínová 03 SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí 11.41 106
Celkem 5 závodníků
Běh 5 (út, 10.6.2014) Vítr: +2.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Amélie VoříškováAmélie Voříšková 03 TJ Sokol Hradec Králové "B"TJ Sokol Hradec Králové "B" 10.32 274
2 Michaela VašákováMichaela Vašáková 04 TJ Sokol Hradec Králové "B"TJ Sokol Hradec Králové "B" 10.78 195
3 Natálie ProuzováNatálie Prouzová 04 TJ Sokol Hradec Králové "B"TJ Sokol Hradec Králové "B" 10.86 182
4 Michaela MetelkováMichaela Metelková 05 TJ Sokol Hradec Králové "B"TJ Sokol Hradec Králové "B" 10.88 179
Celkem 4 závodníků
Běh 6 (út, 10.6.2014) Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna HavlíčkováAnna Havlíčková 05 TJ Sokol Hradec Králové "B"TJ Sokol Hradec Králové "B" 10.02 332
2 Adéla KopeckáAdéla Kopecká 06 TJ Sokol Jaroměř "B"TJ Sokol Jaroměř "B" 10.80 192
3 Dominika RůtováDominika Růtová 06 TJ Sokol Jaroměř "B"TJ Sokol Jaroměř "B" 11.44 103
4 Rozálie HorskáRozálie Horská 06 SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí 11.50 96
Celkem 4 závodníků

600 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 1 (út, 10.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Štěpán ŠtefkoŠtěpán Štefko 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1:59.15 521
2 Jonáš PtáčekJonáš Ptáček 03 SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí 2:01.21 491
3 Vojtěch HladíkVojtěch Hladík 05 Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř 2:03.53 458
4 Jakub HůzaJakub Hůza 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:05.45 431
5 David ŠpicarDavid Špicar 05 Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř 2:09.31 380
6 Vojtěch ZahrádkaVojtěch Zahrádka 04 Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř 2:14.15 320
7 Lukáš LorencLukáš Lorenc 03 SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí 2:16.90 289
8 Matěj BezroukMatěj Bezrouk 05 SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí 2:19.41 261
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (út, 10.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 David JarošDavid Jaroš 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:06.31 420
2 Tomáš HloušekTomáš Hloušek 03 SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí 2:11.10 358
3 Jaroslav MilýJaroslav Milý 04 SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí 2:14.90 312
4 Jaroslav TučekJaroslav Tuček 04 Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř 2:16.91 288
5 Matěj KobylkaMatěj Kobylka 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:24.88 205
6 Tomáš ErsepkaTomáš Ersepka 03 Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř 2:27.94 177
7 Vojta KavříkVojta Kavřík 03 SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí 2:52.24 23
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (út, 10.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Marek DítěMarek Dítě 04 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:10.97 359
2 Jindřich HemelíkJindřich Hemelík 03 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:11.22 356
3 Vojtěch PotočekVojtěch Potoček 04 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:15.89 300
4 Kryštof MiroKryštof Miro 03 TJ Sokol Hradec Králové "B"TJ Sokol Hradec Králové "B" 2:18.29 273
5 Štěpán DušekŠtěpán Dušek 04 TJ Sokol Hradec Králové "B"TJ Sokol Hradec Králové "B" 2:21.23 242
6 Leon MacháčekLeon Macháček 05 SK Týniště nad Orlicí "B"SK Týniště nad Orlicí "B" 2:27.48 181
7 Viktor ŠtefkoViktor Štefko 06 TJ Sokol Hradec Králové "B"TJ Sokol Hradec Králové "B" 2:29.51 163
8 Milan BělkaMilan Bělka 04 SK Týniště nad Orlicí "B"SK Týniště nad Orlicí "B" 2:31.65 145
9 Vojtěch KopeckýVojtěch Kopecký 06 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:35.18 117
10 Štěpán LorencŠtěpán Lorenc 08 SK Týniště nad Orlicí "B"SK Týniště nad Orlicí "B" 2:57.85 8
11 Lukáš NedomlelLukáš Nedomlel 04 TJ Sokol Hradec Králové "B"TJ Sokol Hradec Králové "B" 2:58.71 6
12 Jaromír VavřínJaromír Vavřín 06 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:59.02 5
Michal SkaunicMichal Skaunic 04 TJ Sokol Hradec Králové "B"TJ Sokol Hradec Králové "B" DNS
Celkem 13 závodníků

600 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 1 (út, 10.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Barbora MarkováBarbora Marková 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:06.71 414
2 Karolína TobiškováKarolína Tobišková 03 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:07.12 409
3 Marie VoborníkováMarie Voborníková 05 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:09.01 384
