výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Atletická středa v Houštce

Stará Boleslav (3. 9. 2014)

60 m - Muži (Běh)

Běh 1 (st, 3.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch BouřilVojtěch Bouřil 00 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 08.02
2 Ondřej BurešOndřej Bureš 99 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 08.11
3 Adan RaškaAdan Raška 03 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 09.02
4 Prokop MálekProkop Málek 02 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 09.42
5 Vít RychtaříkVít Rychtařík 01 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 09.72
6 Pavel BenešPavel Beneš 03 TJ NeratoviceTJ Neratovice 09.89
7 Václav DlabačVáclav Dlabač 05 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 10.43
8 Adam HroudaAdam Hrouda 03 TJ NeratoviceTJ Neratovice 10.94
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (st, 3.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Richard KubernátRichard Kubernát 91 ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ 07.59
2 Jalil CookJalil Cook 04 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 09.76
3 Pavel VinduškaPavel Vinduška 04 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 10.08
4 Šimon BulvasŠimon Bulvas 05 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 10.48
5 Richard ČesnekRichard Česnek 04 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 10.55
6 Otakar PachmannOtakar Pachmann 44 SK Kovošrot PrahaSK Kovošrot Praha 10.97
7 Tomáš LomnickýTomáš Lomnický 04 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 11.03
8 František SaifrtFrantišek Saifrt 04 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 11.54
Celkem 8 závodníků

60 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (st, 3.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikol BafoeNikol Bafoe 00 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 08.31
2 Michaela HankeováMichaela Hankeová 99 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 08.69
3 Kateřina ProcházkováKateřina Procházková 98 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 09.35
4 Soňa ČernáSoňa Černá 02 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 09.71
5 Nikola BauerováNikola Bauerová 00 TJ NeratoviceTJ Neratovice 09.74
6 Zuzana MikováZuzana Miková 00 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 09.81
7 Nela BonaventurováNela Bonaventurová 02 TJ NeratoviceTJ Neratovice 10.07
8 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 03 TJ NeratoviceTJ Neratovice 10.10
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (st, 3.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina TvrdáKateřina Tvrdá 02 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 09.17
2 Andrea ŽákováAndrea Žáková 00 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 09.46
3 Štěpánka LencováŠtěpánka Lencová 02 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 09.79
4 Aneta FrajbišováAneta Frajbišová 00 TJ NeratoviceTJ Neratovice 09.87
5 Tereza NaušováTereza Naušová 02 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 10.10
6 Vanda KučerováVanda Kučerová 00 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 10.23
7 Barbora PejšováBarbora Pejšová 02 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 11.04
Nikol BafoeNikol Bafoe 00 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav DNP
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (st, 3.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Markéta TrhoňováMarkéta Trhoňová 02 TJ NeratoviceTJ Neratovice 08.97
2 Tereza KálalováTereza Kálalová 03 TJ NeratoviceTJ Neratovice 08.99
3 Tereza SrnováTereza Srnová 03 TJ NeratoviceTJ Neratovice 09.26
4 Sára PšeničkováSára Pšeničková 03 TJ NeratoviceTJ Neratovice 09.49
5 Josefina VrbováJosefina Vrbová 00 TJ NeratoviceTJ Neratovice 09.55
6 Karolína KrejčováKarolína Krejčová 03 TJ NeratoviceTJ Neratovice 11.15
Celkem 6 závodníků

100 m - Muži (Běh)

Běh 1 (st, 3.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Richard KubernátRichard Kubernát 91 ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ 11.86
2 Adam BrožAdam Brož 97 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 12.22
3 Michal SeberaMichal Sebera 96 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 12.54
4 Ondřej NucOndřej Nuc 97 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 12.58
5 Martin PěknýMartin Pěkný 83 VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha 12.90
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (st, 3.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Milan PolívkaMilan Polívka 71 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 13.08
2 Petr HarmachPetr Harmach 00 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 14.94
3 Tomáš HarmachTomáš Harmach 01 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 15.40
4 Otakar PachmannOtakar Pachmann 44 SK Kovošrot PrahaSK Kovošrot Praha 17.25
5 František DolečekFrantišek Doleček 43 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 18.85
Celkem 5 závodníků

