Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň, skupina B

Hradec Králové (13. 9. 2014)

Hod oštěpem 500g - Žákyně (Finále)

Finále (so, 13.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Barbora TicháBarbora Tichá
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
99 33.20 11.00
2 Natálie KopčanováNatálie Kopčanová
AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s.
99 31.08 9.00
3 Sára SpívalováSára Spívalová
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
00 30.84 8.00
4 Karolína BarešováKarolína Barešová
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
99 30.56 7.00
5 Valentina WenigováValentina Wenigová
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
00 29.95 6.00
6 Lucie PecháčkováLucie Pecháčková
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
00 29.85 5.00
7 Lucie TruhlářováLucie Truhlářová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
99 29.30 4.00
8 Tereza DoležalováTereza Doležalová
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
99 28.63 3.00
9 Hana PatočkováHana Patočková
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
99 26.04 2.00
10 Kateřina KňourkováKateřina Kňourková
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
99 23.76 1.00
11 Magdalena ŽwakováMagdalena Žwaková
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
99 23.54
12 Hana KouckáHana Koucká
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
00 23.12
13 Nikola MališováNikola Mališová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
00 22.57
14 Tereza HabermannováTereza Habermannová
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
00 22.11
15 Michaela PeškováMichaela Pešková
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
99 21.88
16 Natálie PátkováNatálie Pátková
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
00 21.70
17 Barbora ŠálkováBarbora Šálková
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
00 20.99
18 Michaela PůlpánováMichaela Půlpánová
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
99 20.29
19 Kateřina BurdováKateřina Burdová
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
00 20.09
20 Terezie BělouškováTerezie Běloušková
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
00 17.52
21 Klára HronováKlára Hronová
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
99 15.32
Nikol SuchánkováNikol Suchánková
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
99 DNS
Celkem 22 závodníků