Výsledky

  Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

3.kolo KP přípravek Olomouckého kraje

Olomouc (18. 6. 2014)

60 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 1 (st, 18.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán ŠidlákŠtěpán Šidlák 03 AK Olomouc AK Olomouc 09.52 5.00
2 Benjamin JakobBenjamin Jakob 04 AK Olomouc AK Olomouc 09.92
3 Jaromír MlčochJaromír Mlčoch 03 AC Prostějov AC Prostějov 10.10
4 Jan HarapátJan Harapát 05 TJ Šumperk TJ Šumperk 10.33
5 Viktor DoležalViktor Doležal 04 SK Přerov SK Přerov 10.62
6 Tomáš MacákTomáš Macák 05 TJ Šumperk TJ Šumperk 10.84
7 Jakub HrazdilJakub Hrazdil 05 SK Hranice SK Hranice 10.87
8 Adam BelejAdam Belej 05 AK Šternberk AK Šternberk 11.28
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (st, 18.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan BartoňJan Bartoň 03 TJ Šumperk TJ Šumperk 09.46 6.00
2 Oliver PungeOliver Punge 03 SK Přerov SK Přerov 10.12
3 Jakub KratochvílJakub Kratochvíl 04 Atletické přípravky Olomouc Atletické přípravky Olomouc 10.15
4 Adam HoušťavaAdam Houšťava 03 SK Přerov SK Přerov 10.24
5 daniel Sovákdaniel Sovák 03 SKM Valašské Meziříčí SKM Valašské Meziříčí 10.41
6 Jakub JurkulákJakub Jurkulák 03 AK Šternberk AK Šternberk 10.55
7 Matyáš ZatloukalMatyáš Zatloukal 05 TJ Šumperk TJ Šumperk 11.00
Michal KorecMichal Korec 03 AK Olomouc AK Olomouc DNP
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (st, 18.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Josef PeřinaJosef Peřina 03 AK Olomouc AK Olomouc 09.22 9.00
2 Dominik KopřivaDominik Kopřiva 04 SKM Valašské Meziříčí SKM Valašské Meziříčí 09.26 8.00
3 Patrik JanošPatrik Janoš 05 TJ Šumperk TJ Šumperk 09.75 1.00
4 Lukáš DudaLukáš Duda 03 AK Olomouc AK Olomouc 09.85
5 Karel ZdražilKarel Zdražil 05 SK Přerov SK Přerov 10.12
6 Daniel MatušíkDaniel Matušík 03 AC Prostějov AC Prostějov 10.21
7 Alexandr DutkaAlexandr Dutka 04 AK Olomouc AK Olomouc 10.31
8 Ondřej PražákOndřej Pražák 04 TJ Šumperk TJ Šumperk 11.08
Celkem 8 závodníků
Běh 4 (st, 18.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj RabenseifnerMatěj Rabenseifner 04 AK Šternberk AK Šternberk 09.66 4.00
2 Marek BrokešMarek Brokeš 03 TJ Šumperk TJ Šumperk 09.91
3 Ondřej BudařOndřej Budař 04 SK Přerov SK Přerov 09.99
4 Pavel DohnalPavel Dohnal 04 AK Olomouc AK Olomouc 10.25
5 Josef PospíšilJosef Pospíšil 03 AK Olomouc AK Olomouc 10.78
6 Vojtěch KonečnýVojtěch Konečný 04 SKM Valašské Meziříčí SKM Valašské Meziříčí 11.28
7 Michal BlablaMichal Blabla 04 SK Hranice SK Hranice 12.85
Šimon AdamecŠimon Adamec 96 AK Olomouc AK Olomouc DNP
Celkem 8 závodníků
Běh 5 (st, 18.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Benedikt LochmanBenedikt Lochman 03 AK Olomouc AK Olomouc 09.40 7.00
2 Jiří ZedníkJiří Zedník 03 AK Olomouc AK Olomouc 09.69 3.00
3 Martin BábekMartin Bábek 03 AK Olomouc AK Olomouc 09.97
4 Jan PobořilJan Pobořil 05 SKM Valašské Meziříčí SKM Valašské Meziříčí 10.20
5 Jakub ZapletalJakub Zapletal 03 SK Přerov SK Přerov 10.82
6 Jan BaarJan Baar 04 SK Hranice SK Hranice 10.96
7 René ŠalamounRené Šalamoun 05 TJ Šumperk TJ Šumperk 10.98
8 Denis GeržaDenis Gerža 04 AK Šternberk AK Šternberk 11.25
Celkem 8 závodníků
Běh 6 (st, 18.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jonáš KolomazníkJonáš Kolomazník 03 SK Přerov SK Přerov 08.98 11.00
2 Jakub RežnarJakub Režnar 04 AK Šternberk AK Šternberk 09.71 2.00
3 Jan ŠalmanJan Šalman 03 AK Olomouc AK Olomouc 10.11
4 Max BeranMax Beran 04 Atletické přípravky Olomouc Atletické přípravky Olomouc 10.51
Celkem 4 závodníků

