Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B

Vlašim (23. 8. 2014)

100 m - Muži (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 23.8.2014) Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Luboš NovákLuboš Novák 88 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 11.25
2 Jakub ČervíkJakub Červík 97 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 11.34
3 Jan DeckerJan Decker 95 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 11.43
4 Jan KuklíkJan Kuklík 96 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 11.64
5 Lukáš PodolskýLukáš Podolský 95 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 11.65
6 Jakub VostatekJakub Vostatek 95 VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha 11.71
7 David ŠrámekDavid Šrámek 96 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 11.93
8 František BošekFrantišek Bošek 97 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 12.30
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 23.8.2014) Vítr: -2.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David RichterDavid Richter 98 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 11.32
2 Jan VondráčekJan Vondráček 91 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 11.39
3 Michal KřiklánMichal Křiklán 93 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 11.50
4 Michael UrbanMichael Urban 97 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 11.58
5 Filip HabrdaFilip Habrda 97 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 11.58
6 Filip BártaFilip Bárta 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 11.71
7 Lukáš SlavíčekLukáš Slavíček 97 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 11.98
8 Petr StránskýPetr Stránský 97 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 12.58
Celkem 8 závodníků

100 m - Muži (Finále)

Finále A (so, 23.8.2014) Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub ČervíkJakub Červík 97 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 11.22 11.00
2 David RichterDavid Richter 98 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 11.23 9.00
3 Jan DeckerJan Decker 95 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 11.24 8.00
4 Luboš NovákLuboš Novák 88 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 11.25 7.00
5 Michal KřiklánMichal Křiklán 93 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 11.30 6.00
6 Jan VondráčekJan Vondráček 91 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 11.34 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 23.8.2014) Vítr: +1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip HabrdaFilip Habrda 97 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 11.37 4.00
2 Jakub VostatekJakub Vostatek 95 VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha 11.42 3.00
3 Michael UrbanMichael Urban 97 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 11.44 2.00
4 Jan KuklíkJan Kuklík 96 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 11.49 1.00
5 Lukáš PodolskýLukáš Podolský 95 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 11.57
6 Filip BártaFilip Bárta 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 11.60
Celkem 6 závodníků

100 m - Ženy (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 23.8.2014) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie ProkopováLucie Prokopová 96 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 13.10
2 Eva KunováEva Kunová 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 13.37
3 Monika DoubkováMonika Doubková 00 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 13.39
4 Miroslava MachováMiroslava Machová 94 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 13.55
5 Tereza ŠimůnkováTereza Šimůnková 00 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 13.65
6 Michaela RyvolováMichaela Ryvolová 98 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 14.13
7 Markéta MičkováMarkéta Mičková 00 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 14.14
8 Aneta BláhováAneta Bláhová 00 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 14.30
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 23.8.2014) Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška ZikešováEliška Zikešová 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 13.31
2 Markéta PetrikovičováMarkéta Petrikovičová 98 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 13.44
3 Aneta VejdováAneta Vejdová 97 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 13.52
4 Šárka SabadinováŠárka Sabadinová 98 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 13.91
5 Monika NováMonika Nová 97 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 13.93
6 Lenka JanoutováLenka Janoutová 95 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 14.00
7 Kateřina BenešováKateřina Benešová 00 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 14.34
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (so, 23.8.2014) Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petra ŠtěpánkováPetra Štěpánková 86 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 12.74
2 Jitka BočkayováJitka Bočkayová 75 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 12.98
3 Aneta TiralováAneta Tiralová 00 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 13.56
4 Monika ŠvejdováMonika Švejdová 96 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 13.75
5 Dominika AntošováDominika Antošová 97 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 13.97
6 Dominika ČečkováDominika Čečková 00 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 14.22
7 Tereza JakschováTereza Jakschová 95 TJ SušiceTJ Sušice 14.24
Celkem 7 závodníků

100 m - Ženy (Finále)

Finále A (so, 23.8.2014) Vítr: +1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petra ŠtěpánkováPetra Štěpánková 86 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 12.74 11.00
2 Jitka BočkayováJitka Bočkayová 75 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 12.84 9.00
3 Lucie ProkopováLucie Prokopová 96 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 12.89 8.00
4 Markéta PetrikovičováMarkéta Petrikovičová 98 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 13.03 7.00
5 Eliška ZikešováEliška Zikešová 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 13.22 6.00
6 Eva KunováEva Kunová 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 13.33 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 23.8.2014) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Monika DoubkováMonika Doubková 00 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 13.25 4.00
2 Aneta VejdováAneta Vejdová 97 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 13.48 3.00
3 Miroslava MachováMiroslava Machová 94 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 13.49 2.00
4 Aneta TiralováAneta Tiralová 00 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 13.61 1.00
5 Šárka SabadinováŠárka Sabadinová 98 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 13.67
6 Monika ŠvejdováMonika Švejdová 96 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 13.85
Celkem 6 závodníků

