49. ročník Chodské 1500, VC na 100m, Třístovka Jana Mazance
Domažlice (19. 8. 2014)60 m - Žáci (Rozběh)
Rozběh 1 (út, 19.8.2014) | Vítr: -1.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Matěj NádheraMatěj Nádhera | 00 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 07.59 | |||||||||||||||
2 | Antonín MatějčekAntonín Matějček | 00 | T. J. Sokol České Budějovice | 07.75 | |||||||||||||||
3 | Jakub BrožJakub Brož | 00 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 07.81 | |||||||||||||||
4 | Jan LališJan Lališ | 00 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 08.27 | |||||||||||||||
5 | Radek DojčarRadek Dojčar | 00 | ŠAK Chodov | 08.28 | |||||||||||||||
6 | Tomáš MichálekTomáš Michálek | 00 | AKM Viktoria Plzeň | 08.35 | |||||||||||||||
7 | Vojtěch DryákVojtěch Dryák | 01 | TJ Lokomotiva Beroun o.s. | 09.29 | |||||||||||||||
8 | Ondřej SteinerOndřej Steiner | 01 | TJ Baník Stříbro | 09.31 | |||||||||||||||
Poznámky:Postup: 2 + 4 časem |
|||||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 2 (út, 19.8.2014) | Vítr: -0.5 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adam ŠtudlarAdam Študlar | 99 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 07.68 | |||||||||||||||
2 | Petr LoudaPetr Louda | 99 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 07.83 | |||||||||||||||
3 | Luboš MastnyLuboš Mastny | 99 | AC Domažlice | 07.89 | |||||||||||||||
4 | Tomáš KůtekTomáš Kůtek | 99 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 08.12 | |||||||||||||||
5 | Quido ČečetkaQuido Čečetka | 99 | TJ Dukla Praha | 08.14 | |||||||||||||||
6 | Jiří StarkJiří Stark | 00 | ŠAK Chodov | 08.53 | |||||||||||||||
7 | Jan BeranJan Beran | 99 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 08.61 | |||||||||||||||
Poznámky:Postup: 2 + 4 časem |
|||||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
60 m - Žáci (Finále)
Finále (út, 19.8.2014) | Vítr: -2.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Matěj NádheraMatěj Nádhera | 00 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 07.55 | |||||||||||||||
2 | Adam ŠtudlarAdam Študlar | 99 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 07.58 | |||||||||||||||
3 | Antonín MatějčekAntonín Matějček | 00 | T. J. Sokol České Budějovice | 07.83 | |||||||||||||||
4 | Petr LoudaPetr Louda | 99 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 07.93 | |||||||||||||||
5 | Luboš MastnyLuboš Mastny | 99 | AC Domažlice | 07.95 | |||||||||||||||
6 | Jakub BrožJakub Brož | 00 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 07.96 | |||||||||||||||
7 | Tomáš KůtekTomáš Kůtek | 99 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 08.28 | |||||||||||||||
Quido ČečetkaQuido Čečetka | 99 | TJ Dukla Praha | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
60 m - Žákyně (Rozběh)
Rozběh 1 (út, 19.8.2014) | Vítr: -1.9 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kamila VšetičkováKamila Všetičková | 00 | TJ Baník Stříbro | 08.21 | |||||||||||||||
2 | Linda ČechováLinda Čechová | 01 | AC Mariánské Lázně, o.s. | 08.68 | |||||||||||||||
3 | Veronika TvrzováVeronika Tvrzová | 99 | T. J. Sokol České Budějovice | 08.99 | |||||||||||||||
4 | Romana ŠkrnováRomana Škrnová | 01 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 09.02 | |||||||||||||||
5 | Jitka UzlíkováJitka Uzlíková | 99 | AC Domažlice | 09.17 | |||||||||||||||
6 | Kristýna UtikalováKristýna Utikalová | 99 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 09.34 | |||||||||||||||
7 | Tereza BrotánkováTereza Brotánková | 02 | AC Domažlice | 09.42 | |||||||||||||||
8 | Hana ZápotockáHana Zápotocká | 01 | ŠAK Chodov | 09.58 | |||||||||||||||
Poznámky:Postup: vítěz + 4 časem |
|||||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 2 (út, 19.8.2014) | Vítr: -1.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nikola BendováNikola Bendová | 99 | Univerzitní sportovní klub ... | 07.89 | |||||||||||||||
2 | Aneta TiralováAneta Tiralová | 00 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 08.51 | |||||||||||||||
3 | Patricie TóthováPatricie Tóthová | 00 | TJ MDDM Ostrov | 08.70 | |||||||||||||||
4 | Monika BoušíMonika Bouší | 99 | TJ Dukla Praha | 08.74 | |||||||||||||||
5 | Zuzana ČutkováZuzana Čutková | 99 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 09.08 | |||||||||||||||
6 | Simona HaasováSimona Haasová | 00 | AC Domažlice | 09.10 | |||||||||||||||
7 | Hana KročákováHana Kročáková | 00 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 09.20 | |||||||||||||||
Poznámky:Postup: vítěz + 4 časem |
|||||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 3 (út, 19.8.2014) | Vítr: -1.6 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Eliška SemeckáEliška Semecká | 02 | TJ Dukla Praha | 08.10 | |||||||||||||||
2 | Anna KozákováAnna Kozáková | 99 | AK ŠKODA Plzeň | 08.15 | |||||||||||||||
3 | Tereza UrbanováTereza Urbanová | 00 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 08.51 | |||||||||||||||
4 | Kateřina BenešováKateřina Benešová | 00 | TJ Baník Stříbro | 08.84 | |||||||||||||||
