Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1.kolo KP družstev mladšího žactva

Pardubice (14. 5. 2014)

60 m - Ml. žáci (Rozběh)

Rozběh 1 (st, 14.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš MachLukáš Mach 01 HVEPAHVEPA 08.3
2 Filip BašeFilip Baše 01 SAKPUSAKPU 08.9
3 Martin BurianMartin Burian 02 SAKPUSAKPU 08.9
4 Jan KührJan Kühr 01 CHRUDICHRUDI 08.9
5 Jakub MrštíkJakub Mrštík 02 SAKPUSAKPU 10.2
6 Milan HyklMilan Hykl CHRUDICHRUDI 10.3
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (st, 14.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan VostrovskýJan Vostrovský 01 CHRUDICHRUDI 08.9
2 Tom SmlsalTom Smlsal 01 CHRUDICHRUDI 08.9
3 Matěj SádovskýMatěj Sádovský 02 SAKPUSAKPU 08.9
4 Victor SovaVictor Sova 02 SAKPUSAKPU 08.9
5 Šimon VelinskýŠimon Velinský 02 SAKPUSAKPU 09.1
Celkem 5 závodníků
Rozběh 3 (st, 14.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan RabaJan Raba 03 ACPARACPAR 08.8
2 Miroslav KudláčekMiroslav Kudláček 04 ACPARACPAR 08.9
3 Hynek HavelHynek Havel 02 ACPARACPAR 09.9
4 Michal PospíšilMichal Pospíšil 02 ACPARACPAR 10.1
5 Martin ProkešMartin Prokeš 05 ACPARACPAR 10.2
Celkem 5 závodníků
Rozběh 4 (st, 14.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr ZítkaPetr Zítka 01 HVEPAHVEPA 07.6
2 Jakub MachJakub Mach 01 HVEPAHVEPA 09.2
3 Marek ŘíhákMarek Říhák 02 HVEPAHVEPA 09.2
4 Filip ŠtefecFilip Štefec 02 CHRUDICHRUDI 09.8
5 Tomáš SeveraTomáš Severa 02 VMYTOVMYTO 09.9
Celkem 5 závodníků

60 m - Ml. žáci (Finále)

Finále A (st, 14.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr ZítkaPetr Zítka 01 HVEPAHVEPA 08.0 11
2 Lukáš MachLukáš Mach 01 HVEPAHVEPA 08.3 9
3 Filip BašeFilip Baše 01 SAKPUSAKPU 08.7 8
4 Jan VostrovskýJan Vostrovský 01 CHRUDICHRUDI 09.2 7
5 Tom SmlsalTom Smlsal 01 CHRUDICHRUDI 09.5 6
Jan RabaJan Raba 03 ACPARACPAR DNP
Celkem 6 závodníků
Finále B (st, 14.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin BurianMartin Burian 02 SAKPUSAKPU 08.6 5
2 Jan KührJan Kühr 01 CHRUDICHRUDI 08.8 4
3 Matěj SádovskýMatěj Sádovský 02 SAKPUSAKPU 09.0 3
4 Miroslav KudláčekMiroslav Kudláček 04 ACPARACPAR DNP
Celkem 4 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Rozběh)

