výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň, skupina A

Praha (13. 9. 2014)

60 m - Žáci (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 13.9.2014) Vítr: 0.3m m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip BártaFilip Bárta 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 07.26
2 Zdeněk MerhoutZdeněk Merhout 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 07.68
3 Viktor BuňatViktor Buňat 99 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 07.74
4 Michal ŘehořMichal Řehoř 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 07.75
5 Tadeusz BurskiTadeusz Burski 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.79
6 Daniel FröhlichDaniel Fröhlich 00 AK MostAK Most 08.54
Martin PlačekMartin Plaček 99 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice DQ
Poznámky:
DQ - P. 162.8
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 13.9.2014) Vítr: 0.3m m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel VejražkaDaniel Vejražka 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.52
2 Michal MačekMichal Maček 00 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 07.54
3 David ŠtiblickýDavid Štiblický 00 AK MostAK Most 07.72
4 Luboš MastnyLuboš Mastny 99 AC DomažliceAC Domažlice 07.73
5 Štěpán RottenbornŠtěpán Rottenborn 00 AC DomažliceAC Domažlice 07.85
6 Roman BabicaRoman Babica 00 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 08.19
7 Jaroslav GallJaroslav Gall 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.60
MB Adam PekárekAdam Pekárek 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNP
Celkem 8 závodníků

60 m - Žáci (Finále)

Finále A (so, 13.9.2014) Vítr: 1.1m m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip BártaFilip Bárta 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 07.30 11.00
2 Daniel VejražkaDaniel Vejražka 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.49 9.00
3 Michal MačekMichal Maček 00 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 07.59 8.00
4 Zdeněk MerhoutZdeněk Merhout 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 07.63 7.00
5 David ŠtiblickýDavid Štiblický 00 AK MostAK Most 07.69 6.00
6 Viktor BuňatViktor Buňat 99 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 07.77 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 13.9.2014) Vítr: 0.9m m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal ŘehořMichal Řehoř 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 07.66 4.00
2 Štěpán RottenbornŠtěpán Rottenborn 00 AC DomažliceAC Domažlice 07.68 3.00
3 Luboš MastnyLuboš Mastny 99 AC DomažliceAC Domažlice 07.69 2.00
4 Tadeusz BurskiTadeusz Burski 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.75 1.00
5 Roman BabicaRoman Babica 00 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 08.24
6 Daniel FröhlichDaniel Fröhlich 00 AK MostAK Most 08.33
Celkem 6 závodníků

60 m - Žákyně (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 13.9.2014) Vítr: -0.5m m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla ZáhorováAdéla Záhorová 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 07.99
2 Kristýna MrzenováKristýna Mrzenová 00 AK MostAK Most 08.20
3 Anežka HajšmanováAnežka Hajšmanová 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 08.55
4 Barbara PíchalováBarbara Píchalová 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 08.59
5 Kateřina BenešováKateřina Benešová 00 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 08.81
6 Alexandra KrištofovičováAlexandra Krištofovičová 01 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 09.24
7 Natálie PotockáNatálie Potocká 01 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 09.53
MB Denisa VocůDenisa Voců 99 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 08.26
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 13.9.2014) Vítr: -1.0m m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Agáta KolingerováAgáta Kolingerová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.20
2 Pavla BrejchováPavla Brejchová 99 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 08.37
3 Kristýna KaslováKristýna Kaslová 99 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 08.86
4 Zuzana StrankmüllerováZuzana Strankmüllerová 99 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 08.93
5 Anna MelnykovychAnna Melnykovych 00 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 08.95
6 Aneta HemberováAneta Hemberová 99 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 09.26
Johana KaiserováJohana Kaiserová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... DNP
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (so, 13.9.2014) Vítr: -1.0m m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kamila VšetičkováKamila Všetičková 00 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 08.14
2 Linda ČechováLinda Čechová 01 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 08.61
3 Tereza KršováTereza Kršová 01 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.63
4 Aneta BláhováAneta Bláhová 00 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 08.69
5 Veronika TřískováVeronika Třísková 02 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 09.01
6 Klára ŠídlováKlára Šídlová 02 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 09.02
7 Andrea GabriškováAndrea Gabrišková 02 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 09.42
Celkem 7 závodníků

60 m - Žákyně (Finále)

Finále A (so, 13.9.2014) Vítr: 1.5m m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kamila VšetičkováKamila Všetičková 00 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 08.04 11.00
2 Adéla ZáhorováAdéla Záhorová 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.05 9.00
3 Agáta KolingerováAgáta Kolingerová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.06 8.00
4 Kristýna MrzenováKristýna Mrzenová 00 AK MostAK Most 08.17 7.00
5 Pavla BrejchováPavla Brejchová 99 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 08.21 6.00
6 Linda ČechováLinda Čechová 01 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 08.59 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 13.9.2014) Vítr: 1.2m m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anežka HajšmanováAnežka Hajšmanová 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 08.43 4.00
2 Barbara PíchalováBarbara Píchalová 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 08.48 3.00
3 Tereza KršováTereza Kršová 01 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.64 2.00
4 Aneta BláhováAneta Bláhová 00 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 08.66 1.00
5 Kristýna KaslováKristýna Kaslová 99 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 08.68
6 Zuzana StrankmüllerováZuzana Strankmüllerová 99 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 08.91
Celkem 6 závodníků