4 Barbora FilipováBarbora Filipová 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:09.43 379
5 Michaela KřovákováMichaela Křováková 03 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:10.69 363
6 Barbora MalinováBarbora Malinová 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:11.57 352
7 Veronika KazdováVeronika Kazdová 03 Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř 2:17.18 285
8 Zuzana BaškováZuzana Bašková 04 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:19.61 259
9 Barbora PaikertováBarbora Paikertová 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:19.89 256
Celkem 9 závodníků
Běh 2 (út, 10.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Tereza ProuzováTereza Prouzová 04 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:14.24 319
2 Eliška MertlíkováEliška Mertlíková 03 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:16.85 289
3 Kateřina HrubáKateřina Hrubá 03 Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř 2:24.13 212
4 Vanda VávrováVanda Vávrová 03 Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř 2:27.33 182
5 Anežka AndrejsováAnežka Andrejsová 05 Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř 2:27.69 179
6 Nikola KastlováNikola Kastlová 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:30.09 158
7 Amálie KadlecováAmálie Kadlecová 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:36.81 105
8 Karolína PaloKarolína Palo 05 Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř 2:47.06 45
MB Eva PrasličkováEva Prasličková 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:43.13 65
Celkem 9 závodníků
Běh 3 (út, 10.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Lucie PojezdalováLucie Pojezdalová 04 SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí 2:03.85 453
2 Michaela MetelkováMichaela Metelková 05 TJ Sokol Hradec Králové "B"TJ Sokol Hradec Králové "B" 2:07.33 406
3 Anna HavlíčkováAnna Havlíčková 05 TJ Sokol Hradec Králové "B"TJ Sokol Hradec Králové "B" 2:15.29 307
4 Amélie VoříškováAmélie Voříšková 03 TJ Sokol Hradec Králové "B"TJ Sokol Hradec Králové "B" 2:22.71 226
5 Lucie MerhautováLucie Merhautová 05 SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí 2:23.54 218
6 Aneta HejzlarováAneta Hejzlarová 05 TJ Sokol Jaroměř "B"TJ Sokol Jaroměř "B" 2:25.00 204
7 Natálie ProuzováNatálie Prouzová 04 TJ Sokol Hradec Králové "B"TJ Sokol Hradec Králové "B" 2:25.26 201
8 Adéla KopeckáAdéla Kopecká 06 TJ Sokol Jaroměř "B"TJ Sokol Jaroměř "B" 2:30.03 158
9 Nikola LencováNikola Lencová 03 TJ Sokol Hradec Králové "B"TJ Sokol Hradec Králové "B" 2:31.99 142
10 Dominika RůtováDominika Růtová 06 TJ Sokol Jaroměř "B"TJ Sokol Jaroměř "B" 2:32.65 137
11 Rozálie HorskáRozálie Horská 06 SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí 2:36.25 109
12 Klára RybínováKlára Rybínová 03 SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí 2:37.47 101
13 Michaela VašákováMichaela Vašáková 04 TJ Sokol Hradec Králové "B"TJ Sokol Hradec Králové "B" 2:38.46 94
Celkem 13 závodníků

Skok daleký - Atletická přípravka-hoši

Atletická přípravka-hoši 1 (út, 10.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jonáš PtáčekJonáš Ptáček
SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí
03 4.05 214
2 Štěpán ŠtefkoŠtěpán Štefko
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
04 3.99 204
3 David ŠpicarDavid Špicar
Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř
05 3.88 187
4 Jakub HůzaJakub Hůza
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 3.81 176
5 Vojtěch HladíkVojtěch Hladík
Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř
05 3.59 143
6 Jaroslav MilýJaroslav Milý
SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí
04 3.48 127
7 Vojtěch ZahrádkaVojtěch Zahrádka
Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř
04 3.34 108
8 Lukáš LorencLukáš Lorenc
SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí
03 3.32 106
9 David JarošDavid Jaroš
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 3.27 99
10 Tomáš HloušekTomáš Hloušek
SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí
03 3.22 93
11 Vojta KavříkVojta Kavřík
SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí
03 3.22 93
12 Matěj KobylkaMatěj Kobylka
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 3.17 86
13 Jaroslav TučekJaroslav Tuček
Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř
04 2.99 65
14 Matěj BezroukMatěj Bezrouk
SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí
05 2.90 54
15 Tomáš ErsepkaTomáš Ersepka
Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř
03 2.84 48
Celkem 15 závodníků