Rozběh 1 (st, 14.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára BažoutováKlára Bažoutová 02 CHRUDICHRUDI 08.7
2 Eliška HezkáEliška Hezká 02 SAKPUSAKPU 08.8
3 Tereza DostálováTereza Dostálová 01 VMYTOVMYTO 09.2
4 Eliška BorkováEliška Borková 01 HVEPAHVEPA 09.4
5 Vendula BlažkováVendula Blažková 02 VMYTOVMYTO 11.2
6 Tereza ČernáTereza Černá 02 ACPARACPAR 11.2
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (st, 14.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Magdaléna PernáMagdaléna Perná 02 SAKPUSAKPU 09.0
2 Lucie KrpatováLucie Krpatová 02 ACPARACPAR 09.3
3 Žaneta LukášováŽaneta Lukášová 02 CHRUDICHRUDI 09.4
4 Eliška NovotnáEliška Novotná 01 SAKPUSAKPU 09.7
5 Magdalena KrejčíMagdalena Krejčí 03 ACPARACPAR 10.3
Celkem 5 závodníků
Rozběh 3 (st, 14.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Amálie NovákováAmálie Nováková 01 CHRUDICHRUDI 08.3
2 Kristýna PtáčkováKristýna Ptáčková 01 HVEPAHVEPA 08.7
3 Andrea PilařováAndrea Pilařová 01 CHRUDICHRUDI 08.8
4 Nikola MandysováNikola Mandysová 01 SAKPUSAKPU 09.1
5 Adéla MilčínskáAdéla Milčínská 02 CHRUDICHRUDI 09.3
Celkem 5 závodníků
Rozběh 4 (st, 14.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína TláskalováKarolína Tláskalová 01 HVEPAHVEPA 08.9
2 Karolína ŘádkováKarolína Řádková 01 ACPARACPAR 09.4
3 Nela VindemanováNela Vindemanová 02 HVEPAHVEPA 09.4
4 Alexandra SládkováAlexandra Sládková 01 CHRUDICHRUDI 09.6
5 Tereza VavřinováTereza Vavřinová 01 ACPARACPAR 09.7
Celkem 5 závodníků
Rozběh 5 (st, 14.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natálie CoufalováNatálie Coufalová 01 SLATISLATI 08.7
2 Simona SpěvákováSimona Spěváková 02 HVEPAHVEPA 09.3
3 Zuzana NoskováZuzana Nosková 02 SAKPUSAKPU 09.3
4 Tereza ŠimonováTereza Šimonová 02 SLATISLATI 09.4
5 Katka UrbánkováKatka Urbánková 01 SLATISLATI 09.4
Celkem 5 závodníků
Rozběh 6 (st, 14.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petra MlejnkováPetra Mlejnková 02 VMYTOVMYTO 08.7
2 Lenka SokolováLenka Sokolová 02 SLATISLATI 09.4
3 Anna ŠvábováAnna Švábová 02 SAKPUSAKPU 09.4
4 Kateřina NěmcováKateřina Němcová 02 VMYTOVMYTO 09.5
Celkem 4 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále A (st, 14.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Amálie NovákováAmálie Nováková 01 CHRUDICHRUDI 08.5 11
2 Natálie CoufalováNatálie Coufalová 01 SLATISLATI 08.6 9
3 Kristýna PtáčkováKristýna Ptáčková 01 HVEPAHVEPA 08.6 8
4 Petra MlejnkováPetra Mlejnková 02 VMYTOVMYTO 08.7 7
5 Klára BažoutováKlára Bažoutová 02 CHRUDICHRUDI 09.1 6
Celkem 5 závodníků
Finále B (st, 14.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška HezkáEliška Hezká 02 SAKPUSAKPU 08.6 5
2 Andrea PilařováAndrea Pilařová 01 CHRUDICHRUDI 09.0 4
3 Magdaléna PernáMagdaléna Perná 02 SAKPUSAKPU 09.1 3
4 Nikola MandysováNikola Mandysová 01 SAKPUSAKPU 09.3 2
5 Karolína TláskalováKarolína Tláskalová 01 HVEPAHVEPA 09.3 1
Celkem 5 závodníků

150 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (st, 14.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kryštof ČejchanKryštof Čejchan 01 HVEPAHVEPA 22.9 3
2 Jan KührJan Kühr 01 CHRUDICHRUDI 24.1
3 Milan HyklMilan Hykl CHRUDICHRUDI 24.4
4 Martin FelklMartin Felkl 02 HVEPAHVEPA 26.2
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (st, 14.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Václav ChudomelVáclav Chudomel 01 SAKPUSAKPU 20.8 9
2 Jakub KarlíkJakub Karlík 01 SAKPUSAKPU 21.4 8
3 Lukáš MachLukáš Mach 01 HVEPAHVEPA 21.5 7
4 Daniel PospíšilDaniel Pospíšil 02 CHRUDICHRUDI 25.5
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (st, 14.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj SádovskýMatěj Sádovský 02 SAKPUSAKPU 22.7 5.5
2 Tom SmlsalTom Smlsal 01 CHRUDICHRUDI 23.5
3 Victor SovaVictor Sova 02 SAKPUSAKPU 23.7
4 Matěj ŠimekMatěj Šimek 02 HVEPAHVEPA 25.4
Celkem 4 závodníků
Běh 4 (st, 14.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr ZítkaPetr Zítka 01 HVEPAHVEPA 19.8 11
2 David VlasákDavid Vlasák 02 HVEPAHVEPA 22.7 5.5
3 Tomáš LuticaTomáš Lutica 01 ACPARACPAR 23.0 2
4 Šimon VelinskýŠimon Velinský 02 SAKPUSAKPU 24.0
Celkem 4 závodníků
Běh 5 (st, 14.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub FulkaJakub Fulka 02 HVEPAHVEPA 22.8 4
2 Jakub MachJakub Mach 01 HVEPAHVEPA 23.3 1
MS David LabíkDavid Labík 02 HVEPAHVEPA 26.6
Celkem 3 závodníků

