Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

6. VZ PAS - sprinterský trojboj

Praha (26. 6. 2014)

Body - závodníci

# Jméno Ročník Oddíl Body
1 Feher, Jan 86 Spartak Praha 4 2540,00
2 Novák, Luboš 88 TJ Slavoj BANES Pacov 2499,00
3 Růžek, Rudolf 93 TJ Dukla Praha 2409,00
4 Buřilová, Klára 90 PSK Olymp Praha 2317,00
5 Pondělíčková, Andrea 99 A. C. TEPO Kladno 2302,00
6 Kašpar, Petr 91 Spartak Praha 4 2221,00
7 Kubernát, Richard 91 ATLETIKA HOSTIVAŘ 2158,00
8 Rádl, Jakub 91 ASK Slavia Praha 2141,00
9 Zenkerová, Emma 97 Univerzitní sportovní klub Praha 2099,00
10 Kopřiva, Jaroslav 90 ASK Slavia Praha 2068,00
11 Landová, Barbora 89 SK ZŠ Jeseniova Praha 2054,00
12 Novotný, David 96 SKP Nymburk, o.s. 2007,00
13 Čadová, Adéla 98 Spartak Praha 4 1980,00
14 Holečková, Klára 98 ASK Slavia Praha 1939,00
15 Hlaváč, Jan 94 ASK Slavia Praha 1928,00
16 Mach, Ondřej 94 ASK Slavia Praha 1919,00
17 Landa, Lukáš 99 A. C. TEPO Kladno 1904,00
18 Havel, David 98 ASK Slavia Praha 1902,00
19 Dlouhý, Dominik 98 SC Radotín Praha 1882,00
20 Schmidt, Daniel 95 TJ Dukla Praha 1873,00
21 Svoboda, Jiří 96 Univerzitní sportovní klub Praha 1853,00
22 Souček, Jakub 98 SK ZŠ Jeseniova Praha 1830,00
23 Petrová, Anna 96 Univerzitní sportovní klub Praha 1811,00
24 Valenta, Filip 93 SK Kotlářka Praha 1779,00
25 Holec, Martin 92 ASK Slavia Praha 1757,00
26 Kvasničková, Kateřina 98 TJ Dukla Praha 1746,00
27 Herák, David 00 A. C. TEPO Kladno 1723,00
28 Ledvinka, Jiří 97 Spartak Praha 4 1625,00
29 Kubicová, Zuzana 89 Spartak Praha 4 1618,00
30 Nová, Laura 91 ASK Slavia Praha 1591,00
31 Papírník, Josef 97 Spartak Praha 4 1568,00
32 Hoftová, Barbora 97 ASK Slavia Praha 1487,00
33 Kadeřábková-Březinov, Vanda 73 PSK Olymp Praha 1455,00
34 Carda, Jan 89 ASK Slavia Praha 1426,00
35 Jakoubek, Jakub 98 TJ Dukla Praha 1327,00
36 Čermák, Lukáš 93 PSK Olymp Praha 1298,00
37 Kolečko, Karel 72 Spartak Praha 4 1268,00
38 Ondrková, Hana 97 Spartak Praha 4 1255,00
39 Zelenda, Čeněk 93 Spartak Praha 4 1250,00
40 Choděrová, Lucie 99 Spartak Praha 4 1246,00
41 Koucká, Zuzana 93 ASK Slavia Praha 1121,00
42 Faměra, Martin 98 TJ Dukla Praha 1073,00
43 Faměra, Jakub 98 TJ Dukla Praha 990,00
44 Olič, Zdeněk 97 A. C. TEPO Kladno 927,00
45 Petr, Tomáš 94 ASK Slavia Praha 849,00
46 Grabmüller, Adam 94 ASK Slavia Praha 806,00
47 Chvílová, Martina 89 SK ZŠ Jeseniova Praha 705,00
48 Svobodová, Tereza 99 Spartak Praha 4 523,00
49 Coufalová, Kristýna 00 Spartak Praha 4 505,00
50 Uhlíková, Petra 00 Spartak Praha 4 496,00
51 Prozrová, Tina 00 Spartak Praha 4 428,00
52 Špaček, Jan 71 AC Praha 1890 316,00