výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo krajského přeboru družstev Královéhradeckého kraje mladších žáků a žákyň

Trutnov (12. 6. 2014)

60 m - Ml. žáci (Rozběh)

Rozběh 1 (čt, 12.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub FialaJakub Fiala 01 Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř 08.02
2 Oldřich KřížekOldřich Křížek 01 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 08.75
3 Vojtěch KloudVojtěch Kloud 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 08.93
4 Jáchym BednářJáchym Bednář 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.45
5 Jan PácalJan Pácal 02 Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř 09.49
6 Adam ProkešAdam Prokeš 01 Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř 09.92
7 Drahomír JežekDrahomír Ježek 02 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 11.08
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (čt, 12.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch HovorkaVojtěch Hovorka 01 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 08.45
2 Šimon DrašarŠimon Drašar 01 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 08.48
3 Tomáš KinskýTomáš Kinský 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.11
4 Radomír KirchRadomír Kirch 02 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 09.35
5 Kristián HráskýKristián Hráský 03 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 09.64
6 Ondřej SchreiberOndřej Schreiber 04 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 10.10
7 Radim PoláčekRadim Poláček 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 11.04
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (čt, 12.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan JindraJan Jindra 01 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 08.68
2 Radim UlrychRadim Ulrych 01 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 08.98
3 Vojtěch VohlídlaVojtěch Vohlídla 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.12
4 Čeněk NovákČeněk Novák 02 Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř 09.81
5 Jakub KušnírJakub Kušnír 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.91
6 Jonáš SkavroňJonáš Skavroň 02 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 10.33
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žáci (Finále)

Finále A (čt, 12.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub FialaJakub Fiala 01 Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř 08.06 11.00
2 Vojtěch HovorkaVojtěch Hovorka 01 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 08.38 9.00
3 Šimon DrašarŠimon Drašar 01 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 08.42 8.00
4 Oldřich KřížekOldřich Křížek 01 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 08.68 7.00
5 Vojtěch KloudVojtěch Kloud 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 08.84 6.00
6 Jan JindraJan Jindra 01 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 08.85 5.00
Poznámky:
Krajský přebor jednotlivců:
1. Jakub Fiala, DC Ostroměř
2. Vojtěch Hovorka, TJ Sokol Jaroměř
3. Šimon Drašar, TJ Lokomotiva Trutnov
Celkem 6 závodníků
Finále B (čt, 12.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Radim UlrychRadim Ulrych 01 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 08.79 4.00
2 Tomáš KinskýTomáš Kinský 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 08.96 3.00
3 Vojtěch VohlídlaVojtěch Vohlídla 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.02 2.00
4 Radomír KirchRadomír Kirch 02 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 09.11 1.00
5 Jáchym BednářJáchym Bednář 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.25
6 Jan PácalJan Pácal 02 Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř 09.42
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Rozběh)