60 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 1 (st, 18.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Valerie DitmarováValerie Ditmarová 04 AK Olomouc AK Olomouc 09.93 5.00
2 Tereza BílkováTereza Bílková 04 AC Prostějov AC Prostějov 09.93 4.00
3 Veronika MačálováVeronika Mačálová 04 AK Šternberk AK Šternberk 10.33
4 Tereza ŠevčíkováTereza Ševčíková 04 AK Olomouc AK Olomouc 10.35
5 Zuzana MacourkováZuzana Macourková 05 Atletické přípravky Olomouc Atletické přípravky Olomouc 10.78
6 Terezie SikorováTerezie Sikorová 05 TJ Šumperk TJ Šumperk 10.88
7 Tereza NavrátilováTereza Navrátilová 07 TJ Uničov TJ Uničov 11.29
8 Kristýna GrégrováKristýna Grégrová 05 AK Šternberk AK Šternberk 11.43
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (st, 18.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela ČervenáMichaela Červená 03 TJ Uničov TJ Uničov 09.70 7.00
2 Gabriela BurdováGabriela Burdová 04 AK Olomouc AK Olomouc 09.98 3.00
3 Klára SzromkováKlára Szromková 04 AK Olomouc AK Olomouc 10.40
4 Petra ProcházkováPetra Procházková 05 TJ Šumperk TJ Šumperk 10.55
5 Pavlína MičudováPavlína Mičudová 04 Atletické přípravky Olomouc Atletické přípravky Olomouc 10.59
6 Karolína BednářováKarolína Bednářová 03 AC Prostějov AC Prostějov 10.99
7 Matylda ŠkrachováMatylda Škrachová 05 TJ Šumperk TJ Šumperk 11.34
8 Terezie DoleželováTerezie Doleželová 05 Atletické přípravky Olomouc Atletické přípravky Olomouc 11.60
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (st, 18.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna KolářováAnna Kolářová 03 AK Olomouc AK Olomouc 09.51 9.00
2 Anna VystavělováAnna Vystavělová 03 AC Prostějov AC Prostějov 10.29
3 Julie SedláčkováJulie Sedláčková 04 Atletické přípravky Olomouc Atletické přípravky Olomouc 10.58
4 Marie GuckáMarie Gucká 05 AK Šternberk AK Šternberk 10.59
5 Adéla ŽáčkováAdéla Žáčková 05 TJ Uničov TJ Uničov 10.66
6 Tereza ŽerníčkováTereza Žerníčková 05 TJ Šumperk TJ Šumperk 10.99
7 Petra VrubelováPetra Vrubelová 07 TJ Uničov TJ Uničov 11.77
Anna DudkováAnna Dudková 05 Atletické přípravky Olomouc Atletické přípravky Olomouc DNP
Celkem 8 závodníků
Běh 4 (st, 18.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Elen VlčkováElen Vlčková 04 AK Olomouc AK Olomouc 09.54 8.00
2 Klára AdlerováKlára Adlerová 03 Atletické přípravky Olomouc Atletické přípravky Olomouc 10.11 2.00
3 Darina HomoláčováDarina Homoláčová 05 Atletické přípravky Olomouc Atletické přípravky Olomouc 10.15 1.00
4 Hana KlanicováHana Klanicová 05 SK Hranice SK Hranice 10.70
5 Anna GardiánováAnna Gardiánová 04 SK Přerov SK Přerov 10.84
6 Julie KestlováJulie Kestlová 04 AK Olomouc AK Olomouc 10.87
7 Lucie SoučkováLucie Součková 04 Atletické přípravky Olomouc Atletické přípravky Olomouc 10.87
8 Kateřina SolovskáKateřina Solovská 06 TJ Uničov TJ Uničov 12.35
Celkem 8 závodníků
Běh 5 (st, 18.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Elena UrbáškováElena Urbášková 03 AK Šternberk AK Šternberk 09.16 11.00
2 Natálie MatochováNatálie Matochová 03 TJ Šumperk TJ Šumperk 10.29
3 Jolana NiebauerováJolana Niebauerová 04 AK Olomouc AK Olomouc 10.63
4 Monika HansgutováMonika Hansgutová 05 Atletické přípravky Olomouc Atletické přípravky Olomouc 10.75
5 Dominika LekešováDominika Lekešová 05 SK Hranice SK Hranice 11.73
Celkem 5 závodníků
Běh 6 (st, 18.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Radka NiebauerováRadka Niebauerová 03 AK Olomouc AK Olomouc 09.78 6.00
2 Silvie BeňováSilvie Beňová 05 SK Přerov SK Přerov 10.73
3 Terezie VenouškováTerezie Venoušková 05 TJ Šumperk TJ Šumperk 10.87
4 Eliška StřítezskáEliška Střítezská 04 AK Šternberk AK Šternberk 11.19
5 Zuzana SalajováZuzana Salajová 07 TJ Uničov TJ Uničov 11.79
Celkem 5 závodníků

600 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 1 (st, 18.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Gabriela ŠubováGabriela Šubová 03 AK Šternberk AK Šternberk 2:06.73 9.00
2 Tereza GrégrováTereza Grégrová 04 AK Šternberk AK Šternberk 2:07.12 8.00
3 Adéla DostálováAdéla Dostálová 03 SK Hranice SK Hranice 2:07.84 7.00
4 Míša KubešováMíša Kubešová 04 Atletické přípravky Olomouc Atletické přípravky Olomouc 2:09.56 5.00
5 Veronika SvobodováVeronika Svobodová 03 SK Hranice SK Hranice 2:09.78 4.00
6 Michaela ČervenáMichaela Červená 03 TJ Uničov TJ Uničov 2:11.74 3.00
7 Zuzana StloukalováZuzana Stloukalová 03 AK Olomouc AK Olomouc 2:12.04 2.00
8 Marcela HlouškováMarcela Hloušková 05 TJ Šumperk TJ Šumperk 2:14.18
9 Ema KlimentováEma Klimentová 05 AK Šternberk AK Šternberk 2:17.07
10 Kristýna PodjuklováKristýna Podjuklová 03 SK Hranice SK Hranice 2:18.43
11 Barbora MaťováBarbora Maťová 03 SK Přerov SK Přerov 2:22.16
Celkem 11 závodníků
Běh 2 (st, 18.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Adéla StřídováAdéla Střídová 03 Atletické přípravky Olomouc Atletické přípravky Olomouc 2:06.39 11.00
2 Elen MelcrováElen Melcrová 04 AK Olomouc AK Olomouc 2:08.87 6.00
3 Eliška JuránkováEliška Juránková 03 TJ Šumperk TJ Šumperk 2:13.47 1.00
4 Gabriela SásováGabriela Sásová 04 AK Šternberk AK Šternberk 2:16.74
5 Kristina KolářováKristina Kolářová 04 AK Olomouc AK Olomouc 2:18.03
6 Terezie VenoušováTerezie Venoušová 05 TJ Šumperk TJ Šumperk 2:20.48
7 Zuzana MacourkováZuzana Macourková 05 Atletické přípravky Olomouc Atletické přípravky Olomouc 2:20.58
8 Zuzana ŠvarcováZuzana Švarcová 04 SK Přerov SK Přerov 2:20.82
9 Radka VrtalováRadka Vrtalová 04 Atletické přípravky Olomouc Atletické přípravky Olomouc 2:26.62
10 Karolína ŠťastnáKarolína Šťastná 05 Atletické přípravky Olomouc Atletické přípravky Olomouc 2:30.38
Celkem 10 závodníků

