výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

4. kolo KP Libereckého kraje mužů a žen

Jablonec nad Nisou (24. 8. 2014)

100 m - Muži (Běh)

Běh 1 (ne, 24.8.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš PulíčekTomáš Pulíček 97 AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s. 11.24 11.00
2 Matěj MachMatěj Mach 97 AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s. 11.31 9.00
3 Jan TrafinaJan Trafina 99 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 11.33 8.00
4 Martin LamačMartin Lamač 97 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 11.54 7.00
5 Marek PovýšilMarek Povýšil 89 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 11.71 5.00
6 Matěj BěhounekMatěj Běhounek 99 AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s. 11.75 4.00
7 Jiří ZikmundJiří Zikmund 98 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 11.77 3.00
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (ne, 24.8.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan PaidarJan Paidar 96 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 11.62 6.00
2 Tomáš CapouchTomáš Capouch 97 AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s. 11.90 2.00
3 Tomáš DostálTomáš Dostál 97 Dům dětí a mládeže Cvikováček CvikovDům dětí a mládeže Cvikováč... 12.31 1.00
4 David KonečnýDavid Konečný 01 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 12.92
Tomáš DostálTomáš Dostál 90 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov DNP
Filip BělaFilip Běla 97 AC Česká LípaAC Česká Lípa DNP
Marek StudničkaMarek Studnička 91 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov DNP
Celkem 7 závodníků

100 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (ne, 24.8.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MB Petra ŠafaříkováPetra Šafaříková 98 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 12.78
2 Blanka PlocarováBlanka Plocarová 89 TJ Slovan VarnsdorfTJ Slovan Varnsdorf 13.14 11.00
3 Michaela BarborováMichaela Barborová 99 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 13.58 9.00
4 Tereza NováčkováTereza Nováčková 99 AC Česká LípaAC Česká Lípa 13.61 8.00
5 Adéla VélováAdéla Vélová 95 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 13.94 6.00
Nikola SojkováNikola Sojková 00 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (ne, 24.8.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška KrajinováEliška Krajinová 97 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 13.83 7.00
2 Jana ČiháčkováJana Čiháčková 94 TJ Slovan VarnsdorfTJ Slovan Varnsdorf 14.21 5.00
3 Veronika SlámováVeronika Slámová 96 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 14.53 4.00
4 Andrea SykáčkováAndrea Sykáčková 99 AC Česká LípaAC Česká Lípa 15.04 3.00
5 Eliška LešákováEliška Lešáková 98 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 15.06 2.00
Adéla RoubíčkováAdéla Roubíčková 99 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov DNP
Celkem 6 závodníků