150 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (st, 14.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára BažoutováKlára Bažoutová 02 CHRUDICHRUDI 21.2 11
2 Kateřina TamchynováKateřina Tamchynová 01 SAKPUSAKPU 21.5 9
3 Eliška HezkáEliška Hezká 02 SAKPUSAKPU 22.2 6
4 Lucie KrpatováLucie Krpatová 02 ACPARACPAR 24.1
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (st, 14.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta BuderováMarkéta Buderová 01 SAKPUSAKPU 21.7 7.5
2 Tereza MervartováTereza Mervartová 02 CHRUDICHRUDI 23.9
3 Anita MašíkováAnita Mašíková 01 CHRUDICHRUDI 24.4
4 Anna MetelkováAnna Metelková 03 ACPARACPAR 24.7
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (st, 14.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petra MlejnkováPetra Mlejnková 02 VMYTOVMYTO 22.4 5
2 Kateřina NěmcováKateřina Němcová 02 VMYTOVMYTO 23.8 2
3 Adéla MilčínskáAdéla Milčínská 02 CHRUDICHRUDI 23.8 1
4 Markéta ŠkuligováMarkéta Škuligová 04 ACPARACPAR 25.5
Celkem 4 závodníků
Běh 4 (st, 14.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sára ZámečníkováSára Zámečníková 01 SAKPUSAKPU 21.7 7.5
2 Kamila ŠmahováKamila Šmahová 01 HVEPAHVEPA 23.1 4
3 Sára BenešováSára Benešová 01 SLATISLATI 24.4
4 Apolena ŠakarováApolena Šakarová 01 SLATISLATI 27.0
Celkem 4 závodníků
Běh 5 (st, 14.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nela VindemanováNela Vindemanová 02 HVEPAHVEPA 23.4 3
2 Eliška BorkováEliška Borková 01 HVEPAHVEPA 25.1
3 Zuzana KřížováZuzana Křížová 02 CHRUDICHRUDI 25.7
Celkem 3 závodníků

800 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (st, 14.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Ondřej KoutníkOndřej Koutník 02 HVEPAHVEPA 2:36.6 11
2 Patrik ChlubnaPatrik Chlubna 01 HVEPAHVEPA 2:37.6 10
3 Jan PecinaJan Pecina 01 CHRUDICHRUDI 2:51.4 7
4 Nicolas LangrNicolas Langr 01 CHRUDICHRUDI 2:55.1 4
5 Jaromír DoležalJaromír Doležal 02 CHRUDICHRUDI 2:56.3 3
6 Vojtěch MedunaVojtěch Meduna 02 CHRUDICHRUDI 2:56.7 2
7 Filip NěmeckýFilip Německý 02 HVEPAHVEPA 2:57.5 1
8 Tomáš HavlíčekTomáš Havlíček 02 SAKPUSAKPU 3:05.2
9 Martin FelklMartin Felkl 02 HVEPAHVEPA 3:11.6
10 Tomáš JančíkTomáš Jančík 01 SAKPUSAKPU 3:19.1
Celkem 10 závodníků
Běh 2 (st, 14.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Matěj ŠimekMatěj Šimek 02 HVEPAHVEPA 2:45.2 9
2 Jan VítekJan Vítek 01 HVEPAHVEPA 2:47.3 8
3 Jakub FulkaJakub Fulka 02 HVEPAHVEPA 2:52.3 6
4 Adam BažoutAdam Bažout 04 CHRUDICHRUDI 2:54.3 5
5 Miloslav ZárubaMiloslav Záruba 02 HVEPAHVEPA 2:59.8
6 Pavel TrávníčekPavel Trávníček 02 ACPARACPAR 3:12.8
7 Vojtěch HolečekVojtěch Holeček 01 CHRUDICHRUDI 3:15.0
8 Jan ŠulcJan Šulc 02 HVEPAHVEPA 3:16.9
MS Marek KubistaMarek Kubista 02 HVEPAHVEPA 3:24.5
MS David LabíkDavid Labík 02 HVEPAHVEPA 3:15.3
Celkem 10 závodníků

