Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B

Vlašim (23. 8. 2014)

Body - závodníci

# Jméno Ročník Oddíl Body
1 Štěpánková, Petra 86 TJ Slavoj BANES Pacov 33,00
2 Toman, Václav 82 TJ Vodní stavby Tábor 30,00
3 Širc, Václav 76 TJ Spartak Vlašim 28,00
4 Křiklán, Michal 93 TJ Vodní stavby Tábor 25,00
5 Hambergerová, Radka 96 TJ Sušice 25,00
6 Studenovská, Lada 82 T. J. Sokol České Budějovice 24,00
7 Meissner, Jan 89 VSK FTVS Praha 23,00
8 Jebavý, Radim 73 VSK FTVS Praha 22,00
9 Holenda, Petr 81 TJ Slavoj BANES Pacov 22,00
10 Habalová, Hana 95 TJ Spartak Vlašim 22,00
11 Machová, Ivana 96 T. J. Sokol České Budějovice 22,00
12 Kršková, Kateřina 97 SK Čtyři Dvory Č.Budějovice 21,00
13 Vondráček, Jan 91 TJ Spartak Vlašim 21,00
14 Vitovský, Radek 81 TJ Slavoj BANES Pacov 21,00
15 Novotný, Šimon 92 T. J. Sokol České Budějovice 20,00
16 Richter, David 98 Atletika Klatovy 20,00
17 Franková, Aneta 96 T. J. Sokol České Budějovice 20,00
18 Novák, David 92 TJ Vodní stavby Tábor 20,00
19 Davidová, Lucie 94 TJ Baník Stříbro 20,00
20 Burdová, Magdalena 98 T. J. Sokol České Budějovice 20,00
21 Skřivanová, Dorota 98 TJ Slavoj BANES Pacov 20,00
22 Burda, Rafaela 98 TJ Slavoj BANES Pacov 19,00
23 Duchoňová, Andrea 99 TJ Spartak Vlašim 19,00
24 Vítovcová, Ivana 72 TJ Sušice 19,00
25 Zápotocký, Roman 79 TJ Spartak Vlašim 18,00
26 Brejchová, Martina 86 TJ Sušice 18,00
27 Vaš, David 90 T. J. Sokol České Budějovice 18,00
28 Machová, Miroslava 94 T. J. Sokol České Budějovice 18,00
29 Kotek, David 97 T. J. Sokol České Budějovice 18,00
30 Reichová, Natálie 98 TJ Slavoj BANES Pacov 18,00
31 Prokopová, Lucie 96 SKP Union Cheb - klub atletiky 17,00
32 Špererová, Iveta 93 Atletika Klatovy 17,00
33 Šrámek, David 96 TJ Vodní stavby Tábor 17,00
34 Svoboda, Lukáš 98 TJ Spartak Vlašim 16,50
35 Hrubá, Karolína 93 TJ Baník Stříbro 16,00
36 Vobecký, Antonín 95 TJ Spartak Vlašim 16,00
37 Novák, Luboš 88 TJ Slavoj BANES Pacov 16,00
38 Škobrtal, Michal 82 VSK FTVS Praha 16,00
39 Hnilo, Zdeněk 85 TJ Slavoj BANES Pacov 15,00
40 Urban, Michael 97 TJ Vodní stavby Tábor 15,00
41 Poslušná, Dita 99 SK Čtyři Dvory Č.Budějovice 15,00
42 Břicháčková, Lucie 98 SKP Union Cheb - klub atletiky 14,00
43 Petrikovičová, Markéta 98 SKP Union Cheb - klub atletiky 14,00
44 Rillich, Štěpán 95 TJ Spartak Vlašim 14,00
45 Sýkora, Tomáš 93 TJ Spartak Vlašim 14,00
46 Decker, Jan 95 TJ Vodní stavby Tábor 14,00
47 Vyšín, Stanislav 89 VSK FTVS Praha 14,00
48 Dvořák, Jan 82 TJ Slavoj BANES Pacov 14,00
49 Adamcová, Andrea 73 TJ Spartak Vlašim 14,00
50 Průšová, Linda 99 TJ Spartak Vlašim 13,50
51 Erbs, Dušan 79 TJ Spartak Vlašim 13,00
52 Červík, Jakub 97 T. J. Sokol České Budějovice 13,00
53 Krejčová, Dominika 96 T. J. Sokol České Budějovice 13,00
54 Vaněk, Pavel 73 TJ Slavoj BANES Pacov 12,00
55 Doubková, Monika 00 TJ Spartak Vlašim 12,00
56 Paroubková, Vendula 98 TJ Sušice 12,00