5 | Alexandra KrištofovičováAlexandra Krištofovičová | 01 | TJ Baník Stříbro | 09.16 | |||||||||||||||
6 | Jitka GregorováJitka Gregorová | 01 | ŠAK Chodov | 09.44 | |||||||||||||||
7 | Kristýna SedleckáKristýna Sedlecká | 01 | TJ MDDM Ostrov | 09.46 | |||||||||||||||
Poznámky:Postup: vítěz + 4 časem |
|||||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 4 (út, 19.8.2014) | Vítr: -1.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina PelichovskáKateřina Pelichovská | 99 | TJ Lokomotiva Beroun o.s. | 08.21 | |||||||||||||||
2 | Kateřina JarošováKateřina Jarošová | 01 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 08.55 | |||||||||||||||
3 | Aneta BláhováAneta Bláhová | 00 | TJ Baník Stříbro | 08.84 | |||||||||||||||
4 | Anna ČernáAnna Černá | 99 | AC Domažlice | 08.93 | |||||||||||||||
5 | Dominika ČečkováDominika Čečková | 00 | TJ Baník Stříbro | 08.97 | |||||||||||||||
6 | Tereza BeňušíkováTereza Beňušíková | 00 | AC Domažlice | 09.31 | |||||||||||||||
7 | Eliška BorsikováEliška Borsiková | 02 | AC Mariánské Lázně, o.s. | 09.59 | |||||||||||||||
Poznámky:Postup: vítěz + 4 časem |
|||||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
60 m - Žákyně (Finále)
Finále (út, 19.8.2014) | Vítr: -0.6 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nikola BendováNikola Bendová | 99 | Univerzitní sportovní klub ... | 07.86 | |||||||||||||||
2 | Kateřina PelichovskáKateřina Pelichovská | 99 | TJ Lokomotiva Beroun o.s. | 08.17 | |||||||||||||||
3 | Eliška SemeckáEliška Semecká | 02 | TJ Dukla Praha | 08.17 | |||||||||||||||
4 | Anna KozákováAnna Kozáková | 99 | AK ŠKODA Plzeň | 08.21 | |||||||||||||||
5 | Kamila VšetičkováKamila Všetičková | 00 | TJ Baník Stříbro | 08.22 | |||||||||||||||
6 | Aneta TiralováAneta Tiralová | 00 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 08.54 | |||||||||||||||
7 | Tereza UrbanováTereza Urbanová | 00 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 08.60 | |||||||||||||||
8 | Kateřina JarošováKateřina Jarošová | 01 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 08.68 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
100 m - Muži (Rozběh)
Rozběh 1 (út, 19.8.2014) | Vítr: -1.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Edino SteeleEdino Steele | 90 | Jamajka | 10.79 | |||||||||||||||
2 | Jan FeherJan Feher | 86 | Spartak Praha 4 | 11.27 | |||||||||||||||
3 | Adam ZelinkaAdam Zelinka | 91 | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | 11.48 | |||||||||||||||
4 | Pavel ČernýPavel Černý | 91 | ASK Slavia Praha | 11.75 | |||||||||||||||
5 | Štěpán FauŠtěpán Fau | 95 | AC Domažlice | 11.76 | |||||||||||||||
6 | Daniel SchmidtDaniel Schmidt | 95 | TJ Dukla Praha | 12.41 | |||||||||||||||
Poznámky:Postup: vítěz + 4 časem |
|||||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 2 (út, 19.8.2014) | Vítr: -2.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan VelebaJan Veleba | 86 | Athletic Runners Club Brno | 10.92 | |||||||||||||||
2 | Ondřej BendaOndřej Benda | 85 | Spartak Praha 4 | 11.81 | |||||||||||||||
3 | Ondřej KuptíkOndřej Kuptík | 91 | Spartak Praha 4 | 11.83 | |||||||||||||||
4 | Václav VáchalVáclav Váchal | 96 | AC Domažlice | 11.96 | |||||||||||||||
5 | Jan TauerJan Tauer | 95 | AC Domažlice | 12.00 | |||||||||||||||
6 | Tomáš SovaTomáš Sova | 95 | TJ MDDM Ostrov | 12.15 | |||||||||||||||
7 | Jan NovákJan Novák | 89 | TJ MDDM Ostrov | 12.83 | |||||||||||||||
Poznámky:Postup: vítěz + 4 časem |
|||||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 3 (út, 19.8.2014) | Vítr: -1.4 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zdeněk StromšíkZdeněk Stromšík | 94 | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | 11.10 | |||||||||||||||
2 | Daniel MusilDaniel Musil | 89 | ASK Slavia Praha | 11.40 | |||||||||||||||
3 | Václav BarákVáclav Barák | 90 | ASK Slavia Praha | 11.48 | |||||||||||||||
4 | Daniel MaruštíkDaniel Maruštík | 94 | AK ŠKODA Plzeň | 11.58 | |||||||||||||||
5 | Filip ŠnejdrFilip Šnejdr | 95 | ASK Slavia Praha | 11.62 | |||||||||||||||
6 | Miloslav PetrákMiloslav Petrák | 93 | ASK Slavia Praha | 11.68 | |||||||||||||||
7 | Lukáš BenešLukáš Beneš | 96 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 12.84 | |||||||||||||||
Poznámky:Postup: vítěz + 4 časem |
|||||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 4 (út, 19.8.2014) | Vítr: -1.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan JirkaJan Jirka | 93 | ASK Slavia Praha | 11.16 | |||||||||||||||
2 | Jakub LedvinaJakub Ledvina | 95 | AC Domažlice | 11.46 | |||||||||||||||
3 | Michal TlustýMichal Tlustý | 94 | ASK Slavia Praha | 11.51 | |||||||||||||||
4 | Tomáš KončickýTomáš Končický | 96 | Spartak Praha 4 | 11.92 | |||||||||||||||
5 | Matouš MerxbauerMatouš Merxbauer | 93 | AC Domažlice | 12.21 | |||||||||||||||
6 | Jan ToncarJan Toncar | 93 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 12.58 | |||||||||||||||
7 | Jan HanzlJan Hanzl | 78 | AK ŠKODA Plzeň | 14.18 | |||||||||||||||