100 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (st, 3.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna KerbachováAnna Kerbachová 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 12.58
2 Kateřina ChlapcováKateřina Chlapcová 98 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 13.69
3 Marie CerhováMarie Cerhová 98 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 14.21
4 Anna VyskočilováAnna Vyskočilová 00 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 14.71
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (st, 3.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina ProcházkováKateřina Procházková 98 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 15.26
2 Eva PojslováEva Pojslová 03 ASK LovosiceASK Lovosice 15.58
3 Barbora JakubováBarbora Jakubová 98 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 15.84
4 Anna Marie DzivjakováAnna Marie Dzivjaková 00 ASK LovosiceASK Lovosice 15.96
5 Štěpánka BřečkováŠtěpánka Břečková 03 ASK LovosiceASK Lovosice 16.03
Celkem 5 závodníků

150 m - Muži

(st, 3.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch BouřilVojtěch Bouřil 00 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 18.91
Celkem 1 závodníků

150 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (st, 3.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikol BafoeNikol Bafoe 00 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 19.96
2 Karolína BarešováKarolína Barešová 99 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 20.13
3 Lenka ČechováLenka Čechová 01 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 21.48
4 Eliška ČechováEliška Čechová 01 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 21.61
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (st, 3.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zuzana MikováZuzana Miková 00 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 23.90
2 Anna ŠimůnkováAnna Šimůnková 02 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 24.15
3 Markéta MikováMarkéta Miková 02 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 25.73
Celkem 3 závodníků

200 m - Muži (Běh)

Běh 1 (st, 3.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch SopoušekVojtěch Sopoušek 87 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 23.98
2 Karel MacuraKarel Macura 90 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 24.49
3 Ondřej NucOndřej Nuc 97 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 25.13
4 Jan HudskýJan Hudský 85 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 25.38
5 Marek ZemanMarek Zeman 98 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 26.77
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (st, 3.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Milan PolívkaMilan Polívka 71 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 27.38
2 David JanouchDavid Janouch 00 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 29.18
3 Bohumil HovorkaBohumil Hovorka 52 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 31.12
4 Michal MartinákMichal Martinák 02 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 31.53
Celkem 4 závodníků

200 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (st, 3.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina MaternováKateřina Maternová 98 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 27.81
2 Kateřina ZábojníkováKateřina Zábojníková 01 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 28.18
3 Kateřina ChlapcováKateřina Chlapcová 98 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 28.77
4 Eliška ČechováEliška Čechová 01 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 29.27
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (st, 3.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lenka ČechováLenka Čechová 01 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 29.27
2 Ludmila GazdováLudmila Gazdová 99 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 31.68
3 Soňa ČernáSoňa Černá 02 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 32.85
Celkem 3 závodníků

400 m - Muži (Běh)

Běh 1 (st, 3.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj VrbaMatěj Vrba 93 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 50.93
2 Jan ValášekJan Valášek 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 51.32
3 Vojtěch SopoušekVojtěch Sopoušek 87 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 51.76
4 Jakub KopeckýJakub Kopecký 93 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 51.94
5 Karel MacuraKarel Macura 90 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 52.11
6 Jan HudskýJan Hudský 85 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 55.20
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (st, 3.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal MartinákMichal Martinák 02 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 66.99
2 Jan BenešJan Beneš 57 ASK LovosiceASK Lovosice 71.42
Václav DlabačVáclav Dlabač 05 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav DNP
Celkem 3 závodníků
Běh 3 (st, 3.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Miloslav FiedlerMiloslav Fiedler 43 Prtaha HrdlořezezyPrtaha Hrdlořezezy 09.11
2 Pavel VinduškaPavel Vinduška 04 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 78.19
3 František DolečekFrantišek Doleček 43 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 98.61
Šimon BulvasŠimon Bulvas 05 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav DNP
Celkem 4 závodníků

400 m - Ženy

(st, 3.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna VyskočilováAnna Vyskočilová 01 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 69.07
Celkem 1 závodníků