57 Zikešová, Eliška 98 T. J. Sokol České Budějovice 12,00
58 Bendl, Martin 88 Atletika Klatovy 11,50
59 Cerina, Petr 84 Atletika Klatovy 11,50
60 Skružná, Martina 83 TJ Sušice 11,00
61 Lachman, Ondřej 87 VSK FTVS Praha 11,00
62 Dušek, Vladimír 91 Atletika Klatovy 11,00
63 Janušková, Sára 97 SKP Union Cheb - klub atletiky 11,00
64 Carda, Martin 95 TJ Slavoj BANES Pacov 11,00
65 Šindelářová, Kateřina 96 TJ Sušice 11,00
66 Hrubý, Miroslav 93 TJ Vodní stavby Tábor 11,00
67 Houdková, Kateřina 98 TJ Slavoj BANES Pacov 11,00
68 Štěchová, Tereza 98 TJ Sušice 10,50
69 Bílková, Anna 96 SKP Union Cheb - klub atletiky 10,00
70 Šafanda, Filip 85 VSK FTVS Praha 10,00
71 Řechka, Bedřich 50 Atletika Klatovy 10,00
72 Satrapa, Michal 71 TJ Spartak Vlašim 9,50
73 Bláha, Tomáš 91 VSK FTVS Praha 9,50
74 Hostýnek, Tomáš 91 Atletika Klatovy 9,00
75 Holec, Martin 92 T. J. Sokol České Budějovice 9,00
76 Marianek, Tomáš 90 TJ Spartak Vlašim 9,00
77 Pěkný, Martin 83 VSK FTVS Praha 9,00
78 Jirotka, Jan 88 Atletika Klatovy 9,00
79 Bočkayová, Jitka 75 SK Čtyři Dvory Č.Budějovice 9,00
80 Vohradník, Martin 77 VSK FTVS Praha 9,00
81 Špererová, Zdeňka 59 Atletika Klatovy 9,00
82 Černý, Michal 97 TJ Vodní stavby Tábor 9,00
83 Láská, Martina 97 SKP Union Cheb - klub atletiky 9,00
84 Mottl, Lukáš 97 TJ Slavoj BANES Pacov 9,00
85 Švecová, Anna 98 T. J. Sokol České Budějovice 9,00
86 Hošková, Jana 99 TJ Sušice 9,00
87 Ryvolová, Michaela 98 Atletika Klatovy 9,00
88 Kunová, Eva 99 T. J. Sokol České Budějovice 9,00
89 Brožová, Adéla 99 TJ Sušice 8,00
90 Polák, Jiří 98 T. J. Sokol České Budějovice 8,00
91 Brožková, Štěpánka 96 SKP Union Cheb - klub atletiky 8,00
92 Lupačová, Eliška 95 TJ Spartak Vlašim 8,00
93 Křížová, Jaroslava 61 TJ Sušice 8,00
94 Kročáková, Hana 00 SKP Union Cheb - klub atletiky 8,00
95 Přibylová, Valentýna 00 TJ Spartak Vlašim 8,00
96 Němečková, Lucie 71 SKP Union Cheb - klub atletiky 8,00
97 Hykeš, Radek 90 VSK FTVS Praha 8,00
98 Pršín, Marek 92 T. J. Sokol České Budějovice 8,00
99 Bureš, Šimon 92 Atletika Klatovy 8,00
100 Svoboda, Martin 70 TJ Spartak Vlašim 7,00
101 Pilařová, Eliška 95 TJ Spartak Vlašim 7,00
102 Petrželová, Monika 96 T. J. Sokol České Budějovice 7,00
103 Šilhavý, Václav 95 Atletika Klatovy 7,00
104 Hrdý, Pavel 95 T. J. Sokol České Budějovice 7,00
105 Habrda, Filip 97 T. J. Sokol České Budějovice 7,00
106 Novotný, Tomáš 97 TJ Vodní stavby Tábor 7,00
107 Matějková, Jana 99 TJ Spartak Vlašim 7,00
108 Danihelková, Jana 98 SKP Union Cheb - klub atletiky 7,00
109 Vostradovská, Tereza 98 TJ Sušice 7,00
110 Sýkora, Miroslav 97 T. J. Sokol České Budějovice 6,50
111 Malík, Jan 77 Atletika Klatovy 6,50
112 Zajíc, Pavel 53 TJ Slavoj BANES Pacov 6,00
113 Tiralová, Aneta 00 SKP Union Cheb - klub atletiky 6,00
114 Strusková, Lucie 90 SK Čtyři Dvory Č.Budějovice 6,00
115 Kudry, Juraj 86 Atletika Klatovy 6,00
116 Baboučková, Martina 97 T. J. Sokol České Budějovice 6,00