Poznámky:Postup: vítěz + 4 časem |
|||||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
100 m - Muži (Finále)
Finále (út, 19.8.2014) | Vítr: +0.5 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan VelebaJan Veleba | 86 | Athletic Runners Club Brno | 10.47 | |||||||||||||||
2 | Edino SteeleEdino Steele | 90 | Jamajka | 10.51 | |||||||||||||||
3 | Zdeněk StromšíkZdeněk Stromšík | 94 | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | 10.74 | |||||||||||||||
4 | Jan JirkaJan Jirka | 93 | ASK Slavia Praha | 10.95 | |||||||||||||||
5 | Jan FeherJan Feher | 86 | Spartak Praha 4 | 11.12 | |||||||||||||||
6 | Daniel MusilDaniel Musil | 89 | ASK Slavia Praha | 11.22 | |||||||||||||||
7 | Václav BarákVáclav Barák | 90 | ASK Slavia Praha | 11.31 | |||||||||||||||
8 | Jakub LedvinaJakub Ledvina | 95 | AC Domažlice | 11.35 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
100 m - Dorostenci (Finále)
Finále (út, 19.8.2014) | Vítr: -2.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | David RichterDavid Richter | 98 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 11.43 | |||||||||||||||
2 | Matěj NádheraMatěj Nádhera | 00 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 12.09 | |||||||||||||||
3 | Lukáš OsinekLukáš Osinek | 98 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 12.44 | |||||||||||||||
4 | Ondřej StolařOndřej Stolař | 98 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 12.49 | |||||||||||||||
5 | Václav MejstříkVáclav Mejstřík | 98 | TJ Dukla Praha | 12.58 | |||||||||||||||
6 | Václav MolVáclav Mol | 98 | ŠAK Chodov | 12.82 | |||||||||||||||
7 | Tomáš KůtekTomáš Kůtek | 99 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 13.33 | |||||||||||||||
8 | Mark NguyenMark Nguyen | 97 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 13.49 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
100 m - Ženy (Rozběh)
Rozběh 1 (út, 19.8.2014) | Vítr: -1.4 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Monika VomáčkováMonika Vomáčková | 94 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 12.91 | |||||||||||||||
2 | Kateřina KodrováKateřina Kodrová | 93 | ASK Slavia Praha | 13.35 | |||||||||||||||
3 | Kristýna AdlerováKristýna Adlerová | 96 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 13.66 | |||||||||||||||
4 | Denisa VondráškováDenisa Vondrášková | 94 | Univerzitní sportovní klub ... | 13.88 | |||||||||||||||
5 | Nikola ŘehounkováNikola Řehounková | 93 | PSK Olymp Praha | 14.00 | |||||||||||||||
Poznámky:Postup: 2 + 2 časem |
|||||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Rozběh 2 (út, 19.8.2014) | Vítr: -1.4 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Martina ŠtychováMartina Štychová | 92 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 12.22 | |||||||||||||||
2 | Barbora KrňoulováBarbora Krňoulová | 93 | AK ŠKODA Plzeň | 12.57 | |||||||||||||||
3 | Šárka HlaváčkováŠárka Hlaváčková | 95 | AK Olymp Brno | 13.04 | |||||||||||||||
4 | Kateřina UlrichováKateřina Ulrichová | 87 | ASK Slavia Praha | 13.31 | |||||||||||||||
5 | Veronika MeczlováVeronika Meczlová | 96 | AK ŠKODA Plzeň | 13.59 | |||||||||||||||
6 | Michala BudínováMichala Budínová | 92 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 13.74 | |||||||||||||||
Poznámky:Postup: 2 + 2 časem |
|||||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 3 (út, 19.8.2014) | Vítr: -0.7 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jana JanoušováJana Janoušová | 95 | A. C. TEPO Kladno | 12.34 | |||||||||||||||
2 | Anna ZekuciováAnna Zekuciová | 95 | TJ MDDM Ostrov | 12.67 | |||||||||||||||
3 | Lucie TaclíkováLucie Taclíková | 93 | ASK Slavia Praha | 13.09 | |||||||||||||||
4 | Bohuslava VáňováBohuslava Váňová | 84 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 13.62 | |||||||||||||||
5 | Marie KonopováMarie Konopová | 96 | AK ŠKODA Plzeň | 14.01 | |||||||||||||||
Poznámky:Postup: 2 + 2 časem |
|||||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
100 m - Ženy (Finále)
Finále (út, 19.8.2014) | Vítr: +0.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Martina ŠtychováMartina Štychová | 92 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 12.10 | |||||||||||||||
2 | Jana JanoušováJana Janoušová | 95 | A. C. TEPO Kladno | 12.27 | |||||||||||||||
3 | Barbora KrňoulováBarbora Krňoulová | 93 | AK ŠKODA Plzeň | 12.59 | |||||||||||||||
4 | Anna ZekuciováAnna Zekuciová | 95 | TJ MDDM Ostrov | 12.68 | |||||||||||||||
5 | Šárka HlaváčkováŠárka Hlaváčková | 95 | AK Olymp Brno | 12.87 | |||||||||||||||
6 | Kateřina KodrováKateřina Kodrová | 93 | ASK Slavia Praha | 13.27 | |||||||||||||||
7 | Lucie TaclíkováLucie Taclíková | 93 | ASK Slavia Praha | 13.39 | |||||||||||||||
Monika VomáčkováMonika Vomáčková | 94 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
100 m - Dorostenky (Rozběh)
Rozběh 1 (út, 19.8.2014) | Vítr: -1.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anna KozákováAnna Kozáková | 99 | AK ŠKODA Plzeň | 13.16 | |||||||||||||||