200 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 23.8.2014) Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David RichterDavid Richter 98 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 22.24 11.00
2 Luboš NovákLuboš Novák 88 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 22.81 9.00
3 Jan VondráčekJan Vondráček 91 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 22.99 7.00
4 Jan DeckerJan Decker 95 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 23.02 6.00
5 Filip HabrdaFilip Habrda 97 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 23.29 3.00
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 23.8.2014) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal KřiklánMichal Křiklán 93 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 22.98 8.00
2 Jan KuklíkJan Kuklík 96 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 23.17 5.00
3 Michael UrbanMichael Urban 97 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 23.21 4.00
4 Jakub ČervíkJakub Červík 97 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 23.37 2.00
Lukáš PodolskýLukáš Podolský 95 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (so, 23.8.2014) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš SlavíčekLukáš Slavíček 97 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 24.01 1.00
2 Jakub VostatekJakub Vostatek 95 VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha 24.29
3 Miroslav SýkoraMiroslav Sýkora 97 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 24.69
4 Patrik KrausPatrik Kraus 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 24.86
Tomáš BaloghTomáš Balogh 95 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor DNS
Celkem 5 závodníků

200 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 23.8.2014) Vítr: -1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petra ŠtěpánkováPetra Štěpánková 86 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 26.61 11.00
2 Lucie ProkopováLucie Prokopová 96 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 27.14 9.00
3 Markéta PetrikovičováMarkéta Petrikovičová 98 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 27.53 7.00
4 Eliška ZikešováEliška Zikešová 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 27.78 6.00
5 Eva KunováEva Kunová 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 27.91 4.00
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 23.8.2014) Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aneta TiralováAneta Tiralová 00 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 27.85 5.00
2 Monika ŠvejdováMonika Švejdová 96 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 28.21 3.00
3 Anna ŠvecováAnna Švecová 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 28.27 2.00
4 Šárka SabadinováŠárka Sabadinová 98 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 28.32 1.00
5 Anna TouskováAnna Tousková 99 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 28.86
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (so, 23.8.2014) Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza HoladováTereza Holadová 00 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 28.45
2 Aneta VejdováAneta Vejdová 97 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 29.34
3 Cassandra Faye SchwenkCassandra Faye Schwenk 98 TJ SušiceTJ Sušice 29.52
4 Markéta MičkováMarkéta Mičková 00 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 29.98
Celkem 4 závodníků
Běh 4 (so, 23.8.2014) Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Monika DoubkováMonika Doubková 00 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 27.48 8.00
2 Monika NováMonika Nová 97 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 29.01
3 Jana HeinrichováJana Heinrichová 98 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 29.20
4 Dominika ČečkováDominika Čečková 00 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 30.00
5 Kateřina BenešováKateřina Benešová 00 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 30.51
Celkem 5 závodníků
Běh 5 (so, 23.8.2014) Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aneta BláhováAneta Bláhová 00 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 30.43
2 Barbora PotužákováBarbora Potužáková 98 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 30.81
3 Vladimíra JanečkováVladimíra Janečková 98 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 31.05
MB Agáta KolingerováAgáta Kolingerová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 26.44
MB Andrea DuchoňováAndrea Duchoňová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 28.44
Celkem 5 závodníků

400 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 23.8.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal KřiklánMichal Křiklán 93 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 50.46 11.00
2 Martin CardaMartin Carda 95 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 50.64 9.00
3 Jiří PolákJiří Polák 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 50.78 8.00
4 Jan JirotkaJan Jirotka 88 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 52.80 7.00
5 Jan KisialaJan Kisiala 98 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 53.28 5.00
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 23.8.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan DvořákJan Dvořák 82 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 52.93 6.00
2 František BošekFrantišek Bošek 97 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 54.85 3.00
3 Jaroslav VondrůJaroslav Vondrů 96 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 54.96 2.00
4 Čeněk MusilČeněk Musil 97 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 55.23 1.00
Michal JarolímMichal Jarolím 89 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (so, 23.8.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan MeissnerJan Meissner 89 VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha 53.42 4.00
2 Martin VohradníkMartin Vohradník 77 VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha 55.79
3 Jan HlaváčekJan Hlaváček 91 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 56.40
4 Lukáš MottlLukáš Mottl 97 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 58.05
Celkem 4 závodníků

400 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 23.8.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sára JanuškováSára Janušková 97 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 60.28 11.00
2 Martina BrejchováMartina Brejchová 86 TJ SušiceTJ Sušice 62.56 9.00
3 Anna ŠvecováAnna Švecová 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 64.26 7.00
4 Tereza HoladováTereza Holadová 00 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 64.50 5.00
5 Natálie ReichováNatálie Reichová 98 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 64.99 4.00
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 23.8.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína HrubáKarolína Hrubá 93 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 63.70 8.00
2 Dominika KrejčováDominika Krejčová 96 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 64.48 6.00
3 Martina LáskáMartina Láská 97 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 67.41 3.00
4 Tereza ŠimůnkováTereza Šimůnková 00 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 67.91 2.00
5 Vladimíra JanečkováVladimíra Janečková 98 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 72.40 1.00
Celkem 5 závodníků

800 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 23.8.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 David KotekDavid Kotek 97 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1:57.07 11.00
2 Lukáš MottlLukáš Mottl 97 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 2:01.63 9.00
3 Jan DvořákJan Dvořák 82 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 2:01.98 8.00
4 Tomáš NovotnýTomáš Novotný 97 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 2:02.74 7.00
5 Štěpán KurišŠtěpán Kuriš 98 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2:02.94 6.00
6 Lubomír BartošLubomír Bartoš 96 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 2:03.69 5.00
7 Čeněk MusilČeněk Musil 97 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 2:09.80
Michal JarolímMichal Jarolím 89 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 23.8.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jaroslav VondrůJaroslav Vondrů 96 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 2:06.12 4.00
2 Šimon BurešŠimon Bureš 92 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 2:07.32 3.00
3 David VašDavid Vaš 90 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:07.64 2.00
4 Lukáš KrýslLukáš Krýsl 99 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 2:09.21 1.00
5 Josef AdamecJosef Adamec 99 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2:12.23
6 Kryštof DuchanKryštof Duchan 99 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 2:15.71
MB Adam ŠtudlarAdam Študlar 99 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 2:17.95
Petr DubskýPetr Dubský 89 VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha DNS
Celkem 8 závodníků