800 m - Ml. žákyně

(st, 14.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Marta SlonkováMarta Slonková 01 HVEPAHVEPA 2:41.3 11
2 Zuzana VeselkováZuzana Veselková 01 ACPARACPAR 2:45.0 9
3 Simona SpěvákováSimona Spěváková 02 HVEPAHVEPA 2:46.5 8
4 Linda DuškováLinda Dušková 01 HVEPAHVEPA 2:49.5 7
5 Tereza BláhováTereza Bláhová 01 HVEPAHVEPA 2:56.8 6
6 Eliška KolínováEliška Kolínová 01 HVEPAHVEPA 2:58.9 5
7 Natálie ŘehákováNatálie Řeháková 02 VMYTOVMYTO 2:59.3 4
8 Sára SádeckáSára Sádecká 01 SAKPUSAKPU 3:00.5 3
9 Tereza MervartováTereza Mervartová 02 CHRUDICHRUDI 3:02.8 2
10 Nicole WolffelspergerováNicole Wolffelspergerová 01 CHRUDICHRUDI 3:05.6 1
11 Katka UrbánkováKatka Urbánková 01 SLATISLATI 3:06.4
12 Markéta HromádkováMarkéta Hromádková 01 SLATISLATI 3:07.0
13 Adéla BártováAdéla Bártová 01 CHRUDICHRUDI 3:09.7
14 Nelli StrejčkováNelli Strejčková 02 VMYTOVMYTO 3:13.1
Celkem 14 závodníků

60 m překážek (0.76) - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (st, 14.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš JančíkTomáš Jančík 01 SAKPUSAKPU 12.1 5
2 Jaromír DoležalJaromír Doležal 02 CHRUDICHRUDI 13.6 2
3 Václav ChudomelVáclav Chudomel 01 SAKPUSAKPU 14.0 1
4 Lukáš KrálLukáš Král 02 CHRUDICHRUDI 15.8
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (st, 14.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vladimír NiščákVladimír Niščák 01 CHRUDICHRUDI 09.4 11
2 Matyáš KrátkýMatyáš Krátký 01 CHRUDICHRUDI 11.5 8
3 Lukáš TichýLukáš Tichý 01 SAKPUSAKPU 11.7 7
4 Nicolas LangrNicolas Langr 01 CHRUDICHRUDI 11.8 6
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (st, 14.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Radim ŠpačekRadim Špaček SAKPUSAKPU 10.4 9
2 Tomáš ValentaTomáš Valenta 01 CHRUDICHRUDI 12.7 4
3 Josef PirťákJosef Pirťák 04 ACPARACPAR 13.4 3
4 Michal PospíšilMichal Pospíšil 02 ACPARACPAR 15.0
Celkem 4 závodníků

60 m překážek (0.76/7.70) - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (st, 14.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina TamchynováKateřina Tamchynová 01 SAKPUSAKPU 10.2 8.5
2 Kamila ŠmahováKamila Šmahová 01 HVEPAHVEPA 10.7 7
3 Karolína KrupováKarolína Krupová 01 SAKPUSAKPU 12.4
4 Valerie DachovskáValerie Dachovská 01 CHRUDICHRUDI 14.0
5 Zuzana KřížováZuzana Křížová 02 CHRUDICHRUDI 14.9
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (st, 14.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta BuderováMarkéta Buderová 01 SAKPUSAKPU 09.9 11
2 Nikola MandysováNikola Mandysová 01 SAKPUSAKPU 12.0 2.5
3 Petra MlejnkováPetra Mlejnková 02 VMYTOVMYTO 12.0 2.5
4 Natálie PaurováNatálie Paurová 01 SAKPUSAKPU 13.5
5 Anna MetelkováAnna Metelková 03 ACPARACPAR 13.8
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (st, 14.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Amálie NovákováAmálie Nováková 01 CHRUDICHRUDI 10.8 6
2 Andrea PilařováAndrea Pilařová 01 CHRUDICHRUDI 11.7 4
3 Nikola PaulusováNikola Paulusová 01 SAKPUSAKPU 12.1 1
4 Natálie ŘehákováNatálie Řeháková 02 VMYTOVMYTO 13.1
5 Alexandra SládkováAlexandra Sládková 01 CHRUDICHRUDI 13.1
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (st, 14.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sára ZámečníkováSára Zámečníková 01 SAKPUSAKPU 10.2 8.5
2 Vanessa MráčkováVanessa Mráčková 01 SAKPUSAKPU 12.4
3 Kristina VaňkováKristina Vaňková 01 CHRUDICHRUDI 12.3
4 Simona SpěvákováSimona Spěváková 02 HVEPAHVEPA 12.8
Celkem 4 závodníků
Běh 5 (st, 14.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natálie CoufalováNatálie Coufalová 01 SLATISLATI 11.6 5
MS Leona HejlováLeona Hejlová 00 SLATISLATI 13.5
MS Aneta JedličkováAneta Jedličková 01 SAKPUSAKPU 13.5
Celkem 3 závodníků

