Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B

Vlašim (23. 8. 2014)

800 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 23.8.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 David KotekDavid Kotek 97 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1:57.07 11.00
2 Lukáš MottlLukáš Mottl 97 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 2:01.63 9.00
3 Jan DvořákJan Dvořák 82 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 2:01.98 8.00
4 Tomáš NovotnýTomáš Novotný 97 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 2:02.74 7.00
5 Štěpán KurišŠtěpán Kuriš 98 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2:02.94 6.00
6 Lubomír BartošLubomír Bartoš 96 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 2:03.69 5.00
7 Čeněk MusilČeněk Musil 97 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 2:09.80
Michal JarolímMichal Jarolím 89 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 23.8.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jaroslav VondrůJaroslav Vondrů 96 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 2:06.12 4.00
2 Šimon BurešŠimon Bureš 92 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 2:07.32 3.00
3 David VašDavid Vaš 90 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:07.64 2.00
4 Lukáš KrýslLukáš Krýsl 99 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 2:09.21 1.00
5 Josef AdamecJosef Adamec 99 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2:12.23
6 Kryštof DuchanKryštof Duchan 99 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 2:15.71
MB Adam ŠtudlarAdam Študlar 99 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 2:17.95
Petr DubskýPetr Dubský 89 VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha DNS
Celkem 8 závodníků

800 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 23.8.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Aneta FrankováAneta Franková 96 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:19.22 11.00
2 Martina BrejchováMartina Brejchová 86 TJ SušiceTJ Sušice 2:19.23 9.00
3 Karolína HrubáKarolína Hrubá 93 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 2:23.31 8.00
4 Jana MatějkováJana Matějková 99 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2:23.37 7.00
5 Veronika TvrzováVeronika Tvrzová 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:27.19 6.00
6 Lucie VolkováLucie Volková 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:30.38 5.00
7 Šárka HulmákováŠárka Hulmáková 99 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2:36.14 4.00
8 Zuzana PetrováZuzana Petrová 96 TJ SušiceTJ Sušice 2:38.69 3.00
9 Lenka FaltusováLenka Faltusová 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:39.49 2.00
10 Kristýna UtikalováKristýna Utikalová 99 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 2:39.55 1.00
11 Aneta VondrůAneta Vondrů 00 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 3:00.33
Celkem 11 závodníků