2 | Markéta PetrikovičováMarkéta Petrikovičová | 98 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 13.46 | |||||||||||||||
3 | Denisa VávrováDenisa Vávrová | 98 | TJ Baník Stříbro | 13.65 | |||||||||||||||
4 | Kateřina JarošováKateřina Jarošová | 01 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 13.90 | |||||||||||||||
5 | Šárka SabadinováŠárka Sabadinová | 98 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 14.01 | |||||||||||||||
6 | Kateřina KvasničkováKateřina Kvasničková | 98 | TJ Dukla Praha | 14.55 | |||||||||||||||
7 | Martina LáskáMartina Láská | 97 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 14.57 | |||||||||||||||
Poznámky:Postup: 2 + 4 časem |
|||||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 2 (út, 19.8.2014) | Vítr: -2.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dominika PaťkováDominika Paťková | 97 | TJ Dukla Praha | 13.12 | |||||||||||||||
2 | Aneta TiralováAneta Tiralová | 00 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 13.60 | |||||||||||||||
3 | Michaela HořejšíMichaela Hořejší | 97 | TJ VTŽ Chomutov | 13.69 | |||||||||||||||
4 | Monika RzymanováMonika Rzymanová | 98 | AC Domažlice | 14.14 | |||||||||||||||
5 | Sára SumegováSára Sumegová | 98 | AK ŠKODA Plzeň | 14.17 | |||||||||||||||
6 | Romana ŠkrnováRomana Škrnová | 01 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 14.39 | |||||||||||||||
Poznámky:Postup: 2 + 4 časem |
|||||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
100 m - Dorostenky (Finále)
Finále (út, 19.8.2014) | Vítr: -0.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anna KozákováAnna Kozáková | 99 | AK ŠKODA Plzeň | 13.04 | |||||||||||||||
2= | Markéta PetrikovičováMarkéta Petrikovičová | 98 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 13.10 | |||||||||||||||
2= | Dominika PaťkováDominika Paťková | 97 | TJ Dukla Praha | 13.10 | |||||||||||||||
4 | Michaela HořejšíMichaela Hořejší | 97 | TJ VTŽ Chomutov | 13.61 | |||||||||||||||
5 | Denisa VávrováDenisa Vávrová | 98 | TJ Baník Stříbro | 13.63 | |||||||||||||||
6 | Aneta TiralováAneta Tiralová | 00 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 13.71 | |||||||||||||||
7 | Šárka SabadinováŠárka Sabadinová | 98 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 13.90 | |||||||||||||||
8 | Kateřina JarošováKateřina Jarošová | 01 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 13.95 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
300 m - Muži (Běh)
Běh 1 (út, 19.8.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Edino SteeleEdino Steele | 90 | Jamajka | 33.38 | |||||||||||||||
2 | Václav BarákVáclav Barák | 90 | ASK Slavia Praha | 34.75 | |||||||||||||||
3 | Daniel MusilDaniel Musil | 89 | ASK Slavia Praha | 34.89 | |||||||||||||||
4 | Daniel MaruštíkDaniel Maruštík | 94 | AK ŠKODA Plzeň | 36.18 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 2 (út, 19.8.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michal TlustýMichal Tlustý | 94 | ASK Slavia Praha | 34.89 | |||||||||||||||
2 | Adam ZelinkaAdam Zelinka | 91 | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | 35.30 | |||||||||||||||
3 | Jiří KubešJiří Kubeš | 95 | AK ŠKODA Plzeň | 36.05 | |||||||||||||||
4 | David RichterDavid Richter | 98 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 36.73 | |||||||||||||||
5 | Pavel ČernýPavel Černý | 91 | ASK Slavia Praha | 37.16 | |||||||||||||||
6 | Jan ToncarJan Toncar | 93 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 39.02 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 3 (út, 19.8.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Filip ŠnejdrFilip Šnejdr | 95 | ASK Slavia Praha | 35.82 | |||||||||||||||
2 | Martin HesMartin Hes | 97 | AK ŠKODA Plzeň | 36.37 | |||||||||||||||
3 | Miroslav AltmanMiroslav Altman | 93 | AK ŠKODA Plzeň | 36.50 | |||||||||||||||
4 | Hakim SalehHakim Saleh | 96 | AK Bílina | 36.56 | |||||||||||||||
5 | Václav MolVáclav Mol | 98 | ŠAK Chodov | 40.15 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 4 (út, 19.8.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Václav VáchalVáclav Váchal | 96 | AC Domažlice | 36.16 | |||||||||||||||
2 | Jan ŠnajdrJan Šnajdr | 94 | AC Domažlice | 36.34 | |||||||||||||||
3 | Tomáš KončickýTomáš Končický | 96 | Spartak Praha 4 | 36.72 | |||||||||||||||
4 | Lukáš BenešLukáš Beneš | 96 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 39.57 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 5 (út, 19.8.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Martin PivoňkaMartin Pivoňka | 96 | AC Domažlice | 36.71 | |||||||||||||||
2 | Štěpán FauŠtěpán Fau | 95 | AC Domažlice | 37.61 | |||||||||||||||
3 | Daniel SchmidtDaniel Schmidt | 95 | TJ Dukla Praha | 39.54 | |||||||||||||||
4 | Lukáš OsinekLukáš Osinek | 98 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 40.67 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 6 (út, 19.8.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan ČivišJan Čiviš | 95 | AC Domažlice | 36.21 | |||||||||||||||
2 | Tomáš SovaTomáš Sova | 95 | TJ MDDM Ostrov | 38.68 | |||||||||||||||