Rozběh 1 (čt, 12.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Johana CoufalováJohana Coufalová 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 08.75
2 Kristina JánskáKristina Jánská 01 Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř 08.92
3 Marie JiřičkováMarie Jiřičková 02 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 09.42
4 Iveta BělohlávkováIveta Bělohlávková 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.91
5 Anna JunkováAnna Junková 03 Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř 09.92
MB Alžběta PourováAlžběta Pourová 02 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 09.17
MB Kristýna MojžíšováKristýna Mojžíšová 02 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 10.01
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (čt, 12.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina HlávkováKateřina Hlávková 01 TJ DobruškaTJ Dobruška 08.69
2 Adéla KartousováAdéla Kartousová 02 TJ DobruškaTJ Dobruška 08.97
3 Šarlota ProcházkováŠarlota Procházková 01 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 09.10
4 Tereza HulíkováTereza Hulíková 01 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 09.33
5 Anežka PonikelskáAnežka Ponikelská 01 Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř 09.80
MB Sandra PeterováSandra Peterová 01 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 09.03
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (čt, 12.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška AndrejsováEliška Andrejsová 02 Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř 09.17
2 Lenka MrhováLenka Mrhová 01 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.25
3 Jana UhlířováJana Uhlířová 01 TJ DobruškaTJ Dobruška 09.57
4 Ludmila PaďourováLudmila Paďourová 02 SK Plhov NáchodSK Plhov Náchod 09.83
5 Adéla HorákováAdéla Horáková 02 TJ DobruškaTJ Dobruška 09.84
6 Vanda VávrováVanda Vávrová 03 Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř 10.16
Celkem 6 závodníků
Rozběh 4 (čt, 12.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nela DrápalíkováNela Drápalíková 02 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 09.23
2 Monika ProuzováMonika Prouzová 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.40
3 Lucie PetráčkováLucie Petráčková 02 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 09.60
4 Tereza RýdlováTereza Rýdlová 01 SK Plhov NáchodSK Plhov Náchod 09.95
5 Nikola ŠrajbrováNikola Šrajbrová 03 SK Plhov NáchodSK Plhov Náchod 10.15
6 Veronika LoudováVeronika Loudová 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 10.25
Celkem 6 závodníků
Rozběh 5 (čt, 12.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora JirouskováBarbora Jirousková 02 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 09.23
2 Eliška PetrováEliška Petrová 01 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 09.35
3 Klára NovákováKlára Nováková 03 SK Plhov NáchodSK Plhov Náchod 10.06
4 Kateřina KindlováKateřina Kindlová 02 Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř 10.35
5 Marie SedláčkováMarie Sedláčková 01 SK Plhov NáchodSK Plhov Náchod 10.54
Veronika SojkováVeronika Sojková 03 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 6 (čt, 12.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina HolubcováKateřina Holubcová 04 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 09.29
2 Vendula MaršíkováVendula Maršíková 02 SK Plhov NáchodSK Plhov Náchod 09.37
3 Daniela ŠtajerováDaniela Štajerová 02 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 09.94
4 Aneta VaňurováAneta Vaňurová 03 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 10.24
5 Petra ZítkováPetra Zítková 02 SK Plhov NáchodSK Plhov Náchod 10.47
6 Kateřina RůžičkováKateřina Růžičková 03 SK Plhov NáchodSK Plhov Náchod 10.82
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále A (čt, 12.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina HlávkováKateřina Hlávková 01 TJ DobruškaTJ Dobruška 08.52 11.00
2 Johana CoufalováJohana Coufalová 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 08.73 9.00
3 Kristina JánskáKristina Jánská 01 Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř 09.01 8.00
4 Adéla KartousováAdéla Kartousová 02 TJ DobruškaTJ Dobruška 09.08 7.00
5 Šarlota ProcházkováŠarlota Procházková 01 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 09.09 6.00
6 Eliška AndrejsováEliška Andrejsová 02 Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř 09.16 5.00
MB Alžběta PourováAlžběta Pourová 02 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 08.98
MB Sandra PeterováSandra Peterová 01 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 09.07
Poznámky:
Krajský přebor jednotlivců:
1. Kateřina Hlávková, TJ Dobruška
2. Johana Coufalová, TJ Sokol Hradec Králové
3. Alžběta Pourová, TJ Sokol Jaroměř
Celkem 8 závodníků
Finále B (čt, 12.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lenka MrhováLenka Mrhová 01 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.23 4.00
2 Barbora JirouskováBarbora Jirousková 02 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 09.25 3.00
3 Nela DrápalíkováNela Drápalíková 02 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 09.32 2.00
4 Tereza HulíkováTereza Hulíková 01 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 09.40 1.00
5 Eliška PetrováEliška Petrová 01 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 09.44
6 Kateřina HolubcováKateřina Holubcová 04 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 09.45
Celkem 6 závodníků

150 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (čt, 12.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub FialaJakub Fiala 01 Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř 20.09 11.00
2 Miroslav ŠpicarMiroslav Špicar 02 Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř 20.67 9.00
3 Vojtěch HovorkaVojtěch Hovorka 01 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 20.90 8.00
4 Oldřich KřížekOldřich Křížek 01 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 21.34 6.00
MB Patrik KubečekPatrik Kubeček 01 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 23.52
Poznámky:
Krajský přebor jednotlivců:
1. Jakub Fiala, DC Ostroměř
2. Miroslav Špicar, DC Ostroměř
3. Vojtěch Hovorka, TJ Sokol Jaroměř
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (čt, 12.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal BlažekMichal Blažek 01 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 21.20 7.00
2 Josef SyřištěJosef Syřiště 01 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 22.13 5.00
3 Jakub MikyskaJakub Mikyska 01 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 22.76 2.00
4 Jakub LádJakub Lád 01 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 23.44 1.00
5 Štěpán MatějůŠtěpán Matějů 01 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 23.82
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (čt, 12.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan RückerJan Rücker 02 Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř 22.32 4.00
2 Radek VolechRadek Volech 02 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 23.65
3 Petr ŠantrochPetr Šantroch 01 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 23.92
4 Dominik FolcDominik Folc 01 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 24.07
5 Jonáš SkavroňJonáš Skavroň 02 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 26.26
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (čt, 12.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Radomír KirchRadomír Kirch 02 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 22.59 3.00
2 Kristián HráskýKristián Hráský 03 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 23.98
3 David JarošDavid Jaroš 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 24.52
4 Antonín MatuškaAntonín Matuška 02 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 24.96
Celkem 4 závodníků

