výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A

Bílina (6. 9. 2014)
Skok vysoký - Muži (sobota, 6.9.2014)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Erik HavelErik Havel 901213 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1.84 11.00
2 Vilém ZeilerVilém Zeiler 970317 AK MostAK Most 1.81 9.00
3 Jaroslav ChumJaroslav Chum 970923 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1.78 8.00
Skok vysoký - Ženy (sobota, 6.9.2014)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Vendula GieszmanováVendula Gieszmanová 945812 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 1.66 11.00
2 Tereza KaplanováTereza Kaplanová 956226 ASK LovosiceASK Lovosice 1.63 9.00
3 Kristýna MalířováKristýna Malířová 995215 ASK LovosiceASK Lovosice 1.60 8.00
Skok o tyči - Muži (sobota, 6.9.2014)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Radek BártlRadek Bártl 740926 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 3.60 11.00
2 Jiří PerknerJiří Perkner 960319 AK MostAK Most 3.50 9.00
Skok o tyči - Ženy (sobota, 6.9.2014)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Gabriela VobrátilováGabriela Vobrátilová 975707 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 2.60 11.00
2 Štěpánka LužákováŠtěpánka Lužáková 955426 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 2.50 9.00
3 Tereza PavlováTereza Pavlová 006214 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2.00 8.00
Skok daleký - Muži (sobota, 6.9.2014)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Tadeáš SommerTadeáš Sommer 930711 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 6.79 11.00
2 Lukáš SoučekLukáš Souček 960304 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 6.59 9.00
3 Petr ČmudaPetr Čmuda 920412 AK MostAK Most 6.28 8.00
Skok daleký - Ženy (sobota, 6.9.2014)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Natálie LesnikováNatálie Lesniková 925705 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 5.55 11.00
2 Kristýna MalířováKristýna Malířová 995215 ASK LovosiceASK Lovosice 5.27 9.00
3 Lucie NájemníkováLucie Nájemníková 885909 AK MostAK Most 5.06 8.00
Trojskok - Muži (sobota, 6.9.2014)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 David GábelDavid Gábel 780629 AK MostAK Most 13.08 11.00
2 Jiří HolerJiří Holer 880727 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 12.59 9.00
3 Petr ČmudaPetr Čmuda 920412 AK MostAK Most 12.35 8.00
Trojskok - Ženy (sobota, 6.9.2014)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Natálie LesnikováNatálie Lesniková 925705 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 11.62 11.00
2 Anastasiya SabadoshAnastasiya Sabadosh 976006 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 11.04 9.00
3 Lucie NájemníkováLucie Nájemníková 885909 AK MostAK Most 10.56 8.00
Vrh koulí 4kg - Ženy (sobota, 6.9.2014)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Venuše ŽitnáVenuše Žitná 985707 AK BílinaAK Bílina 10.86 11.00
2 Barbora JakubcováBarbora Jakubcová 895904 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 10.48 9.00
3 Dominika BurešováDominika Burešová 975422 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 09.99 8.00
Vrh koulí 7,26kg - Muži (sobota, 6.9.2014)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Vít MašekVít Mašek 810101 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 15.19 11.00
2 Petr VukliševičPetr Vukliševič 820225 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 14.37 9.00
3 Filip LitavskýFilip Litavský 960101 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 13.55 8.00
Hod diskem 1kg - Ženy (sobota, 6.9.2014)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Barbora JakubcováBarbora Jakubcová 895904 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 40.02 11.00
2 Jana HyjánkováJana Hyjánková 815120 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 31.00 9.00
3 Monika MüllerováMonika Müllerová 945215 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 30.66 8.00
Hod diskem 2kg - Muži (sobota, 6.9.2014)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Petr VukliševičPetr Vukliševič 820225 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 52.59 11.00
2 Jan WernerJan Werner 840330 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 47.27 9.00
3 Filip LitavskýFilip Litavský 960101 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 38.72 8.00
Hod kladivem 4kg - Ženy (sobota, 6.9.2014)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jana HyjánkováJana Hyjánková 815120 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 44.22 11.00
2 Michaela BaláMichaela Balá 956208 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 39.21 9.00
3 Jitka HendrychováJitka Hendrychová 925509 AK MostAK Most 36.09 8.00
Hod kladivem 7,26kg - Muži (sobota, 6.9.2014)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Mojmír KlímaMojmír Klíma 750728 AK MostAK Most 49.23 11.00
2 Michal ŠambergerMichal Šamberger 810112 AK MostAK Most 46.55 9.00
3 Jaromír PumrJaromír Pumr 930710 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 45.03 8.00
Hod oštěpem 600g - Ženy (sobota, 6.9.2014)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Barbora VernerováBarbora Vernerová 975327 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 38.19 11.00
2 Andrea CieslaAndrea Ciesla 746001 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 35.48 9.00
3 Venuše ŽitnáVenuše Žitná 985707 AK BílinaAK Bílina 34.43 8.00
Hod oštěpem 800g - Muži (sobota, 6.9.2014)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jiří MatoušekJiří Matoušek 870612 AK MostAK Most 60.01 11.00
2 Jindřich OttlJindřich Ottl 910917 AK MostAK Most 51.95 9.00
3 Filip LitavskýFilip Litavský 960101 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 51.77 8.00