800 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 23.8.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Aneta FrankováAneta Franková 96 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:19.22 11.00
2 Martina BrejchováMartina Brejchová 86 TJ SušiceTJ Sušice 2:19.23 9.00
3 Karolína HrubáKarolína Hrubá 93 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 2:23.31 8.00
4 Jana MatějkováJana Matějková 99 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2:23.37 7.00
5 Veronika TvrzováVeronika Tvrzová 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:27.19 6.00
6 Lucie VolkováLucie Volková 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:30.38 5.00
7 Šárka HulmákováŠárka Hulmáková 99 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2:36.14 4.00
8 Zuzana PetrováZuzana Petrová 96 TJ SušiceTJ Sušice 2:38.69 3.00
9 Lenka FaltusováLenka Faltusová 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:39.49 2.00
10 Kristýna UtikalováKristýna Utikalová 99 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 2:39.55 1.00
11 Aneta VondrůAneta Vondrů 00 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 3:00.33
Celkem 11 závodníků

1500 m - Muži (Finále)

Finále (so, 23.8.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Petr HolendaPetr Holenda 81 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 4:08.94 11.00
2 Martin HolecMartin Holec 92 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4:21.41 9.00
3 Michal ŠkobrtalMichal Škobrtal 82 VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha 4:27.20 8.00
4 David VašDavid Vaš 90 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4:27.70 7.00
5 Dušan ErbsDušan Erbs 79 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 4:29.12 6.00
6 Šimon BurešŠimon Bureš 92 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 4:30.34 5.00
7 Zdeněk HniloZdeněk Hnilo 85 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 4:36.62 4.00
8 Jan JarošJan Jaroš 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4:49.47 3.00
9 Tomáš BláhaTomáš Bláha 91 VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha 5:12.89 2.00
10 Adrien SehnalAdrien Sehnal 53 VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha 5:56.97 1.00
MB Pavel ŠtěpáníkPavel Štěpáník 92 TJ SušiceTJ Sušice 4:17.95
Matyáš PokornýMatyáš Pokorný 88 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim DNS
Michal JarolímMichal Jarolím 89 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor DNS
Celkem 13 závodníků

1500 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 23.8.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Kateřina ŠindelářováKateřina Šindelářová 96 TJ SušiceTJ Sušice 5:23.88 11.00
2 Lucie DavidováLucie Davidová 94 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 5:36.68 9.00
3 Hana KročákováHana Kročáková 00 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 5:47.24 8.00
4 Dominika KrejčováDominika Krejčová 96 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5:51.75 7.00
5 Martina BaboučkováMartina Baboučková 97 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5:55.37 6.00
6 Andrea AdamcováAndrea Adamcová 73 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 5:56.37 5.00
7 Jaroslava KřížováJaroslava Křížová 61 TJ SušiceTJ Sušice 6:33.78 4.00
Celkem 7 závodníků

3000 m - Muži (Finále)

Finále (so, 23.8.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Zdeněk HniloZdeněk Hnilo 85 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 09:21.14 11.00
2 David VašDavid Vaš 90 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09:21.52 9.00
3 Michal ŠkobrtalMichal Škobrtal 82 VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha 09:38.77 8.00
4 Dušan ErbsDušan Erbs 79 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 09:40.65 7.00
5 Josef PrůchaJosef Průcha 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 10:00.27 6.00
6 Jan BielikJan Bielik 95 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 10:48.54 5.00
7 Radim JebavýRadim Jebavý 73 VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha 11:51.59 4.00
8 Adrien SehnalAdrien Sehnal 53 VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha 12:30.96 3.00
Matyáš PokornýMatyáš Pokorný 88 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim DNS
Jan ValášekJan Valášek 94 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice DNS
Celkem 10 závodníků

5000 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 23.8.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Lucie DavidováLucie Davidová 94 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 20:58.05 11.00
2 Andrea AdamcováAndrea Adamcová 73 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 21:20.56 9.00
3 Štěpánka BrožkováŠtěpánka Brožková 96 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 21:28.13 8.00
4 Tereza VostradovskáTereza Vostradovská 98 TJ SušiceTJ Sušice 22:05.86 7.00
5 Karolína MíkováKarolína Míková 96 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 23:05.61 6.00
6 Pelíšková Jitka ŠtudlarováPelíšková Jitka Študlarová 72 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 23:23.55 5.00
7 Jaroslava KřížováJaroslava Křížová 61 TJ SušiceTJ Sušice 24:08.47 4.00
8 Iveta AndreasováIveta Andreasová 95 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 26:51.17 3.00
9 Blanka ZavadilováBlanka Zavadilová 80 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 27:27.36 2.00
Celkem 9 závodníků

100 m překážek - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 23.8.2014) Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petra ŠtěpánkováPetra Štěpánková 86 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 15.73 11.00
2 Magdalena BurdováMagdalena Burdová 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 16.85 9.00
3 Rafaela BurdaRafaela Burda 98 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 17.67 7.00
4 Natálie ReichováNatálie Reichová 98 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 18.06 6.00
5 Vendula ParoubkováVendula Paroubková 98 TJ SušiceTJ Sušice 21.32 2.00
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 23.8.2014) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška LupačováEliška Lupačová 95 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 17.46 8.00
2 Kateřina KrškováKateřina Kršková 97 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 18.22 5.00
3 Lucie BřicháčkováLucie Břicháčková 98 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 18.47 4.00
4 Lucie StruskováLucie Strusková 90 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 19.69 3.00
Celkem 4 závodníků

