3. kolo krajského přeboru družstev a jednotlivců starších žáků a starších žákyň
Hradec Králové (22. 6. 2014)60 m - Žáci (Běh)
Běh 1 (ne, 22.6.2014) | Vítr: +0.9 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub RaabeJakub Raabe | 00 | TJ Lokomotiva Trutnov | 07.72 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Milan HolmanMilan Holman | 99 | TJ Sokol Dvůr Králové n/L. | 08.30 | 8.50 | ||||||||||||||
3 | Vojtěch GazdaVojtěch Gazda | 00 | TJ Lokomotiva Trutnov | 08.31 | 7.00 | ||||||||||||||
4 | Vojtěch HovorkaVojtěch Hovorka | 01 | TJ Sokol Jaroměř | 08.40 | 6.00 | ||||||||||||||
5 | Šimon DrašarŠimon Drašar | 01 | TJ Lokomotiva Trutnov | 08.45 | 5.00 | ||||||||||||||
6 | Matouš HnízdilMatouš Hnízdil | 99 | TJ Lokomotiva Trutnov | 08.78 | 4.00 | ||||||||||||||
7 | Jan JindraJan Jindra | 01 | TJ Dvůr Králové n/L. | 08.93 | 3.00 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 2 (ne, 22.6.2014) | Vítr: +0.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub MarekJakub Marek | 99 | SK Týniště nad Orlicí | 08.30 | 8.50 | ||||||||||||||
2 | Matěj PoličanskýMatěj Poličanský | 02 | TJ Sokol Dvůr Králové n/L. | 09.27 | 2.00 | ||||||||||||||
3 | Daniel HojnýDaniel Hojný | 01 | TJ Sokol Dvůr Králové n/L. | 09.62 | 1.00 | ||||||||||||||
4 | Jan NěmecJan Němec | 02 | TJ Sokol Jaroměř | 09.72 | |||||||||||||||
5 | Robin PolákRobin Polák | 01 | TJ Sokol Jaroměř | DNS | |||||||||||||||
Václav NovotnýVáclav Novotný | 99 | TJ Sokol Jaroměř | DNS | ||||||||||||||||
Daniel KlamrtDaniel Klamrt | 00 | TJ Sokol Hradec Králové | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
60 m - Žákyně (Běh)
Běh 1 (ne, 22.6.2014) | Vítr: +0.9 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza ŠkodováTereza Škodová | 99 | SK Nové Město nad Metují | 08.02 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Nelly HoškováNelly Hošková | 99 | TJ Sokol Hradec Králové | 08.30 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Adéla KolkováAdéla Kolková | 99 | TJ Sokol Hradec Králové | 08.42 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Jana HolubcováJana Holubcová | 00 | TJ Sokol Dvůr Králové n/L. | 08.53 | 6.00 | ||||||||||||||
5 | Nikola FejglováNikola Fejglová | 99 | TJ Sokol Dvůr Králové n/L. | 08.78 | 4.50 | ||||||||||||||
6 | Adéla SvobodováAdéla Svobodová | 00 | TJ Sokol Hradec Králové | 08.89 | 3.00 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 2 (ne, 22.6.2014) | Vítr: +2.7 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michaela VítkováMichaela Vítková | 99 | SK Nové Město nad Metují | 08.50 | 7.00 | ||||||||||||||
2 | Kateřina ČermákováKateřina Čermáková | 99 | SK Týniště nad Orlicí | 08.78 | 4.50 | ||||||||||||||
3 | Sára SicilskáSára Sicilská | 00 | TJ Sokol Dvůr Králové n/L. | 09.00 | 2.00 | ||||||||||||||
4 | Nela KozákováNela Kozáková | 00 | TJ Dvůr Králové n/L. | 09.01 | 1.00 | ||||||||||||||
5 | Kateřina JebaváKateřina Jebavá | 01 | TJ Dvůr Králové n/L. | DNS | |||||||||||||||
MB | Dominika RudolfskáDominika Rudolfská | 99 | TJ Sokol Jaroměř | 08.49 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 3 (ne, 22.6.2014) | Vítr: +0.4 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Eliška PetrováEliška Petrová | 01 | TJ Lokomotiva Trutnov | 09.12 | |||||||||||||||
2 | Tereza HulíkováTereza Hulíková | 01 | TJ Sokol Dvůr Králové n/L. | 09.18 | |||||||||||||||
3 | Dominika HorníkováDominika Horníková | 01 | TJ Sokol Dvůr Králové n/L. | 09.28 | |||||||||||||||
4 | Nela DrápalíkováNela Drápalíková | 02 | TJ Sokol Dvůr Králové n/L. | 09.45 | |||||||||||||||
5 | Jana Špatenková Jana Špatenková | 02 | TJ Sokol Dvůr Králové n/L. | 10.57 | |||||||||||||||
MB | Monika MervartováMonika Mervartová | 00 | TJ Dobruška | 09.49 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
150 m - Žáci (Běh)
Běh 1 (ne, 22.6.2014) | Vítr: +1.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Filip BlatníkFilip Blatník | 00 | TJ Sokol Hradec Králové | 18.13 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Jakub RaabeJakub Raabe | 00 | TJ Lokomotiva Trutnov | 18.25 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Jakub SobotkaJakub Sobotka | 99 | TJ Sokol Jaroměř | 18.91 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Vojtěch GazdaVojtěch Gazda | 00 | TJ Lokomotiva Trutnov | 19.92 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Vít VosáhloVít Vosáhlo | 00 | TJ Lokomotiva Trutnov | 20.83 | 4.00 | ||||||||||||||