150 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (so, 13.9.2014) Vítr: 0.8m m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip BártaFilip Bárta 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 16.92 11.00
2 Daniel VejražkaDaniel Vejražka 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 17.36 9.00
3 Matěj BěhounekMatěj Běhounek 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 17.49 8.00
4 Štěpán RottenbornŠtěpán Rottenborn 00 AC DomažliceAC Domažlice 18.15 6.00
5 Zdeněk MerhoutZdeněk Merhout 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 18.25 5.00
6 Michal ŘehořMichal Řehoř 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 18.33 3.00
7 Jakub MaříkJakub Mařík 99 AK MostAK Most 18.40 2.00
8 Viktor BuňatViktor Buňat 99 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 18.45 1.00
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 13.9.2014) Vítr: 0.3m m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David ŠtiblickýDavid Štiblický 00 AK MostAK Most 18.04 7.00
2 Jan JanečekJan Janeček 99 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 19.04
3 Jakub MráčekJakub Mráček 99 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 19.20
4 Ivan FulyarovIvan Fulyarov 99 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 19.48
5 Vojtěch KolářVojtěch Kolář 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 19.60
6 Martin PicekMartin Picek 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 20.12
7 Antonín ŠvarcAntonín Švarc 00 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 20.41
8 Tomáš KratochvílTomáš Kratochvíl 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 20.41
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (so, 13.9.2014) Vítr: 1.1m m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan KlímaJan Klíma 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 18.28 4.00
2 Jan JelínekJan Jelínek 00 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 20.74
3 Jan PremJan Prem 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 23.43
4 Vojtěch ŠindelářVojtěch Šindelář 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 24.79
MB Lukáš ŠimonLukáš Šimon 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 18.36
MB Tadeusz BurskiTadeusz Burski 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 18.75
MB Jan KociánJan Kocián 99 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 18.80
Celkem 7 závodníků

150 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 13.9.2014) Vítr: 1.4m m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Agáta KolingerováAgáta Kolingerová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 19.18 11.00
2 Anna KozákováAnna Kozáková 99 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 19.60 9.00
3 Alžběta DostálováAlžběta Dostálová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 19.64 8.00
4 Markéta ŠtolováMarkéta Štolová 00 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 19.69 7.00
5 Tereza SekyrováTereza Sekyrová 00 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 19.91 6.00
6 Linda ČechováLinda Čechová 01 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 20.72 2.00
Kamila VšetičkováKamila Všetičková 00 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro DNP
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 13.9.2014) Vítr: 0.4m m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna MrzenováKristýna Mrzenová 00 AK MostAK Most 19.99 5.00
2 Pavla BrejchováPavla Brejchová 99 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 20.08 4.00
3 Eliška HodkováEliška Hodková 00 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 20.43 3.00
4 Johana KaiserováJohana Kaiserová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 20.84 1.00
5 Tereza KršováTereza Kršová 01 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 21.08
6 Aneta BláhováAneta Bláhová 00 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 21.20
7 Kamila JíchováKamila Jíchová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 21.74
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (so, 13.9.2014) Vítr: 0.5m m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominika ČečkováDominika Čečková 00 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 21.22
2 Terezie OttováTerezie Ottová 99 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 21.71
3 Klára ŠídlováKlára Šídlová 02 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 21.88
4 Ingrid MachováIngrid Machová 01 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 21.97
5 Laura GabčováLaura Gabčová 00 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 21.99
6 Andrea GabriškováAndrea Gabrišková 02 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 23.40
7 Monika ŠtréblováMonika Štréblová 00 AK MostAK Most 23.94
8 Simona TrefnáSimona Trefná 00 AK MostAK Most 24.36
Celkem 8 závodníků
Běh 4 (so, 13.9.2014) Vítr: 0.0m m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika TřískováVeronika Třísková 02 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 22.59
2 Petra KasíkováPetra Kasíková 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 23.03
3 Jana SchořováJana Schořová 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 23.21
4 Michaela ŠolcováMichaela Šolcová 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 23.48
5 Amálie SkalováAmálie Skalová 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 23.78
6 Michaela BačíkováMichaela Bačíková 99 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 23.85
MB Denisa VocůDenisa Voců 99 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 20.23
Celkem 7 závodníků

300 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (so, 13.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Antonín MatějčekAntonín Matějček 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 38.33 11.00
2 Ondřej ChloupekOndřej Chloupek 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 38.53 9.00
3 Jakub MaříkJakub Mařík 99 AK MostAK Most 39.32 8.00
4 Luboš MastnyLuboš Mastny 99 AC DomažliceAC Domažlice 39.40 7.00
5 David ŠtefekDavid Štefek 99 AC DomažliceAC Domažlice 39.80 6.00
6 Jakub MráčekJakub Mráček 99 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 40.59 5.00
7 Viktor BuňatViktor Buňat 99 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 40.72 4.00
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 13.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan UhlířJan Uhlíř 99 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 40.78 3.00
2 Martin PicekMartin Picek 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 41.53 2.00
3 Martin PlačekMartin Plaček 99 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 41.76 1.00
4 Zdeněk MerhoutZdeněk Merhout 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 42.10
5 Jan ŠprinclJan Šprincl 99 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 42.53
6 Lukáš ZemanLukáš Zeman 99 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 43.13
MB Jan KociánJan Kocián 99 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 39.66
Celkem 7 závodníků

300 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 13.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Agáta KolingerováAgáta Kolingerová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 42.13 11.00
2 Alžběta DostálováAlžběta Dostálová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 42.74 9.00
3 Petra ČernáPetra Černá 99 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 43.36 8.00
4 Veronika PetráskováVeronika Petrásková 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 43.92 7.00
5 Martina DvořákováMartina Dvořáková 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 44.45 6.00
6 Kateřina JarošováKateřina Jarošová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 46.19 5.00
7 Kateřina StanzelováKateřina Stanzelová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 46.22 4.00
8 Veronika MarešováVeronika Marešová 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 46.58 2.00
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 13.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Denisa ŠediváDenisa Šedivá 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 46.57 3.00
2 Marie ŠčasnárováMarie Ščasnárová 02 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 47.29 1.00
3 Nikola PlocováNikola Plocová 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 47.30
4 Kateřina PlchováKateřina Plchová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 47.57
5 Agáta VágnerováAgáta Vágnerová 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 47.80
6 Michaela FarováMichaela Farová 00 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 51.21
7 Michaela BačíkováMichaela Bačíková 99 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 52.49
8 Adéla JarošíkováAdéla Jarošíková 02 AK MostAK Most 57.58
Celkem 8 závodníků

800 m - Žáci (Finále)