3 | Václav MejstříkVáclav Mejstřík | 98 | TJ Dukla Praha | 39.84 | |||||||||||||||
4 | Ondřej StolařOndřej Stolař | 98 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 42.89 | |||||||||||||||
5 | Mark NguyenMark Nguyen | 97 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 46.40 | |||||||||||||||
Jan HanzlJan Hanzl | 78 | AK ŠKODA Plzeň | DQ | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
300 m - Žáci (Běh)
Běh 1 (út, 19.8.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adam ŠtudlarAdam Študlar | 99 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 38.01 | |||||||||||||||
2 | Jakub BrožJakub Brož | 00 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 39.07 | |||||||||||||||
3 | Antonín MatějčekAntonín Matějček | 00 | T. J. Sokol České Budějovice | 39.15 | |||||||||||||||
4 | Petr LoudaPetr Louda | 99 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 40.82 | |||||||||||||||
5 | Jiří StarkJiří Stark | 00 | ŠAK Chodov | 45.34 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 2 (út, 19.8.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Radek DojčarRadek Dojčar | 00 | ŠAK Chodov | 41.23 | |||||||||||||||
2 | Quido ČečetkaQuido Čečetka | 99 | TJ Dukla Praha | 42.21 | |||||||||||||||
3 | Jan BeranJan Beran | 99 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 45.86 | |||||||||||||||
4 | Vojtěch DryákVojtěch Dryák | 01 | TJ Lokomotiva Beroun o.s. | 46.28 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
300 m - Ženy (Běh)
Běh 1 (út, 19.8.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nikola BendováNikola Bendová | 99 | Univerzitní sportovní klub ... | 40.03 | |||||||||||||||
2 | Martina ŠtychováMartina Štychová | 92 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 40.35 | |||||||||||||||
3 | Lucie TaclíkováLucie Taclíková | 93 | ASK Slavia Praha | 41.17 | |||||||||||||||
4 | Monika VomáčkováMonika Vomáčková | 94 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 42.33 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 2 (út, 19.8.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina KodrováKateřina Kodrová | 93 | ASK Slavia Praha | 42.01 | |||||||||||||||
2 | Tereza StrejčkováTereza Strejčková | 92 | Spartak Praha 4 | 42.94 | |||||||||||||||
3 | Kristýna KobiánováKristýna Kobiánová | 95 | AK Olymp Brno | 43.01 | |||||||||||||||
4 | Klára KováříkováKlára Kováříková | 97 | AK ŠKODA Plzeň | 43.37 | |||||||||||||||
5 | Markéta PetrikovičováMarkéta Petrikovičová | 98 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 44.42 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 3 (út, 19.8.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina UlrichováKateřina Ulrichová | 87 | ASK Slavia Praha | 42.65 | |||||||||||||||
2 | Kateřina TroppováKateřina Troppová | 94 | TJ Sokol Hradec Králové | 42.68 | |||||||||||||||
3 | Sára SumegováSára Sumegová | 98 | AK ŠKODA Plzeň | 43.06 | |||||||||||||||
4 | Bohuslava VáňováBohuslava Váňová | 84 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 44.64 | |||||||||||||||
5 | Šárka SabadinováŠárka Sabadinová | 98 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 46.19 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 4 (út, 19.8.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Veronika MeczlováVeronika Meczlová | 96 | AK ŠKODA Plzeň | 43.40 | |||||||||||||||
2 | Denisa VávrováDenisa Vávrová | 98 | TJ Baník Stříbro | 44.66 | |||||||||||||||
3 | Sára HeroldováSára Heroldová | 98 | AC Domažlice | 44.70 | |||||||||||||||
4 | Lucie HřebíkováLucie Hřebíková | 98 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 45.39 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 5 (út, 19.8.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Denisa VondráškováDenisa Vondrášková | 94 | Univerzitní sportovní klub ... | 43.97 | |||||||||||||||
2 | Nikola ŘehounkováNikola Řehounková | 93 | PSK Olymp Praha | 44.51 | |||||||||||||||
3 | Kateřina SentenskáKateřina Sentenská | 98 | AK Bílina | 44.56 | |||||||||||||||
4 | Michala BudínováMichala Budínová | 92 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 45.72 | |||||||||||||||
5 | Michaela HořejšíMichaela Hořejší | 97 | TJ VTŽ Chomutov | 45.93 | |||||||||||||||
6 | Martina LáskáMartina Láská | 97 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 47.65 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
300 m - Žákyně (Běh)
Běh 1 (út, 19.8.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina PelichovskáKateřina Pelichovská | 99 | TJ Lokomotiva Beroun o.s. | 43.92 | |||||||||||||||
2 | Tereza SekyrováTereza Sekyrová | 00 | AK Sokolov | 44.31 | |||||||||||||||
3 | Kamila VšetičkováKamila Všetičková | 00 | TJ Baník Stříbro | 45.50 | |||||||||||||||
4 | Linda SucháLinda Suchá | 01 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 45.65 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 2 (út, 19.8.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vladimíra CimbolicováVladimíra Cimbolicová | 99 | AC Domažlice | 43.98 | |||||||||||||||