110 m překážek - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 23.8.2014) Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šimon NovotnýŠimon Novotný 92 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 15.33 11.00
2 Jan VondráčekJan Vondráček 91 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 15.84 9.00
3 Roman ZápotockýRoman Zápotocký 79 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 16.69 8.00
4 Václav ŠilhavýVáclav Šilhavý 95 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 16.74 7.00
5 Štěpán RillichŠtěpán Rillich 95 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 17.18 6.00
6 Radek VitovskýRadek Vitovský 81 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 18.50 4.00
Jan DeckerJan Decker 95 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 23.8.2014) Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin VohradníkMartin Vohradník 77 VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha 18.42 5.00
2 Petr CerinaPetr Cerina 84 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 19.33 3.00
3 Petr DubskýPetr Dubský 89 VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha 19.58 2.00
4 Martin PěknýMartin Pěkný 83 VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha 24.09 1.00
MB Václav SedlákVáclav Sedlák 93 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 14.61
MB Jakub CoubalJakub Coubal 78 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 16.12
Celkem 6 závodníků

400 m překážek - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 23.8.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr HolendaPetr Holenda 81 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 55.76 11.00
2 Šimon NovotnýŠimon Novotný 92 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 55.96 9.00
3 Štěpán RillichŠtěpán Rillich 95 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 59.30 8.00
4 David KotekDavid Kotek 97 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 59.91 7.00
5 Martin CardaMartin Carda 95 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 61.91 2.00
Petr HlaváčPetr Hlaváč 96 Atletika KlatovyAtletika Klatovy DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 23.8.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Roman ZápotockýRoman Zápotocký 79 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 60.34 6.00
2 Martin BendlMartin Bendl 88 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 60.64 5.00
3 Václav KocourekVáclav Kocourek 96 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 62.74 1.00
4 Marek JanákMarek Janák 96 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 65.57
5 Václav ŠilhavýVáclav Šilhavý 95 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 68.36
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (so, 23.8.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin VohradníkMartin Vohradník 77 VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha 61.36 4.00
2 Radek HykešRadek Hykeš 90 VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha 61.66 3.00
3 Petr DubskýPetr Dubský 89 VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha 67.07
4 Tomáš BaloghTomáš Balogh 95 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 74.58
Jan BielikJan Bielik 95 Atletika KlatovyAtletika Klatovy DNS
Celkem 5 závodníků

400 m překážek - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 23.8.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Magdalena BurdováMagdalena Burdová 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 68.09 11.00
2 Aneta FrankováAneta Franková 96 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 70.26 9.00
3 Natálie ReichováNatálie Reichová 98 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 73.48 8.00
4 Eliška PilařováEliška Pilařová 95 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 73.57 7.00
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 23.8.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martina LáskáMartina Láská 97 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 77.25 6.00
2 Dorota SkřivanováDorota Skřivanová 98 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 83.36 5.00
3 Tereza ŠtěchováTereza Štěchová 98 TJ SušiceTJ Sušice 88.03 4.00
4 Vendula ParoubkováVendula Paroubková 98 TJ SušiceTJ Sušice 92.67 3.00
Celkem 4 závodníků

4 x 400 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 23.8.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Carda, Dvořák, Novák, Holenda Carda, Dvořák, Novák, Holenda TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 3:31.23 11.00
2 Habrda, Holec, Novotný, Kotek Habrda, Holec, Novotný, Kotek T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3:32.03 9.00
3 Jirotka, Bešta, Bendl, Richter Jirotka, Bešta, Bendl, Richter Atletika KlatovyAtletika Klatovy 3:34.52 8.00
4 Kuklík, Kuriš, Vobecký, Kisiala Kuklík, Kuriš, Vobecký, Kisiala TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 3:35.86 7.00
5 Vohradník, Vyšín, Hykeš, Dubský Vohradník, Vyšín, Hykeš, Dubský VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha 3:51.33 2.00
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 23.8.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Balogh, Křiklán, Hrubý, Urban Balogh, Křiklán, Hrubý, Urban TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 3:39.59 6.00
2 Cerina, Krýsl, Bureš, Hlaváč Cerina, Krýsl, Bureš, Hlaváč Atletika KlatovyAtletika Klatovy 3:42.70 5.00
3 Duchan, Musil, Stejskal, Vondrů Duchan, Musil, Stejskal, Vondrů TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 3:42.93 4.00
4 Adamec, Rillich, Slavíček, Hlaváček Adamec, Rillich, Slavíček, Hlaváček TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 3:45.10 3.00
5 Škobrtál, Vinš, Bláha, Vostatek Škobrtál, Vinš, Bláha, Vostatek VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha 3:59.37 1.00
Celkem 5 závodníků

