výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D

Třebíč (6. 9. 2014)

100 m - Muži (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 6.9.2014) Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan VlachJan Vlach 90 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 11.80
2 David MachálekDavid Machálek 88 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 11.92
3 Tomáš KocábekTomáš Kocábek 96 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 12.03
4 Čeněk ZelendaČeněk Zelenda 93 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 12.20
5 David ŘíhaDavid Říha 88 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 12.34
6 Maxmilian KrčmářMaxmilian Krčmář 93 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 13.54
MB Michal JarcoMichal Jarco 98 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 12.98
Jan HorákJan Horák 98 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč DNF
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 6.9.2014) Vítr: -1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub SvobodaJakub Svoboda 92 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 11.66
2 František NikodemFrantišek Nikodem 95 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 11.73
3 Rudolf NovákRudolf Novák 94 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 12.28
4 Ondřej GrimOndřej Grim 95 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 12.31
5 Vojtěch VorlíčekVojtěch Vorlíček 95 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 12.36
6 Adam PapežAdam Papež 97 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 12.76
7 Radek MouchaRadek Moucha 98 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 12.91
MB Adam OndraAdam Ondra 00 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 13.15
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 6.9.2014) Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominik JirovskýDominik Jirovský 93 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 11.59
2 Michal ŠístekMichal Šístek 95 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 11.59
3 David ŠimekDavid Šimek 97 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 11.97
4 Jan ŠmardaJan Šmarda 97 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 12.13
5 Jiří KaplánekJiří Kaplánek 99 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 12.27
6 Michal RandaMichal Randa 75 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 12.53
7 Jan RejthárekJan Rejthárek 95 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 12.68
8 Michal NěmecMichal Němec 88 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 12.89
Celkem 8 závodníků

100 m - Muži (Finále)

Finále A (so, 6.9.2014) Vítr: -3.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub SvobodaJakub Svoboda 92 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 11.62 11.00
2 František NikodemFrantišek Nikodem 95 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 11.74 9.00
3 Jan VlachJan Vlach 90 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 11.76 8.00
4 Dominik JirovskýDominik Jirovský 93 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 11.81 7.00
5 Michal ŠístekMichal Šístek 95 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 11.95 6.00
6 David MachálekDavid Machálek 88 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 12.35 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 6.9.2014) Vítr: -2.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David ŠimekDavid Šimek 97 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 12.14 4.00
2 Tomáš KocábekTomáš Kocábek 96 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 12.19 3.00
3 Rudolf NovákRudolf Novák 94 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 12.34 2.00
4 Čeněk ZelendaČeněk Zelenda 93 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 12.37 1.00
5 Ondřej GrimOndřej Grim 95 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 12.39
6 Jan ŠmardaJan Šmarda 97 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 12.48
Celkem 6 závodníků

100 m - Ženy (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 6.9.2014) Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína FuksováKarolína Fuksová 98 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 13.29
2 Hana CaisováHana Caisová 95 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 13.39
3 Tereza EdlováTereza Edlová 97 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 13.81
4 Martina MatějkováMartina Matějková 96 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 14.31
5 Kateřina DrhováKateřina Drhová 95 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 14.38
Celkem 5 závodníků
Rozběh 2 (so, 6.9.2014) Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína SlavětínskáKarolína Slavětínská 97 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 13.58
2 Markéta VostálováMarkéta Vostálová 00 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 13.90
3 Anna CranfordováAnna Cranfordová 97 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 14.10
4 Kateřina ProcházkováKateřina Procházková 97 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 14.39
5 Anna DvořákováAnna Dvořáková 99 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 14.43
6 Eva ŠafaříkováEva Šafaříková 89 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 15.35
Celkem 6 závodníků

100 m - Ženy (Finále)

Finále A (so, 6.9.2014) Vítr: -2.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína FuksováKarolína Fuksová 98 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 13.41 11.00
2 Hana CaisováHana Caisová 95 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 13.63 9.00
3 Karolína SlavětínskáKarolína Slavětínská 97 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 13.84 8.00
4 Tereza EdlováTereza Edlová 97 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 14.07 7.00
5 Markéta VostálováMarkéta Vostálová 00 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 14.17 6.00
6 Anna CranfordováAnna Cranfordová 97 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 14.25 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 6.9.2014) Vítr: -1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martina MatějkováMartina Matějková 96 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 14.26 4.00
2 Anna DvořákováAnna Dvořáková 99 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 14.45 3.00
3 Kateřina ProcházkováKateřina Procházková 97 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 14.48 2.00
4 Kateřina DrhováKateřina Drhová 95 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 14.51 1.00
5 Eva ŠafaříkováEva Šafaříková 89 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 15.87
Celkem 5 závodníků