2 | Tereza SchejbalováTereza Schejbalová | 00 | AK ŠKODA Plzeň | 46.07 | |||||||||||||||
3 | Tereza UrbanováTereza Urbanová | 00 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 46.14 | |||||||||||||||
4 | Lucie AdlerováLucie Adlerová | 01 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 47.21 | |||||||||||||||
5 | Zuzana ČutkováZuzana Čutková | 99 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 48.38 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 3 (út, 19.8.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Linda ČechováLinda Čechová | 01 | AC Mariánské Lázně, o.s. | 46.80 | |||||||||||||||
2 | Lucie LevováLucie Levová | 01 | AK Sokolov | 49.72 | |||||||||||||||
3 | Jana HoškováJana Hošková | 99 | TJ Sušice | 51.01 | |||||||||||||||
4 | Jitka GregorováJitka Gregorová | 01 | ŠAK Chodov | 51.47 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
800 m - Žákyně (Finále)
Finále (út, 19.8.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Monika BoušíMonika Bouší | 99 | TJ Dukla Praha | 2:32.48 | |||||||||||||||
2 | Adéla BělohlavováAdéla Bělohlavová | 01 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 2:33.31 | |||||||||||||||
3 | Sousa Alexandra DeSousa Alexandra De | 99 | MÍLAŘI Domažlice | 2:34.95 | |||||||||||||||
4 | Kristýna SedleckáKristýna Sedlecká | 01 | TJ MDDM Ostrov | 2:35.10 | |||||||||||||||
5 | Alexandra PlanetováAlexandra Planetová | 00 | AC Falcon Rokycany | 2:41.68 | |||||||||||||||
6 | Lenka FaltusováLenka Faltusová | 99 | T. J. Sokol České Budějovice | 2:42.63 | |||||||||||||||
7 | Hana KročákováHana Kročáková | 00 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 2:42.93 | |||||||||||||||
8 | Kristýna UtikalováKristýna Utikalová | 99 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 2:43.13 | |||||||||||||||
9 | Hana ZápotockáHana Zápotocká | 01 | ŠAK Chodov | 2:45.74 | |||||||||||||||
10 | Jana ZítkováJana Zítková | 02 | AC Falcon Rokycany | 3:00.79 | |||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
1500 m - Muži (Běh)
Běh 1 (út, 19.8.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Peter ĎurecPeter Ďurec | 92 | ASK Slavia Praha | 4:00.50 | |||||||||||||||
2 | Filip ŽižkaFilip Žižka | 93 | AK Bílina | 4:01.98 | |||||||||||||||
3 | David KotekDavid Kotek | 97 | T. J. Sokol České Budějovice | 4:04.45 | |||||||||||||||
4 | David BohmannDavid Bohmann | 94 | AK ŠKODA Plzeň | 4:08.29 | |||||||||||||||
5 | Pavel ProcházkaPavel Procházka | 79 | AK Sokolov | 4:08.73 | |||||||||||||||
6 | Aleš FilingrAleš Filingr | 92 | AK Bílina | 4:08.85 | |||||||||||||||
7 | Pavel OličPavel Olič | 94 | AC Domažlice | 4:10.61 | |||||||||||||||
8 | Ondřej VáchalOndřej Váchal | 94 | MÍLAŘI Domažlice | 4:10.81 | |||||||||||||||
9 | Vít BílýVít Bílý | 95 | AC Domažlice | 4:14.23 | |||||||||||||||
10 | Václav BeranVáclav Beran | 91 | AK ŠKODA Plzeň | 4:15.08 | |||||||||||||||
11 | Marek UvizlMarek Uvizl | 92 | Sportovní klub Studenec | 4:15.67 | |||||||||||||||
12 | David VašDavid Vaš | 90 | T. J. Sokol České Budějovice | 4:19.37 | |||||||||||||||
Martin PivoňkaMartin Pivoňka | 96 | AC Domažlice | DNF | ||||||||||||||||
Felix RugerFelix Ruger | 80 | Německo | DNF | ||||||||||||||||
Filip HradilFilip Hradil | 95 | AK Bílina | DNF | ||||||||||||||||
Pavel ŠtěpáníkPavel Štěpáník | 92 | TJ Sušice | DNF | ||||||||||||||||
Jan ČivišJan Čiviš | 95 | AC Domažlice | DNF | ||||||||||||||||
Celkem 17 závodníků |
Běh 2 (út, 19.8.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan ZahradníkJan Zahradník | 95 | TJ VTŽ Chomutov | 4:22.31 | |||||||||||||||
2 | Lubomír BartošLubomír Bartoš | 96 | AK ŠKODA Plzeň | 4:24.69 | |||||||||||||||
3 | Filip CenefelsFilip Cenefels | 94 | MÍLAŘI Domažlice | 4:37.61 | |||||||||||||||
4 | Radek VeselýRadek Veselý | 92 | AK ŠKODA Plzeň | 4:40.18 | |||||||||||||||
5 | Filip SližFilip Sliž | 96 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 4:58.56 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
1500 m - Dorostenci (Finále)
Finále (út, 19.8.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Roman BudilRoman Budil | 97 | Atletika Písek, o.s. | 4:15.78 | |||||||||||||||
2 | Robin KnopfRobin Knopf | 97 | MÍLAŘI Domažlice | 4:27.84 | |||||||||||||||
3 | Josef PrůchaJosef Průcha | 98 | T. J. Sokol České Budějovice | 4:44.48 | |||||||||||||||
4 | Martin MikulaMartin Mikula | 98 | TJ Dukla Praha | 4:49.37 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
1500 m - Žáci (Finále)
Finále (út, 19.8.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lukáš KrýslLukáš Krýsl | 99 | ŠAK při ZŠ Přeštice | 4:28.41 | |||||||||||||||
2 | Tomáš MichálekTomáš Michálek | 00 | AKM Viktoria Plzeň | 4:43.75 | |||||||||||||||
3 | Jakub ŠtochlJakub Štochl | 99 | AK Bílina | 4:49.91 | |||||||||||||||
4 | Marek ŠtochlMarek Štochl | 01 | AC Falcon Rokycany | 4:57.74 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
1500 m - Ženy (Finále)
Finále (út, 19.8.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Emma StahrEmma Stahr | 80 | Německo | 4:38.67 | |||||||||||||||
