Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1.kolo KP družstev mladšího žactva

Pardubice (14. 5. 2014)

60 m překážek (0.76) - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (st, 14.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš JančíkTomáš Jančík 01 SAKPUSAKPU 12.1 5
2 Jaromír DoležalJaromír Doležal 02 CHRUDICHRUDI 13.6 2
3 Václav ChudomelVáclav Chudomel 01 SAKPUSAKPU 14.0 1
4 Lukáš KrálLukáš Král 02 CHRUDICHRUDI 15.8
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (st, 14.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vladimír NiščákVladimír Niščák 01 CHRUDICHRUDI 09.4 11
2 Matyáš KrátkýMatyáš Krátký 01 CHRUDICHRUDI 11.5 8
3 Lukáš TichýLukáš Tichý 01 SAKPUSAKPU 11.7 7
4 Nicolas LangrNicolas Langr 01 CHRUDICHRUDI 11.8 6
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (st, 14.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Radim ŠpačekRadim Špaček SAKPUSAKPU 10.4 9
2 Tomáš ValentaTomáš Valenta 01 CHRUDICHRUDI 12.7 4
3 Josef PirťákJosef Pirťák 04 ACPARACPAR 13.4 3
4 Michal PospíšilMichal Pospíšil 02 ACPARACPAR 15.0
Celkem 4 závodníků

60 m překážek (0.76/7.70) - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (st, 14.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina TamchynováKateřina Tamchynová 01 SAKPUSAKPU 10.2 8.5
2 Kamila ŠmahováKamila Šmahová 01 HVEPAHVEPA 10.7 7
3 Karolína KrupováKarolína Krupová 01 SAKPUSAKPU 12.4
4 Valerie DachovskáValerie Dachovská 01 CHRUDICHRUDI 14.0
5 Zuzana KřížováZuzana Křížová 02 CHRUDICHRUDI 14.9
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (st, 14.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta BuderováMarkéta Buderová 01 SAKPUSAKPU 09.9 11
2 Nikola MandysováNikola Mandysová 01 SAKPUSAKPU 12.0 2.5
3 Petra MlejnkováPetra Mlejnková 02 VMYTOVMYTO 12.0 2.5
4 Natálie PaurováNatálie Paurová 01 SAKPUSAKPU 13.5
5 Anna MetelkováAnna Metelková 03 ACPARACPAR 13.8
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (st, 14.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Amálie NovákováAmálie Nováková 01 CHRUDICHRUDI 10.8 6
2 Andrea PilařováAndrea Pilařová 01 CHRUDICHRUDI 11.7 4
3 Nikola PaulusováNikola Paulusová 01 SAKPUSAKPU 12.1 1
4 Natálie ŘehákováNatálie Řeháková 02 VMYTOVMYTO 13.1
5 Alexandra SládkováAlexandra Sládková 01 CHRUDICHRUDI 13.1
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (st, 14.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sára ZámečníkováSára Zámečníková 01 SAKPUSAKPU 10.2 8.5
2 Vanessa MráčkováVanessa Mráčková 01 SAKPUSAKPU 12.4
3 Kristina VaňkováKristina Vaňková 01 CHRUDICHRUDI 12.3
4 Simona SpěvákováSimona Spěváková 02 HVEPAHVEPA 12.8
Celkem 4 závodníků
Běh 5 (st, 14.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natálie CoufalováNatálie Coufalová 01 SLATISLATI 11.6 5
MS Leona HejlováLeona Hejlová 00 SLATISLATI 13.5
MS Aneta JedličkováAneta Jedličková 01 SAKPUSAKPU 13.5
Celkem 3 závodníků