výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství ČR družstev dorostenců a dorostenek

Praha (27. 9. 2014)

100 m - Dorostenci (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 27.9.2014) Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip DvořákFilip Dvořák 97 JAC BrnoJAC Brno 11.14
2 Tomáš BachTomáš Bach 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11.25
3 Dominik OrálekDominik Orálek 98 AK OlomoucAK Olomouc 11.32
4 Jan MusilJan Musil 97 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 11.36
5 Vojtěch KrykorkaVojtěch Krykorka 97 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 11.95
Celkem 5 závodníků
Rozběh 2 (so, 27.9.2014) Vítr: +1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michael UrbanMichael Urban 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11.29
2 Adam RöderAdam Röder 98 AK OlomoucAK Olomouc 11.42
3 Matouš VojtekMatouš Vojtek 98 JAC BrnoJAC Brno 11.71
4 David HáčekDavid Háček 97 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 12.06
5 Jan MartinecJan Martinec 98 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 12.41
6 Matěj LavickýMatěj Lavický 98 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 12.73
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (so, 27.9.2014) Vítr: +1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aleš MoravecAleš Moravec 98 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 11.24
2 Matěj MachMatěj Mach 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11.34
3 Dominik ŠprňaDominik Šprňa 98 AK OlomoucAK Olomouc 11.51
4 Marek ZemanMarek Zeman 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11.94
5 Filip VokrouhlíkFilip Vokrouhlík 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 12.08
6 Tomáš HalouzkaTomáš Halouzka 97 JAC BrnoJAC Brno 12.21
Celkem 6 závodníků

100 m - Dorostenci (Finále)

Finále A (so, 27.9.2014) Vítr: +1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michael UrbanMichael Urban 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11.18 11.00
2 Filip DvořákFilip Dvořák 97 JAC BrnoJAC Brno 11.20 9.00
3 Matěj MachMatěj Mach 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11.30 8.00
4 Aleš MoravecAleš Moravec 98 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 11.32 7.00
5 Tomáš BachTomáš Bach 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11.35 6.00
6 Dominik OrálekDominik Orálek 98 AK OlomoucAK Olomouc 11.49 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 27.9.2014) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam RöderAdam Röder 98 AK OlomoucAK Olomouc 11.43 4.00
2 Dominik ŠprňaDominik Šprňa 98 AK OlomoucAK Olomouc 11.50 3.00
3 Matouš VojtekMatouš Vojtek 98 JAC BrnoJAC Brno 11.66 2.00
4 Marek ZemanMarek Zeman 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11.78 1.00
5 Vojtěch KrykorkaVojtěch Krykorka 97 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 12.19
Jan MusilJan Musil 97 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha DNP
Celkem 6 závodníků

100 m - Dorostenky (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 27.9.2014) Vítr: +2.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina VávrováKateřina Vávrová 98 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 12.23
2 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 12.50
3 Emma MaštalířováEmma Maštalířová 00 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 12.92
4 Simona SedláčkováSimona Sedláčková 97 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 13.02
5 Vendula MynářováVendula Mynářová 00 AK OlomoucAK Olomouc 13.94
6 Petra FořtováPetra Fořtová 98 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 14.45
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (so, 27.9.2014) Vítr: +2.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petra ŠafaříkováPetra Šafaříková 98 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 12.37
2 Pavla FalharováPavla Falharová 97 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 12.46
3 Michaela SejkorováMichaela Sejkorová 97 AC Česká LípaAC Česká Lípa 12.58
4 Eva ŠvehlákováEva Švehláková 98 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 13.26
Lucie BenešováLucie Benešová 97 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice DNP
Celkem 5 závodníků
Rozběh 3 (so, 27.9.2014) Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Emily GerulováEmily Gerulová 97 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 12.39
2 Lucie ZlatníkováLucie Zlatníková 97 AK OlomoucAK Olomouc 12.56
3 Dominika PaťkováDominika Paťková 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 12.73
4 Natálie TiplicováNatálie Tiplicová 00 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 13.25
5 Kateřina NovotnáKateřina Novotná 99 AK OlomoucAK Olomouc 13.31
6 Andrea SykáčkováAndrea Sykáčková 99 AC Česká LípaAC Česká Lípa 14.67
Celkem 6 závodníků

100 m - Dorostenky (Finále)

Finále A (so, 27.9.2014) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina VávrováKateřina Vávrová 98 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 12.19 11.00
2 Emily GerulováEmily Gerulová 97 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 12.34 9.00
3 Petra ŠafaříkováPetra Šafaříková 98 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 12.44 8.00
4 Lucie ZlatníkováLucie Zlatníková 97 AK OlomoucAK Olomouc 12.55 7.00
5 Pavla FalharováPavla Falharová 97 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 12.63 6.00
6 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 12.75 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 27.9.2014) Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela SejkorováMichaela Sejkorová 97 AC Česká LípaAC Česká Lípa 12.73 4.00
2 Dominika PaťkováDominika Paťková 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 12.80 3.00
3 Simona SedláčkováSimona Sedláčková 97 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 13.06 2.00
4 Emma MaštalířováEmma Maštalířová 00 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 13.10 1.00
5 Natálie TiplicováNatálie Tiplicová 00 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 13.28
6 Eva ŠvehlákováEva Švehláková 98 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 13.55
Celkem 6 závodníků

200 m - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (so, 27.9.2014) Vítr: +1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Valeriy HresValeriy Hres 97 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 22.46 11.00
2 Michael UrbanMichael Urban 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 22.49 9.00
3 Aleš MoravecAleš Moravec 98 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 22.79 8.00
4 Tomáš BachTomáš Bach 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 23.02 7.00
5 Adam RöderAdam Röder 98 AK OlomoucAK Olomouc 23.14 6.00
6 Filip DvořákFilip Dvořák 97 JAC BrnoJAC Brno 23.52 1.00
7 Vojtěch KarásekVojtěch Karásek 97 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 23.71
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 27.9.2014) Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr UrbánekPetr Urbánek 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 23.21 5.00
2 Lukáš SlavíčekLukáš Slavíček 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 23.25 4.00
3 Filip KotásekFilip Kotásek 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 23.44 3.00
4 Adam SmolkaAdam Smolka 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 23.51 2.00
5 Vojtěch ŠimekVojtěch Šimek 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 23.58
6 Dominik ŠprňaDominik Šprňa 98 AK OlomoucAK Olomouc 23.76
7 David HáčekDavid Háček 97 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 24.34
8 Jakub RypanJakub Rypan 97 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 24.65
Celkem 8 závodníků

200 m - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (so, 27.9.2014) Vítr: +1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina VávrováKateřina Vávrová 98 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 24.83 11.00
2 Pavla FalharováPavla Falharová 97 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 25.33 9.00
3 Petra ŠafaříkováPetra Šafaříková 98 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 25.65 8.00
4 Michaela BičianováMichaela Bičianová 97 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 25.73 7.00
5 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 26.07 6.00
6 Veronika DostálováVeronika Dostálová 97 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 26.42 4.00
7 Michaela SejkorováMichaela Sejkorová 97 AC Česká LípaAC Česká Lípa 27.46
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 27.9.2014) Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie ZlatníkováLucie Zlatníková 97 AK OlomoucAK Olomouc 26.40 5.00
2 Karolína JirmanováKarolína Jirmanová 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 26.74 3.00
3 Dominika PaťkováDominika Paťková 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 26.84 2.00
4 Simona SedláčkováSimona Sedláčková 97 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 27.06 1.00
5 Vendula ŠírováVendula Šírová 00 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 28.33
6 Dominika RybářováDominika Rybářová 98 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 29.03
7 Andrea SykáčkováAndrea Sykáčková 99 AC Česká LípaAC Česká Lípa 32.25
Lucie BenešováLucie Benešová 97 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice DNP
Celkem 8 závodníků

