Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B

Vlašim (23. 8. 2014)

4 x 400 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 23.8.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Carda, Dvořák, Novák, Holenda Carda, Dvořák, Novák, Holenda TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 3:31.23 11.00
2 Habrda, Holec, Novotný, Kotek Habrda, Holec, Novotný, Kotek T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3:32.03 9.00
3 Jirotka, Bešta, Bendl, Richter Jirotka, Bešta, Bendl, Richter Atletika KlatovyAtletika Klatovy 3:34.52 8.00
4 Kuklík, Kuriš, Vobecký, Kisiala Kuklík, Kuriš, Vobecký, Kisiala TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 3:35.86 7.00
5 Vohradník, Vyšín, Hykeš, Dubský Vohradník, Vyšín, Hykeš, Dubský VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha 3:51.33 2.00
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 23.8.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Balogh, Křiklán, Hrubý, Urban Balogh, Křiklán, Hrubý, Urban TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 3:39.59 6.00
2 Cerina, Krýsl, Bureš, Hlaváč Cerina, Krýsl, Bureš, Hlaváč Atletika KlatovyAtletika Klatovy 3:42.70 5.00
3 Duchan, Musil, Stejskal, Vondrů Duchan, Musil, Stejskal, Vondrů TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 3:42.93 4.00
4 Adamec, Rillich, Slavíček, Hlaváček Adamec, Rillich, Slavíček, Hlaváček TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 3:45.10 3.00
5 Škobrtál, Vinš, Bláha, Vostatek Škobrtál, Vinš, Bláha, Vostatek VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha 3:59.37 1.00
Celkem 5 závodníků

4 x 400 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 23.8.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Janušková, Petrikovičová, Šabadinová, Prokopová Janušková, Petrikovičová, Šabadinová, Prokopová SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 4:18.74 11.00
2 Burdová, Franková, Švecová, Zikešová Burdová, Franková, Švecová, Zikešová T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4:18.81 9.00
3 Pilařová, Hulmáková, Vobecká, Antošová Pilařová, Hulmáková, Vobecká, Antošová TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 4:24.23 8.00
4 Jakschová, Brejchová, Hošková, Schwenk Jakschová, Brejchová, Hošková, Schwenk TJ SušiceTJ Sušice 4:40.76 6.00
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 23.8.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Machová I., Machová M., Tvrzová, Švejdová Machová I., Machová M., Tvrzová, Švejdová T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4:33.11 7.00
2 Kročáková, Utíkalová, Láská, Andreasová Kročáková, Utíkalová, Láská, Andreasová SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 4:49.42 5.00
3 Herynková, Štěchová, Šindelářová, Petrová Herynková, Štěchová, Šindelářová, Petrová TJ SušiceTJ Sušice 4:50.47 4.00
4 Janečková, Potužáková, Johánková, Heinrichová Janečková, Potužáková, Johánková, Heinrichová Atletika KlatovyAtletika Klatovy 4:52.74 3.00
Celkem 4 závodníků