výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

T.Kop Cup 2014

Praha (16. - 17. 8. 2014)
Devítiboj - Žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Jan SchützJan Schütz 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4337
2 Matěj BěhounekMatěj Běhounek 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4327
3 Matyáš VíchMatyáš Vích 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3295
Poznámky:
Po ukončení soutěže před odesláním výsledků na web ČAS (www.atletika.cz) změňte v časovém pořadu název disciplíny celkový bodový stav na příslušný název víceboje (např. desetiboj) tak, aby bylo možné zpracovat korektně statistiku!

Schütz J. 4337 (08.06/542-05.65/512-10.58/521-1.59/457-15.53/650-31.24/489-2.30/199-35.09/371-3:07.15/596)

Běhounek M. 4327 (07.67/659-05.72/527-10.77/532-1.56/434-15.17/691-21.81/306-2.70/286-33.20/344-3:12.43/548)

Vích M. 3295 (08.11/528-04.53/295-08.20/378-1.44/345-16.26/569-19.78/268-2.10/159-21.82/186-3:10.30/567)
Celkem 3 závodníků
Desetiboj - Muži
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Marek OšmeraMarek Ošmera 87 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6187
2 Vojtěch RodrVojtěch Rodr 90 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5733
Poznámky:
Po ukončení soutěže před odesláním výsledků na web ČAS (www.atletika.cz) změňte v časovém pořadu název disciplíny celkový bodový stav na příslušný název víceboje (např. desetiboj) tak, aby bylo možné zpracovat korektně statistiku!

Ošmera M. 6187 (11.70/711-06.56/711-12.48/636-1.77/602-52.66/696-16.66/660-32.42/512-3.50/482-49.25/578-4:53.29/599)

Rodr V. 5733 (11.72/707-06.62/725-12.67/647-1.74/577-56.16/553-17.38/585-37.37/611-3.50/482-42.38/477-5:36.20/369)

Koptík T. 0 (1.77/-32.74/-34.89/)

Čásenský K. 0 (45.64/)
Celkem 2 závodníků
Desetiboj - Junioři
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 David ŠrámekDavid Šrámek 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5800
2 Jan DeckerJan Decker 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4983
3 Jan StejskalJan Stejskal 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4979
4 Tomáš StejskalTomáš Stejskal 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4389
5 Ondřej GrimOndřej Grim 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3821
Poznámky:
Po ukončení soutěže před odesláním výsledků na web ČAS (www.atletika.cz) změňte v časovém pořadu název disciplíny celkový bodový stav na příslušný název víceboje (např. desetiboj) tak, aby bylo možné zpracovat korektně statistiku!

Šrámek D. 5800 (11.73/705-06.47/691-10.82/535-1.74/577-52.30/712-17.19/605-27.92/424-4.10/645-32.91/340-4:58.94/566)

Decker J. 4983 (11.35/784-06.08/604-11.99/606-1.68/528-64.12/284-15.54/785-34.13/546-3.10/381-40.23/445-7:30.19/20)

Stejskal J. 4979 (11.88/675-05.96/578-09.71/468-1.41/324-54.26/629-17.71/552-24.38/355-3.70/535-36.32/389-5:15.39/474)

Stejskal T. 4389 (11.93/665-05.41/463-07.69/348-1.50/389-54.48/620-18.09/516-21.19/294-3.10/381-32.29/332-5:33.74/381)

Grim O. 3821 (12.01/649-05.85/554-07.58/341-1.50/389-56.86/526-22.59/174-16.75/212-2.20/179-25.10/231-4:58.92/566)
Celkem 5 závodníků
Desetiboj - Dorostenci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Matěj MachMatěj Mach 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5233
2 Petr UrbánekPetr Urbánek 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5202
3 Tomáš CapouchTomáš Capouch 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5051
4 David HavelDavid Havel 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4960
5 Lukáš SlavíčekLukáš Slavíček 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4578
6 Jan KaislerJan Kaisler 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3796
7 Jakub SoučekJakub Souček 98 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 3777
Poznámky:
Po ukončení soutěže před odesláním výsledků na web ČAS (www.atletika.cz) změňte v časovém pořadu název disciplíny celkový bodový stav na příslušný název víceboje (např. desetiboj) tak, aby bylo možné zpracovat korektně statistiku!

Mach M. 5233 (11.49/755-06.05/597-10.00/486-1.47/367-51.73/737-16.96/628-22.38/317-2.70/286-37.71/409-4:44.68/651)

Urbánek P. 5202 (11.89/673-05.80/544-13.10/673-1.59/457-54.42/622-16.45/683-27.17/409-2.70/286-41.31/461-5:31.14/394)

Capouch T. 5051 (11.98/655-05.97/580-09.28/443-1.62/480-55.95/561-15.88/746-26.53/397-3.50/482-26.39/249-5:18.51/458)

Havel D. 4960 (12.01/649-06.06/600-09.93/481-1.62/480-56.08/556-17.57/566-28.14/428-2.90/333-36.04/385-5:13.96/482)

Slavíček L. 4578 (11.71/709-05.83/550-10.50/516-1.53/411-54.82/606-18.30/496-24.69/361-2.60/264-34.66/365-5:51.46/300)

Kaisler J. 3796 (12.52/552-05.10/402-08.47/394-1.35/283-57.75/493-19.02/431-19.72/267-2.50/242-28.47/278-5:19.25/454)

Souček J. 3777 (12.31/591-05.37/455-10.99/545-1.44/345-55.17/592-18.62/466-24.80/363-1.90/121-29.11/287-7:36.68/12)
Celkem 7 závodníků