4 x 400 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 23.8.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Janušková, Petrikovičová, Šabadinová, Prokopová Janušková, Petrikovičová, Šabadinová, Prokopová SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 4:18.74 11.00
2 Burdová, Franková, Švecová, Zikešová Burdová, Franková, Švecová, Zikešová T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4:18.81 9.00
3 Pilařová, Hulmáková, Vobecká, Antošová Pilařová, Hulmáková, Vobecká, Antošová TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 4:24.23 8.00
4 Jakschová, Brejchová, Hošková, Schwenk Jakschová, Brejchová, Hošková, Schwenk TJ SušiceTJ Sušice 4:40.76 6.00
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 23.8.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Machová I., Machová M., Tvrzová, Švejdová Machová I., Machová M., Tvrzová, Švejdová T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4:33.11 7.00
2 Kročáková, Utíkalová, Láská, Andreasová Kročáková, Utíkalová, Láská, Andreasová SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 4:49.42 5.00
3 Herynková, Štěchová, Šindelářová, Petrová Herynková, Štěchová, Šindelářová, Petrová TJ SušiceTJ Sušice 4:50.47 4.00
4 Janečková, Potužáková, Johánková, Heinrichová Janečková, Potužáková, Johánková, Heinrichová Atletika KlatovyAtletika Klatovy 4:52.74 3.00
Celkem 4 závodníků

Skok vysoký - Muži (Finále)

Finále (so, 23.8.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Miroslav HrubýMiroslav Hrubý
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
93 2.00 11.00
2 Tomáš MarianekTomáš Marianek
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
90 1.97 9.00
3= Martin BendlMartin Bendl
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
88 1.83 6.50
3= Jan MalíkJan Malík
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
77 1.83 6.50
3= Miroslav SýkoraMiroslav Sýkora
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
97 1.83 6.50
3= Lukáš SvobodaLukáš Svoboda
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
98 1.83 6.50
7= Václav KocourekVáclav Kocourek
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
96 1.78 3.50
7= Michal SatrapaMichal Satrapa
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
71 1.78 3.50
9 Jan JirotkaJan Jirotka
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
88 1.78 2.00
10 Petr HlaváčPetr Hlaváč
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
96 1.78 1.00
11 Tomáš KoptíkTomáš Koptík
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
83 1.78
12= Vladimír DušekVladimír Dušek
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
91 1.73
12= Lukáš MičkaLukáš Mička
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
96 1.73
14 Jiří VinšJiří Vinš
VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha
89 1.73
15 Jakub StejskalJakub Stejskal
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
95 1.73
16 Lukáš BeštaLukáš Bešta
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
94 1.68
Lukáš HinkLukáš Hink
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
97 NM
Michal BartošMichal Bartoš
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
83 DNS
Celkem 18 závodníků

Skok vysoký - Ženy (Finále)

Finále (so, 23.8.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Dorota SkřivanováDorota Skřivanová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
98 1.50 11.00
2 Michaela RyvolováMichaela Ryvolová
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
98 1.47 9.00
3 Valentýna PřibylováValentýna Přibylová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
00 1.44 8.00
4= Tereza ŠtěchováTereza Štěchová
TJ SušiceTJ Sušice
98 1.39 6.50
4= Linda PrůšováLinda Průšová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
99 1.39 6.50
Adéla BrožováAdéla Brožová
TJ SušiceTJ Sušice
99 NM
Celkem 6 závodníků

Skok o tyči - Muži (Finále)

Finále (so, 23.8.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 David ŠrámekDavid Šrámek
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
96 4.00 11.00
2 Vladimír DušekVladimír Dušek
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
91 3.70 9.00
3= Tomáš BláhaTomáš Bláha
VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha
91 3.50 7.50
3= Petr CerinaPetr Cerina
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
84 3.50 7.50
5= Han Hwan SeungHan Hwan Seung
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
94 3.40 5.50
5= Urs GyselUrs Gysel
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
69 3.40 5.50
7 Tomáš KoptíkTomáš Koptík
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
83 3.20 4.00
8 Jaroslav HrdličkaJaroslav Hrdlička
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
95 3.20 3.00
9 Radek HykešRadek Hykeš
VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha
90 3.00 2.00
Lukáš BoumaLukáš Bouma
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
83 DNS
Miroslav VyroubalMiroslav Vyroubal
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
79 DNS
Celkem 11 závodníků

Skok o tyči - Ženy (Finále)

Finále (so, 23.8.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Andrea DuchoňováAndrea Duchoňová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
99 2.82 11.00
2 Rafaela BurdaRafaela Burda
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
98 2.82 9.00
3 Kateřina KrškováKateřina Kršková
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
97 2.22 8.00
4 Vendula ParoubkováVendula Paroubková
TJ SušiceTJ Sušice
98 2.02 7.00
5= Eliška VítovcováEliška Vítovcová
TJ SušiceTJ Sušice
99 1.82 5.50
5= Eva BlahůtováEva Blahůtová
TJ SušiceTJ Sušice
87 1.82 5.50
Celkem 6 závodníků

Skok daleký - Muži (Finále)

