výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Atletický čtyřboj ZŠ-republikové finále

Břeclav (13. - 13. 6. 2014)

60 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (pá, 13.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Erik VeselýErik Veselý 98 ZŠ Břeclav KupkovaZŠ Břeclav Kupkova 7.40 745
2 Dominik OrálekDominik Orálek 98 ZŠ Olomouc HeyrovskéhoZŠ Olomouc Heyrovského 7.45 729
3 Lukáš ŠimonLukáš Šimon 99 ZŠ Vlašim SídlištěZŠ Vlašim Sídliště 7.68 656
4 Adam HorákAdam Horák 99 ZŠ Břeclav KupkovaZŠ Břeclav Kupkova 7.70 650
5 Lukáš KubíkLukáš Kubík 99 ZŠ Pardubice Benešovo nám.ZŠ Pardubice Benešovo nám. 7.74 637
6 Jakub FtáčníkJakub Ftáčník 99 ZŠ Olomouc HeyrovskéhoZŠ Olomouc Heyrovského 7.77 628
7 Vojtěch AdamecVojtěch Adamec 99 ZŠ Pardubice Benešovo nám.ZŠ Pardubice Benešovo nám. 7.78 625
8 Marek BerkaMarek Berka 98 ZŠ Tachov HornickáZŠ Tachov Hornická 7.82 613
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (pá, 13.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Stanislav PacholíkStanislav Pacholík 98 ZŠ Nová VčelniceZŠ Nová Včelnice 7.57 690
2 Jan VašíčekJan Vašíček 99 ZŠ Břeclav KupkovaZŠ Břeclav Kupkova 7.66 662
3 Lukáš SvobodaLukáš Svoboda 98 ZŠ Vlašim SídlištěZŠ Vlašim Sídliště 7.68 656
4 Daniel KmentDaniel Kment 98 ZŠ Teplice BuzuluckáZŠ Teplice Buzulucká 7.70 650
5 Dominik KmentDominik Kment 98 ZŠ Teplice BuzuluckáZŠ Teplice Buzulucká 7.71 646
6 Jakub UrbanJakub Urban 00 ZŠ Pardubice Benešovo nám.ZŠ Pardubice Benešovo nám. 7.72 643
7 Lukáš KuthanLukáš Kuthan 99 ZŠ Pardubice Benešovo nám.ZŠ Pardubice Benešovo nám. 7.76 631
8 Filip VladařFilip Vladař 98 ZŠ Olomouc HeyrovskéhoZŠ Olomouc Heyrovského 7.83 610
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (pá, 13.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Samuel EmereohaSamuel Emereoha 98 ZŠ Olomouc HeyrovskéhoZŠ Olomouc Heyrovského 7.70 650
2= Dalimil MikyskaDalimil Mikyska 99 ZŠ Břeclav KupkovaZŠ Břeclav Kupkova 7.81 616
2= Filip StachFilip Stach 98 ZŠ Rychnov na Kněžnou,MasarykovaZŠ Rychnov na Kněžnou,Masar... 7.81 616
4 Denis DostálDenis Dostál 98 ZŠ Rychnov na Kněžnou,MasarykovaZŠ Rychnov na Kněžnou,Masar... 7.87 598
5 Pavel StrnádekPavel Strnádek 99 ZŠ Jablonec nad Nisou PasířskáZŠ Jablonec nad Nisou Pasířská 7.89 592
6 Daniel ŠmerdaDaniel Šmerda 98 ZŠ Kroměříž SlovanZŠ Kroměříž Slovan 7.92 583
7 Martin KonečnýMartin Konečný 99 ZŠ Olomouc HeyrovskéhoZŠ Olomouc Heyrovského 7.92 583
8 Jan Jiří BělochJan Jiří Běloch 98 ZŠ a MŠ Praha Na BeránkuZŠ a MŠ Praha Na Beránku 8.27 484
Celkem 8 závodníků
Běh 4 (pá, 13.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David ČervinkaDavid Červinka 99 ZŠ Rychnov na Kněžnou,MasarykovaZŠ Rychnov na Kněžnou,Masar... 7.87 598
2 Filip VejdělekFilip Vejdělek 98 ZŠ Jablonec nad Nisou PasířskáZŠ Jablonec nad Nisou Pasířská 7.89 592
3 Filip KrálFilip Král 99 ZŠ Břeclav KupkovaZŠ Břeclav Kupkova 7.92 583
4 Aleš LenfeldAleš Lenfeld 99 ZŠ Rychnov na Kněžnou,MasarykovaZŠ Rychnov na Kněžnou,Masar... 7.95 574
5 Ondřej SobotaOndřej Sobota 98 ZŠ Jablonec nad Nisou PasířskáZŠ Jablonec nad Nisou Pasířská 8.00 560
6 Josef DušekJosef Dušek 99 ZŠ Vlašim SídlištěZŠ Vlašim Sídliště 8.06 542
7 Jiří BeránekJiří Beránek 99 ZŠ Pardubice Benešovo nám.ZŠ Pardubice Benešovo nám. 8.22 498
Jaroslav MertlJaroslav Mertl 98 ZŠ Tachov HornickáZŠ Tachov Hornická DQ
Celkem 8 závodníků
Běh 5 (pá, 13.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří TschertnerJiří Tschertner 98 ZŠ Kroměříž SlovanZŠ Kroměříž Slovan 7.87 598
2 Tomáš TrojánekTomáš Trojánek 99 ZŠ Nové Město na MoravěZŠ Nové Město na Moravě 7.93 580
3 František KlejnaFrantišek Klejna 00 ZŠ Karlovy Vary, KrušnohorskáZŠ Karlovy Vary, Krušnohorská 8.07 540
4 Richard ČermákRichard Čermák 98 ZŠ Teplice BuzuluckáZŠ Teplice Buzulucká 8.08 537
5 Matěj JedličkaMatěj Jedlička 99 ZŠ Rychnov na Kněžnou,MasarykovaZŠ Rychnov na Kněžnou,Masar... 8.15 517
6 Tomáš JanotaTomáš Janota 98 ZŠ Jablonec nad Nisou PasířskáZŠ Jablonec nad Nisou Pasířská 8.18 509
7 Jakub HanesJakub Hanes 99 ZŠ KrnovZŠ Krnov 8.20 503
Tomáš TrejbalTomáš Trejbal 98 ZŠ Tachov HornickáZŠ Tachov Hornická 8.20 503
Celkem 8 závodníků
Běh 6 (pá, 13.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vít KrejčíVít Krejčí 98 ZŠ Kroměříž SlovanZŠ Kroměříž Slovan 7.84 607
2 Daniel ŽipajDaniel Žipaj 99 ZŠ Tachov HornickáZŠ Tachov Hornická 7.92 583
3 Lukáš KučeraLukáš Kučera 99 ZŠ Nové Město na MoravěZŠ Nové Město na Moravě 7.99 563
4 Tomáš MorkesTomáš Morkes 99 ZŠ Teplice BuzuluckáZŠ Teplice Buzulucká 8.07 540
5 Richard KlímaRichard Klíma 98 ZŠ KrnovZŠ Krnov 8.10 531
Karel KulíšekKarel Kulíšek 99 ZŠ Nové Město na MoravěZŠ Nové Město na Moravě 8.10 531
7 Jiří NovákJiří Novák 98 ZŠ Vlašim SídlištěZŠ Vlašim Sídliště 8.17 511
8 Luděk VespalecLuděk Vespalec 99 ZŠ Tachov HornickáZŠ Tachov Hornická 8.21 500
Celkem 8 závodníků
Běh 7 (pá, 13.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš ChuticLukáš Chutic 98 ZŠ Jablonec nad Nisou PasířskáZŠ Jablonec nad Nisou Pasířská 7.98 565
2 Jakub ŽeravíkJakub Žeravík 98 ZŠ Karlovy Vary, KrušnohorskáZŠ Karlovy Vary, Krušnohorská 8.02 554
3 Filip KašaFilip Kaša 98 ZŠ Nové Město na MoravěZŠ Nové Město na Moravě 8.04 548
4 Jakub MalíkJakub Malík 99 ZŠ a MŠ Praha Na BeránkuZŠ a MŠ Praha Na Beránku 8.15 517
5 Adam VašAdam Vaš 00 ZŠ Nová VčelniceZŠ Nová Včelnice 8.16 514
6 Michal VitíkMichal Vitík 98 ZŠ Teplice BuzuluckáZŠ Teplice Buzulucká 8.24 492
7 Martin CardaMartin Carda 98 ZŠ Nová VčelniceZŠ Nová Včelnice 8.27 484
Celkem 7 závodníků
Běh 8 (pá, 13.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip SigmundFilip Sigmund 99 ZŠ Kroměříž SlovanZŠ Kroměříž Slovan 7.86 601
2 Petr ZemanPetr Zeman 98 ZŠ Karlovy Vary, KrušnohorskáZŠ Karlovy Vary, Krušnohorská 7.93 580
3 Jan ŠprinclJan Šprincl 99 ZŠ Nová VčelniceZŠ Nová Včelnice 8.19 506
4 Marek LedvoňMarek Ledvoň 99 ZŠ KrnovZŠ Krnov 8.21 500
5 Denis SalnikovDenis Salnikov 98 ZŠ Karlovy Vary, KrušnohorskáZŠ Karlovy Vary, Krušnohorská 8.30 476
6 Lukáš ZemanLukáš Zeman 99 ZŠ Nová VčelniceZŠ Nová Včelnice 8.47 431
7 Ondřej HomolkaOndřej Homolka 99 ZŠ Nové Město na MoravěZŠ Nové Město na Moravě 8.48 428
Celkem 7 závodníků
Běh 9 (pá, 13.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš VildumetzTomáš Vildumetz 98 ZŠ Karlovy Vary, KrušnohorskáZŠ Karlovy Vary, Krušnohorská 7.86 601
2 Ondřej UrubekOndřej Urubek 98 ZŠ Kroměříž SlovanZŠ Kroměříž Slovan 7.98 565
3 Radim MalinkovičRadim Malinkovič 98 ZŠ a MŠ Praha Na BeránkuZŠ a MŠ Praha Na Beránku 8.07 540
4 Šimon DoubekŠimon Doubek 00 ZŠ a MŠ Praha Na BeránkuZŠ a MŠ Praha Na Beránku 8.21 500
5 Petr KoniorPetr Konior 98 ZŠ KrnovZŠ Krnov 8.57 406
6 Jan ZváraJan Zvára 99 ZŠ Vlašim SídlištěZŠ Vlašim Sídliště 8.58 403
7 Lukáš MaziniLukáš Mazini 00 ZŠ KrnovZŠ Krnov 8.95 315
Celkem 7 závodníků