Atletická přípravka-hoši 2 (út, 10.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Marek DítěMarek Dítě
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
04 3.94 196
2 Jindřich HemelíkJindřich Hemelík
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
03 3.47 126
3 Leon MacháčekLeon Macháček
SK Týniště nad Orlicí "B"SK Týniště nad Orlicí "B"
05 3.26 98
4 Milan BělkaMilan Bělka
SK Týniště nad Orlicí "B"SK Týniště nad Orlicí "B"
04 3.16 85
5 Kryštof MiroKryštof Miro
TJ Sokol Hradec Králové "B"TJ Sokol Hradec Králové "B"
03 3.13 81
6 Štěpán DušekŠtěpán Dušek
TJ Sokol Hradec Králové "B"TJ Sokol Hradec Králové "B"
04 2.94 59
7 Vojtěch PotočekVojtěch Potoček
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
04 2.82 46
8 Vojtěch KopeckýVojtěch Kopecký
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
06 2.68 32
9 Viktor ŠtefkoViktor Štefko
TJ Sokol Hradec Králové "B"TJ Sokol Hradec Králové "B"
06 2.67 31
10 Lukáš NedomlelLukáš Nedomlel
TJ Sokol Hradec Králové "B"TJ Sokol Hradec Králové "B"
04 2.61 25
11 Štěpán LorencŠtěpán Lorenc
SK Týniště nad Orlicí "B"SK Týniště nad Orlicí "B"
08 2.22 0
12 Jaromír VavřínJaromír Vavřín
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
06 2.04 0
Michal SkaunicMichal Skaunic
TJ Sokol Hradec Králové "B"TJ Sokol Hradec Králové "B"
04 DNS
Celkem 13 závodníků

Skok daleký - Atletická přípravka-dívky

Atletická přípravka-dívky 1 (út, 10.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Vanda VávrováVanda Vávrová
Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř
03 3.83 270
2 Tereza ProuzováTereza Prouzová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
04 3.70 242
3 Marie VoborníkováMarie Voborníková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
05 3.67 235
4 Barbora MarkováBarbora Marková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
04 3.63 227
5 Barbora FilipováBarbora Filipová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 3.57 214
6 Karolína TobiškováKarolína Tobišková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
03 3.56 212
7 Zuzana BaškováZuzana Bašková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
04 3.50 200
8 Kateřina HrubáKateřina Hrubá
Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř
03 3.49 198
9 Anežka AndrejsováAnežka Andrejsová
Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř
05 3.47 194
10 Eliška MertlíkováEliška Mertlíková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
03 3.42 184
11 Barbora MalinováBarbora Malinová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
04 3.39 178
12 Veronika KazdováVeronika Kazdová
Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř
03 3.31 163
13 Amálie KadlecováAmálie Kadlecová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 3.29 159
14 Nikola KastlováNikola Kastlová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 3.28 157
15 Michaela KřovákováMichaela Křováková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
03 3.25 151
16 Barbora PaikertováBarbora Paikertová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 3.19 140
17 Karolína PaloKarolína Palo
Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř
05 2.81 76
MB Eva PrasličkováEva Prasličková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
04 2.83 80
Celkem 18 závodníků
Atletická přípravka-dívky 2 (út, 10.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Anna HavlíčkováAnna Havlíčková
TJ Sokol Hradec Králové "B"TJ Sokol Hradec Králové "B"
05 3.46 192
2 Nikola LencováNikola Lencová
TJ Sokol Hradec Králové "B"TJ Sokol Hradec Králové "B"
03 3.43 186
3 Lucie PojezdalováLucie Pojezdalová
SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí
04 3.38 176
4 Adéla KopeckáAdéla Kopecká
TJ Sokol Jaroměř "B"TJ Sokol Jaroměř "B"
06 3.19 140
5 Michaela MetelkováMichaela Metelková
TJ Sokol Hradec Králové "B"TJ Sokol Hradec Králové "B"
05 3.17 137
6 Lucie MerhautováLucie Merhautová
SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí
05 3.11 126
7 Natálie ProuzováNatálie Prouzová
TJ Sokol Hradec Králové "B"TJ Sokol Hradec Králové "B"
04 3.07 119
8 Amélie VoříškováAmélie Voříšková
TJ Sokol Hradec Králové "B"TJ Sokol Hradec Králové "B"
03 3.06 117
9 Aneta HejzlarováAneta Hejzlarová
TJ Sokol Jaroměř "B"TJ Sokol Jaroměř "B"
05 2.90 91
10 Michaela VašákováMichaela Vašáková
TJ Sokol Hradec Králové "B"TJ Sokol Hradec Králové "B"
04 2.89 89
11 Rozálie HorskáRozálie Horská
SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí
06 2.86 84
12 Klára RybínováKlára Rybínová
SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí
03 2.83 80
13 Dominika RůtováDominika Růtová
TJ Sokol Jaroměř "B"TJ Sokol Jaroměř "B"
06 2.38 20