6 | David JanouchDavid Janouch | 00 | TJ Dvůr Králové n/L. | 21.06 | 3.00 | ||||||||||||||
Poznámky:Krajský přebor jednotlivců:1. Filip Blatník, TJ Sokol Hradec Králové 2. Jakub Raabe, TJ Lokomotiva Trutnov 3. Jakub Sobotka, TJ Sokol Jaroměř |
|||||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 2 (ne, 22.6.2014) | Vítr: +0.6 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Šimon DrašarŠimon Drašar | 01 | TJ Lokomotiva Trutnov | 20.30 | 6.00 | ||||||||||||||
2 | Vojtěch HovorkaVojtěch Hovorka | 01 | TJ Sokol Jaroměř | 21.25 | 2.00 | ||||||||||||||
3 | Jan JindraJan Jindra | 01 | TJ Dvůr Králové n/L. | 21.55 | 1.00 | ||||||||||||||
4 | Jakub MikyskaJakub Mikyska | 01 | TJ Sokol Dvůr Králové n/L. | 23.03 | |||||||||||||||
5 | Jakub LádJakub Lád | 01 | TJ Lokomotiva Trutnov | 23.84 | |||||||||||||||
6 | Jaroslav NěmecJaroslav Němec | 99 | TJ Sokol Jaroměř | 24.75 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 3 (ne, 22.6.2014) | Vítr: -0.4 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Milan BartošMilan Bartoš | 00 | SK Týniště nad Orlicí | 20.62 | 5.00 | ||||||||||||||
2 | Štěpán MatějůŠtěpán Matějů | 01 | TJ Lokomotiva Trutnov | 24.06 | |||||||||||||||
3 | Petr ŠantrochPetr Šantroch | 01 | TJ Lokomotiva Trutnov | 24.86 | |||||||||||||||
4 | Jan NěmecJan Němec | 02 | TJ Sokol Jaroměř | 25.65 | |||||||||||||||
5 | Robin PolákRobin Polák | 01 | TJ Sokol Jaroměř | DNS | |||||||||||||||
Pavel HalířPavel Halíř | 00 | TJ Sokol Hradec Králové | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
150 m - Žákyně (Běh)
Běh 1 (ne, 22.6.2014) | Vítr: +1.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza ŠkodováTereza Škodová | 99 | SK Nové Město nad Metují | 19.03 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Nelly HoškováNelly Hošková | 99 | TJ Sokol Hradec Králové | 19.88 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Adéla KolkováAdéla Kolková | 99 | TJ Sokol Hradec Králové | 20.10 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Aneta BednářováAneta Bednářová | 00 | TJ Dvůr Králové n/L. | 20.40 | 7.00 | ||||||||||||||
MB | Dominika RudolfskáDominika Rudolfská | 99 | TJ Sokol Jaroměř | 20.31 | |||||||||||||||
MB | Kateřina HlávkováKateřina Hlávková | 01 | TJ Dobruška | 20.79 | |||||||||||||||
Poznámky:Krajský přebor jednotlivců:1. Tereza Škodová, SK Nové Město n. M. 2. Nelly Hošková, TJ Sokol Hradec Králové 3. Adéla Kolková, TJ Sokol Hradec Králové |
|||||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 2 (ne, 22.6.2014) | Vítr: +0.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jana HolubcováJana Holubcová | 00 | TJ Sokol Dvůr Králové n/L. | 20.54 | 6.00 | ||||||||||||||
2 | Kateřina ČermákováKateřina Čermáková | 99 | SK Týniště nad Orlicí | 21.49 | 5.00 | ||||||||||||||
3 | Adéla SádlováAdéla Sádlová | 01 | SK Nové Město nad Metují | 21.65 | 4.00 | ||||||||||||||
4 | Sandra PeterováSandra Peterová | 01 | SK Nové Město nad Metují | 21.89 | 1.00 | ||||||||||||||
5 | Ludmila GazdováLudmila Gazdová | 99 | SK Nové Město nad Metují | 22.32 | |||||||||||||||
6 | Nikola WeissováNikola Weissová | 99 | TJ Lokomotiva Trutnov | DNS | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 3 (ne, 22.6.2014) | Vítr: +1.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adéla ProcházkováAdéla Procházková | 99 | TJ Sokol Hradec Králové | 21.75 | 3.00 | ||||||||||||||
2 | Markéta KaiserováMarkéta Kaiserová | 00 | TJ Dvůr Králové n/L. | 21.88 | 2.00 | ||||||||||||||
3 | Markéta ČížkováMarkéta Čížková | 99 | TJ Dvůr Králové n/L. | 22.22 | |||||||||||||||
4 | Nela KozákováNela Kozáková | 00 | TJ Dvůr Králové n/L. | 22.57 | |||||||||||||||
5 | Tereza HulíkováTereza Hulíková | 01 | TJ Sokol Dvůr Králové n/L. | 22.82 | |||||||||||||||
6 | Bára KotkováBára Kotková | 02 | TJ Lokomotiva Trutnov | 23.02 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 4 (ne, 22.6.2014) | Vítr: +0.6 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza SokolováTereza Sokolová | 99 | SK Týniště nad Orlicí | 21.96 | |||||||||||||||
2 | Tereza KinskáTereza Kinská | 00 | TJ Sokol Hradec Králové | 22.74 | |||||||||||||||
3 | Eliška PetrováEliška Petrová | 01 | TJ Lokomotiva Trutnov | 23.39 | |||||||||||||||
4 | Vendula HubálkováVendula Hubálková | 00 | TJ Lokomotiva Trutnov | 23.45 | |||||||||||||||