60 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (pá, 13.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Agáta KolingerováAgáta Kolingerová 99 ZŠ Příbram 28. říjnaZŠ Příbram 28. října 8.11 815
2 Hana TrundováHana Trundová 99 ZŠ Šumperk ŠumavskáZŠ Šumperk Šumavská 8.30 758
3 Markéta TrundováMarkéta Trundová 99 ZŠ Šumperk ŠumavskáZŠ Šumperk Šumavská 8.36 741
4 Kristýna MalířováKristýna Malířová 99 ZŠ Lovosice Sady pionýrůZŠ Lovosice Sady pionýrů 8.36 741
5 Vendula GereckáVendula Gerecká 00 ZŠ Opava EnglišovaZŠ Opava Englišova 8.41 726
6 Eliška PernáEliška Perná 99 ZŠ Pardubice Benešovo nám.ZŠ Pardubice Benešovo nám. 8.48 706
7 Markéta PůlpánováMarkéta Půlpánová 99 ZŠ Jilemnice KomenskéhoZŠ Jilemnice Komenského 8.49 704
8 Julie SýkorováJulie Sýkorová 99 ZŠ VizoviceZŠ Vizovice 8.62 667
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (pá, 13.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lada PejchalováLada Pejchalová 98 Gymnázium TrutnovGymnázium Trutnov 8.19 791
2 Kateřina JarošováKateřina Jarošová 99 ZŠ Příbram 28. říjnaZŠ Příbram 28. října 8.44 718
3 Kateřina Anna NádvorníkováKateřina Anna Nádvorníková 00 ZŠ Pardubice Benešovo nám.ZŠ Pardubice Benešovo nám. 8.57 681
4 Sabina AckermannováSabina Ackermannová 99 ZŠ Jilemnice KomenskéhoZŠ Jilemnice Komenského 8.63 665
5 Denisa ČižmárováDenisa Čižmárová 00 ZŠ VizoviceZŠ Vizovice 8.68 651
6 Marie KovaříkováMarie Kovaříková 99 ZŠ Pardubice Benešovo nám.ZŠ Pardubice Benešovo nám. 8.75 632
7 Barbora VrzalováBarbora Vrzalová 98 Gymnázium BřeclavGymnázium Břeclav 8.82 613
8 Barbora HlaváčováBarbora Hlaváčová 99 ZŠ Pardubice Benešovo nám.ZŠ Pardubice Benešovo nám. 8.97 574
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (pá, 13.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla BulantováAdéla Bulantová 99 ZŠ OkříškyZŠ Okříšky 8.56 684
2 Michaela PeškováMichaela Pešková 99 ZŠ OkříškyZŠ Okříšky 8.65 659
3 Alena PanovskáAlena Panovská 99 ZŠ Tábor ZborovskáZŠ Tábor Zborovská 8.75 632
4 Tereza SteinerováTereza Steinerová 98 ZŠ Jilemnice KomenskéhoZŠ Jilemnice Komenského 8.84 608
5 Karolína VlčkováKarolína Vlčková 99 ZŠ VizoviceZŠ Vizovice 8.86 603
6 Daniela KůstkováDaniela Kůstková 98 ZŠ VizoviceZŠ Vizovice 8.91 589
7 Sabina KusákováSabina Kusáková 99 ZŠ VizoviceZŠ Vizovice 8.96 576
8 Adriana PospěchováAdriana Pospěchová 00 ZŠ Opava EnglišovaZŠ Opava Englišova 9.19 518
Celkem 8 závodníků
Běh 4 (pá, 13.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petra KrálováPetra Králová 99 ZŠ Opava EnglišovaZŠ Opava Englišova 8.76 629
2 Klára ZemanováKlára Zemanová 00 ZŠ Opava EnglišovaZŠ Opava Englišova 8.81 616
3 Veronika DusováVeronika Dusová 99 ZŠ Šumperk ŠumavskáZŠ Šumperk Šumavská 8.82 613
4= Kateřina ŽigmundováKateřina Žigmundová 98 ZŠ HolýšovZŠ Holýšov 8.84 608
4= Lucie KantorováLucie Kantorová 00 ZŠ Opava EnglišovaZŠ Opava Englišova 8.84 608
6 Josefína KomínkováJosefína Komínková 98 Gymnázium BřeclavGymnázium Břeclav 8.98 571
7 Eliška WabneggerováEliška Wabneggerová 98 ZŠ HolýšovZŠ Holýšov 9.09 543
8 Veronika JůzováVeronika Jůzová 00 ZŠ OkříškyZŠ Okříšky 9.33 484
Celkem 8 závodníků
Běh 5 (pá, 13.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Beata HrozkováBeata Hrozková 99 Gymnázium BřeclavGymnázium Břeclav 8.73 637
2 barbora Koudelovábarbora Koudelová 00 ZŠ Praha T.G.MasarykaZŠ Praha T.G.Masaryka 8.76 629
3 Nikola HlouškováNikola Hloušková 98 ZŠ Jilemnice KomenskéhoZŠ Jilemnice Komenského 8.86 603
4 Tereza ŠevčíkováTereza Ševčíková 98 ZŠ Tábor ZborovskáZŠ Tábor Zborovská 8.91 589
5 Michaela BognerováMichaela Bognerová 98 ZŠ HolýšovZŠ Holýšov 9.11 538
6 Aneta KrejčováAneta Krejčová 98 ZŠ Tábor ZborovskáZŠ Tábor Zborovská 9.24 506
7 Leona BrabcováLeona Brabcová 98 ZŠ OkříškyZŠ Okříšky 9.30 492
8 Markéta WohlmuthováMarkéta Wohlmuthová 98 ZŠ Tábor ZborovskáZŠ Tábor Zborovská 9.91 355
Celkem 8 závodníků
Běh 6 (pá, 13.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vendula MráčkováVendula Mráčková 00 Gymnázium TrutnovGymnázium Trutnov 8.91 589
2 Eliška PapežováEliška Papežová 98 ZŠ HolýšovZŠ Holýšov 9.03 558
3 Lenka PiskováLenka Pisková 99 ZŠ OkříškyZŠ Okříšky 9.06 551
4 Veronika ScholzeováVeronika Scholzeová 98 Gymnázium TrutnovGymnázium Trutnov 9.09 543
5 Natálie ČernohorskáNatálie Černohorská 00 ZŠ Pardubice Benešovo nám.ZŠ Pardubice Benešovo nám. 9.15 528
6 Klára DarmovzalováKlára Darmovzalová 98 Gymnázium BřeclavGymnázium Břeclav 9.21 513
7 Gabriela TrejbalováGabriela Trejbalová 98 ZŠ Jilemnice KomenskéhoZŠ Jilemnice Komenského 9.35 480
8 Dorota ZemánkováDorota Zemánková 00 Gymnázium BřeclavGymnázium Břeclav 9.39 470
Celkem 8 závodníků
Běh 7 (pá, 13.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora KnotkováBarbora Knotková 98 ZŠ Lovosice Sady pionýrůZŠ Lovosice Sady pionýrů 8.94 582
2 Iveta RadnickáIveta Radnická 00 ZŠ Praha T.G.MasarykaZŠ Praha T.G.Masaryka 8.97 574
3= Daniela GreschlováDaniela Greschlová 98 ZŠ HolýšovZŠ Holýšov 9.15 528
3= Tereza KoskubováTereza Koskubová 98 ZŠ Lovosice Sady pionýrůZŠ Lovosice Sady pionýrů 9.15 528
5 Markéta KadeřábkováMarkéta Kadeřábková 00 ZŠ Praha T.G.MasarykaZŠ Praha T.G.Masaryka 9.16 526
6 Michaela ŘehákováMichaela Řeháková 98 Gymnázium TrutnovGymnázium Trutnov 9.29 494
7 Eliška NeradováEliška Neradová 99 ZŠ Tábor ZborovskáZŠ Tábor Zborovská 9.39 470
8 Karolína ČernáKarolína Černá 99 Gymnázium TrutnovGymnázium Trutnov 9.51 442
Celkem 8 závodníků
Běh 8 (pá, 13.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marcela ButalováMarcela Butalová 99 ZŠ Lovosice Sady pionýrůZŠ Lovosice Sady pionýrů 8.99 569
2 Zuzana SýkorováZuzana Sýkorová 99 ZŠ Příbram 28. říjnaZŠ Příbram 28. října 9.03 558
3 Michaela HanžlováMichaela Hanžlová 99 ZŠ Praha T.G.MasarykaZŠ Praha T.G.Masaryka 9.25 504
4 Eliška KlírováEliška Klírová 00 ZŠ Příbram 28. říjnaZŠ Příbram 28. října 9.27 499
5 Lenka PiegelbaurováLenka Piegelbaurová 98 ZŠ Lovosice Sady pionýrůZŠ Lovosice Sady pionýrů 9.48 449
6 Veronika NovotnáVeronika Novotná 00 ZŠ Příbram 28. říjnaZŠ Příbram 28. října 9.50 444
7 Barbora UrbánkováBarbora Urbánková 99 ZŠ Šumperk ŠumavskáZŠ Šumperk Šumavská 9.58 426
8 Tereza VeleckáTereza Velecká 99 ZŠ Šumperk ŠumavskáZŠ Šumperk Šumavská 9.75 389
Celkem 8 závodníků