1500 m - Muži

(st, 3.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Ondřej VáchalOndřej Váchal 94 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 4:20.47
2 Robin KnopfRobin Knopf 97 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 4:24.18
3 Beshir Robin IdrisBeshir Robin Idris 01 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 4:33.00
4 Čeněk AugustaČeněk Augusta 98 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4:36.55
5 Pavel VinduškaPavel Vinduška 04 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 5:41.97
Robert ČepekRobert Čepek 68 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha NF
Beshir Ervin IdrisBeshir Ervin Idris 67 SK ZdiceSK Zdice NF
Celkem 7 závodníků

1500 m - Ženy

(st, 3.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Beshirová Carmen IdrisBeshirová Carmen Idris 98 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 4:57.75
2 Žaneta TvrdíkováŽaneta Tvrdíková 98 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 5:10.82
3 Klára PříhodováKlára Příhodová 88 TJ NeratoviceTJ Neratovice 5:11.85
4 Václava ZodererováVáclava Zodererová 61 Sokol ŽižkovSokol Žižkov 6:05.51
5 Petra MikováPetra Miková 04 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 6:32.95
Celkem 5 závodníků

3000 m - Muži

(st, 3.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jaroslav DoubekJaroslav Doubek 93 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 08:49.30
2 Vojtěch HájekVojtěch Hájek 98 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 09:25.81
3 Jiří ŠmídJiří Šmíd 84 TJ NeratoviceTJ Neratovice 09:55.96
4 Tomáš MartínekTomáš Martínek 00 TJ Slavoj Český Brod,o.s.TJ Slavoj Český Brod,o.s. 09:56.27
5 Pavel KudrnaPavel Kudrna 68 EPS aktivity, o.s.EPS aktivity, o.s. 10:00.14
6 Ladislav GášekLadislav Gášek 84 SK BabiceSK Babice 10:01.50
7 Radek VacínRadek Vacín 78 TJ NeratoviceTJ Neratovice 11:26.23
8 Josef ZodererJosef Zoderer 52 Sokol ŽižkovSokol Žižkov 12:22.31
Josef ProvazníkJosef Provazník 99 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. NF
Celkem 9 závodníků

3000 m - Ženy

(st, 3.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Regina ProcházkováRegina Procházková 86 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 10:25.93
Celkem 1 závodníků

60 m překážek - Ml. žáci

(st, 3.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Prokop MálekProkop Málek 02 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 12.31
2 Vít RychtaříkVít Rychtařík 01 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 12.39
Celkem 2 závodníků

60 m překážek - Veteráni

(st, 3.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Bohumil HovorkaBohumil Hovorka 52 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 12.58
Celkem 1 závodníků

60 m překážek - Ml. žákyně

(st, 3.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna KorelováKristýna Korelová 01 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 10.18
2 Kateřina ZábojníkováKateřina Zábojníková 01 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 10.59
3 Ivana GallováIvana Gallová 02 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 11.51
4 Štěpánka BřečkováŠtěpánka Břečková 03 ASK LovosiceASK Lovosice 12.83
Celkem 4 závodníků

100 m překážek - Žáci

(st, 3.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominik KrivákDominik Krivák 99 AK MostAK Most 14.99
2 Ondřej BurešOndřej Bureš 99 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 16.48
3 Petr HarmachPetr Harmach 00 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav DNF
Celkem 3 závodníků

100 m překážek - Žákyně

(st, 3.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna VrabcováKristýna Vrabcová 99 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 17.82
2 Barbora VeseláBarbora Veselá 00 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav DNP
Celkem 2 závodníků

110 m překážek - Dorostenci

(st, 3.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Radek StránskýRadek Stránský 98 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 18.40
Celkem 1 závodníků

200 m překážek - Muži

(st, 3.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej BurešOndřej Bureš 99 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 29.12
Celkem 1 závodníků

200 m překážek - Ženy

(st, 3.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora VeseláBarbora Veselá 00 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 28.56
2 Kristýna KorelováKristýna Korelová 01 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 31.81
3 Kateřina KleinerováKateřina Kleinerová 99 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 35.25
4 Ivana GallováIvana Gallová 02 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 37.22
Celkem 4 závodníků

