Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3. kolo soutěže družstev staršího žactva

Kolín (20. 6. 2014)

skok daleký - Žáci (Finále)

Finále (pá, 20.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Matěj KrsekMatěj Krsek
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 6.02 04.8604.62X04.86 9.00
2 Vojtěch NovákVojtěch Novák
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
99 5.33 04.8604.62X04.86 7.00
3 Adam HruškaAdam Hruška
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
99 5.32 04.8604.62X04.86 6.00
4 Michal DavidíkMichal Davidík
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
99 5.15 04.8604.62X04.86 5.00
5 Roman JonákRoman Jonák
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
99 5.03 04.8604.62X04.86 4.00
6 Matyáš HrabánekMatyáš Hrabánek
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 4.67 04.8604.62X04.86 3.00
7 Michal LedvinkaMichal Ledvinka
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 4.52 04.8604.62X04.86 2.00
8 Michal HejdukMichal Hejduk
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
00 4.45 04.8604.62X04.86 1.00
MB Jiří DvořákJiří Dvořák
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
99 4.93
MB Ladislav LevčíkLadislav Levčík
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
99 4.86
MB David JiranDavid Jiran
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 3.85
Jiří KrausJiří Kraus
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
00 DNP
Celkem 12 závodníků

skok daleký - Ml. žáci

(pá, 20.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
2 Kamil MachurkaKamil Machurka
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 4.20 239
1 Jan JeřábekJan Jeřábek
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 4.44 280
Celkem 2 závodníků

skok daleký - Žákyně (Finále)

Finále (pá, 20.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Anna JunováAnna Junová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
99 4.93 --02.7002.70 11.00
2 Tereza ČurdováTereza Čurdová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 4.87 --02.7002.70 9.00
3 Anna ŠtroblováAnna Štroblová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
00 4.77 --02.7002.70 8.00
4 Denisa ChocholováDenisa Chocholová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
99 4.66 --02.7002.70 7.00
5 Nikol BafoeNikol Bafoe
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
00 4.52 --02.7002.70 6.00
6 Adéla BohatáAdéla Bohatá
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
99 4.49 --02.7002.70 5.00
7 Justýna HolubováJustýna Holubová
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
00 4.48 --02.7002.70 4.00
8 Šárka TicháŠárka Tichá
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
99 4.48 --02.7002.70 3.00
9 Žaneta KuštováŽaneta Kuštová
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
99 4.43 --02.7002.70 2.00
10 Růžena TůmováRůžena Tůmová
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
99 4.39 --02.7002.70 1.00
11 Nikola LanghansováNikola Langhansová
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
99 4.20 --02.7002.70
12 Adéla JiránkováAdéla Jiránková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 4.19 --02.7002.70
13 Linda PrůšováLinda Průšová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
99 4.15 --02.7002.70
14 Monika DoubkováMonika Doubková
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
00 4.07 --02.7002.70
15 Barbora PecinováBarbora Pecinová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
00 4.00 --02.7002.70
16 Kateřina BranišováKateřina Branišová
SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram
02 3.77 --02.7002.70
17 Monika SotonováMonika Sotonová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
00 3.72 --02.7002.70
18 Veronika JírovskáVeronika Jírovská
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
00 3.53 --02.7002.70
19 Tereza PavlováTereza Pavlová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 3.45 --02.7002.70
20 Eliška KlírováEliška Klírová
SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram
00 2.70 --02.7002.70
MB Kristýna ŠvandováKristýna Švandová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
98 DNP
Celkem 21 závodníků

skok daleký - Ml. žákyně

(pá, 20.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
2 Klára PrášilováKlára Prášilová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 4.00 308
4 Lucie KvapilováLucie Kvapilová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 3.56 212
1 Veronika NěmcováVeronika Němcová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 4.75 492
5 Eliška LahodováEliška Lahodová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 3.46 192
3 Markéta SandholcováMarkéta Sandholcová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 3.98 303
Celkem 5 závodníků