2 | Lucie ŠimečkováLucie Šimečková | 94 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 4:39.97 | |||||||||||||||
3 | Anežka KoubkováAnežka Koubková | 90 | Spartak Praha 4 | 4:40.79 | |||||||||||||||
4 | Ivana SekyrováIvana Sekyrová | 71 | AK Sokolov | 4:44.70 | |||||||||||||||
5 | Karolína HrubáKarolína Hrubá | 93 | TJ Baník Stříbro | 4:57.47 | |||||||||||||||
6 | Aneta FrankováAneta Franková | 96 | T. J. Sokol České Budějovice | 4:59.70 | |||||||||||||||
7 | Radka UvizlováRadka Uvizlová | 84 | Sportovní klub Studenec | 5:01.10 | |||||||||||||||
8 | Lucie PehaničováLucie Pehaničová | 95 | AK ŠKODA Plzeň | 5:05.81 | |||||||||||||||
9 | Klára PříhodováKlára Příhodová | 88 | TJ Neratovice | 5:10.36 | |||||||||||||||
10 | Kateřina TvrzníkováKateřina Tvrzníková | 91 | AK Bílina | 5:12.28 | |||||||||||||||
11 | Lucie DavidováLucie Davidová | 94 | TJ Baník Stříbro | 5:29.04 | |||||||||||||||
Adéla HolakovskáAdéla Holakovská | 91 | TJ Dukla Praha | DNF | ||||||||||||||||
Celkem 12 závodníků |
1500 m - Dorostenky (Finále)
Finále (út, 19.8.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Veronika ŠrámkováVeronika Šrámková | 98 | TJ Baník Stříbro | 5:02.03 | |||||||||||||||
2 | Karolína JiráskováKarolína Jirásková | 98 | TJ VTŽ Chomutov | 5:10.12 | |||||||||||||||
3 | Barbora ŠambergerováBarbora Šambergerová | 97 | PSK Olymp Praha | 5:24.30 | |||||||||||||||
4 | Veronika TvrzováVeronika Tvrzová | 99 | T. J. Sokol České Budějovice | 5:24.89 | |||||||||||||||
Sára HeroldováSára Heroldová | 98 | AC Domažlice | DNF | ||||||||||||||||
Lucie HřebíkováLucie Hřebíková | 98 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | DNF | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
100 m překážek [83,8cm] - Žáci (Finále)
Finále (út, 19.8.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Jiří StarkJiří Stark | 00 | ŠAK Chodov | DNF | ||||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
100 m překážek [83,8cm] - Ženy (Finále)
Finále (út, 19.8.2014) | Vítr: -1.5 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anna ZekuciováAnna Zekuciová | 95 | TJ MDDM Ostrov | 14.38 | |||||||||||||||
2 | Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková | 97 | TJ Dukla Praha | 14.65 | |||||||||||||||
3 | Michaela NejedlováMichaela Nejedlová | 93 | ASK Slavia Praha | 15.77 | |||||||||||||||
4 | Nikola NemčekováNikola Nemčeková | 97 | ŠAK Chodov | 18.02 | |||||||||||||||
Barbora KrňoulováBarbora Krňoulová | 93 | AK ŠKODA Plzeň | DNF | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
100 m překážek [76,2cm-8,50m] - Dorostenky (Finále)
Finále (út, 19.8.2014) | Vítr: -1.5 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Aneta BaštářováAneta Baštářová | 98 | AK ŠKODA Plzeň | 17.06 | |||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
110 m překážek [106,7 cm] - Muži (Finále)
Finále (út, 19.8.2014) | Vítr: -0.7 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Václav SedlákVáclav Sedlák | 93 | TJ Dukla Praha | 14.53 | |||||||||||||||
2 | Martin HoudekMartin Houdek | 82 | AC Domažlice | 15.49 | |||||||||||||||
3 | Jakub RybaJakub Ryba | 86 | AK ŠKODA Plzeň | 15.62 | |||||||||||||||
4 | Jiří KubešJiří Kubeš | 95 | AK ŠKODA Plzeň | 16.09 | |||||||||||||||
5 | Miloslav PetrákMiloslav Petrák | 93 | ASK Slavia Praha | 16.96 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
skok vysoký - Muži (Finále)
Finále (út, 19.8.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1.601.651.701.751.801.831.861.891.921.952.00 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Miloslav AntošMiloslav Antoš
AC Domažlice |
91 | 1.95 | OOOOOOOOXXOOXXX | |||||||||||||||
2 |
David KovalskýDavid Kovalský
PSK Olymp Praha |
87 | 1.92 | -----O-OOXXX- | |||||||||||||||
3 |
Jan TauerJan Tauer
AC Domažlice |
95 | 1.92 | --O-OXO-OOXXX- | |||||||||||||||
4 |
Matěj KlukanMatěj Klukan
AC Domažlice |
95 | 1.89 | --O-O-XOXXOXXX-- | |||||||||||||||
5 |
Jiří SedlákJiří Sedlák
TJ Baník Stříbro |
99 | 1.86 | OOOOOXXOOXXX--- | |||||||||||||||
6 |
Jakub RybaJakub Ryba
AK ŠKODA Plzeň |
86 | 1.80 | --OXOXXOXXX----- | |||||||||||||||
7 |
Lukáš BeštaLukáš Bešta
Atletika Klatovy |
94 | 1.75 | OOOXOXXX------ | |||||||||||||||
8 |
Petr HlaváčPetr Hlaváč
Atletika Klatovy |
96 | 1.70 | XOOXOXXX------- | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
skok vysoký - Ženy (Finále)
Finále (út, 19.8.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1.401.451.501.551.601.651.68 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Denisa MajerováDenisa Majerová
AK ŠKODA Plzeň |
97 | 1.65 | ---OXOOXXX | |||||||||||||||
2 |
Kateřina ŠtychováKateřina Štychová
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
95 | 1.55 | O-OOXXX-- | |||||||||||||||
3 |
Kateřina KlailováKateřina Klailová
AK ŠKODA Plzeň |
95 | 1.55 | --XOOXXX-- | |||||||||||||||
4 |
Lucie OdvárkováLucie Odvárková
AK Most |
96 | 1.55 | OOOXOXXX-- | |||||||||||||||
5 |
Veronika MatulkováVeronika Matulková
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
95 | 1.55 | OOOXXOXXX-- | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