Celkem 13 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-hoši

Atletická přípravka-hoši 1 (út, 10.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jonáš PtáčekJonáš Ptáček
SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí
03 41.59 237
2 David ŠpicarDavid Špicar
Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř
05 35.51 187
3 David JarošDavid Jaroš
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 34.62 180
4 Štěpán ŠtefkoŠtěpán Štefko
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
04 33.48 171
5 Jakub HůzaJakub Hůza
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 32.26 161
6 Vojtěch ZahrádkaVojtěch Zahrádka
Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř
04 30.85 150
7 Tomáš ErsepkaTomáš Ersepka
Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř
03 30.07 144
8 Matěj KobylkaMatěj Kobylka
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 27.67 125
9 Matěj BezroukMatěj Bezrouk
SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí
05 23.49 93
10 Jaroslav MilýJaroslav Milý
SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí
04 22.36 84
11 Tomáš HloušekTomáš Hloušek
SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí
03 21.48 78
12 Jaroslav TučekJaroslav Tuček
Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř
04 20.53 71
13 Lukáš LorencLukáš Lorenc
SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí
03 19.39 62
14 Vojta KavříkVojta Kavřík
SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí
03 18.88 58
15 Vojtěch HladíkVojtěch Hladík
Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř
05 18.84 58
Celkem 15 závodníků
Atletická přípravka-hoši 2 (út, 10.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kryštof MiroKryštof Miro
TJ Sokol Hradec Králové "B"TJ Sokol Hradec Králové "B"
03 27.70 125
2 Viktor ŠtefkoViktor Štefko
TJ Sokol Hradec Králové "B"TJ Sokol Hradec Králové "B"
06 25.49 108
3 Marek DítěMarek Dítě
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
04 25.06 105
4 Jindřich HemelíkJindřich Hemelík
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
03 24.82 103
5 Vojtěch KopeckýVojtěch Kopecký
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
06 22.17 83
6 Vojtěch PotočekVojtěch Potoček
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
04 21.47 78
7 Štěpán DušekŠtěpán Dušek
TJ Sokol Hradec Králové "B"TJ Sokol Hradec Králové "B"
04 19.66 64
8 Leon MacháčekLeon Macháček
SK Týniště nad Orlicí "B"SK Týniště nad Orlicí "B"
05 14.32 26
9 Lukáš NedomlelLukáš Nedomlel
TJ Sokol Hradec Králové "B"TJ Sokol Hradec Králové "B"
04 12.54 14
10 Milan BělkaMilan Bělka
SK Týniště nad Orlicí "B"SK Týniště nad Orlicí "B"
04 11.23 6
11 Jaromír VavřínJaromír Vavřín
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
06 07.74 0
12 Štěpán LorencŠtěpán Lorenc
SK Týniště nad Orlicí "B"SK Týniště nad Orlicí "B"
08 06.46 0
Michal SkaunicMichal Skaunic
TJ Sokol Hradec Králové "B"TJ Sokol Hradec Králové "B"
04 DNS
Celkem 13 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-dívky

Atletická přípravka-dívky 1 (út, 10.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tereza ProuzováTereza Prouzová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
04 33.81 280
2 Zuzana BaškováZuzana Bašková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
04 33.39 275
3 Vanda VávrováVanda Vávrová
Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř
03 31.03 247
4 Kateřina HrubáKateřina Hrubá
Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř
03 25.31 181
5 Veronika KazdováVeronika Kazdová
Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř
03 25.24 180
6 Eliška MertlíkováEliška Mertlíková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
03 23.02 154
7 Karolína PaloKarolína Palo
Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř
05 21.98 143
8 Anežka AndrejsováAnežka Andrejsová
Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř
05 20.69 128
9 Barbora MalinováBarbora Malinová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
04 20.53 126
10 Barbora MarkováBarbora Marková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
04 20.08 121
11 Karolína TobiškováKarolína Tobišková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
03 19.92 120
12 Barbora FilipováBarbora Filipová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 19.58 116
13 Michaela KřovákováMichaela Křováková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
03 17.59 94
14 Barbora PaikertováBarbora Paikertová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 17.38 92
15 Amálie KadlecováAmálie Kadlecová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 16.48 82