Finále (so, 13.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Ondřej ChloupekOndřej Chloupek 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:02.86 11.00
2 Antonín MatějčekAntonín Matějček 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:07.37 9.00
3 Josef AdamecJosef Adamec 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:11.31 8.00
4 David ŠtefekDavid Štefek 99 AC DomažliceAC Domažlice 2:11.56 7.00
5 Jan ŠprinclJan Šprincl 99 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 2:12.15 6.00
6 Jan JanečekJan Janeček 99 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 2:13.26 5.00
7 Martin DvořákMartin Dvořák 99 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 2:13.51 4.00
8 Matěj PavingerMatěj Pavinger 00 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 2:25.99 3.00
9 Jan PremJan Prem 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:41.82 2.00
10 Filip ŠílaFilip Šíla 00 AK MostAK Most 3:11.35 1.00
Patrik SuchopárekPatrik Suchopárek 01 AK MostAK Most DQ
Poznámky:
DQ - P. 163.5
Celkem 11 závodníků

800 m - Žákyně (Finále)

Finále (so, 13.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jana MatějkováJana Matějková 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:25.37 11.00
2 Denisa ŠediváDenisa Šedivá 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 2:25.40 9.00
3 Nikola PlocováNikola Plocová 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 2:33.05 8.00
4 Franceska SlobodaFranceska Sloboda 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2:33.07 7.00
5 Anežka SládkováAnežka Sládková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:35.54 6.00
6 Tereza PoncováTereza Poncová 99 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 2:36.81 5.00
7 Aneta StupákováAneta Stupáková 99 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 2:37.42 4.00
8 Nikola ŠtancelováNikola Štancelová 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2:39.87 3.00
9 Jana MužíkováJana Mužíková 99 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:39.98 2.00
10 Eliška VybíralováEliška Vybíralová 99 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:44.02 1.00
11 Johana ŠímováJohana Šímová 02 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 2:52.30
12 Karolína SmítkováKarolína Smítková 00 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 2:53.51
13 Markéta CharvátováMarkéta Charvátová 00 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 2:57.43
14 Barbora MordychováBarbora Mordychová 99 AK MostAK Most 3:32.75
Celkem 14 závodníků

1500 m - Žáci (Finále)

Finále (so, 13.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Marek StrnadMarek Strnad 01 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 4:48.25 11.00
2 Richard GründlerRichard Gründler 00 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 5:27.43 9.00
3 Adam PláteníkAdam Pláteník 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5:37.77 8.00
4 Radek MatoušekRadek Matoušek 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6:05.20 7.00
5 Štěpán ChrdleŠtěpán Chrdle 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6:12.63 6.00
6 Michal JindrákMichal Jindrák 01 AK MostAK Most 6:12.91 5.00
MB Sebastian ŠafkaSebastian Šafka 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNP
Celkem 7 závodníků

1500 m - Žákyně (Finále)

Finále (so, 13.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Klára BurgstallerováKlára Burgstallerová 01 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 5:16.30 11.00
2 Sára MaláSára Malá 99 AK MostAK Most 5:17.70 9.00
3 Hana PavelkováHana Pavelková 00 AK MostAK Most 5:25.45 8.00
4 Anna HaškovcováAnna Haškovcová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5:32.28 7.00
5 Kateřina DeutschováKateřina Deutschová 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5:50.63 6.00
6 Jana SvobodováJana Svobodová 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 6:23.68 5.00
7 Nicole KilíkováNicole Kilíková 00 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 6:27.11 4.00
8 Nela GothováNela Gothová 00 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 6:53.59 3.00
9 Monika ŠtréblováMonika Štréblová 00 AK MostAK Most 7:08.48 2.00
Barbora JehličkováBarbora Jehličková 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... DNP
Celkem 10 závodníků

3000 m - Žáci (Finále)

Finále (so, 13.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Vojtěch VychopeňVojtěch Vychopeň 99 AC DomažliceAC Domažlice 10:14.93 11.00
2 Richard NovákRichard Novák 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11:23.43 9.00
3 Yan BrossaudYan Brossaud 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 13:03.37 8.00
4 Martin KubíkMartin Kubík 00 AK MostAK Most 13:42.61 7.00
MB Pavel PanýrekPavel Panýrek 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNP
Celkem 5 závodníků

100 m překážek - Žáci (Běh)

Běh 1 (so, 13.9.2014) Vítr: 0.0m m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam ŠufliarskýAdam Šufliarský 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 13.87 11.00
2 Dominik KrivákDominik Krivák 99 AK MostAK Most 14.13 9.00
3 Lukáš VětrovskýLukáš Větrovský 99 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 14.22 8.00
4 Pavel PetříkPavel Petřík 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 14.23 7.00
5 Matěj BěhounekMatěj Běhounek 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 14.31 6.00
6 Jan RůžičkaJan Růžička 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 14.93 5.00
7 Michal MačekMichal Maček 00 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 14.94 4.00
8 Ivan ZavřelIvan Zavřel 00 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 14.97 3.00
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 13.9.2014) Vítr: 2.8m m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan SchützJan Schütz 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 15.20 2.00
2 Filip KrálFilip Král 99 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 15.42 1.00
3 Matyáš VíchMatyáš Vích 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 15.53
4 Jakub VeřtátJakub Veřtát 99 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 16.27
5 Lukáš PařízekLukáš Pařízek 99 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 16.31
6 Michal BabkaMichal Babka 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 16.38
MB Radek StehnoRadek Stehno 99 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 15.68
Celkem 7 závodníků

100 m překážek - Žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 13.9.2014) Vítr: 1.5m m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta ŠtolováMarkéta Štolová 00 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 14.55 11.00
2 Nikoleta JíchováNikoleta Jíchová 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 15.07 9.00
3 Eliška ReindlováEliška Reindlová 00 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 15.70 8.00
4 Tereza SchejbalováTereza Schejbalová 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 15.80 7.00
5 Johana KašparováJohana Kašparová 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 15.83 6.00
6 Daniela VránováDaniela Vránová 00 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 22.03
Amálie ŠvábíkováAmálie Švábíková 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DQ
Poznámky:
DQ - P. 162.8
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 13.9.2014) Vítr: 2.5m m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška HodkováEliška Hodková 00 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 16.44 5.00
2 Eliška SukováEliška Suková 01 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 16.45 4.00
3 Erika KofroňováErika Kofroňová 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 16.60 3.00
4 Tereza SmitkováTereza Smitková 00 AK MostAK Most 16.84 2.00
5 Veronika ValešováVeronika Valešová 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 17.21 1.00
6 Hana VargováHana Vargová 00 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 17.84
7 Kateřina BenešováKateřina Benešová 00 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 19.14
Celkem 7 závodníků

