výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A

Bílina (6. 9. 2014)
Celkový bodový stav - Muži
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 SCSKV SCSKV SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 241.50
2 AKMOS AKMOS AK MostAK Most 231.00
3 AKTPR AKTPR SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 213.50
4 MLBOL MLBOL AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 104.00
5 USKPR USKPR Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 069.00
6 TEKLA TEKLA A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 057.00
Poznámky:
Stav po: 200 m, 400 m, 800 m, 1500 m, 3000 m, 110 m př., 400 m př., disk 2kg, kladivo 7,26kg, oštěp 800g, koule 7,26kg, dálka, trojskok, tyč, výška, 20km chůze, 100 m, 100 m, 110 m př., 400 m, 400 m, 400 m př., 400 m př., 200 m, 200 m, 4x400 m, 4x400 m
Celkem 6 závodníků
Celkový bodový stav - Ženy
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 TJCHO TJCHO TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 185.00
2 AKMOS AKMOS AK MostAK Most 144.00
3 BILIN BILIN AK BílinaAK Bílina 116.00
4 MLBOL MLBOL AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 112.00
5 TEKLA TEKLA A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 100.00
6 LOVOS LOVOS ASK LovosiceASK Lovosice 084.00
7 USKUL USKUL USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 073.00
8 LITVI LITVI AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 065.00
9 USKPR USKPR Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 029.00
Poznámky:
Stav po: 400 m, 800 m, 1500 m, 5000 m, 100 m př., 400 m př., disk 1kg, kladivo 4kg, oštěp 600g, koule 4kg, dálka, trojskok, tyč, výška, 100 m, 100 m, 4x400 m, 100 m př., 400 m, 400 m př., 200 m, 200 m, 4x400 m
Celkem 9 závodníků
Celkový bodový stav - Ženy
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 TJCHO TJCHO TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 36/738.5
2 AKMOS AKMOS AK MostAK Most 32/565
3 LOVOS LOVOS ASK LovosiceASK Lovosice 22/407.5
4 TEKLA TEKLA A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 20/390
5 USKPR USKPR Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 20/346.5
6 MLBOL MLBOL AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 17/351
7 BILIN BILIN AK BílinaAK Bílina 17/351
8 LITVI LITVI AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 11/277.5
9 USKUL USKUL USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 06/228
Celkem 9 závodníků