Skok daleký - Muži

(st, 3.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Michal SeberaMichal Sebera
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
96 5.75
2 Daniel BauerDaniel Bauer
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
95 5.64
3 Radek StránskýRadek Stránský
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
98 5.13
4 Ondřej MalinaOndřej Malina
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
01 4.26
5 Tomáš HarmachTomáš Harmach
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
01 3.78
Pavel BenešPavel Beneš
TJ NeratoviceTJ Neratovice
03 3.78
7 Richard ČesnekRichard Česnek
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
04 3.44
8 Adam HroudaAdam Hrouda
TJ NeratoviceTJ Neratovice
03 2.93
Jalil CookJalil Cook
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
04 DNP
Celkem 9 závodníků

Skok daleký - Ženy

(st, 3.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Klára BuřilováKlára Buřilová
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
90 5.21
2 Kateřina MaternováKateřina Maternová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
98 4.81
3 Nikola SládkováNikola Sládková
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
98 4.70
4 Kateřina ZábojníkováKateřina Zábojníková
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
01 4.65
5 Ludmila GazdováLudmila Gazdová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
99 4.47
6 Marie CerhováMarie Cerhová
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
98 4.42
7 Michaela HankeováMichaela Hankeová
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
99 4.41
8 Markéta TrhoňováMarkéta Trhoňová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
00 4.10
9 Kateřina TvrdáKateřina Tvrdá
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
02 4.07
10 Tereza KálalováTereza Kálalová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
00 3.94
11 Eva PojslováEva Pojslová
ASK LovosiceASK Lovosice
03 3.85
12 Sára PšeničkováSára Pšeničková
TJ NeratoviceTJ Neratovice
03 3.67
13 Josefina VrbováJosefina Vrbová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
00 3.64
14 Tereza Srnová Tereza Srnová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
00 3.57
15 Anna Marie DzivjakováAnna Marie Dzivjaková
ASK LovosiceASK Lovosice
00 3.37
16 Nikola BauerováNikola Bauerová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
00 3.29
17 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková
TJ NeratoviceTJ Neratovice
00 3.28
18 Aneta FrajbišováAneta Frajbišová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
00 3.12
Karolína KrejčováKarolína Krejčová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
00 DNP
Celkem 19 závodníků

Vrh koulí 2kg - Ml. žákyně

(st, 3.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Kristýna ŠkrancováKristýna Škrancová
ASK LovosiceASK Lovosice
01 08.31
Celkem 1 závodníků

Vrh koulí 3kg - Žákyně

(st, 3.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Kristýna VrabcováKristýna Vrabcová
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
99 11.75
2 Lucie BisováLucie Bisová
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
00 11.49
3 Veronika ProcházkováVeronika Procházková
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
00 08.22
Celkem 3 závodníků

Vrh koulí 4kg - Žáci

(st, 3.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Dominik KrivákDominik Krivák
AK MostAK Most
99 13.57
2 Matěj VeselýMatěj Veselý
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
99 12.74
3 Vojtěch KorelVojtěch Korel
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
99 12.73
4 Ondřej MalinaOndřej Malina
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
01 09.28
5 Antonín HořejšíAntonín Hořejší
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
00 08.90
Celkem 5 závodníků

Vrh koulí 4kg - Veteráni

(st, 3.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 W. LandmesserW. Landmesser
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
00 09.45
Celkem 1 závodníků

Vrh koulí 5kg - Dorostenci

(st, 3.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Ondřej HouškaOndřej Houška
AK MostAK Most
97 16.30
Celkem 1 závodníků

Vrh koulí 5kg - Veteráni

(st, 3.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Bohumil HovorkaBohumil Hovorka
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
52 10.98
Celkem 1 závodníků

Vrh koulí 6kg - Junioři

(st, 3.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Pavel ZolmanPavel Zolman
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
96 12.85
2 Tomáš ČejkaTomáš Čejka
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
96 09.13
Celkem 2 závodníků