200 m překážek - Žáci (Běh)

Běh 1 (so, 13.9.2014) Vítr: 1.0m m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam ŠufliarskýAdam Šufliarský 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 26.15 11.00
2 Pavel PetříkPavel Petřík 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 26.83 9.00
3 Michal MačekMichal Maček 00 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 27.57 8.00
4 Vít MonzarVít Monzar 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 27.79 7.00
5 Lukáš VětrovskýLukáš Větrovský 99 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 28.27 6.00
6 Ivan ZavřelIvan Zavřel 00 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 28.43 5.00
8 Jan RůžičkaJan Růžička 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 29.34 4.00
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 13.9.2014) Vítr: 0.3m m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš PařízekLukáš Pařízek 99 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 29.89 3.00
2 Filip KrálFilip Král 99 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 30.36 2.00
3 Jakub VeřtátJakub Veřtát 99 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 30.41 1.00
4 Jakub ŠvajcrJakub Švajcr 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 31.42
5 Michal BabkaMichal Babka 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 31.78
6 Jan JelínekJan Jelínek 00 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 33.17
7 Kryštof VeřtátKryštof Veřtát 99 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 33.64
MB Radek StehnoRadek Stehno 99 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 28.37
MB Lukáš ŠimonLukáš Šimon 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 28.89
Celkem 9 závodníků

200 m překážek - Žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 13.9.2014) Vítr: 0.3m m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta ŠtolováMarkéta Štolová 00 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 29.60 11.00
2 Andrea DuchoňováAndrea Duchoňová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 30.64 9.00
3 Eliška ReindlováEliška Reindlová 00 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 31.37 6.00
4 Anna KozákováAnna Kozáková 99 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 31.67 5.00
5 Johana KašparováJohana Kašparová 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 31.96 4.00
6 Erika KofroňováErika Kofroňová 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 31.98 3.00
7 Eliška SukováEliška Suková 01 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 32.74
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 13.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza SekyrováTereza Sekyrová 00 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 30.5 8.00
2 Nikoleta JíchováNikoleta Jíchová 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 31.1 7.00
3 Tereza SchejbalováTereza Schejbalová 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 31.9 2.00
4 Aneta HofmanováAneta Hofmanová 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 32.2 1.00
5 Jana MatějkováJana Matějková 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 32.5
6 Adéla JehličkováAdéla Jehličková 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 32.7
Poznámky:
Časy ruční, pro určení bodů proveden přepočet (+0.24s)
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 13.9.2014) Vítr: 0.4m m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza SmitkováTereza Smitková 00 AK MostAK Most 34.38
2 Hana VargováHana Vargová 00 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 34.39
3 Tereza PoncováTereza Poncová 99 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 34.47
4 Johana ŠímováJohana Šímová 02 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 35.11
5 Ilona KundrátováIlona Kundrátová 01 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 37.39
MB Adéla BrožováAdéla Brožová 99 TJ SušiceTJ Sušice 33.72
Celkem 6 závodníků

1500 m překážek - Žáci (Finále)

Finále (so, 13.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Martin MiklíkMartin Miklík 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5:07.47 11.00
2 Matyáš VíchMatyáš Vích 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5:08.40 9.00
3 Jan VeldaJan Velda 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5:10.52 8.00
4 David KalnýDavid Kalný 99 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 5:34.14 7.00
5 František JanůFrantišek Janů 99 AK MostAK Most 5:38.72 6.00
6 Kryštof NedvídekKryštof Nedvídek 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5:53.92 5.00
Celkem 6 závodníků

4 x 60 m - Žáci (Finále)

Finále (so, 13.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 A: Adamec, Burski, Chloupek, Vejražka A: Adamec, Burski, Chloupek, Vejražka ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 28.95 11.00
2 A: Rotteborn, Mastný, Štefek, Vychopeň A: Rotteborn, Mastný, Štefek, Vychopeň AC DomažliceAC Domažlice 29.66 9.00
3 A: Kalný, Král,Dvořák, Zavřel A: Kalný, Král,Dvořák, Zavřel SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 29.97 8.00
4 A: Gall, Kratochvíl, Matějček, Řehoř A: Gall, Kratochvíl, Matějček, Řehoř T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 30.94 7.00
5 Jindrák, Suchorárek, Šíla, Frohlich Jindrák, Suchorárek, Šíla, Frohlich AK MostAK Most 33.30 6.00
B: Vich, Petřík, Šufliarsky, Sadirov B: Vich, Petřík, Šufliarsky, Sadirov ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNP
Celkem 6 závodníků

4 x 60 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 13.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 A: Marešová, Duchoňová, Dostálová, Dvořáková A: Marešová, Duchoňová, Dostálová, Dvořáková ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 31.33 11.00
2 A: Bělohlavová, Farová, Reindlová, Váchová A: Bělohlavová, Farová, Reindlová, Váchová TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 31.86 9.00
3 A: Benešová, Vargová, Čechová, Bláhová A: Benešová, Vargová, Čechová, Bláhová TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 32.29 8.00
4 A: Melnykovych, Smítková, Marková, Kaslová A: Melnykovych, Smítková, Marková, Kaslová TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 32.91 7.00
5 A: Píchalová, Hajšmanová, Kozáková, Vybíralová A: Píchalová, Hajšmanová, Kozáková, Vybíralová AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 33.12 6.00
6 Kaiserová, Šídlová, Stanzelová, Kašpárová Kaiserová, Šídlová, Stanzelová, Kašpárová Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 33.36 4.50
7 Bobková, Jirmusová, Pavelková, Jarošíková Bobková, Jirmusová, Pavelková, Jarošíková AK MostAK Most 37.42
A: Bočková, Koutná, Letochová, Potocká A: Bočková, Koutná, Letochová, Potocká TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice DQ
Poznámky:
DQ - P.170.7
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 13.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 B: Jarešová, Hofmanová, Plchová, Valešová B: Jarešová, Hofmanová, Plchová, Valešová ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 33.36 4.50
2 B: Hradová, Kertisová, Ottová, Strankmullerová B: Hradová, Kertisová, Ottová, Strankmullerová TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 33.59 3.00
3 B: Benešová, Nováková, Machová, Krausová B: Benešová, Nováková, Machová, Krausová TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 34.51 2.00
4 C: Zajíčková, Krištofovičová, Třísková, Gabrišková C: Zajíčková, Krištofovičová, Třísková, Gabrišková TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 34.59 1.00
5 B: Hájevská, Charvátová, Kilíková, Stupáková B: Hájevská, Charvátová, Kilíková, Stupáková TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 36.11
6 B: Šolcová, Skálová, Kasíková, Schořová B: Šolcová, Skálová, Kasíková, Schořová AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 36.39
Celkem 6 závodníků