150 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (čt, 12.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina HlávkováKateřina Hlávková 01 TJ DobruškaTJ Dobruška 21.10 11.00
2 Kristina JánskáKristina Jánská 01 Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř 21.67 9.00
3 Barbora JirouskováBarbora Jirousková 02 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 22.45 6.00
4 Kateřina JebaváKateřina Jebavá 01 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 22.61 4.00
MB Alžběta PourováAlžběta Pourová 02 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 21.97
MB Sandra PeterováSandra Peterová 01 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 22.14
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (čt, 12.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aneta KořánováAneta Kořánová 01 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 22.14 8.00
2 Markéta HolmanováMarkéta Holmanová 01 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 22.81 2.00
3 Eliška PetrováEliška Petrová 01 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 23.25
4 Anežka PonikelskáAnežka Ponikelská 01 Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř 24.32
5 Anna Bernadetta VojkůvkováAnna Bernadetta Vojkůvková 01 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 26.05
6 Petra ZítkováPetra Zítková 02 SK Plhov NáchodSK Plhov Náchod 27.27
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (čt, 12.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lenka MrhováLenka Mrhová 01 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 22.35 7.00
2 Dorota BělkováDorota Bělková 01 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 22.65 3.00
3 Vendula MaršíkováVendula Maršíková 02 SK Plhov NáchodSK Plhov Náchod 23.15
4 Lucie ŠrůtováLucie Šrůtová 02 SK Plhov NáchodSK Plhov Náchod 24.27
MB Kristýna MojžíšováKristýna Mojžíšová 02 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 24.90
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (čt, 12.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Bára KotkováBára Kotková 02 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 22.54 5.00
2 Jana UhlířováJana Uhlířová 01 TJ DobruškaTJ Dobruška 23.42
3 Nela DrápalíkováNela Drápalíková 02 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 23.76
4 Šárka KomedováŠárka Komedová 02 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 24.52
5 Barbora VymetálkováBarbora Vymetálková 01 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 25.39
MB Adéla SádlováAdéla Sádlová 01 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 21.62
Celkem 6 závodníků
Běh 5 (čt, 12.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marie JiřičkováMarie Jiřičková 02 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 23.08 1.00
2 Monika ProuzováMonika Prouzová 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 23.51
3 Sára ErbenováSára Erbenová 03 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 24.23
4 Iveta BělohlávkováIveta Bělohlávková 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 24.48
5 Alice ProstředníkováAlice Prostředníková 02 TJ DobruškaTJ Dobruška 25.05
6 Veronika SojkováVeronika Sojková 03 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 25.92
Celkem 6 závodníků
Běh 6 (čt, 12.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie PetráčkováLucie Petráčková 02 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 23.44
2 Kateřina HolubcováKateřina Holubcová 04 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 23.47
3 Martina PražákováMartina Pražáková 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 23.99
4 Adéla HorákováAdéla Horáková 02 TJ DobruškaTJ Dobruška 24.76
5 Aneta VaňurováAneta Vaňurová 03 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 25.26
6 Kateřina ProkešováKateřina Prokešová 03 SK Plhov NáchodSK Plhov Náchod 26.49
Poznámky:
Krajský přebor jednotlivců:
1. Kateřina Hlávková, TJ Dobruška
2. Adéla Sádlová, SK Nové Město n. M.
3. Kristina Jánská, TJ Sokol Nová Paka
Celkem 6 závodníků

