Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Atletická středa v Houštce

Stará Boleslav (10. 9. 2014)

150 m - Muži (Běh)

Běh 1 (st, 10.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan JankovičJan Jankovič 98 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 17.55
2 Adam BrožAdam Brož 97 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 18.03
3 Filip BromFilip Brom 99 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 18.22
4 Jakub RaabeJakub Raabe 00 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 18.36
5 Přemysl VronkaPřemysl Vronka 99 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 18.81
6 Tomáš KaiserTomáš Kaiser 01 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 19.20
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (st, 10.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Richard KubernátRichard Kubernát 91 ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ 17.62
2 Jan KociánJan Kocián 99 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 18.96
3 Vojtěch BouřilVojtěch Bouřil 00 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 19.33
4 Filip KynychFilip Kynych 99 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 20.41
5 Antonín KábeleAntonín Kábele 35 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 26.46
Celkem 5 závodníků

150 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (st, 10.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna KerbachováAnna Kerbachová 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 18.82
2 Adéla KadlecováAdéla Kadlecová 96 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 19.57
3 Karolína BarešováKarolína Barešová 99 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 20.23
4 Veronika KošátkováVeronika Košátková 99 SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s. 21.05
5 Tereza HákováTereza Háková 99 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 21.25
6 Veronika PoštováVeronika Poštová 03 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 22.95
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (st, 10.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina ČernáKateřina Černá 99 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 20.68
2 Michaela HankeováMichaela Hankeová 99 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 20.82
3 Linda SvobodováLinda Svobodová 00 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 21.19
4 Nicole CinkováNicole Cinková 00 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 22.13
5 Kateřína HollasováKateřína Hollasová 01 ŠSK ZŠ KouniceŠSK ZŠ Kounice 23.13
6 Michaela Štosková Michaela Štosková 00 ŠSK ZŠ KouniceŠSK ZŠ Kounice 23.28
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (st, 10.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Stephanie SeidlováStephanie Seidlová 00 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 21.55
2 Marie CerhováMarie Cerhová 98 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 22.17
3 Kateřina TvrdáKateřina Tvrdá 02 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 22.92
4 Eva PojslováEva Pojslová 03 ASK LovosiceASK Lovosice 23.81
5 Anna KadeřávkováAnna Kadeřávková 01 ŠSK ZŠ KouniceŠSK ZŠ Kounice 23.82
6 Lenka LíškováLenka Líšková 00 ŠSK ZŠ KouniceŠSK ZŠ Kounice 24.31
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (st, 10.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška ČechováEliška Čechová 01 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 21.87
2 Dana DvořákováDana Dvořáková 71 AC Praha 1890AC Praha 1890 23.42
3 Anna JaškinaAnna Jaškina 01 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 23.86
4 Kateřina ProcházkováKateřina Procházková 98 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 23.88
Celkem 4 závodníků
Běh 5 (st, 10.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lenka ČechováLenka Čechová 01 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 21.59
2 Anna Marie DzivjakováAnna Marie Dzivjaková 00 ASK LovosiceASK Lovosice 24.98
3 Alena BouchnerováAlena Bouchnerová 74 AC Česká LípaAC Česká Lípa 25.12
Celkem 3 závodníků