400 m - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (so, 27.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel MonzarDaniel Monzar 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 50.10 11.00
2 Václav StaněkVáclav Staněk 98 AK OlomoucAK Olomouc 50.89 8.00
3 Tomáš BachTomáš Bach 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 51.08 7.00
4 Matouš VojtekMatouš Vojtek 98 JAC BrnoJAC Brno 51.52 5.00
5 Jan MilarJan Milar 97 AK OlomoucAK Olomouc 51.61 3.50
6 Lukáš OžanaLukáš Ožana 97 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 51.66 2.00
Jan MusilJan Musil 97 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha DNP
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 27.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip DvořákFilip Dvořák 97 JAC BrnoJAC Brno 50.75 9.00
2 Lukáš SymerskýLukáš Symerský 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 51.45 6.00
3 Valeriy HresValeriy Hres 97 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 51.61 3.50
4 Tomáš UmlaufTomáš Umlauf 98 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 52.61 1.00
5 Filip KotásekFilip Kotásek 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 52.98
6 Dominik SigmundDominik Sigmund 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 53.60
7 Martin CoubalMartin Coubal 97 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 53.81
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (so, 27.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej DudášOndřej Dudáš 97 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 53.90
2 Manuel RonaldoManuel Ronaldo 98 JAC BrnoJAC Brno 54.88
3 Samuel FabianSamuel Fabian 97 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 55.83
4 Michal FrancMichal Franc 97 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 56.30
5 Matěj SojkaMatěj Sojka 97 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 57.32
Vojtěch PodjuklVojtěch Podjukl 98 AK OlomoucAK Olomouc DNP
Tadeáš CoufalTadeáš Coufal 98 AK OlomoucAK Olomouc DNP
Celkem 7 závodníků

400 m - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (so, 27.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavla FalharováPavla Falharová 97 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 57.80 11.00
2 Vendula HlucháVendula Hluchá 97 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 58.19 9.00
3 Michaela BičianováMichaela Bičianová 97 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 58.91 8.00
4 Sára JanuškováSára Janušková 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 59.94 7.00
5 Natálie VlkováNatálie Vlková 98 AC Česká LípaAC Česká Lípa 62.14 5.00
6 Adriana PalukováAdriana Paluková 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 62.88 4.00
7 Magdalena HorynováMagdalena Horynová 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha DQ
Poznámky:
DQ - P. 163.3A
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 27.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petra SkirčakováPetra Skirčaková 97 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 61.51 6.00
2 Dominika PaťkováDominika Paťková 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 63.10 3.00
3 Nikola HoláskováNikola Holásková 97 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 63.78 2.00
4 Anna CranfordováAnna Cranfordová 97 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 64.92 1.00
5 Tereza NováčkováTereza Nováčková 99 AC Česká LípaAC Česká Lípa 65.30
6 Alena JuřicováAlena Juřicová 97 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 66.34
7 Marie HegenbartováMarie Hegenbartová 98 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 70.22
8 Karolína HerelováKarolína Herelová 97 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 70.92
Celkem 8 závodníků

800 m - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (so, 27.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Lukáš SymerskýLukáš Symerský 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 1:53.92 11.00
2 Lukáš OžanaLukáš Ožana 97 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 1:54.45 9.00
3 Václav StaněkVáclav Staněk 98 AK OlomoucAK Olomouc 1:55.26 8.00
4 Tomáš NovotnýTomáš Novotný 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:04.42 7.00
5 Jakub HoftaJakub Hofta 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:04.74 6.00
6 Martin CoubalMartin Coubal 97 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2:05.00 5.00
7 Kristián MikuleKristián Mikule 98 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 2:05.20 4.00
8 Filip MinarskýFilip Minarský 97 AK OlomoucAK Olomouc 2:09.50 3.00
9 Jakub SoučekJakub Souček 98 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 2:10.54 2.00
10 Jan MilarJan Milar 97 AK OlomoucAK Olomouc 2:11.40 1.00
11 Štěpán AndrleŠtěpán Andrle 98 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2:17.83
Celkem 11 závodníků

800 m - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (so, 27.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Vendula HlucháVendula Hluchá 97 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2:20.12 11.00
2 Michaela BičianováMichaela Bičianová 97 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 2:21.07 9.00
3 Sára JanuškováSára Janušková 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2:21.15 8.00
4 Petra HerzogováPetra Herzogová 98 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 2:24.16 7.00
5 Pavla KarešováPavla Karešová 97 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 2:26.84 6.00
6 Alena JuřicováAlena Juřicová 97 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2:28.93 5.00
7 Monika BoušíMonika Bouší 99 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2:31.48 4.00
8 Karolína HerelováKarolína Herelová 97 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 2:31.76 3.00
9 Štěpánka BisováŠtěpánka Bisová 00 AC Česká LípaAC Česká Lípa 2:37.09 2.00
10 Andrea NákelnáAndrea Nákelná 98 AK OlomoucAK Olomouc DQ
Poznámky:
DQ - P. 163.5
Celkem 10 závodníků

1500 m - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (so, 27.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Dominik SigmundDominik Sigmund 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4:13.21 11.00
2 Jan KocourekJan Kocourek 97 AK OlomoucAK Olomouc 4:16.54 9.00
3 Štěpán KurišŠtěpán Kuriš 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4:21.23 8.00
4 Ludvík SalamonLudvík Salamon 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4:24.66 7.00
5 Jaroslav PůčekJaroslav Půček 97 JAC BrnoJAC Brno 4:27.48 6.00
6 Aleš KelnarAleš Kelnar 97 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4:28.77 5.00
7 Petr NohýnekPetr Nohýnek 99 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 4:30.25 4.00
8 Tomáš KrimTomáš Krim 98 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 4:31.76 3.00
9 Vojtěch JanůVojtěch Janů 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4:31.77 2.00
10 Jiří TomekJiří Tomek 97 JAC BrnoJAC Brno 4:36.04 1.00
11 Jan NěmecJan Němec 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4:38.94
12 Petr ChaloupekPetr Chaloupek 98 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5:03.85
Celkem 12 závodníků

1500 m - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (so, 27.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Adriana PalukováAdriana Paluková 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5:01.31 11.00
2 Veronika ŠrámkováVeronika Šrámková 98 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 5:02.11 9.00
3 Denisa FořtováDenisa Fořtová 98 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 5:02.31 8.00
4 Veronika KupkováVeronika Kupková 97 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 5:16.36 7.00
5 Kristýna KadúchováKristýna Kadúchová 98 AK OlomoucAK Olomouc 5:46.38 6.00
6 Manal BatihováManal Batihová 97 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5:55.76 5.00
7 Anna SkočovskáAnna Skočovská 00 AC Česká LípaAC Česká Lípa 6:21.88 4.00
8 Tereza CibulkováTereza Cibulková 98 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 6:47.61 3.00
9 Michaela SkórováMichaela Skórová 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 7:02.82 2.00
Celkem 9 závodníků