800 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 1 (st, 18.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Lukáš KestlLukáš Kestl 03 AK Olomouc AK Olomouc 2:53.49 8.00
2 Josef PeřinaJosef Peřina 03 AK Olomouc AK Olomouc 2:57.12 5.00
3 Patrik JanošPatrik Janoš 05 TJ Šumperk TJ Šumperk 2:58.13 4.00
4 Radim VavříkRadim Vavřík 03 TJ Šumperk TJ Šumperk 2:58.22 3.00
5 Štěpán StrykŠtěpán Stryk 03 TJ Šumperk TJ Šumperk 2:59.40 2.00
6 Tomáš NesvadbaTomáš Nesvadba 03 AK Šternberk AK Šternberk 3:00.51 1.00
7 Ondřej PolednaOndřej Poledna 03 AK Olomouc AK Olomouc 3:00.98
8 Antonín HarapátAntonín Harapát 03 TJ Šumperk TJ Šumperk 3:02.34
9 Tomáš MacákTomáš Macák 05 TJ Šumperk TJ Šumperk 3:22.24 2.00
10 Max BeranMax Beran 04 Atletické přípravky Olomouc Atletické přípravky Olomouc 3:23.12 1.00
11 Filip RozehnalFilip Rozehnal 03 AC Prostějov AC Prostějov 3:27.68
Celkem 11 závodníků
Běh 2 (st, 18.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Michal HrochMichal Hroch 03 AK Olomouc AK Olomouc 2:49.17 11.00
2 Jakub NýdeckýJakub Nýdecký 03 TJ Uničov TJ Uničov 2:50.42 9.00
3 Tomáš VyroubalTomáš Vyroubal 03 AC Prostějov AC Prostějov 2:55.23 7.00
4 david Střídadavid Střída 05 Atletické přípravky Olomouc Atletické přípravky Olomouc 2:56.94 6.00
5 Jakub KratochvílJakub Kratochvíl 04 Atletické přípravky Olomouc Atletické přípravky Olomouc 3:07.09
6 Mikuláš TrojekMikuláš Trojek 04 SK Přerov SK Přerov 3:07.99
7 Jáchym KoubaJáchym Kouba 04 SK Přerov SK Přerov 3:09.96
8 Jan PobořilJan Pobořil 05 SKM Valašské Meziříčí SKM Valašské Meziříčí 3:14.15
9 Marek ZdražilMarek Zdražil 05 SK Přerov SK Přerov 3:14.74
10 Vojtěch KarlíkVojtěch Karlík 05 SK Přerov SK Přerov 3:15.05
11 Jakub PospíšilJakub Pospíšil 05 TJ Šumperk TJ Šumperk 3:16.47
12 Vojtěch KonečnýVojtěch Konečný 04 SKM Valašské Meziříčí SKM Valašské Meziříčí 3:20.44
Celkem 12 závodníků

40 yardů př. - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 1 (st, 18.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominik KopřivaDominik Kopřiva 04 SKM Valašské Meziříčí SKM Valašské Meziříčí 13.14 11.00
2 Jan ŠalmanJan Šalman 03 AK Olomouc AK Olomouc 13.65 9.00
3 Šimon KikaŠimon Kika 04 AK Olomouc AK Olomouc 13.70 8.00
4 Benjamin JakobBenjamin Jakob 04 AK Olomouc AK Olomouc 13.84 7.00
5 Kryštof SládekKryštof Sládek 03 AK Olomouc AK Olomouc 13.85 6.00
6 Alexandr DutkaAlexandr Dutka 04 AK Olomouc AK Olomouc 13.86 5.00
7 Jiří NovotnýJiří Novotný 03 AK Olomouc AK Olomouc 13.90 4.00
8 Tomáš VyroubalTomáš Vyroubal 03 AC Prostějov AC Prostějov 13.92 3.00
9 Jan BartoňJan Bartoň 03 TJ Šumperk TJ Šumperk 13.95 2.00
10 Jakub JurčíkJakub Jurčík 03 AC Prostějov AC Prostějov 14.00 1.00
11 Lukáš KestlLukáš Kestl 03 AK Olomouc AK Olomouc 14.11
12 Michal HrochMichal Hroch 03 AK Olomouc AK Olomouc 14.24
13 Ondřej BudařOndřej Budař 04 SK Přerov SK Přerov 14.30
14 Jakub JurkulákJakub Jurkulák 03 AK Šternberk AK Šternberk 14.51
15 Tom ŠporíkTom Šporík 04 Atletické přípravky Olomouc Atletické přípravky Olomouc 14.53
16 Matyáš ValachMatyáš Valach 03 SK Hranice SK Hranice 14.57
17 Jan PospíšilJan Pospíšil 03 SK Hranice SK Hranice 14.72
18 Jan PobořilJan Pobořil 05 SKM Valašské Meziříčí SKM Valašské Meziříčí 14.77
19 Tomáš NesvadbaTomáš Nesvadba 03 AK Šternberk AK Šternberk 14.81
20 Viktor LankašViktor Lankaš 04 Atletické přípravky Olomouc Atletické přípravky Olomouc 15.00
21 Jaromír ŠubaJaromír Šuba 03 AK Šternberk AK Šternberk 15.13
22 Jakub PospíšilJakub Pospíšil 05 TJ Šumperk TJ Šumperk 15.14
23 Michal ZbraněkMichal Zbraněk 03 AK Olomouc AK Olomouc 15.15
24 Martin ŠpičkaMartin Špička 04 Atletické přípravky Olomouc Atletické přípravky Olomouc 15.16
25 Marek ZdražilMarek Zdražil 05 SK Přerov SK Přerov 15.20
26 Michal SkácelMichal Skácel 05 Atletické přípravky Olomouc Atletické přípravky Olomouc 15.29
27 Filip MoučkaFilip Moučka 03 AC Prostějov AC Prostějov 15.33
28 Jakub ZapletalJakub Zapletal 03 SK Přerov SK Přerov 15.44
29 Jan HarapátJan Harapát 05 TJ Šumperk TJ Šumperk 15.45
30 matěj Skácelmatěj Skácel 04 Atletické přípravky Olomouc Atletické přípravky Olomouc 15.48
31 Viktor DoležalViktor Doležal 04 SK Přerov SK Přerov 15.58
32 Max BeranMax Beran 04 Atletické přípravky Olomouc Atletické přípravky Olomouc 15.83
33 Jáchym KoubaJáchym Kouba 04 SK Přerov SK Přerov 16.06
34 Karel ZdražilKarel Zdražil 05 SK Přerov SK Přerov 16.07
35 Vojtěch KarlíkVojtěch Karlík 05 SK Přerov SK Přerov 16.12
36 Patrik DivokaPatrik Divoka 05 Atletické přípravky Olomouc Atletické přípravky Olomouc 16.30
37 René ŠalamounRené Šalamoun 05 TJ Šumperk TJ Šumperk 16.35
38 Daniel SlavíkDaniel Slavík 05 TJ Šumperk TJ Šumperk 16.39
39 Ondřej SkácelOndřej Skácel 05 SK Přerov SK Přerov 16.43
40 Daniel PlachýDaniel Plachý 05 Atletické přípravky Olomouc Atletické přípravky Olomouc 16.54
41 David KasalDavid Kasal 06 TJ Uničov TJ Uničov 16.67
42 Vojtěch KonečnýVojtěch Konečný 04 SKM Valašské Meziříčí SKM Valašské Meziříčí 16.82
43 Pavel NečekPavel Neček 05 TJ Uničov TJ Uničov 17.02
44 Tomáš NečekTomáš Neček 05 TJ Uničov TJ Uničov 17.06
45 Adam BelejAdam Belej 05 AK Šternberk AK Šternberk 17.07
46 Denis GeržaDenis Gerža 04 AK Šternberk AK Šternberk 17.83
47 Michal BlablaMichal Blabla 04 SK Hranice SK Hranice 19.71
Patrik JanošPatrik Janoš 05 AK Olomouc AK Olomouc DNP
Michal PuškarMichal Puškar 04 AK Šternberk AK Šternberk DNP
Celkem 49 závodníků