5 | Nela DrápalíkováNela Drápalíková | 02 | TJ Sokol Dvůr Králové n/L. | 23.77 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 5 (ne, 22.6.2014) | Vítr: +0.7 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michaela TrávníčkováMichaela Trávníčková | 00 | SK Týniště nad Orlicí | 22.41 | |||||||||||||||
2 | Barbora VymetálkováBarbora Vymetálková | 01 | TJ Sokol Hradec Králové | 24.52 | |||||||||||||||
3 | Natálie PourováNatálie Pourová | 00 | TJ Dvůr Králové n/L. | 24.53 | |||||||||||||||
4 | Jana Špatenková Jana Špatenková | 02 | TJ Sokol Dvůr Králové n/L. | 27.11 | |||||||||||||||
MB | Monika MervartováMonika Mervartová | 00 | TJ Dobruška | 23.33 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
1500 m - Žáci (Běh)
Běh 1 (ne, 22.6.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vojtěch HojnýVojtěch Hojný | 99 | TJ Sokol Dvůr Králové n/L. | 5:12.88 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Vít VosáhloVít Vosáhlo | 00 | TJ Lokomotiva Trutnov | 5:18.36 | 9.00 | ||||||||||||||
Jakub MarekJakub Marek | 99 | SK Týniště nad Orlicí | 5:18.36 | 8.00 | |||||||||||||||
4 | Tomáš KubátTomáš Kubát | 00 | TJ Dvůr Králové n/L. | 5:22.86 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Štěpán MatějůŠtěpán Matějů | 01 | TJ Lokomotiva Trutnov | 5:42.57 | 6.00 | ||||||||||||||
6 | Daniel HojnýDaniel Hojný | 01 | TJ Sokol Dvůr Králové n/L. | 5:43.86 | 5.00 | ||||||||||||||
7 | Tomáš TauchmanTomáš Tauchman | 00 | TJ Dvůr Králové n/L. | 5:48.68 | 4.00 | ||||||||||||||
8 | Petr ŠantrochPetr Šantroch | 01 | TJ Lokomotiva Trutnov | 5:52.17 | 3.00 | ||||||||||||||
9 | Jakub LádJakub Lád | 01 | TJ Lokomotiva Trutnov | 5:54.89 | 2.00 | ||||||||||||||
10 | Vojtěch MervartVojtěch Mervart | 00 | TJ Sokol Jaroměř | 5:58.98 | 1.00 | ||||||||||||||
Poznámky:Krajský přebor jednotlivců:1. Vojtěch Hojný, TJ Sokol Dvůr Králové n. L. 2. Vít Vosáhlo, TJ Lokomotiva Trutnov, 3. Jakub Marek, SK Týniště n. O. |
|||||||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
1500 m - Žákyně (Běh)
Běh 1 (ne, 22.6.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zuzana PolanskáZuzana Polanská | 00 | TJ Sokol Hradec Králové | 5:26.28 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Kateřina JebaváKateřina Jebavá | 01 | TJ Dvůr Králové n/L. | 5:28.25 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Kateřina TůmováKateřina Tůmová | 01 | TJ Dvůr Králové n/L. | 5:37.68 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Tereza HákováTereza Háková | 01 | TJ Dvůr Králové n/L. | 5:52.59 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Tereza KořénkováTereza Kořénková | 01 | TJ Sokol Hradec Králové | 6:08.78 | 6.00 | ||||||||||||||
6 | Veronika MúllerováVeronika Múllerová | 00 | TJ Lokomotiva Trutnov | 6:33.39 | 5.00 | ||||||||||||||
Poznámky:Krajský přebor jednotlivců:1. Zuzana Polanská, TJ Sokol Hradec Králové 2. Kateřina Jebavá, TJ Dvůr Králové n. L. 3. Kateřina Tůmová, TJ Dvůr Králové n. L. |
|||||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
200 m překážek [76,2 cm] - Žáci (Běh)
Běh 1 (ne, 22.6.2014) | Vítr: +2.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | David RybaDavid Ryba | 99 | TJ Sokol Hradec Králové | 31.11 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Jakub MatuškaJakub Matuška | 99 | SK Týniště nad Orlicí | 32.42 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Vojtěch PetiškaVojtěch Petiška | 00 | TJ Sokol Jaroměř | 33.51 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Vojtěch MervartVojtěch Mervart | 00 | TJ Sokol Jaroměř | 33.77 | 7.00 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
200 m překážek [76,2 cm] - Žákyně (Běh)
Běh 1 (ne, 22.6.2014) | Vítr: +1.6 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Karolína TomáškováKarolína Tomášková | 99 | TJ Sokol Hradec Králové | 32.06 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Aneta BednářováAneta Bednářová | 00 | TJ Dvůr Králové n/L. | 32.59 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Nikola WeissováNikola Weissová | 99 | TJ Lokomotiva Trutnov | 36.18 | 6.00 | ||||||||||||||
4 | Lucie TruhlářováLucie Truhlářová | 99 | SK Nové Město nad Metují | 37.83 | 3.00 | ||||||||||||||
5 | Jana HynkováJana Hynková | 99 | TJ Sokol Dvůr Králové n/L. | 39.29 | 1.00 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 2 (ne, 22.6.2014) | Vítr: +0.9 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Markéta KaiserováMarkéta Kaiserová | 00 | TJ Dvůr Králové n/L. | 33.34 | 8.00 | ||||||||||||||