4 x 300 m - Žáci (Finále)

Finále (so, 13.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 A: Mráček, Janeček, Tuček, Dvořák A: Mráček, Janeček, Tuček, Dvořák SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 2:48.06 11.00
2 A:Burski, Nedvídek, Adamec, Klíma A:Burski, Nedvídek, Adamec, Klíma ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:52.25 9.00
3 Janů, Peremský, Frohlich, Mařík Janů, Peremský, Frohlich, Mařík AK MostAK Most 2:57.53 8.00
4 B: Kalný, Grundler, Pavinger, Gondek B: Kalný, Grundler, Pavinger, Gondek SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 3:02.95 7.00
5 A: Matoušek, Picek, Pláteník, Prem A: Matoušek, Picek, Pláteník, Prem T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3:07.76 6.00
6 A: Jakubíček, Kolář, Šindelář, Švajer A: Jakubíček, Kolář, Šindelář, Švajer AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3:08.27 5.00
7 B: Brossaud, Chrdle, Miklík, Velda B: Brossaud, Chrdle, Miklík, Velda T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3:14.38 4.00
Celkem 7 závodníků

4 x 300 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 13.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 A: Stanzelová, Štancelová, Hložková, Petrásková A: Stanzelová, Štancelová, Hložková, Petrásková Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3:01.52 11.00
2 A: Dvořáková, Treglerová, Jarošová, Matějková A: Dvořáková, Treglerová, Jarošová, Matějková ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3:02.94 9.00
3 A: Šedivá, Plocová, Panovská, Burgstallerová A: Šedivá, Plocová, Panovská, Burgstallerová TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 3:07.10 8.00
4 A: Čečková, Gabčová, Strankmullerová, Poncová A: Čečková, Gabčová, Strankmullerová, Poncová TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 3:10.60 6.00
5 Melnykovych, Marková, Smítková Stupáková Melnykovych, Marková, Smítková Stupáková TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 3:14.09 5.00
6 A: Mužíková, Píchalová, Hajšmanová, Vybíralová A: Mužíková, Píchalová, Hajšmanová, Vybíralová AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3:16.11 3.00
7 Hemberová, Vránová, Brejchová, Šímová Hemberová, Vránová, Brejchová, Šímová TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 3:19.30 2.00
8 Bobková, Jirmusová, Pavelková, Malá Bobková, Jirmusová, Pavelková, Malá AK MostAK Most 3:24.22 1.00
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 13.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 B: Marešová, Plchová, Jíchová Kam., Haškovcová B: Marešová, Plchová, Jíchová Kam., Haškovcová ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3:09.06 7.00
2 B:Ottová, Ščasnárová, Hradová, Kertisová B:Ottová, Ščasnárová, Hradová, Kertisová TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 3:14.77 4.00
3 B: Váchová, Svobodová, Machová, Krausová B: Váchová, Svobodová, Machová, Krausová TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 3:29.45
4 B:Bačíková, Kasíková, Skálová, Schořová B:Bačíková, Kasíková, Skálová, Schořová AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3:35.16
5 B: Jarošíková, Trefná, Štrbšlová, Mordychová B: Jarošíková, Trefná, Štrbšlová, Mordychová AK MostAK Most 3:50.52
B: Smíšková, Malošková, Tatíčková, Pillarová B: Smíšková, Malošková, Tatíčková, Pillarová Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... DQ
C: Deutschová, Vágnerová, Bláhová, Česenková C: Deutschová, Vágnerová, Bláhová, Česenková ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNP
Poznámky:
DQ - P. 163.5
Celkem 7 závodníků

Skok vysoký - Žáci (Finále)

Finále (so, 13.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Štěpán SvobodaŠtěpán Svoboda
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
99 1.81 11.00
2= Ondřej SkládalOndřej Skládal
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
99 1.70 8.50
2= Vít MonzarVít Monzar
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 1.70 8.50
4 Lukáš PeremskýLukáš Peremský
AK MostAK Most
00 1.65 7.00
5 Vojtěch ŘíhaVojtěch Říha
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 1.60 6.00
6 Jakub VeřtátJakub Veřtát
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
99 1.60 5.00
7 Jan UhlířJan Uhlíř
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
99 1.55 4.00
8 Patrik SuchopárekPatrik Suchopárek
AK MostAK Most
01 1.50 3.00
9 Kryštof VeřtátKryštof Veřtát
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
99 1.45 2.00
10 Roman BabicaRoman Babica
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
00 1.45 1.00
Celkem 10 závodníků

Skok vysoký - Žákyně (Finále)