800 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (pá, 13.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Klára ZemanováKlára Zemanová 00 ZŠ Opava EnglišovaZŠ Opava Englišova 2:33.74 647
2 Eliška PernáEliška Perná 99 ZŠ Pardubice Benešovo nám.ZŠ Pardubice Benešovo nám. 2:45.14 515
3 Markéta PůlpánováMarkéta Půlpánová 99 ZŠ Jilemnice KomenskéhoZŠ Jilemnice Komenského 2:45.96 506
4 Petra KrálováPetra Králová 99 ZŠ Opava EnglišovaZŠ Opava Englišova 2:46.47 501
5 Klára DarmovzalováKlára Darmovzalová 98 Gymnázium BřeclavGymnázium Břeclav 2:46.96 496
6 Marie KovaříkováMarie Kovaříková 99 ZŠ Pardubice Benešovo nám.ZŠ Pardubice Benešovo nám. 2:47.22 493
7 Vendula GereckáVendula Gerecká 00 ZŠ Opava EnglišovaZŠ Opava Englišova 2:48.34 481
8 Sabina AckermannováSabina Ackermannová 99 ZŠ Jilemnice KomenskéhoZŠ Jilemnice Komenského 2:48.94 475
9 Tereza SteinerováTereza Steinerová 98 ZŠ Jilemnice KomenskéhoZŠ Jilemnice Komenského 2:49.50 469
10 Josefína KomínkováJosefína Komínková 98 Gymnázium BřeclavGymnázium Břeclav 2:50.05 463
11 Lucie KantorováLucie Kantorová 00 ZŠ Opava EnglišovaZŠ Opava Englišova 2:50.42 459
12 Barbora VrzalováBarbora Vrzalová 98 Gymnázium BřeclavGymnázium Břeclav 2:50.71 456
13 Nikola HlouškováNikola Hloušková 98 ZŠ Jilemnice KomenskéhoZŠ Jilemnice Komenského 2:52.92 434
14 Adriana PospěchováAdriana Pospěchová 00 ZŠ Opava EnglišovaZŠ Opava Englišova 2:57.70 387
15 Kateřina Anna NádvorníkováKateřina Anna Nádvorníková 00 ZŠ Pardubice Benešovo nám.ZŠ Pardubice Benešovo nám. 2:58.11 383
16 Natálie ČernohorskáNatálie Černohorská 00 ZŠ Pardubice Benešovo nám.ZŠ Pardubice Benešovo nám. 2:58.90 375
17 Gabriela TrejbalováGabriela Trejbalová 98 ZŠ Jilemnice KomenskéhoZŠ Jilemnice Komenského 2:59.35 371
18 Barbora HlaváčováBarbora Hlaváčová 99 ZŠ Pardubice Benešovo nám.ZŠ Pardubice Benešovo nám. 3:26.31 160
19 Beata HrozkováBeata Hrozková 99 Gymnázium BřeclavGymnázium Břeclav 3:37.89 94
20 Dorota ZemánkováDorota Zemánková 00 Gymnázium BřeclavGymnázium Břeclav 3:39.64 86
Celkem 20 závodníků
Běh 2 (pá, 13.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Veronika ScholzeováVeronika Scholzeová 98 Gymnázium TrutnovGymnázium Trutnov 2:27.83 720
2 Adéla BulantováAdéla Bulantová 99 ZŠ OkříškyZŠ Okříšky 2:37.79 598
3 Vendula MráčkováVendula Mráčková 00 Gymnázium TrutnovGymnázium Trutnov 2:38.89 586
4 Michaela ŘehákováMichaela Řeháková 98 Gymnázium TrutnovGymnázium Trutnov 2:41.56 555
5 Leona BrabcováLeona Brabcová 98 ZŠ OkříškyZŠ Okříšky 2:45.70 509
6 Michaela BognerováMichaela Bognerová 98 ZŠ HolýšovZŠ Holýšov 2:48.81 476
7 Lenka PiskováLenka Pisková 99 ZŠ OkříškyZŠ Okříšky 2:49.19 472
8 Eliška WabneggerováEliška Wabneggerová 98 ZŠ HolýšovZŠ Holýšov 2:49.39 470
9 Lada PejchalováLada Pejchalová 98 Gymnázium TrutnovGymnázium Trutnov 2:49.43 470
10 Eliška PapežováEliška Papežová 98 ZŠ HolýšovZŠ Holýšov 2:52.35 439
11 Daniela GreschlováDaniela Greschlová 98 ZŠ HolýšovZŠ Holýšov 2:54.00 423
12 Kateřina ŽigmundováKateřina Žigmundová 98 ZŠ HolýšovZŠ Holýšov 2:57.51 389
13 Michaela PeškováMichaela Pešková 99 ZŠ OkříškyZŠ Okříšky 2:57.53 388
14 Karolína ČernáKarolína Černá 99 Gymnázium TrutnovGymnázium Trutnov 3:01.59 351
15 Veronika JůzováVeronika Jůzová 00 ZŠ OkříškyZŠ Okříšky 3:15.34 236
Celkem 15 závodníků
Běh 3 (pá, 13.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Denisa ČižmárováDenisa Čižmárová 00 ZŠ VizoviceZŠ Vizovice 2:39.82 575
2 Daniela KůstkováDaniela Kůstková 98 ZŠ VizoviceZŠ Vizovice 2:40.16 571
3 Julie SýkorováJulie Sýkorová 99 ZŠ VizoviceZŠ Vizovice 2:40.38 569
4 Markéta TrundováMarkéta Trundová 99 ZŠ Šumperk ŠumavskáZŠ Šumperk Šumavská 2:41.25 559
5 Veronika DusováVeronika Dusová 99 ZŠ Šumperk ŠumavskáZŠ Šumperk Šumavská 2:42.53 544
6 Sabina KusákováSabina Kusáková 99 ZŠ VizoviceZŠ Vizovice 2:43.46 534
7 Hana TrundováHana Trundová 99 ZŠ Šumperk ŠumavskáZŠ Šumperk Šumavská 2:47.39 491
8 Kristýna MalířováKristýna Malířová 99 ZŠ Lovosice Sady pionýrůZŠ Lovosice Sady pionýrů 2:48.67 477
9 Barbora KnotkováBarbora Knotková 98 ZŠ Lovosice Sady pionýrůZŠ Lovosice Sady pionýrů 3:01.06 355
10 Marcela ButalováMarcela Butalová 99 ZŠ Lovosice Sady pionýrůZŠ Lovosice Sady pionýrů 3:02.07 346
11 Karolína VlčkováKarolína Vlčková 99 ZŠ VizoviceZŠ Vizovice 3:02.59 341
12 Lenka PiegelbaurováLenka Piegelbaurová 98 ZŠ Lovosice Sady pionýrůZŠ Lovosice Sady pionýrů 3:16.97 224
13 Tereza KoskubováTereza Koskubová 98 ZŠ Lovosice Sady pionýrůZŠ Lovosice Sady pionýrů 3:31.56 128
14 Tereza VeleckáTereza Velecká 99 ZŠ Šumperk ŠumavskáZŠ Šumperk Šumavská 3:33.31 118
15 Barbora UrbánkováBarbora Urbánková 99 ZŠ Šumperk ŠumavskáZŠ Šumperk Šumavská 3:34.20 113
Celkem 15 závodníků
Běh 4 (pá, 13.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Veronika NovotnáVeronika Novotná 00 ZŠ Příbram 28. říjnaZŠ Příbram 28. října 2:35.31 628
2 Agáta KolingerováAgáta Kolingerová 99 ZŠ Příbram 28. říjnaZŠ Příbram 28. října 2:40.32 569
3 Zuzana SýkorováZuzana Sýkorová 99 ZŠ Příbram 28. říjnaZŠ Příbram 28. října 2:48.77 476
4 barbora Koudelovábarbora Koudelová 00 ZŠ Praha T.G.MasarykaZŠ Praha T.G.Masaryka 2:50.62 457
5 Iveta RadnickáIveta Radnická 00 ZŠ Praha T.G.MasarykaZŠ Praha T.G.Masaryka 2:51.65 447
6 Alena PanovskáAlena Panovská 99 ZŠ Tábor ZborovskáZŠ Tábor Zborovská 2:53.70 426
7 Tereza ŠevčíkováTereza Ševčíková 98 ZŠ Tábor ZborovskáZŠ Tábor Zborovská 2:54.86 414
8 Kateřina JarošováKateřina Jarošová 99 ZŠ Příbram 28. říjnaZŠ Příbram 28. října 2:55.98 403
9 Aneta KrejčováAneta Krejčová 98 ZŠ Tábor ZborovskáZŠ Tábor Zborovská 2:56.43 399
10 Michaela HanžlováMichaela Hanžlová 99 ZŠ Praha T.G.MasarykaZŠ Praha T.G.Masaryka 3:03.06 337
11 Eliška KlírováEliška Klírová 00 ZŠ Příbram 28. říjnaZŠ Příbram 28. října 3:04.15 328
12 Eliška NeradováEliška Neradová 99 ZŠ Tábor ZborovskáZŠ Tábor Zborovská 3:06.42 308
13 Markéta KadeřábkováMarkéta Kadeřábková 00 ZŠ Praha T.G.MasarykaZŠ Praha T.G.Masaryka 3:06.89 304
14 Markéta WohlmuthováMarkéta Wohlmuthová 98 ZŠ Tábor ZborovskáZŠ Tábor Zborovská 3:14.49 242
Celkem 14 závodníků