2 | Nelly HoškováNelly Hošková | 99 | TJ Sokol Hradec Králové | 33.67 | 7.00 | ||||||||||||||
3 | Markéta ČížkováMarkéta Čížková | 99 | TJ Dvůr Králové n/L. | 36.82 | 4.00 | ||||||||||||||
4 | Vendula HubálkováVendula Hubálková | 00 | TJ Lokomotiva Trutnov | 40.57 | |||||||||||||||
MB | Kateřina HlávkováKateřina Hlávková | 01 | TJ Dobruška | 34.09 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 3 (ne, 22.6.2014) | Vítr: +0.6 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Karolína ČernáKarolína Černá | 99 | TJ Dvůr Králové n/L. | 36.44 | 5.00 | ||||||||||||||
2 | Michaela TrávníčkováMichaela Trávníčková | 00 | SK Týniště nad Orlicí | 38.32 | 2.00 | ||||||||||||||
3 | Tereza JezdinskáTereza Jezdinská | 02 | TJ Lokomotiva Trutnov | 41.10 | |||||||||||||||
4 | Veronika MúllerováVeronika Múllerová | 00 | TJ Lokomotiva Trutnov | 45.50 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
1500 m překážek [76,2 cm] - Žáci (Finále)
Finále (ne, 22.6.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vojtěch HrůšaVojtěch Hrůša | 99 | TJ Sokol Hradec Králové | 4:55.49 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Josef ProvazníkJosef Provazník | 99 | TJ Dvůr Králové n/L. | 4:55.98 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Petr PlašilPetr Plašil | 99 | SK Týniště nad Orlicí | 5:42.97 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Daniel KlamrtDaniel Klamrt | 00 | TJ Sokol Hradec Králové | 7:29.33 | 7.00 | ||||||||||||||
Poznámky:Krajský přebor jednotlivců:1. Vojtěch Hrůša, TJ Sokol Hradec Králové 2. Josef Provazník, TJ Dvůr Králové n. L. 3. Petr Plašil, SK Týniště n. O. |
|||||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
4 x 60 m - Žáci (Běh)
Běh 1 (ne, 22.6.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Hovorka, Petiška, Porubek, Sobotka Hovorka, Petiška, Porubek, Sobotka | TJ Sokol Jaroměř | 31.42 | 11.00 | |||||||||||||||
2 | Drašar, Gazda, Hnízdil, Raabe Drašar, Gazda, Hnízdil, Raabe | TJ Lokomotiva Trutnov | 31.77 | 9.00 | |||||||||||||||
3 | Bahník, Capoušek D., Hrůša, Klamrt Bahník, Capoušek D., Hrůša, Klamrt | TJ Sokol Hradec Králové | 33.72 | 8.00 | |||||||||||||||
4 | Provazník, Janouch, Kubát, Jindra Provazník, Janouch, Kubát, Jindra | TJ Dvůr Králové n/L. | 33.94 | 7.00 | |||||||||||||||
5 | Poličanský, Erben, Mikyska, Hojný D. Poličanský, Erben, Mikyska, Hojný D. | TJ Sokol Dvůr Králové n/L. | 35.73 | 6.00 | |||||||||||||||
Poznámky:Krajský přebor jednotlivců:1. TJ Sokol Jaroměř 2. TJ Lokomotiva Trutnov 3. TJ Sokol Hradec Králové |
|||||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
4 x 60 m - Žákyně (Běh)
Běh 1 (ne, 22.6.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Peterová, Sádlová, Vítková, Škodová Peterová, Sádlová, Vítková, Škodová | SK Nové Město nad Metují | 32.00 | 11.00 | |||||||||||||||
2 | Tomášková, Procházková, Kolková, Kinská Tomášková, Procházková, Kolková, Kinská | TJ Sokol Hradec Králové | 33.56 | 9.00 | |||||||||||||||
3 | "A" Jebavá, Tůmová, Háková, Kaiserová "A" Jebavá, Tůmová, Háková, Kaiserová | TJ Dvůr Králové n/L. | 35.50 | 8.00 | |||||||||||||||
4 | "B" Černá, Kozáková, Pourová, Čížková "B" Černá, Kozáková, Pourová, Čížková | TJ Dvůr Králové n/L. | 35.90 | 7.00 | |||||||||||||||
5 | Kotková, Petrová, Weissová, Hubálková Kotková, Petrová, Weissová, Hubálková | TJ Lokomotiva Trutnov | 36.42 | 6.00 | |||||||||||||||
6 | Fišerová Mo, Horníková, Drápalíková, Hulíková Fišerová Mo, Horníková, Drápalíková, Hulíková | TJ Sokol Dvůr Králové n/L. | 36.69 | 5.00 | |||||||||||||||
Poznámky:Krajský přebor jednotlivců:1. SK Nové Město n. M. 2. TJ Sokol Hradec Králové 3. TJ Dvůr Králové n. L. "A" |
|||||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
skok vysoký - Junioři
(ne, 22.6.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1.351.401.451.501.551.601.631.661.691.72 | Body | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MB |
Aleš KrálAleš Král
TJ Sokol Hradec Králové |
96 | 1.66 | ||||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
skok vysoký - Žáci (Finále)
Finále (ne, 22.6.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1.351.401.451.501.551.601.631.661.691.721.751.771.80 | Body | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jakub SobotkaJakub Sobotka
TJ Sokol Jaroměř |
99 | 1.77 | -----OO-OOXOOXXX | 11.00 | ||||||||||||||
2 |
Pavel HalířPavel Halíř
TJ Sokol Hradec Králové |
00 | 1.72 | ----O-OOOXXOXXX | 9.00 | ||||||||||||||
3 |