800 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (čt, 12.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Ondřej MetelkaOndřej Metelka 01 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:31.60 11.00
2 Štěpán MatějůŠtěpán Matějů 01 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 2:41.01 9.00
3 Daniel HojnýDaniel Hojný 01 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 2:44.09 8.00
4 Petr ŠantrochPetr Šantroch 01 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 2:53.49 7.00
5 Jakub LádJakub Lád 01 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 2:55.39 6.00
6 Filip PilařFilip Pilař 02 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:59.08 5.00
7 David JarošDavid Jaroš 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:59.72 4.00
8 Robert HurdálekRobert Hurdálek 03 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 3:02.84 3.00
9 Jakub SenetaJakub Seneta 01 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 3:03.66 2.00
10 Marian BrixiMarian Brixi 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3:07.48 1.00
11 Pavel RausaPavel Rausa 05 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 3:16.26
12 Matouš HojnýMatouš Hojný 04 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 3:17.41
13 Antonín MosteckýAntonín Mostecký 03 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 3:23.36
14 Filip NečasFilip Nečas 02 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 3:24.44
15 Martin DroščákMartin Droščák 01 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 3:30.14
Celkem 15 závodníků

800 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (čt, 12.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Kateřina JebaváKateřina Jebavá 01 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 2:35.50 11.00
2 Kateřina TůmováKateřina Tůmová 01 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 2:42.98 9.00
3 Tereza HákováTereza Háková 01 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 2:43.02 8.00
4 Tereza KořénkováTereza Kořénková 01 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:53.66 7.00
5 Karolína VognarováKarolína Vognarová 02 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 2:54.69 6.00
6 Veronika ShejbalováVeronika Shejbalová 03 SK Plhov NáchodSK Plhov Náchod 2:55.95 5.00
7 Erika KubíkováErika Kubíková 01 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 2:59.86 4.00
8 Denisa RyšaváDenisa Ryšavá 04 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 3:11.17 3.00
9 Nikola ŠrajbrováNikola Šrajbrová 03 SK Plhov NáchodSK Plhov Náchod 3:11.52 2.00
10 Martina RozehnalováMartina Rozehnalová 03 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 3:13.81 1.00
11 Lucie VlasákováLucie Vlasáková 02 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 3:15.23
12 Eliška KřížováEliška Křížová 01 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 3:20.25
13 Nikola BujárkováNikola Bujárková 03 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 3:21.63
MB Adéla SádlováAdéla Sádlová 01 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2:38.18
Celkem 14 závodníků

60 m překážek - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (čt, 12.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch HovorkaVojtěch Hovorka 01 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 10.77 11.00
2 Vojtěch VyhledalVojtěch Vyhledal 02 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 12.24 9.00
3 Pavel ZahálkaPavel Zahálka 01 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 13.17 8.00
4 Marian BrixiMarian Brixi 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 14.11 7.00
5 Radim PoláčekRadim Poláček 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 15.23 6.00
Celkem 5 závodníků

60 m překážek - Ml. žákyně (Běh)

Běh (čt, 12.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza HulíkováTereza Hulíková 01 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 11.01 11.00
2 Dominika HorníkováDominika Horníková 01 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 11.97 8.00
3 Barbora HaškováBarbora Hašková 01 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 12.03 6.00
4 Dorota BělkováDorota Bělková 01 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 12.21 5.00
5 Laura MećavováLaura Mećavová 01 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 12.38 4.00
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (čt, 12.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára PeškováKlára Pešková 01 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 11.42 9.00
2 Martina PražákováMartina Pražáková 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 11.98 7.00
3 Tereza JezdinskáTereza Jezdinská 02 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 13.14 3.00
4 Ludmila PaďourováLudmila Paďourová 02 SK Plhov NáchodSK Plhov Náchod 13.56 2.00
5 Kateřina ProkešováKateřina Prokešová 03 SK Plhov NáchodSK Plhov Náchod 15.34 1.00
Celkem 5 závodníků

4 x 60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (čt, 12.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 A - Jindra, Syřiště, Ulrych, Vyhledal A - Jindra, Syřiště, Ulrych, Vyhledal TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 34.97 11.00
2 Blažek, Kinský, Metelka, Zahálka Blažek, Kinský, Metelka, Zahálka TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 35.78 9.00
3 Drašar, Matějů, Šantroch, Kirch Drašar, Matějů, Šantroch, Kirch TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 35.88 8.00
4 "A" Mikyska, Hojný D., Grus, Schreiber "A" Mikyska, Hojný D., Grus, Schreiber TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 37.26 7.00
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (čt, 12.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Polák, Bělik, Nečas, Pilař Polák, Bělik, Nečas, Pilař TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 38.67 6.00
2 B - Matuška, Pavlík, Volech, Skavroň B - Matuška, Pavlík, Volech, Skavroň TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 39.05 5.00
3 "B" Rajsner D., Rajsner S., Paták, Flégl "B" Rajsner D., Rajsner S., Paták, Flégl TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 40.30 4.00
Celkem 3 závodníků