3000 m - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (so, 27.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Vojtěch PodjuklVojtěch Podjukl 98 AK OlomoucAK Olomouc 09:28.66 11.00
2 Miroslav StabrynMiroslav Stabryn 97 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 09:31.07 9.00
3 Jiří KřečekJiří Křeček 98 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 09:44.97 8.00
4 Jan ŠaníkJan Šaník 97 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 09:50.31 7.00
5 Filip ZátopekFilip Zátopek 97 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 09:52.17 6.00
6 Damián VíchDamián Vích 98 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 09:53.29 5.00
7 Ondřej MartinekOndřej Martinek 97 AK OlomoucAK Olomouc 10:07.53 4.00
8 Tomáš KapčiarTomáš Kapčiar 98 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 10:27.53 3.00
9 Vojtěch KratochvílVojtěch Kratochvíl 98 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 10:28.17 2.00
Celkem 9 závodníků

3000 m - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (so, 27.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Tereza PřidalováTereza Přidalová 97 AK OlomoucAK Olomouc 10:37.59 11.00
2 Kristýna PaldusováKristýna Paldusová 97 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 11:35.76 9.00
3 Adriana KlimkováAdriana Klimková 97 AK OlomoucAK Olomouc 11:47.40 8.00
4 Eliška ZávěrkováEliška Závěrková 97 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 11:56.14 7.00
5 Martina JiráskováMartina Jirásková 98 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 12:02.85 6.00
6 Natálie BělinováNatálie Bělinová 00 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 12:28.50 5.00
7 Pavla KotěšovcováPavla Kotěšovcová 00 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 13:13.90 4.00
8 Tereza ViplerováTereza Viplerová 97 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 13:38.00 3.00
Celkem 8 závodníků

100 m překážek - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (so, 27.9.2014) Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza VokálováTereza Vokálová 98 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 13.86 11.00
2 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 14.15 9.00
3 Tereza SemeckáTereza Semecká 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 14.15 8.00
4 Michaela ŠimečkováMichaela Šimečková 97 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 14.46 7.00
5 Veronika DostálováVeronika Dostálová 97 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 14.79 6.00
6 Nicoleta TurnerováNicoleta Turnerová 00 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 15.15 3.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 27.9.2014) Vítr: +2.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela GaluszkováMichaela Galuszková 98 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 14.85 5.00
2 Denisa VávrováDenisa Vávrová 98 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 15.03 4.00
3 Daniela BendováDaniela Bendová 97 AC Česká LípaAC Česká Lípa 15.77 2.00
4 Eva ŠvehlákováEva Švehláková 98 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 15.79 1.00
Anna SákrováAnna Sákrová 98 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice DQ
Poznámky:
DQ - P. 162.7
Celkem 5 závodníků

110 m překážek - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (so, 27.9.2014) Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš PulíčekTomáš Pulíček 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 13.98 11.00
2 Dan BártaDan Bárta 98 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 14.54 9.00
3 Adam SmolkaAdam Smolka 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 14.73 8.00
4 Jan KisialaJan Kisiala 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 15.11 7.00
5 Ivo BabišIvo Babiš 97 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 15.35 5.00
6 Lukáš MazurekLukáš Mazurek 98 AK OlomoucAK Olomouc 16.01 2.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 27.9.2014) Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš SlavíčekLukáš Slavíček 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 15.12 6.00
2 Marek HoffmannMarek Hoffmann 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 15.38 4.00
3 Vojtěch GuzikVojtěch Guzik 97 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 15.66 3.00
4 Miroslav NyklMiroslav Nykl 97 JAC BrnoJAC Brno 16.26 1.00
Celkem 4 závodníků

300 m překážek - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (so, 27.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj MachMatěj Mach 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 38.66 11.00
2 Daniel MonzarDaniel Monzar 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 39.41 9.00
3 Dan BártaDan Bárta 98 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 39.65 8.00
4 Lukáš MazurekLukáš Mazurek 98 AK OlomoucAK Olomouc 40.05 7.00
5 David ŠimekDavid Šimek 97 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 40.57 5.00
6 Jan KisialaJan Kisiala 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 41.46 4.00
Tomáš CapouchTomáš Capouch 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNP
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 27.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam SmolkaAdam Smolka 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 40.45 6.00
2 Marek HoffmannMarek Hoffmann 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 41.52 3.00
3 Filip SamuelFilip Samuel 98 AK OlomoucAK Olomouc 41.69 2.00
4 Radek BekrRadek Bekr 97 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 42.24 1.00
5 David RybaDavid Ryba 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 43.75
Miroslav NyklMiroslav Nykl 97 JAC BrnoJAC Brno DNP
Celkem 6 závodníků

300 m překážek - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (so, 27.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza VokálováTereza Vokálová 98 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 43.98 11.00
2 Michaela GieselováMichaela Gieselová 99 AK OlomoucAK Olomouc 45.05 9.00
3 Tereza SemeckáTereza Semecká 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 45.31 8.00
4 Denisa VávrováDenisa Vávrová 98 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 46.61 7.00
5 Kristýna KublováKristýna Kublová 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 47.00 6.00
6 Kateřina ResslerováKateřina Resslerová 98 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 47.05 5.00
Michaela ŠimečkováMichaela Šimečková 97 SSK VítkoviceSSK Vítkovice DNP
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 27.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nicoleta TurnerováNicoleta Turnerová 00 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 47.17 4.00
2 Andrea CikánováAndrea Cikánová 00 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 48.29 3.00
3 Barbora BegováBarbora Begová 00 AK OlomoucAK Olomouc 48.87 2.00
4 Adéla RaškováAdéla Rašková 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 49.71 1.00
5 Lucie HáčkováLucie Háčková 00 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 51.14
6 Silvie ŠvubováSilvie Švubová 99 AK OlomoucAK Olomouc 51.86
7 Adéla ZindulkováAdéla Zindulková 99 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 53.17
Celkem 7 závodníků

1500 m překážek - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (so, 27.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Lenka OndrašíkováLenka Ondrašíková 97 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5:31.39 11.00
2 Ivana LubojackáIvana Lubojacká 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5:37.12 9.00
3 Natálie ŠtemberováNatálie Štemberová 98 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 5:38.45 8.00
4 Markéta NovotnáMarkéta Novotná 98 AK OlomoucAK Olomouc 6:03.39 7.00
5 Monika BerkováMonika Berková 98 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 6:09.96 6.00
6 Natálie MěkotováNatálie Měkotová 00 AC Česká LípaAC Česká Lípa 6:19.48 5.00
7 Kristýna OpatřilováKristýna Opatřilová 97 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6:20.22 4.00
8 Daniela ŽuchováDaniela Žuchová 97 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 6:42.72 3.00
9 Andrea PapayováAndrea Papayová 00 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 7:05.89 2.00
10 Veronika KovačechováVeronika Kovačechová 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 7:08.94 1.00
Zuzana VongováZuzana Vongová 97 SSK VítkoviceSSK Vítkovice DNF
Eliška BergmanováEliška Bergmanová 00 AC Česká LípaAC Česká Lípa DNF
Celkem 12 závodníků

