Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství ČR družstev dorostenců a dorostenek

Praha (27. 9. 2014)

400 m - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (so, 27.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel MonzarDaniel Monzar 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 50.10 11.00
2 Václav StaněkVáclav Staněk 98 AK OlomoucAK Olomouc 50.89 8.00
3 Tomáš BachTomáš Bach 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 51.08 7.00
4 Matouš VojtekMatouš Vojtek 98 JAC BrnoJAC Brno 51.52 5.00
5 Jan MilarJan Milar 97 AK OlomoucAK Olomouc 51.61 3.50
6 Lukáš OžanaLukáš Ožana 97 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 51.66 2.00
Jan MusilJan Musil 97 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha DNP
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 27.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip DvořákFilip Dvořák 97 JAC BrnoJAC Brno 50.75 9.00
2 Lukáš SymerskýLukáš Symerský 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 51.45 6.00
3 Valeriy HresValeriy Hres 97 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 51.61 3.50
4 Tomáš UmlaufTomáš Umlauf 98 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 52.61 1.00
5 Filip KotásekFilip Kotásek 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 52.98
6 Dominik SigmundDominik Sigmund 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 53.60
7 Martin CoubalMartin Coubal 97 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 53.81
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (so, 27.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej DudášOndřej Dudáš 97 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 53.90
2 Manuel RonaldoManuel Ronaldo 98 JAC BrnoJAC Brno 54.88
3 Samuel FabianSamuel Fabian 97 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 55.83
4 Michal FrancMichal Franc 97 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 56.30
5 Matěj SojkaMatěj Sojka 97 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 57.32
Vojtěch PodjuklVojtěch Podjukl 98 AK OlomoucAK Olomouc DNP
Tadeáš CoufalTadeáš Coufal 98 AK OlomoucAK Olomouc DNP
Celkem 7 závodníků

400 m - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (so, 27.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavla FalharováPavla Falharová 97 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 57.80 11.00
2 Vendula HlucháVendula Hluchá 97 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 58.19 9.00
3 Michaela BičianováMichaela Bičianová 97 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 58.91 8.00
4 Sára JanuškováSára Janušková 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 59.94 7.00
5 Natálie VlkováNatálie Vlková 98 AC Česká LípaAC Česká Lípa 62.14 5.00
6 Adriana PalukováAdriana Paluková 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 62.88 4.00
7 Magdalena HorynováMagdalena Horynová 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha DQ
Poznámky:
DQ - P. 163.3A
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 27.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petra SkirčakováPetra Skirčaková 97 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 61.51 6.00
2 Dominika PaťkováDominika Paťková 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 63.10 3.00
3 Nikola HoláskováNikola Holásková 97 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 63.78 2.00
4 Anna CranfordováAnna Cranfordová 97 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 64.92 1.00
5 Tereza NováčkováTereza Nováčková 99 AC Česká LípaAC Česká Lípa 65.30
6 Alena JuřicováAlena Juřicová 97 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 66.34
7 Marie HegenbartováMarie Hegenbartová 98 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 70.22
8 Karolína HerelováKarolína Herelová 97 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 70.92
Celkem 8 závodníků