Finále (so, 23.8.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jan MeissnerJan Meissner
VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha
89 6.51 +0.0 m/s 11.00
2 Michael UrbanMichael Urban
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
97 6.46 -1.4 m/s 9.00
3 Marek PršínMarek Pršín
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
92 6.45 +1.5 m/s 8.00
4 Pavel HrdýPavel Hrdý
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
95 6.44 +0.4 m/s 7.00
5 David ŠrámekDavid Šrámek
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
96 6.41 +0.3 m/s 6.00
6 Antonín VobeckýAntonín Vobecký
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
95 6.32 -0.3 m/s 5.00
7 Filip BártaFilip Bárta
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
00 6.16 +0.2 m/s 4.00
8 Lukáš SvobodaLukáš Svoboda
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
98 6.13 +0.9 m/s 3.00
9 Patrik KrausPatrik Kraus
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
98 6.07 +0.8 m/s 2.00
10 Jiří VinšJiří Vinš
VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha
89 5.92 -1.8 m/s 1.00
11 Jan JirotkaJan Jirotka
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
88 5.91 +0.0 m/s
12 Lukáš HinkLukáš Hink
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
97 5.71 +1.2 m/s
13 František BošekFrantišek Bošek
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
97 5.69 +1.7 m/s
14 Lukáš BeštaLukáš Bešta
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
94 5.55 +0.6 m/s
15 Jaroslav HrdličkaJaroslav Hrdlička
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
95 5.49 -0.7 m/s
16 Lukáš MičkaLukáš Mička
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
96 4.75 +1.7 m/s
MB Matyáš VrtiškaMatyáš Vrtiška
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
94 7.14 -1.6 m/s
Tomáš HostýnekTomáš Hostýnek
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
91 DNS
Jan ValášekJan Valášek
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
94 DNS
Celkem 19 závodníků

Skok daleký - Ženy (Finále)

Finále (so, 23.8.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Martina SkružnáMartina Skružná
TJ SušiceTJ Sušice
83 5.34 -0.6 m/s 11.00
2 Miroslava MachováMiroslava Machová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
94 5.17 +2.7 m/s 5,03 +0.2 m/s 9.00
3 Andrea DuchoňováAndrea Duchoňová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
99 5.12 -0.7 m/s 8.00
4 Linda PrůšováLinda Průšová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
99 5.01 -1.3 m/s 7.00
5 Anna TouskováAnna Tousková
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
99 4.81 +0.6 m/s 6.00
6 Lenka JanoutováLenka Janoutová
TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro
95 4.78 +1.0 m/s 5.00
7 Lucie BřicháčkováLucie Břicháčková
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
98 4.73 -0.6 m/s 4.00
8 Rafaela BurdaRafaela Burda
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
98 4.70 -0.8 m/s 3.00
9 Tereza KristkováTereza Kristková
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
97 4.59 -1.3 m/s 2.00
10 Jana HeinrichováJana Heinrichová
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
98 4.54 -1.3 m/s 1.00
11 Michaela RyvolováMichaela Ryvolová
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
98 4.54 -0.8 m/s
12 Anna HerynkováAnna Herynková
TJ SušiceTJ Sušice
98 4.50 -2.0 m/s
13 Lenka FaltusováLenka Faltusová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
99 4.48 +0.7 m/s
14 Eva NěmcováEva Němcová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
99 4.37 -1.9 m/s
15 Valentýna PřibylováValentýna Přibylová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
00 4.29 -0.3 m/s
16 Anna VobeckáAnna Vobecká
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
97 4.08 -0.8 m/s
17 Michaela MatúšováMichaela Matúšová
TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro
99 3.81 -0.7 m/s
MB Agáta KolingerováAgáta Kolingerová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 4.72 -0.8 m/s
Celkem 18 závodníků

Trojskok - Muži (Finále)

Finále (so, 23.8.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Antonín VobeckýAntonín Vobecký
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
95 14.03 +0.6 m/s 11.00
2 Tomáš HostýnekTomáš Hostýnek
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
91 13.40 -1.9 m/s 9.00
3 Jan MeissnerJan Meissner
VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha
89 13.14 +0.9 m/s 8.00
4 Lukáš SvobodaLukáš Svoboda
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
98 12.45 +0.1 m/s 7.00
5 Stanislav VyšínStanislav Vyšín
VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha
89 12.41 -1.2 m/s 6.00
6 Jakub StejskalJakub Stejskal
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
95 12.34 -0.6 m/s 5.00
7 Roman ZápotockýRoman Zápotocký
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
79 12.25 -0.9 m/s 4.00
8 Radek HykešRadek Hykeš
VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha
90 11.93 +0.4 m/s 3.00
9 Jiří VinšJiří Vinš
VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha
89 11.79 -0.4 m/s 2.00
10 Lukáš BeštaLukáš Bešta
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
94 11.15 +0.7 m/s 1.00
MB Jakub CoubalJakub Coubal
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
78 13.01 -0.6 m/s
Michal BartošMichal Bartoš
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
83 DNS
Jan ValášekJan Valášek
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
94 DNS
Han Hwan SeungHan Hwan Seung
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
94 DNS
Martin BendlMartin Bendl
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
88 DNS
Celkem 15 závodníků

Trojskok - Ženy (Finále)

Finále (so, 23.8.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Ivana MachováIvana Machová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
96 09.61 +0.2 m/s 11.00
2 Jana HoškováJana Hošková
TJ SušiceTJ Sušice
99 09.56 +0.5 m/s 9.00
3 Adéla BrožováAdéla Brožová
TJ SušiceTJ Sušice
99 09.54 +0.7 m/s 8.00
4 Miroslava MachováMiroslava Machová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
94 09.38 +0.6 m/s 7.00
5 Lucie BřicháčkováLucie Břicháčková
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
98 09.36 +0.1 m/s 6.00
Eva NěmcováEva Němcová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
99 DNP
Barbora PotužákováBarbora Potužáková
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
98 NM
Celkem 7 závodníků

Vrh koulí 4kg - Ženy (Finále)