40 yardů př. - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 1 (st, 18.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Míša KubešováMíša Kubešová 04 Atletické přípravky Olomouc Atletické přípravky Olomouc 14.05 11.00
2 Elen MelcrováElen Melcrová 04 AK Olomouc AK Olomouc 14.06 9.00
3 Valerie DitmarováValerie Ditmarová 04 AK Olomouc AK Olomouc 14.09 8.00
4 Kristina KolářováKristina Kolářová 04 AK Olomouc AK Olomouc 14.23 7.00
5 Irena MoničováIrena Moničová 03 AK Olomouc AK Olomouc 14.33 6.00
Michaela ČervenáMichaela Červená 03 TJ Uničov TJ Uničov 14.33 5.00
7 Gabriela BurdováGabriela Burdová 04 AK Olomouc AK Olomouc 14.70 4.00
8 Klára AdlerováKlára Adlerová 03 Atletické přípravky Olomouc Atletické přípravky Olomouc 14.82 3.00
9 Veronika MačálováVeronika Mačálová 04 AK Šternberk AK Šternberk 14.86 2.00
10 Pavlína MičudováPavlína Mičudová 04 Atletické přípravky Olomouc Atletické přípravky Olomouc 14.90 1.00
11 Viktorie JanošováViktorie Janošová 03 SK Hranice SK Hranice 15.06
12 Barbora MaťováBarbora Maťová 03 SK Přerov SK Přerov 15.19
13 Lucie SoučkováLucie Součková 04 Atletické přípravky Olomouc Atletické přípravky Olomouc 15.21
14 Silvie BeňováSilvie Beňová 05 SK Přerov SK Přerov 15.25
15 Karolína ŠpačkováKarolína Špačková 03 AC Prostějov AC Prostějov 15.33
Klára SzromkováKlára Szromková 04 AK Olomouc AK Olomouc 15.33
17 Zuzana ZadinováZuzana Zadinová 03 AK Olomouc AK Olomouc 15.43
Kateřina KlimešováKateřina Klimešová 04 SK Přerov SK Přerov 15.43
19 Julie SedláčkováJulie Sedláčková 04 Atletické přípravky Olomouc Atletické přípravky Olomouc 15.44
20 Jolana NiebauerováJolana Niebauerová 04 AK Olomouc AK Olomouc 15.53
21 Marie GuckáMarie Gucká 05 AK Šternberk AK Šternberk 15.57
22 Anna GardiánováAnna Gardiánová 04 SK Přerov SK Přerov 15.61
Julie KestlováJulie Kestlová 04 AK Olomouc AK Olomouc 15.61
24 Aneta LažováAneta Lažová 03 SK Přerov SK Přerov 15.77
25 Marie DočkalováMarie Dočkalová 04 SK Přerov SK Přerov 15.85
26 Eliška StřítezskáEliška Střítezská 04 AK Šternberk AK Šternberk 15.94
27 Ellen BorkováEllen Borková 04 SK Přerov SK Přerov 16.01
Radka VrtalováRadka Vrtalová 04 Atletické přípravky Olomouc Atletické přípravky Olomouc 16.01
29 Kateřina ČernockáKateřina Černocká 05 AK Šternberk AK Šternberk 16.04
30 Hana KlanicováHana Klanicová 05 SK Hranice SK Hranice 16.06
31 Petra ProcházkováPetra Procházková 05 TJ Šumperk TJ Šumperk 16.16
32 Adéla ŽáčkováAdéla Žáčková 05 TJ Uničov TJ Uničov 16.43
33 Karolína BednářováKarolína Bednářová 03 AC Prostějov AC Prostějov 16.48
34 Tereza ŽerníčkováTereza Žerníčková 05 TJ Šumperk TJ Šumperk 16.49
35 Terezie VenouškováTerezie Venoušková 05 TJ Šumperk TJ Šumperk 16.50
36 Kristýna GrégrováKristýna Grégrová 05 AK Šternberk AK Šternberk 16.56
37 Terezie SikorováTerezie Sikorová 05 TJ Šumperk TJ Šumperk 16.67
38 Klára BudinováKlára Budinová 05 Atletické přípravky Olomouc Atletické přípravky Olomouc 16.78
39 Lucie KročováLucie Kročová 05 SK Hranice SK Hranice 16.87
40 Ema KlimentováEma Klimentová 05 AK Šternberk AK Šternberk 17.07
41 Terezie DoleželováTerezie Doleželová 05 Atletické přípravky Olomouc Atletické přípravky Olomouc 17.11
42 Matylda ŠkrachováMatylda Škrachová 05 TJ Šumperk TJ Šumperk 17.16
43 Barbora OdstrčilováBarbora Odstrčilová 05 SK Hranice SK Hranice 17.30
44 Marcela HlouškováMarcela Hloušková 05 TJ Šumperk TJ Šumperk 17.32
45 Tereza NavrátilováTereza Navrátilová 07 TJ Uničov TJ Uničov 17.49
46 Kateřina PacovskáKateřina Pacovská 05 Atletické přípravky Olomouc Atletické přípravky Olomouc 17.51
47 Zuzana SalajováZuzana Salajová 07 TJ Uničov TJ Uničov 17.60
48 Kateřina SolovskáKateřina Solovská 06 TJ Uničov TJ Uničov 17.97
49 Petra VrubelováPetra Vrubelová 07 TJ Uničov TJ Uničov 18.35
50 Dominika LekešováDominika Lekešová 05 SK Hranice SK Hranice 18.38
Anna DudkováAnna Dudková 05 Atletické přípravky Olomouc Atletické přípravky Olomouc DNP
Celkem 51 závodníků

