Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství Čech družstev dorostenců a dorostenek

Kladno (14. 9. 2014)

100 m - Dorostenci (Rozběh)

Rozběh 1 (ne, 14.9.2014) Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jáchym ProcházkaJáchym Procházka 97 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 11.09
2 David RichterDavid Richter 98 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 11.15
3 Lukáš DesenskýLukáš Desenský 98 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 11.32
4 Matěj FialaMatěj Fiala 98 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11.82
5 Tomáš KubíčekTomáš Kubíček 97 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 12.04
6 Ondřej StolařOndřej Stolař 98 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 12.06
7 Jakub SteinbrecherJakub Steinbrecher 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 12.27
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (ne, 14.9.2014) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří FeigelJiří Feigel 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11.18
2 Josef HašekJosef Hašek 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11.53
3 Petr KolářPetr Kolář 97 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 12.02
4 Jiří JahodářJiří Jahodář 98 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 12.12
5 Michal KubelkaMichal Kubelka 98 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 12.31
6 Jan MartinecJan Martinec 98 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 12.42
Aleš MoravecAleš Moravec 98 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika DNP
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (ne, 14.9.2014) Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michael UrbanMichael Urban 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11.29
2 Filip HabrdaFilip Habrda 97 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 11.36
3 Ondřej KollárikOndřej Kollárik 98 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 11.53
4 Jan SobotkaJan Sobotka 97 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 11.60
5 Lukáš OsinekLukáš Osinek 98 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 12.09
6 Vojtěch KrykorkaVojtěch Krykorka 97 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 12.24
MB Vít HartychVít Hartych 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 11.50
Celkem 7 závodníků
Rozběh 4 (ne, 14.9.2014) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub ČervíkJakub Červík 97 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 11.18
2 Lukáš SlavíčekLukáš Slavíček 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11.61
3 Vojtěch KarásekVojtěch Karásek 97 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 11.97
4 David HáčekDavid Háček 97 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 12.13
Denis MaxaDenis Maxa 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 12.13
6 Matěj VěchetMatěj Věchet 99 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 12.92
Adam ŠtudlarAdam Študlar 99 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky DQ
Celkem 7 závodníků

100 m - Dorostenci (Finále)

Finále A (ne, 14.9.2014) Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jáchym ProcházkaJáchym Procházka 97 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 11.07 11.00
2 David RichterDavid Richter 98 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 11.15 9.00
3 Jakub ČervíkJakub Červík 97 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 11.16 8.00
4 Michael UrbanMichael Urban 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11.41 7.00
5 Lukáš DesenskýLukáš Desenský 98 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 12.14 6.00
Jiří FeigelJiří Feigel 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DNP
Celkem 6 závodníků
Finále B (ne, 14.9.2014) Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip HabrdaFilip Habrda 97 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 11.33 4.00
2 Josef HašekJosef Hašek 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11.61 3.00
3 Lukáš SlavíčekLukáš Slavíček 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11.62 2.00
4 Ondřej KollárikOndřej Kollárik 98 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 11.63 1.00
5 Jan SobotkaJan Sobotka 97 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 11.76
Matěj FialaMatěj Fiala 98 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DNP
Celkem 6 závodníků

100 m - Dorostenky (Rozběh)

Rozběh 1 (ne, 14.9.2014) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petra BracháčkováPetra Bracháčková 97 AC Česká LípaAC Česká Lípa 12.96
2 Eva KunováEva Kunová 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 13.27
3 Kateřina HornováKateřina Hornová 97 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 13.51
4 Denisa JedličkováDenisa Jedličková 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 13.66
5 Šárka SabadinováŠárka Sabadinová 98 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 13.71
6 Nikola ŠantrůčkováNikola Šantrůčková 00 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 13.93
7 Markéta MičkováMarkéta Mičková 00 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 14.03
8 Barbora KalátováBarbora Kalátová 98 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 14.12
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (ne, 14.9.2014) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominika PaťkováDominika Paťková 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 12.86
2 Karolína JirmanováKarolína Jirmanová 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 12.98
3 Berenika KusováBerenika Kusová 98 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 13.16
4 Veronika NiščákováVeronika Niščáková 97 AC PardubiceAC Pardubice 13.37
5 Adéla KolkováAdéla Kolková 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 13.55
6 Eliška KrajinováEliška Krajinová 97 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 13.75
7 Kristýna TužilováKristýna Tužilová 97 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 14.03
8 Kateřina ProcházkováKateřina Procházková 98 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 15.07
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (ne, 14.9.2014) Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela SejkorováMichaela Sejkorová 97 AC Česká LípaAC Česká Lípa 13.26
2 Tereza FiskováTereza Fisková 98 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 13.31
3 Markéta ŠkorpilováMarkéta Škorpilová 98 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 13.44
4 Veronika DoubravováVeronika Doubravová 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 13.69
5 Nikola SládkováNikola Sládková 98 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 14.00
6 Aneta KaniováAneta Kaniová 00 AC Česká LípaAC Česká Lípa 14.14
7 Marie CerhováMarie Cerhová 98 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 14.38
Aneta LukšanováAneta Lukšanová 98 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov DNP
Celkem 8 závodníků
Rozběh 4 (ne, 14.9.2014) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petra ŠafaříkováPetra Šafaříková 98 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 12.80
2 Markéta PetrikovičováMarkéta Petrikovičová 98 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 13.14
3 Nelly HoškováNelly Hošková 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 13.28
4 Aneta TiralováAneta Tiralová 00 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 13.39
5 Aneta VejdováAneta Vejdová 97 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 13.44
6 Anna TouskováAnna Tousková 99 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 13.76
7 Karolína NohejlováKarolína Nohejlová 98 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 13.82
8 Sandra ŠvecováSandra Švecová 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 14.85
Celkem 8 závodníků

100 m - Dorostenky (Finále)

Finále A (ne, 14.9.2014) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petra ŠafaříkováPetra Šafaříková 98 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 12.62 11.00
2 Dominika PaťkováDominika Paťková 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 12.76 9.00
3 Karolína JirmanováKarolína Jirmanová 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 12.98 8.00
4 Michaela SejkorováMichaela Sejkorová 97 AC Česká LípaAC Česká Lípa 13.00 7.00
5 Petra BracháčkováPetra Bracháčková 97 AC Česká LípaAC Česká Lípa 13.03 6.00
6 Markéta PetrikovičováMarkéta Petrikovičová 98 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 13.10 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (ne, 14.9.2014) Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza FiskováTereza Fisková 98 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 13.05 4.00
2 Berenika KusováBerenika Kusová 98 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 13.13 3.00
3 Nelly HoškováNelly Hošková 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 13.27 2.00
4 Veronika NiščákováVeronika Niščáková 97 AC PardubiceAC Pardubice 13.31 1.00
5 Eva KunováEva Kunová 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 13.34
6 Aneta TiralováAneta Tiralová 00 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 13.35
Celkem 6 závodníků