Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství Čech družstev dorostenců a dorostenek

Kladno (14. 9. 2014)

300 m překážek (0.84) - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (ne, 14.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj MachMatěj Mach 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 38.82 11.00
2 Lukáš DesenskýLukáš Desenský 98 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 39.59 8.00
3 Tomáš CapouchTomáš Capouch 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 40.20 7.00
4 Dan BártaDan Bárta 98 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 41.29 5.00
5 Jan KisialaJan Kisiala 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 41.94 3.00
6 David ŠimekDavid Šimek 97 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 42.12 1.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (ne, 14.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin ŠtěpánekMartin Štěpánek 97 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 41.23 6.00
2 David ŠtěpánekDavid Štěpánek 98 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 41.83 4.00
3 Ondřej JanoušekOndřej Janoušek 97 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 42.11 2.00
4 Radek BekrRadek Bekr 97 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 42.46
5 Jakub SoučekJakub Souček 98 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 42.53
6 David KotekDavid Kotek 97 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 44.05
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (ne, 14.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel MonzarDaniel Monzar 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 39.21 9.00
2 Josef PrůchaJosef Průcha 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 45.59
3 Jan LališJan Lališ 00 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 46.41
4 Václav MolVáclav Mol 98 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 47.87
5 Michal FrancMichal Franc 97 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 47.99
Celkem 5 závodníků

300 m překážek (0.76) - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (ne, 14.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza VokálováTereza Vokálová 98 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 44.22 11.00
2 Tereza SemeckáTereza Semecká 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 46.14 9.00
3 Nicoleta TurnerováNicoleta Turnerová 00 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 47.59 8.00
4 Denisa VávrováDenisa Vávrová 98 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 48.78 7.00
5 Natálie VlkováNatálie Vlková 98 AC Česká LípaAC Česká Lípa 49.88 5.00
Magdalena BurdováMagdalena Burdová 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (ne, 14.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza ŠimůnkováTereza Šimůnková 00 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 49.71 6.00
2 Natálie ReichováNatálie Reichová 98 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 50.38 4.00
3 Andrea CikánováAndrea Cikánová 00 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 50.42 3.00
4 Lucie HáčkováLucie Háčková 00 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 52.16 1.00
5 Michaela HořejšíMichaela Hořejší 97 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 52.40
Kateřina ChlapcováKateřina Chlapcová 98 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (ne, 14.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martina LáskáMartina Láská 97 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 51.09 2.00
2 Adéla ZindulkováAdéla Zindulková 99 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 55.74
3 Eva SedláčkováEva Sedláčková 97 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 57.71
4 Michaela KalováMichaela Kalová 97 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 59.37
Denisa BízkováDenisa Bízková 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DNP
Celkem 5 závodníků