2000 m překážek - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (so, 27.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Vojtěch BártaVojtěch Bárta 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6:41.54 11.00
2 Vojtěch ScholasterVojtěch Scholaster 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6:49.69 9.00
3 Ivo DubilIvo Dubil 97 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6:56.90 8.00
4 Pavel SlavíčekPavel Slavíček 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7:02.67 7.00
5 Adam ČermákAdam Čermák 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7:16.80 6.00
6 Tadeáš CoufalTadeáš Coufal 98 AK OlomoucAK Olomouc 7:23.85 5.00
7 Jan JarošJan Jaroš 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7:30.85 4.00
8 Radim PišlRadim Pišl 98 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 8:03.04 3.00
9 Samuel EmereohaSamuel Emereoha 98 AK OlomoucAK Olomouc 8:30.44 2.00
Celkem 9 závodníků

4 x 100 m - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (so, 27.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 A: Havel, Šimek, Slavíček, Mach A: Havel, Šimek, Slavíček, Mach ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 44.24 11.00
2 A: Jahoda, Vojtek, Halouzka, Ronaldo A: Jahoda, Vojtek, Halouzka, Ronaldo JAC BrnoJAC Brno 45.86 9.00
3 A: Umlauf, Mikule, Krykorka, Karásek A: Umlauf, Mikule, Krykorka, Karásek TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 45.91 7.00
4 A: Orálek, Šprňa, Mazurek, Počkal A: Orálek, Šprňa, Mazurek, Počkal AK OlomoucAK Olomouc 46.45 6.00
5 A: Háček, Fabián,Hardoušek, Vlček A: Háček, Fabián,Hardoušek, Vlček SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 47.88 4.00
6 A: Dedík, Martinec, Franc, Sojka A: Dedík, Martinec, Franc, Sojka TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 48.24 3.00
7 A: Bahník, Rypan, Ryba, Lavický A: Bahník, Rypan, Ryba, Lavický TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 49.27 2.00
A: Guzik, Belák, Huták, Valášek A: Guzik, Belák, Huták, Valášek SSK VítkoviceSSK Vítkovice DNF
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 27.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 B: Zeman, Vokrouhlík, Novotný, Jakl B: Zeman, Vokrouhlík, Novotný, Jakl ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 45.90 8.00
2 B: Hájek, Kryštof, Nesvatba, Adámek B: Hájek, Kryštof, Nesvatba, Adámek TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 47.15 5.00
3 B: Bárta, Scholaster, Kelnar, Janů B: Bárta, Scholaster, Kelnar, Janů SSK VítkoviceSSK Vítkovice 51.27 1.00
B: Chaloupek, Kupka, Dudáš, Křeček B: Chaloupek, Kupka, Dudáš, Křeček TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika DQ
B: Belfín, Emereoha, Janeček, Okonkwo B: Belfín, Emereoha, Janeček, Okonkwo AK OlomoucAK Olomouc DNP
C: Brejcha, Hofta, Jaroš, Čermák C: Brejcha, Hofta, Jaroš, Čermák ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNP
B: Tomek, Pliček, Kučera, Nykl B: Tomek, Pliček, Kučera, Nykl JAC BrnoJAC Brno DNP
Poznámky:
DQ - P. 163.3A
Celkem 7 závodníků

4 x 100 m - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (so, 27.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 A: Brázdilová, Resslerová, Sedláčková, Vávrová A: Brázdilová, Resslerová, Sedláčková, Vávrová AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 50.34 11.00
2 A: Begová, Geislerová, Zlatníková, Novotná A: Begová, Geislerová, Zlatníková, Novotná AK OlomoucAK Olomouc 50.77 9.00
3 A: Vlková, Nováčková, Malá, Sejkorová A: Vlková, Nováčková, Malá, Sejkorová AC Česká LípaAC Česká Lípa 51.17 8.00
4 A: Šafaříková, Franková, Galušková, Vávrová A: Šafaříková, Franková, Galušková, Vávrová TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 51.23 7.00
5 A: Opatrová, Skorová, Kublová, Rašková A: Opatrová, Skorová, Kublová, Rašková SSK VítkoviceSSK Vítkovice 53.48 5.00
6 B: Kvasničková, Bouší, Horynová, Urešová B: Kvasničková, Bouší, Horynová, Urešová TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 54.25
7 A: Šírová, Glucková, Jirásková, Kupková A: Šírová, Glucková, Jirásková, Kupková Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 59.66
A: Turnerová, Hačková, Cikánová, Maštalířová A: Turnerová, Hačková, Cikánová, Maštalířová SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha DQ
Poznámky:
DQ - P. 170.7
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 27.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 B: Rybářová, Bursová, Mandová, Cranfordová B: Rybářová, Bursová, Mandová, Cranfordová SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 53.15 6.00
2 D: Fořtová, Hegenbartov, Krátká, Burasová D: Fořtová, Hegenbartov, Krátká, Burasová SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 53.54 4.00
3 C: Tiplová, Zindulková, Weiserová, Zárubová C: Tiplová, Zindulková, Weiserová, Zárubová SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 54.00 3.00
4 B:Miklášová, Zalešáková, Klišíková, Slováková B:Miklášová, Zalešáková, Klišíková, Slováková AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 54.09 2.00
5 B: Niesnerová, Švubová, Přidalová, Mynářová B: Niesnerová, Švubová, Přidalová, Mynářová AK OlomoucAK Olomouc 54.12 1.00
6 B: Sakrová, Borovcová, Cibulková, Ženková B: Sakrová, Borovcová, Cibulková, Ženková Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 57.39
Celkem 6 závodníků

4 x 400 m - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (so, 27.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 A: Symerský, Ožana, Sigmund, Kotásek A: Symerský, Ožana, Sigmund, Kotásek SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3:29.48 11.00
2 A: Kocourek, Milar, Podjukl, Staněk A: Kocourek, Milar, Podjukl, Staněk AK OlomoucAK Olomouc 3:33.98 9.00
3 A: Bekr, Karásek, Umlauf, Hres A: Bekr, Karásek, Umlauf, Hres TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 3:34.52 8.00
4 A: Novotný, Hofta, Šimek, Urbánek A: Novotný, Hofta, Šimek, Urbánek ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3:37.06 7.00
5 A: Coubal, dudáš, Franc, Moravec A: Coubal, dudáš, Franc, Moravec TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3:40.26 6.00
6 A: Vodička, Fabián, Šimek, Souček A: Vodička, Fabián, Šimek, Souček SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 3:45.56 4.00
7 A: Halouzka, Ronaldo, Puček, Tomek A: Halouzka, Ronaldo, Puček, Tomek JAC BrnoJAC Brno 3:47.75 2.00
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 27.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 B: Mikule, Krykorka, Šaník, Krim B: Mikule, Krykorka, Šaník, Krim TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 3:43.79 5.00
2 B: Janů, Zátopek, Salamon, Bárta B: Janů, Zátopek, Salamon, Bárta SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3:47.20 3.00
3 B: Vokrouhlík, Kaiser, Čermák, Kuriš B: Vokrouhlík, Kaiser, Čermák, Kuriš ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3:48.50 1.00
4 B: Coufal, Emereoha, Janeček, Minarský B: Coufal, Emereoha, Janeček, Minarský AK OlomoucAK Olomouc 3:50.39
5 C: Dubil, Scholaster, Němec, Stabrych C: Dubil, Scholaster, Němec, Stabrych SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3:52.18
6 B: Hrdoušek, Vlček, Fabián, Vích B: Hrdoušek, Vlček, Fabián, Vích SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 3:56.06
C: Brejcha, Slavíček, Jaroš, Zeman C: Brejcha, Slavíček, Jaroš, Zeman ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNP
Celkem 7 závodníků