Finále (so, 13.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Lada DoležalováLada Doležalová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 1.61 11.00
2 Alena PanovskáAlena Panovská
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 1.58 9.00
3 Hana VáchováHana Váchová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 1.55 8.00
4 Sára MaláSára Malá
AK MostAK Most
99 1.55 7.00
5 Tereza SmitkováTereza Smitková
AK MostAK Most
00 1.52 6.00
6 Nikoleta JíchováNikoleta Jíchová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
00 1.52 5.00
7 Veronika ValešováVeronika Valešová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
00 1.49 4.00
8 Barbora HložkováBarbora Hložková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
00 1.46 3.00
9= Rebeka SlanařováRebeka Slanařová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
00 1.46 1.50
9= Daniela VránováDaniela Vránová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
00 1.46 1.50
11 Kamila ZajíčkováKamila Zajíčková
TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro
01 1.43
12 Barbora JehličkováBarbora Jehličková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
99 1.43
13 Eliška HodkováEliška Hodková
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
00 1.43
14 Kateřina OravcováKateřina Oravcová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
99 1.40
15 Ilona KundrátováIlona Kundrátová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
01 1.35
16 Kateřina KertisováKateřina Kertisová
TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro
99 1.25
Simona StrouhalováSimona Strouhalová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 DNP
Alexandra KrištofovičováAlexandra Krištofovičová
TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro
01 NM
Celkem 18 závodníků

Skok o tyči - Žáci (Finále)

Finále (so, 13.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Jan HermanJan Herman
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 3.00 11.00
2 Jiří StašekJiří Stašek
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
99 2.60 9.00
3 Lukáš VětrovskýLukáš Větrovský
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
99 2.60 8.00
Celkem 3 závodníků

Skok o tyči - Žákyně (Finále)

Finále (so, 13.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Amálie ŠvábíkováAmálie Švábíková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 3.50 11.00
2 Andrea DuchoňováAndrea Duchoňová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 3.10 9.00
3 Barbora JehličkováBarbora Jehličková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
99 2.90 8.00
4 Tereza RejchrtováTereza Rejchrtová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
00 2.60 7.00
5 Karina RejchrtováKarina Rejchrtová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
00 2.50 6.00
6 Tereza SchejbalováTereza Schejbalová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
00 2.40 5.00
7 Anna ŠímováAnna Šímová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
99 2.00 4.00
8 kristýna Krausovákristýna Krausová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
00 2.00 3.00
9 Lucie NovákováLucie Nováková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 2.00 2.00
Veronika BočkováVeronika Bočková
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
00 NM
Celkem 10 závodníků

Skok daleký - Žáci (Finále)

Finále (so, 13.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Filip BártaFilip Bárta
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
00 6.26 +0.7 m/s 11.00
2 Lukáš PeremskýLukáš Peremský
AK MostAK Most
00 6.05 +0.9 m/s 9.00
3 Matěj BěhounekMatěj Běhounek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 5.84 +0.8 m/s 8.00
4 Jan RůžičkaJan Růžička
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 5.64 +2.3 m/s 5.63 +0.5 m/s 7.00
5 Jan SchützJan Schütz
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 5.62 +0.8 m/s 6.00
6 Jan KlímaJan Klíma
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 5.60 +2.7 m/s 5.54 +1.8 m/s 5.00
7 Tomáš JodlTomáš Jodl
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
99 5.60 +0.6 m/s 4.00
8 Roman BabicaRoman Babica
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
00 5.17 +1.9 m/s 3.00
9 Vladislav SadirovVladislav Sadirov
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 5.17 +0.2 m/s 2.00
10 Tomáš KratochvílTomáš Kratochvíl
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
02 5.16 +1.6 m/s 1.00
11 Martin KubíkMartin Kubík
AK MostAK Most
00 4.95 +1.9 m/s
12 Jaroslav GallJaroslav Gall
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
00 4.88 +2.9 m/s
13 Jan JelínekJan Jelínek
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
00 4.83 +0.9 m/s
14 Kryštof VeřtátKryštof Veřtát
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
99 4.01 +0.8 m/s
15 Vojtěch ŠindelářVojtěch Šindelář
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
00 3.23 +1.0 m/s
Celkem 15 závodníků

Skok daleký - Žákyně (Finále)

Finále (so, 13.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Adéla ZáhorováAdéla Záhorová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 5.36 +0.2 m/s 11.00
2 Adéla JehličkováAdéla Jehličková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
99 5.04 +1.7 m/s 9.00
3 Veronika PetráskováVeronika Petrásková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
00 4.98 +0.3 m/s 8.00
4 Kristýna MrzenováKristýna Mrzenová
AK MostAK Most
00 4.96 +0.8 m/s 7.00
5 Natálie MarkováNatálie Marková
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
00 4.93 -0.4 m/s 6.00
6 Barbora HložkováBarbora Hložková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
00 4.85 +0.6 m/s 5.00
7 Michaela FarováMichaela Farová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
00 4.84 +3.6 m/s 4.78 +1.2 m/s 4.00
8 Eliška SukováEliška Suková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
01 4.79 +0.4 m/s 3.00
9 Aneta HofmanováAneta Hofmanová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
00 4.73 +1.6 m/s 2.00
10 Petra ČernáPetra Černá
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
99 4.65 +3.1 m/s 4.50 +1.5 m/s 1.00
11 Eva NěmcováEva Němcová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
99 4.63 +0.6 m/s
12 Hana VáchováHana Váchová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 4.60 +1.8 m/s
13 Kristýna KoutnáKristýna Koutná
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
01 4.59 +1.0 m/s
14 Tereza KršováTereza Kršová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
01 4.59 +0.6 m/s
15 Andrea BělohlavováAndrea Bělohlavová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
00 4.46 +0.9 m/s
16 Tereza SekyrováTereza Sekyrová
TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro
00 4.42 +0.6 m/s
17 Laura GabčováLaura Gabčová
TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro
00 4.39 +0.2 m/s
18 Dominika ČečkováDominika Čečková
TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro
00 4.39 +2.2 m/s 4.27 +0.2 m/s
19 Kristýna KaslováKristýna Kaslová
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
99 4.31 -0.2 m/s
20 Aneta HemberováAneta Hemberová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
99 4.01 +0.2 m/s
21 Natálie PotockáNatálie Potocká
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
01 3.55 +0.2 m/s
Celkem 21 závodníků

Vrh koulí 3kg - Žákyně (Finále)