4 x 60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (čt, 12.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 "A" Kořánová, Coufalová, Pešková, Bělková "A" Kořánová, Coufalová, Pešková, Bělková TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 35.55 11.00
2 A - Jirousková, Jiřičková, Komedová A - Jirousková, Jiřičková, Komedová TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 36.45 8.00
3 Kotková, Petrová, Jezdinská, Rozehnalová Kotková, Petrová, Jezdinská, Rozehnalová TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 37.14 6.00
4 "A" Maršíková, Šrůtová, Shejbalová, Šrajbrová "A" Maršíková, Šrůtová, Shejbalová, Šrajbrová SK Plhov NáchodSK Plhov Náchod 38.59 4.00
5 Erbenová, Síbrová, Bujárková, Vognarová Erbenová, Síbrová, Bujárková, Vognarová TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 39.42 1.00
MB Mojžíšová, Pourová, Vlasáková, Křížová Mojžíšová, Pourová, Vlasáková, Křížová TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 37.37
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (čt, 12.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 B - Petráčková, Háková, Jebavá, Tůmová B - Petráčková, Háková, Jebavá, Tůmová TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 36.42 9.00
2 Horáková T., Kartousová, Horáková A., Prostředníková Horáková T., Kartousová, Horáková A., Prostředníková TJ DobruškaTJ Dobruška 37.12 7.00
3 Andrejsová, Vítková, Kindlová, Vávrová Andrejsová, Vítková, Kindlová, Vávrová Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř 38.13 5.00
4 "B" Nýčová, Bělohlávková, Prouzová, Hašková "B" Nýčová, Bělohlávková, Prouzová, Hašková TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 39.16 3.00
5 "B" Sedláčková, Nováková M., Nováková K., Paďourová "B" Sedláčková, Nováková M., Nováková K., Paďourová SK Plhov NáchodSK Plhov Náchod 39.25 2.00
6 "C" Rýdlová, Zítková, Prokešová, Růžičková "C" Rýdlová, Zítková, Prokešová, Růžičková SK Plhov NáchodSK Plhov Náchod 41.42
Celkem 6 závodníků

Skok vysoký - Ml. žáci (Finále)

Finále (čt, 12.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Jakub BělíkJakub Bělík
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
02 1.41 11.00
2 Vojtěch KloudVojtěch Kloud
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 1.38 9.00
3 Adam ŠenfeldrAdam Šenfeldr
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
01 1.38 8.00
4 Radim UlrychRadim Ulrych
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
01 1.30 7.00
5 Jan PavlíkJan Pavlík
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
02 1.25 6.00
6 Jakub KušnírJakub Kušnír
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 1.15 5.00
7 Vojtěch VyhledalVojtěch Vyhledal
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
02 1.10 4.00
Daniel KrátkýDaniel Krátký
TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov
01 DNS
Celkem 8 závodníků

Skok vysoký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (čt, 12.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Monika FišerováMonika Fišerová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
01 1.43 11.00
2 Kristina JánskáKristina Jánská
Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř
01 1.31 9.00
3 Adéla BrožkováAdéla Brožková
TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov
01 1.31 8.00
4 Tereza HákováTereza Háková
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
01 1.25 7.00
5 Martina PražákováMartina Pražáková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 1.20 6.00
6 Veronika LoudováVeronika Loudová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 1.20 5.00
7 Eliška KřížováEliška Křížová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
01 1.20 4.00
8 Laura MećavováLaura Mećavová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
01 1.20 3.00
9 Barbora MaláBarbora Malá
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
02 1.15 2.00
10 Tereza HorákováTereza Horáková
TJ DobruškaTJ Dobruška
01 1.15 1.00
11 Daniela ŠtajerováDaniela Štajerová
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
02 1.10
Kateřina KindlováKateřina Kindlová
Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř
02 1.10
Eva BrelinovaEva Brelinova
TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov
01 DNS
Celkem 13 závodníků

Skok daleký - Ml. žáci (Finále)

