Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Bílinská půlka

Bílina (16. 8. 2014)

200 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 16.8.2014) Vítr: +2.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš ŠťastnýLukáš Šťastný 91 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 21.39 945
2 Ibaněz Robert DiezIbaněz Robert Diez 88 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 21.47 936
3 Martin ČapekMartin Čapek 89 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 21.91 892
4 Petr LichýPetr Lichý 90 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 22.06 877
5 Martin LecjaksMartin Lecjaks 90 AK MostAK Most 22.32 851
Pavel BendaPavel Benda 92 AK MostAK Most DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 16.8.2014) Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal TlustýMichal Tlustý 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 22.08 875
2 Václav BarákVáclav Barák 90 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 22.21 862
3 Vojtěch SvobodaVojtěch Svoboda 95 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 22.35 848
4 Daniel MusilDaniel Musil 89 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 22.48 835
5 Luboš NovákLuboš Novák 88 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 22.75 809
6 Tomáš BachTomáš Bach 98 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 23.07 779
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 16.8.2014) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel MaruštíkDaniel Maruštík 94 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 22.86 799
2 Filip ŠnejdrFilip Šnejdr 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 23.34 753
3 Jiří DoležalJiří Doležal 91 AK BílinaAK Bílina 23.37 751
4 David SchädelbauerDavid Schädelbauer 97 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 23.40 748
5 Ondřej LackoOndřej Lacko 95 ASK LovosiceASK Lovosice 23.72 718
Tadeáš SommerTadeáš Sommer 93 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (so, 16.8.2014) Vítr: +2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan HanzlJan Hanzl 78 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 23.17 769
2 Lukáš HúskaLukáš Húska 93 AK BílinaAK Bílina 23.78 713
3 Henrich DrobnýHenrich Drobný 97 AK MostAK Most 23.92 700
4 Pavel StrnadPavel Strnad 96 AK BílinaAK Bílina 23.97 696
5 Jakub KopeckýJakub Kopecký 93 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 24.05 689
6 Jakub SýkoraJakub Sýkora 98 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 24.35 662
Celkem 6 závodníků
Běh 5 (so, 16.8.2014) Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš PraskýTomáš Praský 99 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 24.54 645
2 František PodroužekFrantišek Podroužek 82 AK BílinaAK Bílina 24.60 640
3 David HerákDavid Herák 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 24.95 610
4 Jakub MaříkJakub Mařík 99 AK MostAK Most 25.39 573
5 Antonín JanetkaAntonín Janetka 99 AK BílinaAK Bílina 25.49 565
6 Radek PokornýRadek Pokorný 96 ASK DěčínASK Děčín 27.16 436
Celkem 6 závodníků
Běh 6 (so, 16.8.2014) Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch JosefVojtěch Josef 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 25.73 546
2 Jan SmržJan Smrž 00 AK BílinaAK Bílina 26.18 510
3 Matyáš RusekMatyáš Rusek 00 AK BílinaAK Bílina 26.39 494
4 Ladislav BušákLadislav Bušák 97 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 26.47 488
5 Pavel KolorenčPavel Kolorenč 86 ASK DěčínASK Děčín 26.52 484
6 Jan LepeškaJan Lepeška 00 AK BílinaAK Bílina 26.77 465
Celkem 6 závodníků
Běh 7 (so, 16.8.2014) Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub DoležalJakub Doležal 00 AK BílinaAK Bílina 27.57 407
2 Michal PodroužekMichal Podroužek 99 TJ Slovan VarnsdorfTJ Slovan Varnsdorf 29.53 279
3 Antonín KábeleAntonín Kábele 35 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 36.97 6
4 Josef VonášekJosef Vonášek 37 TJ Bohemians PrahaTJ Bohemians Praha 38.33 0
5 Otakar PachmannOtakar Pachmann 44 SABZO PrahaSABZO Praha 38.86 0
6 František DolečekFrantišek Doleček 43 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 41.99 0
Celkem 6 závodníků

200 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 16.8.2014) Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jana JanoušováJana Janoušová 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 24.57 927
2 Petra ŠtěpánkováPetra Štěpánková 86 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 26.24 776
3 Kateřina UlrichováKateřina Ulrichová 87 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 26.68 739
4 Veronika BenkováVeronika Benková 96 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 27.24 692
5 Kristýna MrzenováKristýna Mrzenová 00 AK BílinaAK Bílina 28.33 605
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 16.8.2014) Vítr: +2.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Denisa VondráškováDenisa Vondrášková 94 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 27.67 657
2 Blanka PlocarováBlanka Plocarová 89 TJ Slovan VarnsdorfTJ Slovan Varnsdorf 28.13 621
3 Michaela HořejšíMichaela Hořejší 97 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 28.29 608
4 Lucie NájemníkováLucie Nájemníková 88 AK MostAK Most 28.35 604
5 Veronika ČutíkováVeronika Čutíková 93 TJ KrupkaTJ Krupka 29.16 542
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (so, 16.8.2014) Vítr: +3.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniela KňavováDaniela Kňavová 01 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 29.16 542
2 Michaela DvořákováMichaela Dvořáková 98 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 29.37 527
3 Dominika HosingerováDominika Hosingerová 96 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 29.57 513
4 Eliška BrožkováEliška Brožková 99 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 30.86 424
5 Marie DvořákováMarie Dvořáková 02 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 34.95 193
Celkem 5 závodníků