4 x 400 m - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (so, 27.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 A: Paluková, Bouší, Horynová, Janušková A: Paluková, Bouší, Horynová, Janušková TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4:09.96 11.00
2 A:Skirčaková, Karešová, Fořtová, Šrámková A:Skirčaková, Karešová, Fořtová, Šrámková TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 4:13.38 9.00
3 A: Holásková, Juřicová, Lubojacká, Hluchá A: Holásková, Juřicová, Lubojacká, Hluchá SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4:15.70 8.00
4 A: Resslerová, Herzogová, Polášková, Švehláková A: Resslerová, Herzogová, Polášková, Švehláková AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 4:17.42 7.00
5 A: Begová, Novotná, Přidalová, Klimková A: Begová, Novotná, Přidalová, Klimková AK OlomoucAK Olomouc 4:22.89 6.00
6 A: Bursová, Rybářová, Mandová, Cranfordová A: Bursová, Rybářová, Mandová, Cranfordová SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 4:42.63 3.00
7 A: Bisová, Nováčková, Měkotová, Malá A: Bisová, Nováčková, Měkotová, Malá AC Česká LípaAC Česká Lípa 4:51.25 2.00
8 A:Jirásková, Herelová, Kupková, Ženková A:Jirásková, Herelová, Kupková, Ženková Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 4:58.87
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 27.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 B: Berková, Bělinová, Paldusová, Štemberová B: Berková, Bělinová, Paldusová, Štemberová TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 4:23.80 5.00
2 B: Opatřilová, Ondrašíková, Rašková, Kublová B: Opatřilová, Ondrašíková, Rašková, Kublová SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4:28.82 4.00
3 B: Kadůchová, Novotná K., Keprtová, Mynářová B: Kadůchová, Novotná K., Keprtová, Mynářová AK OlomoucAK Olomouc 4:54.82 1.00
4 B: Hegenbartová, Viplerová, Kotěšovcová, Fořtová B: Hegenbartová, Viplerová, Kotěšovcová, Fořtová SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 4:59.23
Celkem 4 závodníků

Skok vysoký - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 27.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Ondřej VodákOndřej Vodák
JAC BrnoJAC Brno
98 2.03 11.00
2 Ladislav KolaLadislav Kola
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
97 1.94 9.00
3 Lukáš SvobodaLukáš Svoboda
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
98 1.91 8.00
4 Tomáš DočkalTomáš Dočkal
AK OlomoucAK Olomouc
97 1.91 7.00
5 Christian StankušChristian Stankuš
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
98 1.88 6.00
6 Tomáš PulíčekTomáš Pulíček
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
97 1.83 5.00
7 Josef AdámekJosef Adámek
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
97 1.83 4.00
8 Filip SamuelFilip Samuel
AK OlomoucAK Olomouc
98 1.83 3.00
9 Lukáš PreislerLukáš Preisler
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
97 1.78 2.00
10 Nnamdi OkonkwoNnamdi Okonkwo
AK OlomoucAK Olomouc
98 1.78 1.00
11 Ondřej KubinaOndřej Kubina
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
97 1.73
12 Marek BahníkMarek Bahník
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
99 1.67
13 Jakub JanataJakub Janata
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
97 1.60
Celkem 13 závodníků

Skok vysoký - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 27.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Michaela GaluszkováMichaela Galuszková
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
98 1.70 11.00
2 Kateřina ZelinkováKateřina Zelinková
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
98 1.67 9.00
3 Natálie SmolkováNatálie Smolková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
97 1.64 8.00
4 Patricie BurajováPatricie Burajová
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
99 1.61 7.00
5 Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová
AK OlomoucAK Olomouc
97 1.57 6.00
6 Nikola PöschlováNikola Pöschlová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
98 1.57 5.00
7 Patricie MaláPatricie Malá
AC Česká LípaAC Česká Lípa
98 1.57 4.00
8 Šárka PoláškováŠárka Polášková
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
98 1.57 3.00
9 Sabina PöschlováSabina Pöschlová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
97 1.53 2.00
10 Karolína FrankováKarolína Franková
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
98 1.53 1.00
11 Veronika DostálováVeronika Dostálová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
97 1.53
12 Veronika NiesnerováVeronika Niesnerová
AK OlomoucAK Olomouc
00 1.49
13= Kateřina PoláškováKateřina Polášková
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
00 1.40
13= Denisa ZárubováDenisa Zárubová
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
99 1.40
15 Táňa BorovcováTáňa Borovcová
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
98 1.40
Celkem 15 závodníků

Skok o tyči - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 27.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Dan BártaDan Bárta
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
98 4.37 11.00
2 Petr PlevaPetr Pleva
AK OlomoucAK Olomouc
98 4.00 9.00
3 Martin MachuraMartin Machura
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
97 3.90 8.00
4= Filip SamuelFilip Samuel
AK OlomoucAK Olomouc
98 3.60 6.50
4= Ondřej BelfínOndřej Belfín
AK OlomoucAK Olomouc
97 3.60 6.50
6 Jan KisialaJan Kisiala
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
98 3.60 5.00
7 Radek BekrRadek Bekr
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
97 3.60 4.00
8 Tomáš CapouchTomáš Capouch
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
97 3.40 3.00
9 Ondřej SobotaOndřej Sobota
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
98 3.40 2.00
10 Christian StankušChristian Stankuš
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
98 3.40 1.00
11 Vojtěch GuzikVojtěch Guzik
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
97 3.40
12 Lukáš PreislerLukáš Preisler
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
97 3.20
13 Radim PišlRadim Pišl
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
98 2.90
Jan KaislerJan Kaisler
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
98 NH
Celkem 14 závodníků

Skok o tyči - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 27.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Nikola PöschlováNikola Pöschlová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
98 3.40 11.00
2 Sabina PöschlováSabina Pöschlová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
97 3.40 9.00
3 Veronika KovačechováVeronika Kovačechová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
98 3.10 8.00
4 Lucie PetrželkováLucie Petrželková
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
97 2.95 7.00
5 Daniela ŽuchováDaniela Žuchová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
97 2.95 6.00
6 Zuzana VongováZuzana Vongová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
97 2.60 5.00
7 Soňa ZálešákováSoňa Zálešáková
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
99 2.40 4.00
8 Vendula ŠírováVendula Šírová
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
00 2.40 3.00
9 Andrea CikánováAndrea Cikánová
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
00 2.20 2.00
10 Tereza KrátkáTereza Krátká
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
99 2.00 1.00
Celkem 10 závodníků