Jaroslav GUZANJaroslav GUZAN
TJ Dvůr Králové n/L. |
99 | 1.69 | --OOOXOOOXXOXXX | 8.00 | ||||||||||||||
4 |
Jakub MatuškaJakub Matuška
SK Týniště nad Orlicí |
99 | 1.66 | -O-OOOOXOXXX | 7.00 | ||||||||||||||
5 |
Marek BahníkMarek Bahník
TJ Sokol Hradec Králové |
99 | 1.63 | ---OXOOXXOXXX | 6.00 | ||||||||||||||
6 |
Josef ŘíhaJosef Říha
TJ Sokol Hradec Králové |
99 | 1.55 | ---OOXXX | 5.00 | ||||||||||||||
7 |
Ondřej PorubekOndřej Porubek
TJ Sokol Jaroměř |
00 | 1.50 | --OOXXX | 4.00 | ||||||||||||||
8 |
Jakub BělíkJakub Bělík
TJ Sokol Jaroměř |
02 | 1.45 | OOOXXX | 3.00 | ||||||||||||||
9 |
Filip BlatníkFilip Blatník
TJ Sokol Hradec Králové |
00 | 1.40 | OXOXXX | 2.00 | ||||||||||||||
10 |
Tomáš MIKULKATomáš MIKULKA
TJ Dvůr Králové n/L. |
99 | 1.35 | OXXX | 1.00 | ||||||||||||||
Poznámky / pokusy:" <br>Krajský přebor jednotlivců:<br>1. Jakub Sobotka, TJ Sokol Jaroměř<br>2. Pavel Halíř, TJ Sokol Hradec Králové<br>3. Jaroslav Guzan, TJ Dvůr Králové n. L. |
|||||||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
skok vysoký - Žákyně (Finále)
Finále (ne, 22.6.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1.201.251.301.351.401.431.461.491.52 | Body | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Tereza DoležalováTereza Doležalová
TJ Dvůr Králové n/L. |
99 | 1.49 | --OOOOOOXXX | 11.00 | ||||||||||||||
2 |
Eliška CejnarováEliška Cejnarová
SK Nové Město nad Metují |
99 | 1.49 | --OOOXOOOXXX | 9.00 | ||||||||||||||
3 |
Monika FišerováMonika Fišerová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L. |
01 | 1.46 | OOOOOOXXOXXX | 8.00 | ||||||||||||||
4= |
Adéla SvobodováAdéla Svobodová
TJ Sokol Hradec Králové |
00 | 1.40 | OOOOXOXXX | 6.50 | ||||||||||||||
4= |
Karolína ČernáKarolína Černá
TJ Dvůr Králové n/L. |
99 | 1.40 | OOOOXOXXX | 6.50 | ||||||||||||||
6= |
Michaela TrávníčkováMichaela Trávníčková
SK Týniště nad Orlicí |
00 | 1.35 | OOXOXOXXX | 4.50 | ||||||||||||||
6= |
Adéla ProcházkováAdéla Procházková
TJ Sokol Hradec Králové |
99 | 1.35 | OOXOXOXXX | 4.50 | ||||||||||||||
8 |
Sára SicilskáSára Sicilská
TJ Sokol Dvůr Králové n/L. |
00 | 1.30 | OOOXXX | 3.00 | ||||||||||||||
9= |
Tereza HákováTereza Háková
TJ Dvůr Králové n/L. |
01 | 1.30 | OOXOXXX | 1.50 | ||||||||||||||
9= |
Adéla SádlováAdéla Sádlová
SK Nové Město nad Metují |
01 | 1.30 | OOXOXXX | 1.50 | ||||||||||||||
Poznámky / pokusy:" <br>Krajský přebor jednotlivců:<br>1. Tereza Doležalová, TJ Dvůr Králové n. L.<br>2. Eliška Cejnarová, TJ Sokol Jaroměř<br>3. Monika Fišerová, TJ Sokol Dvůr Králové n. L. |
|||||||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
skok o tyči - Žáci (Finále)
Finále (ne, 22.6.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1.701.902.102.302.502.602.702.802.903.003.083.133.183.233.33 | Body | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Pavel HalířPavel Halíř
TJ Sokol Hradec Králové |
00 | 3.33 | XOXXOXOXXX | 11.00 | ||||||||||||||
2 |
David CapoušekDavid Capoušek
TJ Sokol Hradec Králové |
99 | 3.13 | XOXXOXOXXX | 9.00 | ||||||||||||||
3 |
Josef ŘíhaJosef Říha
TJ Sokol Hradec Králové |
99 | 2.80 | XOXXOXOXXX | 8.00 | ||||||||||||||
4 |
Marek BahníkMarek Bahník
TJ Sokol Hradec Králové |
99 | 2.60 | XOXXOXOXXX | 7.00 | ||||||||||||||
5 |
Vojtěch HrůšaVojtěch Hrůša
TJ Sokol Hradec Králové |
99 | 2.10 | XOXXOXOXXX | 6.00 | ||||||||||||||
6 |
Filip BlatníkFilip Blatník
TJ Sokol Hradec Králové |
00 | 2.10 | XOXXOXOXXX | 5.00 | ||||||||||||||
Adam CapoušekAdam Capoušek
TJ Sokol Hradec Králové |
99 | DNP | |||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
skok daleký - Žáci (Finále)
Finále (ne, 22.6.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Milan BartošMilan Bartoš
SK Týniště nad Orlicí |
00 | 5.02 -0.7 m/s | 4.89-1,1 | X- | 5.02-0,7 | 5.02 | 4.75-2,1 | 4.90-0,3 | 4.83-0,8 | 11.00 | ||||||||
2 |
Vojtěch HojnýVojtěch Hojný
TJ Sokol Dvůr Králové n/L. |
99 | 4.96 -0.3 m/s | 4.650,0 | 4.73-1,0 | 4.86-1,6 | 4.86 | 4.66-0,6 | 4.77-0,5 | 4.96-0,3 | 9.00 | ||||||||
3 |
Tomáš MIKULKATomáš MIKULKA
TJ Dvůr Králové n/L. |
99 | 4.90 -0.2 m/s | X- | 4.85-1,3 | 4.87-0,8 | 4.87 | 4.20-0,9 | 4.62-1,0 | 4.90-0,2 | 8.00 | ||||||||
4 |
Jakub MatuškaJakub Matuška
SK Týniště nad Orlicí |
99 | 4.87 -1.9 m/s | 4.76-1,5 | 4.87-1,9 | 4.59-0,9 | 4.87 | 4.47-3,1 | 4.820,0 | 4.30-1,0 | 7.00 | ||||||||
5 |
Jakub MarekJakub Marek
SK Týniště nad Orlicí |
99 | 4.71 +1.2 m/s | 4.25-1,6 | 4.29-1,0 | 4.71+1,2 | 4.71 | 3.66-2,6 | 4.210,0 | 4.35-1,6 | 6.00 | ||||||||