Finále (so, 13.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Amálie ŠvábíkováAmálie Švábíková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 12.33 11.00
2 Dita PoslušnáDita Poslušná
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
99 11.89 9.00
3 Tereza ŠtorchováTereza Štorchová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
00 11.05 8.00
4 Kristýna KoutnáKristýna Koutná
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
01 10.45 7.00
5 Karina RozhynaKarina Rozhyna
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
00 10.28 6.00
6 Štěpánka DvořáčkováŠtěpánka Dvořáčková
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
99 10.15 5.00
7 Michaela MatúšováMichaela Matúšová
TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro
99 09.77 4.00
8 Michaela TreglerováMichaela Treglerová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 09.65 3.00
9 Eva NěmcováEva Němcová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
99 09.17 2.00
10 Barbora HavlováBarbora Havlová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
00 08.95 1.00
11 Tereza OhnoutkováTereza Ohnoutková
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
99 08.72
12 Veronika JáskováVeronika Jásková
AK MostAK Most
99 08.52
13 Kateřina BartošováKateřina Bartošová
AK MostAK Most
99 08.31
14 Agáta VágnerováAgáta Vágnerová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
00 08.21
15 Nela ŠvagrováNela Švagrová
TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro
00 08.00
16 Kateřina VršeckáKateřina Vršecká
AK MostAK Most
00 05.73
Celkem 16 závodníků

Vrh koulí 4kg - Žáci (Finále)

Finále (so, 13.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tadeáš ProcházkaTadeáš Procházka
AK MostAK Most
99 13.85 11.00
2 Adam PekárekAdam Pekárek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 13.63 9.00
3 Dominik KrivákDominik Krivák
AK MostAK Most
99 13.26 8.00
4 Adam KamírAdam Kamír
AC DomažliceAC Domažlice
00 12.59 7.00
5 Dominik DufekDominik Dufek
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
00 12.15 6.00
6 Jan GročekJan Groček
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
00 11.78 5.00
7 Michal ForejtMichal Forejt
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
00 11.65 4.00
8 Lukáš PařízekLukáš Pařízek
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
99 11.19 3.00
9 Štěpán SvobodaŠtěpán Svoboda
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
99 10.99 2.00
10 Jan HermanJan Herman
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 10.57 1.00
11 Jakub ŠvajcrJakub Švajcr
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
00 10.35
12 Antonín ŠvarcAntonín Švarc
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
00 09.89
13 Milan GondekMilan Gondek
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
00 09.20
14 Martin PlačekMartin Plaček
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
99 09.18
15 Martin SchettlMartin Schettl
AK MostAK Most
99 08.49
Celkem 15 závodníků

Hod diskem 0,75kg - Žákyně (Finále)

Finále (so, 13.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Dita PoslušnáDita Poslušná
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
99 35.14 11.00
2 Tereza ŠtorchováTereza Štorchová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
00 30.34 9.00
3 Karina RozhynaKarina Rozhyna
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
00 29.33 8.00
4 Michaela MatúšováMichaela Matúšová
TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro
99 28.17 7.00
5 Barbora HavlováBarbora Havlová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
00 27.98 6.00
6 Eva NěmcováEva Němcová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
99 26.23 5.00
7 Veronika JáskováVeronika Jásková
AK MostAK Most
99 25.74 4.00
8 Kristýna HájevskáKristýna Hájevská
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
00 24.67 3.00
9 Samanta SuskováSamanta Susková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 23.73 2.00
10 Kateřina BartošováKateřina Bartošová
AK MostAK Most
99 22.53 1.00
11 Vendula PiliarováVendula Piliarová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
00 22.08
12 Veronika HradováVeronika Hradová
TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro
99 20.28
13 Tereza OhnoutkováTereza Ohnoutková
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
99 17.08
14 Nela ŠvagrováNela Švagrová
TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro
00 16.85
15 Kateřina VršeckáKateřina Vršecká
AK MostAK Most
00 14.92
Celkem 15 závodníků

Hod diskem 1kg - Žáci (Finále)

Finále (so, 13.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Adam PekárekAdam Pekárek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 38.86 11.00
2 Jan GročekJan Groček
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
00 36.37 9.00
3 Tomáš JodlTomáš Jodl
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
99 35.95 8.00
4 Jiří StašekJiří Stašek
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
99 35.25 7.00
5 Kryštof KozačKryštof Kozač
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
99 34.96 6.00
6 Jakub KarafiátJakub Karafiát
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 34.48 5.00
7 Ondřej SkládalOndřej Skládal
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
99 33.89 4.00
8 Dominik DufekDominik Dufek
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
00 32.70 3.00
9 Ondřej TučekOndřej Tuček
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
99 31.18 2.00
10 Michal BabkaMichal Babka
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
99 30.43 1.00
11 Michal ForejtMichal Forejt
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
00 30.13
12 Milan GondekMilan Gondek
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
00 29.87
13 David ŠtiblickýDavid Štiblický
AK MostAK Most
00 28.56
14 Ivan FulyarovIvan Fulyarov
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
99 28.07
15 Lukáš ZemanLukáš Zeman
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
99 26.71
16 Kryštof NedvídekKryštof Nedvídek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 26.22
17 Dominik KrivákDominik Krivák
AK MostAK Most
99 26.10
18 Martin SchettlMartin Schettl
AK MostAK Most
99 18.61
Adam SkuhrovecAdam Skuhrovec
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
00 NM
Celkem 19 závodníků

Hod kladivem 3kg - Žákyně (Finále)

Finále (so, 13.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Štěpánka DvořáčkováŠtěpánka Dvořáčková
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
99 25.94 11.00
2 Samanta SuskováSamanta Susková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 24.55 9.00
3 Michaela MatúšováMichaela Matúšová
TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro
99 24.20 8.00
4 Karolína ČesenkováKarolína Česenková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 23.30 7.00
5 Karina RozhynaKarina Rozhyna
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
00 22.98 6.00
6 Nela ŠvagrováNela Švagrová
TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro
00 22.97 5.00
7 Lucie SmíškováLucie Smíšková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
00 22.73 4.00
8 Barbora HavlováBarbora Havlová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
00 21.13 3.00
9 Kateřina OravcováKateřina Oravcová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
99 21.04 2.00
10 Kristýna HájevskáKristýna Hájevská
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
00 18.03 1.00
11 Tereza OhnoutkováTereza Ohnoutková
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
99 17.66
12 Kateřina LetochováKateřina Letochová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
00 15.27
Celkem 12 závodníků