200 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 6.9.2014) Vítr: -1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub SvobodaJakub Svoboda 92 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 22.77 11.00
2 Jan VlachJan Vlach 90 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 23.01 9.00
3 František NikodemFrantišek Nikodem 95 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 23.32 8.00
4 Dominik JirovskýDominik Jirovský 93 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 23.84 6.00
5 Vít KrálíkVít Králík 95 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 24.70
Ondřej GrimOndřej Grim 95 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha DNS
Jaroslav RůžičkaJaroslav Růžička 97 Atletika JihlavaAtletika Jihlava DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 6.9.2014) Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Čeněk ZelendaČeněk Zelenda 93 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 24.34 4.00
2 Vojtěch VorlíčekVojtěch Vorlíček 95 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 24.48 3.00
3 Jakub SoučekJakub Souček 98 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 24.54 2.00
4 Viktor DerkaViktor Derka 92 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 25.07
5 Jan ŠmardaJan Šmarda 97 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 25.10
6 Pavel DvořákPavel Dvořák 98 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 26.51
7 Michal NěmecMichal Němec 88 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 26.69
8 Maxmilian KrčmářMaxmilian Krčmář 93 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 26.95
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (so, 6.9.2014) Vítr: -1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan MrázJan Mráz 89 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 23.49 7.00
2 Martin ProcházkaMartin Procházka 89 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 24.10 5.00
3 Rudolf NovákRudolf Novák 94 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 24.57 1.00
4 Michal RandaMichal Randa 75 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 25.24
5 David ŘíhaDavid Říha 88 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 25.41
6 David WollerDavid Woller 93 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 25.81
MB Jan MokříšJan Mokříš 96 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 25.94
MB Michal JarcoMichal Jarco 98 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 26.01
Celkem 8 závodníků

200 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 6.9.2014) Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna BoušíKristýna Bouší 96 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 27.43 11.00
2 Karolína FuksováKarolína Fuksová 98 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 27.74 9.00
3 Martina MatějkováMartina Matějková 96 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 29.85 4.00
4 Karolína SlavětínskáKarolína Slavětínská 97 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 30.16 3.00
5 Aneta MandováAneta Mandová 97 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 30.36 2.00
Hana CaisováHana Caisová 95 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 6.9.2014) Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Václava SetničkováVáclava Setničková 92 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 28.42 8.00
2 Markéta VostálováMarkéta Vostálová 00 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 29.28 7.00
3 Veronika ŠvehlováVeronika Švehlová 98 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 29.71 6.00
4 Jantra ŠímováJantra Šímová 98 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 29.82 5.00
5 Anna DvořákováAnna Dvořáková 99 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 30.69 1.00
Celkem 5 závodníků

400 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 6.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan PokornýJan Pokorný 88 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 51.51 11.00
2 Jan VlachJan Vlach 90 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 51.75 9.00
3 Michal ŠístekMichal Šístek 95 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 52.44 8.00
4 Vojtěch ObhlídalVojtěch Obhlídal 97 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 52.89 6.00
5 Lukáš FetterLukáš Fetter 82 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 53.32 5.00
6 Jiří KrálíkJiří Králík 87 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 53.35 4.00
7 Vít KrálíkVít Králík 95 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 54.11 3.00
8 Viktor DerkaViktor Derka 92 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 54.19 2.00
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 6.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Viktor BenešViktor Beneš 96 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 52.87 7.00
2 Tadeáš ŠtěpánekTadeáš Štěpánek 98 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 54.89 1.00
3 Jaroslav RůžičkaJaroslav Růžička 97 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 55.64
4 David WollerDavid Woller 93 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 55.96
5 Dominik LorencDominik Lorenc 96 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 56.44
6 Pavel AugustinskýPavel Augustinský 82 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 57.06
7 Jiří ZahradníkJiří Zahradník 98 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 59.30
MB Jan MokříšJan Mokříš 96 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 58.43
Celkem 8 závodníků

400 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 6.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora PatočkováBarbora Patočková 99 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 60.18 11.00
2 Hana CaisováHana Caisová 95 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 60.70 9.00
3 Veronika ŠťastnáVeronika Šťastná 88 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 61.67 8.00
4 Anna CranfordováAnna Cranfordová 97 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 65.41 6.00
5 Nikola ŠpačkováNikola Špačková 96 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 65.68 5.00
6 Jana BursováJana Bursová 97 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 67.06 4.00
7 Dominika RybářováDominika Rybářová 98 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 70.10
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 6.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna BoušíKristýna Bouší 96 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 62.94 7.00
2 Eliška ŠvarcováEliška Švarcová 99 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 67.26 3.00
3 Martina KroaMartina Kroa 00 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 67.78 2.00
4 Vanda Kadeřábková-BřezinovVanda Kadeřábková-Březinov 73 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 67.98 1.00
5 Dora SoučkováDora Součková 98 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 69.31
Martina BejdováMartina Bejdová 81 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha DNS
Celkem 6 závodníků

800 m - Muži (Finále)

Finále (so, 6.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jan PokornýJan Pokorný 88 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 1:59.20 11.00
2 Adam JindraAdam Jindra 90 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 2:00.70 9.00
3 Jakub SmetanaJakub Smetana 96 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 2:00.94 8.00
4 Viktor BenešViktor Beneš 96 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 2:01.39 7.00
5 Vojtěch ObhlídalVojtěch Obhlídal 97 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 2:02.32 6.00
6 Martin KostohryzMartin Kostohryz 96 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2:02.62 5.00
7 Dominik PaslerDominik Pasler 98 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2:03.68 4.00
8 Geron StewartGeron Stewart 98 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2:06.48 3.00
9 Martin LukešMartin Lukeš 86 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2:06.57 2.00
10 Dominik LorencDominik Lorenc 96 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 2:07.42 1.00
David WollerDavid Woller 93 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. DNS
Celkem 11 závodníků

800 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 6.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Lucie KrupařováLucie Krupařová 99 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 2:23.21 11.00
2 Radka UvizlováRadka Uvizlová 84 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2:23.49 9.00
3 Adéla HolakovskáAdéla Holakovská 91 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2:25.41 8.00
4 Jana ProzrováJana Prozrová 97 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2:33.94 7.00
5 Simona MrkvičkováSimona Mrkvičková 96 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2:34.29 6.00
6 Miriam StewartováMiriam Stewartová 64 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2:34.63 5.00
7 Vanda Kadeřábková-BřezinovVanda Kadeřábková-Březinov 73 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 2:38.46 4.00
8 Agáta KadeřávkováAgáta Kadeřávková 89 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 2:41.22 3.00
9 Martina BejdováMartina Bejdová 81 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2:56.89 2.00
Tereza BlažkováTereza Blažková 98 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 DNS
Celkem 10 závodníků

1500 m - Muži (Finále)

Finále (so, 6.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jan PokornýJan Pokorný 88 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 4:12.40 11.00
2 Josef PavlátJosef Pavlát 96 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4:14.14 9.00
3 Adam JindraAdam Jindra 90 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 4:27.06 8.00
4 Antonín PalánAntonín Palán 97 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 4:31.65 7.00
5 Filip ValentaFilip Valenta 93 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 4:32.42 6.00
6 Ondřej SedláčekOndřej Sedláček 82 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 4:44.35 5.00
7 Martin VaněkMartin Vaněk 84 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 4:52.56 4.00
8 Petr MotálekPetr Motálek 61 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 4:56.60 3.00
9 Marek JelínekMarek Jelínek 98 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 5:01.47 2.00
MB Josef RyglJosef Rygl 92 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 4:07.78
Celkem 10 závodníků

1500 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 6.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Radka UvizlováRadka Uvizlová 84 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5:06.46 11.00
2 Klára ŽáčkováKlára Žáčková 88 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5:09.32 9.00
3 Adéla HolakovskáAdéla Holakovská 91 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5:15.03 8.00
4 Veronika HolubováVeronika Holubová 95 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 5:15.72 7.00
5 Simona MrkvičkováSimona Mrkvičková 96 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5:19.37 6.00
6 Miriam StewartováMiriam Stewartová 64 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5:29.93 5.00
7 Vanda Kadeřábková-BřezinovVanda Kadeřábková-Březinov 73 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 5:38.84 4.00
8 Helena CaisováHelena Caisová 98 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 5:43.04 3.00
9 Barbora SoukupováBarbora Soukupová 84 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5:58.16 2.00
10 Anežka ChlupáčkováAnežka Chlupáčková 00 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 6:05.11 1.00
11 Nikola ElmerováNikola Elmerová 99 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 6:09.86
Denisa HořejšíDenisa Hořejší 88 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha DNS
Iva PechováIva Pechová 86 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 DNS
Celkem 13 závodníků

5000 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 6.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Klára ŽáčkováKlára Žáčková 88 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 19:30.00 11.00
2 Lenka ŠibravováLenka Šibravová 82 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 20:58.61 9.00
3 Barbora SoukupováBarbora Soukupová 84 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 21:23.81 8.00
4 Vladěna HrstkováVladěna Hrstková 87 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 22:01.28 7.00
5 Eliška SuchopárováEliška Suchopárová 96 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 22:13.82 6.00
6 Jarmila JuříčkováJarmila Juříčková 74 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 22:19.89 5.00
7 Denisa HořejšíDenisa Hořejší 88 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 22:58.29 4.00
8 Iva PechováIva Pechová 86 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 23:38.90 3.00
9 Petra JeníkováPetra Jeníková 96 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 25:15.68 2.00
Celkem 9 závodníků

10000 m - Muži (Finále)

Finále (so, 6.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Martin VaněkMartin Vaněk 84 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 36:53.34 11.00
2 Lukáš NevařilLukáš Nevařil 93 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 39:01.43 9.00
3 Michal DandaMichal Danda 74 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 39:28.08 8.00
4 Jakub TesařJakub Tesař 85 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 47:45.40 7.00
Celkem 4 závodníků

100 m překážek - Ženy (Finále)

Finále (so, 6.9.2014) Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora LandováBarbora Landová 89 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 16.44 11.00
2 Karolína ŘehákováKarolína Řeháková 95 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 16.80 9.00
3 Kristýna SeimlováKristýna Seimlová 95 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 17.13 8.00
4 Iveta RákosníkováIveta Rákosníková 97 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 17.16 7.00
5 Martina MatějkováMartina Matějková 96 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 17.70 6.00
6 Adéla ČadováAdéla Čadová 98 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 17.79 5.00
7 Klára JiráskováKlára Jirásková 95 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 19.05 4.00
8 Tereza EdlováTereza Edlová 97 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 35.99 3.00
Celkem 8 závodníků

110 m překážek - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 6.9.2014) Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin NováčekMartin Nováček 88 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 16.14 11.00
2 Tomáš PirochtaTomáš Pirochta 97 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 16.57 9.00
3 Jaroslav ZemanJaroslav Zeman 94 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 17.53 8.00
4 Nikolas DomínNikolas Domín 88 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 18.69 6.00
5 Ondřej VotinskýOndřej Votinský 92 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 19.02 5.00
David VeselýDavid Veselý 88 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč DNF
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 6.9.2014) Vítr: -2.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Radek ČudaRadek Čuda 91 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 18.00 7.00
2 Lukáš VenkrbecLukáš Venkrbec 91 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 19.29 4.00
3 Petr KřenekPetr Křenek 81 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 19.46 3.00
4 Petr VelebaPetr Veleba 71 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 21.54 2.00
5 Josef PourJosef Pour 56 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 24.68 1.00
Celkem 5 závodníků

400 m překážek - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 6.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Alexander NardelliAlexander Nardelli 97 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 57.30 11.00
2 David ŠimekDavid Šimek 97 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 59.08 9.00
3 Tomáš PirochtaTomáš Pirochta 97 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 60.43 8.00
4 Michael DobošMichael Doboš 92 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 62.65 7.00
5 Ondřej VotinskýOndřej Votinský 92 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 65.18 4.00
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 6.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin ProcházkaMartin Procházka 89 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 63.04 6.00
2 Filip ValentaFilip Valenta 93 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 64.60 5.00
3 Petr KřenekPetr Křenek 81 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 68.71 3.00
4 Jan VaněkJan Vaněk 84 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 69.45 2.00
5 Josef PourJosef Pour 56 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 82.06 1.00
Celkem 5 závodníků

400 m překážek - Ženy (Finále)

Finále (so, 6.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína ŘehákováKarolína Řeháková 95 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 68.46 11.00
2 Kristýna SeimlováKristýna Seimlová 95 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 71.79 9.00
3 Adéla ČadováAdéla Čadová 98 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 73.31 8.00
4 Veronika ŠťastnáVeronika Šťastná 88 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 73.44 7.00
5 Zuzana TomkováZuzana Tomková 88 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 76.06 6.00
MB Iveta RákosníkováIveta Rákosníková 97 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 76.83
Klára VernerováKlára Vernerová 93 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha DNS
Celkem 7 závodníků

4 x 400 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 6.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šimek, Čuda, Svoboda, Šístek Šimek, Čuda, Svoboda, Šístek SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 3:30.48 11.00
2 Beneš, Smetana, Nikodém, Mráz Beneš, Smetana, Nikodém, Mráz Atletika JihlavaAtletika Jihlava 3:31.82 9.00
3 Nardelli, Pasler, Kostohryz, Derka Nardelli, Pasler, Kostohryz, Derka Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3:36.23 8.00
4 Kubát, Jindra, Štěpánek, Pokorný Kubát, Jindra, Štěpánek, Pokorný TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 3:42.30 7.00
5 Votinský, Kocábek, Valenta, Obhlídal Votinský, Kocábek, Valenta, Obhlídal SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 3:53.62 4.00
6 Motálek, Jelínek, Mikoláš, Králík Motálek, Jelínek, Mikoláš, Králík TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 4:20.38
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 6.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Krčmář, Doboš, Procházka, Králík Krčmář, Doboš, Procházka, Králík SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 3:42.60 6.00
2 Lukeš, Stewart, Zelenda, Kocánek Lukeš, Stewart, Zelenda, Kocánek Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3:44.00 5.00
3 Woller, Domín, Moucha, Vaněk Woller, Domín, Moucha, Vaněk TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 3:54.47 3.00
4 Urban, Molva, Zeman, Venkrbec Urban, Molva, Zeman, Venkrbec Atletika JihlavaAtletika Jihlava 3:55.40 2.00
5 Křenek, Machálek, Hnízdil P., Němec Křenek, Machálek, Hnízdil P., Němec TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 4:06.18 1.00
6 Říma, Randa, Pour, Tesař Říma, Randa, Pour, Tesař SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 4:17.80
Celkem 6 závodníků

4 x 400 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 6.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Caisová Ha., Píšová, Cranfordová, Bursová Caisová Ha., Píšová, Cranfordová, Bursová SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 4:20.01 11.00
2 Holakovská, Bouší, Uvízlová, Hezoučká Holakovská, Bouší, Uvízlová, Hezoučká A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4:22.23 9.00
3 Švehlová, Kadeřábková, Kroa, Patočková Švehlová, Kadeřábková, Kroa, Patočková TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 4:23.78 8.00
4 Kadeřábková, Boláčková, Setničková, Šťastná Kadeřábková, Boláčková, Setničková, Šťastná PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 4:32.80 7.00
5 Prozrová, Mrkvičková, Choděrová, Čadová Prozrová, Mrkvičková, Choděrová, Čadová Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4:43.17 5.00
6 Suchopárová, Drhová, Hořejší, Řeháková Suchopárová, Drhová, Hořejší, Řeháková SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 4:58.82 2.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 6.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Holubová, Matějková, Rybářová, Mandová Holubová, Matějková, Rybářová, Mandová SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 4:38.73 6.00
2 Součková, Jirásková, Brečkayová, Tomková Součková, Jirásková, Brečkayová, Tomková TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 4:44.36 4.00
3 Žáčková, Stewartová, Pechová, Jeníková Žáčková, Stewartová, Pechová, Jeníková Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4:56.88 3.00
4 Rákosníková, Mičánková, Hummelová, Bejdová Rákosníková, Mičánková, Hummelová, Bejdová A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4:59.25 1.00
Celkem 4 závodníků

Skok vysoký - Muži (Finále)

Finále (so, 6.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Tadeáš ŠtěpánekTadeáš Štěpánek
TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s.
98 1.93 11.00
2 František NikodemFrantišek Nikodem
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
95 1.90 9.00
3 Vít MolvaVít Molva
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
95 1.90 8.00
4 Ladislav UrbanLadislav Urban
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
82 1.90 7.00
5 David VeselýDavid Veselý
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
88 1.84 6.00
6 Zdeněk KubátZdeněk Kubát
TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s.
98 1.81 5.00
7 Lukáš VenkrbecLukáš Venkrbec
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
91 1.81 4.00
8 Jan VaněkJan Vaněk
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
84 1.78 3.00
9 Jaroslav ZemanJaroslav Zeman
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
94 1.75 2.00
10 Martin NováčekMartin Nováček
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
88 1.75 1.00
11 Adam PapežAdam Papež
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
97 1.70
12 Jakub MikolášJakub Mikoláš
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
97 1.60
Celkem 12 závodníků

Skok vysoký - Ženy (Finále)

Finále (so, 6.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Tereza ParáskováTereza Parásková
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
00 1.53 11.00
2 Iveta RákosníkováIveta Rákosníková
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
97 1.50 9.00
3 Veronika KalivodováVeronika Kalivodová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
93 1.45 8.00
4 Anežka ChlupáčkováAnežka Chlupáčková
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
00 1.45 7.00
5 Klára JiráskováKlára Jirásková
TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s.
95 1.30 6.00
6 Tereza MičánkováTereza Mičánková
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
96 1.30 5.00
7 Jantra ŠímováJantra Šímová
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
98 1.30 4.00
Celkem 7 závodníků

Skok o tyči - Muži (Finále)

Finále (so, 6.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Martin NováčekMartin Nováček
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
88 3.90 11.00
2 Jaromír BelatkaJaromír Belatka
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
74 3.80 9.00
3 Jan ŠvecJan Švec
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
99 3.70 8.00
4 Martin KopeckýMartin Kopecký
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
99 3.40 7.00
5 Lukáš MatznerLukáš Matzner
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
93 3.20 6.00
6 Radek ČudaRadek Čuda
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
91 3.00 5.00
7 Jiří KaplánekJiří Kaplánek
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
99 3.00 4.00
8 Adam PapežAdam Papež
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
97 3.00 3.00
9 Ludvík SzelkeLudvík Szelke
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
99 3.00 2.00
10 Tomáš KopečnýTomáš Kopečný
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
91 2.80 1.00
11 Nikolas DomínNikolas Domín
TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s.
88 2.60
12 Jan VaněkJan Vaněk
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
84 2.60
Celkem 12 závodníků

Skok o tyči - Ženy (Finále)

Finále (so, 6.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Lucie PertlíkováLucie Pertlíková
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
99 2.50 11.00
2 Eliška SuchopárováEliška Suchopárová
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
96 2.40 9.00
3 Tereza KoudelováTereza Koudelová
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
93 2.30 8.00
4 Lucie ChoděrováLucie Choděrová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
99 2.00 7.00
5 Klára JiráskováKlára Jirásková
TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s.
95 1.80 6.00
Klára VernerováKlára Vernerová
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
93 NM
Celkem 6 závodníků

Skok daleký - Muži (Finále)

Finále (so, 6.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Dominik JirovskýDominik Jirovský
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
93 6.85 11.00
2 David KocánekDavid Kocánek
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
96 6.61 9.00
3 Petr DaněčekPetr Daněček
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
85 6.54 8.00
4 David MachálekDavid Machálek
TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s.
88 6.25 7.00
5 Jakub SvobodaJakub Svoboda
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
92 6.16 6.00
6 Michal BeránekMichal Beránek
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
93 6.13 5.00
7 Lukáš FetterLukáš Fetter
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
82 6.11 4.00
8 Ondřej VotinskýOndřej Votinský
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
92 6.01 3.00
9 Tomáš KocábekTomáš Kocábek
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
96 5.89 2.00
10 Tomáš VilímekTomáš Vilímek
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
98 5.86 1.00
11 Jiří ZahradníkJiří Zahradník
TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s.
98 5.82
12 Nikolas DomínNikolas Domín
TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s.
88 5.81
13 Michal RandaMichal Randa
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
75 5.73
14 Lukáš VenkrbecLukáš Venkrbec
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
91 5.62
15 Pavel DvořákPavel Dvořák
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
98 5.45
16 Jan RejthárekJan Rejthárek
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
95 4.72
Vojtěch VorlíčekVojtěch Vorlíček
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
95 NM
Poznámky/pokusy:
" Vítr neměřen.
Celkem 17 závodníků

Skok daleký - Ženy (Finále)

Finále (so, 6.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tereza ParáskováTereza Parásková
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
00 5.31 11.00
2 Šárka HezoučkáŠárka Hezoučká
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
87 5.13 9.00
3 Barbora LandováBarbora Landová
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
89 5.03 8.00
4 Zuzana TomkováZuzana Tomková
TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s.
88 4.96 7.00
5 Karolína ŘehákováKarolína Řeháková
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
95 4.84 6.00
6 Kateřina DrhováKateřina Drhová
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
95 4.73 5.00
7 Nikola ŠpačkováNikola Špačková
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
96 4.73 4.00
8 Martina PíšováMartina Píšová
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
94 4.64 3.00
9 Jolana ŠrámkováJolana Šrámková
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
96 4.50 2.00
10 Veronika ŠvehlováVeronika Švehlová
TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s.
98 4.40 1.00
11 Tereza MičánkováTereza Mičánková
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
96 4.10
12 Žaneta BrečkayováŽaneta Brečkayová
TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s.
00 3.87
13 Eva ŠafaříkováEva Šafaříková
TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s.
89 3.63
Celkem 13 závodníků

Trojskok - Muži (Finále)

Finále (so, 6.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Petr HnízdilPetr Hnízdil
TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s.
81 13.50 11.00
2 Jaroslav ZemanJaroslav Zeman
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
94 13.43 9.00
3 Ladislav UrbanLadislav Urban
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
82 13.34 8.00
4 David MachálekDavid Machálek
TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s.
88 13.29 7.00
5 Tomáš PirochtaTomáš Pirochta
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
97 13.26 6.00
6 Tomáš KocábekTomáš Kocábek
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
96 13.17 5.00
7 Vít MolvaVít Molva
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
95 12.89 4.00
8 Zdeněk KubátZdeněk Kubát
TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s.
98 12.76 3.00
9 David KocánekDavid Kocánek
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
96 12.53 2.00
10 Radek MouchaRadek Moucha
TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s.
98 11.92 1.00
Celkem 10 závodníků

Trojskok - Ženy (Finále)

Finále (so, 6.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tereza EdlováTereza Edlová
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
97 10.69 11.00
2 Jana BursováJana Bursová
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
97 10.67 9.00
3 Lucie PertlíkováLucie Pertlíková
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
99 10.59 8.00
4 Karolína FuksováKarolína Fuksová
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
98 10.24 7.00
5 Tereza KoudelováTereza Koudelová
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
93 09.62 6.00
Tereza MičánkováTereza Mičánková
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
96 NM
Celkem 6 závodníků

Vrh koulí 4kg - Ženy (Finále)

Finále (so, 6.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Šárka HezoučkáŠárka Hezoučká
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
87 13.03 11.00
2 Martina PíšováMartina Píšová
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
94 11.20 9.00
3 Lada SvárovskáLada Svárovská
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
96 09.73 8.00
4 Anna KubátováAnna Kubátová
TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s.
95 09.14 7.00
5 Markéta LiškováMarkéta Lišková
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
97 08.68 6.00
6 Anna D´AmbroscaAnna D´Ambrosca
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
98 08.25 5.00
7 Blanka FischerováBlanka Fischerová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
58 08.03 4.00
8 Barbora VotinskáBarbora Votinská
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
96 07.74 3.00
9 Gabriela BoláčkováGabriela Boláčková
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
92 06.44 2.00
10 Jitka ŠpačkováJitka Špačková
TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s.
98 06.35 1.00
11 Dora SoučkováDora Součková
TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s.
98 06.13
Celkem 11 závodníků

Vrh koulí 7,26kg - Muži (Finále)

Finále (so, 6.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Ondřej SádloOndřej Sádlo
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
73 14.07 11.00
2 Kamil BěhounekKamil Běhounek
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
91 13.81 9.00
3 Pavel TůmaPavel Tůma
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
89 12.89 8.00
4 Jiří ŠvojgrJiří Švojgr
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
81 12.54 7.00
5 David ŽitnýDavid Žitný
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
81 12.24 6.00
6 Michael LujcMichael Lujc
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
93 11.84 5.00
7 Jan HeresJan Heres
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
80 11.42 4.00
8 Václav VáchaVáclav Vácha
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
93 11.24 3.00
9 Aleš RousekAleš Rousek
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
86 10.97 2.00
10 Tomáš KopečnýTomáš Kopečný
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
91 10.90 1.00
11 Jan MichalecJan Michalec
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
95 10.84
12 Martin NovotnýMartin Novotný
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
87 10.09
13 Jakub JirmanJakub Jirman
TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s.
91 09.69
14 Pavel AugustinskýPavel Augustinský
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
82 09.29
15 Michal NejedlýMichal Nejedlý
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
96 09.02
16 Jan KubicaJan Kubica
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
65 08.67
Lukáš OhnútLukáš Ohnút
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
94 DNS
MB Jan NovákJan Novák
TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov
89 NM
Celkem 18 závodníků

Hod diskem 1kg - Ženy (Finále)

Finále (so, 6.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Eva HummelováEva Hummelová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
89 32.50 11.00
2 Václava SetničkováVáclava Setničková
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
92 30.69 9.00
3 Vendula VelcováVendula Velcová
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
90 30.53 8.00
4 Lada SvárovskáLada Svárovská
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
96 28.68 7.00
5 Jolana ŠrámkováJolana Šrámková
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
96 27.75 6.00
6 Eva PupováEva Pupová
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
85 27.06 5.00
7 Anna KubátováAnna Kubátová
TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s.
95 24.88 4.00
8 Markéta LiškováMarkéta Lišková
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
97 24.56 3.00
9 Anna D´AmbroscaAnna D´Ambrosca
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
98 21.00 2.00
10 Dominika VlnasováDominika Vlnasová
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
99 20.13 1.00
11 Tereza HabermannováTereza Habermannová
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
00 18.55
12 Šárka VeseláŠárka Veselá
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
98 17.55
13 Pavlína MouchováPavlína Mouchová
TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s.
96 16.76
14 Jitka ŠpačkováJitka Špačková
TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s.
98 16.48
15 Barbora VotinskáBarbora Votinská
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
96 16.46
MB Martina PíšováMartina Píšová
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
94 27.78
Celkem 16 závodníků

Hod diskem 2kg - Muži (Finále)

Finále (so, 6.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Ondřej SádloOndřej Sádlo
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
73 42.36 11.00
2 Jiří ŠvojgrJiří Švojgr
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
81 40.91 9.00
3 David ŽitnýDavid Žitný
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
81 36.94 8.00
4 David VeselýDavid Veselý
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
88 36.81 7.00
5 Jan HeresJan Heres
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
80 34.15 6.00
6 Tomáš VilímekTomáš Vilímek
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
98 32.88 5.00
7 Pavel BuráňPavel Buráň
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
65 31.89 4.00
8 Václav VáchaVáclav Vácha
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
93 31.72 3.00
9 Jan HouskaJan Houska
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
96 31.17 2.00
10 Michael LujcMichael Lujc
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
93 30.37 1.00
11 Aleš RousekAleš Rousek
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
86 28.41
12 Martin NovotnýMartin Novotný
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
87 27.82
13 Jan KubicaJan Kubica
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
65 27.52
14 Ondřej TomekOndřej Tomek
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
97 26.83
15 Michal NejedlýMichal Nejedlý
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
96 25.87
16 Lukáš MatznerLukáš Matzner
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
93 25.78
17 Jakub SoučekJakub Souček
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
98 18.08
Lukáš OhnútLukáš Ohnút
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
94 DNS
Michal BeránekMichal Beránek
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
93 DNS
Pavel TůmaPavel Tůma
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
89 NM
Celkem 20 závodníků

Hod kladivem 4kg - Ženy (Finále)

Finále (so, 6.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Eva HummelováEva Hummelová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
89 36.70 11.00
2 Markéta LiškováMarkéta Lišková
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
97 31.14 9.00
3 Blanka FischerováBlanka Fischerová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
58 27.78 8.00
4 Pavlína MouchováPavlína Mouchová
TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s.
96 16.08 7.00
Celkem 4 závodníků

Hod kladivem 7,26kg - Muži (Finále)

Finále (so, 6.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jiří ŠvojgrJiří Švojgr
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
81 44.83 11.00
2 Jan HouskaJan Houska
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
96 40.45 9.00
3 Josef VomelaJosef Vomela
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
76 40.24 8.00
4 Kamil BěhounekKamil Běhounek
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
91 39.48 7.00
5 Ondřej TomekOndřej Tomek
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
97 38.66 6.00
6 Martin NovotnýMartin Novotný
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
87 36.03 5.00
7 Michael LujcMichael Lujc
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
93 34.07 4.00
8 Jan HeresJan Heres
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
80 31.34 3.00
9 David ŽitnýDavid Žitný
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
81 29.43 2.00
10 Michal NejedlýMichal Nejedlý
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
96 29.03 1.00
11 Jan KubicaJan Kubica
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
65 26.42
12 Pavel BuráňPavel Buráň
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
65 24.66
13 Pavel AugustinskýPavel Augustinský
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
82 22.22
14 Tomáš HraběTomáš Hrabě
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
81 21.00
15 Vít MolvaVít Molva
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
95 18.65
Celkem 15 závodníků

Hod oštěpem 600g - Ženy (Finále)

Finále (so, 6.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Martina PíšováMartina Píšová
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
94 41.94 11.00
2 Veronika KalivodováVeronika Kalivodová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
93 37.71 9.00
3 Šárka HezoučkáŠárka Hezoučká
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
87 37.61 8.00
4 Barbora LandováBarbora Landová
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
89 34.56 7.00
5 Eva PupováEva Pupová
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
85 33.76 6.00
6 Aneta MandováAneta Mandová
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
97 31.30 5.00
7 Vendula VelcováVendula Velcová
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
90 29.40 4.00
8 Lada SvárovskáLada Svárovská
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
96 28.95 3.00
9 Eva HummelováEva Hummelová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
89 27.93 2.00
10 Anna KubátováAnna Kubátová
TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s.
95 25.97 1.00
11 Barbora VotinskáBarbora Votinská
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
96 24.69
12 Gabriela BoláčkováGabriela Boláčková
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
92 20.81
13 Tereza HabermannováTereza Habermannová
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
00 19.69
14 Šárka VeseláŠárka Veselá
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
98 16.20
Celkem 14 závodníků

Hod oštěpem 800g - Muži (Finále)

Finále (so, 6.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jan MichalecJan Michalec
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
95 62.78 11.00
2 Lukáš NovotnýLukáš Novotný
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
84 59.76 9.00
3 Pavel TůmaPavel Tůma
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
89 53.13 8.00
4 Vojtěch MusilVojtěch Musil
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
95 47.90 7.00
5 Lukáš MatznerLukáš Matzner
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
93 45.10 6.00
6 Aleš RousekAleš Rousek
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
86 44.50 5.00
7 Václav VáchaVáclav Vácha
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
93 42.87 4.00
8 Tomáš KopečnýTomáš Kopečný
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
91 42.24 3.00
9 Michal BeránekMichal Beránek
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
93 41.77 2.00
10 Jakub JirmanJakub Jirman
TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s.
91 41.26 1.00
11 Jakub MikolášJakub Mikoláš
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
97 41.05
12 Pavel BuráňPavel Buráň
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
65 40.90
13 Ondřej TomekOndřej Tomek
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
97 40.82
14 Radek ČudaRadek Čuda
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
91 40.38
15 Lukáš OhnútLukáš Ohnút
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
94 39.87
16 Jaroslav RůžičkaJaroslav Růžička
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
97 39.55
17 Tomáš VilímekTomáš Vilímek
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
98 38.72
18 Jakub TesařJakub Tesař
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
85 35.57
MB Jan NovákJan Novák
TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov
89 23.73
Michal StruškaMichal Struška
TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s.
83 DNS
Celkem 20 závodníků

20 km chůze - Muži (Finále)

Finále (so, 6.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Vladimír KánskýVladimír Kánský 40 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 11
Celkem 1 závodníků
Celkový bodový stav - Muži
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 JIHLA JIHLA Atletika JihlavaAtletika Jihlava 223.00
2 JESPR JESPR SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 200.00
3 SPTRE SPTRE TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 170.00
4 STOPR STOPR TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 140.00
5 SPPR4 SPPR4 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 108.00
6 KOTPR KOTPR SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 100.00
Poznámky:
Stav po: 200 m, 400 m, 800 m, 1500 m, 10000 m, 110 m př., 400 m př., disk 2kg, kladivo 7,26kg, oštěp 800g, koule 7,26kg, dálka, trojskok, tyč, výška, 20km chůze, 100 m, 100 m, 4x400 m, 4x400 m, 110 m př., 400 m, 400 m př., 200 m, 200 m
Celkem 6 závodníků
Celkový bodový stav - Ženy
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 SPAPR SPAPR A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 193.00
2 JESPR JESPR SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 188.00
3 JIHLA JIHLA Atletika JihlavaAtletika Jihlava 122.00
4 KOTPR KOTPR SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 109.00
5 SPPR4 SPPR4 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 094.00
6 OLYPR OLYPR PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 085.00
7 STOPR STOPR TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 084.00
Poznámky:
Stav po: 200 m, 400 m, 800 m, 1500 m, 5000 m, 100 m př., 400 m př., disk 1kg, kladivo 4kg, oštěp 600g, koule 4kg, dálka, trojskok, tyč, výška, 100 m, 100 m, 4x400 m, 4x400 m, 400 m, 200 m
Celkem 7 závodníků