4 x 60 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 1 (st, 18.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lochman, Sládek, Šidlák, Vybíral Lochman, Sládek, Šidlák, Vybíral AK Olomouc AK Olomouc 35.60 11.00
2 Budař, Houšťava, Punge, Trojek Budař, Houšťava, Punge, Trojek SK Přerov SK Přerov 38.60 7.00
3 Bartoň, Brokeš, Zatloukal, Slavík Bartoň, Brokeš, Zatloukal, Slavík TJ Šumperk TJ Šumperk 39.30 6.00
4 Režnar, Nesvadba, Zanzambi, Hájek Režnar, Nesvadba, Zanzambi, Hájek AK Šternberk AK Šternberk 39.56 5.00
5 Jurčík, Moučka, Rozehnal, Vyroubal Jurčík, Moučka, Rozehnal, Vyroubal AC Prostějov AC Prostějov 39.66 4.00
6 Kratochvíl, Skácel, Skácel, Špička Kratochvíl, Skácel, Skácel, Špička Atletické přípravky Olomouc Atletické přípravky Olomouc 40.66 2.00
7 Valach, Baar, Hrazdil, Pospíšil Valach, Baar, Hrazdil, Pospíšil SK Hranice SK Hranice 41.57
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (st, 18.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakob, Novotný, Šalman, Zedník Jakob, Novotný, Šalman, Zedník AK Olomouc AK Olomouc 36.39 9.00
2 Bábek, Bezděk, Matušík, Mlčoch Bábek, Bezděk, Matušík, Mlčoch AC Prostějov AC Prostějov 40.34 3.00
3 Vavřík, Stryk, Šalamoun, Pražák Vavřík, Stryk, Šalamoun, Pražák TJ Šumperk TJ Šumperk 40.81 1.00
4 Belej, Gerža, Jurkulák, Rabenseifner Belej, Gerža, Jurkulák, Rabenseifner AK Šternberk AK Šternberk 41.39
5 Doležal, Karlík, Kouba, Zapletal Doležal, Karlík, Kouba, Zapletal SK Přerov SK Přerov 46.79
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (st, 18.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hroch, Kestl, Kika, Poledna Hroch, Kestl, Kika, Poledna AK Olomouc AK Olomouc 37.37 8.00
2 Skácel, Zdražil M., Zdražil V. Skácel, Zdražil M., Zdražil V. SK Přerov SK Přerov 41.39
Celkem 2 závodníků

4 x 60 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 1 (st, 18.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Burdová, Niebauerová, Steidlová, Stloukalová Burdová, Niebauerová, Steidlová, Stloukalová AK Olomouc AK Olomouc 37.82 11.00
2 Urbášková,Máčalová, Sásová, Grégrová T. Urbášková,Máčalová, Sásová, Grégrová T. AK Šternberk AK Šternberk 38.44 8.00
3 Bednářová, Vystavělová, Bílková, Daňková Bednářová, Vystavělová, Bílková, Daňková AC Prostějov AC Prostějov 40.10 6.00
4 Podjuklová, Janošová, Svobodová, Dostálová Podjuklová, Janošová, Svobodová, Dostálová SK Hranice SK Hranice 40.71 5.00
5 Hansgutová, Homoláčová, Macourková, Mališková Hansgutová, Homoláčová, Macourková, Mališková Atletické přípravky Olomouc Atletické přípravky Olomouc 41.00 3.50
6 Matochová, Juránková, Hloušková, Žerníčková Matochová, Juránková, Hloušková, Žerníčková TJ Šumperk TJ Šumperk 41.13 2.00
7 Beňová, Gardiánová, Lažová, Maťová Beňová, Gardiánová, Lažová, Maťová SK Přerov SK Přerov 41.51 1.00
8 Klimentová,Gucká, Střítezská, Grégrová K. Klimentová,Gucká, Střítezská, Grégrová K. AK Šternberk AK Šternberk 43.52
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (st, 18.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kolářová A., Moničová, Pospíšilová, Vlčková Kolářová A., Moničová, Pospíšilová, Vlčková AK Olomouc AK Olomouc 38.34 9.00
2 Kestlová, Melcrová, Poulíčková, Šišková Kestlová, Melcrová, Poulíčková, Šišková AK Olomouc AK Olomouc 39.70 7.00
3 Borková, Dočkalová, Klimešová, Švarcová Borková, Dočkalová, Klimešová, Švarcová SK Přerov SK Přerov 41.00 3.50
4 Mičudová, Sedláčková, Šťastná, Vrtalová Mičudová, Sedláčková, Šťastná, Vrtalová Atletické přípravky Olomouc Atletické přípravky Olomouc 41.63
Klimentová,Gucká, Střítezská, Grégrová K. Klimentová,Gucká, Střítezská, Grégrová K. AK Šternberk AK Šternberk DNP
Celkem 5 závodníků

skok daleký - Atletická přípravka-hoši (Finále)