16 Nikola KastlováNikola Kastlová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 15.90 76
17 Marie VoborníkováMarie Voborníková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
05 15.80 75
MB Eva PrasličkováEva Prasličková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
04 17.20 90
Celkem 18 závodníků
Atletická přípravka-dívky 2 (út, 10.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Amélie VoříškováAmélie Voříšková
TJ Sokol Hradec Králové "B"TJ Sokol Hradec Králové "B"
03 29.38 228
2 Lucie PojezdalováLucie Pojezdalová
SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí
04 23.34 158
3 Rozálie HorskáRozálie Horská
SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí
06 21.60 138
4= Nikola LencováNikola Lencová
TJ Sokol Hradec Králové "B"TJ Sokol Hradec Králové "B"
03 20.06 121
4= Klára RybínováKlára Rybínová
SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí
03 20.06 121
6 Lucie MerhautováLucie Merhautová
SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí
05 18.90 108
7 Michaela MetelkováMichaela Metelková
TJ Sokol Hradec Králové "B"TJ Sokol Hradec Králové "B"
05 17.89 97
8 Aneta HejzlarováAneta Hejzlarová
TJ Sokol Jaroměř "B"TJ Sokol Jaroměř "B"
05 16.80 86
9 Michaela VašákováMichaela Vašáková
TJ Sokol Hradec Králové "B"TJ Sokol Hradec Králové "B"
04 16.17 79
10 Anna HavlíčkováAnna Havlíčková
TJ Sokol Hradec Králové "B"TJ Sokol Hradec Králové "B"
05 15.68 74
11 Dominika RůtováDominika Růtová
TJ Sokol Jaroměř "B"TJ Sokol Jaroměř "B"
06 15.20 69
12 Adéla KopeckáAdéla Kopecká
TJ Sokol Jaroměř "B"TJ Sokol Jaroměř "B"
06 14.49 61
13 Natálie ProuzováNatálie Prouzová
TJ Sokol Hradec Králové "B"TJ Sokol Hradec Králové "B"
04 13.07 46
Celkem 13 závodníků
Čtyřboj - Atletická přípravka-hoši
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Jonáš PtáčekJonáš Ptáček 03 SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí 1193
2 Štěpán ŠtefkoŠtěpán Štefko 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1185
3 Jakub HůzaJakub Hůza 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1021
4 David ŠpicarDavid Špicar 05 Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř 0948
5 Marek DítěMarek Dítě 04 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 0829
6 Vojtěch HladíkVojtěch Hladík 05 Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř 0823
7 David JarošDavid Jaroš 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 0787
8 Vojtěch ZahrádkaVojtěch Zahrádka 04 Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř 0629
9 Tomáš HloušekTomáš Hloušek 03 SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí 0613
10 Jindřich HemelíkJindřich Hemelík 03 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 0598
11 Jaroslav MilýJaroslav Milý 04 SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí 0562
12 Kryštof MiroKryštof Miro 03 TJ Sokol Hradec Králové "B"TJ Sokol Hradec Králové "B" 0539
13 Matěj KobylkaMatěj Kobylka 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 0504
14 Lukáš LorencLukáš Lorenc 03 SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí 0480
15 Vojtěch PotočekVojtěch Potoček 04 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 0473
16 Jaroslav TučekJaroslav Tuček 04 Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř 0430
17 Štěpán DušekŠtěpán Dušek 04 TJ Sokol Hradec Králové "B"TJ Sokol Hradec Králové "B" 0427
18 Matěj BezroukMatěj Bezrouk 05 SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí 0417
19 Tomáš ErsepkaTomáš Ersepka 03 Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř 0379
20 Leon MacháčekLeon Macháček 05 SK Týniště nad Orlicí "B"SK Týniště nad Orlicí "B" 0348
21 Viktor ŠtefkoViktor Štefko 06 TJ Sokol Hradec Králové "B"TJ Sokol Hradec Králové "B" 0313
22 Vojtěch KopeckýVojtěch Kopecký 06 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 0249
23 Milan BělkaMilan Bělka 04 SK Týniště nad Orlicí "B"SK Týniště nad Orlicí "B" 0236
24 Vojta KavříkVojta Kavřík 03 SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí 0175
25 Lukáš NedomlelLukáš Nedomlel 04 TJ Sokol Hradec Králové "B"TJ Sokol Hradec Králové "B" 0045
26 Štěpán LorencŠtěpán Lorenc 08 SK Týniště nad Orlicí "B"SK Týniště nad Orlicí "B" 0008
27 Jaromír VavřínJaromír Vavřín 06 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 0005
28 Michal SkaunicMichal Skaunic 04 TJ Sokol Hradec Králové "B"TJ Sokol Hradec Králové "B" 0000
Poznámky:
Po ukončení soutěže před odesláním výsledků na web ČAS (www.atletika.cz) změňte v časovém pořadu název disciplíny celkový bodový stav na příslušný název víceboje (např. desetiboj) tak, aby bylo možné zpracovat korektně statistiku!
