Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství Čech družstev dorostenců a dorostenek

Kladno (14. 9. 2014)

trojskok - Dorostenci

(ne, 14.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Josef AdámekJosef Adámek
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
97 13.53 11.00
2 Tomáš VodičkaTomáš Vodička
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
97 12.71 9.00
3 Ondřej NesvadbaOndřej Nesvadba
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
97 12.60 8.00
4 Lukáš PreislerLukáš Preisler
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
97 12.49 7.00
Martin KulhánekMartin Kulhánek
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
98 12.49 6.00
6 Matěj VyhnánekMatěj Vyhnánek
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
98 12.33 5.00
7 David HavelDavid Havel
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
98 12.18 4.00
8 Daniel HavelDaniel Havel
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
97 12.04 3.00
9 Petr DedíkPetr Dedík
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
98 11.79 2.00
Jakub MikolášJakub Mikoláš
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
97 NP
Jaroslav ChumJaroslav Chum
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
97 NP
Aleš SvobodaAleš Svoboda
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
98 NP
Daniel KondrDaniel Kondr
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
98 NM
Tomáš FilipTomáš Filip
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
97 NM
Matěj LavickýMatěj Lavický
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
98 NM
František BenešFrantišek Beneš
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
98 NM
Celkem 16 závodníků

trojskok - Dorostenky

(ne, 14.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Karolína JirmanováKarolína Jirmanová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
98 11.46 11.00
2 Nikola PöschlováNikola Pöschlová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
98 11.24 9.00
3 Anastasiya SabadoshAnastasiya Sabadosh
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
97 11.12 8.00
4 Jana BursováJana Bursová
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
97 10.62 7.00
5 Martina LoskotováMartina Loskotová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
98 10.45 6.00
6 Daniela BendováDaniela Bendová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
97 10.31 5.00
7 Sabina PöschlováSabina Pöschlová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
97 10.30 4.00
8 Natálie VlkováNatálie Vlková
AC Česká LípaAC Česká Lípa
98 10.11 3.00
9 Lucie BřicháčkováLucie Břicháčková
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
98 09.53 2.00
10 Veronika DoubravováVeronika Doubravová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
97 09.48 1.00
Radka BřehováRadka Břehová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
97 0
Táňa BorovcováTáňa Borovcová
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
98 NP
Adéla GlückováAdéla Glücková
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
99 NP
Michaela MiltnerováMichaela Miltnerová
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
97 NP
Rafaela BurdaRafaela Burda
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
98 NP
Kateřina ChlapcováKateřina Chlapcová
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
98 NP
Celkem 16 závodníků