4 x 300 m - Ml. žáci

(st, 14.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Čejchan, Felkl, Fulka, Mach L. Čejchan, Felkl, Fulka, Mach L. HVEPA AHVEPA A 3:21.2 11
2 Havlíček, Baše, Burian, Chudomel Havlíček, Baše, Burian, Chudomel SAKPUSAKPU 3:27.2 9
3 Chlubna. Koutník, Německý, Zítka P. Chlubna. Koutník, Německý, Zítka P. HVEPA BHVEPA B 3:35.3 8
4 Řihák, Vítek, Bláha, Šulc Řihák, Vítek, Bláha, Šulc HVEPA CHVEPA C 3:47.4 7
5 Kuhr, Pecina, Pospíšil, Kuhr, Pecina, Pospíšil, CHRUDI ACHRUDI A 3:55.6 6
6 Doležal, Král, Meduna, Štefec Doležal, Král, Meduna, Štefec CHRUDI BCHRUDI B 3:57.7 5
Celkem 6 závodníků

4 x 300 m - Ml. žákyně

(st, 14.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ptáčková, Tláskalová, Bláhová, Kolínová Ptáčková, Tláskalová, Bláhová, Kolínová HVEPA BHVEPA B 3:34.5 11
2 Perná, Paurová, Mandysová, Dufková Perná, Paurová, Mandysová, Dufková SAKPUSAKPU 3:38.8 9
3 Slmková, Bovková, Dušková, Stará Slmková, Bovková, Dušková, Stará HVEPA AHVEPA A 3:45.7 8
4 Sládková Alexandra Sládková Alexandra CHRUDICHRUDI 3:46.3 7
5 Urbánková, Hromádková, Šimonová, Sokolová Urbánková, Hromádková, Šimonová, Sokolová SLATISLATI 3:46.2 6
Celkem 5 závodníků

skok vysoký - Ml. žáci

(st, 14.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Radim ŠpačekRadim Špaček
SAKPUSAKPU
01 1.50 11
2 Vladimír NiščákVladimír Niščák
CHRUDICHRUDI
01 1.45 9
3 Matyáš KrátkýMatyáš Krátký
CHRUDICHRUDI
01 1.35 8
4 Filip BašeFilip Baše
SAKPUSAKPU
01 1.25 7
5 Tomáš ValentaTomáš Valenta
CHRUDICHRUDI
01 1.20 6
6 Nicolas LangrNicolas Langr
CHRUDICHRUDI
01 1.10 5
Tomáš HavlíčekTomáš Havlíček
SAKPUSAKPU
02 NH
Celkem 7 závodníků

skok vysoký - Ml. žákyně

(st, 14.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Tereza DostálováTereza Dostálová
VMYTOVMYTO
01 1.35 11
2 Amálie NovákováAmálie Nováková
CHRUDICHRUDI
01 1.35 9
3 Michaela ŠtainerováMichaela Štainerová
HVEPAHVEPA
01 1.35 8
4 Karolína KrupováKarolína Krupová
SAKPUSAKPU
01 1.30 7
4 Karolína ŘádkováKarolína Řádková
ACPARACPAR
01 1.25 6
6 Eliška HezkáEliška Hezká
SAKPUSAKPU
02 1.25 5
7 Valerie DachovskáValerie Dachovská
CHRUDICHRUDI
01 1.20 4
8 Zuzana KřížováZuzana Křížová
CHRUDICHRUDI
02 1.15 3
9 Nikola PaulusováNikola Paulusová
SAKPUSAKPU
01 1.15 2
9 Aneta ViktorínováAneta Viktorínová
VMYTOVMYTO
02 1.15 1
9 Anita MašíkováAnita Mašíková
CHRUDICHRUDI
01 1.10
12 Natálie ŘehákováNatálie Řeháková
VMYTOVMYTO
02 1.10
13 Žaneta LukášováŽaneta Lukášová
CHRUDICHRUDI
02 1.10
MS Leona HejlováLeona Hejlová
SLATISLATI
00 1.25
Celkem 14 závodníků

skok daleký - Ml. žáci

(st, 14.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jan VostrovskýJan Vostrovský
CHRUDICHRUDI
01 4.41 11
2 Kryštof ČejchanKryštof Čejchan
HVEPAHVEPA
01 4.07 9
3 David VlasákDavid Vlasák
HVEPAHVEPA
02 4.04 8
4 Tom SmlsalTom Smlsal
CHRUDICHRUDI
01 4.04 7
5 Jakub KarlíkJakub Karlík
SAKPUSAKPU
01 3.97 6
6 Matěj SádovskýMatěj Sádovský
SAKPUSAKPU
02 3.95 5
Milan HyklMilan Hykl
CHRUDICHRUDI
3.93 4
8 Adam BažoutAdam Bažout
CHRUDICHRUDI
04 3.82 3
9 Jakub MachJakub Mach
HVEPAHVEPA
01 3.71 2
10 Hynek HavelHynek Havel
ACPARACPAR
02 3.68 1
11 Jan RabaJan Raba
ACPARACPAR
03 3.68
12 Jan PecinaJan Pecina
CHRUDICHRUDI
01 3.61
13 Marek ŘíhákMarek Říhák
HVEPAHVEPA
02 3.55
14 Tomáš LuticaTomáš Lutica
ACPARACPAR
01 3.54
15 Lukáš KrálLukáš Král
CHRUDICHRUDI
02 3.51
16 Šimon VelinskýŠimon Velinský
SAKPUSAKPU
02 3.49
17 Jakub MrštíkJakub Mrštík
SAKPUSAKPU
02 3.44
18 Josef PirťákJosef Pirťák
ACPARACPAR
04 3.40
19 Filip ŠtefecFilip Štefec
CHRUDICHRUDI
02 3.27
20 Miroslav KudláčekMiroslav Kudláček
ACPARACPAR
04 3.08
21 Martin ProkešMartin Prokeš
ACPARACPAR
05 2.95
MS Tomáš SeveraTomáš Severa
VMYTOVMYTO
02 3.06
Celkem 22 závodníků

skok daleký - Ml. žákyně

(st, 14.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kateřina TamchynováKateřina Tamchynová
SAKPUSAKPU
01 4.87 11
2 Natálie CoufalováNatálie Coufalová
SLATISLATI
01 4.55 9
3 Klára BažoutováKlára Bažoutová
CHRUDICHRUDI
02 4.48 8
4 Tereza BláhováTereza Bláhová
HVEPAHVEPA
01 4.30 7
5 Marta SlonkováMarta Slonková
HVEPAHVEPA
01 4.26 6
6 Tereza DostálováTereza Dostálová
VMYTOVMYTO
01 4.17 5
7 Michaela ŠtainerováMichaela Štainerová
HVEPAHVEPA
01 4.16 4
8 Kateřina NěmcováKateřina Němcová
VMYTOVMYTO
02 4.14 3
9 Zuzana NoskováZuzana Nosková
SAKPUSAKPU
02 4.04 2
10 Linda DuškováLinda Dušková
HVEPAHVEPA
01 4.02 1
11 Kristýna PtáčkováKristýna Ptáčková
HVEPAHVEPA
01 3.96
12 Tereza ŠimonováTereza Šimonová
SLATISLATI
02 3.82
13 Karolína ŘádkováKarolína Řádková
ACPARACPAR
01 3.78
14 Lenka SokolováLenka Sokolová
SLATISLATI
02 3.75
15 Tereza MervartováTereza Mervartová
CHRUDICHRUDI
02 3.75
16 Žaneta LukášováŽaneta Lukášová
CHRUDICHRUDI
02 3.69
17 Magdaléna PernáMagdaléna Perná
SAKPUSAKPU
02 3.65
18 Adéla MilčínskáAdéla Milčínská
CHRUDICHRUDI
02 3.61
19 Sára SádeckáSára Sádecká
SAKPUSAKPU
01 3.55
20 Sára BenešováSára Benešová
SLATISLATI
01 3.40
21 Anita MašíkováAnita Mašíková
CHRUDICHRUDI
01 3.37
22 Tereza ČernáTereza Černá
ACPARACPAR
02 3.34
23 Kristýna LupačováKristýna Lupačová
CHRUDICHRUDI
01 3.32
24 Eliška NovotnáEliška Novotná
SAKPUSAKPU
01 3.26
25 Leona HejlováLeona Hejlová
SLATISLATI
00 3.19
26 Nelli StrejčkováNelli Strejčková
VMYTOVMYTO
02 3.08
27 Magdalena KrejčíMagdalena Krejčí
ACPARACPAR
03 2.99
28 Markéta ŠkuligováMarkéta Škuligová
ACPARACPAR
04 2.98
29 Eliška KolínováEliška Kolínová
HVEPAHVEPA
01 2.88
30 Andrea PilařováAndrea Pilařová
CHRUDICHRUDI
01 3.86
31 Nela VindemanováNela Vindemanová
HVEPAHVEPA
02 3.62
32 Natálie PaurováNatálie Paurová
SAKPUSAKPU
01 3.61
Celkem 32 závodníků

vrh koulí 2kg - Ml. žákyně

(st, 14.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kristina VaňkováKristina Vaňková
CHRUDICHRUDI
01 09.35 11
2 Markéta BuderováMarkéta Buderová
SAKPUSAKPU
01 09.35 9
3 Alexandra UrbanováAlexandra Urbanová
SAKPUSAKPU
01 08.14 8
4 Kristýna KudláčkováKristýna Kudláčková
SAKPUSAKPU
01 07.97 7
5 Denisa BursováDenisa Bursová
CHRUDICHRUDI
01 07.77 6
6 Eliška TylichováEliška Tylichová
HVEPAHVEPA
02 07.76 5
7 Nikola DufkováNikola Dufková
SAKPUSAKPU
01 07.65 4
8 Valerie DachovskáValerie Dachovská
CHRUDICHRUDI
01 07.35 3
9 Lucie MiřejovskáLucie Miřejovská
SAKPUSAKPU
01 07.20 2
10 Kristýna LupačováKristýna Lupačová
CHRUDICHRUDI
01 07.03 1
11 Zuzana NoskováZuzana Nosková
SAKPUSAKPU
02 06.91
12 Zuzana VeselkováZuzana Veselková
ACPARACPAR
01 06.85
13 Eliška NovotnáEliška Novotná
SAKPUSAKPU
01 06.84
14 Vendula BlažkováVendula Blažková
VMYTOVMYTO
02 06.75
15 Tereza VavřinováTereza Vavřinová
ACPARACPAR
01 05.47
16 Adéla BártováAdéla Bártová
CHRUDICHRUDI
01 05.22
MS Sára ZámečníkováSára Zámečníková
SAKPUSAKPU
01 06.99
Celkem 17 závodníků

vrh koulí 3kg - Ml. žáci

(st, 14.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Vladimír NiščákVladimír Niščák
CHRUDICHRUDI
01 12.10 11
2 Radim ŠpačekRadim Špaček
SAKPUSAKPU
01 11.71 9
3 Miloš SedlmajerMiloš Sedlmajer
HVEPAHVEPA
01 11.12 8
4 Filip HolečekFilip Holeček
CHRUDICHRUDI
01 08.96 7
5 Matyáš KrátkýMatyáš Krátký
CHRUDICHRUDI
01 08.68 6
6 Jan RichterJan Richter
HVEPAHVEPA
01 07.64 5
7 Lukáš TichýLukáš Tichý
SAKPUSAKPU
01 07.12 4
8 Tomáš LuticaTomáš Lutica
ACPARACPAR
01 07.07 3
9 Martin LebduškaMartin Lebduška
SAKPUSAKPU
01 06.85 2
10 Matěj KopsaMatěj Kopsa
HVEPAHVEPA
02 06.50 1
11 Matyáš BejstaMatyáš Bejsta
SAKPUSAKPU
01 06.12
12 Zdeněk PavlíkZdeněk Pavlík
CHRUDICHRUDI
02 06.08
13 Josef NosekJosef Nosek
SAKPUSAKPU
02 05.92
14 Tomáš GuttenTomáš Gutten
SAKPUSAKPU
01 05.64
15 Vojtěch BerkaVojtěch Berka
SAKPUSAKPU
02 05.31
MS Tomáš SeveraTomáš Severa
VMYTOVMYTO
02 05.76
Celkem 16 závodníků

hod kriketovým míčkem - Ml. žáci

(st, 14.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Filip HolečekFilip Holeček
CHRUDICHRUDI
01 62.20 11
2 Miloš SedlmajerMiloš Sedlmajer
HVEPAHVEPA
01 57.83 9
3 Jakub KarlíkJakub Karlík
SAKPUSAKPU
01 53.58 8
4 Patrik ChlubnaPatrik Chlubna
HVEPAHVEPA
01 50.93 7
5 Zdeněk PavlíkZdeněk Pavlík
CHRUDICHRUDI
02 48.96 6
6 Martin BurianMartin Burian
SAKPUSAKPU
02 47.13 5
7 Matěj KopsaMatěj Kopsa
HVEPAHVEPA
02 45.99 4
8 Adam BažoutAdam Bažout
CHRUDICHRUDI
04 43.03 3
9 Vojtěch BerkaVojtěch Berka
SAKPUSAKPU
02 39.71 2
10 Jan VostrovskýJan Vostrovský
CHRUDICHRUDI
01 39.46 1
11 Lukáš TichýLukáš Tichý
SAKPUSAKPU
01 39.42
12 Josef PirťákJosef Pirťák
ACPARACPAR
04 38.08
13 Matěj ŠimekMatěj Šimek
HVEPAHVEPA
02 37.32
14 Miloslav ZárubaMiloslav Záruba
HVEPAHVEPA
02 36.89
15 Jan RichterJan Richter
HVEPAHVEPA
01 35.78
16 Marek KubistaMarek Kubista
HVEPAHVEPA
02 35.70
17 Vojtěch MedunaVojtěch Meduna
CHRUDICHRUDI
02 34.87
18 Josef NosekJosef Nosek
SAKPUSAKPU
02 34.62
19 Hynek HavelHynek Havel
ACPARACPAR
02 33.97
20 Matyáš BejstaMatyáš Bejsta
SAKPUSAKPU
01 33.76
21 Jan RabaJan Raba
ACPARACPAR
03 32.65
22 Tomáš GuttenTomáš Gutten
SAKPUSAKPU
01 31.48
23 Jakub MrštíkJakub Mrštík
SAKPUSAKPU
02 30.55
24 Pavel TrávníčekPavel Trávníček
ACPARACPAR
02 29.63
25 Martin ProkešMartin Prokeš
ACPARACPAR
05 29.32
26 Daniel PospíšilDaniel Pospíšil
CHRUDICHRUDI
02 28.20
27 Miroslav KudláčekMiroslav Kudláček
ACPARACPAR
04 17.39
28 Martin LebduškaMartin Lebduška
SAKPUSAKPU
01 16.24
MS Petr ZítkaPetr Zítka
HVEPAHVEPA
02 43.99
Celkem 29 závodníků

hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně

(st, 14.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lucie KrpatováLucie Krpatová
ACPARACPAR
02 45.40 11
2 Karolína TláskalováKarolína Tláskalová
HVEPAHVEPA
01 45.22 9
3 Nikola DufkováNikola Dufková
SAKPUSAKPU
01 40.26 8
4 Karolína KrupováKarolína Krupová
SAKPUSAKPU
01 40.10 7
5 Sára ZámečníkováSára Zámečníková
SAKPUSAKPU
01 35.35 6
6 Vendula BlažkováVendula Blažková
VMYTOVMYTO
02 35.21 5
7 Nicole WolffelspergerováNicole Wolffelspergerová
CHRUDICHRUDI
01 33.48 4
8 Kristýna LupačováKristýna Lupačová
CHRUDICHRUDI
01 30.52 3
9 Tereza ČernáTereza Černá
ACPARACPAR
02 30.33 2
10 Kristýna KudláčkováKristýna Kudláčková
SAKPUSAKPU
01 29.95 1
11 Vanessa MráčkováVanessa Mráčková
SAKPUSAKPU
01 28.62
12 Denisa BursováDenisa Bursová
CHRUDICHRUDI
01 28.13
13 Tereza VavřinováTereza Vavřinová
ACPARACPAR
01 26.75
14 Eliška TylichováEliška Tylichová
HVEPAHVEPA
02 25.73
15 Zuzana VeselkováZuzana Veselková
ACPARACPAR
01 25.72
16 Markéta ŠkuligováMarkéta Škuligová
ACPARACPAR
04 24.20
17 Lucie MiřejovskáLucie Miřejovská
SAKPUSAKPU
01 24.08
18 Aneta ViktorínováAneta Viktorínová
VMYTOVMYTO
02 21.86
19 Alexandra UrbanováAlexandra Urbanová
SAKPUSAKPU
01 21.60
20 Nikola PaulusováNikola Paulusová
SAKPUSAKPU
01 17.06
MS Aneta JedličkováAneta Jedličková
SAKPUSAKPU
01 17.66
Celkem 21 závodníků
Celkový bodový stav - Ml. žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Hvězda SKP Pardubice Hvězda SKP Pardubice HVEPAHVEPA 173.5
2 Atletika Chrudim Atletika Chrudim CHRUDICHRUDI 165
3 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstí ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstí SAKPUSAKPU 122.5
4 AC Pardubice AC Pardubice ACPARACPAR 9
Celkem 4 závodníků
Celkový bodový stav - Ml. žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstí ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstí SAKPUSAKPU 160,5
2 Hvězda SKP Pardubice Hvězda SKP Pardubice HVEPAHVEPA 120
3 Atletika Chrudim Atletika Chrudim CHRUDICHRUDI 119
4 AC Vysoké Mýto AC Vysoké Mýto VMYTOVMYTO 36,5
5 AC Pardubice AC Pardubice ACPARACPAR 29
6 Atletický klub Spartak Slatiňany Atletický klub Spartak Slatiňany SLATISLATI 24
Celkem 6 závodníků