Ptáček J. 1193 (09.25/251-41.59/237-4.05/214-2:01.21/491)
Štefko Š. 1185 (09.07/289-33.48/171-3.99/204-1:59.15/521)
Hůza J. 1021 (09.24/253-32.26/161-3.81/176-2:05.45/431)
Špicar D. 948 (09.55/194-35.51/187-3.88/187-2:09.31/380)
Dítě M. 829 (09.69/169-25.06/105-3.94/196-2:10.97/359)
Hladík V. 823 (09.72/164-18.84/58-3.59/143-2:03.53/458)
Jaroš D. 787 (10.24/88-34.62/180-3.27/99-2:06.31/420)
Zahrádka V. 629 (10.56/51-30.85/150-3.34/108-2:14.15/320)
Hloušek T. 613 (10.27/84-21.48/78-3.22/93-2:11.10/358)
Hemelík J. 598 (11.06/13-24.82/103-3.47/126-2:11.22/356)
Milý J. 562 (10.69/39-22.36/84-3.48/127-2:14.90/312)
Miro K. 539 (10.48/60-27.70/125-3.13/81-2:18.29/273)
Kobylka M. 504 (10.24/88-27.67/125-3.17/86-2:24.88/205)
Lorenc L. 480 (10.90/23-19.39/62-3.32/106-2:16.90/289)
Potoček V. 473 (10.58/49-21.47/78-2.82/46-2:15.89/300)
Tuček J. 430 (11.20/6-20.53/71-2.99/65-2:16.91/288)
Dušek Š. 427 (10.46/62-19.66/64-2.94/59-2:21.23/242)
Bezrouk M. 417 (11.13/9-23.49/93-2.90/54-2:19.41/261)
Ersepka T. 379 (11.12/10-30.07/144-2.84/48-2:27.94/177)
Macháček L. 348 (10.65/43-14.32/26-3.26/98-2:27.48/181)
Štefko V. 313 (11.10/11-25.49/108-2.67/31-2:29.51/163)
Kopecký V. 249 (10.99/17-22.17/83-2.68/32-2:35.18/117)
Bělka M. 236 (11.62/0-11.23/6-3.16/85-2:31.65/145)
Kavřík V. 175 (11.37/1-18.88/58-3.22/93-2:52.24/23)
Nedomlel L. 45 (12.19/0-12.54/14-2.61/25-2:58.71/6)
Lorenc Š. 8 (13.50/0-06.46/0-2.22/0-2:57.85/8)
Vavřín J. 5 (13.50/0-07.74/0-2.04/0-2:59.02/5)
Skaunic M. 0 (/-/-/-/)
Celkem 28 závodníků
Čtyřboj - Atletická přípravka-dívky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Barbora MarkováBarbora Marková 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1155
2 Barbora FilipováBarbora Filipová 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1128
3 Tereza ProuzováTereza Prouzová 04 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 1121
4 Marie VoborníkováMarie Voborníková 05 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 1074
5 Lucie PojezdalováLucie Pojezdalová 04 SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí 1068
6 Karolína TobiškováKarolína Tobišková 03 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 1038
7 Zuzana BaškováZuzana Bašková 04 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 1008
8 Michaela KřovákováMichaela Křováková 03 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 0994
9 Vanda VávrováVanda Vávrová 03 Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř 0971
10 Barbora MalinováBarbora Malinová 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 0970
11 Veronika KazdováVeronika Kazdová 03 Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř 0940
12 Anna HavlíčkováAnna Havlíčková 05 TJ Sokol Hradec Králové "B"TJ Sokol Hradec Králové "B" 0905
13 Eliška MertlíkováEliška Mertlíková 03 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 0890
14 Anežka AndrejsováAnežka Andrejsová 05 Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř 0885
15 Amélie VoříškováAmélie Voříšková 03 TJ Sokol Hradec Králové "B"TJ Sokol Hradec Králové "B" 0845
16 Kateřina HrubáKateřina Hrubá 03 Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř 0833
17 Nikola KastlováNikola Kastlová 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 0824