Finále (st, 18.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jonáš KolomazníkJonáš Kolomazník
SK Přerov SK Přerov
03 4.49 11.00
2 Josef PeřinaJosef Peřina
AK Olomouc AK Olomouc
03 4.28 9.00
3 Benedikt LochmanBenedikt Lochman
AK Olomouc AK Olomouc
03 4.13 8.00
4 Václav VybíralVáclav Vybíral
AK Olomouc AK Olomouc
03 4.02 7.00
5 Štěpán StrykŠtěpán Stryk
TJ Šumperk TJ Šumperk
03 4.00 6.00
6 Lukáš DudaLukáš Duda
AK Olomouc AK Olomouc
03 3.92 5.00
7 Matyáš ValachMatyáš Valach
SK Hranice SK Hranice
03 3.88 4.00
8 Dominik KopřivaDominik Kopřiva
SKM Valašské Meziříčí SKM Valašské Meziříčí
04 3.87 3.00
9 Štěpán ZatloukalŠtěpán Zatloukal
TJ Šumperk TJ Šumperk
04 3.82 2.00
10 Ondřej PolednaOndřej Poledna
AK Olomouc AK Olomouc
03 3.81 1.00
11 Jakub RežnarJakub Režnar
AK Šternberk AK Šternberk
04 3.78
12 Pavel DohnalPavel Dohnal
AK Olomouc AK Olomouc
04 3.76
13 Jakub JurčíkJakub Jurčík
AC Prostějov AC Prostějov
03 3.68
14 Šimon KikaŠimon Kika
AK Olomouc AK Olomouc
04 3.62
15 Oliver PungeOliver Punge
SK Přerov SK Přerov
03 3.56
16 Adam HoušťavaAdam Houšťava
SK Přerov SK Přerov
03 3.54
17 Tom ŠporíkTom Šporík
Atletické přípravky Olomouc Atletické přípravky Olomouc
04 3.49
18 Jaromír MlčochJaromír Mlčoch
AC Prostějov AC Prostějov
03 3.43
19 Jan HarapátJan Harapát
TJ Šumperk TJ Šumperk
05 3.41
20 Jan PobořilJan Pobořil
SKM Valašské Meziříčí SKM Valašské Meziříčí
05 3.36
21 Matěj RabenseifnerMatěj Rabenseifner
AK Šternberk AK Šternberk
04 3.34
22 Viktor LankašViktor Lankaš
Atletické přípravky Olomouc Atletické přípravky Olomouc
04 3.33
23 Ondřej PražákOndřej Pražák
TJ Šumperk TJ Šumperk
04 3.23
24 Daniel SlavíkDaniel Slavík
TJ Šumperk TJ Šumperk
05 3.17
25 Petr ObloukPetr Oblouk
SK Hranice SK Hranice
03 3.12
26 Vít HájekVít Hájek
AK Šternberk AK Šternberk
04 3.07
27 Patrik DivokaPatrik Divoka
Atletické přípravky Olomouc Atletické přípravky Olomouc
05 2.96
28 Jakub HrazdilJakub Hrazdil
SK Hranice SK Hranice
05 2.89
29 David KasalDavid Kasal
TJ Uničov TJ Uničov
06 2.86
30 Filip RozehnalFilip Rozehnal
AC Prostějov AC Prostějov
03 2.82
31 Pavel NečekPavel Neček
TJ Uničov TJ Uničov
05 2.77
32 Tomáš NečekTomáš Neček
TJ Uničov TJ Uničov
05 2.69
Michal KorecMichal Korec
AK Olomouc AK Olomouc
03 DNP
Celkem 33 závodníků

skok daleký - Atletická přípravka-dívky (Finále)

Finále (st, 18.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Elena UrbáškováElena Urbášková
AK Šternberk AK Šternberk
03 4.09 11.00
2 Elen VlčkováElen Vlčková
AK Olomouc AK Olomouc
04 3.93 9.00
3 Míša KubešováMíša Kubešová
Atletické přípravky Olomouc Atletické přípravky Olomouc
04 3.75 8.00
4 Natálie MatochováNatálie Matochová
TJ Šumperk TJ Šumperk
03 3.72 7.00
Anna KolářováAnna Kolářová
AK Olomouc AK Olomouc
03 3.72 6.00
6 Valerie DitmarováValerie Ditmarová
AK Olomouc AK Olomouc
04 3.60 5.00
7 Irena MoničováIrena Moničová
AK Olomouc AK Olomouc
03 3.55 4.00
8 Viktorie JanošováViktorie Janošová
SK Hranice SK Hranice
03 3.53 3.00
9 Anna VystavělováAnna Vystavělová
AC Prostějov AC Prostějov
03 3.47 2.00
10 Tereza ŠiškováTereza Šišková
AK Olomouc AK Olomouc
03 3.40 1.00
11 Eliška JuránkováEliška Juránková
TJ Šumperk TJ Šumperk
03 3.38
Klára AdlerováKlára Adlerová
Atletické přípravky Olomouc Atletické přípravky Olomouc
03 3.38
Adéla DostálováAdéla Dostálová
SK Hranice SK Hranice
03 3.38
14 Darina HomoláčováDarina Homoláčová
Atletické přípravky Olomouc Atletické přípravky Olomouc
05 3.37
15 Klára SzromkováKlára Szromková
AK Olomouc AK Olomouc
04 3.34
16 Kristina KolářováKristina Kolářová
AK Olomouc AK Olomouc
04 3.32
Adéla StřídováAdéla Střídová
Atletické přípravky Olomouc Atletické přípravky Olomouc
03 3.32
18 Tereza BílkováTereza Bílková
AC Prostějov AC Prostějov
04 3.30
19 Karolína ŠťastnáKarolína Šťastná
Atletické přípravky Olomouc Atletické přípravky Olomouc
05 3.22
20 Lucie SoučkováLucie Součková
Atletické přípravky Olomouc Atletické přípravky Olomouc
04 3.13
Marie DočkalováMarie Dočkalová
SK Přerov SK Přerov
04 3.13
22 Adéla DaňkováAdéla Daňková
AC Prostějov AC Prostějov
03 3.12
23 Kateřina KlimešováKateřina Klimešová
SK Přerov SK Přerov
04 3.06
24 Ellen BorkováEllen Borková
SK Přerov SK Přerov
04 3.04
25 Barbora OdstrčilováBarbora Odstrčilová
SK Hranice SK Hranice
05 2.96
26 Adéla ŽáčkováAdéla Žáčková
TJ Uničov TJ Uničov
05 2.95
27 Dominika LekešováDominika Lekešová
SK Hranice SK Hranice
05 2.94
28 Petra ProcházkováPetra Procházková
TJ Šumperk TJ Šumperk
05 2.93
29 Lucie KročováLucie Kročová
SK Hranice SK Hranice
05 2.76
30 Tereza NavrátilováTereza Navrátilová
TJ Uničov TJ Uničov
07 2.70
31 Terezie DoleželováTerezie Doleželová
Atletické přípravky Olomouc Atletické přípravky Olomouc
05 2.67
32 Monika HansgutováMonika Hansgutová
Atletické přípravky Olomouc Atletické přípravky Olomouc
05 2.65
Anna DudkováAnna Dudková
Atletické přípravky Olomouc Atletické přípravky Olomouc
05 DNP
Celkem 33 závodníků

hod diskem 0,75kg - Atletická přípravka-hoši (Finále)