Finále (čt, 12.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jakub FialaJakub Fiala
Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř
01 5.04 11.00
2 Miroslav ŠpicarMiroslav Špicar
Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř
02 4.98 9.00
3 Šimon DrašarŠimon Drašar
TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov
01 4.61 8.00
4 Vojtěch KloudVojtěch Kloud
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 4.45 7.00
5 Vojtěch VohlídlaVojtěch Vohlídla
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 4.19 6.00
6 Michal BlažekMichal Blažek
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
01 4.14 5.00
7 Jan JindraJan Jindra
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
01 4.13 4.00
8 Jakub BělíkJakub Bělík
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
02 4.08 3.00
9 Josef SyřištěJosef Syřiště
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
01 4.06 2.00
10 Adam ProkešAdam Prokeš
Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř
01 3.94 1.00
11 Tomáš KinskýTomáš Kinský
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 3.92
12 Jan RückerJan Rücker
Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř
02 3.88
13 Jáchym BednářJáchym Bednář
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 3.86
14 Daniel HojnýDaniel Hojný
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
01 3.79
15 Kristián HráskýKristián Hráský
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
03 3.58
16 Dominik FolcDominik Folc
TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov
01 3.40
17 Tomáš KrátkýTomáš Krátký
TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov
02 3.39
Jan PácalJan Pácal
Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř
02 3.39
19 Simon RajsnerSimon Rajsner
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
05 3.34
20 Denis RajsnerDenis Rajsner
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
01 3.25
21 Jakub GrusJakub Grus
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
04 3.23
Alexander PatákAlexander Paták
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
04 3.23
23 Jakub FléglJakub Flégl
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
04 3.22
24 Pavel RausaPavel Rausa
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
05 3.07
25 Čeněk NovákČeněk Novák
Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř
02 3.02
26 Antonín MosteckýAntonín Mostecký
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
03 2.93
27 Matouš HojnýMatouš Hojný
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
04 2.80
28 Daniel KrátkýDaniel Krátký
TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov
01
29 Jan PavlíkJan Pavlík
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
02
Celkem 29 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (čt, 12.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Dominika HorníkováDominika Horníková
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
01 4.23 11.00
2 Šarlota ProcházkováŠarlota Procházková
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
01 4.23 9.00
3 Monika FišerováMonika Fišerová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
01 4.20 8.00
4 Tereza KořénkováTereza Kořénková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
01 4.14 7.00
5 Tereza HulíkováTereza Hulíková
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
01 4.12 6.00
6 Aneta KořánováAneta Kořánová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
01 4.06 5.00
7 Nela DrápalíkováNela Drápalíková
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
02 4.00 4.00
8 Bára KotkováBára Kotková
TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov
02 3.98 3.00
9 Tereza HorákováTereza Horáková
TJ DobruškaTJ Dobruška
01 3.91 2.00
10 Kateřina TůmováKateřina Tůmová
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
01 3.89 1.00
11 Eliška AndrejsováEliška Andrejsová
Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř
02 3.84
12 Tereza JezdinskáTereza Jezdinská
TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov
02 3.84
13 Šárka KomedováŠárka Komedová
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
02 3.79
14 Kateřina HolubcováKateřina Holubcová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
04 3.77
15 Adéla KartousováAdéla Kartousová
TJ DobruškaTJ Dobruška
02 3.72
16 Anna JunkováAnna Junková
Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř
03 3.70
17 Natálie NyčováNatálie Nyčová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
01 3.66
18 Veronika ShejbalováVeronika Shejbalová
SK Plhov NáchodSK Plhov Náchod
03 3.66
19 Karolína VognarováKarolína Vognarová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
02 3.66
20 Sára ErbenováSára Erbenová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
03 3.60
21 Alice ProstředníkováAlice Prostředníková
TJ DobruškaTJ Dobruška
02 3.60
22 Anežka PonikelskáAnežka Ponikelská
Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř
01 3.58
23 Veronika LoudováVeronika Loudová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 3.36
24 Anna Bernadetta VojkůvkováAnna Bernadetta Vojkůvková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
01 3.30
25 Adéla VítkováAdéla Vítková
Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř
02 3.29
26 Marie SedláčkováMarie Sedláčková
SK Plhov NáchodSK Plhov Náchod
01 3.28
27 Veronika SojkováVeronika Sojková
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
03 3.20
28 Aneta VaňurováAneta Vaňurová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
03 3.09
29 Barbora SíbrováBarbora Síbrová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
05 2.91
MB Sandra PeterováSandra Peterová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
01 4.26
MB Monika MervartováMonika Mervartová
TJ DobruškaTJ Dobruška
00 4.16
Celkem 31 závodníků

Vrh koulí 2kg - Ml. žákyně (Finále)

Finále (čt, 12.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Klára PeškováKlára Pešková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
01 11.22 11.00
2 Tereza JežkováTereza Ježková
TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov
01 09.01 9.00
3 Barbora MaláBarbora Malá
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
02 08.97 8.00
4 Laura MećavováLaura Mećavová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
01 08.85 7.00
5 Tereza RýdlováTereza Rýdlová
SK Plhov NáchodSK Plhov Náchod
01 08.55 6.00
6 Kateřina HlávkováKateřina Hlávková
TJ DobruškaTJ Dobruška
01 07.80 5.00
7 Dominika HorníkováDominika Horníková
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
01 07.73 4.00
8 Barbora HaškováBarbora Hašková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
01 07.43 3.00
9 Klára NovákováKlára Nováková
SK Plhov NáchodSK Plhov Náchod
03 07.03 2.00
10 Michaela NovákováMichaela Nováková
SK Plhov NáchodSK Plhov Náchod
01 06.68 1.00
11 Daniela ŠtajerováDaniela Štajerová
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
02 06.27
12 Markéta HolmanováMarkéta Holmanová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
01 04.99
Celkem 12 závodníků

Vrh koulí 3kg - Ml. žáci (Finále)

Finále (čt, 12.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Martin DroščákMartin Droščák
TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov
01 08.79 11.00
2 Robin PolákRobin Polák
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
01 07.84 9.00
3 Drahomír JežekDrahomír Ježek
TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov
02 07.44 8.00
4 Jan ŠponerJan Šponer
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
01 07.15 7.00
5 Jakub MikyskaJakub Mikyska
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
01 06.70 6.00
6 David HřivnaDavid Hřivna
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
01 06.23 5.00
7 Antonín MatuškaAntonín Matuška
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
02 06.21 4.00
8 Pavel ZahálkaPavel Zahálka
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
01 06.16 3.00
9 Jan BohatýJan Bohatý
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
02 05.84 2.00
10 Ondřej MetelkaOndřej Metelka
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
01 05.79 1.00
MB Patrik KubečekPatrik Kubeček
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
01 08.00
Celkem 11 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žáci (Finále)

Finále (čt, 12.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Oldřich KřížekOldřich Křížek
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
01 61.92 11.00
2 Miroslav ŠpicarMiroslav Špicar
Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř
02 58.41 9.00
3 Adam ŠenfeldrAdam Šenfeldr
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
01 55.38 8.00
4 Vojtěch VohlídlaVojtěch Vohlídla
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 47.22 7.00
5 Adam ProkešAdam Prokeš
Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř
01 43.80 6.00
6 Robin PolákRobin Polák
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
01 43.35 5.00
7 Jan ŠponerJan Šponer
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
01 39.73 4.00
8 Tomáš KrátkýTomáš Krátký
TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov
02 37.87 3.00
9 Jan RückerJan Rücker
Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř
02 37.48 2.00
10 Jakub KušnírJakub Kušnír
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 37.17 1.00
11 Ondřej SchreiberOndřej Schreiber
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
04 36.76
12 David HřivnaDavid Hřivna
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
01 36.68
13 Jan PácalJan Pácal
Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř
02 35.79
14 Radek VolechRadek Volech
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
02 35.74
15 David JarošDavid Jaroš
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 33.46
16 Filip PilařFilip Pilař
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
02 33.13
17 Jáchym BednářJáchym Bednář
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 32.75
18 Marian BrixiMarian Brixi
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 30.79
19 Alexander PatákAlexander Paták
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
04 30.49
20 Jakub GrusJakub Grus
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
04 29.65
21 Jan BohatýJan Bohatý
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
02 29.58
22 Simon RajsnerSimon Rajsner
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
05 29.52
23 Jakub SenetaJakub Seneta
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
01 28.58
24 Denis RajsnerDenis Rajsner
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
01 28.15
25 Jakub FléglJakub Flégl
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
04 28.05
26 Filip NečasFilip Nečas
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
02 27.10
27 Radim PoláčekRadim Poláček
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 25.62
28 Antonín MosteckýAntonín Mostecký
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
03 25.33
29 Matouš HojnýMatouš Hojný
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
04 22.89
30 Pavel RausaPavel Rausa
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
05 18.49
MB Patrik KubečekPatrik Kubeček
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
01 48.53
Celkem 31 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně (Finále)

Finále (čt, 12.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jana UhlířováJana Uhlířová
TJ DobruškaTJ Dobruška
01 40.46 11.00
2 Vanda VávrováVanda Vávrová
Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř
03 40.46 9.00
3 Johana CoufalováJohana Coufalová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 40.45 8.00
4 Adéla VítkováAdéla Vítková
Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř
02 36.20 7.00
5 Michaela NovákováMichaela Nováková
SK Plhov NáchodSK Plhov Náchod
01 36.16 6.00
6 Monika FišerováMonika Fišerová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
01 36.03 5.00
7 Markéta HolmanováMarkéta Holmanová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
01 35.31 4.00
8 Barbora MaláBarbora Malá
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
02 35.30 3.00
9 Lucie ŠrůtováLucie Šrůtová
SK Plhov NáchodSK Plhov Náchod
02 34.71 2.00
10 Tereza KořénkováTereza Kořénková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
01 31.74 1.00
11 Lucie VlasákováLucie Vlasáková
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
02 30.33
12 Anna JunkováAnna Junková
Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř
03 29.80
13 Kateřina RůžičkováKateřina Růžičková
SK Plhov NáchodSK Plhov Náchod
03 27.90
14 Natálie NyčováNatálie Nyčová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
01 27.87
15 Nikola BujárkováNikola Bujárková
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
03 23.10
16 Barbora VymetálkováBarbora Vymetálková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
01 19.18
17 Barbora SíbrováBarbora Síbrová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
05 18.57
18 Tereza JežkováTereza Ježková
TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov
01 15.70
Celkem 18 závodníků
Celkový bodový stav - Ml. žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 DVKRA DVKRA TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 110.00
2 HKRAL HKRAL TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 108.00
3 JAROM JAROM TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 083.00
4 TRUTN TRUTN TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 076.00
5 DCOST DCOST Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř 073.00
6 SODKR SODKR TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 027.00
Poznámky:
Hlavní body ve 2. kole:
1. TJ Dvůr Králové n. L. 6
2. TJ Sokol Hradec Králové 5
3. TJ Sokol Jaroměř 4
4. TJ Lokomotiva Trutnov 3
5. DC Ostroměř 2
6. TJ Sokol Dvůr Králové n. L. 1
Celkem 6 závodníků
Celkový bodový stav - Ml. žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 HKRAL HKRAL TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 215.00
2 DVKRA DVKRA TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 173.50
3 DCOST DCOST Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř 164.50
4 TRUTN TRUTN TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 163.00
5 JAROM JAROM TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 158.00
6 SODKR SODKR TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 065.50
Poznámky:
Hlavní body po 2. kole:
1. TJ Sokol Hradec Králové 11
2. TJ Dvůr Králové n. L. 8
3. DC Ostroměř 7
4. TJ Lokomotiva Trutnov 7
5. TJ Sokol Jaroměř 7
6. TJ Sokol Dvůr Králové n. L. 2
Celkem 6 závodníků
Celkový bodový stav - Ml. žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 HKRAL HKRAL TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 139.00
2 DVKRA DVKRA TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 095.00
3 SODKR SODKR TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 088.00
4 DOBRU DOBRU TJ DobruškaTJ Dobruška 055.00
5 DCOST DCOST Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř 052.00
6 TRUTN TRUTN TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 042.00
7 PLHOV PLHOV SK Plhov NáchodSK Plhov Náchod 033.00
Poznámky:
Hlavní body ve 2. kole:
1. TJ Sokol Hradec Králové 7
2. TJ Dvůr Králové n. L. 6
3. TJ Sokol Dvůr Králové n. L. 5
4. TJ Dobruška 4
5. DC Ostroměř 3
6. TJ Lokomotiva Trutnov 2
7. SK Plhov Náchod 1
Celkem 7 závodníků
Celkový bodový stav - Ml. žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 HKRAL HKRAL TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 270.00
2 DVKRA DVKRA TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 190.00
3 SODKR SODKR TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 176.00
4 DOBRU DOBRU TJ DobruškaTJ Dobruška 124.00
5 TRUTN TRUTN TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 084.00
6 DCOST DCOST Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř 082.00
7 PLHOV PLHOV SK Plhov NáchodSK Plhov Náchod 079.00
Poznámky:
Hlavní body po 2. kole:
1. TJ Sokol Hradec Králové 14
2. TJ Dvůr Králové n. L. 12
3. TJ Sokol Dvůr Králové n. L. 10
4. TJ Dobruška 8
5. TJ Lokomotiva Trutnov 4
6. DC Ostroměř 4
7. SK Plhov Náchod 4
Celkem 7 závodníků