18 Michaela MetelkováMichaela Metelková 05 TJ Sokol Hradec Králové "B"TJ Sokol Hradec Králové "B" 0819
19 Nikola LencováNikola Lencová 03 TJ Sokol Hradec Králové "B"TJ Sokol Hradec Králové "B" 0744
20 Barbora PaikertováBarbora Paikertová 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 0692
21 Amálie KadlecováAmálie Kadlecová 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 0609
22 Lucie MerhautováLucie Merhautová 05 SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí 0603
23 Aneta HejzlarováAneta Hejzlarová 05 TJ Sokol Jaroměř "B"TJ Sokol Jaroměř "B" 0587
24 Adéla KopeckáAdéla Kopecká 06 TJ Sokol Jaroměř "B"TJ Sokol Jaroměř "B" 0551
25 Natálie ProuzováNatálie Prouzová 04 TJ Sokol Hradec Králové "B"TJ Sokol Hradec Králové "B" 0548
26 Michaela VašákováMichaela Vašáková 04 TJ Sokol Hradec Králové "B"TJ Sokol Hradec Králové "B" 0457
27 Rozálie HorskáRozálie Horská 06 SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí 0427
28 Klára RybínováKlára Rybínová 03 SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí 0408
29 Dominika RůtováDominika Růtová 06 TJ Sokol Jaroměř "B"TJ Sokol Jaroměř "B" 0329
30 Karolína PaloKarolína Palo 05 Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř 0294
MB Eva PrasličkováEva Prasličková 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 0413
Poznámky:
Po ukončení soutěže před odesláním výsledků na web ČAS (www.atletika.cz) změňte v časovém pořadu název disciplíny celkový bodový stav na příslušný název víceboje (např. desetiboj) tak, aby bylo možné zpracovat korektně statistiku!
Marková B. 1155 (3.63/227-09.73/393-20.08/121-2:06.71/414)
Filipová B. 1128 (3.57/214-09.61/419-19.58/116-2:09.43/379)
Prouzová T. 1121 (3.70/242-10.29/280-33.81/280-2:14.24/319)
Voborníková M. 1074 (3.67/235-09.79/380-15.80/75-2:09.01/384)
Pojezdalová L. 1068 (3.38/176-10.28/281-23.34/158-2:03.85/453)
Tobišková K. 1038 (3.56/212-10.20/297-19.92/120-2:07.12/409)
Bašková Z. 1008 (3.50/200-10.32/274-33.39/275-2:19.61/259)
Křováková M. 994 (3.25/151-09.76/386-17.59/94-2:10.69/363)
Vávrová V. 971 (3.83/270-10.33/272-31.03/247-2:27.33/182)
Malinová B. 970 (3.39/178-10.11/314-20.53/126-2:11.57/352)
Kazdová V. 940 (3.31/163-10.12/312-25.24/180-2:17.18/285)
Havlíčková A. 905 (3.46/192-10.02/332-15.68/74-2:15.29/307)
Mertlíková E. 890 (3.42/184-10.38/263-23.02/154-2:16.85/289)
Andrejsová A. 885 (3.47/194-09.77/384-20.69/128-2:27.69/179)
Voříšková A. 845 (3.06/117-10.32/274-29.38/228-2:22.71/226)
Hrubá K. 833 (3.49/198-10.50/242-25.31/181-2:24.13/212)
Kastlová N. 824 (3.28/157-09.55/433-15.90/76-2:30.09/158)
Metelková M. 819 (3.17/137-10.88/179-17.89/97-2:07.33/406)
Lencová N. 744 (3.43/186-10.21/295-20.06/121-2:31.99/142)
Paikertová B. 692 (3.19/140-10.72/204-17.38/92-2:19.89/256)
Kadlecová A. 609 (3.29/159-10.38/263-16.48/82-2:36.81/105)
Merhautová L. 603 (3.11/126-11.07/151-18.90/108-2:23.54/218)
Hejzlarová A. 587 (2.90/91-10.71/206-16.80/86-2:25.00/204)
Kopecká A. 551 (3.19/140-10.80/192-14.49/61-2:30.03/158)
Prouzová N. 548 (3.07/119-10.86/182-13.07/46-2:25.26/201)
Vašáková M. 457 (2.89/89-10.78/195-16.17/79-2:38.46/94)
Horská R. 427 (2.86/84-11.50/96-21.60/138-2:36.25/109)