Hod diskem 0,75kg - Žákyně

(st, 3.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Kristýna VrabcováKristýna Vrabcová
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
99 32.64
2 Lucie BisováLucie Bisová
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
00 28.19
3 Veronika ProcházkováVeronika Procházková
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
00 23.95
Celkem 3 závodníků

Hod diskem 1kg - Žáci

(st, 3.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Vojtěch KorelVojtěch Korel
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
99 42.08
2 Matěj VeselýMatěj Veselý
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
99 34.22
3 Dominik KrivákDominik Krivák
AK MostAK Most
99 31.75
4 Bohumil HovorkaBohumil Hovorka
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
52 29.05
5 Antonín HořejšíAntonín Hořejší
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
00 22.55
Celkem 5 závodníků

Hod diskem 1,5kg - Dorostenci

(st, 3.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Ondřej HouškaOndřej Houška
AK MostAK Most
97 37.77
Celkem 1 závodníků

Hod diskem 1,75kg - Junioři (Finále)

Finále (st, 3.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Pavel ZolmanPavel Zolman
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
96 31.71
2 Tomáš ČejkaTomáš Čejka
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
96 26.59
Celkem 2 závodníků

Hod diskem 2kg - Muži

(st, 3.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Martin PěknýMartin Pěkný
VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha
83 30.62
Celkem 1 závodníků

Hod kladivem 3kg - Žákyně

(st, 3.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Veronika ProcházkováVeronika Procházková
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
00 34.60
2 Tereza HolcováTereza Holcová
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
00 33.65
3 Jana HynkováJana Hynková
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
99 19.89
Celkem 3 závodníků

Hod kladivem 4kg - Žáci

(st, 3.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jiří KubešJiří Kubeš
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
99 44.60
Celkem 1 závodníků

Hod kladivem 4kg - Ženy

(st, 3.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jana ČapkováJana Čapková
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
74 39.54
Celkem 1 závodníků

Hod kladivem 5kg - Dorostenci

(st, 3.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Petr TomanPetr Toman
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
98 50.27
Celkem 1 závodníků

Hod kladivem 6kg - Junioři

(st, 3.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Adam HolečekAdam Holeček
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
95 59.60
Celkem 1 závodníků

Hod kladivem 7,26kg - Muži

(st, 3.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tomáš SýkoraTomáš Sýkora
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
93 47.93
2 Miroslav NovotnýMiroslav Novotný
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
93 47.05
Jakub ČížekJakub Čížek
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
91 MN
Celkem 3 závodníků

Hod oštěpem 500g - Žákyně

(st, 3.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Anna KerbachováAnna Kerbachová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
00 41.16
2 Eliška PapežováEliška Papežová
MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice
00 32.65
3 Iveta PohořeláIveta Pohořelá
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
97 32.11
4 Tereza KristkováTereza Kristková
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
97 31.40
5 Karolína BarešováKarolína Barešová
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
99 28.13
6 Eliška ČechováEliška Čechová
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
01 27.99
7 Lenka ČechováLenka Čechová
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
01 27.75
8 Jana HynkováJana Hynková
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
99 24.34
9 Tereza KálalováTereza Kálalová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
03 22.48
10 Nela BonaventurováNela Bonaventurová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
02 18.06
Celkem 10 závodníků

Hod oštěpem 600g - Žáci

(st, 3.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Vojtěch KorelVojtěch Korel
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
99 43.52
2 Josef ProvazníkJosef Provazník
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
99 28.96
3 Antonín HořejšíAntonín Hořejší
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
00 28.83
4 David JanouchDavid Janouch
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
00 24.62
Celkem 4 závodníků

Hod oštěpem 600g - Ženy

(st, 3.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Nikola MacháčkováNikola Macháčková
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
97 37.15
2 Kateřina SlábováKateřina Slábová
AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s.
94 34.51
Celkem 2 závodníků

Hod oštěpem 700g - Veteráni

(st, 3.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jan BenešJan Beneš
ASK LovosiceASK Lovosice
57 23.26
Celkem 1 závodníků