Jaroslav GUZANJaroslav GUZAN
TJ Dvůr Králové n/L. |
99 | 4.71 -2.7 m/s | 4.54-0,9 | 4.55-1,2 | 4.59-1,0 | 4.59 | 4.71-2,7 | 4.70-1,4 | 4.42-1,0 | 5.00 | |||||||||
7 |
David CapoušekDavid Capoušek
TJ Sokol Hradec Králové |
99 | 4.58 -1.1 m/s | 4.58-1,1 | 4.40-2,2 | 4.55-1,6 | 4.58 | X- | X- | -- | 4.00 | ||||||||
8 |
Milan HolmanMilan Holman
TJ Sokol Dvůr Králové n/L. |
99 | 4.38 +0.0 m/s | 4.35-0,6 | X- | 4.22-0,1 | 4.35 | 4.12-1,4 | 4.380,0 | 4.26-0,6 | 3.00 | ||||||||
9 |
David JanouchDavid Janouch
TJ Dvůr Králové n/L. |
00 | 4.19 -0.6 m/s | 4.19-0,6 | 3.83-1,9 | X- | 4.19 | 2.00 | |||||||||||
10 |
Matěj PoličanskýMatěj Poličanský
TJ Sokol Dvůr Králové n/L. |
02 | 4.03 -1.1 m/s | 4.03-1,1 | X-0,9 | 3.63-1,3 | 4.03 | 1.00 | |||||||||||
11 |
Jakub BělíkJakub Bělík
TJ Sokol Jaroměř |
02 | 3.98 -0.5 m/s | X0,0 | 3.92-1,8 | 3.98-0,5 | 3.98 | ||||||||||||
12 |
Jakub MikyskaJakub Mikyska
TJ Sokol Dvůr Králové n/L. |
01 | 3.74 -0.7 m/s | 3.49-0,6 | 3.52-1,6 | 3.74-0,7 | 3.74 | ||||||||||||
13 |
Patrik KubečekPatrik Kubeček
TJ Sokol Jaroměř |
01 | 3.45 -1.6 m/s | 3.45-1,6 | -- | -- | 3.45 | ||||||||||||
Celkem 13 závodníků |
skok daleký - Žákyně (Finále)
Finále (ne, 22.6.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Nikola FejglováNikola Fejglová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L. |
99 | 4.88 -1.1 m/s | 4.09 | 4.18 | 4.42 | 4.42 | 4.62-0,4 | 4.82-0,7 | 4.88-1,1 | 11.00 | ||||||||
2 |
Aneta BednářováAneta Bednářová
TJ Dvůr Králové n/L. |
00 | 4.78 -0.7 m/s | 4.61 | 4.65 | 4.66 | 4.66 | 4.78-0,7 | 4.73+0,5 | X | 9.00 | ||||||||
3 |
Jana HolubcováJana Holubcová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L. |
00 | 4.65 | 4.65 | X | X | 4.65 | X | X | X | 8.00 | ||||||||
4 |
Michaela VítkováMichaela Vítková
SK Nové Město nad Metují |
99 | 4.57 | 4.30 | 3.22 | 4.57 | 4.57 | 4.32-0,6 | 4.50-0,4 | X | 7.00 | ||||||||
5 |
Eliška CejnarováEliška Cejnarová
SK Nové Město nad Metují |
99 | 4.22 +0.0 m/s | 4.03 | 3.97 | 3.99 | 4.03 | 4.09+0,8 | 4.15-0,3 | 4.220,0 | 6.00 | ||||||||
6 |
Ludmila GazdováLudmila Gazdová
SK Nové Město nad Metují |
99 | 4.14 | 4.14 | X | 3.83 | 4.14 | -0,5 | -0,4 | -0,2 | 5.00 | ||||||||
7 |
Sára SicilskáSára Sicilská
TJ Sokol Dvůr Králové n/L. |
00 | 4.12 -0.2 m/s | 3.88 | 3.85 | 4.03 | 4.03 | 4.05-1,3 | 4.12-0,2 | X | 4.00 | ||||||||
8 |
Kateřina KňourkováKateřina Kňourková
TJ Dvůr Králové n/L. |
99 | 4.09 -0.3 m/s | 4.07 | 4.07 | 3.82 | 4.07 | 4.09-0,3 | 3.92-1,0 | 3.85-0,6 | 3.00 | ||||||||
9 |
Sandra PeterováSandra Peterová
SK Nové Město nad Metují |
01 | 4.02 | 4.02 | 3.94 | 3.70 | 4.02 | 2.00 | |||||||||||
10 |
Monika FišerováMonika Fišerová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L. |
01 | 3.95 | 3.95 | X | 3.78 | 3.95 | 1.00 | |||||||||||
11 |
Kateřina ČermákováKateřina Čermáková
SK Týniště nad Orlicí |
99 | 3.88 | 3.71 | 3.88 | 3.80 | 3.88 | ||||||||||||
12 |
Adéla SvobodováAdéla Svobodová
TJ Sokol Hradec Králové |
00 | 3.86 | 3.86 | 3.67 | 3.33 | 3.86 | ||||||||||||
13 |
Dominika HorníkováDominika Horníková
TJ Sokol Dvůr Králové n/L. |
01 | 3.79 | 3.79 | 3.42 | 3.79 | 3.79 | ||||||||||||
14 |
Tereza SokolováTereza Sokolová
SK Týniště nad Orlicí |
99 | 3.79 | 3.79 | 3.76 | 3.43 | 3.79 | ||||||||||||
15 |
Bára KotkováBára Kotková
TJ Lokomotiva Trutnov |
02 | 3.64 | 3.64 | X | 3.37 | 3.64 | ||||||||||||
16 |
Zuzana PolanskáZuzana Polanská
TJ Sokol Hradec Králové |
00 | 3.57 | 3.54 | 3.26 | 3.57 | 3.57 | ||||||||||||
17 |
Tereza JezdinskáTereza Jezdinská
TJ Lokomotiva Trutnov |
02 | 3.56 | X | 3.56 | X | 3.56 | ||||||||||||
MB |
Kateřina HlávkováKateřina Hlávková
TJ Dobruška |
01 | 4.53 | ||||||||||||||||
MB |
Monika MervartováMonika Mervartová
TJ Dobruška |
00 | 3.95 | ||||||||||||||||
Celkem 19 závodníků |
vrh koulí 3kg - Žákyně (Finále)
Finále (ne, 22.6.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Kateřina KňourkováKateřina Kňourková
TJ Dvůr Králové n/L. |
99 | 09.77 | 09.68 | 09.77 | 09.66 | 09.77 | X | 09.55 | 09.48 | 11.00 | ||||||||
2 |
Kateřina ŠenkýřováKateřina Šenkýřová
TJ Dvůr Králové n/L. |
00 | 09.48 | 09.48 | 08.92 | 08.00 | 09.48 | 09.38 | 08.64 | 09.22 | 9.00 | ||||||||
3 |
Lucie TruhlářováLucie Truhlářová
SK Nové Město nad Metují |
99 | 08.80 | 08.10 | 07.66 | 08.49 | 08.49 | 08.64 | 07.95 | 08.80 | 8.00 | ||||||||
4 |
Tereza DoležalováTereza Doležalová
TJ Dvůr Králové n/L. |