Hod kladivem 4kg - Žáci (Finále)

Finále (so, 13.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Adam KamírAdam Kamír
AC DomažliceAC Domažlice
00 42.20 11.00
2 Tadeáš ProcházkaTadeáš Procházka
AK MostAK Most
99 34.87 9.00
3 Michal ForejtMichal Forejt
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
00 34.35 8.00
4 Jakub KarafiátJakub Karafiát
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 32.49 7.00
5 Jan HermanJan Herman
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 30.79 6.00
6 Jan GročekJan Groček
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
00 30.62 5.00
7 Matěj JakubíčekMatěj Jakubíček
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
99 30.07 4.00
8 Ondřej TučekOndřej Tuček
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
99 29.45 3.00
9 Jan UhlířJan Uhlíř
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
99 29.20 2.00
10 Ondřej SkládalOndřej Skládal
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
99 28.97 1.00
11 Adam SkuhrovecAdam Skuhrovec
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
00 25.57
12 Lukáš ZemanLukáš Zeman
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
99 25.20
13 Kryštof KozačKryštof Kozač
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
99 23.08
14 Ivan FulyarovIvan Fulyarov
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
99 20.53
Celkem 14 závodníků

Hod oštěpem 500g - Žákyně (Finále)

Finále (so, 13.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Michaela TreglerováMichaela Treglerová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 36.67 11.00
2 Tereza ŠtorchováTereza Štorchová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
00 34.94 9.00
3 Petra ČernáPetra Černá
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
99 34.75 8.00
4 Alena PanovskáAlena Panovská
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 32.92 7.00
5 Dita PoslušnáDita Poslušná
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
99 32.71 6.00
6 Štěpánka DvořáčkováŠtěpánka Dvořáčková
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
99 29.57 5.00
7 Erika KofroňováErika Kofroňová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 28.24 4.00
8 Andrea BělohlavováAndrea Bělohlavová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
00 27.63 3.00
9 Veronika JáskováVeronika Jásková
AK MostAK Most
99 26.36 2.00
10 Adéla JehličkováAdéla Jehličková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
99 24.78 1.00
11 Vendula PiliarováVendula Piliarová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
00 22.85
12 Lucie SmíškováLucie Smíšková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
00 21.73
13 Kateřina BartošováKateřina Bartošová
AK MostAK Most
99 21.23
14 Kateřina VršeckáKateřina Vršecká
AK MostAK Most
00 12.73
Celkem 14 závodníků

Hod oštěpem 600g - Žáci (Finále)

Finále (so, 13.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Antonín ŠvarcAntonín Švarc
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
00 51.71 11.00
2 Vít MonzarVít Monzar
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 44.22 9.00
3 Tadeáš ProcházkaTadeáš Procházka
AK MostAK Most
99 44.12 8.00
4 Jiří StašekJiří Stašek
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
99 42.45 7.00
5 Kryštof KozačKryštof Kozač
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
99 41.59 6.00
6 Tomáš JodlTomáš Jodl
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
99 40.63 5.00
7 Adam KamírAdam Kamír
AC DomažliceAC Domažlice
00 40.40 4.00
8 Dominik DufekDominik Dufek
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
00 39.72 3.00
9 Jakub KarafiátJakub Karafiát
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 38.28 2.00
10 Adam SkuhrovecAdam Skuhrovec
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
00 38.11 1.00
11 Matěj JakubíčekMatěj Jakubíček
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
99 36.05
12 František JanůFrantišek Janů
AK MostAK Most
99 34.63
13 Jan SchützJan Schütz
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 34.02
14 Vojtěch ŘíhaVojtěch Říha
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 29.07
15 Richard GründlerRichard Gründler
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
00 23.40
Celkem 15 závodníků

Chůze dráha 3000 m - Žáci (Finále)

Finále (so, 13.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
Vladislav SadirovVladislav Sadirov 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DQ
Poznámky:
DQ dle Pravidla 241.6a
Celkem 1 závodníků

Chůze dráha 3000 m - Žákyně (Finále)

Finále (so, 13.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Tereza TatíčkováTereza Tatíčková 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 21:31.05 11.00
2 Karolína BláhováKarolína Bláhová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 21:44.54 9.00
3 Alžběta MaloškováAlžběta Malošková 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 21:51.70 8.00
4 Hana JirmusováHana Jirmusová 99 AK MostAK Most 23:00.60 7.00
MB Karolína TesařováKarolína Tesařová 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 21:52.32
Celkem 5 závodníků
Celkový bodový stav - Žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 SLAPR SLAPR ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 286.50
2 JESPR JESPR SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 149.00
3 SOKCB SOKCB T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 148.00
4 AKMOS AKMOS AK MostAK Most 120.00
5 SKPLZ SKPLZ AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 078.00
6 DOMAZ DOMAZ AC DomažliceAC Domažlice 073.00
7 NVCEL NVCEL TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 063.50
Poznámky:
Stav po: 150 m, 300 m, 800 m, 1500 m, 3000 m, 100 m př., 200 m př., 1500 m př., disk 1kg, kladivo 4kg, oštěp 600g, koule 4kg, dálka, tyč, výška, 60 m, 4x60 m, 4x300 m, 100 m př., 60 m, 300 m, 200 m př., 150 m, 150 m
Celkem 7 závodníků
Celkový bodový stav - Žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 SLAPR SLAPR ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 220.50
2 TABOR TABOR TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 192.00
3 USKPR USKPR Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 149.00
4 TJCHO TJCHO TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 091.00
5 STRIB STRIB TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 085.00
6 NVCEL NVCEL TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 076.50
7 AKMOS AKMOS AK MostAK Most 068.00
8 SKPLZ SKPLZ AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 047.00
Poznámky:
Stav po: 150 m, 300 m, 800 m, 1500 m, 100 m př., 200 m př., disk 0,75kg, kladivo 3kg, oštěp 500g, koule 3kg, dálka, tyč, výška, chůze 3000m, 60 m, 4x60 m, 4x300 m, 100 m př., 60 m, 300 m, 200 m př., 150 m, 4x60 m, 4x300 m
Celkem 8 závodníků