Finále (so, 23.8.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lada StudenovskáLada Studenovská
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
82 10.93 11.00
2 Radka HambergerováRadka Hambergerová
TJ SušiceTJ Sušice
96 10.37 9.00
3 Kateřina KrškováKateřina Kršková
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
97 09.89 8.00
4 Hana HabalováHana Habalová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
95 09.37 7.00
5 Ivana VítovcováIvana Vítovcová
TJ SušiceTJ Sušice
72 09.36 6.00
6 Lucie NěmečkováLucie Němečková
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
71 09.03 5.00
7 Dorota SkřivanováDorota Skřivanová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
98 08.42 4.00
Jana DanihelkováJana Danihelková
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
98 08.42 3.00
9 Anna BílkováAnna Bílková
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
96 08.09 2.00
10 Eva BurdováEva Burdová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
66 07.58 1.00
11 Karolína DrápelováKarolína Drápelová
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
96 07.45
MB Jana KárníkováJana Kárníková
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
81 15.88
Celkem 12 závodníků

Vrh koulí 7,26kg - Muži (Finále)

Finále (so, 23.8.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Václav ŠircVáclav Širc
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
76 13.51 11.00
2 Radek VitovskýRadek Vitovský
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
81 13.03 9.00
3 Václav TomanVáclav Toman
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
82 12.46 8.00
4 David NovákDavid Novák
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
92 12.43 7.00
5 Bedřich ŘechkaBedřich Řechka
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
50 11.44 6.00
6 Filip ŠafandaFilip Šafanda
VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha
85 11.34 5.00
7 Martin SvobodaMartin Svoboda
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
70 11.20 4.00
8 Martin PěknýMartin Pěkný
VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha
83 11.05 3.00
9 Tomáš SýkoraTomáš Sýkora
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
93 10.25 2.00
10 Petr CerinaPetr Cerina
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
84 10.15 1.00
11 Pavel VaněkPavel Vaněk
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
73 09.88
12 Martin NedbalMartin Nedbal
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
79 09.63
13 Jan PeštaJan Pešta
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
83 09.41
14 Zdeněk KubešZdeněk Kubeš
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
77 08.44
Celkem 14 závodníků

Hod diskem 1kg - Ženy (Finále)

Finále (so, 23.8.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Radka HambergerováRadka Hambergerová
TJ SušiceTJ Sušice
96 32.71 11.00
2 Dita PoslušnáDita Poslušná
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
99 28.66 9.00
3 Iveta ŠpererováIveta Špererová
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
93 26.69 8.00
4 Ivana VítovcováIvana Vítovcová
TJ SušiceTJ Sušice
72 26.65 7.00
5 Hana HabalováHana Habalová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
95 26.16 6.00
6 Lada StudenovskáLada Studenovská
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
82 25.29 5.00
7 Eva BurdováEva Burdová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
66 25.19 4.00
8 Adéla ČečákováAdéla Čečáková
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
00 24.89 3.00
9 Zdeňka ŠpererováZdeňka Špererová
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
59 24.33 2.00
10 Michaela MatúšováMichaela Matúšová
TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro
99 21.50 1.00
11 Lenka NovotnáLenka Novotná
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
66 19.24
12 Anna BílkováAnna Bílková
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
96 18.39
13 Karolína DrápelováKarolína Drápelová
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
96 18.20
Celkem 13 závodníků

Hod diskem 2kg - Muži (Finále)

Finále (so, 23.8.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Václav TomanVáclav Toman
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
82 40.19 11.00
2 Václav ŠircVáclav Širc
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
76 39.22 9.00
3 Radek VitovskýRadek Vitovský
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
81 38.74 8.00
4 Pavel VaněkPavel Vaněk
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
73 37.32 7.00
5 David NovákDavid Novák
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
92 37.11 6.00
6 Martin PěknýMartin Pěkný
VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha
83 34.13 5.00
7 Bedřich ŘechkaBedřich Řechka
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
50 33.85 4.00
8 Tomáš SýkoraTomáš Sýkora
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
93 33.17 3.00
9 Michal SatrapaMichal Satrapa
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
71 30.47 2.00
10 Tomáš KoptíkTomáš Koptík
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
83 30.46 1.00
11 Stanislav VyšínStanislav Vyšín
VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha
89 30.21
12 Urs GyselUrs Gysel
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
69 29.26
13 Martin NedbalMartin Nedbal
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
79 28.44
14 Pavel JaklPavel Jakl
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
98 22.98
15 Jan PeštaJan Pešta
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
83 22.66
Robert ŠtorchRobert Štorch
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
71 DNS
Václav ŠilhavýVáclav Šilhavý
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
95 DNS
Radim JebavýRadim Jebavý
VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha
73 DNS
Miroslav VyroubalMiroslav Vyroubal
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
79 DNS
Pavel ZajícPavel Zajíc
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
53 NM
Celkem 20 závodníků

Hod kladivem 3kg - Žákyně (Finále)

Finále (so, 23.8.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
Adéla ČečákováAdéla Čečáková
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
00 36.38
Celkem 1 závodníků

Hod kladivem 4kg - Ženy (Finále)

Finále (so, 23.8.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kateřina HoudkováKateřina Houdková
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
98 32.69 11.00
2 Iveta ŠpererováIveta Špererová
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
93 29.33 9.00
3 Anna BílkováAnna Bílková
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
96 26.46 8.00
4 Zdeňka ŠpererováZdeňka Špererová
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
59 25.98 7.00
5 Ivana VítovcováIvana Vítovcová
TJ SušiceTJ Sušice
72 23.67 6.00
6= Anna VobeckáAnna Vobecká
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
97 23.16 4.50
6= Karolína DrápelováKarolína Drápelová
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
96 23.16 4.50
8 Martina JandováMartina Jandová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
83 22.50 3.00
9 Lenka NovotnáLenka Novotná
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
66 20.16 2.00
10 Lucie StruskováLucie Strusková
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
90 13.46 1.00
Celkem 10 závodníků

Hod kladivem 7,26kg - Muži (Finále)

Finále (so, 23.8.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Václav TomanVáclav Toman
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
82 52.48 11.00
2 Tomáš SýkoraTomáš Sýkora
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
93 46.35 9.00
3 Václav ŠircVáclav Širc
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
76 44.01 8.00
4 Radim JebavýRadim Jebavý
VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha
73 43.63 7.00
5 Pavel ZajícPavel Zajíc
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
53 37.80 6.00
6 Pavel VaněkPavel Vaněk
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
73 36.65 5.00
7 Jan PeštaJan Pešta
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
83 35.88 4.00
8 Zdeněk KubešZdeněk Kubeš
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
77 33.79 3.00
9 Tomáš RysTomáš Rys
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
97 31.20 2.00
10 Martin NedbalMartin Nedbal
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
79 28.60 1.00
11 Juraj KudryJuraj Kudry
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
86 24.92
12 Ondřej LachmanOndřej Lachman
VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha
87 20.63
Celkem 12 závodníků

Hod oštěpem 600g - Ženy (Finále)

Finále (so, 23.8.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Ivana MachováIvana Machová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
96 38.44 11.00
2 Hana HabalováHana Habalová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
95 36.42 9.00
3 Lada StudenovskáLada Studenovská
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
82 35.06 8.00
4 Monika PetrželováMonika Petrželová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
96 34.53 7.00
5 Dita PoslušnáDita Poslušná
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
99 34.46 6.00
6 Radka HambergerováRadka Hambergerová
TJ SušiceTJ Sušice
96 34.34 5.00
7 Jana DanihelkováJana Danihelková
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
98 32.01 4.00
8 Lucie NěmečkováLucie Němečková
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
71 31.36 3.00
9 Lucie StruskováLucie Strusková
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
90 29.93 2.00
10 Lenka NovotnáLenka Novotná
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
66 29.26 1.00
11 Viktorie JohánkováViktorie Johánková
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
99 27.24
12 Eva BlahůtováEva Blahůtová
TJ SušiceTJ Sušice
87 26.98
13 Tereza KristkováTereza Kristková
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
97 24.54
Kateřina HoudkováKateřina Houdková
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
98 DNS
Celkem 14 závodníků

Hod oštěpem 800g - Muži (Finále)

Finále (so, 23.8.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Ondřej LachmanOndřej Lachman
VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha
87 54.45 11.00
2 Michal ČernýMichal Černý
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
97 54.23 9.00
3 Stanislav VyšínStanislav Vyšín
VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha
89 50.60 8.00
4 David NovákDavid Novák
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
92 49.60 7.00
5 Juraj KudryJuraj Kudry
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
86 46.81 6.00
6 Filip ŠafandaFilip Šafanda
VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha
85 44.12 5.00
7 Michal SatrapaMichal Satrapa
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
71 44.10 4.00
8 Martin SvobodaMartin Svoboda
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
70 43.92 3.00
9 Vladimír DušekVladimír Dušek
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
91 41.13 2.00
MB Jan SutnarJan Sutnar
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
95 30.22
Lukáš BoumaLukáš Bouma
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
83 DNS
Robert ŠtorchRobert Štorch
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
71 DNS
Celkem 12 závodníků

20 km chůze - Muži (Finále)

Finále (so, 23.8.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Radim JebavýRadim Jebavý 73 VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha 11.00
Adrien SehnalAdrien Sehnal 53 VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha DNS
Celkem 2 závodníků
Celkový bodový stav - Muži
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 VLASI VLASI TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 204.50
2 TABOR TABOR TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 163.00
3 PACOV PACOV TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 153.00
4 SOKCB SOKCB T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 148.50
5 FTVSP FTVSP VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha 146.50
6 ATKLA ATKLA Atletika KlatovyAtletika Klatovy 142.50
Poznámky:
Stav po: 200 m, 400 m, 800 m, 1500 m, 3000 m, 110 m př., 400 m př., disk 2kg, kladivo 7,26kg, oštěp 800g, koule 7,26kg, dálka, trojskok, tyč, výška, 20km chůze, 100 m, 100 m, 4x400 m, 800 m, 110 m př., 400 m, 400 m, 400 m př., 400 m př., 200 m, 200 m, 4x400 m
Celkem 6 závodníků
Celkový bodový stav - Ženy
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 SOKCB SOKCB T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 201.00
2 SUSIC SUSIC TJ SušiceTJ Sušice 162.50
3 UNICH UNICH SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 140.00
4 VLASI VLASI TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 135.00
5 PACOV PACOV TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 119.00
6 4DVCB 4DVCB SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 054.00
7 ATKLA ATKLA Atletika KlatovyAtletika Klatovy 044.50
8 STRIB STRIB TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 042.00
Poznámky:
Stav po: 200 m, 400 m, 800 m, 1500 m, 5000 m, 100 m př., 400 m př., disk 1kg, kladivo 4kg, oštěp 600g, koule 4kg, dálka, trojskok, tyč, výška, 100 m, 100 m, 4x400 m, 100 m př., 400 m, 400 m př., 200 m, 200 m, 4x400 m
Celkem 8 závodníků