Prasličková E. 413 (2.83/80-10.89/178-17.20/90-2:43.13/65)
Rybínová K. 408 (2.83/80-11.41/106-20.06/121-2:37.47/101)
Růtová D. 329 (2.38/20-11.44/103-15.20/69-2:32.65/137)
Palo K. 294 (2.81/76-12.20/30-21.98/143-2:47.06/45)
Celkem 31 závodníků
Celkový bodový stav - Atletická přípravka-hoši
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 HKRAL HKRAL TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3497
2 TYNOR TYNOR SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí 2848
3 DCOST DCOST Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř 2830
4 JAROM JAROM TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2149
5 HKRAB HKRAB TJ Sokol Hradec Králové "B"TJ Sokol Hradec Králové "B" 1324
6 TYNOB TYNOB SK Týniště nad Orlicí "B"SK Týniště nad Orlicí "B" 0592
Poznámky:
Hlavní body ve 2. kole:
1. TJ Sokol Hradec Králové "B" 6
2. SK Týniště n. O. "A" 5
3. DC Ostroměř 4
4. TJ Sokol Jaroměř 3
5. TJ Sokol Hradec Králové "B" 2
6. SK Týniště n. O. "B" 1
Celkem 6 závodníků
Celkový bodový stav - Atletická přípravka-hoši
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 HKRAL HKRAL TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7536
2 TYNOR TYNOR SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí 5687
3 DCOST DCOST Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř 4685
4 JAROM JAROM TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 3703
5 HKRAB HKRAB TJ Sokol Hradec Králové "B"TJ Sokol Hradec Králové "B" 3044
6 TYNOB TYNOB SK Týniště nad Orlicí "B"SK Týniště nad Orlicí "B" 1547
Poznámky:
Hlavní body po 2. kole:
1. TJ Sokol Hradec Králové "A" 12
2. SK Týniště n. O. "A" 10
3. DC Ostroměř 8
4. TJ Sokol Jaroměř 5
5. TJ Sokol Hradec Králové "B" 5
6. SK Týniště n. O. "B" 2
Celkem 6 závodníků
Celkový bodový stav - Atletická přípravka-dívky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 JAROM JAROM TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 4241
2 HKRAL HKRAL TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4077
3 DCOST DCOST Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř 3629
4 HKRAB HKRAB TJ Sokol Hradec Králové "B"TJ Sokol Hradec Králové "B" 3313
5 TYNOR TYNOR SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí 2506
6 JAROB JAROB TJ Sokol Jaroměř "B"TJ Sokol Jaroměř "B" 1467
Poznámky:
Hlavní body ve 2. kole:
1. TJ Sokol Jaroměř "A" 6
2. TJ Sokol Hradec Králové "A" 5
3. DC Ostroměř 4
4. TJ Sokol Hradec Králové "B" 3
5. SK Týniště n. O. 2
6. TJ Sokol Jaroměř "B" 1
Celkem 6 závodníků
Celkový bodový stav - Atletická přípravka-dívky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 HKRAL HKRAL TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 8111
2 JAROM JAROM TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 7936
3 DCOST DCOST Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř 7319
4 HKRAB HKRAB TJ Sokol Hradec Králové "B"TJ Sokol Hradec Králové "B" 6162
5 TYNOR TYNOR SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí 5435
6 JAROB JAROB TJ Sokol Jaroměř "B"TJ Sokol Jaroměř "B" 3313
Poznámky:
Hlavní body po 2. kole:
1. TJ Sokol Hradec Králové "A" 11
2. TJ Sokol Jaroměř "A" 11
3. DC Ostroměř 8
4. TJ Sokol Hradec Králové "B" 5
5. SK Týniště n. O. 5
6. TJ Sokol Jaroměř "B" 2
Celkem 6 závodníků