Skok daleký - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 27.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tomáš PulíčekTomáš Pulíček
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
97 6.96 +2.1 m/s 6.91 +1.2 m/s 11.00
2 Dominik OrálekDominik Orálek
AK OlomoucAK Olomouc
98 6.79 9.00
3 Michael UrbanMichael Urban
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
97 6.69 +2.3 m/s 6.58 +0.6 m/s 8.00
4 Ondřej NesvadbaOndřej Nesvadba
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
97 6.36 7.00
5 Jakub ValášekJakub Valášek
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
98 6.26 +2.1 m/s 6.16 +1.4 m/s 6.00
6 David HavelDavid Havel
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
98 6.26 +2.4 m/s 6.17 +1.8 m/s 5.00
7 Ivo BabišIvo Babiš
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
97 6.20 +2.2 m/s 6.15 +1.6 m/s 4.00
8 Petr DedíkPetr Dedík
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
98 6.15 3.00
9 Dominik KryštofDominik Kryštof
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
98 6.12 2.00
10 Jan BelákJan Belák
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
97 6.00 1.00
11 Ondřej VodákOndřej Vodák
JAC BrnoJAC Brno
98 5.91
12 Tomáš VodičkaTomáš Vodička
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
97 5.90
13 Dominik HutákDominik Huták
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
98 5.86
14 Vojtěch JahodaVojtěch Jahoda
JAC BrnoJAC Brno
98 5.85 +2.7 m/s 5.70 +1.6 m/s
15 David RybaDavid Ryba
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
99 5.68 +2.6 m/s 5.45 +1.2 m/s
16 Ondřej BelfínOndřej Belfín
AK OlomoucAK Olomouc
97 5.65
17 Ondřej KubinaOndřej Kubina
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
97 5.40
18 Jan MartinecJan Martinec
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
98 5.38
19 Lukáš KupkaLukáš Kupka
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
98 5.30
20 Matěj LavickýMatěj Lavický
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
98 5.11 +3.0 m/s 5.09 +0.9 m/s
Adam RöderAdam Röder
AK OlomoucAK Olomouc
98 NM
Celkem 21 závodníků

Skok daleký - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 27.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tereza VokálováTereza Vokálová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
98 5.94 +1.6 m/s 11.00
2 Tereza SemeckáTereza Semecká
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
98 5.88 +2.1 m/s 5.43 +0.2 m/s 9.00
3 Emily GerulováEmily Gerulová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
97 5.86 +2.7 m/s 5.60 +0.7 m/s 8.00
4 Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová
AK OlomoucAK Olomouc
97 5.57 +2.3 m/s 5.51 +0.3 m/s 7.00
5 Tereza BrázdilováTereza Brázdilová
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
98 5.43 +2.7 m/s 5.31 +1.7 m/s 6.00
6 Michaela GieselováMichaela Gieselová
AK OlomoucAK Olomouc
99 5.41 +2.6 m/s 5.23 +1.8 m/s 5.00
7 Natálie SmolkováNatálie Smolková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
97 5.41 +2.4 m/s 5.28 +1.0 m/s 4.00
8 Karolína JirmanováKarolína Jirmanová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
98 5.27 +1.8 m/s 3.00
9 Petra SkirčakováPetra Skirčaková
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
97 5.09 +3.0 m/s 5.04 +1.6 m/s 2.00
10 Šárka PoláškováŠárka Polášková
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
98 5.08 +2.6 m/s 4.96 +0.7 m/s 1.00
11 Soňa ZálešákováSoňa Zálešáková
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
99 5.02 +1.0 m/s
12 Aneta MiklášováAneta Miklášová
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
00 4.98 +1.0 m/s
13 Denisa ZárubováDenisa Zárubová
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
99 4.82 +2.1 m/s 4.81 +1.1 m/s
14 Patricie BurajováPatricie Burajová
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
99 4.80 +1.7 m/s
15 Táňa BorovcováTáňa Borovcová
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
98 4.76 +1.8 m/s
16 Emma MaštalířováEmma Maštalířová
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
00 4.71 +1.0 m/s
17 Kateřina ZelinkováKateřina Zelinková
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
98 4.67 +0.7 m/s
Adéla GlückováAdéla Glücková
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
99 DNS
Celkem 18 závodníků

Trojskok - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 27.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Marek HoffmannMarek Hoffmann
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
98 13.34 11.00
2 Ondřej NesvadbaOndřej Nesvadba
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
97 13.32 +2.4 m/s 12.15 +1.7 m/s 9.00
3 Ivo BabišIvo Babiš
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
97 13.22 +2.2 m/s 13.03 +1.6 m/s 8.00
4 Josef AdámekJosef Adámek
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
97 13.15 +2.7 m/s 13.11 +1.8 m/s 7.00
5 Ondřej VodákOndřej Vodák
JAC BrnoJAC Brno
98 12.92 6.00
6 Tomáš JanečekTomáš Janeček
AK OlomoucAK Olomouc
98 12.92 5.00
7 Lukáš SvobodaLukáš Svoboda
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
98 12.84 4.00
8 David HavelDavid Havel
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
98 12.71 3.00
9 Adam PernicaAdam Pernica
JAC BrnoJAC Brno
97 12.51 2.00
10 Jakub ValášekJakub Valášek
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
98 12.49 1.00
11 Tomáš VodičkaTomáš Vodička
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
97 12.46
12 Jan BelákJan Belák
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
97 12.40
13 Vojtěch JahodaVojtěch Jahoda
JAC BrnoJAC Brno
98 12.37
14 Dominik HutákDominik Huták
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
98 12.37
15 Lukáš PreislerLukáš Preisler
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
97 12.34
16 Nnamdi OkonkwoNnamdi Okonkwo
AK OlomoucAK Olomouc
98 12.22 +2.1 m/s 12.15 +1.5 m/s
17 Dominik KryštofDominik Kryštof
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
98 12.02
18 Petr DedíkPetr Dedík
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
98 11.90
Ondřej KubinaOndřej Kubina
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
97 DNS
Miroslav NyklMiroslav Nykl
JAC BrnoJAC Brno
97 NM
Celkem 20 závodníků

Trojskok - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 27.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Karolína JirmanováKarolína Jirmanová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
98 11.36 +1.0 m/s 11.00
2 Tereza BrázdilováTereza Brázdilová
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
98 11.30 +1.7 m/s 9.00
3 Michaela ŠimečkováMichaela Šimečková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
97 11.30 +2.4 m/s 11.09 +0.9 m/s 8.00
4 Emily GerulováEmily Gerulová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
97 11.20 +3.2 m/s 11.08 +1.5 m/s 7.00
5 Nikola PöschlováNikola Pöschlová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
98 10.93 +0.8 m/s 6.00
6 Daniela BendováDaniela Bendová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
97 10.68 +2.6 m/s 10.62 +1.8 m/s 5.00
7 Jana BursováJana Bursová
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
97 10.65 +2.0 m/s 4.00
8 Natálie SmolkováNatálie Smolková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
97 10.46 +1.9 m/s 3.00
9 Michaela SkórováMichaela Skórová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
98 10.45 +1.8 m/s 2.00
10 Sabina PöschlováSabina Pöschlová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
97 10.24 +2.1 m/s 09.98 +1.8 m/s 1.00
11 Natálie VlkováNatálie Vlková
AC Česká LípaAC Česká Lípa
98 09.78 +2.3 m/s
Celkem 11 závodníků