99 | 08.44 | X | 07.91 | 08.44 | 08.44 | 08.08 | 07.27 | X | 7.00 | ||||||||
5 |
Tereza KinskáTereza Kinská
TJ Sokol Hradec Králové |
00 | 08.18 | 07.16 | 07.84 | 07.93 | 07.93 | 08.18 | 07.62 | 07.78 | 6.00 | ||||||||
6 |
Tereza SokolováTereza Sokolová
SK Týniště nad Orlicí |
99 | 07.92 | 07.76 | 07.92 | 07.52 | 07.92 | 06.82 | 07.41 | 07.22 | 5.00 | ||||||||
7 |
Nikol SuchánkováNikol Suchánková
SK Nové Město nad Metují |
99 | 07.69 | 07.65 | 07.43 | 07.42 | 07.65 | 07.69 | 07.47 | 07.61 | 4.00 | ||||||||
8 |
Eliška CejnarováEliška Cejnarová
SK Nové Město nad Metují |
99 | 07.56 | 07.24 | 07.56 | 07.40 | 07.56 | 07.21 | 07.08 | 07.13 | 3.00 | ||||||||
9 |
Magdalena FišerováMagdalena Fišerová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L. |
00 | 07.18 | 06.86 | 07.18 | 06.88 | 07.18 | 2.00 | |||||||||||
10 |
Petra ČerenkováPetra Čerenková
TJ Sokol Hradec Králové |
99 | 05.95 | 05.95 | 05.47 | 05.47 | 05.95 | 1.00 | |||||||||||
Celkem 10 závodníků |
vrh koulí 4kg - Žáci (Finále)
Finále (ne, 22.6.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Petr PlašilPetr Plašil
SK Týniště nad Orlicí |
99 | 12.42 | 11.96 | 11.08 | 12.18 | 12.18 | 10.89 | 11.81 | 12.42 | 11.00 | ||||||||
2 |
Milan HolmanMilan Holman
TJ Sokol Dvůr Králové n/L. |
99 | 09.59 | 08.85 | 09.11 | 09.10 | 09.11 | 09.59 | 08.73 | 09.13 | 9.00 | ||||||||
3 |
Tomáš VětvičkaTomáš Větvička
TJ Dvůr Králové n/L. |
00 | 09.33 | 09.05 | 09.11 | 09.33 | 09.33 | X | 08.63 | 08.73 | 8.00 | ||||||||
4 |
Vojtěch HojnýVojtěch Hojný
TJ Sokol Dvůr Králové n/L. |
99 | 08.36 | 07.62 | 08.36 | 08.29 | 08.36 | 07.55 | 07.61 | 07.14 | 7.00 | ||||||||
5 |
Patrik KubečekPatrik Kubeček
TJ Sokol Jaroměř |
01 | 07.23 | 06.36 | 06.51 | 06.61 | 06.61 | 06.53 | 07.23 | 06.90 | 6.00 | ||||||||
Celkem 5 závodníků |
hod kladivem 3kg - Žákyně (Finále)
Finále (ne, 22.6.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Nikola FejglováNikola Fejglová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L. |
99 | 24.40 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Jana HynkováJana Hynková
TJ Sokol Dvůr Králové n/L. |
99 | 21.39 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Magdalena FišerováMagdalena Fišerová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L. |
00 | 19.04 | 8.00 | |||||||||||||||
Poznámky / pokusy:" Krajský přebor jednotlivců:<br>1. Fejglová Nikola, TJ Sokol Dvůr Králové n. L. |
|||||||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
hod kladivem 4kg - Žáci (Finále)
Finále (ne, 22.6.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Petr PlašilPetr Plašil
SK Týniště nad Orlicí |
99 | 25.21 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Tomáš VětvičkaTomáš Větvička
TJ Dvůr Králové n/L. |
00 | 21.73 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Daniel KlamrtDaniel Klamrt
TJ Sokol Hradec Králové |
00 | 20.85 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Adam CapoušekAdam Capoušek
TJ Sokol Hradec Králové |
99 | 18.77 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Nikolas ErbenNikolas Erben
TJ Sokol Dvůr Králové n/L. |
00 | 16.34 | 6.00 | |||||||||||||||
Poznámky / pokusy:" Krajský přebor jednotlivců:<br>1. Petr Plašil, SK Týniště n. O.<br>2. Tomáš Větvička, TJ Dvůr Králové n. L.<br>3. Daniel Klamrt, TJ Sokol Hradec Králové |
|||||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
hod oštěpem 500g - Žákyně (Finále)
Finále (ne, 22.6.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Karolína TomáškováKarolína Tomášková
TJ Sokol Hradec Králové |
99 | 32.86 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Lucie TruhlářováLucie Truhlářová
SK Nové Město nad Metují |
99 | 29.73 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Kateřina KňourkováKateřina Kňourková
TJ Dvůr Králové n/L. |
99 | 27.26 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Tereza DoležalováTereza Doležalová
TJ Dvůr Králové n/L. |
99 | 26.23 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Magdalena FišerováMagdalena Fišerová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L. |
00 | 24.81 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Jana HynkováJana Hynková
TJ Sokol Dvůr Králové n/L. |
99 | 24.50 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Nikol SuchánkováNikol Suchánková
SK Nové Město nad Metují |
99 | 24.22 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Nina PoláškováNina Polášková
TJ Sokol Hradec Králové |
