Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek

Pardubice (13. 9. 2014)

hod oštěpem 600g - Juniorky (Finále)

Finále (so, 13.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kateřina KlailováKateřina Klailová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
95 43.70 11.00
2 Simona BažantováSimona Bažantová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
95 40.14 9.00
3 Anna NečinováAnna Nečinová
AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto
96 38.46 8.00
4 Nikola NemčekováNikola Nemčeková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
97 35.97 7.00
5 Simona RychnováSimona Rychnová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
95 35.90 6.00
6 Aneta DobrsteinováAneta Dobrsteinová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
96 34.51 5.00
7 Markéta HartmanováMarkéta Hartmanová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
99 33.09 3.50
Veronika MatulkováVeronika Matulková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
95 33.09 3.50
9 Radka HambergerováRadka Hambergerová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
96 31.07 2.00
10 Lada SvárovskáLada Svárovská
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
96 30.46 1.00
11 Klára ZatloukalováKlára Zatloukalová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
00 30.44
12 Denisa KaňákováDenisa Kaňáková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
95 29.50
13 Markéta HusákováMarkéta Husáková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
96 29.23
14 Anna VachováAnna Vachová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
95 29.01
15 Lenka BlovskáLenka Blovská
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
95 27.32
16 Irena ZlatohlávkováIrena Zlatohlávková
AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto
96 27.03
17 Kateřina SunkovskáKateřina Sunkovská
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
99 26.82
18 Petra VítováPetra Vítová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
95 23.49
19 Michaela BaláMichaela Balá
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
95 23.26
20 Viktorie JohánkováViktorie Johánková
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
99 22.57
21 Kateřina KrálováKateřina Králová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
97 22.29
22 Petra JeníkováPetra Jeníková
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
96 22.21
Aneta JasanskáAneta Jasanská
AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto
99 DNP
Celkem 23 závodníků