Finále (st, 18.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jonáš KolomazníkJonáš Kolomazník
SK Přerov SK Přerov
03 35.35 11.00
2 Jakub NýdeckýJakub Nýdecký
TJ Uničov TJ Uničov
03 32.85 9.00
3 Michal ZbraněkMichal Zbraněk
AK Olomouc AK Olomouc
03 26.24 8.00
4 Václav VybíralVáclav Vybíral
AK Olomouc AK Olomouc
03 24.89 7.00
5 Radim VavříkRadim Vavřík
TJ Šumperk TJ Šumperk
03 23.63 6.00
6 david Střídadavid Střída
Atletické přípravky Olomouc Atletické přípravky Olomouc
05 22.05 5.00
7 Lukáš BezděkLukáš Bezděk
AC Prostějov AC Prostějov
03 20.33 4.00
8 Štěpán ZatloukalŠtěpán Zatloukal
TJ Šumperk TJ Šumperk
04 20.26 3.00
9 Jan PospíšilJan Pospíšil
SK Hranice SK Hranice
03 19.11 2.00
10 Jiří NovotnýJiří Novotný
AK Olomouc AK Olomouc
03 17.79 1.00
11 Štěpán ŠidlákŠtěpán Šidlák
AK Olomouc AK Olomouc
03 17.23
12 Filip MoučkaFilip Moučka
AC Prostějov AC Prostějov
03 16.49
13 daniel Sovákdaniel Sovák
SKM Valašské Meziříčí SKM Valašské Meziříčí
03 16.34
14 Antonín HarapátAntonín Harapát
TJ Šumperk TJ Šumperk
03 15.00
15 Josef PospíšilJosef Pospíšil
AK Olomouc AK Olomouc
03 14.37
16 Michal BlablaMichal Blabla
SK Hranice SK Hranice
04 13.98
17 Petr ObloukPetr Oblouk
SK Hranice SK Hranice
03 13.75
18 Vít ZdražilVít Zdražil
SK Přerov SK Přerov
03 13.63
19 Martin BábekMartin Bábek
AK Olomouc AK Olomouc
03 13.39
20 Jaromír ŠubaJaromír Šuba
AK Šternberk AK Šternberk
03 11.95
21 Alexander BábekAlexander Bábek
AC Prostějov AC Prostějov
03 11.25
22 Jason ZanzambiJason Zanzambi
AK Šternberk AK Šternberk
04 10.42
23 Daniel PlachýDaniel Plachý
Atletické přípravky Olomouc Atletické přípravky Olomouc
05 08.37
Celkem 23 závodníků

hod diskem 0,75kg - Atletická přípravka-dívky (Finále)

Finále (st, 18.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Gabriela ŠubováGabriela Šubová
AK Šternberk AK Šternberk
03 20.19 11.00
2 Karolína ŠpačkováKarolína Špačková
AC Prostějov AC Prostějov
03 19.24 9.00
3 Andrea PoulíčkováAndrea Poulíčková
AK Olomouc AK Olomouc
03 17.90 8.00
4 Adéla SteidlováAdéla Steidlová
AK Olomouc AK Olomouc
03 16.67 7.00
5 Tereza ŠevčíkováTereza Ševčíková
AK Olomouc AK Olomouc
04 15.87 6.00
6 Aneta LažováAneta Lažová
SK Přerov SK Přerov
03 15.73 5.00
7 Zuzana StloukalováZuzana Stloukalová
AK Olomouc AK Olomouc
03 15.10 4.00
8 Petra MališkováPetra Mališková
Atletické přípravky Olomouc Atletické přípravky Olomouc
04 13.61 3.00
9 Zuzana ŠvarcováZuzana Švarcová
SK Přerov SK Přerov
04 12.96 2.00
10 Adéla StřídováAdéla Střídová
Atletické přípravky Olomouc Atletické přípravky Olomouc
03 12.93 1.00
11 Klára BudinováKlára Budinová
Atletické přípravky Olomouc Atletické přípravky Olomouc
05 11.76
12 Tereza GrégrováTereza Grégrová
AK Šternberk AK Šternberk
04 11.56
13 Kristýna PodjuklováKristýna Podjuklová
SK Hranice SK Hranice
03 10.74
14 Kateřina PacovskáKateřina Pacovská
Atletické přípravky Olomouc Atletické přípravky Olomouc
05 10.32
15 Adéla DaňkováAdéla Daňková
AC Prostějov AC Prostějov
03 09.69
16 Gabriela SásováGabriela Sásová
AK Šternberk AK Šternberk
04 06.97
17 Kateřina ČernockáKateřina Černocká
AK Šternberk AK Šternberk
05 06.00
Celkem 17 závodníků

hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-hoši (Finále)