Vrh koulí 3kg - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 27.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lada CermanováLada Cermanová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
98 14.95 11.00
2 Kristýna ZbraňkováKristýna Zbraňková
AK OlomoucAK Olomouc
97 13.60 9.00
3 Adéla KorečkováAdéla Korečková
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
97 13.55 8.00
4 Anna SchlegelováAnna Schlegelová
AK OlomoucAK Olomouc
97 13.52 7.00
5 Daniela BendováDaniela Bendová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
97 12.67 6.00
6 Christina ČernáChristina Černá
AC Česká LípaAC Česká Lípa
98 12.01 5.00
7 Nikol TabačkováNikol Tabačková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
98 11.93 4.00
8 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
97 11.69 3.00
9 Natálie DurčákováNatálie Durčáková
AK OlomoucAK Olomouc
97 11.45 2.00
10 Kateřina SabolováKateřina Sabolová
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
98 10.86 1.00
11 Vanessa GodárováVanessa Godárová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
98 10.84
12 Nela KarkosekováNela Karkoseková
AK OlomoucAK Olomouc
98 10.82
13 Eliška SichrovskáEliška Sichrovská
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
97 10.44
14 Blanka TomáškováBlanka Tomášková
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
00 09.95
15 Markéta LiškováMarkéta Lišková
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
97 09.82
16 Šárka PoláškováŠárka Polášková
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
98 09.49
17 Kateřina KvapilováKateřina Kvapilová
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
98 09.34
18 Karolína UrešováKarolína Urešová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
98 09.33
19 Adéla ŠnobelováAdéla Šnobelová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
98 09.13
20 Karolína KlišíkováKarolína Klišíková
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
00 08.71
Celkem 20 závodníků

Vrh koulí 5kg - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 27.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Josef EgrtJosef Egrt
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
97 16.61 11.00
2 Matěj SvobodaMatěj Svoboda
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
97 14.34 9.00
3 Petr UrbánekPetr Urbánek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
98 13.93 8.00
4 Petr TancerPetr Tancer
JAC BrnoJAC Brno
97 13.73 7.00
5 Filip SchubertFilip Schubert
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
97 13.39 6.00
6 Petr PlevaPetr Pleva
AK OlomoucAK Olomouc
98 13.36 5.00
7 Patrik HájekPatrik Hájek
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
98 12.93 4.00
8 Lukáš SvobodaLukáš Svoboda
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
98 12.61 3.00
9 Pavel JaklPavel Jakl
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
98 12.51 2.00
10 Petr KollerPetr Koller
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
97 12.50 1.00
11 Jiří KučeraJiří Kučera
JAC BrnoJAC Brno
98 12.32
12 Milan HošekMilan Hošek
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
98 12.18
13 Martin ReinerMartin Reiner
JAC BrnoJAC Brno
98 12.14
14 Adam PernicaAdam Pernica
JAC BrnoJAC Brno
97 11.58
15 Jakub StanovskýJakub Stanovský
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
98 11.57
16 Petr PuncmannPetr Puncmann
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
98 11.38
17 Tomáš PetružálekTomáš Petružálek
AK OlomoucAK Olomouc
97 11.34
18 Jan HájekJan Hájek
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
97 10.98
19 Patrik PernicaPatrik Pernica
JAC BrnoJAC Brno
98 10.97
20 Jan MokrejšJan Mokrejš
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
98 10.86
Celkem 20 závodníků

Hod diskem 1kg - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 27.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kristýna ČechlovskáKristýna Čechlovská
AC Česká LípaAC Česká Lípa
98 39.82 11.00
2 Adéla KorečkováAdéla Korečková
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
97 39.70 9.00
3 Anna SchlegelováAnna Schlegelová
AK OlomoucAK Olomouc
97 36.09 8.00
4 Natálie DurčákováNatálie Durčáková
AK OlomoucAK Olomouc
97 34.71 7.00
5 Natálie VeseláNatálie Veselá
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
97 33.31 6.00
6 Kristýna ZbraňkováKristýna Zbraňková
AK OlomoucAK Olomouc
97 32.31 5.00
7 Nikol TabačkováNikol Tabačková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
98 27.22 4.00
8 Adéla GlückováAdéla Glücková
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
99 26.87 3.00
9 Nikola JankováNikola Janková
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
97 26.84 2.00
10 Markéta LiškováMarkéta Lišková
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
97 26.24 1.00
11 Christina ČernáChristina Černá
AC Česká LípaAC Česká Lípa
98 24.90
12 Kateřina KvapilováKateřina Kvapilová
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
98 24.14
13 Vanessa GodárováVanessa Godárová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
98 23.97
14 Alena KumpoštováAlena Kumpoštová
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
99 23.43
15 Eliška PlecitáEliška Plecitá
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
97 23.01
16 Anna DoubravováAnna Doubravová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
97 20.69
17 Kateřina SabolováKateřina Sabolová
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
98 20.61
18 Eliška SichrovskáEliška Sichrovská
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
97 19.52
19 Kristýna ObročníkováKristýna Obročníková
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
97 18.67
Lada CermanováLada Cermanová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
98 NM
Nela KarkosekováNela Karkoseková
AK OlomoucAK Olomouc
98 NM
Celkem 21 závodníků

Hod diskem 1,5kg - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 27.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Josef EgrtJosef Egrt
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
97 50.18 11.00
2 Matěj SvobodaMatěj Svoboda
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
97 47.82 9.00
3 Pavel JaklPavel Jakl
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
98 45.52 8.00
4 Jan SirotekJan Sirotek
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
97 41.82 7.00
5 Tomáš PetružálekTomáš Petružálek
AK OlomoucAK Olomouc
97 40.00 6.00
6 Patrik PernicaPatrik Pernica
JAC BrnoJAC Brno
98 39.48 5.00
7 Petr TancerPetr Tancer
JAC BrnoJAC Brno
97 38.98 4.00
8 Miroslav DrbalMiroslav Drbal
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
97 38.08 3.00
9 Milan HošekMilan Hošek
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
98 36.70 2.00
10 Petr KollerPetr Koller
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
97 36.49 1.00
11 Petr PlevaPetr Pleva
AK OlomoucAK Olomouc
98 36.40
12 Jakub KobělářJakub Kobělář
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
97 35.95
13 Filip SchubertFilip Schubert
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
97 35.20
14 Adam UherAdam Uher
AK OlomoucAK Olomouc
97 29.63
15 Daniel ŠebestíkDaniel Šebestík
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
98 29.13
16 Patrik HájekPatrik Hájek
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
98 28.98
17 Adam PernicaAdam Pernica
JAC BrnoJAC Brno
97 28.57
18 Martin ReinerMartin Reiner
JAC BrnoJAC Brno
98 24.32
19 Jan MokrejšJan Mokrejš
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
98 23.85
Tomáš SchlegelTomáš Schlegel
AK OlomoucAK Olomouc
99 NM
Celkem 20 závodníků

