Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Atletický čtyřboj ZŠ-republikové finále

Břeclav (13. - 13. 6. 2014)

Skok vysoký - Žáci (Finále)

Finále (pá, 13.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Lukáš SvobodaLukáš Svoboda
ZŠ Vlašim SídlištěZŠ Vlašim Sídliště
98 1.93 740
2 Vojtěch AdamecVojtěch Adamec
ZŠ Pardubice Benešovo nám.ZŠ Pardubice Benešovo nám.
99 1.81 636
3 Martin KonečnýMartin Konečný
ZŠ Olomouc HeyrovskéhoZŠ Olomouc Heyrovského
99 1.77 602
4 Richard KlímaRichard Klíma
ZŠ KrnovZŠ Krnov
98 1.73 569
5 Tomáš TrejbalTomáš Trejbal
ZŠ Tachov HornickáZŠ Tachov Hornická
98 1.73 569
6 Daniel KmentDaniel Kment
ZŠ Teplice BuzuluckáZŠ Teplice Buzulucká
98 1.65 504
7 Radim MalinkovičRadim Malinkovič
ZŠ a MŠ Praha Na BeránkuZŠ a MŠ Praha Na Beránku
98 1.65 504
8 Filip KrálFilip Král
ZŠ Břeclav KupkovaZŠ Břeclav Kupkova
99 1.65 504
9 Samuel EmereohaSamuel Emereoha
ZŠ Olomouc HeyrovskéhoZŠ Olomouc Heyrovského
98 1.61 472
10 Jaroslav MertlJaroslav Mertl
ZŠ Tachov HornickáZŠ Tachov Hornická
98 1.61 472
11= Jakub MalíkJakub Malík
ZŠ a MŠ Praha Na BeránkuZŠ a MŠ Praha Na Beránku
99 1.61 472
11= Petr KoniorPetr Konior
ZŠ KrnovZŠ Krnov
98 1.61 472
11= Aleš LenfeldAleš Lenfeld
ZŠ Rychnov na Kněžnou,MasarykovaZŠ Rychnov na Kněžnou,Masar...
99 1.61 472
14 Denis SalnikovDenis Salnikov
ZŠ Karlovy Vary, KrušnohorskáZŠ Karlovy Vary, Krušnohorská
98 1.61 472
15 Adam VašAdam Vaš
ZŠ Nová VčelniceZŠ Nová Včelnice
00 1.57 441
16 Jan ZváraJan Zvára
ZŠ Vlašim SídlištěZŠ Vlašim Sídliště
99 1.57 441
17= Lukáš ZemanLukáš Zeman
ZŠ Nová VčelniceZŠ Nová Včelnice
99 1.53 411
17= Jan ŠprinclJan Šprincl
ZŠ Nová VčelniceZŠ Nová Včelnice
99 1.53 411
17= Daniel ŽipajDaniel Žipaj
ZŠ Tachov HornickáZŠ Tachov Hornická
99 1.53 411
17= Ondřej SobotaOndřej Sobota
ZŠ Jablonec nad Nisou PasířskáZŠ Jablonec nad Nisou Pasířská
98 1.53 411
21= David ČervinkaDavid Červinka
ZŠ Rychnov na Kněžnou,MasarykovaZŠ Rychnov na Kněžnou,Masar...
99 1.53 411
21= Tomáš TrojánekTomáš Trojánek
ZŠ Nové Město na MoravěZŠ Nové Město na Moravě
99 1.53 411
23= Ondřej UrubekOndřej Urubek
ZŠ Kroměříž SlovanZŠ Kroměříž Slovan
98 1.53 411
23= Jan VašíčekJan Vašíček
ZŠ Břeclav KupkovaZŠ Břeclav Kupkova
99 1.53 411
25 Lukáš KubíkLukáš Kubík
ZŠ Pardubice Benešovo nám.ZŠ Pardubice Benešovo nám.
99 1.53 411
26 Daniel ŠmerdaDaniel Šmerda
ZŠ Kroměříž SlovanZŠ Kroměříž Slovan
98 1.53 411
27 Tomáš MorkesTomáš Morkes
ZŠ Teplice BuzuluckáZŠ Teplice Buzulucká
99 1.53 411
28 Filip SigmundFilip Sigmund
ZŠ Kroměříž SlovanZŠ Kroměříž Slovan
99 1.49 381
29 Jakub ŽeravíkJakub Žeravík
ZŠ Karlovy Vary, KrušnohorskáZŠ Karlovy Vary, Krušnohorská
98 1.49 381
30 Tomáš JanotaTomáš Janota
ZŠ Jablonec nad Nisou PasířskáZŠ Jablonec nad Nisou Pasířská
98 1.49 381
31 Lukáš MaziniLukáš Mazini
ZŠ KrnovZŠ Krnov
00 1.41 324
32 Ondřej HomolkaOndřej Homolka
ZŠ Nové Město na MoravěZŠ Nové Město na Moravě
99 1.37 297
Celkem 32 závodníků