117 Průcha, Josef 98 T. J. Sokol České Budějovice 6,00
118 Kuriš, Štěpán 98 TJ Spartak Vlašim 6,00
119 Vondrů, Jaroslav 96 TJ Slavoj BANES Pacov 6,00
120 Míková, Karolína 96 T. J. Sokol České Budějovice 6,00
121 Kuklík, Jan 96 TJ Spartak Vlašim 6,00
122 Tousková, Anna 99 TJ Slavoj BANES Pacov 6,00
123 Tvrzová, Veronika 99 T. J. Sokol České Budějovice 6,00
124 Vítovcová, Eliška 99 TJ Sušice 5,50
125 Seung, Han Hwan 94 TJ Spartak Vlašim 5,50
126 Blahůtová, Eva 87 TJ Sušice 5,50
127 Gysel, Urs 69 T. J. Sokol České Budějovice 5,50
128 Burdová, Eva 66 TJ Slavoj BANES Pacov 5,00
129 Holadová, Tereza 00 TJ Spartak Vlašim 5,00
130 Študlarová, Pelíšková Jitka 72 SKP Union Cheb - klub atletiky 5,00
131 Koptík, Tomáš 83 TJ Spartak Vlašim 5,00
132 Stejskal, Jakub 95 TJ Slavoj BANES Pacov 5,00
133 Bielik, Jan 95 Atletika Klatovy 5,00
134 Janoutová, Lenka 95 TJ Baník Stříbro 5,00
135 Bartoš, Lubomír 96 Atletika Klatovy 5,00
136 Kisiala, Jan 98 TJ Spartak Vlašim 5,00
137 Volková, Lucie 98 T. J. Sokol České Budějovice 5,00
138 Kocourek, Václav 96 T. J. Sokol České Budějovice 4,50
139 Vobecká, Anna 97 TJ Spartak Vlašim 4,50
140 Drápelová, Karolína 96 Atletika Klatovy 4,50
141 Pešta, Jan 83 TJ Vodní stavby Tábor 4,00
142 Bárta, Filip 00 T. J. Sokol České Budějovice 4,00
143 Sehnal, Adrien 53 VSK FTVS Praha 4,00
144 Hulmáková, Šárka 99 TJ Spartak Vlašim 4,00
145 Novotná, Lenka 66 SK Čtyři Dvory Č.Budějovice 3,00
146 Čečáková, Adéla 00 TJ Slavoj BANES Pacov 3,00
147 Kubeš, Zdeněk 77 Atletika Klatovy 3,00
148 Jandová, Martina 83 TJ Spartak Vlašim 3,00
149 Vinš, Jiří 89 VSK FTVS Praha 3,00
150 Petrová, Zuzana 96 TJ Sušice 3,00
151 Švejdová, Monika 96 T. J. Sokol České Budějovice 3,00
152 Bošek, František 97 Atletika Klatovy 3,00
153 Jaroš, Jan 98 T. J. Sokol České Budějovice 3,00
154 Vejdová, Aneta 97 T. J. Sokol České Budějovice 3,00
155 Andreasová, Iveta 95 SKP Union Cheb - klub atletiky 3,00
156 Hrdlička, Jaroslav 95 TJ Vodní stavby Tábor 3,00
157 Vostatek, Jakub 95 VSK FTVS Praha 3,00
158 Kristková, Tereza 97 SKP Union Cheb - klub atletiky 2,00
159 Kraus, Patrik 98 T. J. Sokol České Budějovice 2,00
160 Rys, Tomáš 97 TJ Vodní stavby Tábor 2,00
161 Dubský, Petr 89 VSK FTVS Praha 2,00
162 Zavadilová, Blanka 80 TJ Slavoj BANES Pacov 2,00
163 Šimůnková, Tereza 00 TJ Slavoj BANES Pacov 2,00
164 Faltusová, Lenka 99 T. J. Sokol České Budějovice 2,00
165 Utikalová, Kristýna 99 SKP Union Cheb - klub atletiky 1,00
166 Sabadinová, Šárka 98 SKP Union Cheb - klub atletiky 1,00
167 Janečková, Vladimíra 98 Atletika Klatovy 1,00
168 Heinrichová, Jana 98 Atletika Klatovy 1,00
169 Krýsl, Lukáš 99 Atletika Klatovy 1,00
170 Matúšová, Michaela 99 TJ Baník Stříbro 1,00
171 Nedbal, Martin 79 Atletika Klatovy 1,00
172 Musil, Čeněk 97 TJ Slavoj BANES Pacov 1,00
173 Slavíček, Lukáš 97 TJ Spartak Vlašim 1,00
174 Bešta, Lukáš 94 Atletika Klatovy 1,00
175 Hlaváč, Petr 96 Atletika Klatovy 1,00