Finále (st, 18.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jakub NýdeckýJakub Nýdecký
TJ Uničov TJ Uničov
03 49.46 11.00
2 Kryštof SládekKryštof Sládek
AK Olomouc AK Olomouc
03 46.23 9.00
3 daniel Sovákdaniel Sovák
SKM Valašské Meziříčí SKM Valašské Meziříčí
03 39.03 8.00
4 Mikuláš TrojekMikuláš Trojek
SK Přerov SK Přerov
04 36.89 7.00
5 Alexander BábekAlexander Bábek
AC Prostějov AC Prostějov
03 35.87 6.00
6 matěj Skácelmatěj Skácel
Atletické přípravky Olomouc Atletické přípravky Olomouc
04 35.66 5.00
7 Petr ObloukPetr Oblouk
SK Hranice SK Hranice
03 35.43 4.00
8 Jiří ZedníkJiří Zedník
AK Olomouc AK Olomouc
03 35.34 3.00
9 Antonín HarapátAntonín Harapát
TJ Šumperk TJ Šumperk
03 34.79 2.00
10 Marek BrokešMarek Brokeš
TJ Šumperk TJ Šumperk
03 33.90 1.00
11 david Střídadavid Střída
Atletické přípravky Olomouc Atletické přípravky Olomouc
05 33.61
12 Daniel PlachýDaniel Plachý
Atletické přípravky Olomouc Atletické přípravky Olomouc
05 32.97
13 Lukáš DudaLukáš Duda
AK Olomouc AK Olomouc
03 32.57
14 Vít ZdražilVít Zdražil
SK Přerov SK Přerov
03 32.22
15 Martin ŠpičkaMartin Špička
Atletické přípravky Olomouc Atletické přípravky Olomouc
04 32.08
16 Martin BábekMartin Bábek
AK Olomouc AK Olomouc
03 31.68
17 Vít HájekVít Hájek
AK Šternberk AK Šternberk
04 31.28
18 Jan BaarJan Baar
SK Hranice SK Hranice
04 30.17
19 Lukáš BezděkLukáš Bezděk
AC Prostějov AC Prostějov
03 29.75
20 Tom ŠporíkTom Šporík
Atletické přípravky Olomouc Atletické přípravky Olomouc
04 29.43
21 Alexandr DutkaAlexandr Dutka
AK Olomouc AK Olomouc
04 28.23
22 Patrik JanošPatrik Janoš
TJ Šumperk TJ Šumperk
05 28.11
23 Josef PospíšilJosef Pospíšil
AK Olomouc AK Olomouc
03 28.10
24 Jaromír ŠubaJaromír Šuba
AK Šternberk AK Šternberk
03 27.84
25 Michal SkácelMichal Skácel
Atletické přípravky Olomouc Atletické přípravky Olomouc
05 27.38
26 Daniel MatušíkDaniel Matušík
AC Prostějov AC Prostějov
03 27.08
27 Jason ZanzambiJason Zanzambi
AK Šternberk AK Šternberk
04 26.03
28 Matyáš ZatloukalMatyáš Zatloukal
TJ Šumperk TJ Šumperk
05 24.09
29 Michal ZbraněkMichal Zbraněk
AK Olomouc AK Olomouc
03 23.48
30 Patrik DivokaPatrik Divoka
Atletické přípravky Olomouc Atletické přípravky Olomouc
05 21.11
31 Tomáš NečekTomáš Neček
TJ Uničov TJ Uničov
05 19.73
32 Viktor LankašViktor Lankaš
Atletické přípravky Olomouc Atletické přípravky Olomouc
04 19.34
33 Jakub PospíšilJakub Pospíšil
TJ Šumperk TJ Šumperk
05 18.72
34 Pavel NečekPavel Neček
TJ Uničov TJ Uničov
05 18.14
35 David KasalDavid Kasal
TJ Uničov TJ Uničov
06 16.19
36 Ondřej SkácelOndřej Skácel
SK Přerov SK Přerov
05 14.47
Michal PuškarMichal Puškar
AK Šternberk AK Šternberk
04 DNP
Celkem 37 závodníků

hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-dívky (Finále)

Finále (st, 18.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Gabriela ŠubováGabriela Šubová
AK Šternberk AK Šternberk
03 35.78 11.00
2 Andrea PoulíčkováAndrea Poulíčková
AK Olomouc AK Olomouc
03 33.59 9.00
3 Petra MališkováPetra Mališková
Atletické přípravky Olomouc Atletické přípravky Olomouc
04 28.82 8.00
4 Tereza ŠiškováTereza Šišková
AK Olomouc AK Olomouc
03 28.56 7.00
5 Veronika SvobodováVeronika Svobodová
SK Hranice SK Hranice
03 27.66 6.00
6 Tereza ŠevčíkováTereza Ševčíková
AK Olomouc AK Olomouc
04 25.59 5.00
7 Adéla SteidlováAdéla Steidlová
AK Olomouc AK Olomouc
03 22.22 4.00
8 Klára BudinováKlára Budinová
Atletické přípravky Olomouc Atletické přípravky Olomouc
05 20.94 3.00
9 Hana KlanicováHana Klanicová
SK Hranice SK Hranice
05 20.91 2.00
10 Karolína ŠpačkováKarolína Špačková
AC Prostějov AC Prostějov
03 20.45 1.00
11 Barbora OdstrčilováBarbora Odstrčilová
SK Hranice SK Hranice
05 19.46
12 Zuzana ZadinováZuzana Zadinová
AK Olomouc AK Olomouc
03 15.48
13 Kateřina ČernockáKateřina Černocká
AK Šternberk AK Šternberk
05 12.34
14 Lucie KročováLucie Kročová
SK Hranice SK Hranice
05 12.21
15 Kateřina PacovskáKateřina Pacovská
Atletické přípravky Olomouc Atletické přípravky Olomouc
05 10.79
Celkem 15 závodníků
Celkový bodový stav - Atletická přípravka-hoši
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 AKLOL AKLOL AK Olomouc AK Olomouc 173.00
2 SKPRE SKPRE SK Přerov SK Přerov 047.00
SUMPE SUMPE TJ Šumperk TJ Šumperk 047.00
4 SKMVM SKMVM SKM Valašské Meziříčí SKM Valašské Meziříčí 030.00
5 UNICO UNICO TJ Uničov TJ Uničov 029.00
6 PROST PROST AC Prostějov AC Prostějov 028.00
7 APOLO APOLO Atletické přípravky Olomouc Atletické přípravky Olomouc 019.00
8 AKSTE AKSTE AK Šternberk AK Šternberk 012.00
9 HRANI HRANI SK Hranice SK Hranice 010.00
Poznámky:
Stav po: 4x60 m, dálka, 60 m, 800 m, 40 y př., disk 0,75kg, kriket, 4x60 m, 4x60 m, 60 m, 60 m, 60 m, 60 m, 60 m, 800 m
Celkem 9 závodníků
Celkový bodový stav - Atletická přípravka-dívky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 AKLOL AKLOL AK Olomouc AK Olomouc 175.00
2 AKSTE AKSTE AK Šternberk AK Šternberk 071.00
3 APOLO APOLO Atletické přípravky Olomouc Atletické přípravky Olomouc 060.50
4 HRANI HRANI SK Hranice SK Hranice 027.00
5 PROST PROST AC Prostějov AC Prostějov 022.00
6 UNICO UNICO TJ Uničov TJ Uničov 015.00
7 SKPRE SKPRE SK Přerov SK Přerov 011.50
8 SUMPE SUMPE TJ Šumperk TJ Šumperk 010.00
Poznámky:
Stav po: 4x60 m, 60 m, dálka, 600 m, 40 y př., disk 0,75kg, kriket, 4x60 m, 60 m, 60 m, 60 m, 60 m, 60 m, 600 m
Celkem 8 závodníků