skok daleký - Žáci (Finále)
Finále (út, 19.8.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Radek DojčarRadek Dojčar
ŠAK Chodov |
00 | 5.32 | 3.30 | X | 5.20 | 5.20 | 4.56 | 5.32 | - | |||||||||
2 |
Adam ŠtudlarAdam Študlar
SKP Union Cheb - klub atletiky |
99 | 5.28 | 4.97 | 5.28 | 4.77 | 5.28 | 4.13 | - | - | |||||||||
3 |
Ondřej SteinerOndřej Steiner
TJ Baník Stříbro |
01 | 4.04 | 3.99 | 3.91 | 4.04 | 4.04 | 3.89 | 4.00 | 3.75 | |||||||||
4 |
Tomáš ČechTomáš Čech
AC Mariánské Lázně, o.s. |
04 | 3.89 | 3.36 | X | 3.65 | 3.65 | 3.51 | 3.69 | 3.89 | |||||||||
Celkem 4 závodníků |
skok daleký - Dorostenky (Finále)
Finále (út, 19.8.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Karolína JirmanováKarolína Jirmanová
TJ Dukla Praha |
98 | 5.04 | 4.95 | 4.98 | X | 4.98 | X | X | 5.04 | |||||||||
2 |
Iveta KubováIveta Kubová
AK ŠKODA Plzeň |
83 | 4.79 | X | 3.49 | 4.79 | 4.79 | 4.62 | 3.78 | 4.76 | |||||||||
3 |
Dominika PaťkováDominika Paťková
TJ Dukla Praha |
97 | 4.70 | 4.70 | - | 4.68 | 4.70 | 4.61 | 4.59 | 4.68 | |||||||||
4 |
Štěpánka PlzákováŠtěpánka Plzáková
AK ŠKODA Plzeň |
98 | 4.60 | 4.35 | 4.39 | 4.49 | 4.49 | 4.26 | 4.60 | 4.28 | |||||||||
5 |
Aneta BaštářováAneta Baštářová
AK ŠKODA Plzeň |
98 | 4.49 | 4.35 | 4.48 | 2.70 | 4.48 | 4.22 | 4.49 | 4.33 | |||||||||
Celkem 5 závodníků |
skok daleký - Žákyně (Finále)
Finále (út, 19.8.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Patricie TóthováPatricie Tóthová
TJ MDDM Ostrov |
00 | 4.97 | 4.86 | 4.90 | 4.97 | 4.97 | 3.69 | 4.79 | 4.27 | |||||||||
2 |
Eliška SemeckáEliška Semecká
TJ Dukla Praha |
02 | 4.74 | 4.37 | 4.27 | 4.74 | 4.74 | 4.41 | 4.39 | 4.56 | |||||||||
3 |
Tereza SekyrováTereza Sekyrová
AK Sokolov |
00 | 4.62 | X | 4.49 | 4.62 | 4.62 | 4.54 | 4.24 | 4.27 | |||||||||
4 |
Linda SucháLinda Suchá
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
01 | 4.44 | 4.42 | 4.41 | 4.44 | 4.44 | X | - | X | |||||||||
5 |
Lucie LevováLucie Levová
AK Sokolov |
01 | 4.43 | X | 4.18 | 4.43 | 4.43 | 4.11 | 3.84 | 4.10 | |||||||||
6 |
Anna ČernáAnna Černá
AC Domažlice |
99 | 4.33 | 3.75 | 4.18 | 4.14 | 4.18 | 4.17 | 4.33 | X | |||||||||
7 |
Simona HaasováSimona Haasová
AC Domažlice |
00 | 4.28 | 3.49 | 4.07 | 4.23 | 4.23 | 4.02 | 4.28 | 4.22 | |||||||||
8 |
Tereza BeňušíkováTereza Beňušíková
AC Domažlice |
00 | 4.19 | 3.92 | 3.88 | 4.19 | 4.19 | 4.19 | 3.94 | 3.72 | |||||||||
9 |
Jana HoškováJana Hošková
TJ Sušice |
99 | 4.18 | 4.11 | X | 4.18 | 4.18 | - | - | - | |||||||||
10 |
Gabriela TvrzováGabriela Tvrzová
T. J. Sokol České Budějovice |
02 | 4.10 | X | 4.10 | 4.09 | 4.10 | - | - | - | |||||||||
11 |
Dominika ČečkováDominika Čečková
TJ Baník Stříbro |
00 | 4.01 | 4.01 | 3.77 | 3.79 | 4.01 | - | - | - | |||||||||
12 |
Kateřina BenešováKateřina Benešová
TJ Baník Stříbro |
00 | 3.91 | 3.91 | X | 3.75 | 3.91 | - | - | - | |||||||||
13 |
Alexandra KrištofovičováAlexandra Krištofovičová
TJ Baník Stříbro |
01 | 3.89 | 3.89 | X | X | 3.89 | - | - | - | |||||||||
14 |
Tereza BrotánkováTereza Brotánková
AC Domažlice |
02 | 3.85 | 3.69 | 3.22 | 3.85 | 3.85 | - | - | - | |||||||||
15 |
Jitka UzlíkováJitka Uzlíková
AC Domažlice |
99 | 3.74 | 3.27 | 3.74 | 3.60 | 3.74 | - | - | - | |||||||||
16 |
Jitka GregorováJitka Gregorová
ŠAK Chodov |
01 | 3.36 | 3.36 | 3.34 | 3.30 | 3.36 | - | - | - | |||||||||
17 |
Aneta BláhováAneta Bláhová
TJ Baník Stříbro |
00 | 2.36 | 2.36 | X | X | 2.36 | - | - | - | |||||||||
Celkem 17 závodníků |
hod oštěpem 500g - Dorostenky (Finále)
Finále (út, 19.8.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Štěpánka PlzákováŠtěpánka Plzáková
AK ŠKODA Plzeň |
98 | 32.42 | ||||||||||||||||
2 |
Jana DanihelkováJana Danihelková
SKP Union Cheb - klub atletiky |
98 | 31.93 | ||||||||||||||||
3 |
Eliška PapežováEliška Papežová
MÍLAŘI Domažlice |
00 | 31.87 | ||||||||||||||||
4 |
Aneta VeseláAneta Veselá
AC Domažlice |
00 | 25.32 | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
hod oštěpem 600g - Žáci (Finále)
Finále (út, 19.8.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Adam KamírAdam Kamír
AC Domažlice |
00 | 42.07 | ||||||||||||||||
2 |
Jan LališJan Lališ
SKP Union Cheb - klub atletiky |
00 | 41.90 | ||||||||||||||||
3 |
Jiří StašekJiří Stašek
AK ŠKODA Plzeň |
99 | 38.43 | ||||||||||||||||
4 |
Martin FederMartin Feder
AC Domažlice |
98 | 33.61 | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
hod oštěpem 600g - Ženy (Finále)
Finále (út, 19.8.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Kateřina KlailováKateřina Klailová
AK ŠKODA Plzeň |
95 | 40.69 | ||||||||||||||||
2 |
Venuše ŽitnáVenuše Žitná
AK Bílina |
98 | 36.02 | ||||||||||||||||
3 |
Nikola NemčekováNikola Nemčeková
ŠAK Chodov |
97 | 35.62 | ||||||||||||||||
4 |
Tereza KristkováTereza Kristková
SKP Union Cheb - klub atletiky |
97 | 35.54 | ||||||||||||||||
5 |
Viktorie JohánkováViktorie Johánková
Atletika Klatovy |
99 | 28.75 | ||||||||||||||||
6 |
Kateřina SunkovskáKateřina Sunkovská
TJ Lokomotiva Beroun o.s. |
99 | 28.63 | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |