Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Velká cena Kolína

Kolín (24. 8. 2014)

skok daleký - Muži (Finále)

Finále (ne, 24.8.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Zdeněk BaláčekZdeněk Baláček
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
93 6.62 +0.0 m/s
2 Martin PokornýMartin Pokorný
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
88 6.15 +0.0 m/s
3 Dominik HolubDominik Holub
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 5.99 +3.2 m/s 5.96 +0.1 m/s 7.00
4 Jakub CoubalJakub Coubal
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
78 5.87 +0.2 m/s
5 Matěj ŠolarMatěj Šolar
TJ Kavalier SázavaTJ Kavalier Sázava
93 5.52 +0.9 m/s 5.00
6 Radek JandaRadek Janda
TJ Kavalier SázavaTJ Kavalier Sázava
86 5.11 +1.3 m/s 4.00
7 Jan MartinecJan Martinec
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
98 5.07 +0.5 m/s 3.00
8 Radek DrohobeckýRadek Drohobecký
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
75 5.04 +2.0 m/s 2.00
9 Petr DedíkPetr Dedík
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
98 4.88 +0.4 m/s 1.00
10 Vojtěch PavlasVojtěch Pavlas
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 4.56 +1.7 m/s
11 Vojtěch HöfnerVojtěch Höfner
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 4.32 -0.5 m/s
Celkem 11 závodníků

skok daleký - Ženy (Finále)

Finále (ne, 24.8.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jana KorešováJana Korešová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
81 6.05 +0.5 m/s
2 Anna ŠvecováAnna Švecová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
94 5.87 +0.5 m/s
3 Klára BuřilováKlára Buřilová
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
90 5.28 +0.0 m/s
4 Valentýna PřibylováValentýna Přibylová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
00 4.42 +0.9 m/s
5 Monika SotonováMonika Sotonová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
00 4.32 +1.7 m/s
6 Šárka TicháŠárka Tichá
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
99 4.27 +0.3 m/s
7 Monika DoubkováMonika Doubková
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
00 4.20 +2.9 m/s 4.15 +2.0 m/s
8 Tereza ŠmídováTereza Šmídová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 3.34 +0.5 m/s
Celkem 8 závodníků