1000 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (pá, 13.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Josef DušekJosef Dušek 99 ZŠ Vlašim SídlištěZŠ Vlašim Sídliště 2:49.99 766
2 Erik VeselýErik Veselý 98 ZŠ Břeclav KupkovaZŠ Břeclav Kupkova 2:54.89 715
3 Vojtěch AdamecVojtěch Adamec 99 ZŠ Pardubice Benešovo nám.ZŠ Pardubice Benešovo nám. 2:56.93 695
4 Jan ZváraJan Zvára 99 ZŠ Vlašim SídlištěZŠ Vlašim Sídliště 2:59.05 674
5 Samuel EmereohaSamuel Emereoha 98 ZŠ Olomouc HeyrovskéhoZŠ Olomouc Heyrovského 2:59.92 665
6 Lukáš KuthanLukáš Kuthan 99 ZŠ Pardubice Benešovo nám.ZŠ Pardubice Benešovo nám. 3:01.37 651
7 Dominik OrálekDominik Orálek 98 ZŠ Olomouc HeyrovskéhoZŠ Olomouc Heyrovského 3:02.08 644
8 Jan VašíčekJan Vašíček 99 ZŠ Břeclav KupkovaZŠ Břeclav Kupkova 3:07.30 594
9 Jiří BeránekJiří Beránek 99 ZŠ Pardubice Benešovo nám.ZŠ Pardubice Benešovo nám. 3:09.35 576
10 Lukáš KubíkLukáš Kubík 99 ZŠ Pardubice Benešovo nám.ZŠ Pardubice Benešovo nám. 3:12.23 549
11 Lukáš SvobodaLukáš Svoboda 98 ZŠ Vlašim SídlištěZŠ Vlašim Sídliště 3:13.74 536
12 Dalimil MikyskaDalimil Mikyska 99 ZŠ Břeclav KupkovaZŠ Břeclav Kupkova 3:14.61 528
13 Lukáš ŠimonLukáš Šimon 99 ZŠ Vlašim SídlištěZŠ Vlašim Sídliště 3:15.46 521
14 Filip KrálFilip Král 99 ZŠ Břeclav KupkovaZŠ Břeclav Kupkova 3:16.16 515
15 Martin KonečnýMartin Konečný 99 ZŠ Olomouc HeyrovskéhoZŠ Olomouc Heyrovského 3:17.22 505
16 Adam HorákAdam Horák 99 ZŠ Břeclav KupkovaZŠ Břeclav Kupkova 3:17.49 503
17 Jiří NovákJiří Novák 98 ZŠ Vlašim SídlištěZŠ Vlašim Sídliště 3:21.86 466
18 Jakub UrbanJakub Urban 00 ZŠ Pardubice Benešovo nám.ZŠ Pardubice Benešovo nám. 3:34.80 364
19 Jakub FtáčníkJakub Ftáčník 99 ZŠ Olomouc HeyrovskéhoZŠ Olomouc Heyrovského 3:36.32 353
20 Filip VladařFilip Vladař 98 ZŠ Olomouc HeyrovskéhoZŠ Olomouc Heyrovského 3:36.61 351
Celkem 20 závodníků
Běh 2 (pá, 13.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Stanislav PacholíkStanislav Pacholík 98 ZŠ Nová VčelniceZŠ Nová Včelnice 3:01.24 652
2 Jan ŠprinclJan Šprincl 99 ZŠ Nová VčelniceZŠ Nová Včelnice 3:01.43 650
3 Dominik KmentDominik Kment 98 ZŠ Teplice BuzuluckáZŠ Teplice Buzulucká 3:03.25 633
4 David ČervinkaDavid Červinka 99 ZŠ Rychnov na Kněžnou,MasarykovaZŠ Rychnov na Kněžnou,Masar... 3:03.48 631
5 Daniel KmentDaniel Kment 98 ZŠ Teplice BuzuluckáZŠ Teplice Buzulucká 3:09.16 577
6 Adam VašAdam Vaš 00 ZŠ Nová VčelniceZŠ Nová Včelnice 3:14.21 532
7 Filip StachFilip Stach 98 ZŠ Rychnov na Kněžnou,MasarykovaZŠ Rychnov na Kněžnou,Masar... 3:14.44 530
8 Matěj JedličkaMatěj Jedlička 99 ZŠ Rychnov na Kněžnou,MasarykovaZŠ Rychnov na Kněžnou,Masar... 3:17.24 505
9 Aleš LenfeldAleš Lenfeld 99 ZŠ Rychnov na Kněžnou,MasarykovaZŠ Rychnov na Kněžnou,Masar... 3:17.98 499
10 Filip VejdělekFilip Vejdělek 98 ZŠ Jablonec nad Nisou PasířskáZŠ Jablonec nad Nisou Pasířská 3:20.82 475
11 Pavel StrnádekPavel Strnádek 99 ZŠ Jablonec nad Nisou PasířskáZŠ Jablonec nad Nisou Pasířská 3:22.26 463
12 Ondřej SobotaOndřej Sobota 98 ZŠ Jablonec nad Nisou PasířskáZŠ Jablonec nad Nisou Pasířská 3:24.90 441
13 Tomáš JanotaTomáš Janota 98 ZŠ Jablonec nad Nisou PasířskáZŠ Jablonec nad Nisou Pasířská 3:30.06 400
14 Tomáš MorkesTomáš Morkes 99 ZŠ Teplice BuzuluckáZŠ Teplice Buzulucká 3:32.74 380
15 Richard ČermákRichard Čermák 98 ZŠ Teplice BuzuluckáZŠ Teplice Buzulucká 3:34.05 370
16 Lukáš ZemanLukáš Zeman 99 ZŠ Nová VčelniceZŠ Nová Včelnice 3:42.42 309
17 Lukáš ChuticLukáš Chutic 98 ZŠ Jablonec nad Nisou PasířskáZŠ Jablonec nad Nisou Pasířská 3:45.91 286
18 Denis DostálDenis Dostál 98 ZŠ Rychnov na Kněžnou,MasarykovaZŠ Rychnov na Kněžnou,Masar... 3:54.05 234
19 Martin CardaMartin Carda 98 ZŠ Nová VčelniceZŠ Nová Včelnice 3:55.41 226
20 Michal VitíkMichal Vitík 98 ZŠ Teplice BuzuluckáZŠ Teplice Buzulucká 4:01.34 192
Celkem 20 závodníků
Běh 3 (pá, 13.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Vít KrejčíVít Krejčí 98 ZŠ Kroměříž SlovanZŠ Kroměříž Slovan 2:47.09 796
2 Tomáš VildumetzTomáš Vildumetz 98 ZŠ Karlovy Vary, KrušnohorskáZŠ Karlovy Vary, Krušnohorská 2:57.29 691
3 Petr ZemanPetr Zeman 98 ZŠ Karlovy Vary, KrušnohorskáZŠ Karlovy Vary, Krušnohorská 3:04.93 617
4 Jiří TschertnerJiří Tschertner 98 ZŠ Kroměříž SlovanZŠ Kroměříž Slovan 3:06.85 599
5 Jakub ŽeravíkJakub Žeravík 98 ZŠ Karlovy Vary, KrušnohorskáZŠ Karlovy Vary, Krušnohorská 3:09.94 570
6 Filip SigmundFilip Sigmund 99 ZŠ Kroměříž SlovanZŠ Kroměříž Slovan 3:10.82 562
7 František KlejnaFrantišek Klejna 00 ZŠ Karlovy Vary, KrušnohorskáZŠ Karlovy Vary, Krušnohorská 3:11.60 555
8 Denis SalnikovDenis Salnikov 98 ZŠ Karlovy Vary, KrušnohorskáZŠ Karlovy Vary, Krušnohorská 3:12.66 546
9 Marek LedvoňMarek Ledvoň 99 ZŠ KrnovZŠ Krnov 3:12.77 545
10 Petr KoniorPetr Konior 98 ZŠ KrnovZŠ Krnov 3:15.95 516
11 Ondřej UrubekOndřej Urubek 98 ZŠ Kroměříž SlovanZŠ Kroměříž Slovan 3:16.24 514
12 Daniel ŠmerdaDaniel Šmerda 98 ZŠ Kroměříž SlovanZŠ Kroměříž Slovan 3:16.76 509
13 Richard KlímaRichard Klíma 98 ZŠ KrnovZŠ Krnov 3:43.08 305
14 Lukáš MaziniLukáš Mazini 00 ZŠ KrnovZŠ Krnov 4:01.27 192
Jakub HanesJakub Hanes 99 ZŠ KrnovZŠ Krnov DNP
Celkem 15 závodníků
Běh 4 (pá, 13.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Karel KulíšekKarel Kulíšek 99 ZŠ Nové Město na MoravěZŠ Nové Město na Moravě 2:46.24 805
2 Jakub MalíkJakub Malík 99 ZŠ a MŠ Praha Na BeránkuZŠ a MŠ Praha Na Beránku 2:59.45 670
3 Jan Jiří BělochJan Jiří Běloch 98 ZŠ a MŠ Praha Na BeránkuZŠ a MŠ Praha Na Beránku 3:02.80 637
4 Tomáš TrojánekTomáš Trojánek 99 ZŠ Nové Město na MoravěZŠ Nové Město na Moravě 3:04.69 619
5 Radim MalinkovičRadim Malinkovič 98 ZŠ a MŠ Praha Na BeránkuZŠ a MŠ Praha Na Beránku 3:05.89 608
6 Marek BerkaMarek Berka 98 ZŠ Tachov HornickáZŠ Tachov Hornická 3:10.10 569
7 Tomáš TrejbalTomáš Trejbal 98 ZŠ Tachov HornickáZŠ Tachov Hornická 3:10.95 561
8 Lukáš KučeraLukáš Kučera 99 ZŠ Nové Město na MoravěZŠ Nové Město na Moravě 3:13.37 539
9 Filip KašaFilip Kaša 98 ZŠ Nové Město na MoravěZŠ Nové Město na Moravě 3:13.83 535
10 Ondřej HomolkaOndřej Homolka 99 ZŠ Nové Město na MoravěZŠ Nové Město na Moravě 3:15.70 519
11 Jaroslav MertlJaroslav Mertl 98 ZŠ Tachov HornickáZŠ Tachov Hornická 3:20.57 477
12 Šimon DoubekŠimon Doubek 00 ZŠ a MŠ Praha Na BeránkuZŠ a MŠ Praha Na Beránku 3:23.04 456
13 Daniel ŽipajDaniel Žipaj 99 ZŠ Tachov HornickáZŠ Tachov Hornická 3:32.23 383
14 Luděk VespalecLuděk Vespalec 99 ZŠ Tachov HornickáZŠ Tachov Hornická 3:39.45 330
Celkem 14 závodníků

Skok vysoký - Žáci (Finále)

Finále (pá, 13.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Lukáš SvobodaLukáš Svoboda
ZŠ Vlašim SídlištěZŠ Vlašim Sídliště
98 1.93 740
2 Vojtěch AdamecVojtěch Adamec
ZŠ Pardubice Benešovo nám.ZŠ Pardubice Benešovo nám.
99 1.81 636
3 Martin KonečnýMartin Konečný
ZŠ Olomouc HeyrovskéhoZŠ Olomouc Heyrovského
99 1.77 602
4 Richard KlímaRichard Klíma
ZŠ KrnovZŠ Krnov
98 1.73 569
5 Tomáš TrejbalTomáš Trejbal
ZŠ Tachov HornickáZŠ Tachov Hornická
98 1.73 569
6 Daniel KmentDaniel Kment
ZŠ Teplice BuzuluckáZŠ Teplice Buzulucká
98 1.65 504
7 Radim MalinkovičRadim Malinkovič
ZŠ a MŠ Praha Na BeránkuZŠ a MŠ Praha Na Beránku
98 1.65 504
8 Filip KrálFilip Král
ZŠ Břeclav KupkovaZŠ Břeclav Kupkova
99 1.65 504
9 Samuel EmereohaSamuel Emereoha
ZŠ Olomouc HeyrovskéhoZŠ Olomouc Heyrovského
98 1.61 472
10 Jaroslav MertlJaroslav Mertl
ZŠ Tachov HornickáZŠ Tachov Hornická
98 1.61 472
11= Jakub MalíkJakub Malík
ZŠ a MŠ Praha Na BeránkuZŠ a MŠ Praha Na Beránku
99 1.61 472
11= Petr KoniorPetr Konior
ZŠ KrnovZŠ Krnov
98 1.61 472
11= Aleš LenfeldAleš Lenfeld
ZŠ Rychnov na Kněžnou,MasarykovaZŠ Rychnov na Kněžnou,Masar...
99 1.61 472
14 Denis SalnikovDenis Salnikov
ZŠ Karlovy Vary, KrušnohorskáZŠ Karlovy Vary, Krušnohorská
98 1.61 472
15 Adam VašAdam Vaš
ZŠ Nová VčelniceZŠ Nová Včelnice
00 1.57 441
16 Jan ZváraJan Zvára
ZŠ Vlašim SídlištěZŠ Vlašim Sídliště
99 1.57 441
17= Lukáš ZemanLukáš Zeman
ZŠ Nová VčelniceZŠ Nová Včelnice
99 1.53 411
17= Jan ŠprinclJan Šprincl
ZŠ Nová VčelniceZŠ Nová Včelnice
99 1.53 411
17= Daniel ŽipajDaniel Žipaj
ZŠ Tachov HornickáZŠ Tachov Hornická
99 1.53 411
17= Ondřej SobotaOndřej Sobota
ZŠ Jablonec nad Nisou PasířskáZŠ Jablonec nad Nisou Pasířská
98 1.53 411
21= David ČervinkaDavid Červinka
ZŠ Rychnov na Kněžnou,MasarykovaZŠ Rychnov na Kněžnou,Masar...
99 1.53 411
21= Tomáš TrojánekTomáš Trojánek
ZŠ Nové Město na MoravěZŠ Nové Město na Moravě
99 1.53 411
23= Ondřej UrubekOndřej Urubek
ZŠ Kroměříž SlovanZŠ Kroměříž Slovan
98 1.53 411
23= Jan VašíčekJan Vašíček
ZŠ Břeclav KupkovaZŠ Břeclav Kupkova
99 1.53 411
25 Lukáš KubíkLukáš Kubík
ZŠ Pardubice Benešovo nám.ZŠ Pardubice Benešovo nám.
99 1.53 411
26 Daniel ŠmerdaDaniel Šmerda
ZŠ Kroměříž SlovanZŠ Kroměříž Slovan
98 1.53 411
27 Tomáš MorkesTomáš Morkes
ZŠ Teplice BuzuluckáZŠ Teplice Buzulucká
99 1.53 411
28 Filip SigmundFilip Sigmund
ZŠ Kroměříž SlovanZŠ Kroměříž Slovan
99 1.49 381
29 Jakub ŽeravíkJakub Žeravík
ZŠ Karlovy Vary, KrušnohorskáZŠ Karlovy Vary, Krušnohorská
98 1.49 381
30 Tomáš JanotaTomáš Janota
ZŠ Jablonec nad Nisou PasířskáZŠ Jablonec nad Nisou Pasířská
98 1.49 381
31 Lukáš MaziniLukáš Mazini
ZŠ KrnovZŠ Krnov
00 1.41 324
32 Ondřej HomolkaOndřej Homolka
ZŠ Nové Město na MoravěZŠ Nové Město na Moravě
99 1.37 297
Celkem 32 závodníků

Skok vysoký - Žákyně (Finále)

Finále (pá, 13.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Kristýna MalířováKristýna Malířová
ZŠ Lovosice Sady pionýrůZŠ Lovosice Sady pionýrů
99 1.68 830
2 Lada PejchalováLada Pejchalová
Gymnázium TrutnovGymnázium Trutnov
98 1.64 783
3 Josefína KomínkováJosefína Komínková
Gymnázium BřeclavGymnázium Břeclav
98 1.52 644
4 Lucie KantorováLucie Kantorová
ZŠ Opava EnglišovaZŠ Opava Englišova
00 1.48 599
5 Barbora HlaváčováBarbora Hlaváčová
ZŠ Pardubice Benešovo nám.ZŠ Pardubice Benešovo nám.
99 1.48 599
6= Vendula GereckáVendula Gerecká
ZŠ Opava EnglišovaZŠ Opava Englišova
00 1.44 555
6= Alena PanovskáAlena Panovská
ZŠ Tábor ZborovskáZŠ Tábor Zborovská
99 1.44 555
6= Adriana PospěchováAdriana Pospěchová
ZŠ Opava EnglišovaZŠ Opava Englišova
00 1.44 555
9 Lenka PiskováLenka Pisková
ZŠ OkříškyZŠ Okříšky
99 1.44 555
10 Karolína VlčkováKarolína Vlčková
ZŠ VizoviceZŠ Vizovice
99 1.44 555
11 Gabriela TrejbalováGabriela Trejbalová
ZŠ Jilemnice KomenskéhoZŠ Jilemnice Komenského
98 1.44 555
12= Natálie ČernohorskáNatálie Černohorská
ZŠ Pardubice Benešovo nám.ZŠ Pardubice Benešovo nám.
00 1.40 512
12= Michaela HanžlováMichaela Hanžlová
ZŠ Praha T.G.MasarykaZŠ Praha T.G.Masaryka
99 1.40 512
14 Beata HrozkováBeata Hrozková
Gymnázium BřeclavGymnázium Břeclav
99 1.40 512
15 Tereza SteinerováTereza Steinerová
ZŠ Jilemnice KomenskéhoZŠ Jilemnice Komenského
98 1.40 512
16= Iveta RadnickáIveta Radnická
ZŠ Praha T.G.MasarykaZŠ Praha T.G.Masaryka
00 1.40 512
16= Marie KovaříkováMarie Kovaříková
ZŠ Pardubice Benešovo nám.ZŠ Pardubice Benešovo nám.
99 1.40 512
16= Tereza ŠevčíkováTereza Ševčíková
ZŠ Tábor ZborovskáZŠ Tábor Zborovská
98 1.40 512
19 Veronika JůzováVeronika Jůzová
ZŠ OkříškyZŠ Okříšky
00 1.40 512
20 Nikola HlouškováNikola Hloušková
ZŠ Jilemnice KomenskéhoZŠ Jilemnice Komenského
98 1.40 512
21 Veronika NovotnáVeronika Novotná
ZŠ Příbram 28. říjnaZŠ Příbram 28. října
00 1.36 470
22 Sabina KusákováSabina Kusáková
ZŠ VizoviceZŠ Vizovice
99 1.36 470
23 Eliška WabneggerováEliška Wabneggerová
ZŠ HolýšovZŠ Holýšov
98 1.36 470
24 Aneta KrejčováAneta Krejčová
ZŠ Tábor ZborovskáZŠ Tábor Zborovská
98 1.36 470
25 Barbora KnotkováBarbora Knotková
ZŠ Lovosice Sady pionýrůZŠ Lovosice Sady pionýrů
98 1.32 429
26 Karolína ČernáKarolína Černá
Gymnázium TrutnovGymnázium Trutnov
99 1.32 429
27 Daniela GreschlováDaniela Greschlová
ZŠ HolýšovZŠ Holýšov
98 1.32 429
28 Zuzana SýkorováZuzana Sýkorová
ZŠ Příbram 28. říjnaZŠ Příbram 28. října
99 1.32 429
29 Tereza VeleckáTereza Velecká
ZŠ Šumperk ŠumavskáZŠ Šumperk Šumavská
99 1.28 389
30 Leona BrabcováLeona Brabcová
ZŠ OkříškyZŠ Okříšky
98 1.28 389
31 Dorota ZemánkováDorota Zemánková
Gymnázium BřeclavGymnázium Břeclav
00 1.24 350
32 Daniela KůstkováDaniela Kůstková
ZŠ VizoviceZŠ Vizovice
98 1.24 350
33 Michaela BognerováMichaela Bognerová
ZŠ HolýšovZŠ Holýšov
98 1.20 312
34 Barbora UrbánkováBarbora Urbánková
ZŠ Šumperk ŠumavskáZŠ Šumperk Šumavská
99 1.16 275
Celkem 34 závodníků

Skok daleký - Žáci (Finále)

Finále (pá, 13.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Dominik OrálekDominik Orálek
ZŠ Olomouc HeyrovskéhoZŠ Olomouc Heyrovského
98 6.61 723
2 Lukáš KuthanLukáš Kuthan
ZŠ Pardubice Benešovo nám.ZŠ Pardubice Benešovo nám.
99 6.09 606
3 Dominik KmentDominik Kment
ZŠ Teplice BuzuluckáZŠ Teplice Buzulucká
98 6.00 587
4 Filip StachFilip Stach
ZŠ Rychnov na Kněžnou,MasarykovaZŠ Rychnov na Kněžnou,Masar...
98 6.00 587
5 Adam HorákAdam Horák
ZŠ Břeclav KupkovaZŠ Břeclav Kupkova
99 5.90 565
6 Erik VeselýErik Veselý
ZŠ Břeclav KupkovaZŠ Břeclav Kupkova
98 5.82 548
7 Stanislav PacholíkStanislav Pacholík
ZŠ Nová VčelniceZŠ Nová Včelnice
98 5.72 527
8 Pavel StrnádekPavel Strnádek
ZŠ Jablonec nad Nisou PasířskáZŠ Jablonec nad Nisou Pasířská
99 5.66 514
9 Jakub FtáčníkJakub Ftáčník
ZŠ Olomouc HeyrovskéhoZŠ Olomouc Heyrovského
99 5.52 485
10 Jakub HanesJakub Hanes
ZŠ KrnovZŠ Krnov
99 5.50 481
11 Denis DostálDenis Dostál
ZŠ Rychnov na Kněžnou,MasarykovaZŠ Rychnov na Kněžnou,Masar...
98 5.47 475
12 Vít KrejčíVít Krejčí
ZŠ Kroměříž SlovanZŠ Kroměříž Slovan
98 5.40 461
13 Lukáš ŠimonLukáš Šimon
ZŠ Vlašim SídlištěZŠ Vlašim Sídliště
99 5.37 455
14 Jiří BeránekJiří Beránek
ZŠ Pardubice Benešovo nám.ZŠ Pardubice Benešovo nám.
99 5.33 447
15 Lukáš KučeraLukáš Kučera
ZŠ Nové Město na MoravěZŠ Nové Město na Moravě
99 5.32 445
16 Filip VladařFilip Vladař
ZŠ Olomouc HeyrovskéhoZŠ Olomouc Heyrovského
98 5.31 443
17 Filip VejdělekFilip Vejdělek
ZŠ Jablonec nad Nisou PasířskáZŠ Jablonec nad Nisou Pasířská
98 5.29 439
18 František KlejnaFrantišek Klejna
ZŠ Karlovy Vary, KrušnohorskáZŠ Karlovy Vary, Krušnohorská
00 5.26 433
19 Filip KašaFilip Kaša
ZŠ Nové Město na MoravěZŠ Nové Město na Moravě
98 5.20 421
20 Jiří TschertnerJiří Tschertner
ZŠ Kroměříž SlovanZŠ Kroměříž Slovan
98 5.19 419
21 Dalimil MikyskaDalimil Mikyska
ZŠ Břeclav KupkovaZŠ Břeclav Kupkova
99 5.18 417
22 Karel KulíšekKarel Kulíšek
ZŠ Nové Město na MoravěZŠ Nové Město na Moravě
99 5.15 411
23 Matěj JedličkaMatěj Jedlička
ZŠ Rychnov na Kněžnou,MasarykovaZŠ Rychnov na Kněžnou,Masar...
99 5.10 402
24 Michal VitíkMichal Vitík
ZŠ Teplice BuzuluckáZŠ Teplice Buzulucká
98 5.10 402
25 Marek BerkaMarek Berka
ZŠ Tachov HornickáZŠ Tachov Hornická
98 4.98 378
26 Jakub UrbanJakub Urban
ZŠ Pardubice Benešovo nám.ZŠ Pardubice Benešovo nám.
00 4.96 375
27 Šimon DoubekŠimon Doubek
ZŠ a MŠ Praha Na BeránkuZŠ a MŠ Praha Na Beránku
00 4.95 373
28 Luděk VespalecLuděk Vespalec
ZŠ Tachov HornickáZŠ Tachov Hornická
99 4.93 369
29 Richard ČermákRichard Čermák
ZŠ Teplice BuzuluckáZŠ Teplice Buzulucká
98 4.91 365
30 Lukáš ChuticLukáš Chutic
ZŠ Jablonec nad Nisou PasířskáZŠ Jablonec nad Nisou Pasířská
98 4.88 360
31 Josef DušekJosef Dušek
ZŠ Vlašim SídlištěZŠ Vlašim Sídliště
99 4.86 356
32 Marek LedvoňMarek Ledvoň
ZŠ KrnovZŠ Krnov
99 4.80 345
33 Petr ZemanPetr Zeman
ZŠ Karlovy Vary, KrušnohorskáZŠ Karlovy Vary, Krušnohorská
98 4.79 343
34 Tomáš VildumetzTomáš Vildumetz
ZŠ Karlovy Vary, KrušnohorskáZŠ Karlovy Vary, Krušnohorská
98 4.75 335
35 Jan Jiří BělochJan Jiří Běloch
ZŠ a MŠ Praha Na BeránkuZŠ a MŠ Praha Na Beránku
98 4.70 326
36 Martin CardaMartin Carda
ZŠ Nová VčelniceZŠ Nová Včelnice
98 4.65 317
37 Jiří NovákJiří Novák
ZŠ Vlašim SídlištěZŠ Vlašim Sídliště
98 4.54 297
Celkem 37 závodníků

Skok daleký - Žákyně (Finále)

Finále (pá, 13.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Markéta PůlpánováMarkéta Půlpánová
ZŠ Jilemnice KomenskéhoZŠ Jilemnice Komenského
99 4.85 519
2 Markéta TrundováMarkéta Trundová
ZŠ Šumperk ŠumavskáZŠ Šumperk Šumavská
99 4.84 516
3 Klára DarmovzalováKlára Darmovzalová
Gymnázium BřeclavGymnázium Břeclav
98 4.82 511
4 Agáta KolingerováAgáta Kolingerová
ZŠ Příbram 28. říjnaZŠ Příbram 28. října
99 4.73 487
Eliška PernáEliška Perná
ZŠ Pardubice Benešovo nám.ZŠ Pardubice Benešovo nám.
99 4.73 487
6 Klára ZemanováKlára Zemanová
ZŠ Opava EnglišovaZŠ Opava Englišova
00 4.71 482
7 Kateřina Anna NádvorníkováKateřina Anna Nádvorníková
ZŠ Pardubice Benešovo nám.ZŠ Pardubice Benešovo nám.
00 4.63 461
Kateřina JarošováKateřina Jarošová
ZŠ Příbram 28. říjnaZŠ Příbram 28. října
99 4.63 461
9 Michaela PeškováMichaela Pešková
ZŠ OkříškyZŠ Okříšky
99 4.61 456
10 Adéla BulantováAdéla Bulantová
ZŠ OkříškyZŠ Okříšky
99 4.59 451
11 Julie SýkorováJulie Sýkorová
ZŠ VizoviceZŠ Vizovice
99 4.50 428
Kateřina ŽigmundováKateřina Žigmundová
ZŠ HolýšovZŠ Holýšov
98 4.50 428
13 Veronika DusováVeronika Dusová
ZŠ Šumperk ŠumavskáZŠ Šumperk Šumavská
99 4.45 416
14 Hana TrundováHana Trundová
ZŠ Šumperk ŠumavskáZŠ Šumperk Šumavská
99 4.39 401
15 barbora Koudelovábarbora Koudelová
ZŠ Praha T.G.MasarykaZŠ Praha T.G.Masaryka
00 4.36 393
16 Eliška PapežováEliška Papežová
ZŠ HolýšovZŠ Holýšov
98 4.34 388
17 Veronika ScholzeováVeronika Scholzeová
Gymnázium TrutnovGymnázium Trutnov
98 4.32 384
18 Denisa ČižmárováDenisa Čižmárová
ZŠ VizoviceZŠ Vizovice
00 4.20 355
19 Barbora VrzalováBarbora Vrzalová
Gymnázium BřeclavGymnázium Břeclav
98 4.18 350
20 Michaela ŘehákováMichaela Řeháková
Gymnázium TrutnovGymnázium Trutnov
98 4.13 338
Markéta KadeřábkováMarkéta Kadeřábková
ZŠ Praha T.G.MasarykaZŠ Praha T.G.Masaryka
00 4.13 338
22 Sabina AckermannováSabina Ackermannová
ZŠ Jilemnice KomenskéhoZŠ Jilemnice Komenského
99 4.12 336
23 Tereza KoskubováTereza Koskubová
ZŠ Lovosice Sady pionýrůZŠ Lovosice Sady pionýrů
98 4.01 310
Vendula MráčkováVendula Mráčková
Gymnázium TrutnovGymnázium Trutnov
00 4.01 310
25 Petra KrálováPetra Králová
ZŠ Opava EnglišovaZŠ Opava Englišova
99 3.93 292
Marcela ButalováMarcela Butalová
ZŠ Lovosice Sady pionýrůZŠ Lovosice Sady pionýrů
99 3.93 292
27 Lenka PiegelbaurováLenka Piegelbaurová
ZŠ Lovosice Sady pionýrůZŠ Lovosice Sady pionýrů
98 3.80 263
28 Eliška NeradováEliška Neradová
ZŠ Tábor ZborovskáZŠ Tábor Zborovská
99 3.57 214
29 Markéta WohlmuthováMarkéta Wohlmuthová
ZŠ Tábor ZborovskáZŠ Tábor Zborovská
98 3.44 188
Eliška KlírováEliška Klírová
ZŠ Příbram 28. říjnaZŠ Příbram 28. října
00 0
Celkem 30 závodníků

Vrh koulí 3kg - Žákyně (Finále)

Finále (pá, 13.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Eliška PapežováEliška Papežová
ZŠ HolýšovZŠ Holýšov
98 10.60 569
2 Markéta PůlpánováMarkéta Půlpánová
ZŠ Jilemnice KomenskéhoZŠ Jilemnice Komenského
99 10.46 560
3 Eliška PernáEliška Perná
ZŠ Pardubice Benešovo nám.ZŠ Pardubice Benešovo nám.
99 10.45 559
4 Eliška WabneggerováEliška Wabneggerová
ZŠ HolýšovZŠ Holýšov
98 10.31 550
5 Barbora HlaváčováBarbora Hlaváčová
ZŠ Pardubice Benešovo nám.ZŠ Pardubice Benešovo nám.
99 09.76 514
6 Daniela GreschlováDaniela Greschlová
ZŠ HolýšovZŠ Holýšov
98 09.12 472
7 Gabriela TrejbalováGabriela Trejbalová
ZŠ Jilemnice KomenskéhoZŠ Jilemnice Komenského
98 09.00 464
8 Josefína KomínkováJosefína Komínková
Gymnázium BřeclavGymnázium Břeclav
98 08.92 459
9 Barbora VrzalováBarbora Vrzalová
Gymnázium BřeclavGymnázium Břeclav
98 08.87 456
10 Tereza KoskubováTereza Koskubová
ZŠ Lovosice Sady pionýrůZŠ Lovosice Sady pionýrů
98 08.76 449
11 Alena PanovskáAlena Panovská
ZŠ Tábor ZborovskáZŠ Tábor Zborovská
99 08.66 442
12 Lada PejchalováLada Pejchalová
Gymnázium TrutnovGymnázium Trutnov
98 08.43 427
13 Michaela HanžlováMichaela Hanžlová
ZŠ Praha T.G.MasarykaZŠ Praha T.G.Masaryka
99 08.38 424
14 Beata HrozkováBeata Hrozková
Gymnázium BřeclavGymnázium Břeclav
99 08.25 416
15 Kateřina JarošováKateřina Jarošová
ZŠ Příbram 28. říjnaZŠ Příbram 28. října
99 08.18 411
16 Petra KrálováPetra Králová
ZŠ Opava EnglišovaZŠ Opava Englišova
99 08.18 411
17 Veronika ScholzeováVeronika Scholzeová
Gymnázium TrutnovGymnázium Trutnov
98 07.98 398
18 Michaela PeškováMichaela Pešková
ZŠ OkříškyZŠ Okříšky
99 07.90 393
19 Veronika JůzováVeronika Jůzová
ZŠ OkříškyZŠ Okříšky
00 07.70 380
20 Sabina KusákováSabina Kusáková
ZŠ VizoviceZŠ Vizovice
99 07.69 379
21 Daniela KůstkováDaniela Kůstková
ZŠ VizoviceZŠ Vizovice
98 07.59 373
22 Leona BrabcováLeona Brabcová
ZŠ OkříškyZŠ Okříšky
98 07.58 372
23 Lenka PiegelbaurováLenka Piegelbaurová
ZŠ Lovosice Sady pionýrůZŠ Lovosice Sady pionýrů
98 07.51 368
24 Vendula GereckáVendula Gerecká
ZŠ Opava EnglišovaZŠ Opava Englišova
00 07.50 367
25 Agáta KolingerováAgáta Kolingerová
ZŠ Příbram 28. říjnaZŠ Příbram 28. října
99 07.43 363
26 Marie KovaříkováMarie Kovaříková
ZŠ Pardubice Benešovo nám.ZŠ Pardubice Benešovo nám.
99 07.36 358
27 Tereza ŠevčíkováTereza Ševčíková
ZŠ Tábor ZborovskáZŠ Tábor Zborovská
98 07.25 351
28 barbora Koudelovábarbora Koudelová
ZŠ Praha T.G.MasarykaZŠ Praha T.G.Masaryka
00 07.02 336
29 Nikola HlouškováNikola Hloušková
ZŠ Jilemnice KomenskéhoZŠ Jilemnice Komenského
98 06.74 318
30 Eliška NeradováEliška Neradová
ZŠ Tábor ZborovskáZŠ Tábor Zborovská
99 06.40 297
31 Klára ZemanováKlára Zemanová
ZŠ Opava EnglišovaZŠ Opava Englišova
00 06.33 292
32 Hana TrundováHana Trundová
ZŠ Šumperk ŠumavskáZŠ Šumperk Šumavská
99 06.12 279
33 Tereza VeleckáTereza Velecká
ZŠ Šumperk ŠumavskáZŠ Šumperk Šumavská
99 06.08 276
34 Markéta TrundováMarkéta Trundová
ZŠ Šumperk ŠumavskáZŠ Šumperk Šumavská
99 06.03 273
35 Veronika NovotnáVeronika Novotná
ZŠ Příbram 28. říjnaZŠ Příbram 28. října
00 05.63 248
Celkem 35 závodníků

Vrh koulí 4kg - Žáci (Finále)

Finále (pá, 13.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lukáš SvobodaLukáš Svoboda
ZŠ Vlašim SídlištěZŠ Vlašim Sídliště
98 13.07 672
2 Stanislav PacholíkStanislav Pacholík
ZŠ Nová VčelniceZŠ Nová Včelnice
98 12.96 665
3 Adam HorákAdam Horák
ZŠ Břeclav KupkovaZŠ Břeclav Kupkova
99 12.71 650
4 Tomáš JanotaTomáš Janota
ZŠ Jablonec nad Nisou PasířskáZŠ Jablonec nad Nisou Pasířská
98 12.64 645
5 Vojtěch AdamecVojtěch Adamec
ZŠ Pardubice Benešovo nám.ZŠ Pardubice Benešovo nám.
99 12.38 629
6 Tomáš TrojánekTomáš Trojánek
ZŠ Nové Město na MoravěZŠ Nové Město na Moravě
99 12.33 626
7 Dalimil MikyskaDalimil Mikyska
ZŠ Břeclav KupkovaZŠ Břeclav Kupkova
99 12.31 625
8 František KlejnaFrantišek Klejna
ZŠ Karlovy Vary, KrušnohorskáZŠ Karlovy Vary, Krušnohorská
00 11.95 603
9 Jakub HanesJakub Hanes
ZŠ KrnovZŠ Krnov
99 11.74 591
10 Lukáš KuthanLukáš Kuthan
ZŠ Pardubice Benešovo nám.ZŠ Pardubice Benešovo nám.
99 11.65 585
11 Filip StachFilip Stach
ZŠ Rychnov na Kněžnou,MasarykovaZŠ Rychnov na Kněžnou,Masar...
98 11.62 583
12 Ondřej SobotaOndřej Sobota
ZŠ Jablonec nad Nisou PasířskáZŠ Jablonec nad Nisou Pasířská
98 11.30 564
13 Marek BerkaMarek Berka
ZŠ Tachov HornickáZŠ Tachov Hornická
98 11.19 557
14 Filip KrálFilip Král
ZŠ Břeclav KupkovaZŠ Břeclav Kupkova
99 11.09 551
15 Samuel EmereohaSamuel Emereoha
ZŠ Olomouc HeyrovskéhoZŠ Olomouc Heyrovského
98 10.94 542
16 Richard ČermákRichard Čermák
ZŠ Teplice BuzuluckáZŠ Teplice Buzulucká
98 10.80 534
17 Jiří NovákJiří Novák
ZŠ Vlašim SídlištěZŠ Vlašim Sídliště
98 10.78 533
18 Filip KašaFilip Kaša
ZŠ Nové Město na MoravěZŠ Nové Město na Moravě
98 10.62 523
19 Jan ŠprinclJan Šprincl
ZŠ Nová VčelniceZŠ Nová Včelnice
99 10.58 521
20 Richard KlímaRichard Klíma
ZŠ KrnovZŠ Krnov
98 10.56 519
21 Dominik KmentDominik Kment
ZŠ Teplice BuzuluckáZŠ Teplice Buzulucká
98 10.45 513
Jakub MalíkJakub Malík
ZŠ a MŠ Praha Na BeránkuZŠ a MŠ Praha Na Beránku
99 10.45 513
23 Denis SalnikovDenis Salnikov
ZŠ Karlovy Vary, KrušnohorskáZŠ Karlovy Vary, Krušnohorská
98 10.40 510
24 Jaroslav MertlJaroslav Mertl
ZŠ Tachov HornickáZŠ Tachov Hornická
98 10.30 504
25 Daniel KmentDaniel Kment
ZŠ Teplice BuzuluckáZŠ Teplice Buzulucká
98 10.28 502
26 Martin KonečnýMartin Konečný
ZŠ Olomouc HeyrovskéhoZŠ Olomouc Heyrovského
99 10.23 499
27 Jakub FtáčníkJakub Ftáčník
ZŠ Olomouc HeyrovskéhoZŠ Olomouc Heyrovského
99 10.10 492
28 Marek LedvoňMarek Ledvoň
ZŠ KrnovZŠ Krnov
99 10.00 486
Tomáš VildumetzTomáš Vildumetz
ZŠ Karlovy Vary, KrušnohorskáZŠ Karlovy Vary, Krušnohorská
98 10.00 486
30 Vít KrejčíVít Krejčí
ZŠ Kroměříž SlovanZŠ Kroměříž Slovan
98 09.89 479
31 Jan Jiří BělochJan Jiří Běloch
ZŠ a MŠ Praha Na BeránkuZŠ a MŠ Praha Na Beránku
98 09.86 477
32 Lukáš ZemanLukáš Zeman
ZŠ Nová VčelniceZŠ Nová Včelnice
99 09.50 456
33 Lukáš ŠimonLukáš Šimon
ZŠ Vlašim SídlištěZŠ Vlašim Sídliště
99 09.45 453
34 Daniel ŽipajDaniel Žipaj
ZŠ Tachov HornickáZŠ Tachov Hornická
99 09.40 450
35 Ondřej HomolkaOndřej Homolka
ZŠ Nové Město na MoravěZŠ Nové Město na Moravě
99 09.38 448
36 Denis DostálDenis Dostál
ZŠ Rychnov na Kněžnou,MasarykovaZŠ Rychnov na Kněžnou,Masar...
98 09.28 443
37 Jiří BeránekJiří Beránek
ZŠ Pardubice Benešovo nám.ZŠ Pardubice Benešovo nám.
99 08.85 417
38 Filip SigmundFilip Sigmund
ZŠ Kroměříž SlovanZŠ Kroměříž Slovan
99 08.68 407
39 Filip VejdělekFilip Vejdělek
ZŠ Jablonec nad Nisou PasířskáZŠ Jablonec nad Nisou Pasířská
98 08.60 402
40 David ČervinkaDavid Červinka
ZŠ Rychnov na Kněžnou,MasarykovaZŠ Rychnov na Kněžnou,Masar...
99 08.29 384
41 Ondřej UrubekOndřej Urubek
ZŠ Kroměříž SlovanZŠ Kroměříž Slovan
98 08.12 373
Celkem 41 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Žáci (Finále)

Finále (pá, 13.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Erik VeselýErik Veselý
ZŠ Břeclav KupkovaZŠ Břeclav Kupkova
98 80.92 578
2 Daniel ŠmerdaDaniel Šmerda
ZŠ Kroměříž SlovanZŠ Kroměříž Slovan
98 77.60 549
3 Radim MalinkovičRadim Malinkovič
ZŠ a MŠ Praha Na BeránkuZŠ a MŠ Praha Na Beránku
98 72.72 505
4 Petr KoniorPetr Konior
ZŠ KrnovZŠ Krnov
98 67.84 462
5 Lukáš KubíkLukáš Kubík
ZŠ Pardubice Benešovo nám.ZŠ Pardubice Benešovo nám.
99 67.75 461
6 Luděk VespalecLuděk Vespalec
ZŠ Tachov HornickáZŠ Tachov Hornická
99 66.52 450
7 Tomáš TrejbalTomáš Trejbal
ZŠ Tachov HornickáZŠ Tachov Hornická
98 65.01 437
8 Jakub ŽeravíkJakub Žeravík
ZŠ Karlovy Vary, KrušnohorskáZŠ Karlovy Vary, Krušnohorská
98 64.29 431
9 Dominik OrálekDominik Orálek
ZŠ Olomouc HeyrovskéhoZŠ Olomouc Heyrovského
98 63.78 426
10 Lukáš KučeraLukáš Kučera
ZŠ Nové Město na MoravěZŠ Nové Město na Moravě
99 63.70 426
11 Jakub UrbanJakub Urban
ZŠ Pardubice Benešovo nám.ZŠ Pardubice Benešovo nám.
00 62.78 418
12 Pavel StrnádekPavel Strnádek
ZŠ Jablonec nad Nisou PasířskáZŠ Jablonec nad Nisou Pasířská
99 62.32 414
13 Jiří TschertnerJiří Tschertner
ZŠ Kroměříž SlovanZŠ Kroměříž Slovan
98 59.34 388
14 Petr ZemanPetr Zeman
ZŠ Karlovy Vary, KrušnohorskáZŠ Karlovy Vary, Krušnohorská
98 57.86 375
15 Aleš LenfeldAleš Lenfeld
ZŠ Rychnov na Kněžnou,MasarykovaZŠ Rychnov na Kněžnou,Masar...
99 56.80 366
16 Jan ZváraJan Zvára
ZŠ Vlašim SídlištěZŠ Vlašim Sídliště
99 56.76 366
17 Tomáš MorkesTomáš Morkes
ZŠ Teplice BuzuluckáZŠ Teplice Buzulucká
99 56.28 361
18 Matěj JedličkaMatěj Jedlička
ZŠ Rychnov na Kněžnou,MasarykovaZŠ Rychnov na Kněžnou,Masar...
99 54.08 343
19 Adam VašAdam Vaš
ZŠ Nová VčelniceZŠ Nová Včelnice
00 52.45 329
20 Jan VašíčekJan Vašíček
ZŠ Břeclav KupkovaZŠ Břeclav Kupkova
99 51.67 322
21 Šimon DoubekŠimon Doubek
ZŠ a MŠ Praha Na BeránkuZŠ a MŠ Praha Na Beránku
00 50.89 315
22 Michal VitíkMichal Vitík
ZŠ Teplice BuzuluckáZŠ Teplice Buzulucká
98 49.84 306
23 Josef DušekJosef Dušek
ZŠ Vlašim SídlištěZŠ Vlašim Sídliště
99 49.42 303
24 Karel KulíšekKarel Kulíšek
ZŠ Nové Město na MoravěZŠ Nové Město na Moravě
99 48.84 298
25 Martin CardaMartin Carda
ZŠ Nová VčelniceZŠ Nová Včelnice
98 48.54 295
26 Lukáš MaziniLukáš Mazini
ZŠ KrnovZŠ Krnov
00 47.39 286
27 Filip VladařFilip Vladař
ZŠ Olomouc HeyrovskéhoZŠ Olomouc Heyrovského
98 46.71 280
28 Lukáš ChuticLukáš Chutic
ZŠ Jablonec nad Nisou PasířskáZŠ Jablonec nad Nisou Pasířská
98 26.78 118
Celkem 28 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Žákyně (Finále)

Finále (pá, 13.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tereza SteinerováTereza Steinerová
ZŠ Jilemnice KomenskéhoZŠ Jilemnice Komenského
98 51.09 493
2 Veronika DusováVeronika Dusová
ZŠ Šumperk ŠumavskáZŠ Šumperk Šumavská
99 49.73 476
3 Adéla BulantováAdéla Bulantová
ZŠ OkříškyZŠ Okříšky
99 47.82 452
4 Barbora UrbánkováBarbora Urbánková
ZŠ Šumperk ŠumavskáZŠ Šumperk Šumavská
99 46.54 436
5 Kristýna MalířováKristýna Malířová
ZŠ Lovosice Sady pionýrůZŠ Lovosice Sady pionýrů
99 45.76 426
6 Denisa ČižmárováDenisa Čižmárová
ZŠ VizoviceZŠ Vizovice
00 45.65 425
7 Michaela ŘehákováMichaela Řeháková
Gymnázium TrutnovGymnázium Trutnov
98 45.63 425
8 Lenka PiskováLenka Pisková
ZŠ OkříškyZŠ Okříšky
99 44.63 412
9 Natálie ČernohorskáNatálie Černohorská
ZŠ Pardubice Benešovo nám.ZŠ Pardubice Benešovo nám.
00 44.41 410
10 Karolína ČernáKarolína Černá
Gymnázium TrutnovGymnázium Trutnov
99 43.52 399
11 Iveta RadnickáIveta Radnická
ZŠ Praha T.G.MasarykaZŠ Praha T.G.Masaryka
00 43.01 392
12 Klára DarmovzalováKlára Darmovzalová
Gymnázium BřeclavGymnázium Břeclav
98 42.56 387
13 Lucie KantorováLucie Kantorová
ZŠ Opava EnglišovaZŠ Opava Englišova
00 41.61 375
14 Marcela ButalováMarcela Butalová
ZŠ Lovosice Sady pionýrůZŠ Lovosice Sady pionýrů
99 41.31 371
15 Aneta KrejčováAneta Krejčová
ZŠ Tábor ZborovskáZŠ Tábor Zborovská
98 40.99 367
16 Kateřina ŽigmundováKateřina Žigmundová
ZŠ HolýšovZŠ Holýšov
98 40.05 356
17 Michaela BognerováMichaela Bognerová
ZŠ HolýšovZŠ Holýšov
98 40.02 356
18 Karolína VlčkováKarolína Vlčková
ZŠ VizoviceZŠ Vizovice
99 39.16 345
19 Julie SýkorováJulie Sýkorová
ZŠ VizoviceZŠ Vizovice
99 38.97 343
20 Markéta KadeřábkováMarkéta Kadeřábková
ZŠ Praha T.G.MasarykaZŠ Praha T.G.Masaryka
00 36.18 309
21 Dorota ZemánkováDorota Zemánková
Gymnázium BřeclavGymnázium Břeclav
00 33.89 281
22 Vendula MráčkováVendula Mráčková
Gymnázium TrutnovGymnázium Trutnov
00 31.76 256
23 Markéta WohlmuthováMarkéta Wohlmuthová
ZŠ Tábor ZborovskáZŠ Tábor Zborovská
98 31.69 255
24 Barbora KnotkováBarbora Knotková
ZŠ Lovosice Sady pionýrůZŠ Lovosice Sady pionýrů
98 30.39 240
25 Sabina AckermannováSabina Ackermannová
ZŠ Jilemnice KomenskéhoZŠ Jilemnice Komenského
99 30.16 237
26 Kateřina Anna NádvorníkováKateřina Anna Nádvorníková
ZŠ Pardubice Benešovo nám.ZŠ Pardubice Benešovo nám.
00 28.98 223
27 Eliška KlírováEliška Klírová
ZŠ Příbram 28. říjnaZŠ Příbram 28. října
00 27.89 210
28 Zuzana SýkorováZuzana Sýkorová
ZŠ Příbram 28. říjnaZŠ Příbram 28. října
99 26.27 192
29 Adriana PospěchováAdriana Pospěchová
ZŠ Opava EnglišovaZŠ Opava Englišova
00 24.69 173
Celkem 29 závodníků
Čtyřboj - Žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 BvKup BvKup 00 ZŠ Břeclav KupkovaZŠ Břeclav Kupkova 9293
2 PARDU PARDU 00 ZŠ Pardubice Benešovo nám.ZŠ Pardubice Benešovo nám. 9054
3 OLOUMH OLOUMH 00 ZŠ Olomouc HeyrovskéhoZŠ Olomouc Heyrovského 8998
4 ZSVL ZSVL 00 ZŠ Vlašim SídlištěZŠ Vlašim Sídliště 8538
5 KROM KROM 00 ZŠ Kroměříž SlovanZŠ Kroměříž Slovan 8350
6 NOVME NOVME 00 ZŠ Nové Město na MoravěZŠ Nové Město na Moravě 8281
7 KAVAR KAVAR 00 ZŠ Karlovy Vary, KrušnohorskáZŠ Karlovy Vary, Krušnohorská 8184
8 TEBUZ TEBUZ 00 ZŠ Teplice BuzuluckáZŠ Teplice Buzulucká 8110
9 NOVCE NOVCE 00 ZŠ Nová VčelniceZŠ Nová Včelnice 8045
10 RYCHN RYCHN 00 ZŠ Rychnov na Kněžnou,MasarykovaZŠ Rychnov na Kněžnou,Masar... 8018
11 PRAHA PRAHA 00 ZŠ a MŠ Praha Na BeránkuZŠ a MŠ Praha Na Beránku 7897
12 JABLO JABLO 00 ZŠ Jablonec nad Nisou PasířskáZŠ Jablonec nad Nisou Pasířská 7674
13 ZŠTAC ZŠTAC 00 ZŠ Tachov HornickáZŠ Tachov Hornická 7663
14 KRNO KRNO 00 ZŠ KrnovZŠ Krnov 7231
Poznámky:
stav po 60m, 1000m, výšce, dálce, kouli a kriketu
Celkem 14 závodníků
Čtyřboj - Žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 OPAVA OPAVA 00 ZŠ Opava EnglišovaZŠ Opava Englišova 8146
2 ZŠJIL ZŠJIL 00 ZŠ Jilemnice KomenskéhoZŠ Jilemnice Komenského 8109
3 GTRUT GTRUT 00 Gymnázium TrutnovGymnázium Trutnov 8069
4 PARDU PARDU 00 ZŠ Pardubice Benešovo nám.ZŠ Pardubice Benešovo nám. 8060
5 VIZOV VIZOV 00 ZŠ VizoviceZŠ Vizovice 7855
6 OKŘÍŠ OKŘÍŠ 00 ZŠ OkříškyZŠ Okříšky 7835
7 PŘÍBR PŘÍBR 00 ZŠ Příbram 28. říjnaZŠ Příbram 28. října 7672
8 HOLÝŠ HOLÝŠ 00 ZŠ HolýšovZŠ Holýšov 7620
9 GBV GBV 00 Gymnázium BřeclavGymnázium Břeclav 7578
10 ŠUMPE ŠUMPE 00 ZŠ Šumperk ŠumavskáZŠ Šumperk Šumavská 7318
11 ZŠLOV ZŠLOV 00 ZŠ Lovosice Sady pionýrůZŠ Lovosice Sady pionýrů 7075
12 PhaMa PhaMa 00 ZŠ Praha T.G.MasarykaZŠ Praha T.G.Masaryka 6995
13 TÁBOR TÁBOR 00 ZŠ Tábor ZborovskáZŠ Tábor Zborovská 6960
Poznámky:
stav po 60m, kriketu, kouli, dálce a výšce
Celkem 13 závodníků