Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B

Vlašim (23. 8. 2014)
skok vysoký - Muži (sobota, 23.8.2014)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Miroslav HrubýMiroslav Hrubý 93 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 2.00 11.00
2 Tomáš MarianekTomáš Marianek 90 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 1.97 9.00
3= Martin BendlMartin Bendl 88 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 1.83 6.50
3= Jan MalíkJan Malík 77 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 1.83 6.50
3= Miroslav SýkoraMiroslav Sýkora 97 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1.83 6.50
3= Lukáš SvobodaLukáš Svoboda 98 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 1.83 6.50
skok vysoký - Ženy (sobota, 23.8.2014)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Dorota SkřivanováDorota Skřivanová 98 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 1.50 11.00
2 Michaela RyvolováMichaela Ryvolová 98 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 1.47 9.00
3 Valentýna PřibylováValentýna Přibylová 00 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 1.44 8.00
skok o tyči - Muži (sobota, 23.8.2014)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 David ŠrámekDavid Šrámek 96 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 4.00 11.00
2 Vladimír DušekVladimír Dušek 91 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 3.70 9.00
3= Tomáš BláhaTomáš Bláha 91 VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha 3.50 7.50
3= Petr CerinaPetr Cerina 84 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 3.50 7.50
skok o tyči - Ženy (sobota, 23.8.2014)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Andrea DuchoňováAndrea Duchoňová 99 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2.82 11.00
2 Rafaela BurdaRafaela Burda 98 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 2.82 9.00
3 Kateřina KrškováKateřina Kršková 97 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 2.22 8.00
skok daleký - Muži (sobota, 23.8.2014)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jan MeissnerJan Meissner 89 VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha 6.51 11.00
2 Michael UrbanMichael Urban 97 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 6.46 9.00
3 Marek PršínMarek Pršín 92 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6.45 8.00
skok daleký - Ženy (sobota, 23.8.2014)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Martina SkružnáMartina Skružná 83 TJ SušiceTJ Sušice 5.34 11.00
2 Miroslava MachováMiroslava Machová 94 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5.17 9.00
3 Andrea DuchoňováAndrea Duchoňová 99 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 5.12 8.00
trojskok - Muži (sobota, 23.8.2014)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Antonín VobeckýAntonín Vobecký 95 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 14.03 11.00
2 Tomáš HostýnekTomáš Hostýnek 91 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 13.40 9.00
3 Jan MeissnerJan Meissner 89 VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha 13.14 8.00
trojskok - Ženy (sobota, 23.8.2014)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Ivana MachováIvana Machová 96 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09.61 11.00
2 Jana HoškováJana Hošková 99 TJ SušiceTJ Sušice 09.56 9.00
3 Adéla BrožováAdéla Brožová 99 TJ SušiceTJ Sušice 09.54 8.00
vrh koulí 4kg - Ženy (sobota, 23.8.2014)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Lada StudenovskáLada Studenovská 82 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 10.93 11.00
2 Radka HambergerováRadka Hambergerová 96 TJ SušiceTJ Sušice 10.37 9.00
3 Kateřina KrškováKateřina Kršková 97 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 09.89 8.00
vrh koulí 7,26kg - Muži (sobota, 23.8.2014)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Václav ŠircVáclav Širc 76 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 13.51 11.00
2 Radek VitovskýRadek Vitovský 81 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 13.03 9.00
3 Václav TomanVáclav Toman 82 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 12.46 8.00
hod diskem 1kg - Ženy (sobota, 23.8.2014)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Radka HambergerováRadka Hambergerová 96 TJ SušiceTJ Sušice 32.71 11.00
2 Dita PoslušnáDita Poslušná 99 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 28.66 9.00
3 Iveta ŠpererováIveta Špererová 93 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 26.69 8.00
hod diskem 2kg - Muži (sobota, 23.8.2014)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Václav TomanVáclav Toman 82 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 40.19 11.00
2 Václav ŠircVáclav Širc 76 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 39.22 9.00
3 Radek VitovskýRadek Vitovský 81 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 38.74 8.00
hod kladivem 3kg - Žákyně (sobota, 23.8.2014)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
hod kladivem 4kg - Ženy (sobota, 23.8.2014)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Kateřina HoudkováKateřina Houdková 98 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 32.69 11.00
2 Iveta ŠpererováIveta Špererová 93 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 29.33 9.00
3 Anna BílkováAnna Bílková 96 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 26.46 8.00
hod kladivem 7,26kg - Muži (sobota, 23.8.2014)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Václav TomanVáclav Toman 82 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 52.48 11.00
2 Tomáš SýkoraTomáš Sýkora 93 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 46.35 9.00
3 Václav ŠircVáclav Širc 76 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 44.01 8.00
hod oštěpem 600g - Ženy (sobota, 23.8.2014)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Ivana MachováIvana Machová 96 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 38.44 11.00
2 Hana HabalováHana Habalová 95 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 36.42 9.00
3 Lada StudenovskáLada Studenovská 82 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 35.06 8.00
hod oštěpem 800g - Muži (sobota, 23.8.2014)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Ondřej LachmanOndřej Lachman 87 VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha 54.45 11.00
2 Michal ČernýMichal Černý 97 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 54.23 9.00
3 Stanislav VyšínStanislav Vyšín 89 VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha 50.60 8.00