99 | 17.52 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Petra ČerenkováPetra Čerenková
TJ Sokol Hradec Králové |
99 | 15.91 | 2.00 | |||||||||||||||
MB |
Pavlína PrudičováPavlína Prudičová
TJ Dobruška |
02 | 25.20 | ||||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
hod oštěpem 600g - Žáci (Finále)
Finále (ne, 22.6.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Josef ŘíhaJosef Říha
TJ Sokol Hradec Králové |
99 | 37.93 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Ondřej PorubekOndřej Porubek
TJ Sokol Jaroměř |
00 | 34.21 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Adam CapoušekAdam Capoušek
TJ Sokol Hradec Králové |
99 | 31.86 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Milan BartošMilan Bartoš
SK Týniště nad Orlicí |
00 | 31.00 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Tomáš MIKULKATomáš MIKULKA
TJ Dvůr Králové n/L. |
99 | 30.84 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Nikolas ErbenNikolas Erben
TJ Sokol Dvůr Králové n/L. |
00 | 27.65 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Vojtěch PetiškaVojtěch Petiška
TJ Sokol Jaroměř |
00 | 25.51 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Tomáš VětvičkaTomáš Větvička
TJ Dvůr Králové n/L. |
00 | 24.81 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Patrik KubečekPatrik Kubeček
TJ Sokol Jaroměř |
01 | 13.52 | 2.00 | |||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
hod oštěpem 700g - Dorostenci
(ne, 22.6.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MB |
Jan RatajJan Rataj
TJ SOKOL Nová Paka |
98 | 47.15 | ||||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
Celkový bodový stav - Žáci |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | HKRAL HKRAL | TJ Sokol Hradec Králové | 154.00 | ||||||||||||||||
2 | TYNOR TYNOR | SK Týniště nad Orlicí | 098.50 | ||||||||||||||||
3 | DVKRA DVKRA | TJ Dvůr Králové n/L. | 084.00 | ||||||||||||||||
4 | TRUTN TRUTN | TJ Lokomotiva Trutnov | 082.00 | ||||||||||||||||
JAROM JAROM | TJ Sokol Jaroměř | 082.00 | |||||||||||||||||
6 | SODKR SODKR | TJ Sokol Dvůr Králové n/L. | 073.50 | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Celkový bodový stav - Žáci |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | HKRAL HKRAL | TJ Sokol Hradec Králové | 445.00 | ||||||||||||||||
2 | JAROM JAROM | TJ Sokol Jaroměř | 254.50 | ||||||||||||||||
3 | DVKRA DVKRA | TJ Dvůr Králové n/L. | 218.50 | ||||||||||||||||
4 | TYNOR TYNOR | SK Týniště nad Orlicí | 203.50 | ||||||||||||||||
5 | SODKR SODKR | TJ Sokol Dvůr Králové n/L. | 191.50 | ||||||||||||||||
6 | TRUTN TRUTN | TJ Lokomotiva Trutnov | 194.00 | ||||||||||||||||
Poznámky:Hlavní body po 3.kole:1. TJ Sokol Hradec Králové 18 2. TJ Sokol Jaroměř 12 3. TJ Dvůr Králové n.L. 10 4. SK Týniště nad Orlicí 10 5. TJ Sokol Dvůr Králové n.L. 7 6. TJ Lokomotiva Trutnov 6 |
|||||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Celkový bodový stav - Žákyně |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | DVKRA DVKRA | TJ Dvůr Králové n/L. | 148.00 | ||||||||||||||||
2 | HKRAL HKRAL | TJ Sokol Hradec Králové | 118.00 | ||||||||||||||||
3 | NMMET NMMET | SK Nové Město nad Metují | 106.50 | ||||||||||||||||
4 | SODKR SODKR | TJ Sokol Dvůr Králové n/L. | 100.50 | ||||||||||||||||
5 | TYNOR TYNOR | SK Týniště nad Orlicí | 021.00 | ||||||||||||||||
6 | TRUTN TRUTN | TJ Lokomotiva Trutnov | 017.00 | ||||||||||||||||
Poznámky:Hlavní bodx ve 3. kole:1. TJ Dvůr Králové n. L. 6 2. TJ Sokol Hradec Králové 5 3. SK Nové Město n. M. 4 4. TJ Sokol Dvůr Králové n. L. 3 5. SK Týniště n. O. 2 6. TJ Lokomotiva Trutnov 1 |
|||||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Celkový bodový stav - Žákyně |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | DVKRA DVKRA | TJ Dvůr Králové n/L. | 450.00 | ||||||||||||||||
2 | NMMET NMMET | SK Nové Město nad Metují | 340.00 | ||||||||||||||||
3 | HKRAL HKRAL | TJ Sokol Hradec Králové | 315.50 | ||||||||||||||||
4 | SODKR SODKR | TJ Sokol Dvůr Králové n/L. | 226.50 | ||||||||||||||||
5 | TRUTN TRUTN | TJ Lokomotiva Trutnov | 080.00 | ||||||||||||||||
6 | TYNOR TYNOR | SK Týniště nad Orlicí | 076.00 | ||||||||||||||||
Poznámky:Hlavní body po 3.kole:1. TJ Dvůr Králové n.L. 18 2. SK Nové Město nad Metují 14 3. TJ Sokol Hradec Králové 13 4. TJ Sokol Dvůr Králové n.L. 9 5. TJ Lokomotiva Trutnov 5 6. SK Týniště nad Orlicí 4 |
|||||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |