výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A

Bílina (6. 9. 2014)
100 m - Muži (sobota, 6.9.2014)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Martin LecjaksMartin Lecjaks 900807 AK MostAK Most 11.15 11.00
2 Tomáš SovaTomáš Sova 950522 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 11.53 9.00
3 Vít HartychVít Hartych 970529 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 11.56 8.00
100 m - Muži (sobota, 6.9.2014)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Jan ŠafránekJan Šafránek 950522 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 11.97 4.00
2 Dominik KrivákDominik Krivák 990325 AK MostAK Most 12.04 3.00
3 Matěj VyskočilMatěj Vyskočil 971003 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 12.09 2.00
100 m - Ženy (sobota, 6.9.2014)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Eliška MaršálkováEliška Maršálková 936202 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 12.81 11.00
2 Tereza FiskováTereza Fisková 985811 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 12.88 9.00
3 Veronika BenkováVeronika Benková 965215 AK MostAK Most 13.06 8.00
100 m - Ženy (sobota, 6.9.2014)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Berenika KusováBerenika Kusová 985818 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 13.33 4.00
2 Gabriela ŠtyksováGabriela Štyksová 966105 ASK LovosiceASK Lovosice 13.61 3.00
3 Radka MožnáRadka Možná 895601 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 13.62 2.00
1500 m - Muži (sobota, 6.9.2014)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Filip HromadníkFilip Hromadník 951124 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4:14.79 11.00
2 Jiří MilerJiří Miler 750730 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 4:15.56 9.00
3 Pavel ProcházkaPavel Procházka 790102 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 4:16.67 8.00
1500 m - Ženy (sobota, 6.9.2014)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Adéla CivínováAdéla Civínová 985905 AK MostAK Most 5:01.10 11.00
2 Jitka BělohlávkováJitka Bělohlávková 765602 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 5:02.96 9.00
3 Štěpánka ErbertováŠtěpánka Erbertová 006207 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 5:04.67 8.00
3000 m - Muži (sobota, 6.9.2014)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jiří MilerJiří Miler 750730 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 09:09.90 11.00
2 Sebastián VošvrdaSebastián Vošvrda 960128 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 09:11.05 9.00
3 Jan SokolJan Sokol 831215 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 09:16.35 8.00
5000 m - Ženy (sobota, 6.9.2014)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jitka BělohlávkováJitka Bělohlávková 765602 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 19:24.09 11.00
2 Alena HájkováAlena Hájková 856210 ASK LovosiceASK Lovosice 19:36.87 9.00
3 Jitka VajcováJitka Vajcová 795206 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 20:13.06 8.00
20 km chůze - Muži (sobota, 6.9.2014)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Zdeněk SimonZdeněk Simon 600629 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1:56:03 11.00