Skok vysoký - Žákyně (Finále)

Finále (pá, 13.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Kristýna MalířováKristýna Malířová
ZŠ Lovosice Sady pionýrůZŠ Lovosice Sady pionýrů
99 1.68 830
2 Lada PejchalováLada Pejchalová
Gymnázium TrutnovGymnázium Trutnov
98 1.64 783
3 Josefína KomínkováJosefína Komínková
Gymnázium BřeclavGymnázium Břeclav
98 1.52 644
4 Lucie KantorováLucie Kantorová
ZŠ Opava EnglišovaZŠ Opava Englišova
00 1.48 599
5 Barbora HlaváčováBarbora Hlaváčová
ZŠ Pardubice Benešovo nám.ZŠ Pardubice Benešovo nám.
99 1.48 599
6= Vendula GereckáVendula Gerecká
ZŠ Opava EnglišovaZŠ Opava Englišova
00 1.44 555
6= Alena PanovskáAlena Panovská
ZŠ Tábor ZborovskáZŠ Tábor Zborovská
99 1.44 555
6= Adriana PospěchováAdriana Pospěchová
ZŠ Opava EnglišovaZŠ Opava Englišova
00 1.44 555
9 Lenka PiskováLenka Pisková
ZŠ OkříškyZŠ Okříšky
99 1.44 555
10 Karolína VlčkováKarolína Vlčková
ZŠ VizoviceZŠ Vizovice
99 1.44 555
11 Gabriela TrejbalováGabriela Trejbalová
ZŠ Jilemnice KomenskéhoZŠ Jilemnice Komenského
98 1.44 555
12= Natálie ČernohorskáNatálie Černohorská
ZŠ Pardubice Benešovo nám.ZŠ Pardubice Benešovo nám.
00 1.40 512
12= Michaela HanžlováMichaela Hanžlová
ZŠ Praha T.G.MasarykaZŠ Praha T.G.Masaryka
99 1.40 512
14 Beata HrozkováBeata Hrozková
Gymnázium BřeclavGymnázium Břeclav
99 1.40 512
15 Tereza SteinerováTereza Steinerová
ZŠ Jilemnice KomenskéhoZŠ Jilemnice Komenského
98 1.40 512
16= Iveta RadnickáIveta Radnická
ZŠ Praha T.G.MasarykaZŠ Praha T.G.Masaryka
00 1.40 512
16= Marie KovaříkováMarie Kovaříková
ZŠ Pardubice Benešovo nám.ZŠ Pardubice Benešovo nám.
99 1.40 512
16= Tereza ŠevčíkováTereza Ševčíková
ZŠ Tábor ZborovskáZŠ Tábor Zborovská
98 1.40 512
19 Veronika JůzováVeronika Jůzová
ZŠ OkříškyZŠ Okříšky
00 1.40 512
20 Nikola HlouškováNikola Hloušková
ZŠ Jilemnice KomenskéhoZŠ Jilemnice Komenského
98 1.40 512
21 Veronika NovotnáVeronika Novotná
ZŠ Příbram 28. říjnaZŠ Příbram 28. října
00 1.36 470
22 Sabina KusákováSabina Kusáková
ZŠ VizoviceZŠ Vizovice
99 1.36 470
23 Eliška WabneggerováEliška Wabneggerová
ZŠ HolýšovZŠ Holýšov
98 1.36 470
24 Aneta KrejčováAneta Krejčová
ZŠ Tábor ZborovskáZŠ Tábor Zborovská
98 1.36 470
25 Barbora KnotkováBarbora Knotková
ZŠ Lovosice Sady pionýrůZŠ Lovosice Sady pionýrů
98 1.32 429
26 Karolína ČernáKarolína Černá
Gymnázium TrutnovGymnázium Trutnov
99 1.32 429
27 Daniela GreschlováDaniela Greschlová
ZŠ HolýšovZŠ Holýšov
98 1.32 429
28 Zuzana SýkorováZuzana Sýkorová
ZŠ Příbram 28. říjnaZŠ Příbram 28. října
99 1.32 429
29 Tereza VeleckáTereza Velecká
ZŠ Šumperk ŠumavskáZŠ Šumperk Šumavská
99 1.28 389
30 Leona BrabcováLeona Brabcová
ZŠ OkříškyZŠ Okříšky
98 1.28 389
31 Dorota ZemánkováDorota Zemánková
Gymnázium BřeclavGymnázium Břeclav
00 1.24 350
32 Daniela KůstkováDaniela Kůstková
ZŠ VizoviceZŠ Vizovice
98 1.24 350
33 Michaela BognerováMichaela Bognerová
ZŠ HolýšovZŠ Holýšov
98 1.20 312
34 Barbora UrbánkováBarbora Urbánková
ZŠ Šumperk ŠumavskáZŠ Šumperk Šumavská
99 1.16 275
Celkem 34 závodníků