Hod kladivem 3kg - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 27.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Adéla KorečkováAdéla Korečková
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
97 65.48 11.00
2 Eliška SichrovskáEliška Sichrovská
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
97 47.27 9.00
3 Nikola JankováNikola Janková
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
97 43.44 8.00
4 Anna SchlegelováAnna Schlegelová
AK OlomoucAK Olomouc
97 41.19 7.00
5 Karolína KlišíkováKarolína Klišíková
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
00 40.62 6.00
6 Adéla ŠnobelováAdéla Šnobelová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
98 40.42 5.00
7 Anna DoubravováAnna Doubravová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
97 40.13 4.00
8 Natálie VeseláNatálie Veselá
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
97 38.60 3.00
9 Markéta LiškováMarkéta Lišková
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
97 38.21 2.00
10 Vanessa GodárováVanessa Godárová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
98 36.94 1.00
11 Blanka TomáškováBlanka Tomášková
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
00 36.68
12 Kateřina SabolováKateřina Sabolová
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
98 36.58
13 Kristýna ČechlovskáKristýna Čechlovská
AC Česká LípaAC Česká Lípa
98 35.84
14 Kristýna ZbraňkováKristýna Zbraňková
AK OlomoucAK Olomouc
97 35.77
15 Aneta MaňáskováAneta Maňásková
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
99 34.65
16 Kristýna ObročníkováKristýna Obročníková
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
97 29.44
17 Alena KumpoštováAlena Kumpoštová
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
99 19.52
18 Eliška PlecitáEliška Plecitá
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
97 18.81
Celkem 18 závodníků

Hod kladivem 5kg - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 27.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Josef EgrtJosef Egrt
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
97 59.45 11.00
2 Miroslav DrbalMiroslav Drbal
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
97 53.19 9.00
3 Matěj SvobodaMatěj Svoboda
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
97 49.90 8.00
4 Tomáš DočkalTomáš Dočkal
AK OlomoucAK Olomouc
97 49.37 7.00
5 Jan BalátJan Balát
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
98 45.72 6.00
6 Denis SlavíkDenis Slavík
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
98 45.18 5.00
7 Petr PuncmannPetr Puncmann
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
98 35.85 4.00
8 Jakub KobělářJakub Kobělář
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
97 33.10 3.00
9 Milan HošekMilan Hošek
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
98 32.82 2.00
10 Petr TancerPetr Tancer
JAC BrnoJAC Brno
97 30.25 1.00
11 Adam UherAdam Uher
AK OlomoucAK Olomouc
97 29.75
Patrik HájekPatrik Hájek
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
98 NM
Jan MokrejšJan Mokrejš
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
98 NM
Celkem 13 závodníků

Hod oštěpem 500g - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 27.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Nikol TabačkováNikol Tabačková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
98 44.45 11.00
2 Natálie VeseláNatálie Veselá
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
97 42.41 9.00
3 Natálie DurčákováNatálie Durčáková
AK OlomoucAK Olomouc
97 42.37 8.00
4 Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová
AK OlomoucAK Olomouc
97 41.23 7.00
5 Nela KarkosekováNela Karkoseková
AK OlomoucAK Olomouc
98 37.98 6.00
6 Kristýna ČechlovskáKristýna Čechlovská
AC Česká LípaAC Česká Lípa
98 36.88 5.00
7 Christina ČernáChristina Černá
AC Česká LípaAC Česká Lípa
98 36.31 4.00
8 Marie SlovákováMarie Slováková
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
98 32.62 3.00
9= Lada CermanováLada Cermanová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
98 31.95 1.50
9= Karolína UrešováKarolína Urešová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
98 31.95 1.50
11 Aneta MandováAneta Mandová
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
97 29.85
12 Kateřina KvapilováKateřina Kvapilová
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
98 27.31
13 Nikola JankováNikola Janková
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
97 25.79
14 Kristýna ObročníkováKristýna Obročníková
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
97 25.52
15 Aneta MaňáskováAneta Maňásková
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
99 24.47
16 Anna SákrováAnna Sákrová
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
98 21.10
17 Alena KumpoštováAlena Kumpoštová
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
99 20.77
18 Andrea NákelnáAndrea Nákelná
AK OlomoucAK Olomouc
98 20.06
Celkem 18 závodníků

Hod oštěpem 700g - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 27.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jiří KučeraJiří Kučera
JAC BrnoJAC Brno
98 67.52 11.00
2= Tomáš SchlegelTomáš Schlegel
AK OlomoucAK Olomouc
99 56.17 8.50
2= Christian StankušChristian Stankuš
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
98 56.17 8.50
4 Filip SchubertFilip Schubert
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
97 51.21 7.00
5 Jan SirotekJan Sirotek
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
97 48.56 6.00
6 Adam UherAdam Uher
AK OlomoucAK Olomouc
97 45.44 5.00
7 Jakub VlčekJakub Vlček
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
98 44.86 4.00
8 Patrik PernicaPatrik Pernica
JAC BrnoJAC Brno
98 44.55 3.00
9 Daniel MonzarDaniel Monzar
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
97 43.60 2.00
10 Tomáš PetružálekTomáš Petružálek
AK OlomoucAK Olomouc
97 43.16 1.00
11 Jakub StanovskýJakub Stanovský
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
98 41.65
12 Jakub KobělářJakub Kobělář
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
97 41.26
13 Daniel ŠebestíkDaniel Šebestík
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
98 40.37
14 Jan HájekJan Hájek
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
97 39.80
15 Jakub SoučekJakub Souček
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
98 35.87
16 Damián VíchDamián Vích
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
98 35.49
17 Petr KollerPetr Koller
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
97 35.40
18 Ludvík SalamonLudvík Salamon
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
98 31.83
Celkem 18 závodníků

Chůze dráha 3000 m - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 27.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Lukáš KupkaLukáš Kupka 98 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 17:50.85 11.00
2 Jakub LipavskýJakub Lipavský 00 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 20:12.66 9.00
3 Denis SlavíkDenis Slavík 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 21:39.31 8.00
Tomáš BrejchaTomáš Brejcha 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DQ
Poznámky:
DQ - P. 230.6A
Celkem 4 závodníků

Chůze dráha 3000 m - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 27.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Veronika KubenkováVeronika Kubenková 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 16:21.46 11.00
2 Nikola HoláskováNikola Holásková 97 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 18:37.84 9.00
3 Jana KeprtováJana Keprtová 97 AK OlomoucAK Olomouc 20:04.00 8.00
4 Barbora BartošováBarbora Bartošová 97 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 22:36.50 7.00
5 Kateřina KvasničkováKateřina Kvasničková 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 22:42.90 6.00
6 Veronika SmoleňákováVeronika Smoleňáková 98 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 22:51.59 5.00
7 Michaela LíškováMichaela Líšková 00 AC Česká LípaAC Česká Lípa 24:14.94 4.00
Kateřina WalterováKateřina Walterová 99 AC Česká LípaAC Česká Lípa DNP
Celkem 8 závodníků
Celkový bodový stav - Dorostenci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 SLAPR SLAPR ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 270.00
2 VITKO VITKO SSK VítkoviceSSK Vítkovice 207.50
3 LIAZJ LIAZJ TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 206.50
4 AKLOL AKLOL AK OlomoucAK Olomouc 178.00
5 JACBR JACBR JAC BrnoJAC Brno 095.00
6 KOLIN KOLIN TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 089.00
7 JESPR JESPR SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 042.00
8 HKRAL HKRAL TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 002.00
Celkem 8 závodníků
Celkový bodový stav - Dorostenky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 VITKO VITKO SSK VítkoviceSSK Vítkovice 251.00
2 LIAZJ LIAZJ TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 248.50
3 AKLOL AKLOL AK OlomoucAK Olomouc 164.00
4 DUKPR DUKPR TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 163.50
5 UHHRA UHHRA AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 090.00
6 ACCLI ACCLI AC Česká LípaAC Česká Lípa 076.00
7 HVEPA HVEPA Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 064.00
8 JESPR JESPR SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 052.00
Celkem 8 závodníků